0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - J09 - Beek Vooruit JO9-1

Teamleden

Spelers
Joek van Dieren Keeper      
Faas van den Boom        
Merlijn de Bruijn        
Robbe Crul        
Thijmen Faes        
Dean Kennis        
Levi van der Linden        
Sep Meulemans        
Julian van Toor        
 
Overige teamleden
Stefan van der Linden Leider/Trainer
David van Toor Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 04-05-2019 10:15 DSE JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 130009 Sportpark Hoge Neerstraat 09:20
C 11-05-2019 09:45 Beek Vooruit JO9-1 Sliedrecht JO9-1 133155 Sportpark De Heikant 09:00
C 18-05-2019 10:00 Alblasserdam JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 130324 Sportpark Souburgh 09:15
C 25-05-2019 09:45 Beek Vooruit JO9-1 Pelikaan JO9-1G 132268 Sportpark De Heikant 09:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:30 Pelikaan JO9-1G Dubbeldam JO9-1
C 04-05-2019 08:30 Alblasserdam JO9-1 ASWH JO9-1
C 04-05-2019 09:45 Oranje Wit JO9-1 Unitas'30 JO9-1
C 04-05-2019 10:15 DSE JO9-1 Beek Vooruit JO9-1
C 04-05-2019 10:30 The Gunners JO9-1 MOC'17 JO9-1
C 04-05-2019 11:15 Sliedrecht JO9-1 VVGZ JO9-1
C 11-05-2019 10:45 Dubbeldam JO9-1 Oranje Wit JO9-1
C 11-05-2019 10:00 MOC'17 JO9-1 Pelikaan JO9-1G
C 11-05-2019 09:45 Beek Vooruit JO9-1 Sliedrecht JO9-1
C 11-05-2019 08:30 Unitas'30 JO9-1 The Gunners JO9-1
C 11-05-2019 08:30 VVGZ JO9-1 Alblasserdam JO9-1
C 11-05-2019 08:30 ASWH JO9-1 DSE JO9-1
C 18-05-2019 11:15 Sliedrecht JO9-1 DSE JO9-1
C 18-05-2019 10:00 Alblasserdam JO9-1 Beek Vooruit JO9-1
C 18-05-2019 09:45 Unitas'30 JO9-1 VVGZ JO9-1
C 18-05-2019 09:45 Oranje Wit JO9-1 MOC'17 JO9-1
C 18-05-2019 08:45 The Gunners JO9-1 Dubbeldam JO9-1
C 18-05-2019 08:30 Pelikaan JO9-1G ASWH JO9-1
C 25-05-2019 08:30 VVGZ JO9-1 Oranje Wit JO9-1
C 25-05-2019 08:30 ASWH JO9-1 The Gunners JO9-1
C 25-05-2019 09:45 Beek Vooruit JO9-1 Pelikaan JO9-1G
C 25-05-2019 10:00 MOC'17 JO9-1 Unitas'30 JO9-1
C 25-05-2019 10:30 DSE JO9-1 Alblasserdam JO9-1
C 25-05-2019 10:45 Dubbeldam JO9-1 Sliedrecht JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 vervallen ASWH JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 129674
C 06-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-1 Dubbeldam JO9-1 132531
C 01-04-2019 18:45 Beek Vooruit JO9-1 The Gunners JO9-1 144022
C 23-03-2019 vervallen MOC'17 JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 133419
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 131234
V 23-02-2019 10:00 Prinsenland JO9-1 Beek Vooruit JO9-1
C 16-02-2019 11:30 Beek Vooruit JO9-1 Oranje Wit JO9-1 133714
C 09-02-2019 vervallen VVGZ JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 129609
V 02-02-2019 09:45 Beek Vooruit JO9-1 TSC JO9-1
V 26-01-2019 afgelast Beek Vooruit JO9-1 sv REESHOF JO9-1
V 19-01-2019 afgelast RKDVC JO9-1 Beek Vooruit JO9-1
C 08-12-2018 vervallen Pelikaan JO9-1G Beek Vooruit JO9-1 56346
C 01-12-2018 vervallen Beek Vooruit JO9-1 Unitas JO9-1 57654
C 24-11-2018 08:30 ASWH JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 57389
C 17-11-2018 vervallen Beek Vooruit JO9-1 Sliedrecht JO9-1 59631
C 10-11-2018 vervallen Madese Boys JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 59181
C 03-11-2018 vervallen Beek Vooruit JO9-1 Alblasserdam JO9-1 58833
C 27-10-2018 vervallen Dubbeldam JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 56206
V 20-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO10-1 Beek Vooruit JO9-1 nvt
C 13-10-2018 vervallen Beek Vooruit JO9-1 Drechtstreek JO9-1 60230
C 06-10-2018 vervallen The Gunners JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 101884
C 29-09-2018 vervallen Beek Vooruit JO9-1 RCD JO9-1 59856
C 22-09-2018 vervallen Oranje Wit JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 58522
B 15-09-2018 09:00 SC Gastel JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 Afgeschermd 14279 3 - 4
B 08-09-2018 09:00 RBC JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 V. (Vincent) vanSon 13272 8 - 1
B 01-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO9-1 BSC JO9-1 S.A.G.J. (Stefan) van derLinden 13741 8 - 3
V 25-08-2018 09:45 Beek Vooruit JO9-1 Groen Wit J09-1 nvt
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 10:45 Dubbeldam JO9-1 DSE JO9-1 131397 0-0
C 13-04-2019 10:00 MOC'17 JO9-1 Sliedrecht JO9-1 132798 0-0
C 13-04-2019 09:45 Oranje Wit JO9-1 Alblasserdam JO9-1 131358 0-0
C 13-04-2019 09:30 VVGZ JO9-1 The Gunners JO9-1 144025 0-0
C 13-04-2019 08:30 ASWH JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 129674 0-0
C 13-04-2019 11:00 Unitas'30 JO9-1 Pelikaan JO9-1G 131389 0-0
C 06-04-2019 09:15 The Gunners JO9-1 Oranje Wit JO9-1 144024 0-0
C 06-04-2019 08:30 Pelikaan JO9-1G VVGZ JO9-1 133890 0-0
C 06-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO9-1 Dubbeldam JO9-1 132531 0-0
C 06-04-2019 10:00 Alblasserdam JO9-1 MOC'17 JO9-1 132118 0-0
C 06-04-2019 10:15 DSE JO9-1 Unitas'30 JO9-1 130586 0-0
C 06-04-2019 11:15 Sliedrecht JO9-1 ASWH JO9-1 132044 0-0
C 01-04-2019 18:45 Beek Vooruit JO9-1 The Gunners JO9-1 144022 0-0
C 30-03-2019 08:30 Pelikaan JO9-1G Oranje Wit JO9-1 130490 0-0
C 30-03-2019 08:30 ASWH JO9-1 Unitas'30 JO9-1 130880 0-0
C 30-03-2019 10:15 DSE JO9-1 MOC'17 JO9-1 129934 0-0
C 30-03-2019 11:15 Sliedrecht JO9-1 Alblasserdam JO9-1 129499 0-0
C 23-03-2019 08:30 VVGZ JO9-1 ASWH JO9-1 133768 0-0
C 23-03-2019 10:00 MOC'17 JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 133419 0-0
C 23-03-2019 10:45 Dubbeldam JO9-1 Alblasserdam JO9-1 132446 0-0
C 23-03-2019 12:15 Unitas'30 JO9-1 Sliedrecht JO9-1 132089 0-0
C 23-03-2019 08:30 The Gunners JO9-1 Pelikaan JO9-1G 144023 0-0
C 23-03-2019 09:45 Oranje Wit JO9-1 DSE JO9-1 132319 0-0
C 16-03-2019 12:30 VVGZ JO9-1 Dubbeldam JO9-1 130279 0-0
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 131234 0-0
C 09-03-2019 08:30 Alblasserdam JO9-1 Pelikaan JO9-1G 133617 0-0
C 09-03-2019 08:45 The Gunners JO9-1 DSE JO9-1 144021 0-0
C 09-03-2019 09:45 MOC'17 JO9-1 VVGZ JO9-1 133583 0-0
C 09-03-2019 09:45 Oranje Wit JO9-1 Sliedrecht JO9-1 130565 0-0
C 09-03-2019 10:45 Dubbeldam JO9-1 ASWH JO9-1 132193 0-0
C 16-02-2019 08:30 ASWH JO9-1 MOC'17 JO9-1 132313 0-0
C 16-02-2019 10:00 Alblasserdam JO9-1 The Gunners JO9-1 144020 0-0
C 16-02-2019 10:15 DSE JO9-1 VVGZ JO9-1 130874 0-0
C 16-02-2019 10:45 Dubbeldam JO9-1 Unitas'30 JO9-1 132882 0-0
C 16-02-2019 11:30 Beek Vooruit JO9-1 Oranje Wit JO9-1 133714 0-0
C 16-02-2019 11:15 Sliedrecht JO9-1 Pelikaan JO9-1G 131899 0-0
C 09-02-2019 08:30 Pelikaan JO9-1G DSE JO9-1 133278 0-0
C 09-02-2019 11:45 The Gunners JO9-1 Sliedrecht JO9-1 144019 0-0
C 09-02-2019 11:30 VVGZ JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 129609 0-0
C 09-02-2019 10:45 Unitas'30 JO9-1 Alblasserdam JO9-1 130345 0-0
C 09-02-2019 10:00 MOC'17 JO9-1 Dubbeldam JO9-1 132331 0-0
C 09-02-2019 09:45 Oranje Wit JO9-1 ASWH JO9-1 131136 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:00 SC Gastel JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 14279 3-4
B 15-09-2018 09:45 BSC JO9-1 RBC JO9-1 13726 1-8
B 08-09-2018 09:00 RBC JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 13272 8-1
B 08-09-2018 09:30 BSC JO9-1 SC Gastel JO9-1 14739 4-5
B 01-09-2018 09:00 SC Gastel JO9-1 RBC JO9-1 13307 1-12
B 01-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO9-1 BSC JO9-1 13741 8-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:00 Alblasserdam JO9-1 The Gunners JO9-1 101882 0-0
C 15-12-2018 09:00 Sliedrecht JO9-1 Dubbeldam JO9-1 58393 0-0
C 08-12-2018 08:30 ASWH JO9-1 Alblasserdam JO9-1 60372 0-0
C 08-12-2018 09:45 Unitas JO9-1 Drechtstreek JO9-1 58154 0-0
C 08-12-2018 08:30 Pelikaan JO9-1G Beek Vooruit JO9-1 56346 0-0
C 08-12-2018 09:00 Madese Boys JO9-1 The Gunners JO9-1 101892 0-0
C 08-12-2018 11:00 RCD JO9-1 Oranje Wit JO9-1 58314 0-0
C 01-12-2018 08:30 Alblasserdam JO9-1 RCD JO9-1 57339 0-0
C 01-12-2018 08:45 The Gunners JO9-1 Pelikaan JO9-1G 101891 0-0
C 01-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO9-1 Unitas JO9-1 57654 0-0
C 01-12-2018 09:45 Oranje Wit JO9-1 Madese Boys JO9-1 58979 0-0
C 01-12-2018 10:00 Drechtstreek JO9-1 Sliedrecht JO9-1 59938 0-0
C 01-12-2018 10:15 Dubbeldam JO9-1 ASWH JO9-1 57574 0-0
C 24-11-2018 08:30 ASWH JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 57389 0-0
C 24-11-2018 08:30 Pelikaan JO9-1G Alblasserdam JO9-1 60060 0-0
C 24-11-2018 09:00 Madese Boys JO9-1 Dubbeldam JO9-1 58551 0-0
C 24-11-2018 09:45 Oranje Wit JO9-1 Drechtstreek JO9-1 56822 0-0
C 24-11-2018 09:45 RCD JO9-1 The Gunners JO9-1 101890 0-0
C 24-11-2018 11:30 Sliedrecht JO9-1 Unitas JO9-1 60117 0-0
C 17-11-2018 08:30 Unitas JO9-1 RCD JO9-1 58719 0-0
C 17-11-2018 08:30 Pelikaan JO9-1G Madese Boys JO9-1 59686 0-0
C 17-11-2018 08:30 Alblasserdam JO9-1 Drechtstreek JO9-1 57977 0-0
C 17-11-2018 09:15 The Gunners JO9-1 ASWH JO9-1 101889 0-0
C 17-11-2018 11:15 Beek Vooruit JO9-1 Sliedrecht JO9-1 59631 0-0
C 17-11-2018 10:15 Dubbeldam JO9-1 Oranje Wit JO9-1 57741 0-0
C 10-11-2018 08:30 ASWH JO9-1 Unitas JO9-1 56529 0-0
C 10-11-2018 08:30 Drechtstreek JO9-1 The Gunners JO9-1 101888 0-0
C 10-11-2018 09:00 Madese Boys JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 59181 0-0
C 10-11-2018 09:45 RCD JO9-1 Dubbeldam JO9-1 56780 0-0
C 10-11-2018 09:45 Oranje Wit JO9-1 Alblasserdam JO9-1 59903 0-0
C 10-11-2018 11:15 Sliedrecht JO9-1 Pelikaan JO9-1G 59592 0-0
C 03-11-2018 10:45 Sliedrecht JO9-1 The Gunners JO9-1 101887 0-0
C 03-11-2018 09:45 Beek Vooruit JO9-1 Alblasserdam JO9-1 58833 0-0
C 03-11-2018 09:00 Madese Boys JO9-1 RCD JO9-1 57173 0-0
C 03-11-2018 08:30 Pelikaan JO9-1G Drechtstreek JO9-1 58204 0-0
C 03-11-2018 08:30 Unitas JO9-1 Dubbeldam JO9-1 58467 0-0
C 03-11-2018 08:30 ASWH JO9-1 Oranje Wit JO9-1 59017 0-0
C 27-10-2018 09:45 RCD JO9-1 ASWH JO9-1 60065 0-0
C 27-10-2018 09:45 Oranje Wit JO9-1 Pelikaan JO9-1G 56369 0-0
C 27-10-2018 10:00 Drechtstreek JO9-1 Madese Boys JO9-1 59844 0-0
C 27-10-2018 10:00 Alblasserdam JO9-1 Sliedrecht JO9-1 56426 0-0
C 27-10-2018 10:15 Dubbeldam JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 56206 0-0
C 27-10-2018 08:30 The Gunners JO9-1 Unitas JO9-1 101886 0-0
C 20-10-2018 10:15 Dubbeldam JO9-1 The Gunners JO9-1 101885 0-0
C 13-10-2018 08:30 Unitas JO9-1 Oranje Wit JO9-1 57507 0-0
C 13-10-2018 08:30 Pelikaan JO9-1G ASWH JO9-1 58668 0-0
C 13-10-2018 09:00 Madese Boys JO9-1 Alblasserdam JO9-1 56555 0-0
C 13-10-2018 10:00 Beek Vooruit JO9-1 Drechtstreek JO9-1 60230 0-0
C 13-10-2018 10:15 Dubbeldam JO9-1 Boeimeer JO9-1 58080 0-0
C 13-10-2018 11:15 Sliedrecht JO9-1 RCD JO9-1 58939 0-0
C 06-10-2018 08:30 Boeimeer JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 58375 0-0
C 06-10-2018 08:30 ASWH JO9-1 Madese Boys JO9-1 59116 0-0
C 06-10-2018 08:30 Alblasserdam JO9-1 Unitas JO9-1 57430 0-0
C 06-10-2018 09:45 RCD JO9-1 Pelikaan JO9-1G 57956 0-0
C 06-10-2018 09:45 Oranje Wit JO9-1 Sliedrecht JO9-1 56615 0-0
C 06-10-2018 10:00 Drechtstreek JO9-1 Dubbeldam JO9-1 60200 0-0
C 06-10-2018 08:30 The Gunners JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 101884 0-0
C 29-09-2018 08:30 Boeimeer JO9-1 Oranje Wit JO9-1 59313 0-0
C 29-09-2018 08:30 Unitas JO9-1 Pelikaan JO9-1G 58758 0-0
C 29-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO9-1 RCD JO9-1 59856 0-0
C 29-09-2018 09:30 Drechtstreek JO9-1 ASWH JO9-1 58301 0-0
C 29-09-2018 10:15 Dubbeldam JO9-1 Alblasserdam JO9-1 57351 0-0
C 29-09-2018 11:15 Sliedrecht JO9-1 Madese Boys JO9-1 56365 0-0
C 22-09-2018 09:45 Oranje Wit JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 58522 0-0
C 22-09-2018 09:45 RCD JO9-1 Drechtstreek JO9-1 59492 0-0
C 22-09-2018 09:00 Madese Boys JO9-1 Unitas JO9-1 56862 0-0
C 22-09-2018 08:30 Alblasserdam JO9-1 Boeimeer JO9-1 56964 0-0
C 22-09-2018 10:15 Pelikaan JO9-1G Dubbeldam JO9-1 59733 0-0
C 22-09-2018 08:30 ASWH JO9-1 Sliedrecht JO9-1 57848 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RBC JO9-1 3 3 0 0 9 28 3 25 0
2 Beek Vooruit JO9-1 3 2 0 1 6 13 14 -1 0
3 SC Gastel JO9-1 3 1 0 2 3 9 20 -11 0
4 BSC JO9-1 3 0 0 3 0 8 21 -13 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 09-07-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 16-07-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 23-07-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 30-07-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 06-08-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 13-08-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 20-08-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 11-07-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 18-07-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 25-07-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 01-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 08-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven