Afdrukken
Onder 15 beker poule

Junioren - JO15 - Beek Vooruit JO15-1

Teamleden

Spelers
Leroy van Ham Keeper      
Nick Aerts        
Kjell Bakx        
Bjorn van den Berg        
Mees van der Gaag        
Jannes Gommeren        
Tijn Krutzen        
Sven Pernot        
Bram Roovers        
Louis Schaap        
Wouter Smits        
Kris van Vliet        
Menno Wirken        
 
Overige teamleden
Kees Timmers Leider
Tom Looijmans Trainer
Ronald Gommeren Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-02-2019 11:30 Beek Vooruit JO15-1 Alliance JO15-1
C 23-02-2019 11:15 Terneuzen JO15-1 Virtus JO15-1
C 23-02-2019 10:30 JEKA JO15-1 Baronie JO15-2
C 09-03-2019 11:30 DIA JO15-1 Halsteren JO15-1
C 09-03-2019 11:30 Steenbergen JO15-1 TSC JO15-1
C 09-03-2019 14:45 VOAB JO15-1 Rijen JO15-1
C 16-03-2019 12:30 Rijen JO15-1 DIA JO15-1
C 16-03-2019 12:30 TSC JO15-1 Beek Vooruit JO15-1
C 16-03-2019 11:45 Halsteren JO15-1 Terneuzen JO15-1
C 16-03-2019 11:15 Virtus JO15-1 JEKA JO15-1
C 16-03-2019 10:30 Alliance JO15-1 Steenbergen JO15-1
C 16-03-2019 10:15 Baronie JO15-2 VOAB JO15-1
C 23-03-2019 11:00 Terneuzen JO15-1 Rijen JO15-1
C 23-03-2019 11:15 Virtus JO15-1 Baronie JO15-2
C 23-03-2019 11:30 DIA JO15-1 Alliance JO15-1
C 23-03-2019 11:30 Steenbergen JO15-1 Halsteren JO15-1
C 23-03-2019 12:30 JEKA JO15-1 Beek Vooruit JO15-1
C 23-03-2019 14:45 VOAB JO15-1 TSC JO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand
C 16-02-2019 13:00 Beek Vooruit JO15-1 DIA JO15-1 B. (Bert) Aartsen 38797 3 - 2
C 09-02-2019 14:45 VOAB JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 R. (Rudi) Neijenhuis 38794 1 - 0
V 02-02-2019 11:15 Beek Vooruit JO15-1 Hardinxveld JO15-1 2-1
V 26-01-2019 afgelast Beek Vooruit JO15-1 sv REESHOF JO15-1
V 19-01-2019 13:00 Beek Vooruit JO15-1 Unitas '30 JO15-1
V 12-01-2019 11:00 DIA JO15-4M Beek Vooruit JO15-1
V 07-01-2019 19:00 FC Dordrecht JO14-1 Beek Vooruit JO15-1 nvt
V 15-12-2018 11:30 Beek Vooruit JO15-1 DESK JO15-1 nvt
C 08-12-2018 13:15 Beek Vooruit JO15-1 Steenbergen JO15-1 Afgeschermd 39042 4 - 0
C 01-12-2018 12:45 Terneuzen JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 R. (Ronald) Ovaa 38795 1 - 0
C 24-11-2018 13:15 Beek Vooruit JO15-1 JEKA JO15-1 Afgeschermd 38987 0 - 9
C 17-11-2018 13:15 Beek Vooruit JO15-1 TSC JO15-1 J. (Jaap) Janse 38832 0 - 4
C 10-11-2018 10:30 Alliance JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 Afgeschermd 39040 3 - 0
C 03-11-2018 13:00 Beek Vooruit JO15-1 Virtus JO15-1 A. (Ali) Elmessaoudi 38766 0 - 4
V 01-11-2018 afgelast RFC JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 nvt
C 27-10-2018 11:40 Baronie JO15-2 Beek Vooruit JO15-1 A.M.C.M. (Janus) vanLoon 38773 0 - 1
V 20-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO15-1 Berghem sport JO15-1 nvt 5 - 0
C 13-10-2018 13:15 Beek Vooruit JO15-1 Halsteren JO15-1 Afgeschermd 38714 3 - 1
C 06-10-2018 10:00 Rijen JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 Afgeschermd 38864 1 - 3
C 29-09-2018 11:30 DIA JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 Afgeschermd 38995 4 - 1
C 22-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO15-1 VOAB JO15-1 R.C.J. (Rob) Luyken 38887 2 - 5
B 15-09-2018 09:00 Beek Vooruit JO15-1 Drechtstreek JO15-1 Afgeschermd 6545 1 - 3
B 08-09-2018 12:30 Dubbeldam JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 Afgeschermd 6021 6 - 0
B 01-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO15-1 Oranje Wit JO15-1 M.J.M. (Mike) Pernot 6077 1 - 3
V 25-08-2018 13:00 FC Tilburg JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 nvt
V 22-08-2018 19:00 FC Dordrecht JO14 Beek Vooruit JO15-1 nvt
V 18-08-2018 12:30 sc Gastel JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 nvt
V 15-08-2018 17:00 DIA MO15-1 Beek Vooruit JO15-1 nvt
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 12:30 Dubbeldam JO15-1 Oranje Wit JO15-1 6230 1-0
B 15-09-2018 09:00 Beek Vooruit JO15-1 Drechtstreek JO15-1 6545 1-3
B 08-09-2018 10:30 Oranje Wit JO15-1 Drechtstreek JO15-1 6063 1-0
B 08-09-2018 12:30 Dubbeldam JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 6021 6-0
B 01-09-2018 10:15 Drechtstreek JO15-1 Dubbeldam JO15-1 6540 3-2
B 01-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO15-1 Oranje Wit JO15-1 6077 1-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-02-2019 13:00 Beek Vooruit JO15-1 DIA JO15-1 38797 3-2
C 16-02-2019 12:30 Rijen JO15-1 Steenbergen JO15-1 38873 2-1
C 16-02-2019 12:30 TSC JO15-1 Alliance JO15-1 38741 5-1
C 16-02-2019 12:00 JEKA JO15-1 VOAB JO15-1 38675 4-0
C 16-02-2019 11:45 Halsteren JO15-1 Virtus JO15-1 39016 2-6
C 16-02-2019 10:15 Baronie JO15-2 Terneuzen JO15-1 39044 1-4
C 09-02-2019 10:30 Alliance JO15-1 Halsteren JO15-1 39050 1-1
C 09-02-2019 11:15 DIA JO15-1 TSC JO15-1 38765 4-4
C 09-02-2019 10:00 Steenbergen JO15-1 Baronie JO15-2 38993 4-1
C 09-02-2019 12:45 Terneuzen JO15-1 JEKA JO15-1 38694 1-3
C 09-02-2019 11:15 Virtus JO15-1 Rijen JO15-1 39047 2-0
C 09-02-2019 14:45 VOAB JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 38794 1-0
C 15-12-2018 11:30 DIA JO15-1 Virtus JO15-1 38937 0-3
C 08-12-2018 13:15 Beek Vooruit JO15-1 Steenbergen JO15-1 39042 4-0
C 08-12-2018 12:15 TSC JO15-1 Terneuzen JO15-1 38789 2-2
C 08-12-2018 15:00 Halsteren JO15-1 JEKA JO15-1 38959 0-10
C 08-12-2018 10:30 Alliance JO15-1 VOAB JO15-1 38916 1-3
C 08-12-2018 12:30 Rijen JO15-1 Baronie JO15-2 38784 0-0
C 01-12-2018 10:15 Baronie JO15-2 TSC JO15-1 38863 2-2
C 01-12-2018 14:45 VOAB JO15-1 Halsteren JO15-1 38734 2-0
C 01-12-2018 11:15 Virtus JO15-1 Alliance JO15-1 38872 2-0
C 01-12-2018 11:30 Steenbergen JO15-1 DIA JO15-1 38981 0-2
C 01-12-2018 12:30 JEKA JO15-1 Rijen JO15-1 38802 7-1
C 01-12-2018 12:45 Terneuzen JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 38795 1-0
C 24-11-2018 10:30 Alliance JO15-1 DIA JO15-1 38857 2-1
C 24-11-2018 11:45 Halsteren JO15-1 Steenbergen JO15-1 38702 6-2
C 24-11-2018 10:20 Baronie JO15-2 Virtus JO15-1 38700 1-1
C 24-11-2018 13:00 Rijen JO15-1 Terneuzen JO15-1 38681 2-5
C 24-11-2018 12:30 TSC JO15-1 VOAB JO15-1 38866 5-0
C 24-11-2018 13:15 Beek Vooruit JO15-1 JEKA JO15-1 38987 0-9
C 17-11-2018 10:15 Terneuzen JO15-1 Halsteren JO15-1 38969 4-4
C 17-11-2018 10:30 DIA JO15-1 Rijen JO15-1 38713 7-2
C 17-11-2018 11:30 Steenbergen JO15-1 Alliance JO15-1 38845 1-1
C 17-11-2018 12:30 JEKA JO15-1 Virtus JO15-1 39060 4-3
C 17-11-2018 13:15 Beek Vooruit JO15-1 TSC JO15-1 38832 0-4
C 17-11-2018 14:45 VOAB JO15-1 Baronie JO15-2 38909 1-0
C 10-11-2018 12:30 TSC JO15-1 Steenbergen JO15-1 38835 6-0
C 10-11-2018 10:00 Rijen JO15-1 VOAB JO15-1 38985 1-5
C 10-11-2018 08:30 Baronie JO15-2 JEKA JO15-1 38989 1-3
C 10-11-2018 11:45 Halsteren JO15-1 DIA JO15-1 38808 3-1
C 10-11-2018 11:15 Virtus JO15-1 Terneuzen JO15-1 38893 3-0
C 10-11-2018 10:30 Alliance JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 39040 3-0
C 03-11-2018 10:30 Alliance JO15-1 Terneuzen JO15-1 38720 1-1
C 03-11-2018 10:30 DIA JO15-1 VOAB JO15-1 39010 1-2
C 03-11-2018 11:30 Steenbergen JO15-1 JEKA JO15-1 39020 0-3
C 03-11-2018 11:45 Halsteren JO15-1 Baronie JO15-2 38962 5-4
C 03-11-2018 12:15 TSC JO15-1 Rijen JO15-1 38956 7-0
C 03-11-2018 13:00 Beek Vooruit JO15-1 Virtus JO15-1 38766 0-4
C 27-10-2018 11:40 Baronie JO15-2 Beek Vooruit JO15-1 38773 0-1
C 27-10-2018 11:15 Virtus JO15-1 TSC JO15-1 39039 0-2
C 27-10-2018 11:30 Terneuzen JO15-1 DIA JO15-1 38941 2-2
C 27-10-2018 12:30 JEKA JO15-1 Alliance JO15-1 38703 7-0
C 27-10-2018 12:30 Rijen JO15-1 Halsteren JO15-1 38964 0-3
C 27-10-2018 14:45 VOAB JO15-1 Steenbergen JO15-1 38735 7-0
C 13-10-2018 12:15 DIA JO15-1 Baronie JO15-2 38870 2-3
C 13-10-2018 11:30 Steenbergen JO15-1 Virtus JO15-1 38776 1-3
C 13-10-2018 12:15 TSC JO15-1 JEKA JO15-1 38849 0-2
C 13-10-2018 13:15 Beek Vooruit JO15-1 Halsteren JO15-1 38714 3-1
C 13-10-2018 10:30 Alliance JO15-1 Rijen JO15-1 38814 3-0
C 13-10-2018 14:45 VOAB JO15-1 Terneuzen JO15-1 38724 0-0
C 06-10-2018 11:15 Virtus JO15-1 VOAB JO15-1 38824 3-1
C 06-10-2018 11:45 Halsteren JO15-1 TSC JO15-1 38827 0-7
C 06-10-2018 16:30 Terneuzen JO15-1 Steenbergen JO15-1 39023 5-1
C 06-10-2018 10:00 Rijen JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 38864 1-3
C 06-10-2018 12:00 JEKA JO15-1 DIA JO15-1 38966 8-1
C 06-10-2018 10:05 Baronie JO15-2 Alliance JO15-1 39030 2-2
C 29-09-2018 10:30 Alliance JO15-1 TSC JO15-1 38901 1-7
C 29-09-2018 13:00 Terneuzen JO15-1 Baronie JO15-2 38897 6-2
C 29-09-2018 11:15 Virtus JO15-1 Halsteren JO15-1 38684 1-1
C 29-09-2018 10:00 Steenbergen JO15-1 Rijen JO15-1 38879 1-2
C 29-09-2018 11:30 DIA JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 38995 4-1
C 29-09-2018 14:45 VOAB JO15-1 JEKA JO15-1 38756 1-6
C 22-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO15-1 VOAB JO15-1 38887 2-5
C 22-09-2018 12:30 Rijen JO15-1 Virtus JO15-1 38782 0-7
C 22-09-2018 12:30 TSC JO15-1 DIA JO15-1 38793 5-0
C 22-09-2018 12:00 JEKA JO15-1 Terneuzen JO15-1 38885 1-0
C 22-09-2018 11:45 Halsteren JO15-1 Alliance JO15-1 38778 1-5
C 22-09-2018 10:00 Baronie JO15-2 Steenbergen JO15-1 38812 2-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dubbeldam JO15-1 3 2 0 1 6 9 3 6 0
2 Oranje Wit JO15-1 3 2 0 1 6 4 2 2 0
3 Drechtstreek JO15-1 3 2 0 1 6 6 4 2 0
4 Beek Vooruit JO15-1 3 0 0 3 0 2 12 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO15-1 13 13 0 0 39 67 8 59 0
2 TSC JO15-1 13 9 3 1 30 56 12 44 0
3 Virtus JO15-1 13 9 2 2 29 38 12 26 0
4 VOAB JO15-1 13 8 1 4 25 28 23 5 0
5 Terneuzen JO15-1 13 5 5 3 20 31 22 9 0
6 Alliance JO15-1 13 4 4 5 16 21 31 -10 0
7 Beek Vooruit JO15-1 13 5 0 8 15 17 35 -18 0
8 Halsteren JO15-1 13 4 3 6 15 27 46 -19 0
9 DIA JO15-1 13 3 2 8 11 27 38 -11 0
10 Baronie JO15-2 13 2 4 7 10 19 31 -12 0
11 Rijen JO15-1 13 2 1 10 7 11 51 -40 0
12 Steenbergen JO15-1 13 1 1 11 4 11 44 -33 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 09-07-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 16-07-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 23-07-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 30-07-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 06-08-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 13-08-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 20-08-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 27-08-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 03-09-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 10-09-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 17-09-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 24-09-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 11-07-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 18-07-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 25-07-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 01-08-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 08-08-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 15-08-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 22-08-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 29-08-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 09 Team training gaat_door

Berichten



Powered by