Onder 11 beker poule

Pupillen - JO11 - Beek Vooruit JO11-1

Teamleden

Spelers
Bram Weijmer Keeper      
Duuk Bierens        
Kars Bulkmans        
Daan van Duuren        
Boaz van Londen        
Luuk Luiken        
Jelle Machielsen        
Tim Maiworm        
Quint Schaap        
Julian Tiesinga        
 
Overige teamleden
Richard Diepstraten Trainer
Joey de Klerk Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 24-11-2018 10:30 TSC JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 50171 Sportpark De Warande 09:05
C 01-12-2018 vervallen Beek Vooruit JO11-1 JEKA JO11-2G 50640 Sportpark De Heikant 23:55
C 08-12-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 51488 Sportpark De Schietberg 09:25
C 15-12-2018 11:00 BSC JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 49300 Sportpark Vierhoeven 09:35
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 24-11-2018 09:45 Kapelle JO11-1 Boeimeer JO11-1
C 24-11-2018 10:00 Unitas'30 JO11-1 UVV'40 JO11-1
C 24-11-2018 10:30 TSC JO11-1 Beek Vooruit JO11-1
C 24-11-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 RBC JO11-2
C 24-11-2018 10:30 Dongen JO11-1 BSC JO11-1
C 01-12-2018 10:30 TSC JO11-1 Kapelle JO11-1
C 01-12-2018 11:00 BSC JO11-1 Madese Boys JO11-1
C 01-12-2018 09:00 UVV'40 JO11-1 Roosendaal JO11-1
C 01-12-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 Dongen JO11-1
C 01-12-2018 09:00 RBC JO11-2 Unitas'30 JO11-1
C 08-12-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 TSC JO11-1
C 08-12-2018 09:00 Dongen JO11-1 UVV'40 JO11-1
C 08-12-2018 08:45 Unitas'30 JO11-1 BSC JO11-1
C 08-12-2018 09:45 Kapelle JO11-1 RBC JO11-2
C 08-12-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Beek Vooruit JO11-1
C 15-12-2018 11:00 BSC JO11-1 Beek Vooruit JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 RCD JO11-1 10023 7-4
B 15-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO11-1 Oranje Wit JO11-2 10128 5-2
B 08-09-2018 09:45 RCD JO11-1 Oranje Wit JO11-2 9459 9-1
B 08-09-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 9373 13-3
B 01-09-2018 08:30 Oranje Wit JO11-2 Boeimeer JO11-1 11166 2-16
B 01-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO11-1 RCD JO11-1 9200 4-10
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-11-2018 11:15 UVV'40 JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 50076 4-3
C 17-11-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Roosendaal JO11-1 49332 11-1
C 17-11-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 TSC JO11-1 52419 1-2
C 17-11-2018 10:00 Unitas'30 JO11-1 Kapelle JO11-1 93800 9-3
C 17-11-2018 09:00 RBC JO11-2 Dongen JO11-1 52625 3-4
C 10-11-2018 11:15 Kapelle JO11-1 BSC JO11-1 93799 3-3
C 10-11-2018 08:30 TSC JO11-1 UVV'40 JO11-1 50829 4-1
C 10-11-2018 10:00 JEKA JO11-2G Unitas'30 JO11-1 49484 0-0
C 10-11-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 Boeimeer JO11-1 49533 2-8
C 10-11-2018 09:00 Dongen JO11-1 Madese Boys JO11-1 50321 2-2
C 10-11-2018 10:15 Beek Vooruit JO11-1 RBC JO11-2 51585 5-2
C 06-11-2018 19:00 Kapelle JO11-1 Roosendaal JO11-1 93798 7-4
C 03-11-2018 13:30 Unitas'30 JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 49424 11-0
C 03-11-2018 10:00 JEKA JO11-2G RBC JO11-2 52865 0-0
C 03-11-2018 09:00 Dongen JO11-1 TSC JO11-1 51801 0-9
C 03-11-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Boeimeer JO11-1 49719 2-5
C 03-11-2018 11:00 BSC JO11-1 UVV'40 JO11-1 52883 2-0
C 27-10-2018 09:00 RBC JO11-2 Madese Boys JO11-1 51535 3-3
C 27-10-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 BSC JO11-1 49834 5-2
C 27-10-2018 10:15 TSC JO11-1 Unitas'30 JO11-1 49985 7-1
C 27-10-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 Dongen JO11-1 50705 1-9
C 27-10-2018 11:00 UVV'40 JO11-1 JEKA JO11-2G 51310 0-0
C 27-10-2018 10:15 Beek Vooruit JO11-1 Kapelle JO11-1 93797 0-6
C 25-10-2018 19:00 Kapelle JO11-1 UVV'40 JO11-1 93796 2-4
C 13-10-2018 10:00 JEKA JO11-2G Roosendaal JO11-1 53000 0-0
C 13-10-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 TSC JO11-1 49830 3-7
C 13-10-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 RBC JO11-2 50849 2-1
C 13-10-2018 10:00 Unitas'30 JO11-1 Dongen JO11-1 49938 9-2
C 06-10-2018 09:00 RBC JO11-2 BSC JO11-1 49803 2-7
C 06-10-2018 11:15 TSC JO11-1 JEKA JO11-2G 50555 11-1
C 06-10-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 Unitas'30 JO11-1 50013 4-13
C 06-10-2018 10:45 Dongen JO11-1 SC 't Zand JO11-2 79496 0-0
C 06-10-2018 11:30 UVV'40 JO11-1 Madese Boys JO11-1 50853 2-3
C 06-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-1 Boeimeer JO11-1 49302 1-2
C 06-10-2018 09:00 Dongen JO11-1 Kapelle JO11-1 93795 4-3
C 29-09-2018 09:00 RBC JO11-2 TSC JO11-1 51666 1-9
C 29-09-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 UVV'40 JO11-1 49429 5-3
C 29-09-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Unitas'30 JO11-1 49163 4-4
C 29-09-2018 11:00 BSC JO11-1 Roosendaal JO11-1 51255 3-1
C 29-09-2018 11:00 JEKA JO11-2G SC 't Zand JO11-2 79497 0-0
C 29-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO11-1 Dongen JO11-1 49660 2-5
C 29-09-2018 08:30 JEKA JO11-2G Kapelle JO11-1 93794 1-6
C 22-09-2018 09:45 Kapelle JO11-1 Madese Boys JO11-1 93793 4-3
C 22-09-2018 10:00 SC 't Zand JO11-2 Madese Boys JO11-1 79490 0-0
C 22-09-2018 10:00 Unitas'30 JO11-1 Boeimeer JO11-1 52103 4-7
C 22-09-2018 10:00 Dongen JO11-1 JEKA JO11-2G 49402 13-1
C 22-09-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 52123 5-2
C 22-09-2018 11:30 TSC JO11-1 BSC JO11-1 50610 4-2
C 22-09-2018 11:30 UVV'40 JO11-1 RBC JO11-2 50901 7-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO11-1 3 3 0 0 9 36 9 27 0
2 RCD JO11-1 3 2 0 1 6 23 12 11 0
3 Beek Vooruit JO11-1 3 1 0 2 3 12 25 -13 0
4 Oranje Wit JO11-2 3 0 0 3 0 5 30 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO11-1 7 7 0 0 21 42 9 33 0
2 Boeimeer JO11-1 8 7 0 1 21 35 17 18 0
3 Unitas'30 JO11-1 7 4 1 2 13 51 27 24 0
4 Dongen JO11-1 7 4 1 2 13 26 29 -3 0
5 BSC JO11-1 6 3 1 2 10 19 15 4 0
6 Kapelle JO11-1 7 3 1 3 10 28 27 1 0
7 UVV'40 JO11-1 7 3 0 4 9 21 22 -1 0
8 Madese Boys JO11-1 8 2 3 3 9 31 28 3 0
9 Beek Vooruit JO11-1 7 1 0 6 3 13 35 -22 0
10 Roosendaal JO11-1 7 1 0 6 3 18 53 -35 0
11 RBC JO11-2 7 0 1 6 1 15 37 -22 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 10-07-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 17-07-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 24-07-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 31-07-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 07-08-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 14-08-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 21-08-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 28-08-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 04-09-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 11-09-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 18-09-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 25-09-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 02-10-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 09-10-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 16-10-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 23-10-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 30-10-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 06-11-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 13-11-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 20-11-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 27-11-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 04-12-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 11-12-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 18-12-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 25-12-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 01-01-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 08-01-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 15-01-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 22-01-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 29-01-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 05-02-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 12-02-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 19-02-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 26-02-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 05-03-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 12-03-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 19-03-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 26-03-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 02-04-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 09-04-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 16-04-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 23-04-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 30-04-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 07-05-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 14-05-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 21-05-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 28-05-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 04-06-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 11-06-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 18-06-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
di 25-06-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
donderdag 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 12-07-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 19-07-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 26-07-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 02-08-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 09-08-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 16-08-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 23-08-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 30-08-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 06-09-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 13-09-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 20-09-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 27-09-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 04-10-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 11-10-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 18-10-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 25-10-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 01-11-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 08-11-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 15-11-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 22-11-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 29-11-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 06-12-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 13-12-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 20-12-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 27-12-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 03-01-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 10-01-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 17-01-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 24-01-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 31-01-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 07-02-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 14-02-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 21-02-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 28-02-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 07-03-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 14-03-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 21-03-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 28-03-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 04-04-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 11-04-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 18-04-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 25-04-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 02-05-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 09-05-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 16-05-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 23-05-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 30-05-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 06-06-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 13-06-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 20-06-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
do 27-06-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vrijdag 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
vr 20-07-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 27-07-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 03-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 10-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 17-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 24-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 31-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 07-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 14-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 21-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 28-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 05-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 12-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 19-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 26-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 02-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 09-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 16-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 23-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 30-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 07-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 14-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 21-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 28-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 04-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 11-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 18-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 25-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 01-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 08-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 15-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 22-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 01-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 08-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 15-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 22-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 29-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 05-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 12-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 19-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 26-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 03-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 10-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 17-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 24-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 31-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 07-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 14-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 21-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1
vr 28-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit JO11-1

Berichten



Terug naar boven