0234 Onder 16 competitie (voorjaar)

Junioren - JO16 - Beek Vooruit JO16-1

Teamleden

Spelers
Martijn van t Geloof        
Mika Graumans        
Julius Houterman        
Ravi Jongenelis        
Maikel Kitslaar        
Isaac Koroma        
Xander van Leeuwen        
Edward Onderdonck        
Ramon Pas        
Gijs Rijken        
Wout Verheijen        
Jasper Vis        
Joost Visser        
Luuk Zagers        
 
Overige teamleden
Wim van 't Geloof Leider/Trainer
Janno Pas Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 13:00 Beek Vooruit JO16-1 Schelluinen JO16-1 P.J.C.J. (Patrick) van Leeuwen 112146 3 - 6
C 18-05-2019 14:30 RCD JO16-2 Beek Vooruit JO16-1 Afgeschermd 112315 6 - 3
C 11-05-2019 13:15 Beek Vooruit JO16-1 Rhelico JO16-1 D. (Dick) Groot Hulze 112368 7 - 1
C 04-05-2019 12:30 DFC JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 A. (Arno) van Wijnen 112225 5 - 0
C 13-04-2019 15:00 Beek Vooruit JO16-1 Oranje Wit JO16-3 P.J.C.J. (Patrick) van Leeuwen 112374 3 - 0
C 06-04-2019 vervallen Madese Boys JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 112377
C 23-03-2019 13:00 Beek Vooruit JO16-1 Zwaluwe JO16-1 F.P.G.J. (Frank) Verschuuren 112204 0 - 2
C 16-03-2019 13:00 Beek Vooruit JO16-1 Drechtstreek JO16-3 N.F.H. (Nick) Beekers 112125 4 - 1
C 09-03-2019 vervallen DIA JO16-2 Beek Vooruit JO16-1 112115
V 09-03-2019 11:15 Beek Vooruit JO16-1 Roosendaal JO16-1 nvt
C 16-02-2019 12:15 Drechtstreek JO16-2 Beek Vooruit JO16-1 H.M. (Hugo) Vogel 111988 0 - 2
C 09-02-2019 12:45 Beek Vooruit JO16-1 Kogelvangers JO16-2 P.J.C.J. (Patrick) van Leeuwen 112289 6 - 2
V 02-02-2019 afgelast OVV '67 JO16-1 Beek Vooruit JO16-1
C 08-12-2018 15:30 TVC Breda JO17-2 Beek Vooruit JO16-1 A.J.J. (Addie) Lambrechts 37775 9 - 0
C 01-12-2018 13:15 Beek Vooruit JO16-1 Viola JO17-1 F.P.G.J. (Frank) Verschuuren 36127 1 - 9
C 24-11-2018 12:30 VVR JO17-2 Beek Vooruit JO16-1 Y. (Yannick) Gevers 35611 11 - 1
C 17-11-2018 15:15 Bavel JO17-3 Beek Vooruit JO16-1 A. (Ad) vanGils 36817 0 - 4
C 10-11-2018 13:15 Beek Vooruit JO16-1 VOAB JO17-3 X.C.F. (Xander) vanLeeuwen 38108 1 - 10
C 03-11-2018 14:30 Riel JO17-1 Beek Vooruit JO16-1 Afgeschermd 102527 7 - 0
C 03-11-2018 vervallen TSV Gudok JO17-6 Beek Vooruit JO16-1 36686
C 27-10-2018 13:15 Beek Vooruit JO16-1 SAB JO17-1 S.W. (Stan) Kubicki 36753 3 - 6
C 13-10-2018 09:00 JEKA JO17-7 Beek Vooruit JO16-1 A.A. (Fred) Mijnhijmer 37851 4 - 4
C 06-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO16-1 Sarto JO17-3 W.T.H.M. (Wim) van 'tGeloof 36054 3 - 4
C 29-09-2018 10:15 Beek Vooruit JO16-1 Gloria UC JO17-2 W.T.H.M. (Wim) van 'tGeloof 38015 1 - 3
C 22-09-2018 11:40 Baronie JO17-8 Beek Vooruit JO16-1 Afgeschermd 38129 9 - 2
B 15-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO16-1 Dubbeldam JO17-4 Afgeschermd 4632 0 - 8
B 08-09-2018 11:30 Terheijden JO17-1 Beek Vooruit JO16-1 J. (Jan) Vugts 5330 6 - 3
B 01-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO16-1 FC Dordrecht Amateurs JO17-1 R. (Rosé) Aarts 5540 1 - 10
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 29-05-2019 19:00 Zwaluwe JO16-1 Oranje Wit JO16-3 152863 0-0
C 25-05-2019 14:00 Drechtstreek JO16-2 Rhelico JO16-1 112382 3-3
C 25-05-2019 13:00 Beek Vooruit JO16-1 Schelluinen JO16-1 112146 3-6
C 25-05-2019 12:00 Drechtstreek JO16-3 DFC JO16-1 112198 2-4
C 25-05-2019 10:30 Zwaluwe JO16-1 Oranje Wit JO16-3 112188 0-0
C 18-05-2019 09:30 Rhelico JO16-1 Kogelvangers JO16-2 112145 7-3
C 18-05-2019 11:20 Oranje Wit JO16-3 Drechtstreek JO16-3 112252 5-10
C 18-05-2019 14:30 RCD JO16-2 Beek Vooruit JO16-1 112315 6-3
C 18-05-2019 13:00 DFC JO16-1 Drechtstreek JO16-2 112384 6-1
C 15-05-2019 19:30 Drechtstreek JO16-2 Kogelvangers JO16-2 112153 3-3
C 11-05-2019 09:45 Zwaluwe JO16-1 Drechtstreek JO16-2 112324 4-0
C 11-05-2019 13:15 Beek Vooruit JO16-1 Rhelico JO16-1 112368 7-1
C 11-05-2019 12:30 RCD JO16-2 Oranje Wit JO16-3 112407 15-0
C 11-05-2019 12:00 Drechtstreek JO16-3 Schelluinen JO16-1 112303 1-8
C 04-05-2019 09:00 Schelluinen JO16-1 RCD JO16-2 112372 2-3
C 04-05-2019 09:30 Rhelico JO16-1 Zwaluwe JO16-1 112134 2-4
C 04-05-2019 12:30 DFC JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 112225 5-0
C 20-04-2019 11:00 Kogelvangers JO16-2 DFC JO16-1 112220 1-6
C 13-04-2019 09:00 Schelluinen JO16-1 Rhelico JO16-1 112389 4-1
C 13-04-2019 12:00 Drechtstreek JO16-3 Drechtstreek JO16-2 112024 5-2
C 13-04-2019 15:00 Beek Vooruit JO16-1 Oranje Wit JO16-3 112374 3-0
C 13-04-2019 10:15 Zwaluwe JO16-1 Kogelvangers JO16-2 112058 8-2
C 11-04-2019 19:00 DFC JO16-1 Rhelico JO16-1 112063 6-0
C 06-04-2019 14:00 Drechtstreek JO16-2 RCD JO16-2 112033 5-2
C 06-04-2019 11:00 Oranje Wit JO16-3 Schelluinen JO16-1 112350 1-3
C 06-04-2019 12:30 DFC JO16-1 Zwaluwe JO16-1 111981 0-3
C 06-04-2019 12:00 Kogelvangers JO16-2 Drechtstreek JO16-3 112133 1-4
C 30-03-2019 11:00 Kogelvangers JO16-2 Oranje Wit JO16-3 112122 0-2
C 30-03-2019 10:00 Drechtstreek JO16-3 Zwaluwe JO16-1 112031 1-13
C 30-03-2019 09:00 Schelluinen JO16-1 DFC JO16-1 112186 2-7
C 23-03-2019 13:00 Beek Vooruit JO16-1 Zwaluwe JO16-1 112204 0-2
C 23-03-2019 12:30 RCD JO16-2 DFC JO16-1 112243 4-2
C 23-03-2019 12:00 Drechtstreek JO16-3 Rhelico JO16-1 112018 3-4
C 23-03-2019 09:00 Schelluinen JO16-1 Drechtstreek JO16-2 112399 6-4
C 16-03-2019 10:00 Drechtstreek JO16-2 DIA JO16-2 112022 0-0
C 16-03-2019 10:15 Zwaluwe JO16-1 RCD JO16-2 112300 4-0
C 16-03-2019 13:00 Beek Vooruit JO16-1 Drechtstreek JO16-3 112125 4-1
C 16-03-2019 12:30 Madese Boys JO16-1 Schelluinen JO16-1 112008 0-0
C 09-03-2019 14:30 RCD JO16-2 Kogelvangers JO16-2 112170 4-2
C 09-03-2019 12:30 DIA JO16-2 Beek Vooruit JO16-1 112115 0-0
C 09-03-2019 10:00 Oranje Wit JO16-3 Drechtstreek JO16-2 111971 2-0
C 09-03-2019 09:30 Rhelico JO16-1 Madese Boys JO16-1 112364 0-0
C 06-03-2019 19:30 Oranje Wit JO16-3 DFC JO16-1 112109 2-8
C 23-02-2019 12:30 Madese Boys JO16-1 Drechtstreek JO16-2 112107 0-0
C 16-02-2019 13:10 Drechtstreek JO16-3 RCD JO16-2 112175 4-1
C 16-02-2019 10:15 Zwaluwe JO16-1 DIA JO16-2 112356 0-0
C 16-02-2019 09:30 Rhelico JO16-1 Oranje Wit JO16-3 112130 4-1
C 16-02-2019 12:00 Kogelvangers JO16-2 Schelluinen JO16-1 112166 1-8
C 16-02-2019 12:15 Drechtstreek JO16-2 Beek Vooruit JO16-1 111988 0-2
C 16-02-2019 12:30 DFC JO16-1 Madese Boys JO16-1 112183 3-2
C 09-02-2019 12:45 Beek Vooruit JO16-1 Kogelvangers JO16-2 112289 6-2
C 09-02-2019 12:30 RCD JO16-2 Rhelico JO16-1 111962 4-5
C 09-02-2019 11:30 DIA JO16-2 Drechtstreek JO16-3 112173 5-3
C 09-02-2019 09:00 Schelluinen JO16-1 Zwaluwe JO16-1 112007 0-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO17-5 Dubbeldam JO17-4 4632 0-8
B 15-09-2018 14:00 Terheijden JO17-1 FC Dordrecht Amateurs JO17-1 4931 8-5
B 10-09-2018 19:00 Dubbeldam JO17-4 Terheijden JO17-1 5104 3-1
B 08-09-2018 12:30 FC Dordrecht Amateurs JO17-1 Dubbeldam JO17-4 4945 2-4
B 08-09-2018 11:30 Terheijden JO17-1 Beek Vooruit JO17-5 5330 6-3
B 01-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-5 FC Dordrecht Amateurs JO17-1 5540 1-10
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 14:30 Riel JO17-1 Sarto JO17-3 102522 2-3
C 15-12-2018 15:30 TVC Breda JO17-2 VVR JO17-2 37458 2-1
C 15-12-2018 11:15 SAB JO17-1 VOAB JO17-3 37095 2-0
C 15-12-2018 13:00 Gloria UC JO17-2 Bavel JO17-3 37664 1-1
C 08-12-2018 11:30 Baronie JO17-8 VVR JO17-2 36522 3-4
C 08-12-2018 14:30 Viola JO17-1 Sarto JO17-3 35919 3-1
C 08-12-2018 14:30 Riel JO17-1 JEKA JO17-7 102532 5-1
C 08-12-2018 15:30 TVC Breda JO17-2 Beek Vooruit JO17-5 37775 9-0
C 01-12-2018 13:30 JEKA JO17-7 TVC Breda JO17-2 36368 1-9
C 01-12-2018 12:30 VVR JO17-2 SAB JO17-1 36130 5-0
C 01-12-2018 12:45 Sarto JO17-3 Gloria UC JO17-2 37708 0-2
C 01-12-2018 13:15 Beek Vooruit JO17-5 Viola JO17-1 36127 1-9
C 01-12-2018 13:00 VOAB JO17-3 Riel JO17-1 102531 2-0
C 01-12-2018 13:45 Bavel JO17-3 Baronie JO17-8 36548 0-4
C 24-11-2018 11:15 SAB JO17-1 Sarto JO17-3 35584 1-3
C 24-11-2018 12:30 VVR JO17-2 Beek Vooruit JO17-5 35611 11-1
C 24-11-2018 13:00 Gloria UC JO17-2 JEKA JO17-7 37425 2-1
C 24-11-2018 13:15 Baronie JO17-8 VOAB JO17-3 37280 2-12
C 24-11-2018 14:30 Riel JO17-1 Bavel JO17-3 102530 4-3
C 24-11-2018 14:30 Viola JO17-1 TVC Breda JO17-2 37610 2-4
C 17-11-2018 15:30 TVC Breda JO17-2 Baronie JO17-8 36719 6-2
C 17-11-2018 13:00 VOAB JO17-3 Gloria UC JO17-2 36217 9-0
C 17-11-2018 15:15 Bavel JO17-3 Beek Vooruit JO17-5 36817 0-4
C 17-11-2018 15:30 JEKA JO17-7 Viola JO17-1 37761 3-9
C 17-11-2018 14:30 Sarto JO17-3 VVR JO17-2 36643 2-2
C 17-11-2018 14:30 Riel JO17-1 SAB JO17-1 102529 3-2
C 10-11-2018 11:15 SAB JO17-1 JEKA JO17-7 36571 7-1
C 10-11-2018 12:30 VVR JO17-2 Bavel JO17-3 38030 4-3
C 10-11-2018 13:15 Beek Vooruit JO17-5 VOAB JO17-3 38108 1-10
C 10-11-2018 14:30 Viola JO17-1 Riel JO17-1 102528 2-0
C 10-11-2018 13:00 Gloria UC JO17-2 TVC Breda JO17-2 37293 1-6
C 10-11-2018 15:15 Baronie JO17-8 Sarto JO17-3 36155 3-2
C 06-11-2018 19:30 Gloria UC JO17-2 VVR JO17-2 37330 1-2
C 03-11-2018 15:30 TVC Breda JO17-2 Sarto JO17-3 35808 3-0
C 03-11-2018 14:30 Riel JO17-1 Beek Vooruit JO17-5 102527 7-0
C 03-11-2018 14:30 Viola JO17-1 VOAB JO17-3 36383 1-3
C 03-11-2018 11:00 SAB JO17-1 Baronie JO17-8 37354 3-5
C 03-11-2018 10:15 JEKA JO17-7 Bavel JO17-3 35528 2-3
C 27-10-2018 12:30 VVR JO17-2 TSV Gudok JO17-6 37487 0-0
C 27-10-2018 13:00 VOAB JO17-3 TVC Breda JO17-2 36144 3-4
C 27-10-2018 13:00 Bavel JO17-3 Viola JO17-1 36661 1-6
C 27-10-2018 14:30 Sarto JO17-3 JEKA JO17-7 36194 12-0
C 27-10-2018 13:15 Beek Vooruit JO17-5 SAB JO17-1 36753 3-6
C 27-10-2018 10:00 Baronie JO17-8 Gloria UC JO17-2 36126 5-3
C 27-10-2018 12:30 VVR JO17-2 Riel JO17-1 102526 7-0
C 20-10-2018 15:30 TVC Breda JO17-2 Riel JO17-1 102523 8-2
C 13-10-2018 11:45 SAB JO17-1 Bavel JO17-3 35845 2-4
C 13-10-2018 13:10 TSV Gudok JO17-6 Gloria UC JO17-2 36766 0-0
C 13-10-2018 09:00 JEKA JO17-7 Beek Vooruit JO17-5 37851 4-4
C 13-10-2018 14:30 Viola JO17-1 Baronie JO17-8 36963 6-0
C 13-10-2018 14:30 Sarto JO17-3 VOAB JO17-3 36484 4-2
C 13-10-2018 14:30 Riel JO17-1 Gloria UC JO17-2 102525 3-1
C 06-10-2018 12:30 VVR JO17-2 Viola JO17-1 37085 4-3
C 06-10-2018 13:00 Gloria UC JO17-2 SAB JO17-1 36145 1-4
C 06-10-2018 13:00 VOAB JO17-3 JEKA JO17-7 38090 9-0
C 06-10-2018 13:00 Bavel JO17-3 TVC Breda JO17-2 36572 0-10
C 06-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO17-5 Sarto JO17-3 36054 3-4
C 06-10-2018 10:05 Baronie JO17-8 TSV Gudok JO17-6 36517 0-0
C 06-10-2018 10:00 Baronie JO17-8 Riel JO17-1 102524 0-7
C 29-09-2018 13:00 VOAB JO17-3 VVR JO17-2 35524 3-6
C 29-09-2018 10:15 Beek Vooruit JO17-5 Gloria UC JO17-2 38015 1-3
C 29-09-2018 15:15 JEKA JO17-7 Baronie JO17-8 36220 1-2
C 29-09-2018 14:30 Viola JO17-1 SAB JO17-1 37768 4-2
C 29-09-2018 14:30 Sarto JO17-3 Bavel JO17-3 37361 11-0
C 29-09-2018 15:30 TVC Breda JO17-2 TSV Gudok JO17-6 36984 19-0
C 25-09-2018 19:00 Gloria UC JO17-2 Viola JO17-1 37937 1-3
C 22-09-2018 11:40 Baronie JO17-8 Beek Vooruit JO17-5 38129 9-2
C 22-09-2018 13:00 Bavel JO17-3 VOAB JO17-3 36460 0-5
C 22-09-2018 13:00 TSV Gudok JO17-6 Sarto JO17-3 36137 0-6
C 22-09-2018 12:30 VVR JO17-2 JEKA JO17-7 37693 7-0
C 22-09-2018 12:15 SAB JO17-1 TVC Breda JO17-2 35738 0-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluwe JO16-1 8 8 0 0 24 43 5 38 0
2 DFC JO16-1 9 7 0 2 21 44 15 29 0
3 Schelluinen Jo16-1 9 6 0 3 18 39 26 13 0
4 RCD JO16-2 9 5 0 4 15 39 27 12 0
5 Beek Vooruit JO16-1 9 5 0 4 15 28 23 5 0
6 Rhelico Jo16-1 9 4 1 4 13 27 35 -8 0
7 Drechtstreek JO16-3 9 4 0 5 12 31 42 -11 0
8 Oranje Wit JO16-3 8 2 0 6 6 13 43 -30 0
9 Drechtstreek JO16-2 9 1 2 6 5 18 33 -15 0
10 Kogelvangers JO16-2 9 0 1 8 1 15 48 -33 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dubbeldam JO17-4 3 3 0 0 9 15 3 12 0
2 Terheijden JO17-1 3 2 0 1 6 15 11 4 0
3 FC Dordrecht Amateurs JO17-1 3 1 0 2 3 17 13 4 0
4 Beek Vooruit JO17-5 3 0 0 3 0 4 24 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO17-2 11 11 0 0 33 67 12 55 0
2 VVR JO17-2 11 9 1 1 28 53 18 35 0
3 Viola JO17-1 11 8 0 3 24 48 20 28 0
4 VOAB JO17-3 11 7 0 4 21 58 20 38 0
5 Sarto JO17-3 11 6 1 4 19 42 21 21 0
6 Riel JO17-1 11 6 0 5 18 33 29 4 0
7 Baronie JO17-8 11 6 0 5 18 35 46 -11 0
8 SAB JO17-1 11 4 0 7 12 29 35 -6 0
9 Gloria UC JO17-2 11 3 1 7 10 16 35 -19 0
10 Bavel JO17-3 11 2 1 8 7 15 53 -38 0
11 Beek Vooruit JO17-5 11 1 1 9 4 20 72 -52 0
12 JEKA JO17-7 11 0 1 10 1 14 69 -55 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training oneven weken

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 11-07-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 18-07-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 25-07-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 01-08-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 08-08-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 15-08-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 22-08-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 29-08-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 05-09-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 12-09-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 19-09-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 26-09-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 03-10-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 10-10-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 17-10-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 19-06-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
wo 26-06-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 05 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven