0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO11 - Beek Vooruit JO11-3

Teamleden

Spelers
Stan Broekmans        
Bas Eestermans        
Lars Eestermans        
Jip van Herwijnen        
Quinte van Meerendonk        
Tygo Post        
Levy Rijnders        
Patrick Schalk        
Tim Snels        
Braydon Vis        
 
Overige teamleden
Barry Post Leider
Arend-Jan Broekmans Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-9 DEVO JO11-1
C 09-03-2019 09:00 DSE JO11-1 RSV JO11-2
C 09-03-2019 09:30 Schijf JO11-1G Beek Vooruit JO11-3
C 09-03-2019 11:00 TVC Breda JO11-1 Internos JO11-2
C 09-03-2019 11:15 Sprundel JO11-1 Moerse Boys JO11-3
C 16-03-2019 11:30 Unitas'30 JO11-6G DSE JO11-1
C 16-03-2019 11:00 DEVO JO11-1 TVC Breda JO11-1
C 16-03-2019 11:00 RSV JO11-2 Unitas'30 JO11-9
C 16-03-2019 10:00 Internos JO11-2 Groen Wit JO11-3
C 16-03-2019 08:45 Moerse Boys JO11-3 Schijf JO11-1G
C 16-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-3 Sprundel JO11-1
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-9 Moerse Boys JO11-3
C 23-03-2019 09:00 DSE JO11-1 Beek Vooruit JO11-3
C 23-03-2019 09:30 Schijf JO11-1G DEVO JO11-1
C 23-03-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 RSV JO11-2
C 23-03-2019 09:45 Groen Wit JO11-3 Sprundel JO11-1
C 23-03-2019 10:15 Internos JO11-2 Unitas'30 JO11-6G

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-02-2019 10:00 Unitas'30 JO11-9 Beek Vooruit JO11-3 124269 0-0
C 23-02-2019 08:45 Groen Wit JO11-3 Unitas'30 JO11-6G 122143 0-0
C 23-02-2019 11:00 Beek Vooruit JO11-3 DEVO JO11-1 125145 0-0
C 23-02-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 Groen Wit JO11-3 125332 0-0
C 16-02-2019 11:15 Sprundel JO11-1 Unitas'30 JO11-9 124042 3-2
C 16-02-2019 11:00 DEVO JO11-1 Internos JO11-2 123222 5-6
C 16-02-2019 11:15 RSV JO11-2 Schijf JO11-1G 124096 4-1
C 16-02-2019 10:15 Groen Wit JO11-3 DSE JO11-1 125277 2-2
C 16-02-2019 08:30 Unitas'30 JO11-6G TVC Breda JO11-1 123604 2-5
C 16-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-3 Moerse Boys JO11-3 125119 13-2
C 09-02-2019 10:15 Internos JO11-2 RSV JO11-2 122667 5-7
C 09-02-2019 09:30 Schijf JO11-1G Unitas'30 JO11-6G 125747 2-5
C 09-02-2019 09:00 DSE JO11-1 Sprundel JO11-1 125482 6-1
C 09-02-2019 08:45 Moerse Boys JO11-3 DEVO JO11-1 125345 2-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO11-3 MOC'17 JO11-3 9550 4-5
B 08-09-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Beek Vooruit JO11-3 10589 2-6
B 01-09-2018 09:45 MOC'17 JO11-3 Rood-Wit W JO11-1 9072 3-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:00 JEKA JO11-7G VCW JO11-1G 51050 3-6
C 15-12-2018 10:00 SCO JO11-2 Oosterhout JO11-2 96565 0-0
C 08-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-3 Groen Wit JO11-3 50936 6-2
C 08-12-2018 10:00 JEKA JO11-7G Kozakken Boys JO11-3 52563 4-8
C 08-12-2018 10:00 Boeimeer JO11-3 Madese Boys JO11-3 49712 5-0
C 08-12-2018 09:30 HZ'75 JO11-1 Zwaluwe JO11-1G 51617 8-5
C 08-12-2018 11:00 Right'Oh JO11-2 VCW JO11-1G 52444 5-1
C 01-12-2018 08:30 Kozakken Boys JO11-3 SCO JO11-2 49894 6-1
C 01-12-2018 09:00 Madese Boys JO11-3 Beek Vooruit JO11-3 51352 4-4
C 01-12-2018 09:15 VCW JO11-1G Boeimeer JO11-3 52554 5-3
C 01-12-2018 10:00 Groen Wit JO11-3 HZ'75 JO11-1 51231 1-3
C 01-12-2018 09:30 Oosterhout JO11-2 Right'Oh JO11-2 96564 5-1
C 01-12-2018 10:30 Zwaluwe JO11-1G JEKA JO11-7G 51932 10-2
C 24-11-2018 08:30 JEKA JO11-7G Madese Boys JO11-3 49094 3-6
C 24-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-3 Zwaluwe JO11-1G 50843 5-5
C 24-11-2018 08:30 Boeimeer JO11-3 Kozakken Boys JO11-3 52510 5-4
C 24-11-2018 10:00 Groen Wit JO11-3 Oosterhout JO11-2 96563 1-8
C 24-11-2018 11:00 Right'Oh JO11-2 SCO JO11-2 51011 3-3
C 17-11-2018 08:30 Kozakken Boys JO11-3 Right'Oh JO11-2 52555 8-1
C 17-11-2018 09:00 Madese Boys JO11-3 Oosterhout JO11-2 96562 3-8
C 17-11-2018 09:15 VCW JO11-1G Groen Wit JO11-3 52009 7-1
C 17-11-2018 09:15 SCO JO11-2 Beek Vooruit JO11-3 49657 8-2
C 17-11-2018 10:30 Zwaluwe JO11-1G Boeimeer JO11-3 52920 4-7
C 17-11-2018 10:00 JEKA JO11-7G HZ'75 JO11-1 49925 1-8
C 10-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-3 VCW JO11-1G 52274 3-7
C 10-11-2018 08:30 Groen Wit JO11-3 Madese Boys JO11-3 50517 3-4
C 10-11-2018 08:30 Boeimeer JO11-3 SCO JO11-2 52722 8-0
C 10-11-2018 09:30 HZ'75 JO11-1 Kozakken Boys JO11-3 50322 3-3
C 10-11-2018 09:30 Oosterhout JO11-2 Zwaluwe JO11-1G 96561 5-4
C 10-11-2018 11:00 Right'Oh JO11-2 JEKA JO11-7G 52616 7-3
C 03-11-2018 08:30 JEKA JO11-7G Oosterhout JO11-2 96560 5-2
C 03-11-2018 11:00 Right'Oh JO11-2 Zwaluwe JO11-1G 52287 9-4
C 03-11-2018 09:15 SCO JO11-2 VCW JO11-1G 49222 4-6
C 03-11-2018 09:30 HZ'75 JO11-1 Beek Vooruit JO11-3 52121 5-3
C 03-11-2018 08:30 Kozakken Boys JO11-3 Madese Boys JO11-3 50037 9-2
C 03-11-2018 08:30 Boeimeer JO11-3 Groen Wit JO11-3 49910 4-1
C 27-10-2018 09:00 Madese Boys JO11-3 Right'Oh JO11-2 50636 3-6
C 27-10-2018 10:30 Zwaluwe JO11-1G SCO JO11-2 51054 5-3
C 27-10-2018 08:30 Groen Wit JO11-3 JEKA JO11-7G 50370 6-4
C 27-10-2018 09:30 Oosterhout JO11-2 HZ'75 JO11-1 96559 7-3
C 27-10-2018 09:15 VCW JO11-1G Kozakken Boys JO11-3 51118 2-8
C 27-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-3 Boeimeer JO11-3 49105 5-7
C 20-10-2018 09:30 HZ'75 JO11-1 VCW JO11-1G 52138 4-6
C 13-10-2018 11:00 Right'Oh JO11-2 Beek Vooruit JO11-3 51735 4-5
C 13-10-2018 08:30 JEKA JO11-7G Boeimeer JO11-3 50771 2-10
C 13-10-2018 10:30 HZ'75 JO11-1 Madese Boys JO11-3 49699 11-0
C 13-10-2018 09:15 VCW JO11-1G Zwaluwe JO11-1G 52191 4-7
C 13-10-2018 08:30 Kozakken Boys JO11-3 Waspik JO11-1G 51314 0-0
C 13-10-2018 08:30 Kozakken Boys JO11-3 Oosterhout JO11-2 96558 3-4
C 13-10-2018 09:45 SCO JO11-2 Groen Wit JO11-3 52039 3-3
C 06-10-2018 09:00 Madese Boys JO11-3 SCO JO11-2 49467 4-7
C 06-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-3 JEKA JO11-7G 51950 3-3
C 06-10-2018 08:30 Boeimeer JO11-3 HZ'75 JO11-1 51933 5-1
C 06-10-2018 10:00 Groen Wit JO11-3 Right'Oh JO11-2 50354 2-6
C 06-10-2018 10:30 Zwaluwe JO11-1G Kozakken Boys JO11-3 49986 7-5
C 06-10-2018 11:00 Waspik JO11-1G VCW JO11-1G 50963 0-0
C 06-10-2018 09:30 Oosterhout JO11-2 VCW JO11-1G 96557 11-3
C 29-09-2018 08:30 Kozakken Boys JO11-3 Beek Vooruit JO11-3 50475 12-0
C 29-09-2018 09:15 VCW JO11-1G Madese Boys JO11-3 52518 5-1
C 29-09-2018 10:30 Zwaluwe JO11-1G Groen Wit JO11-3 49999 16-4
C 29-09-2018 08:30 SCO JO11-2 JEKA JO11-7G 49996 11-0
C 29-09-2018 11:00 Waspik JO11-1G Boeimeer JO11-3 52748 0-0
C 29-09-2018 11:00 Right'Oh JO11-2 HZ'75 JO11-1 52847 8-3
C 29-09-2018 09:30 Oosterhout JO11-2 Boeimeer JO11-3 96556 3-7
C 22-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-3 Oosterhout JO11-2 96555 4-8
C 22-09-2018 10:00 Groen Wit JO11-3 Kozakken Boys JO11-3 49183 1-6
C 22-09-2018 09:30 HZ'75 JO11-1 SCO JO11-2 52339 3-3
C 22-09-2018 09:00 Madese Boys JO11-3 Zwaluwe JO11-1G 50372 1-4
C 22-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-3 Waspik JO11-1G 49575 0-0
C 22-09-2018 08:30 Boeimeer JO11-3 Right'Oh JO11-2 49768 5-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RSV JO11-2 2 2 0 0 6 11 6 5 0
2 DSE JO11-1 2 1 1 0 4 8 3 5 0
3 Beek Vooruit JO11-3 1 1 0 0 3 13 2 11 0
4 TVC Breda JO11-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
5 DEVO JO11-1 2 1 0 1 3 9 8 1 0
6 Unitas'30 JO11-6G 2 1 0 1 3 7 7 0 0
7 Internos JO11-2 2 1 0 1 3 11 12 -1 0
8 Sprundel JO11-1 2 1 0 1 3 4 8 -4 0
9 Groen Wit JO11-3 1 0 1 0 1 2 2 0 0
10 Unitas'30 JO11-9 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
11 Schijf JO11-1G 2 0 0 2 0 3 9 -6 0
12 Moerse Boys JO11-3 2 0 0 2 0 4 17 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 JO11-3 2 2 0 0 6 8 5 3 0
2 Beek Vooruit JO11-3 2 1 0 1 3 10 7 3 0
3 Rood-Wit W JO11-1 2 0 0 2 0 3 9 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO11-3 11 10 0 1 30 66 29 37 0
2 Oosterhout JO11-2 10 8 0 2 24 61 34 27 0
3 Kozakken Boys JO11-3 11 7 1 3 22 72 30 42 0
4 VCW JO11-1G 11 7 0 4 21 52 50 2 0
5 Zwaluwe JO11-1G 11 6 1 4 19 71 53 18 0
6 Right'Oh JO11-2 11 6 1 4 19 54 42 12 0
7 HZ'75 JO11-1 11 5 2 4 17 52 42 10 0
8 SCO JO11-2 10 3 3 4 12 43 40 3 0
9 Beek Vooruit JO11-3 11 2 3 6 9 40 65 -25 0
10 Madese Boys JO11-3 11 2 1 8 7 28 65 -37 0
11 Groen Wit JO11-3 11 1 1 9 4 25 67 -42 0
12 JEKA JO11-7G 11 1 1 9 4 30 77 -47 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 29-08-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 05-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 12-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 19-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 26-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 03-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 10-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 17-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 24-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 31-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 07-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 14-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 21-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 28-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 05-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 12-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 19-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 26-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 02-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 09-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 16-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 23-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 30-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 06-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 13-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 20-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 27-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 06-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 13-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 20-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 27-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 03-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 10-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 17-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 24-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 01-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 08-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 15-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 22-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 29-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 05-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 12-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 19-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 26-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
donderdag 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 30-08-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 06-09-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 13-09-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 20-09-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 27-09-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 04-10-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 11-10-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 18-10-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 25-10-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 01-11-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 08-11-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 15-11-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 22-11-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 29-11-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 06-12-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 13-12-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 20-12-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 27-12-18 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 03-01-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 10-01-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 17-01-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 24-01-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 31-01-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 07-02-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 14-02-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 21-02-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 28-02-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 07-03-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 14-03-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 21-03-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 28-03-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 04-04-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 11-04-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 18-04-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 25-04-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 02-05-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 09-05-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 16-05-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 23-05-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 30-05-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 06-06-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 13-06-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 20-06-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
do 27-06-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven