Onder 17 beker 3e ronde

Junioren - JO17 - Beek Vooruit JO17-1

Teamleden

Spelers
Stefan Hermans Keeper      
Jens Tijssen Keeper      
Tommes Aarts        
Chris Aarts        
Robin van Achterberg        
Luuk Baltissen        
Raf Beekers        
Jens van Bijnen        
Rick Duyvestijn        
Juup Elias        
Gijs Hoogerwerf        
Davey van Keulen        
Luc Klemans        
Daan Krutzen        
Lorenzo van der Linden        
Gijs Martens        
Rik Mol        
Luuk Monster        
Levi van Poppel        
Jop Rikken        
Joep Schoenmakers        
Ralph Silooy        
Luuk Timmers        
Stan van der Velden        
Mees Vermeulen        
Vic Verstraeten        
Milan Walvoort        
Klaas Wijnsma        
 
Overige teamleden
Jan Klemans Leider
Gerard Wijnsma Leider
Jordy Joosen Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 09-03-2019 09:45 MZC'11 JO17-1 Beek Vooruit JO17-1
C 09-03-2019 10:30 RCS JO17-1 Halsteren JO17-1
C 09-03-2019 13:15 Roosendaal JO17-1 Boeimeer JO17-1
C 09-03-2019 13:15 Kloetinge JO17-1 Bavel JO17-1
C 09-03-2019 13:15 Steenbergen JO17-1 Walcheren JO17-1
C 16-03-2019 14:30 JEKA JO17-1 Steenbergen JO17-1
C 16-03-2019 13:15 Bavel JO17-1 RCS JO17-1
C 16-03-2019 13:15 Halsteren JO17-1 MZC'11 JO17-1
C 16-03-2019 13:15 Boeimeer JO17-1 Kloetinge JO17-1
C 16-03-2019 12:45 Walcheren JO17-1 Terneuzen JO17-1
C 16-03-2019 11:15 Beek Vooruit JO17-1 Roosendaal JO17-1
C 23-03-2019 09:45 MZC'11 JO17-1 Bavel JO17-1
C 23-03-2019 10:30 RCS JO17-1 JEKA JO17-1
C 23-03-2019 11:15 Beek Vooruit JO17-1 Boeimeer JO17-1
C 23-03-2019 13:15 Roosendaal JO17-1 Terneuzen JO17-1
C 23-03-2019 13:15 Kloetinge JO17-1 Walcheren JO17-1
C 23-03-2019 13:15 Steenbergen JO17-1 Halsteren JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-02-2019 13:15 Halsteren JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 G.A. (Guus) Johann 35026 1 - 2
C 09-02-2019 11:15 Beek Vooruit JO17-1 Bavel JO17-1 J.A.F. (Johan) de Keizer 34978 7 - 0
V 02-02-2019 11:30 Beek Vooruit JO17-1 SC GASTEL JO17-1 Martijn Klemans (Scheidsrechter) 6-0
V 26-01-2019 afgelast Beek Vooruit JO17-1 SARTO JO17-1
V 19-01-2019 15:15 vv Gilze JO17-1 Beek Vooruit JO17-1
B 15-12-2018 12:00 Baronie JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 H.P. (Harald) Ghijsen 105886 5 - 1
C 08-12-2018 10:30 RCS JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 J. (Jan) Sinke 34899 2 - 2
C 01-12-2018 11:30 Beek Vooruit JO17-1 JEKA JO17-1 G.A. (Guus) Johann 34970 3 - 1
C 24-11-2018 10:00 Boeimeer JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 J. (Jelle) van denCorput 35064 2 - 3
C 17-11-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 J.A. (John) Swaans 34955 2 - 1
C 10-11-2018 11:45 Beek Vooruit JO17-1 MZC\'11 JO17-1 M. (Mivan) Mufti 34915 7 - 0
C 03-11-2018 13:00 Terneuzen JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 M.G. (Rinus) Verdaasdonk 35004 2 - 7
C 27-10-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-1 Walcheren JO17-1 Afgeschermd 34739 5 - 0
B 20-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-1 Madese Boys JO17-1 B.B. (Burhan) Cetin 102678 5 - 0
C 13-10-2018 13:15 Steenbergen JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 T. (Tim) vdRee 34926 2 - 6
C 06-10-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-1 Kloetinge JO17-1 B. (Bert) Aartsen 34912 1 - 0
C 29-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO17-1 Halsteren JO17-1 J.M. (John) vanVugt 34735 4 - 0
C 22-09-2018 11:30 Bavel JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 Afgeschermd 34919 1 - 1
B 08-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-1 Internos JO17-1 A.C.J.M. (Eddy) Peeters 5000 13 - 1
B 01-09-2018 13:00 Oranje Wit JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 R. (Ronald) Groesbeek 5176 1 - 2
V 25-08-2018 11:30 Beek Vooruit JO17-1 FC Tilburg JO17-1 nvt
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-12-2018 12:00 Baronie JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 105886 5-1
B 20-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-1 Madese Boys JO17-1 102678 5-0
B 15-09-2018 11:45 Internos JO17-1 Oranje Wit JO17-1 5475 0-3
B 08-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-1 Internos JO17-1 5000 13-1
B 01-09-2018 13:00 Oranje Wit JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 5176 1-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-02-2019 13:00 Terneuzen JO17-1 JEKA JO17-1 35033 0-0
C 16-02-2019 12:45 Walcheren JO17-1 JEKA JO17-1 34878 2-2
C 16-02-2019 14:00 Bavel JO17-1 Steenbergen JO17-1 35044 0-1
C 16-02-2019 13:15 Boeimeer JO17-1 MZC'11 JO17-1 34715 4-2
C 16-02-2019 13:15 Roosendaal JO17-1 Kloetinge JO17-1 34766 2-3
C 16-02-2019 13:15 Halsteren JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 35026 1-2
C 16-02-2019 12:45 Terneuzen JO17-1 RCS JO17-1 35090 4-1
C 09-02-2019 09:45 MZC'11 JO17-1 Roosendaal JO17-1 34883 1-3
C 09-02-2019 10:30 RCS JO17-1 Walcheren JO17-1 34975 2-2
C 09-02-2019 11:15 Beek Vooruit JO17-1 Bavel JO17-1 34978 7-0
C 09-02-2019 13:15 Kloetinge JO17-1 Terneuzen JO17-1 34865 4-0
C 09-02-2019 13:15 Steenbergen JO17-1 Boeimeer JO17-1 34731 1-2
C 09-02-2019 14:30 JEKA JO17-1 Halsteren JO17-1 34877 0-1
C 15-12-2018 12:30 Terneuzen JO17-1 Steenbergen JO17-1 34962 3-2
C 08-12-2018 14:30 JEKA JO17-1 Kloetinge JO17-1 35076 3-3
C 08-12-2018 13:15 Halsteren JO17-1 Roosendaal JO17-1 34745 1-2
C 08-12-2018 14:00 Bavel JO17-1 Boeimeer JO17-1 34771 3-1
C 08-12-2018 12:45 Walcheren JO17-1 MZC'11 JO17-1 34946 4-1
C 08-12-2018 10:30 RCS JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 34899 2-2
C 01-12-2018 09:45 MZC'11 JO17-1 Terneuzen JO17-1 34722 2-1
C 01-12-2018 13:15 Steenbergen JO17-1 RCS JO17-1 34952 6-2
C 01-12-2018 11:30 Beek Vooruit JO17-1 JEKA JO17-1 34970 3-1
C 01-12-2018 13:15 Boeimeer JO17-1 Walcheren JO17-1 35066 0-5
C 01-12-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 Bavel JO17-1 35039 3-0
C 01-12-2018 13:15 Kloetinge JO17-1 Halsteren JO17-1 34994 3-3
C 24-11-2018 13:00 Terneuzen JO17-1 Roosendaal JO17-1 34957 0-3
C 24-11-2018 12:45 Walcheren JO17-1 Kloetinge JO17-1 34816 0-4
C 24-11-2018 10:00 Boeimeer JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 35064 2-3
C 24-11-2018 13:15 Halsteren JO17-1 Steenbergen JO17-1 34980 7-0
C 24-11-2018 12:45 Bavel JO17-1 MZC'11 JO17-1 35091 2-0
C 24-11-2018 14:30 JEKA JO17-1 RCS JO17-1 34767 1-1
C 17-11-2018 09:45 MZC'11 JO17-1 Halsteren JO17-1 35017 1-6
C 17-11-2018 10:30 RCS JO17-1 Bavel JO17-1 34892 1-1
C 17-11-2018 12:30 Terneuzen JO17-1 Walcheren JO17-1 34719 0-0
C 17-11-2018 13:15 Kloetinge JO17-1 Boeimeer JO17-1 34842 4-1
C 17-11-2018 13:15 Steenbergen JO17-1 JEKA JO17-1 34938 1-1
C 17-11-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 34955 2-1
C 10-11-2018 14:50 Boeimeer JO17-1 Roosendaal JO17-1 34795 0-3
C 10-11-2018 14:30 JEKA JO17-1 Terneuzen JO17-1 35079 4-1
C 10-11-2018 13:00 Bavel JO17-1 Kloetinge JO17-1 35065 2-7
C 10-11-2018 13:15 Halsteren JO17-1 RCS JO17-1 34781 1-2
C 10-11-2018 12:45 Walcheren JO17-1 Steenbergen JO17-1 34896 2-0
C 10-11-2018 11:45 Beek Vooruit JO17-1 MZC'11 JO17-1 34915 7-0
C 03-11-2018 10:30 RCS JO17-1 Kloetinge JO17-1 34728 0-6
C 03-11-2018 12:45 Walcheren JO17-1 Bavel JO17-1 34801 2-3
C 03-11-2018 13:00 Terneuzen JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 35004 2-7
C 03-11-2018 13:15 Steenbergen JO17-1 Roosendaal JO17-1 34780 0-5
C 03-11-2018 13:15 Halsteren JO17-1 Boeimeer JO17-1 34776 7-1
C 03-11-2018 14:30 JEKA JO17-1 MZC'11 JO17-1 34794 2-0
C 27-10-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-1 Walcheren JO17-1 34739 5-0
C 27-10-2018 09:45 MZC'11 JO17-1 RCS JO17-1 34916 2-1
C 27-10-2018 13:15 Boeimeer JO17-1 Terneuzen JO17-1 34840 0-1
C 27-10-2018 13:15 Kloetinge JO17-1 Steenbergen JO17-1 35041 1-2
C 27-10-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 JEKA JO17-1 34904 2-0
C 27-10-2018 14:15 Bavel JO17-1 Halsteren JO17-1 35060 4-5
C 20-10-2018 12:45 Terneuzen JO17-1 Halsteren JO17-1 104954 2-3
C 13-10-2018 10:30 RCS JO17-1 Boeimeer JO17-1 35045 0-2
C 13-10-2018 12:45 Walcheren JO17-1 Roosendaal JO17-1 34749 1-2
C 13-10-2018 13:15 Kloetinge JO17-1 MZC'11 JO17-1 34937 10-0
C 13-10-2018 13:30 Terneuzen JO17-1 Halsteren JO17-1 34879 0-0
C 13-10-2018 13:15 Steenbergen JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 34926 2-6
C 13-10-2018 14:30 JEKA JO17-1 Bavel JO17-1 35052 3-1
C 06-10-2018 09:45 MZC'11 JO17-1 Steenbergen JO17-1 34856 0-2
C 06-10-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-1 Kloetinge JO17-1 34912 1-0
C 06-10-2018 13:15 Boeimeer JO17-1 JEKA JO17-1 34900 3-1
C 06-10-2018 13:15 Halsteren JO17-1 Walcheren JO17-1 34887 7-4
C 06-10-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 RCS JO17-1 35023 3-0
C 06-10-2018 14:15 Bavel JO17-1 Terneuzen JO17-1 34918 5-1
C 29-09-2018 09:45 MZC'11 JO17-1 Boeimeer JO17-1 34787 1-3
C 29-09-2018 10:30 RCS JO17-1 Terneuzen JO17-1 34925 1-3
C 29-09-2018 11:30 Steenbergen JO17-1 Bavel JO17-1 35095 1-0
C 29-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO17-1 Halsteren JO17-1 34735 4-0
C 29-09-2018 13:15 Kloetinge JO17-1 Roosendaal JO17-1 34857 1-1
C 29-09-2018 14:30 JEKA JO17-1 Walcheren JO17-1 35038 2-0
C 22-09-2018 11:30 Bavel JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 34919 1-1
C 22-09-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 MZC'11 JO17-1 34888 7-0
C 22-09-2018 13:15 Halsteren JO17-1 JEKA JO17-1 34999 6-1
C 22-09-2018 13:15 Boeimeer JO17-1 Steenbergen JO17-1 34924 1-1
C 22-09-2018 12:45 Walcheren JO17-1 RCS JO17-1 34846 5-3
C 22-09-2018 11:00 Terneuzen JO17-1 Kloetinge JO17-1 34988 3-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO17-1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
2 Beek Vooruit JO17-1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal JO17-1 13 11 1 1 34 38 8 30 0
2 Beek Vooruit JO17-1 13 10 2 1 32 49 13 36 0
3 Kloetinge JO17-1 13 8 3 2 27 54 18 36 0
4 Halsteren JO17-1 13 8 1 4 25 48 26 22 0
5 Steenbergen JO17-1 13 5 2 6 17 19 30 -11 0
6 JEKA JO17-1 13 4 4 5 16 21 24 -3 0
7 Walcheren JO17-1 13 4 3 6 15 27 31 -4 0
8 Boeimeer JO17-1 13 5 1 7 15 20 32 -12 1
9 Bavel JO17-1 13 4 2 7 14 22 33 -11 0
10 Terneuzen JO17-1 13 4 1 8 9 21 40 -19 4
11 RCS JO17-1 13 1 4 8 7 16 38 -22 0
12 MZC'11 JO17-1 13 2 0 11 6 10 52 -42 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 17-07-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 24-07-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 31-07-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 07-08-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 14-08-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 21-08-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 28-08-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 04-09-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 11-09-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 18-09-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 25-09-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 02-10-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
donderdag 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 19-07-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 26-07-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 02-08-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 09-08-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 16-08-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 23-08-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 30-08-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 06-09-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 13-09-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 20-09-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 27-09-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 04-10-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 11-10-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 18-10-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 25-10-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 01-11-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 08-11-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 15-11-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 22-11-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 29-11-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 06-12-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 13-12-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 20-12-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 27-12-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 03-01-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 10-01-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 17-01-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 24-01-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 31-01-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 07-02-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 14-02-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 21-02-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 28-02-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 07-03-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 14-03-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 21-03-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 28-03-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 04-04-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 11-04-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 18-04-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 25-04-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 02-05-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 09-05-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 16-05-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 23-05-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 30-05-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 06-06-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 13-06-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 20-06-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door
do 27-06-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven