0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - JO15 - Beek Vooruit JO15-2

Teamleden

Spelers
Tijs van der Aa Keeper      
Finn Bakx        
Bas Beekers        
Onno Gerholt        
Job van de Kerkhof        
Maarten Maas        
Rik Martens        
Luuk van Oosterhout        
Daan Thiellier        
Casper Verschuuren        
Lars de Wit        
Nikos Yocarini        
Koen Zuidema        
 
Overige teamleden
Maurice Yocarini Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 13:15 METO JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 H. (Harold) Maas 114351 7 - 1
C 18-05-2019 11:30 Beek Vooruit JO15-2 VVC'68 JO15-1 M.J.M. (Mike) Pernot 113530 1 - 4
C 11-05-2019 15:15 JEKA JO15-5 Beek Vooruit JO15-2 J.F.A. (Joep) Bruininks 113844 2 - 6
C 04-05-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-2 Halsteren JO15-3 Afgeschermd 113999 1 - 0
C 13-04-2019 11:00 De Fendert JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 B. (Bjarne) van den Berg 115123 4 - 0
C 06-04-2019 13:15 Beek Vooruit JO15-2 Zundert JO15-1 H. (Harold) Maas 115044 3 - 4
C 23-03-2019 13:00 Cluzona JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 J. (Joost) Goosen 114268 3 - 3
C 16-03-2019 11:45 Beek Vooruit JO15-2 Moerse Boys JO15-1 G. (Ger) Buijnsters 114199 3 - 3
C 09-03-2019 11:30 Prinsenland JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 D.C.A (Daniel) Heijboer 115013 7 - 1
C 16-02-2019 13:00 Virtus JO15-2 Beek Vooruit JO15-2 H. (Harold) Maas 114972 3 - 1
C 09-02-2019 11:45 Beek Vooruit JO15-2 DSE JO15-1 M.J.M. (Mike) Pernot… (+1) 114897 2 - 3
V 02-02-2019 13:00 Beek Vooruit JO15-2 BOEIMEER JO15-2 Mike Pernot (Scheidsrechter) 1-3 Gestaakt
V 26-01-2019 afgelast Moerse Boys JO15-1 Beek Vooruit JO15-2
V 19-01-2019 11:15 Beek Vooruit JO15-2 Beek Vooruit JO14-3
C 08-12-2018 vervallen Yerseke JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 40829
C 01-12-2018 10:15 Beek Vooruit JO15-2 Klundert JO15-1 D.M.D. (Dion) Verstegen 41111 4 - 9
C 24-11-2018 12:00 WDS\'19 JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 M.D.A. (Marcel) Domenie 99873 10 - 1
C 17-11-2018 10:15 Internos JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 RW.F.I. (Riccardo) Frühling 99871 5 - 2
C 10-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO15-2 Rood-Wit W JO15-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets 99869 0 - 4
C 03-11-2018 vervallen WDS'19 JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 39841
C 03-11-2018 13:00 Cluzona JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 H. (Harold) Maas 99867 4 - 1
C 27-10-2018 12:00 Klundert JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 R.P. (Rijk) van deReijt 99864 8 - 1
C 27-10-2018 vervallen Beek Vooruit JO15-2 Kapelle JO15-1 40984
C 13-10-2018 vervallen Patrijzen JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 40305
C 13-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO15-2 WDS\'19 JO15-1 R. (René) Brouwer 99860 1 - 9
C 06-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO15-2 Internos JO15-1 RW.F.I. (Riccardo) Frühling 40812 1 - 4
C 06-10-2018 vervallen Beek Vooruit JO15-2 The Gunners JO15-1 42080
C 29-09-2018 13:00 Rood-Wit W JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 M.C.M. (Maurice) Koevoets 40755 4 - 1
C 22-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO15-2 Cluzona JO15-1 M. Potters 40003 2 - 6
B 15-09-2018 10:45 Oosterhout JO15-2 Beek Vooruit JO15-2 6638 -
B 08-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO15-2 DIA JO15-2 Afgeschermd 5974 1 - 4
B 01-09-2018 10:15 Irene'58 JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 H. (Harold) Maas 5910 6 - 1
V 25-08-2018 13:00 Beek Vooruit JO15-2 Unitas '30 JO15-2 Dennis Butijn (Scheidsrechter) nvt
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 27-05-2019 19:30 Halsteren JO15-3 Virtus JO15-2 114370 0-3
C 25-05-2019 13:30 JEKA JO15-5 De Fendert JO15-1 113719 2-2
C 25-05-2019 13:15 METO JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 114351 7-1
C 25-05-2019 11:30 Zundert JO15-1 Moerse Boys JO15-1 115402 1-1
C 25-05-2019 11:00 DSE JO15-1 Prinsenland JO15-1 113863 2-3
C 25-05-2019 10:00 VVC'68 JO15-1 Cluzona JO15-1 114920 2-0
C 22-05-2019 19:00 Cluzona JO15-1 Halsteren JO15-3 113618 2-0
C 21-05-2019 19:30 Virtus JO15-2 Prinsenland JO15-1 113149 0-4
C 18-05-2019 13:00 Virtus JO15-2 DSE JO15-1 113232 1-2
C 18-05-2019 13:00 Moerse Boys JO15-1 JEKA JO15-5 114724 1-5
C 18-05-2019 11:30 Beek Vooruit JO15-2 VVC'68 JO15-1 113530 1-4
C 18-05-2019 14:00 Prinsenland JO15-1 METO JO15-1 114623 4-2
C 18-05-2019 11:00 De Fendert JO15-1 Zundert JO15-1 114451 8-1
C 14-05-2019 19:30 Virtus JO15-2 VVC'68 JO15-1 115152 0-3
C 11-05-2019 10:00 VVC'68 JO15-1 DSE JO15-1 114898 0-1
C 11-05-2019 11:00 De Fendert JO15-1 Cluzona JO15-1 113235 2-3
C 11-05-2019 11:30 Zundert JO15-1 Prinsenland JO15-1 114635 1-6
C 11-05-2019 13:15 METO JO15-1 Virtus JO15-2 114015 4-0
C 11-05-2019 15:15 JEKA JO15-5 Beek Vooruit JO15-2 113844 2-6
C 11-05-2019 13:15 Halsteren JO15-3 Moerse Boys JO15-1 114720 3-5
C 07-05-2019 19:30 Halsteren JO15-3 DSE JO15-1 112899 2-10
C 04-05-2019 14:00 Prinsenland JO15-1 VVC'68 JO15-1 115104 1-2
C 04-05-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-2 Halsteren JO15-3 113999 1-0
C 04-05-2019 13:00 Cluzona JO15-1 JEKA JO15-5 114570 2-1
C 04-05-2019 13:00 Virtus JO15-2 Zundert JO15-1 114821 4-4
C 04-05-2019 13:00 DSE JO15-1 METO JO15-1 113190 2-3
C 04-05-2019 13:00 Moerse Boys JO15-1 De Fendert JO15-1 112863 2-5
C 17-04-2019 19:15 Zundert JO15-1 Halsteren JO15-3 114158 1-1
C 13-04-2019 13:00 Moerse Boys JO15-1 Prinsenland JO15-1 114665 3-5
C 13-04-2019 11:30 Zundert JO15-1 Cluzona JO15-1 115040 1-3
C 13-04-2019 11:00 De Fendert JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 115123 4-0
C 13-04-2019 10:00 VVC'68 JO15-1 METO JO15-1 115399 4-0
C 13-04-2019 15:15 JEKA JO15-5 Virtus JO15-2 114159 1-3
C 10-04-2019 18:30 VVC'68 JO15-1 De Fendert JO15-1 115254 2-0
C 06-04-2019 13:00 Cluzona JO15-1 Moerse Boys JO15-1 114311 2-0
C 06-04-2019 13:00 DSE JO15-1 De Fendert JO15-1 114349 3-5
C 06-04-2019 13:30 METO JO15-1 Halsteren JO15-3 114637 3-1
C 06-04-2019 13:15 Beek Vooruit JO15-2 Zundert JO15-1 115044 3-4
C 06-04-2019 11:30 Prinsenland JO15-1 JEKA JO15-5 114597 6-1
C 30-03-2019 11:45 Halsteren JO15-3 VVC'68 JO15-1 114241 1-6
C 30-03-2019 13:00 Moerse Boys JO15-1 Virtus JO15-2 114847 3-4
C 23-03-2019 11:30 Zundert JO15-1 VVC'68 JO15-1 112881 1-3
C 23-03-2019 13:00 Moerse Boys JO15-1 DSE JO15-1 114055 2-1
C 23-03-2019 13:00 Cluzona JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 114268 3-3
C 23-03-2019 15:00 JEKA JO15-5 METO JO15-1 113293 1-4
C 23-03-2019 11:00 De Fendert JO15-1 Virtus JO15-2 113658 2-2
C 23-03-2019 11:45 Halsteren JO15-3 Prinsenland JO15-1 113792 0-3
C 16-03-2019 13:00 DSE JO15-1 JEKA JO15-5 113893 10-0
C 16-03-2019 13:15 METO JO15-1 Cluzona JO15-1 112843 4-0
C 16-03-2019 11:45 Beek Vooruit JO15-2 Moerse Boys JO15-1 114199 3-3
C 13-03-2019 19:00 Cluzona JO15-1 DSE JO15-1 114112 4-3
C 09-03-2019 11:00 De Fendert JO15-1 METO JO15-1 113983 5-3
C 09-03-2019 11:30 Prinsenland JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 115013 7-1
C 09-03-2019 13:45 JEKA JO15-5 Zundert JO15-1 115378 2-0
C 23-02-2019 11:45 Halsteren JO15-3 De Fendert JO15-1 114674 3-1
C 16-02-2019 10:00 VVC'68 JO15-1 JEKA JO15-5 112809 0-0
C 16-02-2019 11:30 Prinsenland JO15-1 Cluzona JO15-1 112859 0-1
C 16-02-2019 13:00 Virtus JO15-2 Beek Vooruit JO15-2 114972 3-1
C 16-02-2019 13:00 DSE JO15-1 Zundert JO15-1 114630 6-0
C 16-02-2019 13:15 METO JO15-1 Moerse Boys JO15-1 114466 2-1
C 09-02-2019 13:00 Moerse Boys JO15-1 VVC'68 JO15-1 113673 0-1
C 09-02-2019 13:00 Cluzona JO15-1 Virtus JO15-2 112846 1-4
C 09-02-2019 11:45 Beek Vooruit JO15-2 DSE JO15-1 114897 2-3
C 09-02-2019 11:45 JEKA JO15-5 Halsteren JO15-3 114896 3-0
C 09-02-2019 11:30 Zundert JO15-1 METO JO15-1 114225 0-3
C 09-02-2019 12:00 De Fendert JO15-1 Prinsenland JO15-1 114142 1-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:15 Irene'58 JO15-1 DIA JO15-2 6261 2-3
B 15-09-2018 10:45 Oosterhout JO15-2 Beek Vooruit JO15-2 6638 0-0
B 08-09-2018 10:45 Oosterhout JO15-2 Irene'58 JO15-1 6487 1-3
B 08-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO15-2 DIA JO15-2 5974 1-4
B 01-09-2018 10:15 Irene'58 JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 5910 6-1
B 01-09-2018 11:00 DIA JO15-2 Oosterhout JO15-2 6401 10-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 13:00 Cluzona JO15-1 Yerseke JO15-1 39501 0-0
C 01-12-2018 12:30 Rood-Wit W JO15-1 WDS'19 JO15-1 99874 0-1
C 01-12-2018 10:15 Beek Vooruit JO15-2 Klundert JO15-1 41111 4-9
C 01-12-2018 10:15 Internos JO15-1 Cluzona JO15-1 99875 5-0
C 24-11-2018 10:15 Klundert JO15-1 Internos JO15-1 40415 5-0
C 24-11-2018 12:00 WDS'19 JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 99873 10-1
C 24-11-2018 14:00 Cluzona JO15-1 Rood-Wit W JO15-1 41825 0-2
C 17-11-2018 13:15 WDS'19 JO15-1 Cluzona JO15-1 99872 6-0
C 17-11-2018 13:00 Rood-Wit W JO15-1 Klundert JO15-1 39860 0-3
C 17-11-2018 10:15 Internos JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 99871 5-2
C 10-11-2018 10:15 Internos JO15-1 WDS'19 JO15-1 99868 0-3
C 10-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO15-2 Rood-Wit W JO15-1 99869 0-4
C 10-11-2018 12:00 Klundert JO15-1 Cluzona JO15-1 99870 5-0
C 03-11-2018 13:30 WDS'19 JO15-1 Klundert JO15-1 99866 0-1
C 03-11-2018 13:00 Cluzona JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 99867 4-1
C 03-11-2018 13:00 Rood-Wit W JO15-1 Internos JO15-1 99865 1-3
C 27-10-2018 12:00 Klundert JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 99864 8-1
C 27-10-2018 13:30 WDS'19 JO15-1 Rood-Wit W JO15-1 99863 3-0
C 20-10-2018 13:00 Cluzona JO15-1 Internos JO15-1 41040 0-4
C 13-10-2018 10:15 Internos JO15-1 Klundert JO15-1 99861 0-2
C 13-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO15-2 WDS'19 JO15-1 99860 1-9
C 13-10-2018 13:15 WDS'19 JO15-1 Klundert JO15-1 41667 0-0
C 13-10-2018 13:00 Rood-Wit W JO15-1 Yerseke JO15-1 39670 0-0
C 13-10-2018 12:00 Patrijzen JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 40305 0-0
C 13-10-2018 11:00 Kapelle JO15-1 Cluzona JO15-1 41358 0-0
C 10-10-2018 19:00 Rood-Wit W JO15-1 Cluzona JO15-1 99862 3-0
C 06-10-2018 09:30 Cluzona JO15-1 WDS'19 JO15-1 99858 0-5
C 06-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO15-2 Internos JO15-1 40812 1-4
C 06-10-2018 10:15 Internos JO15-1 WDS'19 JO15-1 41797 0-0
C 06-10-2018 10:45 Yerseke JO15-1 Patrijzen JO15-1 41895 0-0
C 06-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO15-2 The Gunners JO15-1 42080 0-0
C 06-10-2018 11:00 Klundert JO15-1 Rood-Wit W JO15-1 99859 3-1
C 29-09-2018 10:00 Cluzona JO15-1 Klundert JO15-1 41135 1-3
C 29-09-2018 10:15 Klundert JO15-1 Yerseke JO15-1 40446 0-0
C 29-09-2018 11:05 Kapelle JO15-1 Patrijzen JO15-1 39560 0-0
C 29-09-2018 13:00 The Gunners JO15-1 Rood-Wit W JO15-1 39628 0-0
C 29-09-2018 13:15 WDS'19 JO15-1 Cluzona JO15-1 41577 0-0
C 29-09-2018 13:15 WDS'19 JO15-1 Internos JO15-1 99857 5-1
C 29-09-2018 13:00 Rood-Wit W JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 40755 4-1
C 22-09-2018 10:45 Patrijzen JO15-1 The Gunners JO15-1 39590 0-0
C 22-09-2018 10:15 Klundert JO15-1 WDS'19 JO15-1 99856 3-0
C 22-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO15-2 Cluzona JO15-1 40003 2-6
C 22-09-2018 10:15 Internos JO15-1 Rood-Wit W JO15-1 40651 3-1
C 22-09-2018 09:45 Yerseke JO15-1 Kapelle JO15-1 40232 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVC'68 JO15-1 11 9 1 1 28 27 5 22 0
2 Prinsenland JO15-1 11 8 1 2 25 40 14 26 0
3 METO JO15-1 11 8 0 3 24 35 19 16 0
4 Cluzona JO15-1 11 7 1 3 22 21 20 1 0
5 DSE JO15-1 11 6 0 5 18 43 22 21 0
6 De Fendert JO15-1 11 5 3 3 18 35 22 13 0
7 Virtus JO15-2 11 5 2 4 17 24 25 -1 0
8 JEKA JO15-5 11 3 2 6 11 18 34 -16 0
9 Moerse Boys JO15-1 11 2 2 7 8 21 32 -11 0
10 Beek Vooruit JO15-2 11 2 2 7 8 22 40 -18 0
11 Zundert JO15-1 11 1 3 7 6 14 40 -26 0
12 Halsteren JO15-3 11 1 1 9 4 11 38 -27 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO15-2 3 3 0 0 9 17 3 14 0
2 Irene'58 JO15-1 3 2 0 1 6 11 5 6 0
3 Beek Vooruit JO15-2 2 0 0 2 0 2 10 -8 0
4 Oosterhout JO15-2 2 0 0 2 0 1 13 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Klundert JO15-1 10 10 0 0 30 42 7 35 0
2 WDS'19 JO15-1 10 8 0 2 24 42 7 35 0
3 Internos JO15-1 10 6 0 4 18 25 20 5 0
4 Rood-Wit W JO15-1 10 4 0 6 12 16 17 -1 0
5 Cluzona JO15-1 10 2 0 8 6 11 36 -25 0
6 Beek Vooruit JO15-2 10 0 0 10 0 14 63 -49 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 16-07-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 23-07-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 30-07-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 06-08-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 13-08-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 20-08-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 06 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven