0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - JO19 - Beek Vooruit JO19-4

Teamleden

Spelers
Robin Snoeys Keeper      
Ryan Bekers        
Jeppe Berghuis        
Jens van den Broek        
Teun de Craen        
Mees van Es        
Yannick Grandia        
Niels Hazenberg        
Daniël Hellemons        
Jip Hendriks        
Max van der Linden        
Cas Meeuwissen        
Jean Poels        
Douwe Schuurmans        
Luca Simons        
Kamiel Teulings        
Tim Vermast        
Simon Visser        
 
Overige teamleden
Peter Snoeys Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 04-05-2019 14:30 SAB JO19-1 Beek Vooruit JO19-4 144898 Sportpark Ruitersboslaan 12:20
C 11-05-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 RFC JO19-3 108912 Sportpark De Heikant 13:00
C 18-05-2019 12:45 SCO JO19-3 Beek Vooruit JO19-4 108834 Sportpark de Elskens 10:25
C 25-05-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 Irene'58 JO19-1 108317 Sportpark De Heikant 13:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 12:45 SCO JO19-3 Irene'58 JO19-1
C 04-05-2019 14:00 JEKA JO19-7 TSC JO19-3
C 04-05-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 Baronie JO19-6
C 04-05-2019 14:30 SAB JO19-1 Beek Vooruit JO19-4
C 04-05-2019 14:30 RFC JO19-3 DIA JO19-4
C 04-05-2019 13:30 UVV'40 JO19-1 Unitas'30 JO19-4
C 11-05-2019 15:00 Irene'58 JO19-1 SAB JO19-1
C 11-05-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 RFC JO19-3
C 11-05-2019 14:30 TSC JO19-3 UVV'40 JO19-1
C 11-05-2019 14:30 DIA JO19-4 SCO JO19-3
C 11-05-2019 14:15 Unitas'30 JO19-4 Madese Boys JO19-3
C 11-05-2019 12:00 Baronie JO19-6 JEKA JO19-7
C 18-05-2019 16:00 JEKA JO19-7 Madese Boys JO19-3
C 18-05-2019 15:00 Irene'58 JO19-1 TSC JO19-3
C 18-05-2019 15:00 UVV'40 JO19-1 Baronie JO19-6
C 18-05-2019 14:30 RFC JO19-3 Unitas'30 JO19-4
C 18-05-2019 14:30 SAB JO19-1 DIA JO19-4
C 18-05-2019 12:45 SCO JO19-3 Beek Vooruit JO19-4
C 25-05-2019 13:55 Baronie JO19-6 RFC JO19-3
C 25-05-2019 14:30 DIA JO19-4 JEKA JO19-7
C 25-05-2019 14:30 TSC JO19-3 SCO JO19-3
C 25-05-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 UVV'40 JO19-1
C 25-05-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 Irene'58 JO19-1
C 25-05-2019 16:00 Unitas'30 JO19-4 SAB JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 17-04-2019 19:30 Madese Boys JO19-3 Beek Vooruit JO19-4 F.P.M. (Frank) van Groesen 108684 5 - 3
C 13-04-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 JEKA JO19-7 Afgeschermd 107725 7 - 2
C 06-04-2019 14:15 UVV'40 JO19-1 Beek Vooruit JO19-4 AL (Toon) vd Velden 107788 5 - 2
C 23-03-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 Baronie JO19-6 Afgeschermd 108052 6 - 5
C 09-03-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 TSC JO19-3 D.P. (Rick) Mandemakers 107520 3 - 1
C 16-02-2019 15:45 Unitas'30 JO19-4 Beek Vooruit JO19-4 G. (Gerwin) Oomen 108219 6 - 6
C 09-02-2019 14:30 Beek Vooruit JO19-4 DIA JO19-4 P. (Peter) Snoeys 108755 3 - 2
C 15-12-2018 13:15 Boeimeer JO19-1 Beek Vooruit JO19-4 L. (Laurens) Heikamp 33831 7 - 1
C 08-12-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 UVV'40 JO19-1 M.J.M. (Mike) Pernot 34039 3 - 8
C 01-12-2018 12:15 Bavel JO19-3 Beek Vooruit JO19-4 F.M. (Ferdinand) Frijters 32921 1 - 2
C 24-11-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 DIA JO19-3 F.P.G.J. (Frank) Verschuuren 32799 3 - 7
C 17-11-2018 vervallen Groen Wit JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 32886
C 10-11-2018 vervallen Beek Vooruit JO19-4 The Gunners JO19-2 34459
C 03-11-2018 14:30 Madese Boys JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 P.F.J. (Peter) van denKieboom 33669 4 - 2
C 27-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 SAB JO19-1 F.W.J.. (Fred) Gerritsen 34219 0 - 9
C 06-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 JEKA JO19-7 F.J (Frank) Poels 33807 9 - 1
C 29-09-2018 13:25 Baronie JO19-5 Beek Vooruit JO19-4 F.J (Frank) Poels 32966 1 - 4
C 22-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 Neerlandia'31 JO19-1 F.J (Frank) Poels 34230 3 - 4
B 15-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 Wieldrecht JO19-2 A.A. (André) deHaas 4259 1 - 7
B 08-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 Dubbeldam JO19-2 M.J.M. (Mike) Pernot 4373 8 - 3
B 01-09-2018 12:30 SEOLTO JO19-1 Beek Vooruit JO19-4 F.J (Frank) Poels 4307 6 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-04-2019 19:30 Madese Boys JO19-3 Beek Vooruit JO19-4 108684 5-3
C 15-04-2019 19:30 RFC JO19-3 SCO JO19-3 108199 1-0
C 13-04-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 JEKA JO19-7 107725 7-2
C 13-04-2019 12:30 Irene'58 JO19-1 RFC JO19-3 108345 5-0
C 13-04-2019 14:30 TSC JO19-3 SAB JO19-1 144897 3-1
C 13-04-2019 14:30 DIA JO19-4 Madese Boys JO19-3 107359 0-10
C 13-04-2019 14:30 SCO JO19-3 UVV'40 JO19-1 107642 2-2
C 13-04-2019 16:00 Unitas'30 JO19-4 Baronie JO19-6 108106 1-8
C 08-04-2019 19:30 SAB JO19-1 SCO JO19-3 144896 1-2
C 06-04-2019 14:30 RFC JO19-3 TSC JO19-3 107960 3-1
C 06-04-2019 16:15 Baronie JO19-6 DIA JO19-4 108870 4-3
C 06-04-2019 15:00 JEKA JO19-7 Unitas'30 JO19-4 108308 2-2
C 06-04-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 Irene'58 JO19-1 107887 2-2
C 06-04-2019 14:15 UVV'40 JO19-1 Beek Vooruit JO19-4 107788 5-2
C 30-03-2019 14:00 Baronie JO19-6 SAB JO19-1 144894 7-0
C 30-03-2019 11:00 SCO JO19-3 JEKA JO19-7 107828 9-1
C 30-03-2019 14:30 DIA JO19-4 Unitas'30 JO19-4 108178 14-3
C 30-03-2019 13:00 UVV'40 JO19-1 RFC JO19-3 108666 9-0
C 23-03-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 Baronie JO19-6 108052 6-5
C 23-03-2019 14:30 SAB JO19-1 RFC JO19-3 144895 6-1
C 23-03-2019 14:30 DIA JO19-4 UVV'40 JO19-1 108976 2-2
C 23-03-2019 11:30 SCO JO19-3 Madese Boys JO19-3 107811 2-1
C 23-03-2019 15:00 Irene'58 JO19-1 JEKA JO19-7 108455 1-1
C 23-03-2019 14:30 TSC JO19-3 Unitas'30 JO19-4 108877 15-2
C 16-03-2019 15:45 Unitas'30 JO19-4 Irene'58 JO19-1 108968 3-4
C 16-03-2019 14:30 TSC JO19-3 DIA JO19-4 108082 3-0
C 16-03-2019 13:45 JEKA JO19-7 UVV'40 JO19-1 108086 1-7
C 09-03-2019 14:45 SAB JO19-1 Madese Boys JO19-3 144893 1-4
C 09-03-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 TSC JO19-3 107520 3-1
C 09-03-2019 12:30 Irene'58 JO19-1 Baronie JO19-6 108883 6-3
C 16-02-2019 14:30 DIA JO19-4 Irene'58 JO19-1 107223 1-3
C 16-02-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 TSC JO19-3 108118 4-2
C 16-02-2019 14:30 UVV'40 JO19-1 SAB JO19-1 144892 2-0
C 16-02-2019 15:25 Baronie JO19-6 SCO JO19-3 108790 1-2
C 16-02-2019 15:45 Unitas'30 JO19-4 Beek Vooruit JO19-4 108219 6-6
C 16-02-2019 15:45 JEKA JO19-7 RFC JO19-3 107682 1-2
C 09-02-2019 12:00 RFC JO19-3 Madese Boys JO19-3 108271 1-3
C 09-02-2019 14:30 SAB JO19-1 JEKA JO19-7 144891 4-0
C 09-02-2019 14:30 Beek Vooruit JO19-4 DIA JO19-4 108755 3-2
C 09-02-2019 14:30 TSC JO19-3 Baronie JO19-6 108186 9-0
C 09-02-2019 12:45 SCO JO19-3 Unitas'30 JO19-4 107900 10-1
C 09-02-2019 12:30 Irene'58 JO19-1 UVV'40 JO19-1 108923 4-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-09-2018 20:00 Wieldrecht JO19-2 SEOLTO JO19-1 3874 14-1
B 15-09-2018 14:30 Dubbeldam JO19-2 SEOLTO JO19-1 4288 2-4
B 15-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 Wieldrecht JO19-2 4259 1-7
B 12-09-2018 18:30 Dubbeldam JO19-2 Wieldrecht JO19-2 3860 0-6
B 08-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 Dubbeldam JO19-2 4373 8-3
B 01-09-2018 12:30 SEOLTO JO19-1 Beek Vooruit JO19-4 4307 6-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 13:15 Boeimeer JO19-1 Beek Vooruit JO19-4 33831 7-1
C 15-12-2018 13:45 JEKA JO19-7 Neerlandia'31 JO19-1 32887 1-5
C 08-12-2018 14:00 SAB JO19-1 Bavel JO19-3 34403 6-1
C 08-12-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 UVV'40 JO19-1 34039 3-8
C 08-12-2018 14:30 Madese Boys JO19-2 DIA JO19-3 34387 2-7
C 08-12-2018 14:15 JEKA JO19-7 Baronie JO19-5 33724 0-0
C 01-12-2018 12:15 Bavel JO19-3 Beek Vooruit JO19-4 32921 1-2
C 01-12-2018 14:30 DIA JO19-3 JEKA JO19-7 33447 1-3
C 01-12-2018 14:30 Neerlandia'31 JO19-1 Boeimeer JO19-1 33611 1-2
C 01-12-2018 14:00 UVV'40 JO19-1 Madese Boys JO19-2 34185 3-5
C 24-11-2018 15:00 SAB JO19-1 Baronie JO19-5 34567 3-1
C 24-11-2018 14:30 UVV'40 JO19-1 Neerlandia'31 JO19-1 33379 1-5
C 24-11-2018 15:00 JEKA JO19-7 Bavel JO19-3 33550 4-0
C 24-11-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 DIA JO19-3 32799 3-7
C 17-11-2018 11:15 Bavel JO19-3 Neerlandia'31 JO19-1 33137 0-7
C 17-11-2018 14:30 DIA JO19-3 SAB JO19-1 34084 1-6
C 17-11-2018 13:45 Baronie JO19-5 Boeimeer JO19-1 34416 1-10
C 17-11-2018 15:00 JEKA JO19-7 Madese Boys JO19-2 33269 1-2
C 10-11-2018 14:00 UVV'40 JO19-1 Bavel JO19-3 34213 1-5
C 10-11-2018 14:30 Madese Boys JO19-2 Baronie JO19-5 33261 2-2
C 10-11-2018 15:00 Boeimeer JO19-1 JEKA JO19-7 33235 5-0
C 10-11-2018 13:30 Neerlandia'31 JO19-1 DIA JO19-3 33986 4-0
C 03-11-2018 13:50 Baronie JO19-5 Bavel JO19-3 33098 4-2
C 03-11-2018 15:00 Boeimeer JO19-1 DIA JO19-3 34019 3-1
C 03-11-2018 14:30 Madese Boys JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 33669 4-2
C 03-11-2018 14:45 SAB JO19-1 UVV'40 JO19-1 33229 6-1
C 27-10-2018 14:30 Neerlandia'31 JO19-1 Madese Boys JO19-2 33509 7-5
C 27-10-2018 15:00 Bavel JO19-3 Boeimeer JO19-1 33931 1-14
C 27-10-2018 14:00 UVV'40 JO19-1 JEKA JO19-7 34036 8-3
C 27-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 SAB JO19-1 34219 0-9
C 20-10-2018 14:30 DIA JO19-3 UVV'40 JO19-1 32876 6-3
C 13-10-2018 13:00 JEKA JO19-7 SAB JO19-1 33863 1-6
C 13-10-2018 14:15 Baronie JO19-5 Neerlandia'31 JO19-1 32816 3-1
C 13-10-2018 14:30 Madese Boys JO19-2 Bavel JO19-3 33359 5-2
C 06-10-2018 14:30 DIA JO19-3 Baronie JO19-5 33349 5-7
C 06-10-2018 14:00 UVV'40 JO19-1 Boeimeer JO19-1 33046 1-2
C 06-10-2018 14:45 SAB JO19-1 Madese Boys JO19-2 33689 6-3
C 06-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 JEKA JO19-7 33807 9-1
C 29-09-2018 14:30 Neerlandia'31 JO19-1 SAB JO19-1 34395 2-5
C 29-09-2018 13:25 Baronie JO19-5 Beek Vooruit JO19-4 32966 1-4
C 29-09-2018 13:15 Boeimeer JO19-1 Madese Boys JO19-2 33633 3-3
C 22-09-2018 11:45 Bavel JO19-3 DIA JO19-3 33184 1-2
C 22-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 Neerlandia'31 JO19-1 34230 3-4
C 22-09-2018 14:30 UVV'40 JO19-1 Baronie JO19-5 33084 5-2
C 22-09-2018 14:30 Madese Boys JO19-2 Groen Wit JO19-2 33710 0-0
C 22-09-2018 14:30 SAB JO19-1 Boeimeer JO19-1 34282 5-3
C 22-09-2018 16:00 JEKA JO19-7 The Gunners JO19-2 34180 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Irene'58 JO19-1 7 5 2 0 17 25 13 12 0
2 SCO JO19-3 7 5 1 1 16 27 8 19 0
3 Madese Boys JO19-3 7 5 1 1 16 29 11 18 0
4 UVV'40 JO19-1 7 4 2 1 14 30 11 19 0
5 Beek Vooruit JO19-4 7 4 1 2 13 30 26 4 0
6 TSC JO19-3 7 4 0 3 12 34 13 21 0
7 Baronie JO19-6 7 3 0 4 9 28 27 1 0
8 RFC JO19-3 7 3 0 4 9 8 25 -17 0
9 SAB JO19-1 7 2 0 5 6 13 19 -6 0
10 DIA JO19-4 7 1 1 5 4 22 28 -6 0
11 JEKA JO19-7 7 0 2 5 2 8 32 -24 0
12 Unitas'30 JO19-4 7 0 2 5 2 18 59 -41 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wieldrecht JO19-2 3 3 0 0 9 27 2 25 0
2 SEOLTO JO19-1 3 2 0 1 6 11 19 -8 0
3 Beek Vooruit JO19-4 3 1 0 2 3 12 16 -4 0
4 Dubbeldam JO19-2 3 0 0 3 0 5 18 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB JO19-1 9 9 0 0 27 52 13 39 0
2 Boeimeer JO19-1 9 7 1 1 22 49 14 35 0
3 Neerlandia'31 JO19-1 9 6 0 3 18 36 20 16 0
4 Madese Boys JO19-2 9 4 2 3 14 31 33 -2 0
5 DIA JO19-3 9 4 0 5 12 30 32 -2 0
6 Baronie JO19-5 8 3 1 4 10 21 32 -11 0
7 UVV'40 JO19-1 9 3 0 6 9 31 37 -6 0
8 Beek Vooruit JO19-4 9 3 0 6 9 27 42 -15 0
9 JEKA JO19-7 8 2 0 6 6 14 36 -22 0
10 Bavel JO19-3 9 1 0 8 3 13 45 -32 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 25-07-18 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 01-08-18 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 08-08-18 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 15-08-18 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 22-08-18 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 29-08-18 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 05-09-18 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 12-09-18 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 19-09-18 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 26-09-18 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 03-10-18 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 10-10-18 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 17-10-18 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 24-10-18 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 31-10-18 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 07-11-18 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 14-11-18 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 21-11-18 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 28-11-18 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 05-12-18 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 12-12-18 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 19-12-18 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 26-12-18 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 02-01-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 09-01-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 16-01-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 23-01-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 30-01-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 06-02-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 13-02-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 20-02-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 27-02-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 06-03-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 13-03-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 20-03-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 27-03-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 03-04-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 10-04-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 17-04-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 24-04-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 01-05-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 08-05-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 15-05-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 22-05-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 29-05-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 05-06-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 12-06-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 19-06-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
wo 26-06-19 21:00 - 22:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven