0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - JO17 - Beek Vooruit JO17-4

Teamleden

Spelers
Fabio Kustermans Keeper      
Colin Bekers        
Scott Borghouts        
Sam van Hees        
Karim Hoppenbrouwers        
Dante Mensen        
Lucas van der Meulen        
Boris Poppelaars        
Felix Teulings        
Lars Tijssen        
Finn Verschoor        
Mauro de Vree        
 
Overige teamleden
Peter Ernest Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 15:00 Irene'58 JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 J. (Jelle) van der Veen 111045 3 - 0
C 18-05-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-4 VVR JO17-2 P.J.M. (Peter) Ernest 109757 3 - 4
C 11-05-2019 15:30 Unitas'30 JO17-3 Beek Vooruit JO17-4 M.J.C. (Maurice) Hermus 109734 1 - 2
C 04-05-2019 10:00 Beek Vooruit JO17-4 TVC Breda JO17-2 Afgeschermd 111485 3 - 3
C 13-04-2019 14:15 Bavel JO17-2 Beek Vooruit JO17-4 L. (Luuk) van den Berg 110368 2 - 0
C 06-04-2019 15:00 Beek Vooruit JO17-4 Baronie JO17-5 P.J.M. (Peter) Ernest 111110 5 - 1
C 30-03-2019 15:00 Beek Vooruit JO17-4 DIA JO17-2 P.J.M. (Peter) Ernest 111070 3 - 0
C 23-03-2019 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 A.E.G.J. (Albert) van Geloof 109802 3 - 1
C 16-03-2019 vervallen SC Hoge Vucht JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 109919
C 16-02-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-4 VCW JO17-1 I.C.A. (Ilona) Schippers 110617 1 - 4
C 09-02-2019 13:00 Moerse Boys JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 P (Peter) Verstraaten 109975 1 - 3
V 19-01-2019 13:00 Beek Vooruit JO17-4 vv Hpeven JO17-2
C 15-12-2018 12:00 UVV'40 JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 D. (Danny) Zwaanswijk 35754 7 - 2
C 08-12-2018 15:30 Bavel JO17-2 Beek Vooruit JO17-4 JA (Johan) vanEs 36709 0 - 2
C 01-12-2018 13:15 Beek Vooruit JO17-4 Chaam JO17-1 Afgeschermd 38058 1 - 5
C 24-11-2018 12:45 RSV JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 P.M.J.W. (Peter) Voeten 103963 3 - 2
C 24-11-2018 vervallen Beek Vooruit JO17-4 98287
C 17-11-2018 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 P.J.M. (Peter) Ernest 37337 3 - 3
C 10-11-2018 14:00 Beek Vooruit JO17-4 DSE JO17-1 J (John) vanNederkassel 37109 2 - 2
C 03-11-2018 12:30 Wernhout JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 Afgeschermd 38094 0 - 0
C 27-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-4 Baronie JO17-5 M.L.C. (Mark) Verschuren 37659 3 - 1
B 20-10-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 C.H. (Corné) Bulkmans 102684 7 - 0
C 06-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-4 DIA JO17-2 P.J.M. (Peter) Ernest 36376 5 - 1
C 29-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO17-4 Unitas'30 JO17-3 P.J.M. (Peter) Ernest 37186 3 - 0
C 22-09-2018 13:45 JEKA JO17-4 Beek Vooruit JO17-4 M. (Marcel) Rensen 37372 0 - 8
B 15-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-4 Pelikaan JO17-2 P.J.M. (Peter) Ernest 5381 3 - 0
B 08-09-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-4 WDS'19 JO17-1 P.J.M. (Peter) Ernest 5352 9 - 2
B 01-09-2018 12:30 ASWH JO17-3 Beek Vooruit JO17-4 P.J.M. (Peter) Ernest 5199 3 - 8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 15:30 TVC Breda JO17-2 VCW JO17-1 109554 2-5
C 25-05-2019 15:00 Irene'58 JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 111045 3-0
C 25-05-2019 13:45 Unitas'30 JO17-3 Bavel JO17-2 111464 2-1
C 25-05-2019 12:30 VVR JO17-2 DIA JO17-2 109820 2-2
C 25-05-2019 10:15 Baronie JO17-5 Moerse Boys JO17-1 110536 5-3
C 22-05-2019 19:00 DIA JO17-2 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 109701 1-7
C 18-05-2019 13:00 Moerse Boys JO17-1 Unitas'30 JO17-3 110963 1-0
C 18-05-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-4 VVR JO17-2 109757 3-4
C 18-05-2019 14:00 VCW JO17-1 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 110505 5-2
C 18-05-2019 14:30 DIA JO17-2 TVC Breda JO17-2 111368 2-5
C 18-05-2019 14:45 Bavel JO17-2 Baronie JO17-5 109842 3-3
C 16-05-2019 19:00 Baronie JO17-5 DIA JO17-2 109483 1-2
C 11-05-2019 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 Bavel JO17-2 111657 4-0
C 11-05-2019 13:00 Moerse Boys JO17-1 VCW JO17-1 111067 0-3
C 11-05-2019 15:30 TVC Breda JO17-2 Irene'58 JO17-1 110907 6-1
C 11-05-2019 15:30 Unitas'30 JO17-3 Beek Vooruit JO17-4 109734 1-2
C 04-05-2019 15:00 Bavel JO17-2 Moerse Boys JO17-1 110884 1-5
C 04-05-2019 12:30 Irene'58 JO17-1 VVR JO17-2 111303 1-4
C 04-05-2019 14:00 VCW JO17-1 Baronie JO17-5 111071 8-1
C 04-05-2019 10:00 Beek Vooruit JO17-4 TVC Breda JO17-2 111485 3-3
C 13-04-2019 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 Irene'58 JO17-1 111300 9-1
C 13-04-2019 13:00 Moerse Boys JO17-1 DIA JO17-2 110885 3-1
C 13-04-2019 14:15 Bavel JO17-2 Beek Vooruit JO17-4 110368 2-0
C 13-04-2019 15:30 TVC Breda JO17-2 VVR JO17-2 111079 4-6
C 13-04-2019 16:00 Unitas'30 JO17-3 VCW JO17-1 111124 5-1
C 06-04-2019 12:30 Irene'58 JO17-1 Moerse Boys JO17-1 111256 2-1
C 06-04-2019 14:30 DIA JO17-2 Unitas'30 JO17-3 110516 0-1
C 06-04-2019 14:00 VCW JO17-1 Bavel JO17-2 111345 2-1
C 06-04-2019 15:00 Beek Vooruit JO17-4 Baronie JO17-5 111110 5-1
C 06-04-2019 12:30 VVR JO17-2 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 111669 4-1
C 30-03-2019 15:00 Beek Vooruit JO17-4 DIA JO17-2 111070 3-0
C 30-03-2019 12:30 VVR JO17-2 VCW JO17-1 109630 4-2
C 23-03-2019 13:55 Unitas'30 JO17-3 TVC Breda JO17-2 110475 5-3
C 23-03-2019 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 109802 3-1
C 23-03-2019 13:00 Baronie JO17-5 VVR JO17-2 111668 4-1
C 23-03-2019 14:15 Bavel JO17-2 Irene'58 JO17-1 111775 3-3
C 23-03-2019 15:30 VCW JO17-1 DIA JO17-2 109903 4-3
C 16-03-2019 12:00 SC Hoge Vucht JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 109919 0-0
C 16-03-2019 12:15 Unitas'30 JO17-3 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 111084 1-3
C 16-03-2019 12:30 Irene'58 JO17-1 Baronie JO17-5 109828 1-2
C 16-03-2019 15:30 TVC Breda JO17-2 Moerse Boys JO17-1 111513 1-3
C 16-03-2019 14:30 DIA JO17-2 Bavel JO17-2 109560 0-1
C 09-03-2019 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 TVC Breda JO17-2 110763 2-1
C 09-03-2019 15:10 Baronie JO17-5 Unitas'30 JO17-3 111633 1-2
C 09-03-2019 13:00 Moerse Boys JO17-1 VVR JO17-2 110336 2-1
C 09-03-2019 14:30 VCW JO17-1 Irene'58 JO17-1 110985 1-0
C 09-03-2019 14:15 Bavel JO17-2 SC Hoge Vucht JO17-1 110635 0-0
C 23-02-2019 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 Moerse Boys JO17-1 111822 2-3
C 16-02-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-4 VCW JO17-1 110617 1-4
C 16-02-2019 12:45 VVR JO17-2 Bavel JO17-2 111506 2-2
C 16-02-2019 12:30 Irene'58 JO17-1 Unitas'30 JO17-3 110753 0-5
C 16-02-2019 12:00 SC Hoge Vucht JO17-1 DIA JO17-2 110183 0-0
C 16-02-2019 15:30 TVC Breda JO17-2 Baronie JO17-5 111218 1-3
C 09-02-2019 13:00 Moerse Boys JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 109975 1-3
C 09-02-2019 13:30 VCW JO17-1 SC Hoge Vucht JO17-1 109921 6-2
C 09-02-2019 13:45 Bavel JO17-2 TVC Breda JO17-2 109784 1-5
C 09-02-2019 14:00 Unitas'30 JO17-3 VVR JO17-2 111659 1-0
C 09-02-2019 14:30 DIA JO17-2 Irene'58 JO17-1 110771 2-2
C 09-02-2019 12:00 Baronie JO17-5 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 111175 3-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 102684 7-0
B 15-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-4 Pelikaan JO17-2 5381 3-0
B 15-09-2018 15:00 WDS'19 JO17-1 ASWH JO17-3 4864 0-0
B 08-09-2018 12:30 Pelikaan JO17-2 ASWH JO17-3 4640 0-0
B 08-09-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-4 WDS'19 JO17-1 5352 9-2
B 01-09-2018 12:30 ASWH JO17-3 Beek Vooruit JO17-4 5199 3-8
B 01-09-2018 15:15 WDS'19 JO17-1 Pelikaan JO17-2 4840 13-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 12:00 UVV'40 JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 35754 7-2
C 13-12-2018 19:30 DSE JO17-1 RSV JO17-1 103956 1-5
C 08-12-2018 12:30 Wernhout JO17-1 UVV'40 JO17-1 36640 2-4
C 08-12-2018 12:15 JEKA JO17-4 RSV JO17-1 103965 1-5
C 08-12-2018 14:30 Chaam JO17-1 DIA JO17-2 35957 3-2
C 08-12-2018 14:50 Baronie JO17-5 DSE JO17-1 37605 0-0
C 08-12-2018 15:30 Bavel JO17-2 Beek Vooruit JO17-4 36709 0-2
C 08-12-2018 15:45 Unitas'30 JO17-3 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 36810 3-2
C 01-12-2018 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 JEKA JO17-4 35615 4-1
C 01-12-2018 12:45 RSV JO17-1 Baronie JO17-5 103964 0-2
C 01-12-2018 13:15 Beek Vooruit JO17-4 Chaam JO17-1 38058 1-5
C 01-12-2018 14:30 DIA JO17-2 Unitas'30 JO17-3 36103 3-0
C 01-12-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 Bavel JO17-2 36771 2-2
C 24-11-2018 08:30 Baronie JO17-5 DIA JO17-2 37327 1-6
C 24-11-2018 12:30 Wernhout JO17-1 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 35725 1-3
C 24-11-2018 12:45 RSV JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 103963 3-2
C 24-11-2018 13:00 JEKA JO17-4 DSE JO17-1 37642 2-5
C 24-11-2018 14:30 Chaam JO17-1 Bavel JO17-2 37795 2-2
C 24-11-2018 14:00 Unitas'30 JO17-3 UVV'40 JO17-1 35825 5-3
C 17-11-2018 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 37337 3-3
C 17-11-2018 12:30 Wernhout JO17-1 Baronie JO17-5 36882 2-4
C 17-11-2018 14:30 Bavel JO17-2 JEKA JO17-4 36266 9-1
C 17-11-2018 15:00 DSE JO17-1 Unitas'30 JO17-3 36664 4-3
C 17-11-2018 14:30 DIA JO17-2 RSV JO17-1 103962 1-3
C 17-11-2018 14:00 UVV'40 JO17-1 Chaam JO17-1 36783 1-2
C 10-11-2018 12:45 RSV JO17-1 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 103961 2-3
C 10-11-2018 14:00 Beek Vooruit JO17-4 DSE JO17-1 37109 2-2
C 10-11-2018 13:15 JEKA JO17-4 DIA JO17-2 37020 0-13
C 10-11-2018 14:30 Chaam JO17-1 Wernhout JO17-1 37473 9-0
C 10-11-2018 13:20 Baronie JO17-5 UVV'40 JO17-1 37114 4-3
C 10-11-2018 12:00 Unitas'30 JO17-3 Bavel JO17-2 35539 1-2
C 03-11-2018 12:00 Unitas'30 JO17-3 RSV JO17-1 103960 1-3
C 03-11-2018 15:25 Baronie JO17-5 JEKA JO17-4 35529 8-0
C 03-11-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 36330 1-4
C 03-11-2018 14:30 Chaam JO17-1 DSE JO17-1 38100 3-2
C 03-11-2018 13:00 Bavel JO17-2 DIA JO17-2 37060 1-1
C 03-11-2018 12:30 Wernhout JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 38094 0-0
C 01-11-2018 19:30 DSE JO17-1 UVV'40 JO17-1 36610 3-0
C 27-10-2018 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 Chaam JO17-1 37312 3-4
C 27-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO17-3 Wernhout JO17-1 98283 0-0
C 27-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-4 Baronie JO17-5 37659 3-1
C 27-10-2018 12:30 JEKA JO17-4 Unitas'30 JO17-3 35523 1-6
C 27-10-2018 14:30 DIA JO17-2 UVV'40 JO17-1 37331 2-1
C 27-10-2018 14:30 DSE JO17-1 Bavel JO17-2 36980 7-2
C 27-10-2018 12:45 RSV JO17-1 Wernhout JO17-1 103959 3-1
C 22-10-2018 19:30 DIA JO17-2 DSE JO17-1 37382 1-6
C 20-10-2018 14:30 DSE JO17-1 Wernhout JO17-1 36490 8-2
C 13-10-2018 13:00 Chaam JO17-1 JEKA JO17-4 36308 20-0
C 13-10-2018 13:20 Baronie JO17-5 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 36567 1-5
C 13-10-2018 12:30 Wernhout JO17-1 Unitas'30 JO17-3 35709 0-2
C 13-10-2018 14:20 Bavel JO17-2 RSV JO17-1 103958 2-2
C 13-10-2018 14:30 Bavel JO17-2 Beek Vooruit JO17-3 98282 0-0
C 06-10-2018 13:45 Unitas'30 JO17-3 Baronie JO17-5 36773 1-3
C 06-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO17-3 Chaam JO17-1 98281 0-0
C 06-10-2018 13:00 JEKA JO17-4 Wernhout JO17-1 37053 1-2
C 06-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-4 DIA JO17-2 36376 5-1
C 06-10-2018 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 Bavel JO17-2 36271 5-1
C 29-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO17-4 Unitas'30 JO17-3 37186 3-0
C 29-09-2018 14:15 Bavel JO17-2 Wernhout JO17-1 36982 1-3
C 29-09-2018 14:30 Chaam JO17-1 Baronie JO17-5 37567 3-2
C 29-09-2018 14:30 DIA JO17-2 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 35521 4-1
C 29-09-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 JEKA JO17-4 36341 10-2
C 22-09-2018 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 DSE JO17-1 38026 5-2
C 22-09-2018 13:05 Baronie JO17-5 Bavel JO17-2 36482 0-0
C 22-09-2018 15:30 Unitas'30 JO17-3 Chaam JO17-1 36790 1-1
C 22-09-2018 14:00 Groen Wit JO17-1 UVV'40 JO17-1 35784 0-0
C 22-09-2018 13:45 JEKA JO17-4 Beek Vooruit JO17-4 37372 0-8
C 22-09-2018 12:30 Wernhout JO17-1 DIA JO17-2 36863 3-5
C 22-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO17-3 UVV'40 JO17-1 98279 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VCW JO17-1 10 8 0 2 24 35 19 16 0
2 Unitas'30 JO17-3 10 7 0 3 21 23 12 11 0
3 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 10 6 0 4 18 34 20 14 0
4 Moerse Boys JO17-1 10 6 0 4 18 22 19 3 0
5 VVR JO17-2 10 5 2 3 17 28 22 6 0
6 Baronie JO17-5 10 5 1 4 16 24 27 -3 0
7 Beek Vooruit JO17-4 10 4 1 5 13 21 22 -1 0
8 TVC Breda JO17-2 10 3 1 6 10 31 31 0 0
9 Bavel JO17-2 10 2 3 5 9 15 26 -11 0
10 Irene'58 JO17-1 10 2 2 6 8 14 33 -19 0
11 DIA JO17-2 10 1 2 7 5 13 29 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO17-1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
2 Beek Vooruit JO17-4 1 0 0 1 0 0 7 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Chaam JO17-1 10 8 2 0 26 52 14 38 0
2 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 11 7 1 3 22 38 23 15 0
3 RSV JO17-1 9 6 1 2 19 26 14 12 0
4 DSE JO17-1 10 6 1 3 19 40 25 15 0
5 DIA JO17-2 11 6 1 4 19 39 24 15 0
6 Beek Vooruit JO17-4 11 5 3 3 18 31 22 9 0
7 Baronie JO17-5 10 5 1 4 16 26 23 3 0
8 Unitas'30 JO17-3 11 4 1 6 13 23 25 -2 0
9 Bavel JO17-2 11 2 5 4 11 22 26 -4 0
10 UVV'40 JO17-1 10 3 1 6 10 32 28 4 0
11 Wernhout JO17-1 11 2 1 8 7 16 40 -24 0
12 JEKA JO17-4 11 0 0 11 0 9 90 -81 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training even weken

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 22-08-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 29-08-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 05-09-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 12-09-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 19-09-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 26-09-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 03-10-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 10-10-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 17-10-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 19-06-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 26-06-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
woensdag 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
zo 26-08-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 02-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 09-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 16-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 23-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 30-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 07-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 14-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 21-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 28-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 04-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 11-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 18-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 25-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 02-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 09-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 16-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 23-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 30-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 06-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 13-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 20-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 27-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 03-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 10-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 17-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 24-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 03-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 10-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 17-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 24-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 31-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 07-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 14-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 21-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 28-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 05-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 12-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 19-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 26-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 02-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 09-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 16-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 23-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door
zo 30-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training oneven weken gaat_door

Berichten



Terug naar boven