0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO13 - Beek Vooruit JO13-2

Teamleden

Spelers
Romy Voesenek Keeper      
Romijn van den Berg        
Sven Bindels        
Alexander de Bont        
Jay van den Broek        
Art Dirven        
Jessey van Gelderen        
Daan van Haperen        
Tibbe van der Horst        
Iwan Kuijpers        
Sam Noten        
Tibor Proost        
Mike Verheijen        
Jarni de Vries        
Jesse van der Wijngaart        
 
Overige teamleden
Pierre van den Broek Leider/Trainer
Pieter Dirven Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 11-05-2019 10:00 Beek Vooruit JO13-2 Terheijden JO13-1 144411 Sportpark De Heikant 09:15
C 18-05-2019 08:30 Unitas'30 JO13-3 Beek Vooruit JO13-2 144412 Sportpark De Lage Banken 07:30
C 25-05-2019 10:00 Beek Vooruit JO13-2 ST Altena/Almkerk JO13-1 144413 Sportpark De Heikant 09:15
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:45 ST Altena/Almkerk JO13-1 Waspik JO13-1
C 04-05-2019 08:45 RFC JO13-2 Madese Boys JO13-2
C 04-05-2019 09:00 Terheijden JO13-1 Be Ready JO13-1
C 04-05-2019 10:00 Unitas'30 JO13-3 Kozakken Boys JO13-2
C 11-05-2019 10:45 Madese Boys JO13-2 ST Altena/Almkerk JO13-1
C 11-05-2019 11:00 Waspik JO13-1 JEKA JO13-4
C 11-05-2019 08:30 Kozakken Boys JO13-2 Boeimeer JO13-2
C 11-05-2019 10:00 Beek Vooruit JO13-2 Terheijden JO13-1
C 11-05-2019 11:00 Be Ready JO13-1 Unitas'30 JO13-3
C 14-05-2019 19:00 JEKA JO13-4 Boeimeer JO13-2
C 18-05-2019 08:30 Unitas'30 JO13-3 Beek Vooruit JO13-2
C 18-05-2019 08:45 ST Altena/Almkerk JO13-1 RFC JO13-2
C 18-05-2019 10:00 Terheijden JO13-1 Kozakken Boys JO13-2
C 18-05-2019 10:30 JEKA JO13-4 Madese Boys JO13-2
C 18-05-2019 11:00 Be Ready JO13-1 Waspik JO13-1
C 22-05-2019 19:30 Kozakken Boys JO13-2 ST Altena/Almkerk JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO13-2 RFC JO13-2 Afgeschermd 144409 5 - 1
C 10-04-2019 19:00 Waspik JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 P. (Peter) Kerst 144406 3 - 0
C 06-04-2019 12:30 Madese Boys JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 R.Q.M.M (Richard) Havermans 144408 1 - 4
C 30-03-2019 08:30 Kozakken Boys JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 N.G. (Niels) Pruissen 144403 1 - 2
C 23-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO13-2 JEKA JO13-4 Afgeschermd 144407 3 - 2
C 09-03-2019 vervallen Beek Vooruit JO13-2 WDS'19 JO13-1 144405
C 23-02-2019 10:00 Boeimeer JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 S. (Shaqur) de Kraaij 144410 5 - 0
C 16-02-2019 11:15 Beek Vooruit JO13-2 Be Ready JO13-1 Afgeschermd 144404 7 - 1
C 16-02-2019 vervallen JEKA JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 118747
C 09-02-2019 vervallen Beek Vooruit JO13-2 De Fendert JO13-1 117299
C 08-12-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 Afgeschermd 44380 0 - 3
C 01-12-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-2 Rijsoord JO13-1 R. (Rosé) Aarts 45694 3 - 1
C 24-11-2018 08:30 Heerjansdam JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 T. (Tijn) Boender 45865 0 - 5
C 17-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO13-2 JEKA JO13-5 Afgeschermd 45337 7 - 1
C 10-11-2018 10:15 Pelikaan JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 A.C. (Angelo) Spek 46627 2 - 6
C 03-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO13-2 Wieldrecht JO13-2 T. (Twan) Middelkoop 45464 10 - 1
C 27-10-2018 11:55 DFC JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 M.O. (Ogüz) Bozdere 98178 0 - 4
C 27-10-2018 vervallen GRC-14 JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 44819
C 13-10-2018 11:45 Beek Vooruit JO13-2 RCD JO13-2 Afgeschermd 45007 3 - 1
B 08-10-2018 19:30 The Gunners JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 J.F. (Joep) Adan 7703 0 - 10
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO13-4 Beek Vooruit JO13-2 T. (Thomas) Klaassen 43699 0 - 5
C 29-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-2 Dubbeldam JO13-2 R.C. (Remco) Brand 45013 4 - 1
C 22-09-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 G.J.J. (Robert) Mulder 46103 0 - 7
B 15-09-2018 12:30 Beek Vooruit JO13-2 JEKA JO13-4 A.C.F. (Bram) Martens 7534 3 - 5
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO13-2 TVC Breda JO13-2 M.C.F. (Maarten) Melief 7863 6 - 1
V 28-08-2018 19:00 Gilze JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 nvt
V 25-08-2018 09:00 Terheijden JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 nvt
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 11:00 Waspik JO13-1 Unitas'30 JO13-3 117788 4-1
C 13-04-2019 11:00 Be Ready JO13-1 Boeimeer JO13-2 117446 3-4
C 13-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO13-2 RFC JO13-2 144409 5-1
C 13-04-2019 10:30 Terheijden JO13-1 JEKA JO13-4 117284 4-1
C 10-04-2019 19:00 Waspik JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 144406 3-0
C 10-04-2019 18:30 RFC JO13-2 Kozakken Boys JO13-2 118979 0-7
C 06-04-2019 08:45 RFC JO13-2 Be Ready JO13-1 117449 5-2
C 06-04-2019 10:55 Unitas'30 JO13-3 Terheijden JO13-1 118000 1-4
C 06-04-2019 12:30 Madese Boys JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 144408 1-4
C 06-04-2019 12:15 JEKA JO13-4 Kozakken Boys JO13-2 118314 2-0
C 06-04-2019 10:00 Boeimeer JO13-2 Waspik JO13-1 117859 1-1
C 30-03-2019 12:30 Madese Boys JO13-2 Unitas'30 JO13-3 118360 3-1
C 30-03-2019 10:00 Boeimeer JO13-2 Terheijden JO13-1 116971 4-3
C 30-03-2019 08:30 Kozakken Boys JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 144403 1-2
C 30-03-2019 11:00 Be Ready JO13-1 JEKA JO13-4 118052 1-9
C 23-03-2019 11:00 Be Ready JO13-1 ST Altena/Almkerk JO13-1 118384 1-5
C 23-03-2019 13:00 Terheijden JO13-1 RFC JO13-2 117604 6-0
C 23-03-2019 08:30 Kozakken Boys JO13-2 Madese Boys JO13-2 117430 5-1
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 JO13-3 Boeimeer JO13-2 117735 0-1
C 23-03-2019 11:00 Waspik JO13-1 WDS'19 JO13-1 119486 0-0
C 23-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO13-2 JEKA JO13-4 144407 3-2
C 16-03-2019 09:15 WDS'19 JO13-1 Be Ready JO13-1 119411 0-0
C 16-03-2019 08:45 ST Altena/Almkerk JO13-1 JEKA JO13-4 119436 4-1
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 JO13-3 RFC JO13-2 118136 1-1
C 09-03-2019 08:30 Kozakken Boys JO13-2 Waspik JO13-1 118318 6-1
C 09-03-2019 12:00 Terheijden JO13-1 ST Altena/Almkerk JO13-1 119182 3-0
C 09-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO13-2 WDS'19 JO13-1 144405 0-0
C 09-03-2019 11:00 Be Ready JO13-1 Madese Boys JO13-2 118246 2-1
C 23-02-2019 10:00 Boeimeer JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 144410 5-0
C 23-02-2019 11:30 Terheijden JO13-1 WDS'19 JO13-1 119494 10-1
C 16-02-2019 09:45 WDS'19 JO13-1 Kozakken Boys JO13-2 117632 2-6
C 16-02-2019 08:45 ST Altena/Almkerk JO13-1 Boeimeer JO13-2 118532 2-1
C 16-02-2019 08:45 RFC JO13-2 Waspik JO13-1 116664 1-0
C 16-02-2019 12:30 Madese Boys JO13-2 Terheijden JO13-1 119470 1-4
C 16-02-2019 11:15 Beek Vooruit JO13-2 Be Ready JO13-1 144404 7-1
C 16-02-2019 11:15 JEKA JO13-4 Unitas'30 JO13-3 119164 0-3
C 09-02-2019 11:00 Waspik JO13-1 Madese Boys JO13-2 116624 5-2
C 09-02-2019 10:15 Unitas'30 JO13-3 ST Altena/Almkerk JO13-1 118412 0-0
C 09-02-2019 10:00 Boeimeer JO13-2 RFC JO13-2 117273 9-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 08-10-2018 19:30 The Gunners JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 7703 0-10
B 15-09-2018 12:30 Beek Vooruit JO13-2 JEKA JO13-4 7534 3-5
B 15-09-2018 11:00 TVC Breda JO13-2 The Gunners JO13-1 7450 6-0
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO13-2 TVC Breda JO13-2 7863 6-1
B 08-09-2018 14:00 JEKA JO13-4 The Gunners JO13-1 6976 10-0
B 01-09-2018 11:00 TVC Breda JO13-2 JEKA JO13-4 7894 2-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:00 Heerjansdam JO13-2 Wieldrecht JO13-2 45267 0-0
C 15-12-2018 10:30 Dubbeldam JO13-2 DFC JO13-1 98180 0-0
C 08-12-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 44380 0-3
C 08-12-2018 12:30 Dubbeldam JO13-2 Zwaluwe JO13-1 45602 2-1
C 08-12-2018 09:00 JEKA JO13-5 DFC JO13-1 98184 2-4
C 08-12-2018 10:30 Rijsoord JO13-1 RCD JO13-2 45373 6-1
C 08-12-2018 10:15 Pelikaan JO13-2 Unitas'30 JO13-4 46308 1-4
C 01-12-2018 08:30 Wieldrecht JO13-2 Dubbeldam JO13-2 43844 1-3
C 01-12-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-2 Rijsoord JO13-1 45694 3-1
C 01-12-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 Pelikaan JO13-2 46630 4-4
C 01-12-2018 11:30 DFC JO13-1 Heerjansdam JO13-2 98183 6-0
C 01-12-2018 11:00 RCD JO13-2 JEKA JO13-5 45819 1-3
C 01-12-2018 10:15 Unitas'30 JO13-4 Madese Boys JO13-2 44490 5-3
C 24-11-2018 08:30 Heerjansdam JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 45865 0-5
C 24-11-2018 10:30 JEKA JO13-5 Rijsoord JO13-1 45705 2-9
C 24-11-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 RCD JO13-2 45536 2-1
C 24-11-2018 12:30 Dubbeldam JO13-2 Unitas'30 JO13-4 45292 5-1
C 24-11-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 Wieldrecht JO13-2 44111 4-0
C 24-11-2018 08:30 Pelikaan JO13-2 DFC JO13-1 98182 0-10
C 17-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO13-2 JEKA JO13-5 45337 7-1
C 17-11-2018 10:30 Rijsoord JO13-1 Dubbeldam JO13-2 46709 4-1
C 17-11-2018 10:30 DFC JO13-1 Zwaluwe JO13-1 98181 5-2
C 17-11-2018 12:15 Unitas'30 JO13-4 Heerjansdam JO13-2 44911 2-4
C 17-11-2018 14:00 Wieldrecht JO13-2 RCD JO13-2 45647 1-1
C 17-11-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 Pelikaan JO13-2 45679 3-1
C 10-11-2018 08:30 Heerjansdam JO13-2 Rijsoord JO13-1 45197 0-2
C 10-11-2018 10:15 Pelikaan JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 46627 2-6
C 10-11-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 Wieldrecht JO13-2 43913 6-0
C 10-11-2018 10:30 JEKA JO13-5 Madese Boys JO13-2 45669 0-1
C 10-11-2018 11:00 RCD JO13-2 Unitas'30 JO13-4 44693 1-1
C 03-11-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 RCD JO13-2 44698 1-0
C 03-11-2018 10:30 Rijsoord JO13-1 DFC JO13-1 98179 1-1
C 03-11-2018 09:00 JEKA JO13-5 Unitas'30 JO13-4 44179 4-5
C 03-11-2018 10:15 Pelikaan JO13-2 Dubbeldam JO13-2 45457 2-5
C 03-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO13-2 Wieldrecht JO13-2 45464 10-1
C 03-11-2018 08:30 Heerjansdam JO13-2 Zwaluwe JO13-1 45476 5-2
C 27-10-2018 10:00 Wieldrecht JO13-2 JEKA JO13-5 45043 3-4
C 27-10-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 Madese Boys JO13-2 46688 2-2
C 27-10-2018 11:00 RCD JO13-2 Pelikaan JO13-2 44546 2-1
C 27-10-2018 11:55 DFC JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 98178 0-4
C 27-10-2018 12:30 Dubbeldam JO13-2 Heerjansdam JO13-2 44377 2-2
C 27-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-4 Rijsoord JO13-1 44667 1-0
C 13-10-2018 10:30 JEKA JO13-5 Dubbeldam JO13-2 44440 2-3
C 13-10-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 Heerjansdam JO13-2 43855 1-3
C 13-10-2018 10:15 GRC-14 JO13-1 Unitas'30 JO13-4 45066 0-0
C 13-10-2018 11:45 Beek Vooruit JO13-2 RCD JO13-2 45007 3-1
C 13-10-2018 11:30 DFC JO13-1 Unitas'30 JO13-4 98177 5-2
C 13-10-2018 08:30 Pelikaan JO13-2 Wieldrecht JO13-2 45840 1-1
C 13-10-2018 10:30 Rijsoord JO13-1 Zwaluwe JO13-1 44461 6-2
C 06-10-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 JEKA JO13-5 46662 2-4
C 06-10-2018 08:30 Wieldrecht JO13-2 Rijsoord JO13-1 43926 0-5
C 06-10-2018 08:30 Heerjansdam JO13-2 Pelikaan JO13-2 45176 7-2
C 06-10-2018 11:00 RCD JO13-2 GRC-14 JO13-1 45395 0-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO13-4 Beek Vooruit JO13-2 43699 0-5
C 06-10-2018 12:30 Dubbeldam JO13-2 Madese Boys JO13-2 46478 5-1
C 06-10-2018 11:00 RCD JO13-2 DFC JO13-1 98176 5-2
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO13-4 Zwaluwe JO13-1 44393 1-1
C 29-09-2018 11:00 RCD JO13-2 Heerjansdam JO13-2 44279 3-3
C 29-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-2 Dubbeldam JO13-2 45013 4-1
C 29-09-2018 10:00 GRC-14 JO13-1 Wieldrecht JO13-2 45911 0-0
C 29-09-2018 10:30 Rijsoord JO13-1 Madese Boys JO13-2 44402 2-0
C 29-09-2018 12:00 JEKA JO13-5 Pelikaan JO13-2 45651 1-3
C 29-09-2018 10:30 DFC JO13-1 Wieldrecht JO13-2 98175 6-0
C 22-09-2018 08:30 Wieldrecht JO13-2 Unitas'30 JO13-4 44955 2-2
C 22-09-2018 08:30 Pelikaan JO13-2 Rijsoord JO13-1 45008 1-7
C 22-09-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 46103 0-7
C 22-09-2018 12:30 Dubbeldam JO13-2 RCD JO13-2 46129 1-5
C 22-09-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 GRC-14 JO13-1 43907 0-0
C 22-09-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 DFC JO13-1 98174 2-5
C 22-09-2018 08:30 Heerjansdam JO13-2 JEKA JO13-5 46812 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO13-2 7 5 1 1 16 25 9 16 0
2 Terheijden JO13-1 6 5 0 1 15 24 7 17 0
3 Beek Vooruit JO13-2 7 5 0 2 15 21 14 7 0
4 ST Altena/Almkerk JO13-1 5 3 1 1 10 11 6 5 0
5 Waspik JO13-1 6 3 1 2 10 14 11 3 0
6 Kozakken Boys JO13-2 5 3 0 2 9 19 6 13 0
7 RFC JO13-2 7 2 1 4 7 8 30 -22 0
8 JEKA JO13-4 6 2 0 4 6 15 15 0 0
9 Unitas'30 JO13-3 7 1 2 4 5 7 13 -6 0
10 Madese Boys JO13-2 6 1 0 5 3 9 21 -12 0
11 Be Ready JO13-1 6 1 0 5 3 10 31 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO13-4 3 3 0 0 9 20 5 15 0
2 Beek Vooruit JO13-2 3 2 0 1 6 19 6 13 0
3 TVC Breda JO13-2 3 1 0 2 3 9 11 -2 0
4 The Gunners JO13-1 3 0 0 3 0 0 26 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO13-2 11 11 0 0 33 57 7 50 0
2 Rijsoord JO13-1 11 8 1 2 25 43 12 31 0
3 DFC JO13-1 11 7 2 2 23 44 18 26 0
4 Dubbeldam JO13-2 11 6 2 3 20 28 23 5 0
5 Heerjansdam JO13-2 10 5 2 3 17 28 26 2 0
6 Unitas'30 JO13-4 11 4 3 4 15 24 31 -7 0
7 Madese Boys JO13-2 11 4 1 6 13 18 26 -8 0
8 RCD JO13-2 11 3 3 5 12 21 24 -3 0
9 Zwaluwe JO13-1 11 2 3 6 9 24 37 -13 0
10 JEKA JO13-5 11 3 0 8 9 24 42 -18 0
11 Pelikaan JO13-2 11 1 2 8 5 18 50 -32 0
12 Wieldrecht JO13-2 10 0 3 7 3 9 42 -33 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 09-07-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 16-07-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 23-07-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 30-07-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 06-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 13-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 20-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
donderdag 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 12-07-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 19-07-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 26-07-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 02-08-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 09-08-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 16-08-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 23-08-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 30-08-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 06-09-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 13-09-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 20-09-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 27-09-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 04-10-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 11-10-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 18-10-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 25-10-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 01-11-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 08-11-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 15-11-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 22-11-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 29-11-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 06-12-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 13-12-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 20-12-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 27-12-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 03-01-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 10-01-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 17-01-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 24-01-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 31-01-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 07-02-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 14-02-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 21-02-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 28-02-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 07-03-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 14-03-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 21-03-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 28-03-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 04-04-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 11-04-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 18-04-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 25-04-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 02-05-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 09-05-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 16-05-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 23-05-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 30-05-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 06-06-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 13-06-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 20-06-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
do 27-06-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 03 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven