0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO11 - Beek Vooruit JO11-4

Teamleden

Spelers
Sam Crul        
Merijn Domstorff        
Joep Gommers        
Rens Heshof        
Teun Machielsen        
Sem Rademakers        
Ravi Schnabel        
Ties Sluis        
Merlijn Willemse        
 
Overige teamleden
Stefan Heshof Leider/Trainer
Leontien Sluis-van Dongen Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 DSE JO11-2
C 09-03-2019 09:00 Terheijden JO11-3 Beek Vooruit JO11-4
C 09-03-2019 09:00 DIA JO11-3 TVC Breda JO11-3G
C 09-03-2019 10:30 Baronie JO11-3 JEKA JO11-7G
C 09-03-2019 11:00 Advendo JO11-2 TSC JO11-3
C 13-03-2019 18:45 Bavel JO11-3 Rijen JO11-3
C 16-03-2019 09:30 TVC Breda JO11-3G Advendo JO11-2
C 16-03-2019 09:00 DSE JO11-2 Baronie JO11-3
C 16-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Bavel JO11-3
C 16-03-2019 08:30 Rijen JO11-3 Unitas'30 JO11-10
C 16-03-2019 08:30 JEKA JO11-7G Terheijden JO11-3
C 16-03-2019 08:30 TSC JO11-3 DIA JO11-3
C 23-03-2019 08:30 JEKA JO11-7G Beek Vooruit JO11-4
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 TSC JO11-3
C 23-03-2019 08:45 Bavel JO11-3 TVC Breda JO11-3G
C 23-03-2019 09:00 Terheijden JO11-3 Advendo JO11-2
C 23-03-2019 09:00 DIA JO11-3 DSE JO11-2
C 23-03-2019 12:30 Baronie JO11-3 Rijen JO11-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-02-2019 08:30 TSC JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 123170
C 16-02-2019 13:00 Beek Vooruit JO11-4 Baronie JO11-3 C.J.M. (Leontien) Sluis-van Dongen 125170 2 - 6
C 11-02-2019 afgelast DIA JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 Afgeschermd 122815
C 15-12-2018 afgelast Beek Vooruit JO11-4 WDS\'19 JO11-2 52851 -
C 08-12-2018 09:30 TVC Breda JO11-2 Beek Vooruit JO11-4 K. (Kevin) deKanter 51089 4 - 4
C 01-12-2018 13:00 Beek Vooruit JO11-4 Unitas\'30 JO11-10 C.J.M. (Leontien) Sluis-van Dongen 50536 3 - 14
C 24-11-2018 10:00 Beek Vooruit JO11-4 Oosterhout JO11-3 C.J.M. (Leontien) Sluis-van Dongen 49983 8 - 2
C 17-11-2018 08:30 Boeimeer JO11-5 Beek Vooruit JO11-4 T. (Tom) Spelt 51973 13 - 2
C 10-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Baronie JO11-3 C.J.M. (Leontien) Sluis-van Dongen 49796 1 - 8
C 03-11-2018 09:00 DIA JO11-4 Beek Vooruit JO11-4 A.V.R. (Sander) Joosen 50700 3 - 2
C 13-10-2018 vervallen JEKA JO11-10G Beek Vooruit JO11-4 50482
C 13-10-2018 11:00 Seolto JO11-1G Beek Vooruit JO11-4 M. (Mesut) Cetinkaya 99638 2 - 5
C 06-10-2018 vervallen Beek Vooruit JO11-4 PCP JO11-1 50702
C 29-09-2018 11:00 RSV JO11-2 Beek Vooruit JO11-4 52307 6 - 3
C 22-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO11-4 Advendo JO11-2 C.J.M. (Leontien) Sluis-van Dongen 49445 8 - 2
B 15-09-2018 11:00 Advendo JO11-1G Beek Vooruit JO11-4 Afgeschermd 10954 5 - 1
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Unitas'30 JO11-10 C.J.M. (Leontien) Sluis-van Dongen 9037 2 - 7
B 01-09-2018 10:30 DFC JO11-1 Beek Vooruit JO11-4 10807 6 - 6
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-02-2019 08:30 TSC JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 123170 0-0
C 16-02-2019 13:00 Beek Vooruit JO11-4 Baronie JO11-3 125170 2-6
C 16-02-2019 11:00 Advendo JO11-2 Unitas'30 JO11-10 122527 4-8
C 16-02-2019 10:30 Terheijden JO11-3 Bavel JO11-3 125480 2-3
C 16-02-2019 09:30 TVC Breda JO11-3G TSC JO11-3 122828 1-13
C 16-02-2019 09:00 DSE JO11-2 JEKA JO11-7G 123790 4-0
C 16-02-2019 08:30 Rijen JO11-3 DIA JO11-3 123434 2-1
C 11-02-2019 19:00 DIA JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 122815 0-0
C 09-02-2019 15:45 Bavel JO11-3 Advendo JO11-2 125429 8-0
C 09-02-2019 10:30 TSC JO11-3 DSE JO11-2 122123 4-2
C 09-02-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 TVC Breda JO11-3G 123948 6-4
C 09-02-2019 08:30 Baronie JO11-3 Terheijden JO11-3 122455 1-1
C 09-02-2019 08:30 JEKA JO11-7G Rijen JO11-3 125337 3-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:30 DFC JO11-1 Unitas'30 JO11-10 10958 7-1
B 15-09-2018 11:00 Advendo JO11-1G Beek Vooruit JO11-4 10954 5-1
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Unitas'30 JO11-10 9037 2-7
B 08-09-2018 11:00 Advendo JO11-1G DFC JO11-1 10331 6-2
B 01-09-2018 11:30 Unitas'30 JO11-10 Advendo JO11-1G 10368 0-10
B 01-09-2018 10:30 DFC JO11-1 Beek Vooruit JO11-4 10807 6-6
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:00 Baronie JO11-3 Oosterhout JO11-3 52042 8-1
C 15-12-2018 10:00 Beek Vooruit JO11-4 WDS'19 JO11-2 52851 0-0
C 08-12-2018 10:00 WDS'19 JO11-2 Advendo JO11-2 51559 0-3
C 08-12-2018 09:30 TVC Breda JO11-2 Beek Vooruit JO11-4 51089 4-4
C 08-12-2018 09:00 DIA JO11-4 Baronie JO11-3 51332 0-14
C 08-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-10 RSV JO11-2 50553 6-3
C 08-12-2018 11:00 Seolto JO11-1G Oosterhout JO11-3 99645 4-3
C 01-12-2018 13:00 Beek Vooruit JO11-4 Unitas'30 JO11-10 50536 3-14
C 01-12-2018 08:30 Boeimeer JO11-5 DIA JO11-4 51425 14-0
C 01-12-2018 10:15 Baronie JO11-3 TVC Breda JO11-2 52812 1-5
C 01-12-2018 11:00 RSV JO11-2 WDS'19 JO11-2 52819 19-2
C 01-12-2018 11:00 Advendo JO11-2 Seolto JO11-1G 99644 5-2
C 24-11-2018 11:00 TVC Breda JO11-2 RSV JO11-2 51517 6-3
C 24-11-2018 10:00 WDS'19 JO11-2 Baronie JO11-3 52730 2-10
C 24-11-2018 09:00 DIA JO11-4 Advendo JO11-2 52073 7-2
C 24-11-2018 10:45 Unitas'30 JO11-10 Boeimeer JO11-5 52562 1-4
C 24-11-2018 10:00 Beek Vooruit JO11-4 Oosterhout JO11-3 49983 8-2
C 17-11-2018 08:30 Boeimeer JO11-5 Beek Vooruit JO11-4 51973 13-2
C 17-11-2018 10:00 WDS'19 JO11-2 Unitas'30 JO11-10 50198 2-6
C 17-11-2018 11:00 RSV JO11-2 DIA JO11-4 49523 11-2
C 17-11-2018 11:00 Seolto JO11-1G TVC Breda JO11-2 99642 3-5
C 10-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Baronie JO11-3 49796 1-8
C 10-11-2018 09:00 DIA JO11-4 Seolto JO11-1G 99641 1-1
C 10-11-2018 08:30 Unitas'30 JO11-10 Advendo JO11-2 49073 3-4
C 10-11-2018 09:30 Oosterhout JO11-3 RSV JO11-2 52808 2-8
C 10-11-2018 09:30 TVC Breda JO11-2 Boeimeer JO11-5 49471 2-3
C 03-11-2018 10:15 Seolto JO11-1G Boeimeer JO11-5 99640 1-0
C 03-11-2018 11:00 Advendo JO11-2 Baronie JO11-3 49632 3-2
C 03-11-2018 10:00 WDS'19 JO11-2 Oosterhout JO11-3 52010 2-5
C 03-11-2018 12:00 Unitas'30 JO11-10 TVC Breda JO11-2 49744 1-5
C 03-11-2018 09:00 DIA JO11-4 Beek Vooruit JO11-4 50700 3-2
C 27-10-2018 11:00 RSV JO11-2 Seolto JO11-1G 99639 4-3
C 27-10-2018 11:00 TVC Breda JO11-2 DIA JO11-4 49638 11-2
C 27-10-2018 09:30 Oosterhout JO11-3 Unitas'30 JO11-10 51504 3-6
C 27-10-2018 10:15 Baronie JO11-3 PCP JO11-1 50701 0-0
C 27-10-2018 08:30 Boeimeer JO11-5 Advendo JO11-2 51825 8-0
C 20-10-2018 10:00 Boeimeer JO11-5 RSV JO11-2 50666 3-1
C 20-10-2018 10:00 Baronie JO11-3 Seolto JO11-1G 99637 4-1
C 13-10-2018 11:00 Seolto JO11-1G Beek Vooruit JO11-4 99638 2-5
C 13-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-10 Baronie JO11-3 51407 2-4
C 13-10-2018 11:00 Advendo JO11-2 Oosterhout JO11-3 49450 3-5
C 13-10-2018 11:00 PCP JO11-1 TVC Breda JO11-2 50098 0-0
C 13-10-2018 09:45 WDS'19 JO11-2 DIA JO11-4 51001 8-6
C 06-10-2018 09:00 DIA JO11-4 Unitas'30 JO11-10 50093 1-12
C 06-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-4 PCP JO11-1 50702 0-0
C 06-10-2018 09:30 Oosterhout JO11-3 Boeimeer JO11-5 50265 1-4
C 06-10-2018 09:30 TVC Breda JO11-2 WDS'19 JO11-2 52211 14-0
C 06-10-2018 11:00 RSV JO11-2 Advendo JO11-2 50256 8-1
C 29-09-2018 08:30 Boeimeer JO11-5 Baronie JO11-3 51010 2-4
C 29-09-2018 09:30 Oosterhout JO11-3 DIA JO11-4 51028 10-4
C 29-09-2018 11:00 PCP JO11-1 Unitas'30 JO11-10 49633 4-2
C 29-09-2018 11:00 Advendo JO11-2 TVC Breda JO11-2 49842 0-5
C 29-09-2018 11:00 RSV JO11-2 Beek Vooruit JO11-4 52307 6-3
C 29-09-2018 11:00 Seolto JO11-1G WDS'19 JO11-2 99636 6-9
C 24-09-2018 18:30 TVC Breda JO11-2 Oosterhout JO11-3 49813 10-1
C 22-09-2018 10:00 Unitas'30 JO11-10 Seolto JO11-1G 99635 11-1
C 22-09-2018 10:00 WDS'19 JO11-2 Boeimeer JO11-5 50891 1-13
C 22-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-10 JEKA JO11-10G 50033 0-0
C 22-09-2018 09:00 DIA JO11-4 PCP JO11-1 49892 1-9
C 22-09-2018 13:00 Baronie JO11-3 RSV JO11-2 50814 4-8
C 22-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO11-4 Advendo JO11-2 49445 8-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO11-3 2 2 0 0 6 17 3 14 0
2 Bavel JO11-3 2 2 0 0 6 11 2 9 0
3 Unitas'30 JO11-10 2 2 0 0 6 14 8 6 0
4 Baronie JO11-3 2 1 1 0 4 7 3 4 0
5 DSE JO11-2 2 1 0 1 3 6 4 2 0
6 Rijen JO11-3 2 1 0 1 3 4 4 0 0
7 JEKA JO11-7G 2 1 0 1 3 3 6 -3 0
8 Terheijden JO11-3 2 0 1 1 1 3 4 -1 0
9 DIA JO11-3 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
10 Beek Vooruit JO11-4 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
11 Advendo JO11-2 2 0 0 2 0 4 16 -12 0
12 TVC Breda JO11-3G 2 0 0 2 0 5 19 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Advendo JO11-1G 3 3 0 0 9 21 3 18 0
2 DFC JO11-1 3 1 1 1 4 15 13 2 0
3 Unitas'30 JO11-10 3 1 0 2 3 8 19 -11 0
4 Beek Vooruit JO11-4 3 0 1 2 1 9 18 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO11-2 10 8 1 1 25 67 18 49 0
2 Boeimeer JO11-5 10 8 0 2 24 64 13 51 0
3 RSV JO11-2 10 7 0 3 21 71 32 39 0
4 Baronie JO11-3 10 7 0 3 21 59 25 34 0
5 Unitas'30 JO11-10 10 6 0 4 18 62 30 32 0
6 Advendo JO11-2 10 4 0 6 12 23 48 -25 0
7 Beek Vooruit JO11-4 9 3 1 5 10 36 54 -18 0
8 Oosterhout JO11-3 10 3 0 7 9 33 57 -24 0
9 Seolto JO11-1G 10 2 1 7 7 24 47 -23 0
10 DIA JO11-4 10 2 1 7 7 26 85 -59 0
11 WDS'19 JO11-2 9 2 0 7 6 26 82 -56 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 29-08-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 05-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 12-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 19-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 26-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 03-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 10-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 17-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 24-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 31-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 07-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 14-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 21-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 28-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 05-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 12-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 19-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 26-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 02-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 09-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 16-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 23-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 30-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 06-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 13-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 20-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 27-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 06-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 13-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 20-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 27-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 03-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 10-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 17-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 24-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 01-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 08-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 15-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 22-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 29-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 05-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 12-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 19-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 26-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 30-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 06-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 13-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 20-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 27-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 04-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 11-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 18-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 25-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 01-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 08-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 15-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 22-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 29-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 06-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 13-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 20-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 27-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 03-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 10-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 17-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 24-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 31-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 07-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 14-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 21-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 28-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 07-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 14-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 21-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 28-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 04-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 11-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 18-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 25-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 02-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 09-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 16-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 23-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 30-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 06-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 13-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 20-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
do 27-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven