0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - J09 - Beek Vooruit JO9-2

Teamleden

Spelers
Max Crutzen        
Koen Domstorff        
Boudewijn Eichholtz        
Robbin van den Heuvel        
Luuk Joosen        
Hessel Martens        
Noud van Oorschot        
Djoerie Poppelaars        
 
Overige teamleden
Arjan Martens Leider/Trainer
Patrick van Oorschot Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 11-05-2019 12:15 Beek Vooruit JO9-2 Baronie JO9-4 129595 Sportpark De Heikant 11:40
C 18-05-2019 10:00 Dongen JO9-5 Beek Vooruit JO9-2 130371 Sportpark De Biezen 08:55
C 25-05-2019 12:15 Beek Vooruit JO9-2 UVV'40 JO9-3 132941 Sportpark De Heikant 11:40
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:30 Baronie JO9-4 JEKA JO9-6G
C 04-05-2019 08:45 Moerse Boys JO9-1 Unitas'30 JO9-6
C 04-05-2019 09:30 Viola JO9-3 Groen Wit JO9-3
C 04-05-2019 10:00 Dongen JO9-5 Boeimeer JO9-3
C 11-05-2019 12:15 Beek Vooruit JO9-2 Baronie JO9-4
C 11-05-2019 09:45 Unitas'30 JO9-6 TSV Gudok JO9-3
C 11-05-2019 09:45 Unitas'30 JO9-4 Dongen JO9-5
C 11-05-2019 09:45 Groen Wit JO9-3 UVV'40 JO9-3
C 11-05-2019 09:30 JEKA JO9-6G Moerse Boys JO9-1
C 11-05-2019 08:30 Boeimeer JO9-3 Viola JO9-3
C 18-05-2019 10:00 Dongen JO9-5 Beek Vooruit JO9-2
C 18-05-2019 09:45 Groen Wit JO9-3 Unitas'30 JO9-6
C 18-05-2019 09:45 TSV Gudok JO9-3 JEKA JO9-6G
C 18-05-2019 09:30 Viola JO9-3 Unitas'30 JO9-4
C 18-05-2019 09:00 UVV'40 JO9-3 Boeimeer JO9-3
C 18-05-2019 08:45 Moerse Boys JO9-1 Baronie JO9-4
C 25-05-2019 08:30 Boeimeer JO9-3 Moerse Boys JO9-1
C 25-05-2019 09:30 JEKA JO9-6G Dongen JO9-5
C 25-05-2019 09:45 Unitas'30 JO9-4 Groen Wit JO9-3
C 25-05-2019 09:45 Unitas'30 JO9-6 Viola JO9-3
C 25-05-2019 11:50 Baronie JO9-4 TSV Gudok JO9-3
C 25-05-2019 12:15 Beek Vooruit JO9-2 UVV'40 JO9-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-2 JEKA JO9-6G 133738
C 10-04-2019 18:30 Beek Vooruit JO9-2 Groen Wit JO9-3 132046
C 06-04-2019 vervallen Moerse Boys JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 130042
C 30-03-2019 vervallen TSV Gudok JO9-3 Beek Vooruit JO9-2 132315
C 23-03-2019 12:15 Unitas'30 JO9-6 Beek Vooruit JO9-2 133671
C 09-03-2019 vervallen Boeimeer JO9-3 Beek Vooruit JO9-2 132338
C 16-02-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-2 Unitas'30 JO9-4 130231
C 09-02-2019 vervallen Viola JO9-3 Beek Vooruit JO9-2 132749
C 08-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO9-2 Groen Wit JO9-3 96701
C 01-12-2018 vervallen Altena JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 59987
C 01-12-2018 vervallen WDS'19 JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 96700
C 24-11-2018 12:15 Beek Vooruit JO9-2 JEKA JO9-7G 96699
C 17-11-2018 vervallen Beek Vooruit JO9-2 Baronie JO9-2 58187
C 17-11-2018 vervallen Baronie JO9-3 Beek Vooruit JO9-2 96698
C 10-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO9-2 DIA JO9-3 96697
C 10-11-2018 vervallen SCO JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 59008
C 03-11-2018 vervallen Beek Vooruit JO9-2 The Gunners JO9-2 96696
V 03-11-2018 09:45 Beek Vooruit JO9-2 sv Reeshof JO8-1
C 27-10-2018 vervallen UVV'40 JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 96695
C 13-10-2018 vervallen Beek Vooruit JO9-2 Unitas'30 JO9-4 96694
C 06-10-2018 vervallen DSE JO9-3 Beek Vooruit JO9-2 96693
C 06-10-2018 vervallen Boeimeer JO9-2 Beek Vooruit JO9-2 56749
C 29-09-2018 vervallen Sleeuwijk JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 57374
C 29-09-2018 vervallen Boeimeer JO9-3 Beek Vooruit JO9-2 96692
C 22-09-2018 vervallen Beek Vooruit JO9-2 Moerse Boys JO9-2 96691
C 22-09-2018 vervallen Beek Vooruit JO9-2 GJS JO9-2 59827
B 15-09-2018 10:00 VVR JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 T. (Tygo) Verdonk 13483 19 - 0
B 01-09-2018 11:15 Beek Vooruit JO9-2 Unitas'30 JO9-2 A.J. (Arjan) Martens 14201 0 - 14
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-04-2019 09:30 UVV'40 JO9-3 Unitas'30 JO9-4 133486 0-0
C 13-04-2019 08:30 Boeimeer JO9-3 Baronie JO9-4 130471 0-0
C 13-04-2019 09:30 Viola JO9-3 TSV Gudok JO9-3 130869 0-0
C 13-04-2019 09:45 Unitas'30 JO9-4 Moerse Boys JO9-1 131928 0-0
C 13-04-2019 09:45 Groen Wit JO9-3 Dongen JO9-5 133836 0-0
C 13-04-2019 11:00 Unitas'30 JO9-6 UVV'40 JO9-3 130187 0-0
C 13-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO9-2 JEKA JO9-6G 133738 0-0
C 10-04-2019 18:30 Moerse Boys JO9-1 TSV Gudok JO9-3 130460 0-0
C 10-04-2019 18:30 Beek Vooruit JO9-2 Groen Wit JO9-3 132046 0-0
C 06-04-2019 08:30 JEKA JO9-6G Boeimeer JO9-3 133187 0-0
C 06-04-2019 08:45 Moerse Boys JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 130042 0-0
C 06-04-2019 09:00 UVV'40 JO9-3 Viola JO9-3 132219 0-0
C 06-04-2019 10:00 Dongen JO9-5 Unitas'30 JO9-6 132575 0-0
C 06-04-2019 09:45 TSV Gudok JO9-3 Unitas'30 JO9-4 129773 0-0
C 06-04-2019 13:10 Baronie JO9-4 Groen Wit JO9-3 132465 0-0
C 30-03-2019 08:30 TSV Gudok JO9-3 Beek Vooruit JO9-2 132315 0-0
C 30-03-2019 11:30 Baronie JO9-4 Unitas'30 JO9-4 130579 0-0
C 30-03-2019 09:45 Unitas'30 JO9-6 Boeimeer JO9-3 132994 0-0
C 30-03-2019 08:30 JEKA JO9-6G UVV'40 JO9-3 132447 0-0
C 30-03-2019 10:05 Dongen JO9-5 Viola JO9-3 131273 0-0
C 23-03-2019 09:30 Viola JO9-3 Baronie JO9-4 131942 0-0
C 23-03-2019 09:45 Unitas'30 JO9-4 JEKA JO9-6G 132166 0-0
C 23-03-2019 08:45 UVV'40 JO9-3 Dongen JO9-5 132430 0-0
C 23-03-2019 12:15 Unitas'30 JO9-6 Beek Vooruit JO9-2 133671 0-0
C 23-03-2019 08:30 Boeimeer JO9-3 TSV Gudok JO9-3 131642 0-0
C 23-03-2019 10:00 Groen Wit JO9-3 Moerse Boys JO9-1 133611 0-0
C 09-03-2019 08:30 Boeimeer JO9-3 Beek Vooruit JO9-2 132338 0-0
C 09-03-2019 09:30 Viola JO9-3 Moerse Boys JO9-1 130879 0-0
C 09-03-2019 11:00 Unitas'30 JO9-4 Unitas'30 JO9-6 132304 0-0
C 23-02-2019 09:00 UVV'40 JO9-3 Baronie JO9-4 133192 0-0
C 23-02-2019 09:00 Groen Wit JO9-3 JEKA JO9-6G 131182 0-0
C 23-02-2019 09:45 TSV Gudok JO9-3 Dongen JO9-5 129506 0-0
C 16-02-2019 08:30 Boeimeer JO9-3 Groen Wit JO9-3 129658 0-0
C 16-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-2 Unitas'30 JO9-4 130231 0-0
C 16-02-2019 08:45 Moerse Boys JO9-1 Dongen JO9-5 133465 0-0
C 16-02-2019 09:30 JEKA JO9-6G Viola JO9-3 129614 0-0
C 16-02-2019 11:00 TSV Gudok JO9-3 UVV'40 JO9-3 132137 0-0
C 16-02-2019 09:30 Baronie JO9-4 Unitas'30 JO9-6 129875 0-0
C 09-02-2019 09:30 Viola JO9-3 Beek Vooruit JO9-2 132749 0-0
C 09-02-2019 12:00 UVV'40 JO9-3 Moerse Boys JO9-1 132210 0-0
C 09-02-2019 10:00 Dongen JO9-5 Baronie JO9-4 133516 0-0
C 09-02-2019 09:45 Groen Wit JO9-3 TSV Gudok JO9-3 131790 0-0
C 09-02-2019 09:30 Unitas'30 JO9-4 Boeimeer JO9-3 131785 0-0
C 09-02-2019 09:30 Unitas'30 JO9-6 JEKA JO9-6G 131232 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:00 VVR JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 13483 19-0
B 08-09-2018 10:45 Unitas'30 JO9-2 VVR JO9-1 13731 4-7
B 01-09-2018 11:15 Beek Vooruit JO9-2 Unitas'30 JO9-2 14201 0-14
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:00 Baronie JO9-3 DIA JO9-3 60247 0-0
C 08-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO9-2 Groen Wit JO9-3 96701 0-0
C 08-12-2018 10:15 DSE JO9-3 Unitas'30 JO9-4 59716 0-0
C 08-12-2018 08:30 Boeimeer JO9-3 JEKA JO9-7G 57565 0-0
C 01-12-2018 10:30 JEKA JO9-7G DSE JO9-3 59312 0-0
C 01-12-2018 08:30 WDS'19 JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 96700 0-0
C 01-12-2018 09:00 DIA JO9-3 Moerse Boys JO9-2 59509 0-0
C 01-12-2018 08:30 Groen Wit JO9-3 Baronie JO9-3 59902 0-0
C 24-11-2018 08:30 Boeimeer JO9-3 Moerse Boys JO9-2 59462 0-0
C 24-11-2018 10:15 DSE JO9-3 DIA JO9-3 56264 0-0
C 24-11-2018 10:55 Baronie JO9-3 Unitas'30 JO9-4 56714 0-0
C 24-11-2018 12:15 Beek Vooruit JO9-2 JEKA JO9-7G 96699 0-0
C 17-11-2018 10:40 Baronie JO9-3 Beek Vooruit JO9-2 96698 0-0
C 17-11-2018 09:45 Groen Wit JO9-3 DSE JO9-3 57707 0-0
C 17-11-2018 09:00 DIA JO9-3 Boeimeer JO9-3 58604 0-0
C 17-11-2018 09:30 JEKA JO9-7G WDS'19 JO9-1 57067 0-0
C 10-11-2018 08:30 Boeimeer JO9-3 Baronie JO9-3 58822 0-0
C 10-11-2018 10:15 DSE JO9-3 Moerse Boys JO9-2 59118 0-0
C 10-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO9-2 DIA JO9-3 96697 0-0
C 10-11-2018 08:30 WDS'19 JO9-1 Unitas'30 JO9-4 56652 0-0
C 03-11-2018 08:30 Boeimeer JO9-3 Groen Wit JO9-3 60283 0-0
C 03-11-2018 09:00 DIA JO9-3 Unitas'30 JO9-4 56968 0-0
C 03-11-2018 10:15 DSE JO9-3 WDS'19 JO9-1 56823 0-0
C 03-11-2018 10:45 Moerse Boys JO9-2 JEKA JO9-7G 57075 0-0
C 27-10-2018 09:30 JEKA JO9-7G DIA JO9-3 57082 0-0
C 27-10-2018 08:30 Unitas'30 JO9-4 Boeimeer JO9-3 59377 0-0
C 27-10-2018 08:30 WDS'19 JO9-1 Baronie JO9-3 57719 0-0
C 27-10-2018 09:30 Groen Wit JO9-3 Moerse Boys JO9-2 58933 0-0
C 13-10-2018 10:45 Moerse Boys JO9-2 WDS'19 JO9-1 60331 0-0
C 13-10-2018 09:00 DIA JO9-3 UVV'40 JO9-1 60240 0-0
C 13-10-2018 08:30 Boeimeer JO9-3 The Gunners JO9-2 60394 0-0
C 13-10-2018 08:30 JEKA JO9-7G Groen Wit JO9-3 59853 0-0
C 13-10-2018 10:00 Beek Vooruit JO9-2 Unitas'30 JO9-4 96694 0-0
C 13-10-2018 10:30 JEKA JO9-5G Peursum JO9-1 59353 0-0
C 13-10-2018 12:15 Beek Vooruit JO9-2 Groen Wit JO9-2 57056 0-0
C 13-10-2018 09:45 SCO JO9-1 Boeimeer JO9-2 58818 0-0
C 13-10-2018 09:45 Sleeuwijk JO9-1 DIA JO9-2 59741 0-0
C 13-10-2018 08:30 Baronie JO9-2 Terheijden JO9-1 59021 0-0
C 13-10-2018 08:30 GJS JO9-2 Altena JO9-1 58568 0-0
C 06-10-2018 10:15 DSE JO9-3 Beek Vooruit JO9-2 96693 0-0
C 06-10-2018 09:25 Groen Wit JO9-3 DIA JO9-3 57022 0-0
C 06-10-2018 09:00 UVV'40 JO9-1 JEKA JO9-7G 56541 0-0
C 06-10-2018 09:30 Altena JO9-1 JEKA JO9-5G 58000 0-0
C 06-10-2018 09:00 DIA JO9-2 SCO JO9-1 60416 0-0
C 06-10-2018 09:00 Terheijden JO9-1 Sleeuwijk JO9-1 60090 0-0
C 06-10-2018 08:30 Groen Wit JO9-2 Baronie JO9-2 57675 0-0
C 06-10-2018 08:30 Peursum JO9-1 GJS JO9-2 56853 0-0
C 06-10-2018 08:30 Boeimeer JO9-2 Beek Vooruit JO9-2 56749 0-0
C 06-10-2018 09:00 The Gunners JO9-2 Baronie JO9-3 60257 0-0
C 06-10-2018 08:30 WDS'19 JO9-1 Boeimeer JO9-3 59357 0-0
C 06-10-2018 10:45 Unitas'30 JO9-4 Moerse Boys JO9-2 60390 0-0
C 29-09-2018 09:45 Sleeuwijk JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 57374 0-0
C 29-09-2018 09:30 Altena JO9-1 DIA JO9-2 58201 0-0
C 29-09-2018 10:30 JEKA JO9-5G Boeimeer JO9-2 59359 0-0
C 29-09-2018 08:30 GJS JO9-2 Terheijden JO9-1 58419 0-0
C 29-09-2018 08:30 Peursum JO9-1 Groen Wit JO9-2 59165 0-0
C 29-09-2018 09:00 UVV'40 JO9-1 DSE JO9-3 60373 0-0
C 29-09-2018 08:30 SCO JO9-1 Baronie JO9-2 60333 0-0
C 29-09-2018 10:45 Moerse Boys JO9-2 Baronie JO9-3 56957 0-0
C 29-09-2018 08:30 Boeimeer JO9-3 Beek Vooruit JO9-2 96692 0-0
C 29-09-2018 09:00 DIA JO9-3 The Gunners JO9-2 56765 0-0
C 29-09-2018 10:30 Groen Wit JO9-3 WDS'19 JO9-1 58598 0-0
C 29-09-2018 09:30 JEKA JO9-7G Unitas'30 JO9-4 60296 0-0
C 23-09-2018 13:00 Baronie JO9-3 DSE JO9-3 59463 0-0
C 22-09-2018 08:30 Groen Wit JO9-2 SCO JO9-1 60407 0-0
C 22-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO9-2 GJS JO9-2 59827 0-0
C 22-09-2018 09:00 Terheijden JO9-1 Altena JO9-1 58867 0-0
C 22-09-2018 09:00 DIA JO9-2 JEKA JO9-5G 58339 0-0
C 22-09-2018 08:30 Boeimeer JO9-2 Peursum JO9-1 57797 0-0
C 22-09-2018 08:30 The Gunners JO9-2 UVV'40 JO9-1 57350 0-0
C 22-09-2018 08:30 WDS'19 JO9-1 DIA JO9-3 56814 0-0
C 22-09-2018 10:15 DSE JO9-3 Boeimeer JO9-3 57177 0-0
C 22-09-2018 10:45 Unitas'30 JO9-4 Groen Wit JO9-3 57689 0-0
C 22-09-2018 12:00 Baronie JO9-3 JEKA JO9-7G 59263 0-0
C 22-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO9-2 Moerse Boys JO9-2 96691 0-0
C 22-09-2018 12:00 Baronie JO9-2 Sleeuwijk JO9-1 57208 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR JO9-1 2 2 0 0 6 26 4 22 0
2 Unitas'30 JO9-2 2 1 0 1 3 18 7 11 0
3 Beek Vooruit JO9-2 2 0 0 2 0 0 33 -33 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 29-08-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 05-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 12-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 19-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 26-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 03-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 10-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 17-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 24-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 31-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 07-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 14-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 21-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 28-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 05-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 12-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 19-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 26-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 02-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 09-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 16-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 23-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 30-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 06-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 13-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 20-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 27-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 06-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 13-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 20-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 27-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 03-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 10-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 17-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 24-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 01-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 08-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 15-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 22-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 29-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 05-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 12-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 19-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door
wo 26-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 07 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven