Onder 13 beker 2e ronde

Pupillen - JO13 - Beek Vooruit JO13-1

Teamleden

Spelers
Tim Vervoord Keeper      
Jay van den Bliek        
Dave van den Enden        
Lucas Florisson        
Jordi van Gemert        
Duncan Kennis        
Finn van Nuenen        
Thomas Peters        
Enzio Post        
Pepijn Rijken        
Raf Terpsma        
Tijs Timmermans        
Thomas Vervoord        
Senne de Vree        
Joran van Wees        
 
Overige teamleden
Eric Vervoord Leider
Ad Renne Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-01-2019 11:00 Unitas JO13-1 Kloetinge JO13-1
C 02-02-2019 09:45 Unitas JO13-1 Sarto JO13-1
C 09-02-2019 11:00 Unitas'30 JO13-1 Sarto JO13-1
C 09-02-2019 12:00 JEKA JO13-1 SC 't Zand JO13-1G
C 09-02-2019 11:15 MOC'17 JO13-1 Beek Vooruit JO13-1
C 09-02-2019 10:45 RBC JO13-1 TSC JO13-1
C 09-02-2019 10:00 Kloetinge JO13-1 Unitas JO13-1
C 09-02-2019 09:45 JVOZ JO13-2 Willem II Tilburg BV JO13-2
C 16-02-2019 09:45 Unitas JO13-1 RBC JO13-1
C 16-02-2019 10:00 Beek Vooruit JO13-1 Unitas'30 JO13-1
C 16-02-2019 10:30 TSC JO13-1 MOC'17 JO13-1
C 16-02-2019 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 Kloetinge JO13-1
C 16-02-2019 11:15 SC 't Zand JO13-1G JVOZ JO13-2
C 16-02-2019 11:15 Sarto JO13-1 JEKA JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 19-01-2019 09:30 Beek Vooruit JO14-1 Beek Vooruit JO13-1 3 - 3
C 08-12-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 Kloetinge JO13-1 43608 0 - 1
C 01-12-2018 10:45 RBC JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 M. (Maarten) vanHove 43388 3 - 2
C 24-11-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 TSC JO13-1 M.G. (Marc) Steevens 43362 0 - 2
C 17-11-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 Sarto JO13-1 M.J.M. (Mike) Pernot 43349 1 - 1
C 10-11-2018 12:30 JEKA JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 M. (Marcel) Rensen 43380 2 - 0
C 03-11-2018 10:15 Beek Vooruit JO13-1 JVOZ JO13-2 J.F.C. (Jean) Poels 43430 3 - 0
C 27-10-2018 vervallen DESK JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 43620
C 27-10-2018 09:30 Unitas JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 F. (Flip) vanTussenbroek 104370 2 - 0
B 20-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO13-1 Oranje Wit JO13-1 A.C.P. (Ad) Foesenek 102838 1 - 3
C 13-10-2018 13:15 Beek Vooruit JO13-1 SC \'t Zand JO13-1G J (Jordy) vanWolven 43410 0 - 2
C 06-10-2018 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 Beek Vooruit JO13-1 E.C.J.J. (Eric) Vervoord 43552 2 - 2
C 29-09-2018 10:15 Unitas'30 JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 E.C.J.J. (Eric) Vervoord 43224 2 - 0
C 22-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO13-1 MOC'17 JO13-1 E.C.J.J. (Eric) Vervoord 43544 1 - 0
V 15-09-2018 13:00 SV TEC Beek Vooruit JO13-1 nvt
B 08-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO13-1 Bavel JO13-1 Afgeschermd 7014 1 - 1
B 01-09-2018 12:00 Baronie JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 Afgeschermd 7634 3 - 0
T 26-08-2018 09:30 GELDROP Beek Vooruit JO13-1 nvt
V 23-08-2018 19:00 Gilze JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 nvt
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO13-1 Oranje Wit JO13-1 102838 1-3
B 15-09-2018 12:30 Bavel JO13-1 Baronie JO13-1 7392 2-7
B 08-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO13-1 Bavel JO13-1 7014 1-1
B 01-09-2018 12:00 Baronie JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 7634 3-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-01-2019 09:45 Unitas JO13-1 JEKA JO13-1 104368 4-2
C 08-12-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 Kloetinge JO13-1 43608 0-1
C 08-12-2018 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 Unitas JO13-1 104376 0-3
C 08-12-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G TSC JO13-1 43576 4-1
C 08-12-2018 11:30 Sarto JO13-1 RBC JO13-1 43469 1-2
C 08-12-2018 10:15 Unitas'30 JO13-1 JVOZ JO13-2 43186 2-4
C 08-12-2018 12:15 JEKA JO13-1 MOC'17 JO13-1 43199 1-2
C 01-12-2018 09:45 JVOZ JO13-2 JEKA JO13-1 43475 4-0
C 01-12-2018 11:15 Unitas JO13-1 Sarto JO13-1 104375 1-0
C 01-12-2018 10:00 Kloetinge JO13-1 Unitas'30 JO13-1 43193 1-3
C 01-12-2018 10:30 TSC JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 43251 6-1
C 01-12-2018 10:45 RBC JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 43388 3-2
C 01-12-2018 11:15 MOC'17 JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 43201 0-2
C 24-11-2018 09:45 Unitas JO13-1 JVOZ JO13-2 104374 3-0
C 24-11-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 TSC JO13-1 43362 0-2
C 24-11-2018 13:00 Sarto JO13-1 MOC'17 JO13-1 43454 0-0
C 24-11-2018 12:45 Willem II Tilburg BV JO13-2 RBC JO13-1 43217 2-5
C 24-11-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G Kloetinge JO13-1 43490 3-0
C 24-11-2018 12:45 JEKA JO13-1 Unitas'30 JO13-1 43538 0-4
C 17-11-2018 10:00 Kloetinge JO13-1 JEKA JO13-1 43568 0-1
C 17-11-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 Sarto JO13-1 43349 1-1
C 17-11-2018 10:15 Unitas'30 JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 43304 4-1
C 17-11-2018 10:30 TSC JO13-1 JVOZ JO13-2 43421 3-0
C 17-11-2018 10:45 RBC JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 43607 2-1
C 17-11-2018 11:15 MOC'17 JO13-1 Unitas JO13-1 104373 3-2
C 10-11-2018 09:45 JVOZ JO13-2 RBC JO13-1 43360 0-3
C 10-11-2018 09:45 Unitas JO13-1 TSC JO13-1 104372 3-0
C 10-11-2018 10:00 Sarto JO13-1 Kloetinge JO13-1 43626 0-1
C 10-11-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G Unitas'30 JO13-1 43534 3-3
C 10-11-2018 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 MOC'17 JO13-1 43284 4-3
C 10-11-2018 12:30 JEKA JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 43380 2-0
C 03-11-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G Unitas JO13-1 104371 9-0
C 03-11-2018 12:15 Unitas'30 JO13-1 MOC'17 JO13-1 43338 4-3
C 03-11-2018 12:30 JEKA JO13-1 RBC JO13-1 43285 0-1
C 03-11-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G DESK JO13-1 43610 0-0
C 03-11-2018 10:15 Beek Vooruit JO13-1 JVOZ JO13-2 43430 3-0
C 03-11-2018 10:00 Kloetinge JO13-1 TSC JO13-1 43545 2-1
C 03-11-2018 10:00 Sarto JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 43501 3-2
C 27-10-2018 09:45 JVOZ JO13-2 Sarto JO13-1 43546 4-2
C 27-10-2018 10:30 DESK JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 43620 0-0
C 27-10-2018 10:30 TSC JO13-1 JEKA JO13-1 43633 3-0
C 27-10-2018 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 SC 't Zand JO13-1G 43249 0-3
C 27-10-2018 10:45 RBC JO13-1 Unitas'30 JO13-1 43299 0-2
C 27-10-2018 11:15 MOC'17 JO13-1 Kloetinge JO13-1 43510 0-1
C 27-10-2018 09:30 Unitas JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 104370 2-0
C 13-10-2018 10:00 Kloetinge JO13-1 JVOZ JO13-2 43264 4-0
C 13-10-2018 13:15 Beek Vooruit JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 43410 0-2
C 13-10-2018 10:00 Sarto JO13-1 TSC JO13-1 43566 2-1
C 13-10-2018 11:15 MOC'17 JO13-1 RBC JO13-1 43609 0-3
C 13-10-2018 12:00 JEKA JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 43324 3-1
C 13-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-1 DESK JO13-1 43253 0-0
C 13-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-1 Unitas JO13-1 104369 2-1
C 06-10-2018 09:45 JVOZ JO13-2 MOC'17 JO13-1 43484 3-7
C 06-10-2018 10:15 DESK JO13-1 JEKA JO13-1 43340 0-7
C 06-10-2018 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 Beek Vooruit JO13-1 43552 2-2
C 06-10-2018 10:30 TSC JO13-1 Unitas'30 JO13-1 43263 4-3
C 06-10-2018 10:45 RBC JO13-1 Kloetinge JO13-1 43275 0-0
C 06-10-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G Sarto JO13-1 43309 2-1
C 29-09-2018 12:00 JEKA JO13-1 Sarto JO13-1 43247 0-0
C 29-09-2018 10:00 Kloetinge JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 43498 4-0
C 29-09-2018 10:30 JVOZ JO13-2 SC 't Zand JO13-1G 43408 0-7
C 29-09-2018 10:15 Unitas'30 JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 43224 2-0
C 29-09-2018 10:45 RBC JO13-1 DESK JO13-1 43460 10-1
C 29-09-2018 11:15 MOC'17 JO13-1 TSC JO13-1 43354 0-2
C 22-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO13-1 MOC'17 JO13-1 43544 1-0
C 22-09-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G JEKA JO13-1 43446 3-0
C 22-09-2018 11:45 DESK JO13-1 Kloetinge JO13-1 43292 0-2
C 22-09-2018 13:00 Sarto JO13-1 Unitas'30 JO13-1 43591 1-4
C 22-09-2018 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 JVOZ JO13-2 43606 5-1
C 22-09-2018 10:00 TSC JO13-1 RBC JO13-1 43564 0-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oranje Wit JO13-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 Beek Vooruit JO13-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand JO13-1G 11 9 1 1 28 39 7 32 0
2 RBC JO13-1 10 8 1 1 25 20 8 12 0
3 Unitas'30 JO13-1 11 8 1 2 25 33 18 15 0
4 Kloetinge JO13-1 10 6 1 3 19 14 8 6 0
5 TSC JO13-1 11 6 0 5 18 23 16 7 0
6 Unitas JO13-1 8 5 0 3 15 18 16 2 0
7 MOC'17 JO13-1 11 3 1 7 10 18 23 -5 0
8 JEKA JO13-1 11 3 1 7 10 9 22 -13 0
9 Sarto JO13-1 10 2 3 5 9 11 17 -6 0
10 JVOZ JO13-2 11 3 0 8 9 16 39 -23 0
11 Beek Vooruit JO13-1 11 2 2 7 8 9 17 -8 0
12 Willem II Tilburg BV JO13-2 11 2 1 8 7 18 37 -19 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 09-07-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 16-07-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 23-07-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 30-07-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 06-08-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 13-08-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 20-08-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 27-08-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 03-09-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 10-09-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 17-09-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 24-09-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 11-07-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 18-07-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 25-07-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 01-08-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 08-08-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 15-08-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 22-08-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 29-08-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 12 Team training gaat_door
vrijdag 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 13-07-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 20-07-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 27-07-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 03-08-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 10-08-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 17-08-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 24-08-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 31-08-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 07-09-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 14-09-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 21-09-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 28-09-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 05-10-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 12-10-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 19-10-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 26-10-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 02-11-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 09-11-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 16-11-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 23-11-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 30-11-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 07-12-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 14-12-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 21-12-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 28-12-18 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 04-01-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 11-01-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 18-01-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 25-01-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 01-02-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 08-02-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 15-02-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 22-02-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 01-03-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 08-03-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 15-03-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 22-03-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 29-03-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 05-04-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 12-04-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 19-04-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 26-04-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 03-05-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 10-05-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 17-05-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 24-05-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 31-05-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 07-06-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 14-06-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 21-06-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door
vr 28-06-19 17:00 - 18:15 K B3 + B4 12 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven