0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO11 - Beek Vooruit JO11-1

Teamleden

Spelers
Bram Weijmer Keeper      
Duuk Bierens        
Kars Bulkmans        
Daan van Duuren        
Boaz van Londen        
Luuk Luiken        
Jelle Machielsen        
Tim Maiworm        
Quint Schaap        
Julian Tiesinga        
 
Overige teamleden
Richard Diepstraten Trainer
Joey de Klerk Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 14-05-2019 18:30 RBC JO11-2 Beek Vooruit JO11-1 Afgeschermd 124110 5 - 5
C 11-05-2019 09:00 SC Gastel JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 D (Dennie) Luijten 148303 0 - 5
C 07-05-2019 18:30 SAB JO11-2 Beek Vooruit JO11-1 F.W.J.. (Fred) Gerritsen 147617 2 - 5
C 04-05-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-1 Unitas'30 JO11-2 E.M. (Richard) Diepstraten 122950 7 - 2
C 01-05-2019 19:00 Beek Vooruit JO11-1 VVR JO11-1 E.M. (Richard) Diepstraten 148308 6 - 0
C 17-04-2019 18:30 Unitas'30 JO11-2 Beek Vooruit JO11-1 D. (Diego) Forsten 148285 1 - 4
C 13-04-2019 13:30 Beek Vooruit JO11-1 RBC JO11-2 E.M. (Richard) Diepstraten 148300 12 - 4
C 10-04-2019 18:30 VVR JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 Afgeschermd 124314 0 - 5
C 06-04-2019 vervallen Prinsenland JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 123695
C 30-03-2019 13:00 Beek Vooruit JO11-1 Zundert JO11-1 E.M. (Richard) Diepstraten 122052 13 - 0
C 23-03-2019 09:00 DIA JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 A.V.R. (Sander) Joosen 148296 2 - 6
C 16-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-1 SAB JO11-2 E.M. (Richard) Diepstraten 148291 4 - 3
C 09-03-2019 vervallen Roosendaal JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 125192
C 09-03-2019 09:00 Zundert JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 Afgeschermd 148289 1 - 4
C 23-02-2019 11:00 Beek Vooruit JO11-1 DIA JO11-1 E.M. (Richard) Diepstraten 125677 5 - 4
C 16-02-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-1 SC Gastel JO11-1 E.M. (Richard) Diepstraten 123617 4 - 2
C 16-02-2019 vervallen Sarto JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 125535
C 09-02-2019 vervallen Beek Vooruit JO11-1 Bavel JO11-1 125594
C 15-12-2018 afgelast BSC JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 49300 -
C 08-12-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 M.A.J.C. (Richard) Broeken 51488 4 - 2
C 01-12-2018 vervallen Beek Vooruit JO11-1 JEKA JO11-2G 50640
C 24-11-2018 10:30 TSC JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 Afgeschermd 50171 6 - 1
C 17-11-2018 11:15 UVV\'40 JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 Afgeschermd 50076 4 - 3
C 10-11-2018 10:15 Beek Vooruit JO11-1 RBC JO11-2 E.M. (Richard) Diepstraten 51585 5 - 2
C 03-11-2018 13:30 Unitas\'30 JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 D. (Diego) Forsten 49424 11 - 0
C 27-10-2018 10:15 Beek Vooruit JO11-1 Kapelle JO11-1 N. (Nicky) Rombouts 93797 0 - 6
V 20-10-2018 10:00 VVR JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 nvt
C 06-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-1 Boeimeer JO11-1 E.M. (Richard) Diepstraten 49302 1 - 2
C 29-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO11-1 Dongen JO11-1 N. (Nicky) Rombouts 49660 2 - 5
C 22-09-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 J.A.L. (Joeri) Dam 52123 5 - 2
B 15-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO11-1 Oranje Wit JO11-2 N. (Nicky) Rombouts 10128 5 - 2
B 08-09-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 S. (Shaqur) deKraaij 9373 13 - 3
B 01-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO11-1 RCD JO11-1 E.M. (Richard) Diepstraten 9200 4 - 10
T 25-08-2018 09:30 Geldrop Beek Vooruit JO11-1 nvt
V 18-08-2018 10:30 Beek Vooruit JO11-1 Beek Vooruit JO12-2 nvt
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 08:45 VVR JO11-1 SC Gastel JO11-1 123711 0-0
C 25-05-2019 08:30 Unitas'30 JO11-2 RBC JO11-2 125009 0-0
C 25-05-2019 09:00 Zundert JO11-1 DIA JO11-1 124848 0-0
C 18-05-2019 09:00 SC Gastel JO11-1 SAB JO11-2 147622 4-3
