0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO11 - Beek Vooruit JO11-5

Teamleden

Spelers
Alessandro Eloy Andreonie Altisent        
Jayden Heijblom        
Coen Jacobs        
Sem Labee        
Kian Olde Hanter        
Yahiye Samaan        
Ward Tankink        
Wout de Vries        
Ziggy Zweers        
 
Overige teamleden
Martin Jacobs Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 11:30 Beek Vooruit JO11-5 Kogelvangers JO11-2G M.W.J.A. (Martin) Jacobs 122571 7 - 3
C 18-05-2019 09:30 Rimboe JO11-1G Beek Vooruit JO11-5 122526 3 - 10
C 15-05-2019 19:00 Beek Vooruit JO11-5 DSE JO11-3 123398 9 - 0
C 04-05-2019 08:30 Unitas'30 JO11-12 Beek Vooruit JO11-5 123159 1 - 2
C 13-04-2019 12:00 Beek Vooruit JO11-5 DIOZ JO11-1 124533 3 - 3
C 06-04-2019 11:15 Virtus JO11-2 Beek Vooruit JO11-5 R (Ron) van Beers 125489 2 - 5
C 23-03-2019 13:00 Beek Vooruit JO11-5 Madese Boys JO11-5 M.W.J.A. (Martin) Jacobs 148032 14 - 5
C 16-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Sc Kruisland JO11-2G M.W.J.A. (Martin) Jacobs 125120 7 - 1
C 09-03-2019 10:30 CLuzona JO11-2G Beek Vooruit JO11-5 124824 6 - 3
C 16-02-2019 08:45 Halsteren JO11-6 Beek Vooruit JO11-5 125829 0 - 7
C 09-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Halsteren JO11-7 M.W.J.A. (Martin) Jacobs 125799 16 - 3
C 15-12-2018 afgelast Beek Vooruit JO11-5 Madese Boys JO11-4 52670 -
C 08-12-2018 11:30 Beek Vooruit JO11-5 Rijen JO11-6 M.W.J.A. (Martin) Jacobs 50384 0 - 6
C 01-12-2018 10:30 The Gunners JO11-2 Beek Vooruit JO11-5 Afgeschermd 51588 3 - 2
C 24-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Moerse Boys JO11-3 51522 2 - 6
C 17-11-2018 10:15 Bavel JO11-4 Beek Vooruit JO11-5 M. (Michel) Ligtvoet 103561 6 - 3
C 10-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-5 TVC Breda JO11-3G 52852 3 - 8
C 03-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Terheijden JO11-2 52296 3 - 2
C 27-10-2018 12:15 Unitas\'30 JO11-11 Beek Vooruit JO11-5 51921 6 - 5
C 06-10-2018 08:45 VVR JO11-2 Beek Vooruit JO11-5 W. (Wesley) Haring 50476 2 - 2
C 29-09-2018 11:30 DSE JO11-3 Beek Vooruit JO11-5 M. (Malik) vanGameren 50168 2 - 7
C 22-09-2018 13:15 Beek Vooruit JO11-5 SAB JO11-1 M.W.J.A. (Martin) Jacobs 50675 3 - 11
B 15-09-2018 vervallen Pelikaan JO11-3 Beek Vooruit JO11-5 9169
B 08-09-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 Beek Vooruit JO11-5 J. (Jaap) deVisser 11005 7 - 2
B 01-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Terheijden JO11-3 11179 1 - 13
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 10:30 CLuzona JO11-2G Rimboe JO11-1G 124950 7-3
C 25-05-2019 09:00 Sc Kruisland JO11-2G Unitas'30 JO11-12 125855 9-7
C 25-05-2019 08:45 Halsteren JO11-6 DSE JO11-3 125982 3-4
C 25-05-2019 08:45 Halsteren JO11-7 Virtus JO11-2 125040 4-10
C 25-05-2019 11:30 Beek Vooruit JO11-5 Kogelvangers JO11-2G 122571 7-3
C 25-05-2019 10:45 Madese Boys JO11-5 DIOZ JO11-1 148038 0-9
C 18-05-2019 11:15 Virtus JO11-2 Madese Boys JO11-5 148037 4-2
C 18-05-2019 10:30 Kogelvangers JO11-2G CLuzona JO11-2G 122454 2-4
C 18-05-2019 09:30 Rimboe JO11-1G Beek Vooruit JO11-5 122526 3-10
C 18-05-2019 11:00 DIOZ JO11-1 Sc Kruisland JO11-2G 125244 8-0
C 18-05-2019 11:30 DSE JO11-3 Halsteren JO11-7 125481 9-1
C 18-05-2019 08:30 Unitas'30 JO11-12 Halsteren JO11-6 122965 11-1
C 15-05-2019 19:00 Beek Vooruit JO11-5 DSE JO11-3 123398 9-0
C 11-05-2019 08:45 Halsteren JO11-7 Unitas'30 JO11-12 122901 4-8
C 11-05-2019 09:00 Sc Kruisland JO11-2G Kogelvangers JO11-2G 124700 3-10
C 11-05-2019 09:30 Rimboe JO11-1G DIOZ JO11-1 122097 0-8
C 11-05-2019 10:30 CLuzona JO11-2G Virtus JO11-2 123533 1-2
C 11-05-2019 10:45 Madese Boys JO11-5 Halsteren JO11-6 148036 7-3
C 04-05-2019 08:30 Unitas'30 JO11-12 Beek Vooruit JO11-5 123159 1-2
C 04-05-2019 08:45 Halsteren JO11-6 Halsteren JO11-7 125892 7-6
C 04-05-2019 09:00 Kogelvangers JO11-2G Rimboe JO11-1G 123632 3-7
C 04-05-2019 11:15 Virtus JO11-2 Sc Kruisland JO11-2G 124211 9-1
C 04-05-2019 11:30 DSE JO11-3 Madese Boys JO11-5 148035 0-5
C 04-05-2019 12:30 DIOZ JO11-1 CLuzona JO11-2G 125264 7-3
C 13-04-2019 09:00 Kogelvangers JO11-2G DSE JO11-3 122654 5-2
C 13-04-2019 12:00 Beek Vooruit JO11-5 DIOZ JO11-1 124533 3-3
C 13-04-2019 10:45 Madese Boys JO11-5 Halsteren JO11-7 148034 10-2
C 13-04-2019 10:30 CLuzona JO11-2G Unitas'30 JO11-12 124613 0-4
C 13-04-2019 09:00 Sc Kruisland JO11-2G Halsteren JO11-6 124684 10-2
C 10-04-2019 18:30 Madese Boys JO11-5 Rimboe JO11-1G 148031 6-7
C 10-04-2019 18:30 Halsteren JO11-6 CLuzona JO11-2G 125049 1-6
C 06-04-2019 12:30 DIOZ JO11-1 Kogelvangers JO11-2G 122978 11-0
C 06-04-2019 11:30 DSE JO11-3 CLuzona JO11-2G 122744 0-9
C 06-04-2019 11:15 Virtus JO11-2 Beek Vooruit JO11-5 125489 2-5
C 06-04-2019 08:45 Halsteren JO11-7 Sc Kruisland JO11-2G 123330 7-17
C 06-04-2019 08:45 Halsteren JO11-6 Rimboe JO11-1G 122349 2-7
C 06-04-2019 08:30 Unitas'30 JO11-12 Madese Boys JO11-5 148033 7-1
C 30-03-2019 09:30 Rimboe JO11-1G Virtus JO11-2 122095 3-2
C 30-03-2019 10:30 Kogelvangers JO11-2G Unitas'30 JO11-12 123890 1-7
C 30-03-2019 09:00 Madese Boys JO11-5 CLuzona JO11-2G 148029 2-2
C 30-03-2019 11:30 DSE JO11-3 DIOZ JO11-1 125292 0-12
C 23-03-2019 08:45 Sc Kruisland JO11-2G DSE JO11-3 124031 12-0
C 23-03-2019 13:00 Beek Vooruit JO11-5 Madese Boys JO11-5 148032 14-5
C 23-03-2019 09:00 Kogelvangers JO11-2G Halsteren JO11-6 123885 2-0
C 23-03-2019 09:30 Rimboe JO11-1G Unitas'30 JO11-12 125281 4-3
C 23-03-2019 10:30 CLuzona JO11-2G Halsteren JO11-7 123926 9-2
C 16-03-2019 11:15 Virtus JO11-2 Kogelvangers JO11-2G 125946 5-0
C 16-03-2019 10:00 Unitas'30 JO11-12 DSE JO11-3 121838 12-0
C 16-03-2019 08:45 Halsteren JO11-7 DIOZ JO11-1 124159 0-15
C 16-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Sc Kruisland JO11-2G 125120 7-1
C 09-03-2019 09:00 Sc Kruisland JO11-2G Madese Boys JO11-5 148030 8-4
C 09-03-2019 09:30 Rimboe JO11-1G Halsteren JO11-7 124602 11-1
C 09-03-2019 10:30 CLuzona JO11-2G Beek Vooruit JO11-5 124824 6-3
C 09-03-2019 11:30 DIOZ JO11-1 Halsteren JO11-6 122141 13-0
C 09-03-2019 11:30 DSE JO11-3 Virtus JO11-2 123908 0-8
C 23-02-2019 09:30 DIOZ JO11-1 Virtus JO11-2 122355 6-0
C 16-02-2019 08:45 Halsteren JO11-7 Kogelvangers JO11-2G 124515 1-1
C 16-02-2019 10:45 Unitas'30 JO11-12 Virtus JO11-2 125676 4-2
C 16-02-2019 08:45 Halsteren JO11-6 Beek Vooruit JO11-5 125829 0-7
C 16-02-2019 09:00 Sc Kruisland JO11-2G Rimboe JO11-1G 125916 7-4
C 09-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Halsteren JO11-7 125799 16-3
C 09-02-2019 11:15 Virtus JO11-2 Halsteren JO11-6 123471 4-0
C 09-02-2019 09:30 DIOZ JO11-1 Unitas'30 JO11-12 125262 6-2
C 09-02-2019 09:30 CLuzona JO11-2G Sc Kruisland JO11-2G 124124 0-5
C 09-02-2019 09:30 Rimboe JO11-1G DSE JO11-3 123999 6-3
C 09-02-2019 09:00 Kogelvangers JO11-2G Madese Boys JO11-5 148028 6-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Pelikaan JO11-3 Beek Vooruit JO11-5 9169 0-0
B 15-09-2018 09:00 Terheijden JO11-3 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 9193 1-2
B 08-09-2018 11:30 Terheijden JO11-3 Pelikaan JO11-3 10380 0-0
B 08-09-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 Beek Vooruit JO11-5 11005 7-2
B 01-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Terheijden JO11-3 11179 1-13
B 01-09-2018 08:30 Pelikaan JO11-3 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 10995 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:30 Bavel JO11-4 Moerse Boys JO11-3 103554 1-4
C 15-12-2018 09:45 Rijen JO11-6 SAB JO11-1 52574 1-10
C 15-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Madese Boys JO11-4 52670 0-0
C 08-12-2018 11:30 Beek Vooruit JO11-5 Rijen JO11-6 50384 0-6
C 08-12-2018 08:45 VVR JO11-2 Madese Boys JO11-4 51948 3-9
C 08-12-2018 08:45 Bavel JO11-4 TVC Breda JO11-3G 103564 2-8
C 08-12-2018 09:00 Terheijden JO11-2 The Gunners JO11-2 51695 5-3
C 08-12-2018 11:30 DSE JO11-3 Moerse Boys JO11-3 52210 2-8
C 08-12-2018 09:30 SAB JO11-1 Unitas'30 JO11-11 51538 2-3
C 01-12-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 VVR JO11-2 51594 5-1
C 01-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-11 DSE JO11-3 52791 24-0
C 01-12-2018 09:45 Rijen JO11-6 Bavel JO11-4 103563 5-0
C 01-12-2018 10:30 The Gunners JO11-2 Beek Vooruit JO11-5 51588 3-2
C 01-12-2018 10:45 Madese Boys JO11-4 Terheijden JO11-2 51546 2-9
C 01-12-2018 11:00 TVC Breda JO11-3G SAB JO11-1 49824 6-5
C 24-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Moerse Boys JO11-3 51522 2-6
C 24-11-2018 08:45 VVR JO11-2 TVC Breda JO11-3G 51515 2-8
C 24-11-2018 08:45 Bavel JO11-4 Madese Boys JO11-4 103562 5-4
C 24-11-2018 09:00 Terheijden JO11-2 Rijen JO11-6 51119 0-9
C 24-11-2018 10:30 The Gunners JO11-2 Unitas'30 JO11-11 50359 2-4
C 24-11-2018 11:30 DSE JO11-3 SAB JO11-1 51739 1-17
C 17-11-2018 09:45 Rijen JO11-6 VVR JO11-2 52098 9-0
C 17-11-2018 10:15 Bavel JO11-4 Beek Vooruit JO11-5 103561 6-3
C 17-11-2018 10:45 Madese Boys JO11-4 Unitas'30 JO11-11 52152 3-5
C 17-11-2018 11:00 SAB JO11-1 Terheijden JO11-2 50246 1-3
C 17-11-2018 11:00 TVC Breda JO11-3G DSE JO11-3 51448 23-1
C 10-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-5 TVC Breda JO11-3G 52852 3-8
C 10-11-2018 08:45 VVR JO11-2 SAB JO11-1 51264 1-8
C 10-11-2018 09:30 Terheijden JO11-2 Moerse Boys JO11-3 49276 3-7
C 10-11-2018 10:00 Unitas'30 JO11-11 Rijen JO11-6 51529 2-1
C 10-11-2018 09:00 The Gunners JO11-2 Madese Boys JO11-4 51850 1-7
C 10-11-2018 10:15 DSE JO11-3 Bavel JO11-4 103560 0-8
C 03-11-2018 11:30 DSE JO11-3 Rijen JO11-6 52036 0-11
C 03-11-2018 11:00 TVC Breda JO11-3G Madese Boys JO11-4 52731 10-5
C 03-11-2018 11:15 Bavel JO11-4 Unitas'30 JO11-11 103559 4-6
C 03-11-2018 08:45 VVR JO11-2 The Gunners JO11-2 51785 6-4
C 03-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Terheijden JO11-2 52296 3-2
C 03-11-2018 08:30 SAB JO11-1 Moerse Boys JO11-3 52853 4-5
C 27-10-2018 08:30 The Gunners JO11-2 Bavel JO11-4 103558 1-3
C 27-10-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 TVC Breda JO11-3G 50995 1-7
C 27-10-2018 10:45 Madese Boys JO11-4 DSE JO11-3 49063 19-0
C 27-10-2018 11:00 Terheijden JO11-2 VVR JO11-2 50624 2-5
C 27-10-2018 12:15 Unitas'30 JO11-11 Beek Vooruit JO11-5 51921 6-5
C 20-10-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 The Gunners JO11-2 49247 8-7
C 20-10-2018 11:30 DSE JO11-3 Terheijden JO11-2 52657 0-27
C 20-10-2018 10:00 Bavel JO11-4 VVR JO11-2 103557 4-2
C 13-10-2018 11:00 TVC Breda JO11-3G Unitas'30 JO11-11 50235 7-8
C 13-10-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 Rijen JO11-6 50519 7-5
C 13-10-2018 11:30 SAB JO11-1 The Gunners JO11-2 52362 8-0
C 06-10-2018 08:45 Terheijden JO11-2 Bavel JO11-4 103556 0-0
C 06-10-2018 10:45 Madese Boys JO11-4 SAB JO11-1 50109 5-3
C 06-10-2018 09:45 The Gunners JO11-2 DSE JO11-3 52315 15-0
C 06-10-2018 08:30 Rijen JO11-6 TVC Breda JO11-3G 50125 6-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-11 Moerse Boys JO11-3 52964 4-6
C 06-10-2018 08:45 VVR JO11-2 Beek Vooruit JO11-5 50476 2-2
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-11 VVR JO11-2 52960 7-3
C 29-09-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 Madese Boys JO11-4 52016 7-8
C 29-09-2018 09:45 Rijen JO11-6 The Gunners JO11-2 50599 6-1
C 29-09-2018 11:00 TVC Breda JO11-3G Terheijden JO11-2 52814 7-2
C 29-09-2018 11:30 DSE JO11-3 Beek Vooruit JO11-5 50168 2-7
C 22-09-2018 10:45 Madese Boys JO11-4 Rijen JO11-6 50939 2-7
C 22-09-2018 10:15 The Gunners JO11-2 TVC Breda JO11-3G 49423 1-4
C 22-09-2018 09:00 Terheijden JO11-2 Unitas'30 JO11-11 52187 6-6
C 22-09-2018 08:45 VVR JO11-2 DSE JO11-3 49208 9-1
C 22-09-2018 13:15 Beek Vooruit JO11-5 SAB JO11-1 50675 3-11

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIOZ JO11-1 11 10 1 0 31 98 8 90 0
2 Beek Vooruit JO11-5 11 9 1 1 28 83 27 56 0
3 Unitas'30 JO11-12 11 7 0 4 21 66 30 36 0
4 Virtus JO11-2 11 7 0 4 21 48 26 22 0
5 Sc Kruisland JO11-2G 11 7 0 4 21 73 58 15 0
6 Rimboe JO11-1G 11 7 0 4 21 55 52 3 0
7 CLuzona JO11-2G 11 6 1 4 19 47 31 16 0
8 Kogelvangers JO11-2G 11 4 1 6 13 33 47 -14 0
9 Madese Boys JO11-5 11 3 1 7 10 42 62 -20 0
10 DSE JO11-3 11 2 0 9 6 18 82 -64 0
11 Halsteren JO11-6 11 1 0 10 3 19 77 -58 0
12 Halsteren JO11-7 11 0 1 10 1 31 113 -82 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 2 2 0 0 6 9 3 6 0
2 Terheijden JO11-3 2 1 0 1 3 14 3 11 0
3 Beek Vooruit JO11-5 2 0 0 2 0 3 20 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO11-11 11 9 1 1 28 75 39 36 0
2 TVC Breda JO11-3G 11 9 0 2 27 88 36 52 0
3 Moerse Boys JO11-3 11 9 0 2 27 64 44 20 0
4 Rijen JO11-6 11 8 0 3 24 66 22 44 0
5 SAB JO11-1 9 5 0 4 15 68 25 43 0
6 Bavel JO11-4 9 5 0 4 15 33 33 0 0
7 Madese Boys JO11-4 10 5 0 5 15 64 50 14 0
8 Terheijden JO11-2 9 3 1 5 10 56 42 14 0
9 VVR JO11-2 11 3 1 7 10 34 59 -25 0
10 Beek Vooruit JO11-5 10 2 1 7 7 30 52 -22 0
11 The Gunners JO11-2 11 2 0 9 6 38 53 -15 0
12 DSE JO11-3 11 0 0 11 0 7 168 -161 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 03-09-18 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 10-09-18 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 17-09-18 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 24-09-18 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 01-10-18 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 08-10-18 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 15-10-18 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 22-10-18 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 29-10-18 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 05-11-18 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 12-11-18 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 19-11-18 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 26-11-18 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 03-12-18 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 10-12-18 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 17-12-18 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 24-12-18 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 31-12-18 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 07-01-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 14-01-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 21-01-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 28-01-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 04-02-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 11-02-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 18-02-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 25-02-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 04-03-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 11-03-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 18-03-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 25-03-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 01-04-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 08-04-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 15-04-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 22-04-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 29-04-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 06-05-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 13-05-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 20-05-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 27-05-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 03-06-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 10-06-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 17-06-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
ma 24-06-19 17:00 - 18:00 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
woensdag 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 29-08-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 05-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 12-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 19-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 26-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 03-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 10-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 17-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 24-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 31-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 07-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 14-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 21-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 28-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 05-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 12-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 19-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 26-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 02-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 09-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 16-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 23-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 30-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 06-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 13-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 20-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 27-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 06-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 13-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 20-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 27-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 03-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 10-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 17-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 24-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 01-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 08-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 15-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 22-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 29-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 05-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 12-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 19-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 26-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven