0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - JO17 - Beek Vooruit JO17-6

Teamleden

Spelers
Matthijs Lens Keeper      
Troy Bastiaansen        
Yannick Bos        
Gijs Farla        
Daan Husson        
Maarten Melief        
Thomas van Oosterbosch        
Thars van Opstal        
Rik van Overveld        
Tjeerd de Raaff        
Nicky Rombouts        
Freek Rovers        
Max Stokla        
Tim Valbracht        
Wesley Vincenten        
 
Overige teamleden
Corne van den Bliek Leider
Nick Beekers Leider/Trainer
Eric Lens Leider/Trainer
Mark Verschuren Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 12:00 Vosmeer JO17-1 Beek Vooruit JO17-6 W. (Wim) Rombouts 145216 10 - 0
C 18-05-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-6 JEKA JO17-6 W. (Wim) Rombouts 111758 2 - 2
C 11-05-2019 13:00 DSE JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 W. (Wim) Rombouts 110815 3 - 0
C 04-05-2019 11:45 Beek Vooruit JO17-6 Baronie JO17-7 W. (Wim) Rombouts 111112 1 - 2
C 17-04-2019 19:30 DEVO JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 W. (Wim) Rombouts 111865 5 - 0
C 13-04-2019 13:30 Internos JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 W. (Wim) Rombouts 111220 3 - 1
C 06-04-2019 15:00 Beek Vooruit JO17-6 Gesta JO17-1 W. (Wim) Rombouts 109666 2 - 0
C 09-03-2019 10:15 Beek Vooruit JO17-6 Groen Wit JO17-2 W. (Wim) Rombouts 111620 1 - 2
C 16-02-2019 15:30 Unitas'30 JO17-6 Beek Vooruit JO17-6 W. (Wim) Rombouts 110041 3 - 3
C 09-02-2019 09:30 Beek Vooruit JO17-6 Zundert JO17-2 W. (Wim) Rombouts 110225 3 - 1
V 19-01-2019 15:15 vv Gilze JO17-2 Beek Vooruit JO17-6
C 08-12-2018 09:45 Beek Vooruit JO17-6 Rijen JO17-4 W. (Wim) Rombouts 37779 3 - 0
C 01-12-2018 14:30 Gesta JO17-1 Beek Vooruit JO17-6 W. (Wim) Rombouts 37991 2 - 1
C 24-11-2018 14:45 Beek Vooruit JO17-6 Baronie JO17-9 W. (Wim) Rombouts 37035 3 - 3
C 17-11-2018 12:45 Beek Vooruit JO17-6 DIA JO17-3 W. (Wim) Rombouts 37102 0 - 4
C 10-11-2018 13:00 The Gunners JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 W. (Wim) Rombouts 93831 6 - 1
C 03-11-2018 10:00 Beek Vooruit JO17-6 Terheijden JO17-1 W. (Wim) Rombouts 36538 2 - 2
C 27-10-2018 16:00 Groen Wit JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 W. (Wim) Rombouts 78886 3 - 6
C 13-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-6 SC \'t Zand JO17-8 R. (Robert) Kottier 36744 6 - 3
C 06-10-2018 14:30 Chaam JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 M. (Mark) vanWassenhoven 37944 4 - 3
C 29-09-2018 14:30 Sarto JO17-7 Beek Vooruit JO17-6 J. (Joop) Segers 36794 2 - 2
C 22-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO17-6 Unitas'30 JO17-5 W. (Wim) Rombouts 36827 4 - 3
B 15-09-2018 14:00 Internos JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 J.G.H. (Jaimy) Genderen 4904 3 - 1
B 01-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-6 Unitas'30 JO17-5 A. (Antonio) Verschuren 4936 2 - 8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-06-2019 12:00 JEKA JO17-6 Vosmeer JO17-1 145209 0-4
C 25-05-2019 14:00 Groen Wit JO17-2 Unitas'30 JO17-6 111554 4-1
C 25-05-2019 11:45 JEKA JO17-6 Zundert JO17-2 110280 6-1
C 25-05-2019 12:00 Baronie JO17-7 DSE JO17-2 109533 1-4
C 25-05-2019 12:00 Vosmeer JO17-1 Beek Vooruit JO17-6 145216 10-0
C 22-05-2019 18:30 Groen Wit JO17-2 Baronie JO17-7 109873 5-2
C 18-05-2019 16:00 Unitas'30 JO17-6 DEVO JO17-2 110504 0-6
C 18-05-2019 13:00 Zundert JO17-2 Groen Wit JO17-2 109548 13-0
C 18-05-2019 12:45 DSE JO17-2 Internos JO17-2 109913 2-6
C 18-05-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-6 JEKA JO17-6 111758 2-2
C 11-05-2019 12:00 Vosmeer JO17-1 Groen Wit JO17-2 145215 12-2
C 11-05-2019 12:30 DEVO JO17-2 Zundert JO17-2 110137 6-3
C 11-05-2019 13:00 DSE JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 110815 3-0
C 11-05-2019 13:30 Internos JO17-2 Unitas'30 JO17-6 110166 6-0
C 04-05-2019 15:15 JEKA JO17-6 Gesta JO17-1 109983 2-2
C 04-05-2019 12:00 Groen Wit JO17-2 DEVO JO17-2 110639 2-7
C 04-05-2019 13:20 Unitas'30 JO17-6 Vosmeer JO17-1 145214 2-3
C 04-05-2019 11:45 Beek Vooruit JO17-6 Baronie JO17-7 111112 1-2
C 04-05-2019 13:00 Zundert JO17-2 Internos JO17-2 111718 2-4
C 17-04-2019 19:30 DEVO JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 111865 5-0
C 15-04-2019 19:00 Gesta JO17-1 Baronie JO17-7 111408 3-2
C 13-04-2019 13:00 Vosmeer JO17-1 DEVO JO17-2 145213 3-1
C 13-04-2019 11:45 Baronie JO17-7 Zundert JO17-2 110961 2-3
C 13-04-2019 13:30 Internos JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 111220 3-1
C 13-04-2019 14:30 Gesta JO17-1 Unitas'30 JO17-6 110290 6-0
C 13-04-2019 11:45 JEKA JO17-6 Groen Wit JO17-2 109722 4-5
C 10-04-2019 19:00 Gesta JO17-1 DSE JO17-2 111600 3-5
C 06-04-2019 14:15 Unitas'30 JO17-6 Baronie JO17-7 111636 1-2
C 06-04-2019 14:00 Groen Wit JO17-2 DSE JO17-2 109927 0-8
C 06-04-2019 13:00 Zundert JO17-2 Vosmeer JO17-1 145212 2-8
C 06-04-2019 15:00 Beek Vooruit JO17-6 Gesta JO17-1 109666 2-0
C 06-04-2019 12:30 DEVO JO17-2 JEKA JO17-6 111095 3-1
C 30-03-2019 12:00 Vosmeer JO17-1 DSE JO17-2 145210 0-1
C 30-03-2019 14:15 Baronie JO17-7 DEVO JO17-2 110945 1-8
C 30-03-2019 13:00 Zundert JO17-2 Unitas'30 JO17-6 109530 1-3
C 30-03-2019 13:30 Internos JO17-2 JEKA JO17-6 110352 3-1
C 23-03-2019 12:00 JEKA JO17-6 Unitas'30 JO17-6 111420 9-0
C 23-03-2019 12:45 DSE JO17-2 Zundert JO17-2 110858 1-5
C 23-03-2019 13:30 Internos JO17-2 Vosmeer JO17-1 145211 3-4
C 23-03-2019 14:30 Gesta JO17-1 Groen Wit JO17-2 109498 5-2
C 09-03-2019 11:15 Baronie JO17-7 Internos JO17-2 111870 1-2
C 09-03-2019 12:55 DSE JO17-2 DEVO JO17-2 110545 2-0
C 09-03-2019 10:15 Beek Vooruit JO17-6 Groen Wit JO17-2 111620 1-2
C 09-03-2019 14:30 Gesta JO17-1 Zundert JO17-2 110489 2-3
C 23-02-2019 14:00 Internos JO17-2 Gesta JO17-1 110930 3-1
C 23-02-2019 11:00 Vosmeer JO17-1 Baronie JO17-7 145208 3-1
C 16-02-2019 11:45 JEKA JO17-6 DSE JO17-2 110216 4-1
C 16-02-2019 12:30 DEVO JO17-2 Gesta JO17-1 110606 5-2
C 16-02-2019 14:45 Groen Wit JO17-2 Internos JO17-2 111617 4-5
C 16-02-2019 15:30 Unitas'30 JO17-6 Beek Vooruit JO17-6 110041 3-3
C 09-02-2019 14:30 Gesta JO17-1 Vosmeer JO17-1 145207 1-5
C 09-02-2019 13:30 Internos JO17-2 DEVO JO17-2 111939 3-1
C 09-02-2019 13:25 Baronie JO17-7 JEKA JO17-6 109683 0-2
C 09-02-2019 12:55 DSE JO17-2 Unitas'30 JO17-6 111582 2-1
C 09-02-2019 09:30 Beek Vooruit JO17-6 Zundert JO17-2 110225 3-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 14:00 Internos JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 4904 3-1
B 08-09-2018 16:00 Unitas'30 JO17-5 Internos JO17-2 5302 2-1
B 01-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-6 Unitas'30 JO17-5 4936 2-8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:15 Sarto JO17-7 Terheijden JO17-1 36494 0-6
C 15-12-2018 12:30 The Gunners JO17-2 Unitas'30 JO17-5 93835 0-4
C 15-12-2018 11:00 Groen Wit JO17-2 DIA JO17-3 78891 0-8
C 08-12-2018 14:30 Chaam JO17-2 Groen Wit JO17-2 78892 5-1
C 08-12-2018 12:45 DIA JO17-3 Gesta JO17-1 37287 3-0
C 08-12-2018 14:30 SC 't Zand JO17-8 Baronie JO17-9 36128 2-1
C 08-12-2018 09:45 Beek Vooruit JO17-6 Rijen JO17-4 37779 3-0
C 01-12-2018 12:10 Baronie JO17-9 Chaam JO17-2 37623 7-3
C 01-12-2018 14:00 Terheijden JO17-1 The Gunners JO17-2 93834 1-6
C 01-12-2018 14:30 Gesta JO17-1 Beek Vooruit JO17-6 37991 2-1
C 01-12-2018 14:45 Rijen JO17-4 Sarto JO17-7 36156 2-3
C 01-12-2018 12:00 Unitas'30 JO17-5 SC 't Zand JO17-8 35996 13-1
C 24-11-2018 14:45 Beek Vooruit JO17-6 Baronie JO17-9 37035 3-3
C 24-11-2018 13:30 The Gunners JO17-2 Sarto JO17-7 93833 4-3
C 24-11-2018 14:30 SC 't Zand JO17-8 Rijen JO17-4 37253 4-4
C 24-11-2018 14:30 DIA JO17-3 Unitas'30 JO17-5 36751 4-4
C 24-11-2018 14:30 Chaam JO17-2 Gesta JO17-1 37149 1-0
C 24-11-2018 13:15 Groen Wit JO17-2 Terheijden JO17-1 78890 0-5
C 17-11-2018 10:00 Baronie JO17-9 Terheijden JO17-1 37117 0-12
C 17-11-2018 12:45 Sarto JO17-7 Chaam JO17-2 37678 1-4
C 17-11-2018 12:45 Beek Vooruit JO17-6 DIA JO17-3 37102 0-4
C 17-11-2018 14:30 Gesta JO17-1 SC 't Zand JO17-8 36725 3-1
C 17-11-2018 14:45 Rijen JO17-4 The Gunners JO17-2 93832 6-2
C 17-11-2018 16:15 Unitas'30 JO17-5 Groen Wit JO17-2 78889 5-2
C 10-11-2018 13:00 The Gunners JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 93831 6-1
C 10-11-2018 14:00 Terheijden JO17-1 Gesta JO17-1 36897 9-0
C 10-11-2018 14:30 Chaam JO17-2 Unitas'30 JO17-5 35724 4-9
C 10-11-2018 12:45 DIA JO17-3 Rijen JO17-4 35710 4-1
C 10-11-2018 16:05 Groen Wit JO17-2 Baronie JO17-9 78888 1-3
C 10-11-2018 14:30 SC 't Zand JO17-8 Sarto JO17-7 37521 3-5
C 03-11-2018 14:45 Rijen JO17-4 Baronie JO17-9 35561 5-3
C 03-11-2018 15:00 SC 't Zand JO17-8 Groen Wit JO17-2 78887 2-7
C 03-11-2018 12:45 DIA JO17-3 Chaam JO17-2 35731 5-1
C 03-11-2018 14:30 Sarto JO17-7 Unitas'30 JO17-5 37398 2-8
C 03-11-2018 10:00 Beek Vooruit JO17-6 Terheijden JO17-1 36538 2-2
C 03-11-2018 12:30 The Gunners JO17-2 Gesta JO17-1 93830 6-2
C 27-10-2018 14:00 Terheijden JO17-1 DIA JO17-3 37786 0-1
C 27-10-2018 14:30 Chaam JO17-2 SC 't Zand JO17-8 37986 4-4
C 27-10-2018 14:30 Gesta JO17-1 Sarto JO17-7 35714 5-0
C 27-10-2018 16:00 Unitas'30 JO17-5 Rijen JO17-4 35664 20-1
C 27-10-2018 16:00 Groen Wit JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 78886 3-6
C 27-10-2018 10:10 Baronie JO17-9 The Gunners JO17-2 93829 2-6
C 20-10-2018 11:00 Baronie JO17-9 Sarto JO17-7 35891 1-11
C 13-10-2018 13:00 The Gunners JO17-2 Chaam JO17-2 93828 16-2
C 13-10-2018 12:45 Sarto JO17-7 Groen Wit JO17-2 78885 4-0
C 13-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-6 SC 't Zand JO17-8 36744 6-3
C 13-10-2018 12:45 DIA JO17-3 Baronie JO17-9 37671 8-0
C 13-10-2018 15:45 Unitas'30 JO17-5 Gesta JO17-1 36107 15-3
C 13-10-2018 14:45 Rijen JO17-4 Terheijden JO17-1 36157 2-4
C 06-10-2018 17:05 Groen Wit JO17-2 The Gunners JO17-2 93827 0-14
C 06-10-2018 14:30 SC 't Zand JO17-8 DIA JO17-3 37866 1-9
C 06-10-2018 14:30 Gesta JO17-1 Rijen JO17-4 37353 8-5
C 06-10-2018 14:00 Terheijden JO17-1 Unitas'30 JO17-5 36468 3-8
C 06-10-2018 14:30 Chaam JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 37944 4-3
C 29-09-2018 14:00 Terheijden JO17-1 SC 't Zand JO17-8 37988 7-2
C 29-09-2018 14:30 Sarto JO17-7 Beek Vooruit JO17-6 36794 2-2
C 29-09-2018 14:30 Gesta JO17-1 Groen Wit JO17-2 78884 2-2
C 29-09-2018 14:45 Rijen JO17-4 Chaam JO17-2 38010 3-2
C 29-09-2018 16:15 Unitas'30 JO17-5 Baronie JO17-9 35748 7-1
C 29-09-2018 15:00 The Gunners JO17-2 DIA JO17-3 93826 1-8
C 22-09-2018 14:30 SC 't Zand JO17-8 The Gunners JO17-2 93825 6-3
C 22-09-2018 14:00 Groen Wit JO17-2 Rijen JO17-4 78883 9-3
C 22-09-2018 14:55 Baronie JO17-9 Gesta JO17-1 37477 3-2
C 22-09-2018 14:30 DIA JO17-3 Sarto JO17-7 35775 7-1
C 22-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO17-6 Unitas'30 JO17-5 36827 4-3
C 22-09-2018 13:00 Chaam JO17-2 Terheijden JO17-1 36543 4-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vosmeer JO17-1 10 9 0 1 27 52 13 39 0
2 Internos JO17-2 10 9 0 1 27 38 17 21 0
3 DEVO JO17-2 10 7 0 3 21 42 17 25 0
4 DSE JO17-2 10 7 0 3 21 29 20 9 0
5 JEKA JO17-6 10 4 2 4 14 31 21 10 0
6 Zundert JO17-2 10 4 0 6 12 34 35 -1 0
7 Groen Wit JO17-2 10 4 0 6 12 26 58 -32 0
8 Gesta JO17-1 10 3 1 6 10 25 29 -4 0
9 Beek Vooruit JO17-6 10 2 2 6 8 13 31 -18 0
10 Baronie JO17-7 10 2 0 8 6 14 32 -18 0
11 Unitas'30 JO17-6 10 1 1 8 4 11 42 -31 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO17-5 2 2 0 0 6 10 3 7 0
2 Internos JO17-2 2 1 0 1 3 4 3 1 0
3 Beek Vooruit JO17-6 2 0 0 2 0 3 11 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO17-3 11 10 1 0 31 61 9 52 0
2 Unitas'30 JO17-5 11 9 1 1 28 96 25 71 0
3 The Gunners JO17-2 11 7 0 4 21 64 35 29 0
4 Terheijden JO17-1 11 6 2 3 20 53 25 28 0
5 Beek Vooruit JO17-6 11 4 3 4 15 31 32 -1 0
6 Chaam JO17-2 11 4 2 5 14 34 53 -19 0
7 Sarto JO17-7 11 4 1 6 13 32 42 -10 0
8 Gesta JO17-1 11 4 1 6 13 27 46 -19 0
9 Rijen JO17-4 11 3 1 7 10 32 62 -30 0
10 Baronie JO17-9 11 3 1 7 10 24 60 -36 0
11 SC 't Zand JO17-8 11 2 2 7 8 29 62 -33 0
12 Groen Wit JO17-2 11 2 1 8 7 25 57 -32 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 16-07-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 23-07-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 30-07-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 06-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 13-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 20-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 27-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 03-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 10-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 17-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 24-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 01-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 08-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 15-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 22-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 29-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 05-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 12-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 19-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 26-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 03-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 10-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 17-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 24-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 31-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 07-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 14-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 21-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 28-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 04-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 11-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 18-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 25-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 04-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 11-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 18-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 25-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 01-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 08-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 15-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 22-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 29-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 06-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 13-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 20-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 27-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 03-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 10-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 17-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 24-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
woensdag 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 03 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 25-07-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 01-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 08-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 15-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 22-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 29-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 05-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 12-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 19-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 26-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 03-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 10-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 17-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 19-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
wo 26-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 03 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven