0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - J09 - Beek Vooruit JO9-3

Teamleden

Spelers
Mauk Bastiaanssen        
Tieme Ferket        
Jordan van Gurp        
Gijs van Herwijnen        
Tuur de Jong        
Juul Klep        
Abe Laurs        
Bram Maas        
 
Overige teamleden
Rutger Laurs Leider
Robbert Bastiaanssen Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 09-03-2019 08:30 Oosterhout JO9-2G Baronie JO9-5
C 09-03-2019 08:30 Virtus JO9-3 Dongen JO9-6
C 09-03-2019 08:30 SCO JO9-2 ONI JO9-1
C 09-03-2019 09:45 TSV Gudok JO9-4 JEKA JO9-10G
C 09-03-2019 10:45 Madese Boys JO9-2 SC 't Zand JO9-5
C 09-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-3 Unitas'30 JO9-8
C 16-03-2019 10:45 Unitas'30 JO9-8 Madese Boys JO9-2
C 16-03-2019 10:00 ONI JO9-1 Virtus JO9-3
C 16-03-2019 09:30 JEKA JO9-10G Oosterhout JO9-2G
C 16-03-2019 09:00 Dongen JO9-6 SCO JO9-2
C 16-03-2019 08:45 SC 't Zand JO9-5 TSV Gudok JO9-4
C 16-03-2019 08:30 Baronie JO9-5 Beek Vooruit JO9-3
C 23-03-2019 08:30 Oosterhout JO9-2G ONI JO9-1
C 23-03-2019 08:30 SCO JO9-2 Unitas'30 JO9-8
C 23-03-2019 08:45 SC 't Zand JO9-5 JEKA JO9-10G
C 23-03-2019 09:45 TSV Gudok JO9-4 Virtus JO9-3
C 23-03-2019 10:45 Madese Boys JO9-2 Baronie JO9-5
C 23-03-2019 11:00 Beek Vooruit JO9-3 Dongen JO9-6

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-02-2019 10:30 Baronie JO9-5 SCO JO9-2 129601 0-0
C 16-02-2019 10:00 ONI JO9-1 Dongen JO9-6 130294 0-0
C 16-02-2019 09:45 TSV Gudok JO9-4 Oosterhout JO9-2G 132925 0-0
C 16-02-2019 09:30 Unitas'30 JO9-8 SC 't Zand JO9-5 130608 0-0
C 16-02-2019 08:30 JEKA JO9-10G Madese Boys JO9-2 130726 0-0
C 16-02-2019 11:15 Virtus JO9-3 Beek Vooruit JO9-3 129699 0-0
C 09-02-2019 10:45 Madese Boys JO9-2 TSV Gudok JO9-4 131300 0-0
C 09-02-2019 10:00 Beek Vooruit JO9-3 ONI JO9-1 129954 0-0
C 09-02-2019 10:00 Dongen JO9-6 Unitas'30 JO9-8 133917 0-0
C 09-02-2019 08:45 SC 't Zand JO9-5 Baronie JO9-5 130769 0-0
C 09-02-2019 08:30 SCO JO9-2 JEKA JO9-10G 133482 0-0
C 09-02-2019 08:30 Oosterhout JO9-2G Virtus JO9-3 133027 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-5 The Gunners JO9-3 14827 5-3
B 15-09-2018 09:30 TVC Breda JO9-2G Beek Vooruit JO9-3 14071 9-2
B 08-09-2018 08:30 The Gunners JO9-3 Beek Vooruit JO9-3 13330 3-13
B 08-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-5 TVC Breda JO9-2G 13122 3-10
B 01-09-2018 09:30 TVC Breda JO9-2G The Gunners JO9-3 13586 14-2
B 01-09-2018 11:15 Beek Vooruit JO9-3 Unitas'30 JO9-5 14078 4-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:15 Beek Vooruit JO9-3 JEKA JO9-11G 59032 0-0
C 15-12-2018 12:00 Advendo JO9-2G Terheijden JO9-2 58128 0-0
C 08-12-2018 10:45 Madese Boys JO9-2 DIA JO9-5 56316 0-0
C 08-12-2018 10:40 Baronie JO9-5 Beek Vooruit JO9-3 58619 0-0
C 08-12-2018 09:30 Groen Wit JO9-5M Baronie JO9-6 99158 0-0
C 08-12-2018 08:30 Unitas'30 JO9-6 JEKA JO9-11G 58674 0-0
C 08-12-2018 08:30 WDS'19 JO9-2 Terheijden JO9-2 60163 0-0
C 01-12-2018 08:30 JEKA JO9-11G Madese Boys JO9-2 59315 0-0
C 01-12-2018 09:00 DIA JO9-5 WDS'19 JO9-2 57891 0-0
C 01-12-2018 10:00 Terheijden JO9-2 Baronie JO9-5 57011 0-0
C 01-12-2018 10:30 Baronie JO9-6 Unitas'30 JO9-6 99157 0-0
C 01-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO9-3 Advendo JO9-2G 58925 0-0
C 24-11-2018 08:30 WDS'19 JO9-2 Baronie JO9-6 99156 0-0
C 24-11-2018 09:45 Groen Wit JO9-5M Terheijden JO9-2 57428 0-0
C 24-11-2018 09:30 Advendo JO9-2G DIA JO9-5 59969 0-0
C 24-11-2018 10:45 Madese Boys JO9-2 Unitas'30 JO9-6 57569 0-0
C 17-11-2018 10:50 Baronie JO9-6 Madese Boys JO9-2 99155 0-0
C 17-11-2018 10:30 Terheijden JO9-2 JEKA JO9-11G 56285 0-0
C 17-11-2018 09:00 DIA JO9-5 Beek Vooruit JO9-3 56280 0-0
C 17-11-2018 08:30 Unitas'30 JO9-6 Baronie JO9-5 59407 0-0
C 17-11-2018 08:30 Groen Wit JO9-5M Advendo JO9-2G 56307 0-0
C 10-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO9-3 Terheijden JO9-2 56734 0-0
C 10-11-2018 10:45 Madese Boys JO9-2 Groen Wit JO9-5M 56533 0-0
C 10-11-2018 09:30 Advendo JO9-2G Baronie JO9-6 99154 0-0
C 10-11-2018 08:30 WDS'19 JO9-2 Unitas'30 JO9-6 59813 0-0
C 10-11-2018 08:30 Baronie JO9-5 DIA JO9-5 56513 0-0
C 07-11-2018 18:30 Madese Boys JO9-2 Baronie JO9-5 59923 0-0
C 03-11-2018 08:40 Baronie JO9-6 Terheijden JO9-2 99153 0-0
C 03-11-2018 09:30 Advendo JO9-2G Baronie JO9-5 58492 0-0
C 03-11-2018 09:30 Unitas'30 JO9-6 DIA JO9-5 58655 0-0
C 03-11-2018 08:30 Groen Wit JO9-5M JEKA JO9-11G 59990 0-0
C 03-11-2018 08:30 WDS'19 JO9-2 Beek Vooruit JO9-3 58113 0-0
C 27-10-2018 08:30 JEKA JO9-11G Advendo JO9-2G 59426 0-0
C 27-10-2018 09:00 DIA JO9-5 Baronie JO9-6 99152 0-0
C 27-10-2018 10:00 Terheijden JO9-2 Madese Boys JO9-2 58447 0-0
C 27-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO9-3 Groen Wit JO9-5M 59816 0-0
C 27-10-2018 12:05 Baronie JO9-5 WDS'19 JO9-2 56857 0-0
C 24-10-2018 18:30 Madese Boys JO9-2 Advendo JO9-2G 57174 0-0
C 13-10-2018 11:00 Groen Wit JO9-5M WDS'19 JO9-2 58700 0-0
C 13-10-2018 09:45 Unitas'30 JO9-6 Beek Vooruit JO9-3 58463 0-0
C 13-10-2018 10:30 Baronie JO9-6 JEKA JO9-11G 99151 0-0
C 06-10-2018 08:30 Baronie JO9-5 Groen Wit JO9-5M 57897 0-0
C 06-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO9-3 Madese Boys JO9-2 58078 0-0
C 06-10-2018 09:00 Terheijden JO9-2 Unitas'30 JO9-6 59680 0-0
C 06-10-2018 08:30 WDS'19 JO9-2 Advendo JO9-2G 60185 0-0
C 06-10-2018 08:30 JEKA JO9-11G DIA JO9-5 59506 0-0
C 29-09-2018 10:00 The Gunners JO9-3 Baronie JO9-5 57906 0-0
C 22-09-2018 08:35 Beek Vooruit JO9-3 The Gunners JO9-3 59604 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO9-2G 3 3 0 0 9 33 7 26 0
2 Unitas'30 JO9-5 3 2 0 1 6 13 17 -4 0
3 Beek Vooruit JO9-3 3 1 0 2 3 19 17 2 0
4 The Gunners JO9-3 3 0 0 3 0 8 32 -24 0



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 29-08-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 05-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 12-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 19-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 26-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 03-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 10-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 17-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 24-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 31-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 07-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 14-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 21-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 28-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 05-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 12-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 19-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 26-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 02-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 09-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 16-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 23-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 30-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 06-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 13-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 20-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 27-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 06-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 13-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 20-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 27-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 03-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 10-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 17-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 24-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 01-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 08-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 15-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 22-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 29-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 05-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 12-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 19-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 26-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven