0279 Onder 7 competitie (voorjaar)

Pupillen - Mini Pupillen - JO7-1

Teamleden

Spelers
Anis Ait Bari        
Kyan Franken        
Stijn van de Gevel        
Joep Hamers        
Nick van Houten        
Niels Martens        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 04-05-2019 11:00 Dongen JO7-1 JO7-1 138125 Sportpark De Biezen 10:00
C 11-05-2019 10:00 JO7-1 TSC JO7-1 139157 Sportpark De Heikant 09:30
C 18-05-2019 11:00 Rijen JO7-1 JO7-1 137868 Sportpark de Vijf Eiken 10:05
C 25-05-2019 10:00 JO7-1 Bavel JO7-1 139104 Sportpark De Heikant 09:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:30 Groen Wit JO7-1 Boeimeer JO7-1
C 04-05-2019 09:00 Terheijden JO7-1 JEKA JO7-1G
C 04-05-2019 10:00 Gilze JO7-1 Baronie JO7-1
C 04-05-2019 11:00 Dongen JO7-1 Beek Vooruit JO7-1
C 04-05-2019 11:00 Rijen JO7-1 Bavel JO7-1
C 04-05-2019 13:00 TSC JO7-1 DVVC JO7-1G
C 11-05-2019 12:00 JEKA JO7-1G Gilze JO7-1
C 11-05-2019 10:00 Beek Vooruit JO7-1 TSC JO7-1
C 11-05-2019 10:00 Bavel JO7-1 Dongen JO7-1
C 11-05-2019 09:00 Baronie JO7-1 Groen Wit JO7-1
C 11-05-2019 09:00 DVVC JO7-1G Rijen JO7-1
C 11-05-2019 08:30 Boeimeer JO7-1 Terheijden JO7-1
C 18-05-2019 12:55 TSC JO7-1 JEKA JO7-1G
C 18-05-2019 11:00 Rijen JO7-1 Beek Vooruit JO7-1
C 18-05-2019 11:00 Dongen JO7-1 DVVC JO7-1G
C 18-05-2019 10:00 Bavel JO7-1 Boeimeer JO7-1
C 18-05-2019 09:45 Groen Wit JO7-1 Gilze JO7-1
C 18-05-2019 09:00 Terheijden JO7-1 Baronie JO7-1
C 25-05-2019 08:30 Boeimeer JO7-1 Rijen JO7-1
C 25-05-2019 09:00 DVVC JO7-1G Groen Wit JO7-1
C 25-05-2019 10:00 Gilze JO7-1 Terheijden JO7-1
C 25-05-2019 10:00 Beek Vooruit JO7-1 Bavel JO7-1
C 25-05-2019 10:40 Baronie JO7-1 TSC JO7-1
C 25-05-2019 12:00 JEKA JO7-1G Dongen JO7-1

Wedstrijdhistorie


Uitslagen Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2018

2018-2019 Najaarscompetitie Minipupillen
datum tijd     einduitslag penaltiesverslag
17-11-2018 08:30 HEERENVEEN (v.v. Beek Vooruit) VITESSE (v.v. Beek Vooruit) 1-11 - -
10-11-2018 08:30 FEYENOORD (v.v. Beek Vooruit) VITESSE (v.v. Beek Vooruit) 1-6 - -
03-11-2018 08:30 PSV (v.v. Beek Vooruit) VITESSE (v.v. Beek Vooruit) 8-5 - -
27-10-2018 08:30 VITESSE (v.v. Beek Vooruit) AJAX (v.v. Beek Vooruit) 5-4 - -
06-10-2018 09:30 VITESSE (v.v. Beek Vooruit) FC GRONINGEN (v.v. Beek Vooruit) 10-0 - -
29-09-2018 09:30 VITESSE (v.v. Beek Vooruit) AZ (v.v. Beek Vooruit) 10-6 - -
22-09-2018 09:30 VITESSE (v.v. Beek Vooruit) NAC Breda (v.v. Beek Vooruit) 12-4 - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 vervallen JO7-1 Groen Wit JO7-1 138371
C 06-04-2019 vervallen Terheijden JO7-1 JO7-1 138364
C 23-03-2019 vervallen JO7-1 Baronie JO7-1 139313
C 16-03-2019 vervallen Gilze JO7-1 JO7-1 137696
C 09-03-2019 10:00 JO7-1 Boeimeer JO7-1 138354
V 23-02-2019 09:30 JO7-1 Beek Vooruit JO7-7
C 16-02-2019 12:00 JEKA JO7-1G JO7-1 137675
C 09-02-2019 vervallen JO7-1 UVV'40 JO7-3 138879
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 11:00 Rijen JO7-1 Terheijden JO7-1 139475 0-0
C 13-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO7-1 Groen Wit JO7-1 138371 0-0
C 13-04-2019 10:00 Bavel JO7-1 TSC JO7-1 139560 0-0
C 13-04-2019 09:00 DVVC JO7-1G Gilze JO7-1 137785 0-0
C 13-04-2019 08:30 Boeimeer JO7-1 Dongen JO7-1 137769 0-0
C 13-04-2019 12:00 JEKA JO7-1G Baronie JO7-1 138065 0-0
C 06-04-2019 09:00 Terheijden JO7-1 Beek Vooruit JO7-1 138364 0-0
C 06-04-2019 08:30 Groen Wit JO7-1 JEKA JO7-1G 138180 0-0
C 06-04-2019 08:30 Gilze JO7-1 Bavel JO7-1 138643 0-0
C 06-04-2019 10:25 Baronie JO7-1 DVVC JO7-1G 139438 0-0
C 06-04-2019 11:00 Dongen JO7-1 Rijen JO7-1 138471 0-0
C 06-04-2019 13:30 TSC JO7-1 Boeimeer JO7-1 139321 0-0
C 30-03-2019 12:20 Baronie JO7-1 Dongen JO7-1 137851 0-0
C 30-03-2019 14:15 TSC JO7-1 Rijen JO7-1 139547 0-0
C 30-03-2019 08:30 Boeimeer JO7-1 DVVC JO7-1G 138548 0-0
C 30-03-2019 12:00 JEKA JO7-1G Bavel JO7-1 138463 0-0
C 23-03-2019 10:00 Bavel JO7-1 Groen Wit JO7-1 138275 0-0
C 23-03-2019 08:30 Boeimeer JO7-1 JEKA JO7-1G 139375 0-0
C 23-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO7-1 Baronie JO7-1 139313 0-0
C 23-03-2019 11:00 Dongen JO7-1 TSC JO7-1 138253 0-0
C 23-03-2019 11:00 Rijen JO7-1 Gilze JO7-1 138684 0-0
C 23-03-2019 09:00 DVVC JO7-1G Terheijden JO7-1 137819 0-0
C 16-03-2019 10:00 Gilze JO7-1 Beek Vooruit JO7-1 137696 0-0
C 16-03-2019 08:30 Groen Wit JO7-1 Terheijden JO7-1 138930 0-0
C 09-03-2019 09:00 DVVC JO7-1G JEKA JO7-1G 138135 0-0
C 09-03-2019 10:00 Bavel JO7-1 Baronie JO7-1 138347 0-0
C 09-03-2019 10:30 Dongen JO7-1 Gilze JO7-1 139311 0-0
C 09-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO7-1 Boeimeer JO7-1 138354 0-0
C 09-03-2019 09:00 Rijen JO7-1 Groen Wit JO7-1 139119 0-0
C 23-02-2019 10:00 Terheijden JO7-1 TSC JO7-1 139374 0-0
C 16-02-2019 09:00 DVVC JO7-1G Bavel JO7-1 138233 0-0
C 16-02-2019 09:45 Groen Wit JO7-1 TSC JO7-1 139548 0-0
C 16-02-2019 10:00 Terheijden JO7-1 Dongen JO7-1 138906 0-0
C 16-02-2019 10:00 Gilze JO7-1 Boeimeer JO7-1 138766 0-0
C 16-02-2019 12:00 Baronie JO7-1 Rijen JO7-1 139231 0-0
C 16-02-2019 12:00 JEKA JO7-1G Beek Vooruit JO7-1 137675 0-0
C 09-02-2019 08:30 Boeimeer JO7-1 Baronie JO7-1 137882 0-0
C 09-02-2019 13:30 TSC JO7-1 Gilze JO7-1 139534 0-0
C 09-02-2019 11:00 Rijen JO7-1 JEKA JO7-1G 137841 0-0
C 09-02-2019 11:00 Dongen JO7-1 Groen Wit JO7-1 138720 0-0
C 09-02-2019 10:00 Beek Vooruit JO7-1 DVVC JO7-1G 139070 0-0
C 09-02-2019 10:00 Bavel JO7-1 Terheijden JO7-1 137529 0-0

Standen

Stand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2018


Positie Team Ws W G V Pnt + - S
1 VITESSE (v.v. Beek Vooruit) 7 6 0 1 18 59 24 35
2 PSV (v.v. Beek Vooruit) 7 5 0 2 15 105 45 60
3 AJAX (v.v. Beek Vooruit) 7 5 0 2 15 63 41 22
4 FEYENOORD (v.v. Beek Vooruit) 7 5 0 2 15 65 43 22
5 FC GRONINGEN (v.v. Beek Vooruit) 7 4 0 3 12 55 45 10
6 NAC Breda (v.v. Beek Vooruit) 7 1 1 5 4 41 62 -21
7 HEERENVEEN (v.v. Beek Vooruit) 7 1 0 6 3 29 102 -73
8 AZ (v.v. Beek Vooruit) 7 0 1 6 1 40 95 -55
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |

Penaltystand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2018

Positie Team Pnt + - S
1 AJAX (v.v. Beek Vooruit)
2 PSV (v.v. Beek Vooruit)
3 FEYENOORD (v.v. Beek Vooruit)
4 NAC Breda (v.v. Beek Vooruit)
5 VITESSE (v.v. Beek Vooruit)
6 HEERENVEEN (v.v. Beek Vooruit)
7 AZ (v.v. Beek Vooruit)
8 FC GRONINGEN (v.v. Beek Vooruit)
| Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |

Training

Berichten



Terug naar boven