0279 Onder 7 competitie (voorjaar)

Pupillen - Mini Pupillen - JO7-6

Teamleden

Spelers
Stijn Bongers        
Mats Brabers        
Noam Janse        
Daan de Klerk Wolters        
Tias van Loenhout        
Kain Wairisal        
 
Overige teamleden
Jeroen Brabers Leider/Trainer
Ruud Janse Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 09-03-2019 11:15 JO7-6 Baronie JO7-5 139409 Sportpark De Heikant 10:45
C 16-03-2019 09:00 Molenschot JO7-1G JO7-6 148977 Sportpark 't Hoogeind 08:10
C 23-03-2019 11:15 JO7-6 Chaam JO7-2 139131 Sportpark De Heikant 10:45
C 06-04-2019 11:00 JEKA JO7-4 JO7-6 138818 Sportpark Beukenlaan 10:15
C 13-04-2019 11:15 JO7-6 Wernhout JO7-1 143851 Sportpark De Heikant 10:45
C 04-05-2019 10:00 Bavel JO7-4 JO7-6 137923 Sportpark De Roosberg 09:15
C 11-05-2019 11:15 JO7-6 JO7-5 138596 Sportpark De Heikant 10:45
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 09-03-2019 09:30 Gloria UC JO7-1 Molenschot JO7-1G
C 09-03-2019 09:45 Groen Wit JO7-3 Groen Wit JO7-8
C 09-03-2019 12:00 JEKA JO7-3 JEKA JO7-4
C 09-03-2019 11:15 Beek Vooruit JO7-5 Bavel JO7-4
C 09-03-2019 11:15 Beek Vooruit JO7-6 Baronie JO7-5
C 09-03-2019 11:00 Gloria UC JO7-3 Chaam JO7-2
C 09-03-2019 09:30 Wernhout JO7-1 Internos JO7-3
C 16-03-2019 10:00 Internos JO7-3 Gloria UC JO7-3
C 16-03-2019 10:30 Baronie JO7-5 Beek Vooruit JO7-5
C 16-03-2019 12:00 Chaam JO7-2 Groen Wit JO7-3
C 16-03-2019 10:15 Bavel JO7-4 JEKA JO7-3
C 16-03-2019 09:45 Groen Wit JO7-8 Wernhout JO7-1
C 16-03-2019 09:00 Molenschot JO7-1G Beek Vooruit JO7-6
C 16-03-2019 11:00 JEKA JO7-4 Gloria UC JO7-1
C 23-03-2019 11:15 Beek Vooruit JO7-5 Wernhout JO7-1
C 23-03-2019 10:15 Internos JO7-3 JEKA JO7-4
C 23-03-2019 08:30 Groen Wit JO7-3 Bavel JO7-4
C 23-03-2019 09:30 Gloria UC JO7-1 Groen Wit JO7-8
C 23-03-2019 11:00 Gloria UC JO7-3 Baronie JO7-5
C 23-03-2019 11:15 Beek Vooruit JO7-6 Chaam JO7-2
C 23-03-2019 12:00 JEKA JO7-3 Molenschot JO7-1G

Wedstrijdhistorie


Uitslagen Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2018

2018-2019 Najaarscompetitie Minipupillen
datum tijd     einduitslag penaltiesverslag
17-11-2018 09:30 NAC Breda (v.v. Beek Vooruit) FEYENOORD (v.v. Beek Vooruit) 6-9 - -
10-11-2018 09:30 HEERENVEEN (v.v. Beek Vooruit) NAC Breda (v.v. Beek Vooruit) 1-14 - -
03-11-2018 09:30 AJAX (v.v. Beek Vooruit) NAC Breda (v.v. Beek Vooruit) 9-3 - -
27-10-2018 09:30 NAC Breda (v.v. Beek Vooruit) PSV (v.v. Beek Vooruit) 5-13 - -
06-10-2018 09:30 NAC Breda (v.v. Beek Vooruit) AZ (v.v. Beek Vooruit) 6-6 - -
29-09-2018 09:30 NAC Breda (v.v. Beek Vooruit) FC GRONINGEN (v.v. Beek Vooruit) 3-12 - -
22-09-2018 09:30 VITESSE (v.v. Beek Vooruit) NAC Breda (v.v. Beek Vooruit) 12-4 - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-02-2019 vervallen JO7-6 JEKA JO7-3 148972
C 09-02-2019 vervallen JO7-6 Rijen JO7-2 138848
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-02-2019 09:00 Groen Wit JO7-8 Gloria UC JO7-3 149248 0-0
C 16-02-2019 10:30 Baronie JO7-5 Bavel JO7-4 138483 0-0
C 16-02-2019 10:15 Internos JO7-3 Groen Wit JO7-3 146102 0-0
C 16-02-2019 11:00 Gloria UC JO7-3 Beek Vooruit JO7-5 148996 0-0
C 16-02-2019 11:00 JEKA JO7-4 Wernhout JO7-1 148974 0-0
C 16-02-2019 11:15 Beek Vooruit JO7-6 JEKA JO7-3 148972 0-0
C 16-02-2019 12:00 Chaam JO7-2 Gloria UC JO7-1 148973 0-0
C 16-02-2019 09:00 Molenschot JO7-1G Groen Wit JO7-8 149249 0-0

Standen

Stand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2018


Positie Team Ws W G V Pnt + - S
1 VITESSE (v.v. Beek Vooruit) 7 6 0 1 18 59 24 35
2 PSV (v.v. Beek Vooruit) 7 5 0 2 15 105 45 60
3 AJAX (v.v. Beek Vooruit) 7 5 0 2 15 63 41 22
4 FEYENOORD (v.v. Beek Vooruit) 7 5 0 2 15 65 43 22
5 FC GRONINGEN (v.v. Beek Vooruit) 7 4 0 3 12 55 45 10
6 NAC Breda (v.v. Beek Vooruit) 7 1 1 5 4 41 62 -21
7 HEERENVEEN (v.v. Beek Vooruit) 7 1 0 6 3 29 102 -73
8 AZ (v.v. Beek Vooruit) 7 0 1 6 1 40 95 -55
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |

Penaltystand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2018

Positie Team Pnt + - S
1 AJAX (v.v. Beek Vooruit)
2 PSV (v.v. Beek Vooruit)
3 FEYENOORD (v.v. Beek Vooruit)
4 NAC Breda (v.v. Beek Vooruit)
5 VITESSE (v.v. Beek Vooruit)
6 HEERENVEEN (v.v. Beek Vooruit)
7 AZ (v.v. Beek Vooruit)
8 FC GRONINGEN (v.v. Beek Vooruit)
| Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |

Training

Berichten



Terug naar boven