C 18-05-2019 09:00 RBC JO11-2 VVR JO11-1 148306 6-4
C 18-05-2019 09:00 DIA JO11-1 Unitas'30 JO11-2 148305 1-3
C 14-05-2019 18:30 RBC JO11-2 Beek Vooruit JO11-1 124110 5-5
C 14-05-2019 19:00 DIA JO11-1 SAB JO11-2 147616 8-2
C 11-05-2019 12:00 SAB JO11-2 RBC JO11-2 147621 4-6
C 11-05-2019 09:00 SC Gastel JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 148303 0-5
C 11-05-2019 08:45 VVR JO11-1 DIA JO11-1 148304 1-5
C 11-05-2019 08:30 Unitas'30 JO11-2 Zundert JO11-1 124693 5-2
C 08-05-2019 18:30 SC Gastel JO11-1 Unitas'30 JO11-2 125686 1-0
C 07-05-2019 18:30 SAB JO11-2 Beek Vooruit JO11-1 147617 2-5
C 04-05-2019 09:00 Zundert JO11-1 VVR JO11-1 148301 0-2
C 04-05-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-1 Unitas'30 JO11-2 122950 7-2
C 04-05-2019 09:00 RBC JO11-2 SC Gastel JO11-1 148302 9-4
C 01-05-2019 19:00 Beek Vooruit JO11-1 VVR JO11-1 148308 6-0
C 20-04-2019 13:00 SAB JO11-2 SC Gastel JO11-1 148290 1-1
C 17-04-2019 18:30 SC Gastel JO11-1 DIA JO11-1 148307 1-0
C 17-04-2019 18:30 SAB JO11-2 VVR JO11-1 147624 7-2
C 17-04-2019 18:30 Unitas'30 JO11-2 Beek Vooruit JO11-1 148285 1-4
C 16-04-2019 18:30 RBC JO11-2 Zundert JO11-1 124925 9-0
C 13-04-2019 09:00 DIA JO11-1 SC Gastel JO11-1 124479 6-0
C 13-04-2019 09:00 Zundert JO11-1 SAB JO11-2 147620 1-11
C 13-04-2019 13:30 Beek Vooruit JO11-1 RBC JO11-2 148300 12-4
C 13-04-2019 10:00 Unitas'30 JO11-2 VVR JO11-1 123500 3-4
C 10-04-2019 18:30 DIA JO11-1 RBC JO11-2 148312 6-1
C 10-04-2019 18:30 Unitas'30 JO11-2 SAB JO11-2 148311 0-3
C 10-04-2019 18:30 VVR JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 124314 0-5
C 10-04-2019 18:30 Zundert JO11-1 SC Gastel JO11-1 125544 3-4
C 06-04-2019 09:00 RBC JO11-2 DIA JO11-1 123253 2-8
C 06-04-2019 09:00 SC Gastel JO11-1 Zundert JO11-1 148299 4-1
C 06-04-2019 11:45 SAB JO11-2 Unitas'30 JO11-2 147615 3-1
C 03-04-2019 18:30 Unitas'30 JO11-2 DIA JO11-1 125396 2-1
C 30-03-2019 13:00 Beek Vooruit JO11-1 Zundert JO11-1 122052 13-0
C 30-03-2019 14:00 SAB JO11-2 DIA JO11-1 148286 7-0
C 23-03-2019 09:00 Zundert JO11-1 RBC JO11-2 148298 2-5
C 23-03-2019 08:45 VVR JO11-1 SAB JO11-2 148295 3-3
C 23-03-2019 09:45 Unitas'30 JO11-2 SC Gastel JO11-1 148297 1-3
C 23-03-2019 09:00 DIA JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 148296 2-6
C 16-03-2019 09:00 RBC JO11-2 Unitas'30 JO11-2 148292 8-3
C 16-03-2019 09:00 DIA JO11-1 Zundert JO11-1 148294 6-1
C 16-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-1 SAB JO11-2 148291 4-3
C 16-03-2019 09:00 SC Gastel JO11-1 VVR JO11-1 148293 1-5
C 09-03-2019 08:45 VVR JO11-1 RBC JO11-2 125110 2-2
C 09-03-2019 09:00 Zundert JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 148289 1-4
C 23-02-2019 11:00 Beek Vooruit JO11-1 DIA JO11-1 125677 5-4
C 23-02-2019 08:45 VVR JO11-1 Unitas'30 JO11-2 148310 0-3
C 20-02-2019 18:45 SAB JO11-2 Zundert JO11-1 148309 5-0
C 16-02-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-1 SC Gastel JO11-1 123617 4-2
C 16-02-2019 09:00 DIA JO11-1 VVR JO11-1 122266 4-0
C 16-02-2019 10:00 Sarto JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 125535 0-0
C 16-02-2019 09:00 Zundert JO11-1 Unitas'30 JO11-2 148287 0-5
C 16-02-2019 10:00 Bavel JO11-1 Alliance JO11-1 122354 0-0
C 16-02-2019 09:00 RBC JO11-2 SAB JO11-2 148288 5-3
C 12-02-2019 19:00 Alliance JO11-1 DIA JO11-1 123087 0-0
C 09-02-2019 09:00 SC Gastel JO11-1 RBC JO11-2 124995 0-1
C 09-02-2019 08:45 VVR JO11-1 Zundert JO11-1 124546 4-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 RCD JO11-1 10023 7-4
B 15-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO11-1 Oranje Wit JO11-2 10128 5-2
B 08-09-2018 09:45 RCD JO11-1 Oranje Wit JO11-2 9459 9-1
B 08-09-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 9373 13-3
B 01-09-2018 08:30 Oranje Wit JO11-2 Boeimeer JO11-1 11166 2-16
B 01-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO11-1 RCD JO11-1 9200 4-10
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:00 BSC JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 49300 0-0
C 08-12-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 51488 4-2
C 08-12-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 TSC JO11-1 52282 3-5
C 08-12-2018 09:00 Dongen JO11-1 UVV'40 JO11-1 49618 5-0
C 08-12-2018 08:45 Unitas'30 JO11-1 BSC JO11-1 50473 0-0
C 08-12-2018 09:45 Kapelle JO11-1 RBC JO11-2 93803 1-3
C 01-12-2018 09:00 RBC JO11-2 Unitas'30 JO11-1 52154 0-10
C 01-12-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 Dongen JO11-1 49288 4-2
C 01-12-2018 10:30 TSC JO11-1 Kapelle JO11-1 93802 5-1
C 01-12-2018 09:00 UVV'40 JO11-1 Roosendaal JO11-1 52601 6-2
C 01-12-2018 11:00 BSC JO11-1 Madese Boys JO11-1 52411 2-0
C 24-11-2018 09:45 Kapelle JO11-1 Boeimeer JO11-1 93801 1-4
C 24-11-2018 10:00 Unitas'30 JO11-1 UVV'40 JO11-1 52460 4-2
C 24-11-2018 10:30 TSC JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 50171 6-1
C 24-11-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 RBC JO11-2 50583 14-1
C 24-11-2018 10:30 Dongen JO11-1 BSC JO11-1 50303 6-1
C 17-11-2018 09:00 RBC JO11-2 Dongen JO11-1 52625 3-4
C 17-11-2018 10:00 Unitas'30 JO11-1 Kapelle JO11-1 93800 9-3
C 17-11-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 TSC JO11-1 52419 1-2
C 17-11-2018 11:15 UVV'40 JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 50076 4-3
C 17-11-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Roosendaal JO11-1 49332 11-1
C 10-11-2018 10:15 Beek Vooruit JO11-1 RBC JO11-2 51585 5-2
C 10-11-2018 11:15 Kapelle JO11-1 BSC JO11-1 93799 3-3
C 10-11-2018 08:30 TSC JO11-1 UVV'40 JO11-1 50829 4-1
C 10-11-2018 10:00 JEKA JO11-2G Unitas'30 JO11-1 49484 0-0
C 10-11-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 Boeimeer JO11-1 49533 2-8
C 10-11-2018 09:00 Dongen JO11-1 Madese Boys JO11-1 50321 2-2
C 06-11-2018 19:00 Kapelle JO11-1 Roosendaal JO11-1 93798 7-4
C 03-11-2018 11:00 BSC JO11-1 UVV'40 JO11-1 52883 2-0
C 03-11-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Boeimeer JO11-1 49719 2-5
C 03-11-2018 09:00 Dongen JO11-1 TSC JO11-1 51801 0-9
C 03-11-2018 10:00 JEKA JO11-2G RBC JO11-2 52865 0-0
C 03-11-2018 13:30 Unitas'30 JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 49424 11-0
C 27-10-2018 10:15 Beek Vooruit JO11-1 Kapelle JO11-1 93797 0-6
C 27-10-2018 11:00 UVV'40 JO11-1 JEKA JO11-2G 51310 0-0
C 27-10-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 Dongen JO11-1 50705 1-9
C 27-10-2018 10:15 TSC JO11-1 Unitas'30 JO11-1 49985 7-1
C 27-10-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 BSC JO11-1 49834 5-2
C 27-10-2018 09:00 RBC JO11-2 Madese Boys JO11-1 51535 3-3
C 25-10-2018 19:00 Kapelle JO11-1 UVV'40 JO11-1 93796 2-4
C 13-10-2018 10:00 Unitas'30 JO11-1 Dongen JO11-1 49938 9-2
C 13-10-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 RBC JO11-2 50849 2-1
C 13-10-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 TSC JO11-1 49830 3-7
C 13-10-2018 10:00 JEKA JO11-2G Roosendaal JO11-1 53000 0-0
C 06-10-2018 09:00 RBC JO11-2 BSC JO11-1 49803 2-7
C 06-10-2018 11:15 TSC JO11-1 JEKA JO11-2G 50555 11-1
C 06-10-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 Unitas'30 JO11-1 50013 4-13
C 06-10-2018 10:45 Dongen JO11-1 SC 't Zand JO11-2 79496 0-0
C 06-10-2018 11:30 UVV'40 JO11-1 Madese Boys JO11-1 50853 2-3
C 06-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-1 Boeimeer JO11-1 49302 1-2
C 06-10-2018 09:00 Dongen JO11-1 Kapelle JO11-1 93795 4-3
C 29-09-2018 09:00 RBC JO11-2 TSC JO11-1 51666 1-9
C 29-09-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 UVV'40 JO11-1 49429 5-3
C 29-09-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Unitas'30 JO11-1 49163 4-4
C 29-09-2018 11:00 BSC JO11-1 Roosendaal JO11-1 51255 3-1
C 29-09-2018 11:00 JEKA JO11-2G SC 't Zand JO11-2 79497 0-0
C 29-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO11-1 Dongen JO11-1 49660 2-5
C 29-09-2018 08:30 JEKA JO11-2G Kapelle JO11-1 93794 1-6
C 22-09-2018 11:30 TSC JO11-1 BSC JO11-1 50610 4-2
C 22-09-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 52123 5-2
C 22-09-2018 10:00 Dongen JO11-1 JEKA JO11-2G 49402 13-1
C 22-09-2018 11:30 UVV'40 JO11-1 RBC JO11-2 50901 7-3
C 22-09-2018 10:00 SC 't Zand JO11-2 Madese Boys JO11-1 79490 0-0
C 22-09-2018 09:45 Kapelle JO11-1 Madese Boys JO11-1 93793 4-3
C 22-09-2018 10:00 Unitas'30 JO11-1 Boeimeer JO11-1 52103 4-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO11-1 14 13 1 0 40 85 26 59 0
2 RBC JO11-2 13 8 2 3 26 63 53 10 0
3 DIA JO11-1 13 7 0 6 21 51 31 20 0
4 SAB JO11-2 14 6 2 6 20 57 40 17 0
5 SC Gastel JO11-1 13 6 1 6 19 25 39 -14 0
6 Unitas'30 JO11-2 13 5 0 8 15 29 37 -8 0
7 VVR JO11-1 13 4 2 7 14 27 47 -20 0
8 Zundert JO11-1 13 0 0 13 0 13 77 -64 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO11-1 3 3 0 0 9 36 9 27 0
2 RCD JO11-1 3 2 0 1 6 23 12 11 0
3 Beek Vooruit JO11-1 3 1 0 2 3 12 25 -13 0
4 Oranje Wit JO11-2 3 0 0 3 0 5 30 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO11-1 10 10 0 0 30 58 14 44 0
2 Boeimeer JO11-1 10 9 0 1 27 43 20 23 0
3 Unitas'30 JO11-1 10 6 2 2 20 65 29 36 0
4 Dongen JO11-1 10 6 1 3 19 39 34 5 0
5 BSC JO11-1 9 4 2 3 14 22 21 1 0
6 Madese Boys JO11-1 10 3 3 4 12 35 32 3 0
7 UVV'40 JO11-1 10 4 0 6 12 29 33 -4 0
8 Kapelle JO11-1 10 3 1 6 10 31 39 -8 0
9 Roosendaal JO11-1 10 2 0 8 6 37 65 -28 0
10 RBC JO11-2 10 1 1 8 4 19 62 -43 0
11 Beek Vooruit JO11-1 9 1 0 8 3 16 45 -29 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 10-07-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 17-07-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 24-07-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 31-07-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 07-08-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 14-08-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 21-08-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 28-08-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 04-09-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 11-09-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 18-09-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 25-09-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 02-10-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 09-10-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 16-10-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 23-10-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 30-10-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 06-11-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 13-11-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 20-11-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 27-11-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 04-12-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 11-12-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 18-12-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 25-12-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 01-01-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 08-01-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 15-01-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 22-01-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 29-01-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 05-02-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 12-02-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 19-02-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 26-02-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 05-03-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 12-03-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 19-03-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 26-03-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 02-04-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 09-04-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 16-04-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 23-04-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 30-04-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 07-05-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 14-05-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 21-05-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 28-05-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 04-06-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 11-06-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 18-06-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 25-06-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 12-07-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 19-07-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 26-07-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 02-08-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 09-08-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 16-08-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 23-08-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 30-08-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 06-06-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 13-06-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 20-06-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 27-06-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
vrijdag 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 20-07-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 27-07-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 03-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 10-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 17-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 24-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 31-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 07-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 14-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 21-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 28-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 05-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 12-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 19-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 26-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 02-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 09-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 16-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 23-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 30-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 07-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 14-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 21-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 28-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 04-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 11-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 18-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 25-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 01-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 08-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 15-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 22-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 01-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 08-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 15-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 22-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 29-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 05-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 12-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 19-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 26-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 03-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 10-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 17-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 24-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 31-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 07-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 14-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 21-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
vr 28-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 07 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven