0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO11 - Beek Vooruit JO11-2

Teamleden

Spelers
Cas Nooren Keeper      
Thomas van den Berg        
Floris Borghouts        
Senna Boudewijns        
Jens Buijsse        
Mees van den Eijnden        
Tijmen Haafs        
Jens Huybregts        
Stijn Mol        
Lars van de Ven        
 
Overige teamleden
Corne Boudewijns Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 09-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Groen Wit JO11-2
C 09-03-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Advendo JO11-1G
C 09-03-2019 10:00 Boeimeer JO11-4 Wernhout JO11-1
C 09-03-2019 10:00 WDS'19 JO11-1 Rood-Wit W JO11-1
C 09-03-2019 10:00 Bavel JO11-2 Unitas'30 JO11-4
C 09-03-2019 12:00 Baronie JO11-2 JEKA JO11-3G
C 16-03-2019 11:30 Unitas'30 JO11-4 TVC Breda JO11-2
C 16-03-2019 11:00 Wernhout JO11-1 Baronie JO11-2
C 16-03-2019 11:00 Advendo JO11-1G Bavel JO11-2
C 16-03-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Beek Vooruit JO11-2
C 16-03-2019 10:00 Groen Wit JO11-2 Boeimeer JO11-4
C 16-03-2019 10:00 JEKA JO11-3G WDS'19 JO11-1
C 23-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Unitas'30 JO11-4
C 23-03-2019 10:00 Boeimeer JO11-4 Advendo JO11-1G
C 23-03-2019 10:00 JEKA JO11-3G Rood-Wit W JO11-1
C 23-03-2019 10:00 WDS'19 JO11-1 TVC Breda JO11-2
C 23-03-2019 10:00 Bavel JO11-2 Wernhout JO11-1
C 23-03-2019 10:45 Baronie JO11-2 Groen Wit JO11-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-02-2019 09:30 Beek Vooruit JO11-2 JEKA JO11-3G 122560
C 23-02-2019 vervallen Beek Vooruit JO11-2 TVC Breda JO11-2 123072
C 16-02-2019 10:00 WDS'19 JO11-1 Beek Vooruit JO11-2 R.A. (Ryan) Alessie 125447 5 - 4
V 19-01-2019 09:30 Beek Vooruit JO11-2 TVC BREDA JO12-2 3 - 0
C 15-12-2018 afgelast Beek Vooruit JO11-2 Moerse Boys JO11-1 N. (Nicky) Rombouts 49695 -
C 01-12-2018 08:45 Baronie JO11-1 Beek Vooruit JO11-2 M.L.F. (Marcel) Vuijk 50373 5 - 2
C 24-11-2018 10:00 Beek Vooruit JO11-2 VVR JO11-1 52638 2 - 6
C 17-11-2018 08:30 JEKA JO11-4G Beek Vooruit JO11-2 Afgeschermd 50169 1 - 4
C 10-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 DIA JO11-2 C.L.M. (Corne) Boudewijns 49492 0 - 5
C 03-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Rijen JO11-2 Afgeschermd 52258 6 - 4
C 27-10-2018 10:00 WDS\'19 JO11-1 Beek Vooruit JO11-2 R.A. (Ryan) Alessie 51286 7 - 6
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-5 Beek Vooruit JO11-2 S. (Sam) Liebregts 50929 6 - 5
C 29-09-2018 09:00 Madese Boys JO11-2 Beek Vooruit JO11-2 S. (Sebastiaan) vanHulst 49214 2 - 2
C 22-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 TSC JO11-2 C.L.M. (Corne) Boudewijns 52245 1 - 10
B 15-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Madese Boys JO11-2 C.L.M. (Corne) Boudewijns 10848 2 - 3
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 WDS'19 JO11-1 N. (Nicky) Rombouts 9579 7 - 6
B 01-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-3 Beek Vooruit JO11-2 D. (Diego) Forsten 10101 7 - 1
V 25-08-2018 09:45 Beek Vooruit JO11-2 Unitas'30 JO11-3 nvt
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-02-2019 09:30 Beek Vooruit JO11-2 JEKA JO11-3G 122560 0-0
C 23-02-2019 10:00 Baronie JO11-2 WDS'19 JO11-1 122803 0-0
C 23-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-2 TVC Breda JO11-2 123072 0-0
C 23-02-2019 11:15 Bavel JO11-2 Rood-Wit W JO11-1 125671 0-0
C 23-02-2019 10:00 Boeimeer JO11-4 Unitas'30 JO11-4 125606 0-0
C 16-02-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Baronie JO11-2 124895 0-6
C 16-02-2019 08:30 Unitas'30 JO11-4 Advendo JO11-1G 123656 14-0
C 16-02-2019 10:00 WDS'19 JO11-1 Beek Vooruit JO11-2 125447 5-4
C 16-02-2019 09:30 Wernhout JO11-1 JEKA JO11-3G 121888 3-3
C 16-02-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Boeimeer JO11-4 123132 2-6
C 16-02-2019 08:30 Groen Wit JO11-2 Bavel JO11-2 123237 4-2
C 09-02-2019 15:15 JEKA JO11-3G Groen Wit JO11-2 122202 1-4
C 09-02-2019 11:00 Advendo JO11-1G Wernhout JO11-1 124263 4-12
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Madese Boys JO11-2 10848 2-3
B 15-09-2018 10:00 WDS'19 JO11-1 Unitas'30 JO11-3 11221 0-18
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 WDS'19 JO11-1 9579 7-6
B 08-09-2018 09:00 Madese Boys JO11-2 Unitas'30 JO11-3 9866 3-11
B 01-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-3 Beek Vooruit JO11-2 10101 7-1
B 01-09-2018 10:00 WDS'19 JO11-1 Madese Boys JO11-2 11058 6-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Moerse Boys JO11-1 49695 0-0
C 15-12-2018 09:00 DIA JO11-2 WDS'19 JO11-1 52116 5-2
C 08-12-2018 08:30 JEKA JO11-4G DIA JO11-2 50944 1-8
C 08-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-5 Moerse Boys JO11-1 50252 3-3
C 08-12-2018 11:00 Rijen JO11-2 Baronie JO11-1 49751 4-6
C 08-12-2018 09:00 Madese Boys JO11-2 VVR JO11-1 52886 0-5
C 01-12-2018 10:00 WDS'19 JO11-1 Madese Boys JO11-2 49962 1-9
C 01-12-2018 08:45 VVR JO11-1 Unitas'30 JO11-5 52393 2-2
C 01-12-2018 08:45 Baronie JO11-1 Beek Vooruit JO11-2 50373 5-2
C 01-12-2018 08:45 Moerse Boys JO11-1 Rijen JO11-2 49880 5-1
C 24-11-2018 12:00 Baronie JO11-1 WDS'19 JO11-1 49147 11-2
C 24-11-2018 10:00 Beek Vooruit JO11-2 VVR JO11-1 52638 2-6
C 24-11-2018 08:30 JEKA JO11-4G Moerse Boys JO11-1 49193 3-5
C 24-11-2018 10:00 Unitas'30 JO11-5 DIA JO11-2 49297 3-3
C 17-11-2018 08:45 VVR JO11-1 Baronie JO11-1 49603 10-3
C 17-11-2018 09:00 DIA JO11-2 Madese Boys JO11-2 50815 5-0
C 17-11-2018 08:30 JEKA JO11-4G Beek Vooruit JO11-2 50169 1-4
C 10-11-2018 11:00 Rijen JO11-2 VVR JO11-1 52035 2-6
C 10-11-2018 09:00 Madese Boys JO11-2 JEKA JO11-4G 49544 4-2
C 10-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 DIA JO11-2 49492 0-5
C 10-11-2018 10:15 Baronie JO11-1 Moerse Boys JO11-1 50428 2-6
C 03-11-2018 13:30 Unitas'30 JO11-5 Baronie JO11-1 51941 2-2
C 03-11-2018 09:00 DIA JO11-2 Moerse Boys JO11-1 52694 11-2
C 03-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Rijen JO11-2 52258 6-4
C 03-11-2018 08:30 JEKA JO11-4G WDS'19 JO11-1 52279 3-2
C 27-10-2018 11:00 Rijen JO11-2 Unitas'30 JO11-5 52045 3-4
C 27-10-2018 11:00 VVR JO11-1 DIA JO11-2 49505 7-0
C 27-10-2018 10:00 WDS'19 JO11-1 Beek Vooruit JO11-2 51286 7-6
C 27-10-2018 09:15 Baronie JO11-1 JEKA JO11-4G 49257 5-6
C 27-10-2018 08:45 Moerse Boys JO11-1 Madese Boys JO11-2 50736 9-5
C 20-10-2018 08:45 Moerse Boys JO11-1 WDS'19 JO11-1 51587 8-4
C 13-10-2018 09:00 Madese Boys JO11-2 Rijen JO11-2 51642 3-5
C 13-10-2018 08:30 JEKA JO11-4G Unitas'30 JO11-5 52301 1-3
C 13-10-2018 10:00 TSC JO11-2 Baronie JO11-1 50559 0-0
C 06-10-2018 08:45 Moerse Boys JO11-1 TSC JO11-2 51105 0-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-5 Beek Vooruit JO11-2 50929 6-5
C 06-10-2018 10:00 WDS'19 JO11-1 VVR JO11-1 51117 1-10
C 06-10-2018 12:00 Baronie JO11-1 Madese Boys JO11-2 51173 5-5
C 06-10-2018 11:00 Rijen JO11-2 JEKA JO11-4G 49030 9-2
C 29-09-2018 10:00 TSC JO11-2 JEKA JO11-4G 49748 15-0
C 29-09-2018 10:00 WDS'19 JO11-1 Unitas'30 JO11-5 50052 2-1
C 29-09-2018 09:00 DIA JO11-2 Rijen JO11-2 52905 6-6
C 29-09-2018 09:00 Madese Boys JO11-2 Beek Vooruit JO11-2 49214 2-2
C 24-09-2018 18:30 VVR JO11-1 Moerse Boys JO11-1 52565 9-0
C 22-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 TSC JO11-2 52245 1-10
C 22-09-2018 11:00 Rijen JO11-2 WDS'19 JO11-1 49629 9-4
C 22-09-2018 10:00 Unitas'30 JO11-5 Madese Boys JO11-2 51026 5-1
C 22-09-2018 08:30 Baronie JO11-1 DIA JO11-2 51103 4-5
C 22-09-2018 08:45 Moerse Boys JO11-1 Unitas'30 JO11-6 49367 0-0
C 22-09-2018 10:00 JEKA JO11-4G VVR JO11-1 52927 2-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO11-2 2 2 0 0 6 8 3 5 0
2 Wernhout JO11-1 2 1 1 0 4 15 7 8 0
3 Unitas'30 JO11-4 1 1 0 0 3 14 0 14 0
4 Baronie JO11-2 1 1 0 0 3 6 0 6 0
5 Boeimeer JO11-4 1 1 0 0 3 6 2 4 0
6 WDS'19 JO11-1 1 1 0 0 3 5 4 1 0
7 JEKA JO11-3G 2 0 1 1 1 4 7 -3 0
8 Beek Vooruit JO11-2 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
9 Bavel JO11-2 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
10 TVC Breda JO11-2 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
11 Rood-Wit W JO11-1 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
12 Advendo JO11-1G 2 0 0 2 0 4 26 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO11-3 3 3 0 0 9 36 4 32 0
2 Beek Vooruit JO11-2 3 1 0 2 3 10 16 -6 0
3 Madese Boys JO11-2 3 1 0 2 3 11 19 -8 0
4 WDS'19 JO11-1 3 1 0 2 3 12 30 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR JO11-1 9 8 1 0 25 61 12 49 0
2 DIA JO11-2 9 6 2 1 20 48 25 23 0
3 Moerse Boys JO11-1 8 5 1 2 16 38 38 0 0
4 Unitas'30 JO11-5 9 4 4 1 16 29 22 7 0
5 Baronie JO11-1 9 3 2 4 11 43 42 1 0
6 Rijen JO11-2 9 3 1 5 10 43 42 1 0
7 Madese Boys JO11-2 9 2 2 5 8 29 39 -10 0
8 Beek Vooruit JO11-2 8 2 1 5 7 27 36 -9 0
9 JEKA JO11-4G 9 2 0 7 6 21 46 -25 0
10 WDS'19 JO11-1 9 2 0 7 6 25 62 -37 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-08-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 K A1 + A2 05 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 29-08-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 05-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 12-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 19-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 26-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 03-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 10-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 17-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 24-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 31-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 07-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 14-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 21-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 28-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 05-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 12-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 19-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 26-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 02-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 09-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 16-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 23-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 30-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 06-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 13-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 20-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 27-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 06-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 13-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 20-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 27-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 03-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 10-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 17-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 24-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 01-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 08-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 15-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 22-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 29-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 05-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 12-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 19-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door
wo 26-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 10 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven