0279 Onder 7 competitie (voorjaar)

Pupillen - Mini Pupillen - JO7-7

Teamleden

Spelers
RAF Akkermans        
Fabian Dikmans        
Duuk Haasnoot        
David van Meer        
Siem van Poppel        
Jens van Poppel        
 
Overige teamleden
Victor Akkermans Leider/Trainer
Rogier Haasnoot Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 01-06-2019 10:00 Bavel JO7-3 Groen Wit JO7-4 151996 0-0
C 25-05-2019 10:15 Bavel JO7-3 Viola JO7-1 138633 0-0
C 25-05-2019 09:45 Groen Wit JO7-4 RFC JO7-3 152281 0-0
C 25-05-2019 08:30 Boeimeer JO7-4 JEKA JO7-6 152036 0-0
C 25-05-2019 11:00 Gloria UC JO7-2 Baronie JO7-4 137621 0-0
C 22-05-2019 18:00 UVV'40 JO7-3 Bavel JO7-3 152002 0-0
C 18-05-2019 10:00 Boeimeer JO7-4 Groen Wit JO7-4 152035 0-0
C 18-05-2019 10:00 Gilze JO7-2 DSE JO7-2 139220 0-0
C 18-05-2019 10:00 JEKA JO7-7M UVV'40 JO7-3 152008 0-0
C 18-05-2019 11:00 Gloria UC JO7-2 RFC JO7-3 152280 0-0
C 18-05-2019 11:15 Beek Vooruit JO7-7 Bavel JO7-3 139010 0-0
C 18-05-2019 12:00 Baronie JO7-4 JEKA JO7-6 152007 0-0
C 18-05-2019 11:30 Viola JO7-1 Gesta JO7-1 138730 0-0
C 11-05-2019 09:00 Gesta JO7-1 JEKA JO7-7M 139085 0-0
C 11-05-2019 10:00 RFC JO7-3 Viola JO7-1 152279 0-0
C 11-05-2019 10:00 Bavel JO7-3 Baronie JO7-4 152005 0-0
C 11-05-2019 11:00 JEKA JO7-6 Beek Vooruit JO7-7 137890 0-0
C 11-05-2019 11:30 DSE JO7-2 Gloria UC JO7-2 152006 0-0
C 11-05-2019 08:45 UVV'40 JO7-3 Boeimeer JO7-4 152034 0-0
C 04-05-2019 08:30 Boeimeer JO7-4 Baronie JO7-4 152033 0-0
C 04-05-2019 11:15 Beek Vooruit JO7-7 Groen Wit JO7-4 137674 0-0
C 04-05-2019 11:30 Viola JO7-1 Gilze JO7-2 152004 0-0
C 04-05-2019 11:00 JEKA JO7-6 RFC JO7-3 152278 0-0
C 04-05-2019 09:00 Gesta JO7-1 DSE JO7-2 152003 0-0
C 04-05-2019 10:00 JEKA JO7-7M Gloria UC JO7-2 138122 0-0
C 24-04-2019 18:45 Boeimeer JO7-4 JEKA JO7-7M 152029 0-0
C 24-04-2019 18:45 Gloria UC JO7-2 UVV'40 JO7-3 151990 0-0
C 20-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO7-7 Gloria UC JO7-2 151998 0-0
C 17-04-2019 18:30 Viola JO7-1 Boeimeer JO7-4 152028 0-0
C 17-04-2019 18:30 Baronie JO7-4 Gilze JO7-2 151995 0-0
C 17-04-2019 18:30 JEKA JO7-7M DSE JO7-2 151994 0-0
C 17-04-2019 18:30 UVV'40 JO7-3 Gesta JO7-1 151993 0-0
C 13-04-2019 10:00 Bavel JO7-3 JEKA JO7-6 138079 0-0
C 13-04-2019 11:30 Viola JO7-1 JEKA JO7-6 152001 0-0
C 13-04-2019 11:30 DSE JO7-2 Viola JO7-1 139161 0-0
C 13-04-2019 11:00 Gloria UC JO7-2 Gesta JO7-1 152000 0-0
C 13-04-2019 10:00 Gilze JO7-2 Boeimeer JO7-4 152032 0-0
C 13-04-2019 10:00 Gilze JO7-2 Beek Vooruit JO7-7 139061 0-0
C 13-04-2019 11:45 Baronie JO7-4 UVV'40 JO7-3 137664 0-0
C 13-04-2019 09:45 Groen Wit JO7-4 JEKA JO7-7M 139145 0-0
C 13-04-2019 10:00 RFC JO7-3 Beek Vooruit JO7-7 152277 0-0
C 13-04-2019 11:30 DSE JO7-2 Bavel JO7-3 139299 0-0
C 10-04-2019 18:00 Gesta JO7-1 Groen Wit JO7-4 151989 0-0
C 10-04-2019 18:30 Bavel JO7-3 Boeimeer JO7-4 152027 0-0
C 10-04-2019 18:30 UVV'40 JO7-3 Viola JO7-1 151997 0-0
C 10-04-2019 14:00 JEKA JO7-6 JEKA JO7-7M 151992 0-0
C 06-04-2019 11:35 Baronie JO7-4 DSE JO7-2 138979 0-0
C 06-04-2019 11:15 Beek Vooruit JO7-7 DSE JO7-2 138034 0-0
C 06-04-2019 10:00 JEKA JO7-6 Groen Wit JO7-4 137845 0-0
C 06-04-2019 11:35 Baronie JO7-4 Bavel JO7-3 139410 0-0
C 06-04-2019 09:00 UVV'40 JO7-3 Gilze JO7-2 137585 0-0
C 06-04-2019 12:30 Beek Vooruit JO7-7 Gesta JO7-1 138213 0-0
C 06-04-2019 08:30 Boeimeer JO7-4 Gloria UC JO7-2 152031 0-0
C 30-03-2019 09:00 Gesta JO7-1 Gilze JO7-2 138091 0-0
C 30-03-2019 09:45 Groen Wit JO7-4 Gloria UC JO7-2 151991 0-0
C 30-03-2019 10:00 Boeimeer JO7-4 Beek Vooruit JO7-7 152038 0-0
C 23-03-2019 11:30 Viola JO7-1 Beek Vooruit JO7-7 138858 0-0
C 23-03-2019 10:00 Gilze JO7-2 Baronie JO7-4 139276 0-0
C 23-03-2019 09:00 Gesta JO7-1 UVV'40 JO7-3 139060 0-0
C 23-03-2019 09:45 Groen Wit JO7-4 UVV'40 JO7-3 139047 0-0
C 23-03-2019 09:00 Gesta JO7-1 Boeimeer JO7-4 152030 0-0
C 23-03-2019 11:00 Gloria UC JO7-2 JEKA JO7-6 138855 0-0
C 23-03-2019 11:00 Gloria UC JO7-2 Bavel JO7-3 151999 0-0
C 16-03-2019 10:00 JEKA JO7-6 Viola JO7-1 138407 0-0
C 16-03-2019 08:45 UVV'40 JO7-3 Gloria UC JO7-2 139338 0-0
C 16-03-2019 10:15 Bavel JO7-3 Gilze JO7-2 139278 0-0
C 16-03-2019 10:55 Baronie JO7-4 JEKA JO7-7M 137665 0-0
C 16-03-2019 11:30 DSE JO7-2 Groen Wit JO7-4 137902 0-0
C 09-03-2019 10:00 Gilze JO7-2 JEKA JO7-6 138564 0-0
C 09-03-2019 11:30 Viola JO7-1 UVV'40 JO7-3 139509 0-0
C 09-03-2019 11:00 JEKA JO7-7M Beek Vooruit JO7-7 138604 0-0
C 09-03-2019 11:00 Gloria UC JO7-2 DSE JO7-2 137904 0-0
C 09-03-2019 09:00 Gesta JO7-1 Baronie JO7-4 138025 0-0
C 09-03-2019 09:45 Groen Wit JO7-4 Bavel JO7-3 137627 0-0
C 23-02-2019 11:45 DSE JO7-2 Gesta JO7-1 138052 0-0
C 16-02-2019 09:45 Groen Wit JO7-4 Gilze JO7-2 139272 0-0
C 16-02-2019 09:00 UVV'40 JO7-3 DSE JO7-2 139391 0-0
C 16-02-2019 10:00 JEKA JO7-7M Viola JO7-1 138319 0-0
C 16-02-2019 10:00 Bavel JO7-3 Gloria UC JO7-2 137686 0-0
C 16-02-2019 11:00 JEKA JO7-6 Gesta JO7-1 138491 0-0
C 16-02-2019 10:50 Baronie JO7-4 Beek Vooruit JO7-7 137570 0-0
C 09-02-2019 10:00 Gilze JO7-2 JEKA JO7-7M 139212 0-0
C 09-02-2019 11:00 Gloria UC JO7-2 Groen Wit JO7-4 138934 0-0
C 09-02-2019 11:15 Beek Vooruit JO7-7 UVV'40 JO7-3 138879 0-0
C 09-02-2019 11:30 DSE JO7-2 JEKA JO7-6 138086 0-0
C 09-02-2019 09:00 Gesta JO7-1 Bavel JO7-3 139328 0-0
C 09-02-2019 11:30 Viola JO7-1 Baronie JO7-4 137957 0-0

Standen

Stand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2018


Positie Team Ws W G V Pnt + - S
1 VITESSE (v.v. Beek Vooruit) 7 6 0 1 18 59 24 35
2 PSV (v.v. Beek Vooruit) 7 5 0 2 15 105 45 60
3 AJAX (v.v. Beek Vooruit) 7 5 0 2 15 63 41 22
4 FEYENOORD (v.v. Beek Vooruit) 7 5 0 2 15 65 43 22
5 FC GRONINGEN (v.v. Beek Vooruit) 7 4 0 3 12 55 45 10
6 NAC Breda (v.v. Beek Vooruit) 7 1 1 5 4 41 62 -21
7 HEERENVEEN (v.v. Beek Vooruit) 7 1 0 6 3 29 102 -73
8 AZ (v.v. Beek Vooruit) 7 0 1 6 1 40 95 -55
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |

Penaltystand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2018

Positie Team Pnt + - S
1 AJAX (v.v. Beek Vooruit)
2 PSV (v.v. Beek Vooruit)
3 FEYENOORD (v.v. Beek Vooruit)
4 NAC Breda (v.v. Beek Vooruit)
5 VITESSE (v.v. Beek Vooruit)
6 HEERENVEEN (v.v. Beek Vooruit)
7 AZ (v.v. Beek Vooruit)
8 FC GRONINGEN (v.v. Beek Vooruit)
| Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |

Training

Berichten



Terug naar boven