0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - JO15 - Beek Vooruit JO15-3

Teamleden

Spelers
Noud Boonen Keeper      
Finn Antonissen        
Wessel van den Eijnden        
Renzo Foesenek        
Jacco van Oers        
Martijn Schalk        
Daan Schreiner        
Levi Tax        
Dani van de Ven        
Sven Verbaarschott        
Luca Weijmer        
Tim van de Wiel        
Thijn Willemse        
Job Witte        
 
Overige teamleden
Silvain van de Wiel Leider
Ramon Tax Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 04-05-2019 13:00 Beek Vooruit JO15-3 SC Gastel JO15-2 144931 Sportpark De Heikant 12:15
C 08-05-2019 19:30 BSC JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 144932 Sportpark Vierhoeven 18:25
C 18-05-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-3 Alliance JO15-2 144933 Sportpark De Heikant 09:15
C 25-05-2019 10:00 De Fendert JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 144934 Sportpark De Fendert 08:51
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 13:15 Roosendaal JO15-4 Alliance JO15-2
C 04-05-2019 13:00 Beek Vooruit JO15-3 SC Gastel JO15-2
C 04-05-2019 11:15 MOC'17 JO15-3 SC Kruisland JO15-1
C 04-05-2019 12:45 Hoeven JO15-2 HSC'28 JO15-1
C 04-05-2019 12:45 Sprundel JO15-1 De Fendert JO15-2
C 04-05-2019 13:00 RSV JO15-1 BSC JO15-1
C 08-05-2019 19:30 BSC JO15-1 Beek Vooruit JO15-3
C 11-05-2019 10:30 Alliance JO15-2 RSV JO15-1
C 11-05-2019 10:30 SC Kruisland JO15-1 Hoeven JO15-2
C 11-05-2019 10:00 De Fendert JO15-2 MOC'17 JO15-3
C 11-05-2019 12:30 SC Gastel JO15-2 Roosendaal JO15-4
C 11-05-2019 11:00 HSC'28 JO15-1 Sprundel JO15-1
C 13-05-2019 19:30 BSC JO15-1 Roosendaal JO15-4
C 18-05-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-3 Alliance JO15-2
C 18-05-2019 12:30 BSC JO15-1 HSC'28 JO15-1
C 18-05-2019 12:45 Hoeven JO15-2 MOC'17 JO15-3
C 18-05-2019 12:45 Sprundel JO15-1 SC Kruisland JO15-1
C 18-05-2019 13:00 RSV JO15-1 SC Gastel JO15-2
C 18-05-2019 13:15 Roosendaal JO15-4 De Fendert JO15-2
C 25-05-2019 11:45 SC Kruisland JO15-1 Roosendaal JO15-4
C 25-05-2019 11:15 MOC'17 JO15-3 Sprundel JO15-1
C 25-05-2019 11:00 HSC'28 JO15-1 RSV JO15-1
C 25-05-2019 10:30 Alliance JO15-2 Hoeven JO15-2
C 25-05-2019 10:00 De Fendert JO15-2 Beek Vooruit JO15-3
C 25-05-2019 12:30 SC Gastel JO15-2 BSC JO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO15-3 Bavel JO15-3 114280
C 13-04-2019 11:00 HSC'28 JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 Afgeschermd 144930 8 - 0
C 06-04-2019 vervallen JEKA JO15-8 Beek Vooruit JO15-3 113365
C 06-04-2019 10:15 Beek Vooruit JO15-3 RSV JO15-1 Afgeschermd 144929 2 - 1
C 23-03-2019 15:45 Beek Vooruit JO15-3 Roosendaal JO15-4 J.A.F.G. (John) van der Vorst 144928 3 - 1
C 16-03-2019 11:15 SC Kruisland JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 Afgeschermd 144927 3 - 5
C 16-03-2019 vervallen Irene\'58 JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 115333
C 09-03-2019 11:30 Beek Vooruit JO15-3 MOC'17 JO15-3 E. (Ewout) Spit 144926 1 - 2
C 16-02-2019 12:45 Sprundel JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 J.F.E. (Frank) Deckers 144925 2 - 0
C 16-02-2019 vervallen Beek Vooruit JO15-3 Boeimeer JO15-2 114352
C 09-02-2019 vervallen TSC JO15-3 Beek Vooruit JO15-3 114104
C 09-02-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-3 Hoeven JO15-2 Afgeschermd 144924 3 - 2
V 02-02-2019 afgelast OVV '67 JO15-1 Beek Vooruit JO15-3
V 15-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 nvt
C 08-12-2018 11:15 MOC'17 JO15-8 Beek Vooruit JO15-3 P. (Paul) Ditvoorst 41482 1 - 4
C 01-12-2018 11:30 Beek Vooruit JO15-3 NSV JO15-1 M.M.J. (Marc) Laureys 40396 1 - 0
C 24-11-2018 11:00 Vivoo JO15-1G Beek Vooruit JO15-3 P. (Patrick) Dekkers 40472 1 - 6
C 17-11-2018 11:45 Beek Vooruit JO15-3 MOC\'17 JO15-7 J.M.N. (Johan) Hornman 40614 3 - 0
C 10-11-2018 11:45 METO JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 D.A. (David) Trieller 39858 0 - 9
C 03-11-2018 11:00 Grenswachters JO15-1G Beek Vooruit JO15-3 R. (Rick) vanOstaeyen 40585 0 - 7
C 27-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO15-3 Steenbergen JO15-2 N.F.H. (Nick) Beekers 101770 5 - 2
C 13-10-2018 08:30 Seolto JO15-1G Beek Vooruit JO15-3 M.H.F. (Marc) Pellen 78647 1 - 4
C 06-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO15-3 Cluzona JO15-3 Afgeschermd 41951 9 - 1
C 29-09-2018 11:45 Beek Vooruit JO15-3 Unitas'30 JO15-8 R. (Ronald) vanDravik 40576 7 - 0
C 22-09-2018 12:30 Nieuw Borgvliet JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 C. (Constant) vanLuijt 40359 2 - 1
B 15-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO15-3 VVGZ JO15-2 F (Frank) deHeer 5970 0 - 12
B 08-09-2018 13:15 WDS'19 JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 C.L.M. (Maarten) Reniers 6061 6 - 0
B 01-09-2018 11:15 Beek Vooruit JO15-3 Dubbeldam JO15-2 M.J.M. (Mike) Pernot 6293 2 - 7
V 25-08-2018 11:30 BSC JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 nvt
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-04-2019 10:30 SC Gastel JO15-2 HSC'28 JO15-1 113287 0-0
C 13-04-2019 10:00 De Fendert JO15-2 SC Kruisland JO15-1 115135 6-2
C 13-04-2019 09:30 Alliance JO15-2 MOC'17 JO15-3 113696 0-10
C 13-04-2019 11:00 HSC'28 JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 144930 8-0
C 13-04-2019 12:30 SC Gastel JO15-2 Hoeven JO15-2 114120 1-2
C 13-04-2019 13:00 RSV JO15-1 Sprundel JO15-1 112869 2-2
C 06-04-2019 10:15 Beek Vooruit JO15-3 RSV JO15-1 144929 2-1
C 06-04-2019 11:15 MOC'17 JO15-3 BSC JO15-1 113034 8-0
C 06-04-2019 12:45 Hoeven JO15-2 De Fendert JO15-2 115165 0-0
C 06-04-2019 13:15 Roosendaal JO15-4 HSC'28 JO15-1 113700 2-6
C 06-04-2019 11:15 SC Kruisland JO15-1 Alliance JO15-2 114772 5-3
C 06-04-2019 12:45 Sprundel JO15-1 SC Gastel JO15-2 115025 3-1
C 30-03-2019 11:00 De Fendert JO15-2 BSC JO15-1 112974 1-0
C 30-03-2019 12:45 Sprundel JO15-1 Roosendaal JO15-4 115347 5-0
C 30-03-2019 11:00 HSC'28 JO15-1 Alliance JO15-2 151836 15-0
C 23-03-2019 12:30 BSC JO15-1 Hoeven JO15-2 114835 1-0
C 23-03-2019 12:30 SC Gastel JO15-2 SC Kruisland JO15-1 114350 1-1
C 23-03-2019 13:00 RSV JO15-1 MOC'17 JO15-3 113637 1-3
C 23-03-2019 11:00 HSC'28 JO15-1 De Fendert JO15-2 113940 3-3
C 23-03-2019 09:30 Alliance JO15-2 Sprundel JO15-1 115102 1-5
C 23-03-2019 15:45 Beek Vooruit JO15-3 Roosendaal JO15-4 144928 3-1
C 16-03-2019 11:15 MOC'17 JO15-3 SC Gastel JO15-2 113587 2-1
C 16-03-2019 12:45 Hoeven JO15-2 Sprundel JO15-1 115221 1-0
C 16-03-2019 13:15 Roosendaal JO15-4 RSV JO15-1 113708 3-1
C 16-03-2019 11:00 HSC'28 JO15-1 Alliance JO15-2 115005 0-0
C 16-03-2019 11:15 SC Kruisland JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 144927 3-5
C 09-03-2019 09:30 Alliance JO15-2 De Fendert JO15-2 112806 1-4
C 09-03-2019 11:30 Beek Vooruit JO15-3 MOC'17 JO15-3 144926 1-2
C 09-03-2019 12:30 BSC JO15-1 SC Kruisland JO15-1 113166 2-1
C 23-02-2019 13:00 RSV JO15-1 Hoeven JO15-2 113192 0-1
C 16-02-2019 10:00 De Fendert JO15-2 SC Gastel JO15-2 114658 3-1
C 16-02-2019 11:30 Alliance JO15-2 BSC JO15-1 114960 0-7
C 16-02-2019 11:15 SC Kruisland JO15-1 RSV JO15-1 113283 3-3
C 16-02-2019 11:15 MOC'17 JO15-3 HSC'28 JO15-1 112871 1-3
C 16-02-2019 12:45 Hoeven JO15-2 Roosendaal JO15-4 113175 2-1
C 16-02-2019 12:45 Sprundel JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 144925 2-0
C 09-02-2019 13:15 Roosendaal JO15-4 MOC'17 JO15-3 113268 4-5
C 09-02-2019 13:00 RSV JO15-1 De Fendert JO15-2 113775 1-2
C 09-02-2019 12:30 SC Gastel JO15-2 Alliance JO15-2 113324 3-1
C 09-02-2019 12:30 BSC JO15-1 Sprundel JO15-1 114176 1-2
C 09-02-2019 11:00 HSC'28 JO15-1 SC Kruisland JO15-1 113243 7-0
C 09-02-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-3 Hoeven JO15-2 144924 3-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO15-3 VVGZ JO15-2 5970 0-12
B 15-09-2018 13:15 WDS'19 JO15-1 Dubbeldam JO15-2 6302 4-3
B 08-09-2018 10:30 Dubbeldam JO15-2 VVGZ JO15-2 6611 0-3
B 08-09-2018 13:15 WDS'19 JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 6061 6-0
B 01-09-2018 11:15 Beek Vooruit JO15-3 Dubbeldam JO15-2 6293 2-7
B 01-09-2018 14:15 VVGZ JO15-2 WDS'19 JO15-1 5737 1-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:15 MOC'17 JO15-8 Steenbergen JO15-2 101766 1-3
C 15-12-2018 11:00 Vivoo JO15-1G Unitas'30 JO15-8 40581 5-0
C 15-12-2018 10:00 NSV JO15-1 Cluzona JO15-3 42132 0-0
C 08-12-2018 11:30 Steenbergen JO15-2 METO JO15-2 101776 3-0
C 08-12-2018 11:15 MOC'17 JO15-8 Beek Vooruit JO15-3 41482 1-4
C 08-12-2018 11:15 MOC'17 JO15-7 Nieuw Borgvliet JO15-2 39981 7-1
C 08-12-2018 13:00 Grenswachters JO15-1G Seolto JO15-1G 78654 0-4
C 06-12-2018 19:00 METO JO15-2 Grenswachters JO15-1G 40336 2-2
C 01-12-2018 11:45 Unitas'30 JO15-8 MOC'17 JO15-8 41070 1-0
C 01-12-2018 12:30 Nieuw Borgvliet JO15-2 Vivoo JO15-1G 40708 2-0
C 01-12-2018 11:45 Cluzona JO15-3 Steenbergen JO15-2 101775 1-8
C 01-12-2018 11:30 Beek Vooruit JO15-3 NSV JO15-1 40396 1-0
C 01-12-2018 10:15 Seolto JO15-1G MOC'17 JO15-7 78653 2-6
C 24-11-2018 10:00 NSV JO15-1 Nieuw Borgvliet JO15-2 40447 9-0
C 24-11-2018 11:00 Vivoo JO15-1G Beek Vooruit JO15-3 40472 1-6
C 24-11-2018 10:00 Grenswachters JO15-1G Steenbergen JO15-2 101774 1-8
C 24-11-2018 11:15 MOC'17 JO15-7 Cluzona JO15-3 40533 12-0
C 24-11-2018 11:15 MOC'17 JO15-8 Seolto JO15-1G 78652 3-1
C 24-11-2018 12:00 Unitas'30 JO15-8 METO JO15-2 41937 5-2
C 17-11-2018 08:30 Steenbergen JO15-2 Vivoo JO15-1G 101773 2-1
C 17-11-2018 10:00 NSV JO15-1 MOC'17 JO15-8 41604 2-1
C 17-11-2018 10:00 Seolto JO15-1G Unitas'30 JO15-8 78651 7-2
C 17-11-2018 11:45 Beek Vooruit JO15-3 MOC'17 JO15-7 40614 3-0
C 17-11-2018 11:45 Cluzona JO15-3 Grenswachters JO15-1G 41687 0-2
C 17-11-2018 12:30 Nieuw Borgvliet JO15-2 METO JO15-2 41506 6-2
C 10-11-2018 11:00 Grenswachters JO15-1G NSV JO15-1 40357 0-4
C 10-11-2018 11:00 Vivoo JO15-1G Seolto JO15-1G 78650 0-1
C 10-11-2018 11:15 MOC'17 JO15-8 Cluzona JO15-3 42020 8-2
C 10-11-2018 11:15 MOC'17 JO15-7 Steenbergen JO15-2 101772 7-0
C 10-11-2018 11:45 METO JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 39858 0-9
C 10-11-2018 12:00 Unitas'30 JO15-8 Nieuw Borgvliet JO15-2 40969 3-1
C 03-11-2018 11:45 Cluzona JO15-3 Nieuw Borgvliet JO15-2 39703 2-3
C 03-11-2018 11:15 MOC'17 JO15-8 Vivoo JO15-1G 40898 6-0
C 03-11-2018 11:15 MOC'17 JO15-7 Unitas'30 JO15-8 40477 4-1
C 03-11-2018 11:00 Grenswachters JO15-1G Beek Vooruit JO15-3 40585 0-7
C 03-11-2018 10:00 NSV JO15-1 METO JO15-2 39674 10-0
C 03-11-2018 10:00 Steenbergen JO15-2 Seolto JO15-1G 101771 1-5
C 27-10-2018 11:00 Vivoo JO15-1G MOC'17 JO15-7 40084 0-3
C 27-10-2018 12:30 Nieuw Borgvliet JO15-2 Grenswachters JO15-1G 40239 5-1
C 27-10-2018 13:15 METO JO15-2 MOC'17 JO15-8 41240 2-6
C 27-10-2018 12:00 Unitas'30 JO15-8 NSV JO15-1 41094 1-8
C 27-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO15-3 Steenbergen JO15-2 101770 5-2
C 20-10-2018 08:30 Seolto JO15-1G Cluzona JO15-3 78648 10-0
C 20-10-2018 11:15 Steenbergen JO15-2 NSV JO15-1 101767 5-5
C 13-10-2018 11:15 MOC'17 JO15-8 Nieuw Borgvliet JO15-2 41141 3-2
C 13-10-2018 10:00 NSV JO15-1 MOC'17 JO15-7 40269 0-3
C 13-10-2018 11:30 Grenswachters JO15-1G Vivoo JO15-1G 40089 3-1
C 13-10-2018 11:45 Cluzona JO15-3 METO JO15-2 41063 2-3
C 13-10-2018 11:30 Steenbergen JO15-2 Unitas'30 JO15-8 101769 7-2
C 13-10-2018 08:30 Seolto JO15-1G Beek Vooruit JO15-3 78647 1-4
C 06-10-2018 11:15 MOC'17 JO15-7 MOC'17 JO15-8 39967 7-1
C 06-10-2018 11:00 Vivoo JO15-1G NSV JO15-1 40344 1-9
C 06-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO15-3 Cluzona JO15-3 41951 9-1
C 06-10-2018 12:30 Nieuw Borgvliet JO15-2 BSC JO15-2 41587 0-0
C 06-10-2018 13:15 METO JO15-2 Seolto JO15-1G 78646 1-7
C 06-10-2018 13:30 Unitas'30 JO15-8 Grenswachters JO15-1G 40597 4-2
C 06-10-2018 12:30 Nieuw Borgvliet JO15-2 Steenbergen JO15-2 101768 1-2
C 29-09-2018 11:30 Grenswachters JO15-1G MOC'17 JO15-8 40065 3-5
C 29-09-2018 11:45 Beek Vooruit JO15-3 Unitas'30 JO15-8 40576 7-0
C 29-09-2018 11:45 Cluzona JO15-3 Vivoo JO15-1G 41549 2-1
C 29-09-2018 12:30 Seolto JO15-1G Nieuw Borgvliet JO15-2 78645 5-3
C 29-09-2018 12:30 BSC JO15-2 NSV JO15-1 41184 0-0
C 29-09-2018 13:15 METO JO15-2 MOC'17 JO15-7 41645 1-10
C 22-09-2018 10:00 NSV JO15-1 Seolto JO15-1G 78644 4-3
C 22-09-2018 14:00 Unitas'30 JO15-8 Cluzona JO15-3 41397 4-2
C 22-09-2018 12:30 Nieuw Borgvliet JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 40359 2-1
C 22-09-2018 11:15 MOC'17 JO15-7 Grenswachters JO15-1G 41280 2-0
C 22-09-2018 11:15 MOC'17 JO15-8 BSC JO15-2 39905 0-0
C 22-09-2018 11:00 Vivoo JO15-1G METO JO15-2 39539 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 JO15-3 7 6 0 1 18 31 10 21 0
2 De Fendert JO15-2 7 5 2 0 17 19 8 11 0
3 HSC'28 JO15-1 6 5 1 0 16 42 6 36 0
4 Sprundel JO15-1 7 5 1 1 16 19 6 13 0
5 Hoeven JO15-2 7 4 1 2 13 8 6 2 0
6 Beek Vooruit JO15-3 7 4 0 3 12 14 19 -5 0
7 BSC JO15-1 6 3 0 3 9 11 12 -1 0
8 SC Kruisland JO15-1 7 1 2 4 5 15 27 -12 0
9 SC Gastel JO15-2 6 1 1 4 4 8 12 -4 0
10 Roosendaal JO15-4 6 1 0 5 3 11 22 -11 0
11 RSV JO15-1 7 0 2 5 2 9 16 -7 0
12 Alliance JO15-2 7 0 0 7 0 6 49 -43 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVGZ JO15-2 3 2 1 0 7 16 1 15 0
2 WDS'19 JO15-1 3 2 1 0 7 11 4 7 0
3 Dubbeldam JO15-2 3 1 0 2 3 10 9 1 0
4 Beek Vooruit JO15-3 3 0 0 3 0 2 25 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 JO15-7 11 10 0 1 30 61 9 52 0
2 Beek Vooruit JO15-3 11 10 0 1 30 56 8 48 0
3 NSV JO15-1 10 7 1 2 22 51 15 36 0
4 Steenbergen JO15-2 11 7 1 3 22 41 29 12 0
5 Seolto JO15-1G 11 7 0 4 21 46 24 22 0
6 MOC'17 JO15-8 11 6 0 5 18 35 27 8 0
7 Nieuw Borgvliet JO15-2 11 5 0 6 15 26 35 -9 0
8 Unitas'30 JO15-8 11 5 0 6 15 23 45 -22 0
9 Grenswachters JO15-1G 11 2 1 8 7 14 42 -28 0
10 Vivoo JO15-1G 11 2 0 9 6 13 35 -22 0
11 METO JO15-2 11 1 1 9 4 14 63 -49 0
12 Cluzona JO15-3 10 1 0 9 3 12 60 -48 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 30-08-18 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 06-09-18 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 13-09-18 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 20-09-18 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 27-09-18 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 04-10-18 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 11-10-18 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 18-10-18 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 25-10-18 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 01-11-18 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 08-11-18 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 15-11-18 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 22-11-18 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 29-11-18 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 06-12-18 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 13-12-18 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 20-12-18 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 27-12-18 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 03-01-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 10-01-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 17-01-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 24-01-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 31-01-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 07-02-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 14-02-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 21-02-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 28-02-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 07-03-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 14-03-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 21-03-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 28-03-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 04-04-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 11-04-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 18-04-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 25-04-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 02-05-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 09-05-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 16-05-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 23-05-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 30-05-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 06-06-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 13-06-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 20-06-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
do 27-06-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven