241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - Meisjes - Beek Vooruit MO15-1

Teamleden

Spelers
Mees Roelen Keeper      
Minke van den Corput        
Wieske van den Goorbergh        
Eva Houtepen        
Ilhaan Igal        
Lotte Janssen        
Floor van de Klundert        
Aniek Langen        
Anouck Lens        
Bregje Lotstra        
Noa Rombouts        
Isa Schalk        
Lola Thijssen        
Femke van der Veeken        
Nica Verhagen        
Floortje Vervoord        
Indy Visser        
 
Overige teamleden
Manon Christ Trainer
Eric Lens Leider/Trainer
Ad Roelen Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 25-05-2019 13:00 DSE MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 E. (Eva) Schrauwen 140806 Sportpark Hoge Neerstraat 11:50
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 25-05-2019 12:30 Wieldrecht MO15-1 Chaam MO15-1
C 25-05-2019 10:15 Unitas'30 MO15-2 DIA MO15-2
C 25-05-2019 13:30 Bavel MO15-1 Moerse Boys MO15-1
C 25-05-2019 11:45 Gilze MO15-1 JEKA MO15-2
C 25-05-2019 12:45 Gloria UC MO15-1 UVV'40 MO15-1
C 25-05-2019 13:00 DSE MO15-1 Beek Vooruit MO15-1
C 29-05-2019 19:30 UVV'40 MO15-1 Bavel MO15-1
C 01-06-2019 12:00 JEKA MO15-2 Wieldrecht MO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 18-05-2019 10:00 Beek Vooruit MO15-1 Gilze MO15-1 F.C.M. (Frank) Faes 141007 1 - 9
C 11-05-2019 11:15 Bavel MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 C.A.J. (Corné) Broeders 140984 1 - 2
C 04-05-2019 08:30 Beek Vooruit MO15-1 Unitas'30 MO15-2 M.C.F. (Maarten) Melief 146675 0 - 7
C 13-04-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 JFW (Hans) Magielse 141080 2 - 1
C 10-04-2019 18:30 Chaam MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 B. (Bart) Gerritsen 141061 1 - 0
C 06-04-2019 10:00 Beek Vooruit MO15-1 Gloria UC MO15-1 A.P.J. (Ad) Roelen 141091 0 - 4
C 23-03-2019 10:00 Wieldrecht MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 S. (Stef) Kliphuis 144012 3 - 0
C 09-03-2019 13:00 Beek Vooruit MO15-1 JEKA MO15-2 M.C.F. (Maarten) Melief 140778 0 - 2
C 16-02-2019 11:30 Beek Vooruit MO15-1 DIA MO15-2 A.P.J. (Ad) Roelen 141146 0 - 3
C 09-02-2019 14:30 UVV'40 MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 H. (Henk) Schuiling 141287 3 - 1
V 02-02-2019 09:45 Beek Vooruit MO15-1 Unitas '30 MO15-3
V 26-01-2019 afgelast Beek Vooruit MO15-1 SPRUNDEL MO15-1
T 12-01-2019 09:45 Beek Vooruit MO15-1 Beek Vooruit
C 08-12-2018 12:30 BSC MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 Afgeschermd 95904 2 - 1
C 01-12-2018 08:30 Beek Vooruit MO15-1 DSE MO15-2 A.P.J. (Ad) Roelen 67957 0 - 6
C 24-11-2018 10:00 JEKA MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 H.J.B.M. (Maurice) Baars 67863 14 - 0
C 17-11-2018 08:30 Beek Vooruit MO15-1 Bavel MO15-1 N.F.H. (Nick) Beekers 67930 0 - 5
C 10-11-2018 10:00 ST Wernhout/Zundert MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 A. (Anouar) Sbai 79245 0 - 1
C 03-11-2018 11:00 Moerse Boys MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 JFW (Hans) Magielse 67478 3 - 0
C 27-10-2018 11:30 Beek Vooruit MO15-1 WDS\'19 MO15-1 A.P.J. (Ad) Roelen 67684 0 - 8
C 13-10-2018 11:45 Unitas\'30 MO15-2 Beek Vooruit MO15-1 A.P.J. (Ad) Roelen 67924 8 - 0
C 06-10-2018 11:30 Beek Vooruit MO15-1 Sprundel MO15-1 A.P.J. (Ad) Roelen 67380 2 - 3
C 29-09-2018 12:00 Beek Vooruit MO15-1 UVV'40 MO15-1 A.P.J. (Ad) Roelen 67383 3 - 4
C 22-09-2018 13:00 DIA MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 A.P.J. (Ad) Roelen 67522 7 - 0
B 15-09-2018 11:00 Cluzona MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 A.P.J. (Ad) Roelen 17607 4 - 0
B 08-09-2018 11:30 Beek Vooruit MO15-1 Pelikaan MO15-1 A.P.J. (Ad) Roelen 17760 0 - 12
B 01-09-2018 12:00 Wieldrecht MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 Afgeschermd 17779 2 - 2
V 25-08-2018 13:00 Beek Vooruit MO15-1 Unitas '30 MO15-1 Maarten Melief (Scheidsrechter) nvt
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-05-2019 10:00 Beek Vooruit MO15-1 Gilze MO15-1 141007 1-9
C 18-05-2019 11:30 Chaam MO15-1 DSE MO15-1 141335 0-3
C 18-05-2019 11:00 DIA MO15-2 Wieldrecht MO15-1 144017 10-0
C 18-05-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 Gloria UC MO15-1 140959 0-6
C 18-05-2019 10:00 JEKA MO15-2 Unitas'30 MO15-2 146677 0-1
C 15-05-2019 19:15 Unitas'30 MO15-2 Gilze MO15-1 146674 0-1
C 15-05-2019 19:00 JEKA MO15-2 Moerse Boys MO15-1 141353 2-4
C 11-05-2019 08:30 Wieldrecht MO15-1 Moerse Boys MO15-1 144016 0-5
C 11-05-2019 11:30 UVV'40 MO15-1 DIA MO15-2 140722 1-6
C 11-05-2019 11:15 Bavel MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 140984 1-2
C 11-05-2019 12:45 Gloria UC MO15-1 JEKA MO15-2 141004 9-1
C 11-05-2019 11:45 Gilze MO15-1 Chaam MO15-1 141018 5-0
C 11-05-2019 13:30 Unitas'30 MO15-2 DSE MO15-1 146676 3-0
C 04-05-2019 12:00 DIA MO15-2 Gloria UC MO15-1 140914 2-1
C 04-05-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 UVV'40 MO15-1 141198 4-2
C 04-05-2019 11:30 Chaam MO15-1 Bavel MO15-1 140933 3-0
C 04-05-2019 08:30 Beek Vooruit MO15-1 Unitas'30 MO15-2 146675 0-7
C 04-05-2019 13:00 DSE MO15-1 Gilze MO15-1 140878 1-4
C 13-04-2019 12:30 Bavel MO15-1 DIA MO15-2 141285 0-8
C 13-04-2019 11:30 UVV'40 MO15-1 JEKA MO15-2 140937 2-3
C 13-04-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 141080 2-1
C 13-04-2019 09:45 Wieldrecht MO15-1 DSE MO15-1 144014 1-6
C 13-04-2019 12:45 Gloria UC MO15-1 Chaam MO15-1 140979 6-0
C 10-04-2019 18:30 Chaam MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 141061 1-0
C 06-04-2019 11:30 Chaam MO15-1 Unitas'30 MO15-2 146673 0-6
C 06-04-2019 11:00 DIA MO15-2 Moerse Boys MO15-1 140863 2-1
C 06-04-2019 11:30 JEKA MO15-2 Bavel MO15-1 140752 0-0
C 06-04-2019 13:15 Gilze MO15-1 Wieldrecht MO15-1 144013 6-0
C 06-04-2019 13:30 DSE MO15-1 UVV'40 MO15-1 141318 5-4
C 06-04-2019 10:00 Beek Vooruit MO15-1 Gloria UC MO15-1 141091 0-4
C 30-03-2019 13:00 DSE MO15-1 Gloria UC MO15-1 141277 2-1
C 30-03-2019 12:45 Bavel MO15-1 Gilze MO15-1 141057 0-2
C 30-03-2019 13:00 Moerse Boys MO15-1 Chaam MO15-1 140724 4-1
C 23-03-2019 14:00 Bavel MO15-1 Unitas'30 MO15-2 146672 0-3
C 23-03-2019 10:00 Wieldrecht MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 144012 3-0
C 23-03-2019 12:30 DIA MO15-2 JEKA MO15-2 141246 4-1
C 23-03-2019 11:15 UVV'40 MO15-1 Chaam MO15-1 141062 7-2
C 23-03-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 DSE MO15-1 141230 1-4
C 23-03-2019 12:45 Gloria UC MO15-1 Gilze MO15-1 141027 1-1
C 20-03-2019 19:30 Gloria UC MO15-1 Bavel MO15-1 141266 4-1
C 16-03-2019 13:15 Bavel MO15-1 Wieldrecht MO15-1 144011 1-0
C 16-03-2019 14:00 Unitas'30 MO15-2 UVV'40 MO15-1 146671 2-1
C 16-03-2019 13:15 Gilze MO15-1 DIA MO15-2 141385 3-2
C 09-03-2019 12:00 DIA MO15-2 DSE MO15-1 141370 3-4
C 09-03-2019 13:00 Beek Vooruit MO15-1 JEKA MO15-2 140778 0-2
C 23-02-2019 09:00 Wieldrecht MO15-1 Unitas'30 MO15-2 146670 0-9
C 23-02-2019 11:30 UVV'40 MO15-1 Gilze MO15-1 140932 0-1
C 23-02-2019 11:30 DIA MO15-2 Chaam MO15-1 141058 6-0
C 16-02-2019 10:15 Wieldrecht MO15-1 UVV'40 MO15-1 144009 0-2
C 16-02-2019 11:30 Chaam MO15-1 JEKA MO15-2 141135 0-4
C 16-02-2019 11:45 Gilze MO15-1 Moerse Boys MO15-1 140717 1-1
C 16-02-2019 11:30 Beek Vooruit MO15-1 DIA MO15-2 141146 0-3
C 16-02-2019 13:00 DSE MO15-1 Bavel MO15-1 140842 7-1
C 16-02-2019 14:00 Unitas'30 MO15-2 Gloria UC MO15-1 146669 2-0
C 09-02-2019 14:30 UVV'40 MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 141287 3-1
C 09-02-2019 12:45 Gloria UC MO15-1 Wieldrecht MO15-1 144008 3-0
C 09-02-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 Unitas'30 MO15-2 146668 0-3
C 09-02-2019 10:05 JEKA MO15-2 DSE MO15-1 140725 1-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Wieldrecht MO15-1 Pelikaan MO15-1 17769 0-7
B 15-09-2018 11:00 Cluzona MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 17607 4-0
B 08-09-2018 11:30 Beek Vooruit MO15-1 Pelikaan MO15-1 17760 0-12
B 08-09-2018 11:00 Cluzona MO15-1 Wieldrecht MO15-1 17744 5-0
B 01-09-2018 12:00 Wieldrecht MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 17779 0-0
B 01-09-2018 10:15 Pelikaan MO15-1 Cluzona MO15-1 17927 14-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-01-2019 19:00 WDS'19 MO15-1 ST Wernhout/Zundert MO15-1 79239 0-0
C 19-01-2019 10:00 JEKA MO15-1 UVV'40 MO15-1 67927 10-1
C 15-12-2018 12:45 Sprundel MO15-1 Moerse Boys MO15-1 67780 0-0
C 15-12-2018 12:00 DSE MO15-2 BSC MO15-1 95901 7-2
C 08-12-2018 11:00 Moerse Boys MO15-1 Unitas'30 MO15-2 67594 0-2
C 08-12-2018 12:00 Bavel MO15-1 DIA MO15-1 67852 0-3
C 08-12-2018 12:30 BSC MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 95904 2-1
C 08-12-2018 13:00 DSE MO15-2 Sprundel MO15-1 67744 6-1
C 01-12-2018 11:30 UVV'40 MO15-1 BSC MO15-1 95903 14-0
C 01-12-2018 08:30 Beek Vooruit MO15-1 DSE MO15-2 67957 0-6
C 01-12-2018 12:45 Sprundel MO15-1 WDS'19 MO15-1 67960 1-5
C 01-12-2018 13:30 DIA MO15-1 JEKA MO15-1 67388 1-6
C 01-12-2018 12:00 Unitas'30 MO15-2 Bavel MO15-1 67514 7-1
C 24-11-2018 10:00 JEKA MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 67863 14-0
C 24-11-2018 14:00 UVV'40 MO15-1 ST Wernhout/Zundert MO15-1 79240 2-0
C 24-11-2018 11:00 Moerse Boys MO15-1 WDS'19 MO15-1 67854 0-4
C 24-11-2018 11:15 Bavel MO15-1 Sprundel MO15-1 67900 3-2
C 24-11-2018 12:30 BSC MO15-1 Unitas'30 MO15-2 95902 0-5
C 24-11-2018 13:00 DSE MO15-2 DIA MO15-1 67599 3-2
C 17-11-2018 11:30 WDS'19 MO15-1 JEKA MO15-1 67591 1-4
C 17-11-2018 08:30 Beek Vooruit MO15-1 Bavel MO15-1 67930 0-5
C 17-11-2018 13:00 DIA MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 79238 3-0
C 17-11-2018 15:00 Unitas'30 MO15-2 UVV'40 MO15-1 67601 4-1
C 10-11-2018 10:30 JEKA MO15-1 Unitas'30 MO15-2 67951 6-0
C 10-11-2018 10:00 ST Zundert/Wernhout MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 79245 0-1
C 10-11-2018 11:00 Moerse Boys MO15-1 DSE MO15-2 67540 3-2
C 10-11-2018 13:15 Bavel MO15-1 WDS'19 MO15-1 67950 1-5
C 10-11-2018 13:30 UVV'40 MO15-1 DIA MO15-1 67399 2-2
C 10-11-2018 12:30 BSC MO15-1 Sprundel MO15-1 95900 1-3
C 03-11-2018 12:45 Sprundel MO15-1 DIA MO15-1 67913 0-4
C 03-11-2018 12:30 BSC MO15-1 JEKA MO15-1 95899 0-20
C 03-11-2018 11:45 WDS'19 MO15-1 Unitas'30 MO15-2 67635 2-0
C 03-11-2018 11:30 Bavel MO15-1 UVV'40 MO15-1 67970 1-0
C 03-11-2018 11:00 Moerse Boys MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 67478 3-0
C 03-11-2018 10:15 DSE MO15-2 ST Zundert/Wernhout MO15-1 79242 5-0
C 27-10-2018 09:00 JEKA MO15-1 Bavel MO15-1 67534 17-0
C 27-10-2018 12:00 Unitas'30 MO15-2 Sprundel MO15-1 67446 3-0
C 27-10-2018 12:30 DIA MO15-1 Moerse Boys MO15-1 67425 1-1
C 27-10-2018 11:30 Beek Vooruit MO15-1 WDS'19 MO15-1 67684 0-8
C 27-10-2018 10:00 ST Zundert/Wernhout MO15-1 BSC MO15-1 95898 7-1
C 27-10-2018 11:30 UVV'40 MO15-1 DSE MO15-2 67632 6-4
C 24-10-2018 19:00 WDS'19 MO15-1 UVV'40 MO15-1 67485 6-0
C 20-10-2018 11:00 ST Zundert/Wernhout MO15-1 Moerse Boys MO15-1 79246 0-1
C 13-10-2018 12:30 BSC MO15-1 DIA MO15-1 95897 1-20
C 13-10-2018 11:00 Moerse Boys MO15-1 JEKA MO15-1 67427 3-7
C 13-10-2018 12:00 DSE MO15-2 Bavel MO15-1 67741 1-1
C 13-10-2018 12:45 Sprundel MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 79241 4-2
C 13-10-2018 11:45 Unitas'30 MO15-2 Beek Vooruit MO15-1 67924 8-0
C 06-10-2018 10:00 ST Zundert/Wernhout MO15-1 Unitas'30 MO15-2 79244 1-4
C 06-10-2018 11:15 Bavel MO15-1 BSC MO15-1 95896 11-0
C 06-10-2018 12:30 DIA MO15-1 WDS'19 MO15-1 67584 3-2
C 06-10-2018 10:00 JEKA MO15-1 DSE MO15-2 67396 10-2
C 06-10-2018 11:30 Beek Vooruit MO15-1 Sprundel MO15-1 67380 2-3
C 03-10-2018 19:30 UVV'40 MO15-1 Moerse Boys MO15-1 67895 1-1
C 29-09-2018 10:00 ST Zundert/Wernhout MO15-1 Bavel MO15-1 79243 2-1
C 29-09-2018 11:00 Moerse Boys MO15-1 BSC MO15-1 95895 8-0
C 29-09-2018 12:45 Sprundel MO15-1 JEKA MO15-1 67400 0-13
C 29-09-2018 13:45 Unitas'30 MO15-2 DIA MO15-1 67414 4-2
C 29-09-2018 11:45 WDS'19 MO15-1 DSE MO15-2 67646 4-1
C 29-09-2018 12:00 Beek Vooruit MO15-1 UVV'40 MO15-1 67383 3-4
C 22-09-2018 13:55 Bavel MO15-1 Moerse Boys MO15-1 67732 0-1
C 22-09-2018 12:10 DSE MO15-2 Unitas'30 MO15-2 67706 3-3
C 22-09-2018 13:00 DIA MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 67522 7-0
C 22-09-2018 10:00 JEKA MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 79237 9-0
C 22-09-2018 12:30 BSC MO15-1 WDS'19 MO15-1 95894 0-15
C 22-09-2018 14:30 UVV'40 MO15-1 Sprundel MO15-1 67544 2-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 MO15-2 10 9 0 1 27 36 2 34 0
2 Gilze MO15-1 10 8 2 0 26 33 6 27 0
3 DIA MO15-2 10 8 0 2 24 46 11 35 0
4 DSE MO15-1 10 8 0 2 24 35 19 16 0
5 Gloria UC MO15-1 10 6 1 3 19 35 9 26 0
6 Moerse Boys MO15-1 10 5 1 4 16 22 22 0 0
7 JEKA MO15-2 8 3 0 5 9 14 23 -9 0
8 UVV'40 MO15-1 9 3 0 6 9 22 24 -2 0
9 Chaam MO15-1 10 2 0 8 6 7 41 -34 0
10 Bavel MO15-1 8 1 0 7 3 4 29 -25 0
11 Wieldrecht MO15-1 9 1 0 8 3 4 42 -38 0
12 Beek Vooruit MO15-1 10 1 0 9 3 5 35 -30 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Pelikaan MO15-1 3 3 0 0 9 33 0 33 0
2 Cluzona MO15-1 3 2 0 1 6 9 14 -5 0
3 Wieldrecht MO15-1 3 0 1 2 1 2 14 -12 0
4 Beek Vooruit MO15-1 3 0 1 2 1 2 18 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA MO15-1 10 10 0 0 30 107 8 99 0
2 WDS'19 MO15-1 10 8 0 2 24 52 10 42 0
3 Unitas'30 MO15-2 10 7 1 2 22 36 15 21 0
4 DIA MO15-1 10 5 2 3 17 45 19 26 0
5 Moerse Boys MO15-1 9 4 2 3 14 20 17 3 0
6 DSE MO15-2 10 4 2 4 14 35 32 3 0
7 Bavel MO15-1 10 4 1 5 13 23 36 -13 0
8 UVV'40 MO15-1 10 3 2 5 11 31 35 -4 0
9 Sprundel MO15-1 9 3 0 6 9 14 39 -25 0
10 BSC MO15-1 10 1 0 9 3 6 104 -98 0
11 Beek Vooruit MO15-1 10 0 0 10 0 6 60 -54 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 23-07-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 30-07-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 06-08-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 13-08-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 20-08-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 27-08-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 03-09-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 10-09-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 17-09-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 24-09-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
vrijdag 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 14-09-18 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 21-09-18 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 28-09-18 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 05-10-18 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 12-10-18 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 19-10-18 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 26-10-18 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 02-11-18 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 09-11-18 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 16-11-18 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 23-11-18 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 30-11-18 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 07-12-18 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 14-12-18 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 21-12-18 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 28-12-18 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 04-01-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 11-01-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 18-01-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 25-01-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 01-02-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 08-02-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 15-02-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 22-02-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 01-03-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 08-03-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 15-03-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 22-03-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 29-03-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 05-04-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 12-04-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 19-04-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 26-04-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 03-05-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 10-05-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 17-05-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 24-05-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 31-05-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 07-06-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 14-06-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 21-06-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
vr 28-06-19 18:30 - 19:30 K A1 + A2 05 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven