0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - J09 - Beek Vooruit JO9-4

Teamleden

Spelers
Teun van Baal        
Floor Engels        
Tim Grauwmans        
Bram van Hoek        
Jelle Huijbregts        
Ben Ossenblok        
Olivier Roks        
Giel Snoijs        
BO de Water        
 
Overige teamleden
Marcel Ossenblok Leider/Trainer
Rob de Water Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 04-05-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-4 Groen Wit JO9-5M 132082 Sportpark De Heikant 08:00
C 11-05-2019 09:00 Chaam JO9-2 Beek Vooruit JO9-4 130168 Sportpark Groot Heivelt 08:10
C 18-05-2019 13:30 Beek Vooruit JO9-4 Gesta JO9-1 132097 Sportpark De Heikant 13:00
C 25-05-2019 09:30 Wernhout JO9-1 Beek Vooruit JO9-4 130056 Sportpark v.v. Wernhout 08:35
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:30 WDS'19 JO9-3 Baronie JO9-6
C 04-05-2019 08:45 Moerse Boys JO9-3 VVR JO9-3
C 04-05-2019 08:30 Wernhout JO9-1 Gesta JO9-1
C 04-05-2019 11:00 Unitas'30 JO9-7 Chaam JO9-2
C 04-05-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-4 Groen Wit JO9-5M
C 11-05-2019 11:45 Baronie JO9-6 Moerse Boys JO9-3
C 11-05-2019 10:00 VVR JO9-3 SC Kruisland JO9-3
C 11-05-2019 09:00 Chaam JO9-2 Beek Vooruit JO9-4
C 11-05-2019 09:00 Gesta JO9-1 Unitas'30 JO9-7
C 11-05-2019 08:30 Groen Wit JO9-5M Wernhout JO9-1
C 18-05-2019 13:30 Beek Vooruit JO9-4 Gesta JO9-1
C 18-05-2019 12:05 Baronie JO9-6 Chaam JO9-2
C 18-05-2019 09:00 SC Kruisland JO9-3 Groen Wit JO9-5M
C 18-05-2019 08:30 Unitas'30 JO9-7 Wernhout JO9-1
C 18-05-2019 08:30 WDS'19 JO9-3 VVR JO9-3
C 25-05-2019 08:30 Groen Wit JO9-5M Moerse Boys JO9-3
C 25-05-2019 09:00 Chaam JO9-2 WDS'19 JO9-3
C 25-05-2019 09:30 Wernhout JO9-1 Beek Vooruit JO9-4
C 25-05-2019 10:00 VVR JO9-3 Baronie JO9-6

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 vervallen WDS'19 JO9-3 Beek Vooruit JO9-4 133118
C 10-04-2019 18:30 Unitas'30 JO9-7 Beek Vooruit JO9-4 131344
C 06-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-4 VVR JO9-3 131267
C 30-03-2019 13:00 Beek Vooruit JO9-4 SC Kruisland JO9-3 132381
C 16-02-2019 12:45 Beek Vooruit JO9-4 Moerse Boys JO9-3 132719
C 09-02-2019 11:30 Baronie JO9-6 Beek Vooruit JO9-4 129922
C 15-12-2018 afgelast Beek Vooruit JO9-4 Gesta JO9-1 102021
C 08-12-2018 vervallen Baronie JO9-6 Beek Vooruit JO9-4 58008
C 08-12-2018 vervallen Advendo JO9-2G Beek Vooruit JO9-4 99147
C 08-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO9-4 The Gunners JO9-3 102024
C 01-12-2018 vervallen Beek Vooruit JO9-4 Groen Wit JO9-5M 99146
C 01-12-2018 vervallen WDS'19 JO9-3 Beek Vooruit JO9-4 102023
C 24-11-2018 vervallen Baronie JO9-5 Beek Vooruit JO9-4 99145
C 24-11-2018 vervallen Beek Vooruit JO9-4 Baronie JO9-7 102022
C 10-11-2018 12:30 TSC JO9-3 Beek Vooruit JO9-4 102020
C 10-11-2018 vervallen JEKA JO9-11G Beek Vooruit JO9-4 99143
C 03-11-2018 12:45 Beek Vooruit JO9-4 The Gunners JO9-2 102328
C 03-11-2018 vervallen Madese Boys JO9-2 Beek Vooruit JO9-4 99142
C 03-11-2018 vervallen NSV JO9-2 Beek Vooruit JO9-4 59088
C 27-10-2018 vervallen Beek Vooruit JO9-4 Unitas'30 JO9-6 99141
C 20-10-2018 vervallen Unitas'30 JO9-9 Beek Vooruit JO9-4 102019
C 13-10-2018 vervallen Beek Vooruit JO9-4 BSC JO9-4 59035
C 13-10-2018 vervallen DIA JO9-5 Beek Vooruit JO9-4 99140
C 06-10-2018 vervallen Beek Vooruit JO9-4 Baronie JO9-6 99150
C 06-10-2018 vervallen DSE JO9-4 Beek Vooruit JO9-4 102017
C 06-10-2018 vervallen DVO'60 JO9-1 Beek Vooruit JO9-4 58255
C 29-09-2018 vervallen Beek Vooruit JO9-4 Beek Vooruit JO9-3 99139
C 22-09-2018 vervallen Terheijden JO9-2 Beek Vooruit JO9-4 99138
C 22-09-2018 vervallen Seolto JO9-2G Beek Vooruit JO9-4 57358
B 15-09-2018 vervallen TVC Breda JO9-3 Beek Vooruit JO9-4 13462
B 08-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO9-4 WDS'19 JO9-2 14405 4 - 8
B 01-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-7 Beek Vooruit JO9-4 P. (Pim) vanPolanen 15013 3 - 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 12:10 Baronie JO9-6 SC Kruisland JO9-3 132976 0-0
C 13-04-2019 10:00 VVR JO9-3 Unitas'30 JO9-7 131529 0-0
C 13-04-2019 09:00 Chaam JO9-2 Moerse Boys JO9-3 129687 0-0
C 13-04-2019 08:30 Groen Wit JO9-5M Gesta JO9-1 132348 0-0
C 13-04-2019 08:30 WDS'19 JO9-3 Beek Vooruit JO9-4 133118 0-0
C 10-04-2019 18:30 SC Kruisland JO9-3 WDS'19 JO9-3 133140 0-0
C 10-04-2019 18:30 Wernhout JO9-1 VVR JO9-3 131197 0-0
C 10-04-2019 18:30 Unitas'30 JO9-7 Beek Vooruit JO9-4 131344 0-0
C 06-04-2019 08:45 Moerse Boys JO9-3 WDS'19 JO9-3 132872 0-0
C 06-04-2019 09:00 SC Kruisland JO9-3 Chaam JO9-2 132553 0-0
C 06-04-2019 09:30 Wernhout JO9-1 Baronie JO9-6 132099 0-0
C 06-04-2019 09:30 Unitas'30 JO9-7 Groen Wit JO9-5M 129759 0-0
C 06-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-4 VVR JO9-3 131267 0-0
C 30-03-2019 09:00 Gesta JO9-1 Moerse Boys JO9-3 133253 0-0
C 30-03-2019 13:00 Beek Vooruit JO9-4 SC Kruisland JO9-3 132381 0-0
C 30-03-2019 10:00 VVR JO9-3 Chaam JO9-2 130758 0-0
C 23-03-2019 11:45 Baronie JO9-6 Unitas'30 JO9-7 131699 0-0
C 23-03-2019 10:00 VVR JO9-3 Gesta JO9-1 133329 0-0
C 23-03-2019 09:00 Chaam JO9-2 Groen Wit JO9-5M 133710 0-0
C 23-03-2019 08:30 WDS'19 JO9-3 Wernhout JO9-1 130881 0-0
C 23-03-2019 08:45 Moerse Boys JO9-3 SC Kruisland JO9-3 130377 0-0
C 16-03-2019 08:30 Groen Wit JO9-5M Baronie JO9-6 133513 0-0
C 09-03-2019 11:45 Baronie JO9-6 Gesta JO9-1 131023 0-0
C 09-03-2019 08:30 WDS'19 JO9-3 Unitas'30 JO9-7 132470 0-0
C 09-03-2019 08:45 Moerse Boys JO9-3 Wernhout JO9-1 130811 0-0
C 23-02-2019 09:00 Gesta JO9-1 SC Kruisland JO9-3 133603 0-0
C 16-02-2019 08:30 Groen Wit JO9-5M VVR JO9-3 131999 0-0
C 16-02-2019 09:00 Gesta JO9-1 WDS'19 JO9-3 132672 0-0
C 16-02-2019 09:30 Wernhout JO9-1 Chaam JO9-2 129739 0-0
C 16-02-2019 10:45 Unitas'30 JO9-7 SC Kruisland JO9-3 133107 0-0
C 16-02-2019 12:45 Beek Vooruit JO9-4 Moerse Boys JO9-3 132719 0-0
C 09-02-2019 11:30 Baronie JO9-6 Beek Vooruit JO9-4 129922 0-0
C 09-02-2019 10:30 SC Kruisland JO9-3 Wernhout JO9-1 132301 0-0
C 09-02-2019 09:00 Chaam JO9-2 Gesta JO9-1 131861 0-0
C 09-02-2019 08:45 Moerse Boys JO9-3 Unitas'30 JO9-7 129697 0-0
C 09-02-2019 08:30 WDS'19 JO9-3 Groen Wit JO9-5M 132071 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-7 WDS'19 JO9-2 14866 12-1
B 15-09-2018 09:30 TVC Breda JO9-3 Beek Vooruit JO9-4 13462 0-0
B 08-09-2018 09:30 TVC Breda JO9-3 Unitas'30 JO9-7 13668 0-0
B 08-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO9-4 WDS'19 JO9-2 14405 4-8
B 01-09-2018 08:30 WDS'19 JO9-2 TVC Breda JO9-3 15160 0-0
B 01-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-7 Beek Vooruit JO9-4 15013 3-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 12-01-2019 08:30 TSC JO9-3 Oosterhout JO9-3G 58699 0-0
C 15-12-2018 12:00 TSC JO9-3 The Gunners JO9-2 102323 0-0
C 15-12-2018 10:15 Beek Vooruit JO9-4 Gesta JO9-1 102021 0-0
C 08-12-2018 08:30 Oosterhout JO9-3G Unitas'30 JO9-9 56747 0-0
C 08-12-2018 08:30 SCO JO9-3 DIA JO9-6 56358 0-0
C 08-12-2018 09:00 Gesta JO9-1 WDS'19 JO9-3 56579 0-0
C 08-12-2018 09:45 The Gunners JO9-2 Baronie JO9-7 102333 0-0
C 08-12-2018 10:00 VVR JO9-3 DSE JO9-4 56198 0-0
C 08-12-2018 11:25 TSC JO9-3 PCP JO9-1 99108 0-0
C 08-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO9-4 The Gunners JO9-3 102024 0-0
C 01-12-2018 08:30 Baronie JO9-7 DIA JO9-6 57356 0-0
C 01-12-2018 09:30 Unitas'30 JO9-9 TSC JO9-3 56708 0-0
C 01-12-2018 08:45 The Gunners JO9-3 SCO JO9-3 93806 0-0
C 01-12-2018 10:00 VVR JO9-3 Gesta JO9-1 99107 0-0
C 01-12-2018 08:30 WDS'19 JO9-3 Beek Vooruit JO9-4 102023 0-0
C 01-12-2018 11:00 PCP JO9-1 The Gunners JO9-2 102332 0-0
C 01-12-2018 10:15 DSE JO9-4 Oosterhout JO9-3G 58164 0-0
C 24-11-2018 08:30 The Gunners JO9-2 Unitas'30 JO9-9 102331 0-0
C 24-11-2018 08:30 Oosterhout JO9-3G VVR JO9-3 99105 0-0
C 24-11-2018 13:00 Gesta JO9-1 DSE JO9-4 59748 0-0
C 24-11-2018 09:00 DIA JO9-6 The Gunners JO9-3 93810 0-0
C 24-11-2018 08:30 SCO JO9-3 PCP JO9-1 58705 0-0
C 24-11-2018 10:30 TSC JO9-3 WDS'19 JO9-3 99106 0-0
C 24-11-2018 09:30 Beek Vooruit JO9-4 Baronie JO9-7 102022 0-0
C 17-11-2018 09:15 The Gunners JO9-3 VVR JO9-3 99103 0-0
C 17-11-2018 08:30 WDS'19 JO9-3 DSE JO9-4 58281 0-0
C 17-11-2018 09:00 DIA JO9-6 Oosterhout JO9-3G 57845 0-0
C 17-11-2018 08:30 SCO JO9-3 The Gunners JO9-2 102330 0-0
C 17-11-2018 08:30 Baronie JO9-7 TSC JO9-3 99102 0-0
C 17-11-2018 11:00 PCP JO9-1 Unitas'30 JO9-9 99104 0-0
C 10-11-2018 11:00 Unitas'30 JO9-9 WDS'19 JO9-3 99099 0-0
C 10-11-2018 09:00 Gesta JO9-1 SCO JO9-3 56736 0-0
C 10-11-2018 09:00 The Gunners JO9-2 DIA JO9-6 102329 0-0
C 10-11-2018 09:00 DSE JO9-4 PCP JO9-1 99101 0-0
C 10-11-2018 08:30 Oosterhout JO9-3G The Gunners JO9-3 99098 0-0
C 10-11-2018 10:00 VVR JO9-3 Baronie JO9-7 99100 0-0
C 10-11-2018 12:30 TSC JO9-3 Beek Vooruit JO9-4 102020 0-0
C 03-11-2018 09:00 The Gunners JO9-3 PCP JO9-1 99096 0-0
C 03-11-2018 08:30 WDS'19 JO9-3 VVR JO9-3 56432 0-0
C 03-11-2018 09:00 DIA JO9-6 Gesta JO9-1 56283 0-0
C 03-11-2018 12:45 Beek Vooruit JO9-4 The Gunners JO9-2 102328 0-0
C 03-11-2018 09:45 SCO JO9-3 DSE JO9-4 99097 0-0
C 03-11-2018 12:05 Baronie JO9-7 Unitas'30 JO9-9 99095 0-0
C 27-10-2018 13:30 Beek Vooruit JO9-4 Unitas'30 JO9-6 99141 0-0
C 27-10-2018 11:00 PCP JO9-1 WDS'19 JO9-3 56425 0-0
C 27-10-2018 10:15 DSE JO9-4 Baronie JO9-7 58507 0-0
C 27-10-2018 10:00 VVR JO9-3 DIA JO9-6 58863 0-0
C 27-10-2018 08:30 The Gunners JO9-2 The Gunners JO9-3 102327 0-0
C 27-10-2018 08:30 Oosterhout JO9-3G SCO JO9-3 57621 0-0
C 27-10-2018 10:00 Gesta JO9-1 TSC JO9-3 99094 0-0
C 25-10-2018 18:30 Gesta JO9-1 Oosterhout JO9-3G 99093 0-0
C 20-10-2018 09:00 The Gunners JO9-2 Gesta JO9-1 102324 0-0
C 20-10-2018 09:45 Unitas'30 JO9-9 Beek Vooruit JO9-4 102019 0-0
C 13-10-2018 13:30 Beek Vooruit JO9-4 BSC JO9-4 59035 0-0
C 13-10-2018 10:00 NSV JO9-2 Unitas'30 JO9-7 56997 0-0
C 13-10-2018 08:45 Seolto JO9-2G Roosendaal JO9-5 57721 0-0
C 13-10-2018 09:00 DIA JO9-5 Beek Vooruit JO9-4 99140 0-0
C 13-10-2018 09:00 DIA JO9-6 WDS'19 JO9-3 99091 0-0
C 13-10-2018 09:45 SCO JO9-3 Unitas'30 JO9-9 99092 0-0
C 13-10-2018 11:25 TSC JO9-3 DSE JO9-4 59143 0-0
C 13-10-2018 10:00 The Gunners JO9-3 Baronie JO9-7 99090 0-0
C 06-10-2018 09:00 DVO'60 JO9-1 Beek Vooruit JO9-4 58255 0-0
C 06-10-2018 13:30 Beek Vooruit JO9-4 Baronie JO9-6 99150 0-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO9-7 Baronie JO9-6 58138 0-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO9-9 Gesta JO9-1 59731 0-0
C 06-10-2018 11:00 PCP JO9-1 DIA JO9-6 99089 0-0
C 06-10-2018 11:00 Baronie JO9-7 SCO JO9-3 99087 0-0
C 06-10-2018 10:15 DSE JO9-4 Beek Vooruit JO9-4 102017 0-0
C 06-10-2018 10:00 VVR JO9-3 TSC JO9-3 60263 0-0
C 06-10-2018 10:00 WDS'19 JO9-3 The Gunners JO9-3 99088 0-0
C 06-10-2018 08:30 Oosterhout JO9-3G The Gunners JO9-2 102325 0-0
C 29-09-2018 09:00 DVO'60 JO9-1 Roosendaal JO9-5 58962 0-0
C 29-09-2018 10:45 Unitas'30 JO9-6 Groen Wit JO9-5M 58110 0-0
C 29-09-2018 09:00 DIA JO9-5 Terheijden JO9-2 56459 0-0
C 29-09-2018 08:30 JEKA JO9-11G WDS'19 JO9-2 57494 0-0
C 29-09-2018 09:45 BSC JO9-4 Unitas'30 JO9-7 60174 0-0
C 29-09-2018 10:00 NSV JO9-2 Seolto JO9-2G 58799 0-0
C 29-09-2018 13:30 Beek Vooruit JO9-4 Beek Vooruit JO9-3 99139 0-0
C 29-09-2018 11:00 Baronie JO9-6 Baronie JO9-5 99149 0-0
C 22-09-2018 08:30 Groen Wit JO9-5M DIA JO9-5 57540 0-0
C 22-09-2018 09:30 Advendo JO9-2G Unitas'30 JO9-6 56681 0-0
C 22-09-2018 11:00 Baronie JO9-5 JEKA JO9-11G 57146 0-0
C 22-09-2018 10:15 Roosendaal JO9-5 Baronie JO9-6 59709 0-0
C 22-09-2018 08:45 Seolto JO9-2G Beek Vooruit JO9-4 57358 0-0
C 22-09-2018 08:30 WDS'19 JO9-2 Madese Boys JO9-2 56527 0-0
C 22-09-2018 11:00 Beek Vooruit JO9-3 Baronie JO9-6 99148 0-0
C 22-09-2018 10:00 Terheijden JO9-2 Beek Vooruit JO9-4 99138 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO9-7 2 2 0 0 6 15 2 13 0
2 WDS'19 JO9-2 2 1 0 1 3 9 16 -7 0
3 Beek Vooruit JO9-4 2 0 0 2 0 5 11 -6 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 29-08-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 05-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 12-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 19-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 26-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 03-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 10-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 17-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 24-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 31-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 07-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 14-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 21-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 28-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 05-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 12-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 19-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 26-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 02-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 09-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 16-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 23-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 30-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 06-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 13-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 20-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 27-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 06-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 13-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 20-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 27-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 03-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 10-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 17-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 24-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 01-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 08-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 15-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 22-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 29-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 05-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 12-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 19-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door
wo 26-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 08 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven