0238 Onder 17 competitie (voorjaar A-cat)

Junioren - JO17 - Beek Vooruit JO17-2

Teamleden

Spelers
Finn Bakx        
Marnix van Gils        
Bart van de Klundert        
Max Muller        
 
Overige teamleden
Hein Silooy Leider
Eric Aarts Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-2 Victoria'03 JO17-1 H. (Hein) Silooy 109200 2 - 3
C 18-05-2019 13:45 Unitas'30 JO17-2 Beek Vooruit JO17-2 Afgeschermd 109095 2 - 1
C 11-05-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-2 Zundert JO17-1 D. (Danny) Englebert 109128 3 - 6
C 04-05-2019 12:45 Hoeven JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 B. (Bert) Aartsen 109138 7 - 1
C 20-04-2019 10:00 VVR JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 B. (Bryan) Koks 109117 5 - 1
C 13-04-2019 13:00 Beek Vooruit JO17-2 DIA JO17-1 P.L.C. (Pascal) van Oers 109399 1 - 2
C 23-03-2019 13:00 Beek Vooruit JO17-2 TVC Breda JO17-1 R.A. (Rolf) van den Broek 109269 1 - 5
C 16-03-2019 13:30 Beek Vooruit JO17-2 Alliance JO17-1 M. (Mikail) Tekindemir 109249 0 - 2
C 09-03-2019 14:30 SC Gastel JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 P. (Patrick) Nijnatten 109274 3 - 1
C 16-02-2019 13:50 Baronie JO17-2 Beek Vooruit JO17-2 R. (Remko) Lamme 109169 10 - 0
C 09-02-2019 13:00 Beek Vooruit JO17-2 Sprundel JO17-1 Afgeschermd 109245 0 - 3
V 02-02-2019 11:15 SLEEUWIJK JO17-1 Beek Vooruit JO17-2
V 26-01-2019 afgelast Beek Vooruit JO17-2 vv RIJEN JO17-1
V 19-01-2019 15:00 Beek Vooruit JO17-2 RKDVC JO17-2
C 08-12-2018 13:15 Beek Vooruit JO17-2 Alblasserdam JO17-1 Afgeschermd 35518 1 - 3
V 01-12-2018 12:15 RFC JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 nvt
C 24-11-2018 13:15 Beek Vooruit JO17-2 Dubbeldam JO17-1 A.L.M. (Rian) Voesenek 35258 0 - 4
C 17-11-2018 14:15 Virtus JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 R.C.J. (Rob) Luyken 35200 15 - 1
C 10-11-2018 13:30 Beek Vooruit JO17-2 Oranje Wit JO17-2 C. (Cemal) Sayim 35123 5 - 3
C 03-11-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-2 VVGZ JO17-1 Afgeschermd 35239 1 - 11
C 27-10-2018 14:30 Unitas JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 B. (Bryan) Koks 35144 4 - 0
V 20-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO17-2 WDS '19 JO17-1 Frank Verschuuren (Scheidsrechter) nvt
C 13-10-2018 09:55 Beek Vooruit JO17-2 Drechtstreek JO17-1 J. (Johan) deRover 35196 1 - 3
C 06-10-2018 10:15 De Alblas JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 C. (Cees) deVormer 35445 4 - 0
C 29-09-2018 10:15 Pelikaan JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 E. (Emin) Ayaz 35489 13 - 0
C 22-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO17-2 Rijsoord JO17-1 M.C. (Michel) denHaan 35156 4 - 0
B 15-09-2018 14:00 Madese Boys JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 R. (Rick) Hoornweg 5222 7 - 3
B 08-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-2 DIA JO17-1 Afgeschermd 4951 0 - 6
B 01-09-2018 13:55 Unitas'30 JO17-2 Beek Vooruit JO17-2 P. (Patrick) Forsten 5151 4 - 2
V 25-08-2018 15:00 Beek Vooruit JO17-2 Victoria '03 JO17-1 nvt
V 25-08-2018 15:00 Beek Vooruit JO17-2 Victoria '03 JO17-1 Mark Verschuren (Scheidsrechter) nvt
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 09:00 SC Gastel JO17-1 Unitas'30 JO17-2 109045 4-1
C 25-05-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-2 Victoria'03 JO17-1 109200 0-0
C 25-05-2019 13:00 TVC Breda JO17-1 DIA JO17-1 109124 1-2
C 25-05-2019 12:00 Sprundel JO17-1 VVR JO17-1 109354 5-2
C 25-05-2019 12:30 Alliance JO17-1 Hoeven JO17-1 109204 0-3
C 25-05-2019 11:15 Baronie JO17-2 Zundert JO17-1 109388 5-0
C 20-05-2019 19:30 DIA JO17-1 Alliance JO17-1 109262 1-0
C 18-05-2019 12:30 Zundert JO17-1 Sprundel JO17-1 109113 0-0
C 18-05-2019 13:45 Unitas'30 JO17-2 Beek Vooruit JO17-2 109095 2-1
C 18-05-2019 12:45 Hoeven JO17-1 Baronie JO17-2 109214 1-5
C 18-05-2019 12:30 Victoria'03 JO17-1 SC Gastel JO17-1 109212 4-2
C 18-05-2019 12:30 VVR JO17-1 TVC Breda JO17-1 109178 0-4
C 11-05-2019 12:15 Unitas'30 JO17-2 DIA JO17-1 109309 1-3
C 11-05-2019 12:30 Alliance JO17-1 Victoria'03 JO17-1 109412 2-8
C 11-05-2019 12:45 Sprundel JO17-1 Hoeven JO17-1 109048 1-2
C 11-05-2019 13:00 TVC Breda JO17-1 Baronie JO17-2 109395 4-3
C 11-05-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-2 Zundert JO17-1 109128 3-6
C 11-05-2019 14:30 SC Gastel JO17-1 VVR JO17-1 109380 4-4
C 04-05-2019 12:30 VVR JO17-1 Alliance JO17-1 109142 3-1
C 04-05-2019 12:30 Victoria'03 JO17-1 Unitas'30 JO17-2 109359 2-0
C 04-05-2019 12:45 Hoeven JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 109138 7-1
C 04-05-2019 13:30 Baronie JO17-2 Sprundel JO17-1 109348 8-1
C 04-05-2019 14:30 DIA JO17-1 SC Gastel JO17-1 109192 1-0
C 20-04-2019 10:00 VVR JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 109117 5-1
C 15-04-2019 19:30 Zundert JO17-1 TVC Breda JO17-1 109329 2-2
C 13-04-2019 10:30 SC Gastel JO17-1 Hoeven JO17-1 109324 1-2
C 13-04-2019 12:15 Unitas'30 JO17-2 VVR JO17-1 109090 5-3
C 13-04-2019 12:30 Alliance JO17-1 Baronie JO17-2 109250 0-3
C 13-04-2019 12:45 Victoria'03 JO17-1 Zundert JO17-1 109154 3-2
C 13-04-2019 13:00 Beek Vooruit JO17-2 DIA JO17-1 109399 1-2
C 13-04-2019 13:00 TVC Breda JO17-1 Sprundel JO17-1 109168 13-3
C 06-04-2019 15:00 Zundert JO17-1 SC Gastel JO17-1 109360 2-5
C 06-04-2019 15:00 Hoeven JO17-1 TVC Breda JO17-1 109089 0-3
C 06-04-2019 14:30 DIA JO17-1 Victoria'03 JO17-1 109137 3-2
C 06-04-2019 13:30 Baronie JO17-2 Unitas'30 JO17-2 109062 3-0
C 06-04-2019 12:45 Sprundel JO17-1 Alliance JO17-1 109420 3-1
C 30-03-2019 11:00 VVR JO17-1 Victoria'03 JO17-1 109308 1-4
C 30-03-2019 12:45 Sprundel JO17-1 DIA JO17-1 109079 1-4
C 23-03-2019 13:00 Beek Vooruit JO17-2 TVC Breda JO17-1 109269 1-5
C 23-03-2019 14:30 DIA JO17-1 VVR JO17-1 109071 1-1
C 23-03-2019 11:30 Victoria'03 JO17-1 Baronie JO17-2 109385 2-7
C 23-03-2019 12:00 Unitas'30 JO17-2 Hoeven JO17-1 109046 0-2
C 23-03-2019 14:30 SC Gastel JO17-1 Sprundel JO17-1 109175 0-1
C 23-03-2019 12:30 Alliance JO17-1 Zundert JO17-1 109289 0-3
C 16-03-2019 12:45 Hoeven JO17-1 Zundert JO17-1 109336 0-6
C 16-03-2019 13:00 TVC Breda JO17-1 Unitas'30 JO17-2 109151 6-0
C 16-03-2019 13:30 Beek Vooruit JO17-2 Alliance JO17-1 109249 0-2
C 16-03-2019 16:00 Baronie JO17-2 SC Gastel JO17-1 109121 0-0
C 09-03-2019 12:00 Unitas'30 JO17-2 Sprundel JO17-1 109291 3-1
C 09-03-2019 12:30 Alliance JO17-1 TVC Breda JO17-1 109414 1-7
C 09-03-2019 14:30 DIA JO17-1 Baronie JO17-2 109163 3-1
C 09-03-2019 14:30 SC Gastel JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 109274 3-1
C 23-02-2019 09:30 Victoria'03 JO17-1 Hoeven JO17-1 109278 1-0
C 20-02-2019 19:30 Zundert JO17-1 VVR JO17-1 109394 2-5
C 16-02-2019 12:30 Alliance JO17-1 Unitas'30 JO17-2 109293 3-2
C 16-02-2019 12:45 Hoeven JO17-1 VVR JO17-1 109377 1-3
C 16-02-2019 12:45 Sprundel JO17-1 Victoria'03 JO17-1 109114 2-1
C 16-02-2019 13:00 TVC Breda JO17-1 SC Gastel JO17-1 109174 2-4
C 16-02-2019 13:50 Baronie JO17-2 Beek Vooruit JO17-2 109169 10-0
C 16-02-2019 15:00 Zundert JO17-1 DIA JO17-1 109307 5-2
C 09-02-2019 14:30 SC Gastel JO17-1 Alliance JO17-1 109271 3-2
C 09-02-2019 14:30 DIA JO17-1 Hoeven JO17-1 109368 5-1
C 09-02-2019 13:00 Beek Vooruit JO17-2 Sprundel JO17-1 109245 0-3
C 09-02-2019 12:30 Victoria'03 JO17-1 TVC Breda JO17-1 109211 2-3
C 09-02-2019 12:30 VVR JO17-1 Baronie JO17-2 109297 0-3
C 09-02-2019 12:00 Unitas'30 JO17-2 Zundert JO17-1 109301 0-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 12:00 Unitas'30 JO17-2 DIA JO17-1 5188 2-3
B 15-09-2018 14:00 Madese Boys JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 5222 7-3
B 08-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-2 DIA JO17-1 4951 0-6
B 08-09-2018 14:30 Madese Boys JO17-1 Unitas'30 JO17-2 4902 3-1
B 01-09-2018 13:55 Unitas'30 JO17-2 Beek Vooruit JO17-2 5151 4-2
B 01-09-2018 14:30 DIA JO17-1 Madese Boys JO17-1 4877 0-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 11-12-2018 20:00 Virtus JO17-1 Unitas JO17-1 106028 4-1
C 08-12-2018 10:15 De Alblas JO17-1 Drechtstreek JO17-1 35104 1-1
C 08-12-2018 11:45 Rijsoord JO17-1 Unitas JO17-1 35272 2-13
C 08-12-2018 12:30 Pelikaan JO17-1 Dubbeldam JO17-1 35443 7-1
C 08-12-2018 13:15 Beek Vooruit JO17-2 Alblasserdam JO17-1 35518 1-3
C 08-12-2018 13:00 Virtus JO17-1 Oranje Wit JO17-2 35262 5-1
C 01-12-2018 10:00 Alblasserdam JO17-1 Virtus JO17-1 35238 0-11
C 01-12-2018 12:30 Dubbeldam JO17-1 De Alblas JO17-1 35483 3-1
C 01-12-2018 12:00 Drechtstreek JO17-1 VVGZ JO17-1 35420 1-3
C 01-12-2018 11:15 Oranje Wit JO17-2 Rijsoord JO17-1 35488 4-0
C 28-11-2018 19:30 Unitas JO17-1 Pelikaan JO17-1 35321 3-1
C 24-11-2018 10:00 VVGZ JO17-1 Alblasserdam JO17-1 35216 4-1
C 24-11-2018 10:15 De Alblas JO17-1 Oranje Wit JO17-2 35457 0-0
C 24-11-2018 10:15 Pelikaan JO17-1 Rijsoord JO17-1 35131 6-0
C 24-11-2018 13:00 Virtus JO17-1 Drechtstreek JO17-1 35382 1-0
C 24-11-2018 13:15 Beek Vooruit JO17-2 Dubbeldam JO17-1 35258 0-4
C 21-11-2018 19:30 Unitas JO17-1 Alblasserdam JO17-1 35338 8-1
C 17-11-2018 10:00 Alblasserdam JO17-1 De Alblas JO17-1 35517 1-3
C 17-11-2018 11:00 Oranje Wit JO17-2 Pelikaan JO17-1 35378 0-6
C 17-11-2018 12:00 Drechtstreek JO17-1 Unitas JO17-1 35350 2-1
C 17-11-2018 12:30 Rijsoord JO17-1 VVGZ JO17-1 35429 0-9
C 17-11-2018 14:15 Virtus JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 35200 15-1
C 10-11-2018 10:15 VVGZ JO17-1 Dubbeldam JO17-1 35290 7-2
C 10-11-2018 10:15 De Alblas JO17-1 Rijsoord JO17-1 35399 2-2
C 10-11-2018 12:30 Pelikaan JO17-1 Virtus JO17-1 35415 0-2
C 10-11-2018 13:30 Beek Vooruit JO17-2 Oranje Wit JO17-2 35123 5-3
C 03-11-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-2 VVGZ JO17-1 35239 1-11
C 03-11-2018 13:00 Virtus JO17-1 Unitas JO17-1 35225 0-1
C 03-11-2018 12:30 Rijsoord JO17-1 Dubbeldam JO17-1 35385 1-3
C 03-11-2018 11:30 Oranje Wit JO17-2 Drechtstreek JO17-1 35324 1-2
C 03-11-2018 12:30 Pelikaan JO17-1 Alblasserdam JO17-1 35197 10-0
C 27-10-2018 14:30 Unitas JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 35144 4-0
C 27-10-2018 12:30 Dubbeldam JO17-1 Oranje Wit JO17-2 35125 4-0
C 27-10-2018 12:00 Drechtstreek JO17-1 Pelikaan JO17-1 35193 1-3
C 27-10-2018 10:15 VVGZ JO17-1 De Alblas JO17-1 35304 4-1
C 20-10-2018 10:30 Alblasserdam JO17-1 Rijsoord JO17-1 35482 1-3
C 13-10-2018 09:55 Beek Vooruit JO17-2 Drechtstreek JO17-1 35196 1-3
C 13-10-2018 13:00 Virtus JO17-1 De Alblas JO17-1 35203 6-1
C 13-10-2018 12:30 Dubbeldam JO17-1 Alblasserdam JO17-1 35351 7-0
C 13-10-2018 11:30 Oranje Wit JO17-2 Unitas JO17-1 35127 2-2
C 13-10-2018 10:15 Pelikaan JO17-1 VVGZ JO17-1 35377 2-2
C 06-10-2018 10:00 VVGZ JO17-1 Virtus JO17-1 35175 6-3
C 06-10-2018 10:15 De Alblas JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 35445 4-0
C 06-10-2018 10:00 Alblasserdam JO17-1 Oranje Wit JO17-2 35159 1-4
C 06-10-2018 12:00 Drechtstreek JO17-1 Rijsoord JO17-1 35282 5-1
C 06-10-2018 14:30 Unitas JO17-1 Dubbeldam JO17-1 35352 3-1
C 29-09-2018 10:15 Pelikaan JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 35489 13-0
C 29-09-2018 10:30 Alblasserdam JO17-1 Prinsenland JO17-1 35471 0-0
C 29-09-2018 11:15 Oranje Wit JO17-2 VVGZ JO17-1 35112 0-4
C 29-09-2018 12:30 Dubbeldam JO17-1 Drechtstreek JO17-1 35496 3-1
C 29-09-2018 12:30 Rijsoord JO17-1 Virtus JO17-1 35336 0-4
C 29-09-2018 14:30 Unitas JO17-1 De Alblas JO17-1 35150 2-1
C 22-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO17-2 Rijsoord JO17-1 35156 4-0
C 22-09-2018 13:00 Virtus JO17-1 Dubbeldam JO17-1 35500 3-1
C 22-09-2018 12:00 Drechtstreek JO17-1 Alblasserdam JO17-1 35169 2-0
C 22-09-2018 10:00 VVGZ JO17-1 Unitas JO17-1 35124 0-2
C 22-09-2018 11:00 Prinsenland JO17-1 Oranje Wit JO17-2 35139 0-0
C 22-09-2018 10:15 De Alblas JO17-1 Pelikaan JO17-1 35146 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO17-1 11 9 1 1 28 27 14 13 0
2 Baronie JO17-2 11 8 1 2 25 48 11 37 0
3 TVC Breda JO17-1 11 8 1 2 25 50 18 32 0
4 Victoria'03 JO17-1 11 7 0 4 21 32 24 8 0
5 SC Gastel JO17-1 11 5 2 4 17 26 20 6 0
6 Zundert JO17-1 11 5 2 4 17 29 25 4 0
7 Sprundel JO17-1 11 5 1 5 16 21 34 -13 0
8 Hoeven JO17-1 11 5 0 6 15 19 26 -7 0
9 VVR JO17-1 11 4 2 5 14 27 31 -4 0
10 Unitas'30 JO17-2 11 3 0 8 9 14 29 -15 0
11 Alliance JO17-1 11 2 0 9 6 12 36 -24 0
12 Beek Vooruit JO17-2 11 0 0 11 0 11 48 -37 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Madese Boys JO17-1 3 3 0 0 9 15 4 11 0
2 DIA JO17-1 3 2 0 1 6 9 7 2 0
3 Unitas'30 JO17-2 3 1 0 2 3 7 8 -1 0
4 Beek Vooruit JO17-2 3 0 0 3 0 5 17 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus JO17-1 10 9 0 1 27 54 11 43 0
2 VVGZ JO17-1 10 8 1 1 25 50 13 37 0
3 Pelikaan JO17-1 10 7 1 2 22 52 10 42 0
4 Unitas JO17-1 10 7 1 2 22 39 14 25 0
5 Dubbeldam JO17-1 10 6 0 4 18 29 23 6 0
6 Drechtstreek JO17-1 10 5 1 4 16 18 15 3 0
7 De Alblas JO17-1 10 2 3 5 9 15 23 -8 0
8 Oranje Wit JO17-2 10 2 2 6 8 15 29 -14 0
9 Beek Vooruit JO17-2 10 2 0 8 6 13 60 -47 0
10 Rijsoord JO17-1 10 1 1 8 4 9 51 -42 0
11 Alblasserdam JO17-1 10 1 0 9 3 8 53 -45 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 10-07-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 17-07-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 24-07-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 31-07-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 07-08-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 14-08-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 21-08-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 28-08-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 04-09-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 11-09-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 18-09-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 25-09-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 02-10-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
donderdag 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 12-07-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 19-07-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 26-07-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 02-08-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 09-08-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 16-08-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 23-08-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 30-08-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 06-09-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 13-09-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 20-09-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 27-09-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 04-10-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 11-10-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 18-10-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 25-10-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 01-11-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 08-11-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 15-11-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 22-11-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 29-11-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 06-12-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 13-12-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 20-12-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 27-12-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 03-01-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 10-01-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 17-01-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 24-01-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 31-01-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 07-02-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 14-02-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 21-02-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 28-02-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 07-03-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 14-03-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 21-03-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 28-03-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 04-04-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 11-04-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 18-04-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 25-04-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 02-05-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 09-05-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 16-05-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 23-05-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 30-05-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 06-06-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 13-06-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 20-06-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door
do 27-06-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 09 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven