0279 Onder 7 competitie (voorjaar)

Pupillen - Mini Pupillen - JO7-4

Teamleden

Spelers
Brik Bastiaanssen        
Thijs Daemen        
Lodewijk Hessler        
Lars Kavelaars        
Rinze Musters        
Teun Oostvogels        
 
Overige teamleden
Renzo Daemen Leider/Trainer
Mathieu Oostvogels Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie


Uitslagen Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2018

2018-2019 Najaarscompetitie Minipupillen
datum tijd     einduitslag penaltiesverslag
17-11-2018 09:30 NAC Breda (v.v. Beek Vooruit) FEYENOORD (v.v. Beek Vooruit) 6-9 - -
10-11-2018 08:30 FEYENOORD (v.v. Beek Vooruit) VITESSE (v.v. Beek Vooruit) 1-6 - -
03-11-2018 09:30 FEYENOORD (v.v. Beek Vooruit) FC GRONINGEN (v.v. Beek Vooruit) 7-6 - -
27-10-2018 08:30 AZ (v.v. Beek Vooruit) FEYENOORD (v.v. Beek Vooruit) 9-21 - -
06-10-2018 08:30 PSV (v.v. Beek Vooruit) FEYENOORD (v.v. Beek Vooruit) 5-6 - -
29-09-2018 08:30 FEYENOORD (v.v. Beek Vooruit) AJAX (v.v. Beek Vooruit) 4-5 - -
22-09-2018 08:30 FEYENOORD (v.v. Beek Vooruit) HEERENVEEN (v.v. Beek Vooruit) 17-6 - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 vervallen TSC JO7-2 JO7-4 139362
C 18-05-2019 12:15 JO7-4 Baronie JO7-3 139389
C 11-05-2019 vervallen Rijen JO7-2 JO7-4 138793
C 04-05-2019 vervallen JO7-4 JO7-3 139023
C 13-04-2019 vervallen Groen Wit JO7-2 JO7-4 138584
C 10-04-2019 vervallen JO7-4 Viola JO7-2 137622
C 06-04-2019 12:30 JO7-4 UVV'40 JO7-2 137632
C 30-03-2019 vervallen JEKA JO7-5 JO7-4 138464
C 23-03-2019 vervallen Boeimeer JO7-2 JO7-4 138415
C 16-02-2019 12:30 JO7-4 TVC Breda JO7-2G 139483
C 09-02-2019 vervallen JO7-4 DVVC JO7-1G 139070
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 01-06-2019 10:10 Baronie JO7-3 Rijen JO7-2 137859 0-0
C 01-06-2019 10:15 Rijen JO7-2 Bavel JO7-2 137567 0-0
C 25-05-2019 08:45 UVV'40 JO7-2 Bavel JO7-2 138751 0-0
C 25-05-2019 09:45 Groen Wit JO7-2 Boeimeer JO7-2 137651 0-0
C 25-05-2019 10:00 Beek Vooruit JO7-3 JEKA JO7-5 138301 0-0
C 25-05-2019 10:15 Rijen JO7-2 TVC Breda JO7-2G 138692 0-0
C 25-05-2019 11:50 Baronie JO7-3 Viola JO7-2 139207 0-0
C 25-05-2019 13:30 TSC JO7-2 Beek Vooruit JO7-4 139362 0-0
C 18-05-2019 08:30 Boeimeer JO7-2 Beek Vooruit JO7-3 139253 0-0
C 18-05-2019 09:30 TVC Breda JO7-2G UVV'40 JO7-2 139335 0-0
C 18-05-2019 10:00 Bavel JO7-2 TSC JO7-2 139447 0-0
C 18-05-2019 12:15 Beek Vooruit JO7-4 Baronie JO7-3 139389 0-0
C 18-05-2019 11:00 JEKA JO7-5 Groen Wit JO7-2 139543 0-0
C 18-05-2019 11:30 Viola JO7-2 Rijen JO7-2 138217 0-0
C 11-05-2019 08:30 Boeimeer JO7-2 Bavel JO7-2 139275 0-0
C 11-05-2019 08:30 Groen Wit JO7-2 TVC Breda JO7-2G 138123 0-0
C 11-05-2019 10:15 UVV'40 JO7-2 Baronie JO7-3 138228 0-0
C 11-05-2019 10:00 Beek Vooruit JO7-3 Viola JO7-2 137552 0-0
C 11-05-2019 11:30 Rijen JO7-2 Beek Vooruit JO7-4 138793 0-0
C 11-05-2019 13:00 TSC JO7-2 JEKA JO7-5 139469 0-0
C 04-05-2019 09:30 TVC Breda JO7-2G TSC JO7-2 137953 0-0
C 04-05-2019 10:00 Bavel JO7-2 Groen Wit JO7-2 138526 0-0
C 04-05-2019 10:00 Beek Vooruit JO7-4 Beek Vooruit JO7-3 139023 0-0
C 04-05-2019 11:00 JEKA JO7-5 Boeimeer JO7-2 139454 0-0
C 04-05-2019 11:30 Viola JO7-2 UVV'40 JO7-2 138743 0-0
C 13-04-2019 08:30 Boeimeer JO7-2 TVC Breda JO7-2G 138833 0-0
C 13-04-2019 08:30 UVV'40 JO7-2 Rijen JO7-2 138328 0-0
C 13-04-2019 09:45 Groen Wit JO7-2 Beek Vooruit JO7-4 138584 0-0
C 13-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO7-3 Bavel JO7-2 139336 0-0
C 13-04-2019 12:15 TSC JO7-2 Baronie JO7-3 138691 0-0
C 13-04-2019 13:05 JEKA JO7-5 Viola JO7-2 138776 0-0
C 10-04-2019 18:30 Beek Vooruit JO7-4 Viola JO7-2 137622 0-0
C 06-04-2019 08:30 Viola JO7-2 Groen Wit JO7-2 138827 0-0
C 06-04-2019 10:15 Rijen JO7-2 TSC JO7-2 137701 0-0
C 06-04-2019 10:05 Bavel JO7-2 JEKA JO7-5 137588 0-0
C 06-04-2019 12:30 Beek Vooruit JO7-4 UVV'40 JO7-2 137632 0-0
C 06-04-2019 09:15 Baronie JO7-3 Boeimeer JO7-2 137891 0-0
C 06-04-2019 09:00 TVC Breda JO7-2G Beek Vooruit JO7-3 138229 0-0
C 30-03-2019 11:00 JEKA JO7-5 Beek Vooruit JO7-4 138464 0-0
C 30-03-2019 08:45 UVV'40 JO7-2 Boeimeer JO7-2 138824 0-0
C 30-03-2019 10:00 Baronie JO7-3 Groen Wit JO7-2 139173 0-0
C 30-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO7-3 TSC JO7-2 138958 0-0
C 23-03-2019 10:00 Bavel JO7-2 TVC Breda JO7-2G 137720 0-0
C 23-03-2019 13:00 TSC JO7-2 Viola JO7-2 138519 0-0
C 23-03-2019 12:00 JEKA JO7-5 Baronie JO7-3 137662 0-0
C 23-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO7-3 UVV'40 JO7-2 139092 0-0
C 23-03-2019 10:00 Groen Wit JO7-2 Rijen JO7-2 137737 0-0
C 23-03-2019 08:30 Boeimeer JO7-2 Beek Vooruit JO7-4 138415 0-0
C 16-03-2019 09:30 TVC Breda JO7-2G JEKA JO7-5 137523 0-0
C 09-03-2019 11:30 Viola JO7-2 TVC Breda JO7-2G 138348 0-0
C 09-03-2019 08:30 Boeimeer JO7-2 Rijen JO7-2 138479 0-0
C 09-03-2019 08:30 Groen Wit JO7-2 Beek Vooruit JO7-3 139505 0-0
C 09-03-2019 11:30 Bavel JO7-2 Baronie JO7-3 138195 0-0
C 09-03-2019 13:00 TSC JO7-2 UVV'40 JO7-2 137880 0-0
C 16-02-2019 09:00 UVV'40 JO7-2 Groen Wit JO7-2 137742 0-0
C 16-02-2019 09:40 Baronie JO7-3 Beek Vooruit JO7-3 137766 0-0
C 16-02-2019 10:15 Rijen JO7-2 JEKA JO7-5 137564 0-0
C 16-02-2019 11:30 Viola JO7-2 Bavel JO7-2 138816 0-0
C 16-02-2019 12:30 Beek Vooruit JO7-4 TVC Breda JO7-2G 139483 0-0
C 16-02-2019 12:30 TSC JO7-2 Boeimeer JO7-2 138807 0-0
C 09-02-2019 08:30 Boeimeer JO7-2 Viola JO7-2 137911 0-0
C 09-02-2019 10:00 Beek Vooruit JO7-3 Rijen JO7-2 138848 0-0
C 09-02-2019 10:00 Bavel JO7-2 Beek Vooruit JO7-4 138823 0-0
C 09-02-2019 10:00 JEKA JO7-5 UVV'40 JO7-2 139500 0-0
C 09-02-2019 09:45 Groen Wit JO7-2 TSC JO7-2 139188 0-0
C 09-02-2019 09:30 TVC Breda JO7-2G Baronie JO7-3 139288 0-0

Standen

Stand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2018


Positie Team Ws W G V Pnt + - S
1 VITESSE (v.v. Beek Vooruit) 7 6 0 1 18 59 24 35
2 PSV (v.v. Beek Vooruit) 7 5 0 2 15 105 45 60
3 AJAX (v.v. Beek Vooruit) 7 5 0 2 15 63 41 22
4 FEYENOORD (v.v. Beek Vooruit) 7 5 0 2 15 65 43 22
5 FC GRONINGEN (v.v. Beek Vooruit) 7 4 0 3 12 55 45 10
6 NAC Breda (v.v. Beek Vooruit) 7 1 1 5 4 41 62 -21
7 HEERENVEEN (v.v. Beek Vooruit) 7 1 0 6 3 29 102 -73
8 AZ (v.v. Beek Vooruit) 7 0 1 6 1 40 95 -55
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |

Penaltystand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2018

Positie Team Pnt + - S
1 AJAX (v.v. Beek Vooruit)
2 PSV (v.v. Beek Vooruit)
3 FEYENOORD (v.v. Beek Vooruit)
4 NAC Breda (v.v. Beek Vooruit)
5 VITESSE (v.v. Beek Vooruit)
6 HEERENVEEN (v.v. Beek Vooruit)
7 AZ (v.v. Beek Vooruit)
8 FC GRONINGEN (v.v. Beek Vooruit)
| Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |

Training

Berichten



Terug naar boven