0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - JO19 - Beek Vooruit JO19-3

Teamleden

Spelers
Sem Hoestra Keeper      
Jasper Arbouw        
Luke Biemans        
Mike Botermans        
Sander de Deugd        
Jacco de Jong        
Jort Koks        
Sam Korsten        
Rowan van Loenhout        
Twan Middelkoop        
Joeri Muijsenberg        
Mike Muller        
Menno van Oers        
Thom Peeters        
Julian van Rijsbergen        
Bas Schipper        
Mees Snoek        
Martijn Sprenkels        
Jarno Touw        
 
Overige teamleden
Theo Sprenkels Trainer
Addie Korsten Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 04-05-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-3 DIA JO19-3 108637 Sportpark De Heikant 14:15
C 11-05-2019 11:30 Internos JO19-2 Beek Vooruit JO19-3 107995 Sportpark De Hoge Neerstraat 10:35
C 18-05-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-3 Zundert JO19-2 107931 Sportpark De Heikant 14:15
C 25-05-2019 12:00 Zwaluwe JO19-1 Beek Vooruit JO19-3 108160 Sportpark De Kwarrehoek 10:55
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 14:45 Virtus JO19-2 Bavel JO19-4
C 04-05-2019 16:30 Unitas'30 JO19-3 JEKA JO19-6
C 04-05-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-3 DIA JO19-3
C 04-05-2019 12:00 Zwaluwe JO19-1 Zundert JO19-2
C 04-05-2019 12:55 Baronie JO19-5 Madese Boys JO19-2
C 04-05-2019 15:00 Moerse Boys JO19-2 Internos JO19-2
C 08-05-2019 20:00 Zwaluwe JO19-1 JEKA JO19-6
C 08-05-2019 19:30 Virtus JO19-2 Internos JO19-2
C 11-05-2019 17:00 JEKA JO19-6 Virtus JO19-2
C 11-05-2019 15:00 Bavel JO19-4 Baronie JO19-5
C 11-05-2019 14:30 Madese Boys JO19-2 Unitas'30 JO19-3
C 11-05-2019 14:30 DIA JO19-3 Zwaluwe JO19-1
C 11-05-2019 13:00 Zundert JO19-2 Moerse Boys JO19-2
C 11-05-2019 11:30 Internos JO19-2 Beek Vooruit JO19-3
C 15-05-2019 19:30 Virtus JO19-2 Baronie JO19-5
C 18-05-2019 16:00 Unitas'30 JO19-3 Bavel JO19-4
C 18-05-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-3 Zundert JO19-2
C 18-05-2019 14:45 Moerse Boys JO19-2 Zwaluwe JO19-1
C 18-05-2019 14:45 Virtus JO19-2 DIA JO19-3
C 18-05-2019 14:30 Baronie JO19-5 JEKA JO19-6
C 18-05-2019 14:30 Madese Boys JO19-2 Internos JO19-2
C 25-05-2019 11:30 Internos JO19-2 Baronie JO19-5
C 25-05-2019 12:00 Zwaluwe JO19-1 Beek Vooruit JO19-3
C 25-05-2019 13:00 Zundert JO19-2 Virtus JO19-2
C 25-05-2019 13:45 JEKA JO19-6 Madese Boys JO19-2
C 25-05-2019 14:30 DIA JO19-3 Unitas'30 JO19-3
C 25-05-2019 16:00 Bavel JO19-4 Moerse Boys JO19-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 12:00 Baronie JO19-5 Beek Vooruit JO19-3 Afgeschermd 107658 2 - 4
C 10-04-2019 18:30 Moerse Boys JO19-2 Beek Vooruit JO19-3 R. (Rinus) Naalden 108560 1 - 3
C 06-04-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-3 JEKA JO19-6 M.L.P. (Theo) Sprenkels 108170 5 - 3
C 30-03-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-3 Virtus JO19-2 M.J.M. (Mike) Pernot 107251 1 - 1
C 23-03-2019 16:00 Bavel JO19-4 Beek Vooruit JO19-3 A. (Ad) van Gils 107378 1 - 6
C 16-02-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-3 Unitas'30 JO19-3 M.L.P. (Theo) Sprenkels 109009 2 - 8
C 09-02-2019 14:30 Madese Boys JO19-2 Beek Vooruit JO19-3 B.H.F. (Boris) van Zomeren 108773 2 - 3
C 15-12-2018 13:15 Beek Vooruit JO19-3 SC 't Zand JO19-2 M.H. (Marcel) Verhoeven 33691 1 - 9
C 08-12-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-3 DEVO JO19-1 W.W.A. (Wilco) Tielen 33063 2 - 6
C 01-12-2018 15:45 Unitas\'30 JO19-3 Beek Vooruit JO19-3 G. (Gerwin) Oomen 33374 2 - 1
C 24-11-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-3 Chaam JO19-1 M.J.M. (Mike) Pernot 34301 2 - 6
C 17-11-2018 14:30 Zwaluwe JO19-1 Beek Vooruit JO19-3 J.A. (Ronald) vanSteenhoven 32928 2 - 4
C 03-11-2018 vervallen VCW JO19-1 Beek Vooruit JO19-3 33477
C 03-11-2018 16:30 JEKA JO19-6 Beek Vooruit JO19-3 J.F.A. (Joep) Bruininks 92949 9 - 2
C 27-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-3 DIA JO19-2 F.P.G.J. (Frank) Verschuuren 34299 1 - 13
C 13-10-2018 14:30 Gloria UC JO19-1 Beek Vooruit JO19-3 J. (Jan) v.d.Kaa 33770 5 - 3
C 06-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-3 Wernhout JO19-1 M.L.P. (Theo) Sprenkels 34348 2 - 6
C 29-09-2018 15:00 Baronie JO19-4 Beek Vooruit JO19-3 Afgeschermd 33095 8 - 2
C 22-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-3 JEKA JO19-4 M.L.P. (Theo) Sprenkels 34442 3 - 5
B 15-09-2018 15:45 Unitas'30 JO19-4 Beek Vooruit JO19-3 Afgeschermd 4351 3 - 11
B 08-09-2018 vervallen The Gunners JO19-2 Beek Vooruit JO19-3 4119
B 01-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-3 Boeimeer JO19-1 M.L.P. (Theo) Sprenkels 4473 2 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 16:00 Bavel JO19-4 Zwaluwe JO19-1 108130 1-8
C 13-04-2019 11:30 Internos JO19-2 Unitas'30 JO19-3 108018 1-3
C 13-04-2019 12:00 Baronie JO19-5 Beek Vooruit JO19-3 107658 2-4
C 13-04-2019 14:30 DIA JO19-3 Zundert JO19-2 108234 6-0
C 13-04-2019 14:30 Madese Boys JO19-2 Virtus JO19-2 108137 2-2
C 13-04-2019 14:45 JEKA JO19-6 Moerse Boys JO19-2 108074 20-0
C 10-04-2019 18:30 Moerse Boys JO19-2 Beek Vooruit JO19-3 108560 1-3
C 10-04-2019 19:00 DIA JO19-3 Madese Boys JO19-2 108132 2-2
C 10-04-2019 20:00 Zundert JO19-2 Unitas'30 JO19-3 107487 0-5
C 10-04-2019 18:30 Internos JO19-2 Bavel JO19-4 108602 4-6
C 06-04-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-3 JEKA JO19-6 108170 5-3
C 06-04-2019 13:00 Zundert JO19-2 Bavel JO19-4 108198 2-4
C 06-04-2019 14:45 Moerse Boys JO19-2 DIA JO19-3 108941 0-4
C 06-04-2019 12:00 Zwaluwe JO19-1 Madese Boys JO19-2 108974 3-0
C 06-04-2019 15:45 Unitas'30 JO19-3 Baronie JO19-5 108668 3-0
C 30-03-2019 14:30 Madese Boys JO19-2 Zundert JO19-2 108536 2-1
C 30-03-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-3 Virtus JO19-2 107251 1-1
C 30-03-2019 13:45 JEKA JO19-6 Internos JO19-2 108561 11-0
C 23-03-2019 14:30 Madese Boys JO19-2 Moerse Boys JO19-2 108286 13-0
C 23-03-2019 11:30 Internos JO19-2 DIA JO19-3 107807 2-3
C 23-03-2019 16:00 Unitas'30 JO19-3 Virtus JO19-2 108610 3-0
C 23-03-2019 16:15 JEKA JO19-6 Zundert JO19-2 107773 9-0
C 23-03-2019 15:30 Baronie JO19-5 Zwaluwe JO19-1 107160 3-6
C 23-03-2019 16:00 Bavel JO19-4 Beek Vooruit JO19-3 107378 1-6
C 09-03-2019 14:30 Unitas'30 JO19-3 Zwaluwe JO19-1 107354 1-3
C 09-03-2019 16:00 Bavel JO19-4 DIA JO19-3 107528 5-2
C 09-03-2019 13:05 Baronie JO19-5 Moerse Boys JO19-2 108986 4-1
C 16-02-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-3 Unitas'30 JO19-3 109009 2-8
C 16-02-2019 12:00 Zwaluwe JO19-1 Internos JO19-2 108436 4-0
C 16-02-2019 13:00 Zundert JO19-2 Baronie JO19-5 107955 2-3
C 16-02-2019 14:30 DIA JO19-3 JEKA JO19-6 108405 3-3
C 16-02-2019 14:45 Moerse Boys JO19-2 Virtus JO19-2 107722 1-9
C 16-02-2019 16:00 Bavel JO19-4 Madese Boys JO19-2 107919 5-1
C 09-02-2019 11:45 JEKA JO19-6 Bavel JO19-4 107647 6-2
C 09-02-2019 14:30 Madese Boys JO19-2 Beek Vooruit JO19-3 108773 2-3
C 09-02-2019 14:45 Virtus JO19-2 Zwaluwe JO19-1 108523 1-2
C 09-02-2019 15:15 Baronie JO19-5 DIA JO19-3 107159 4-2
C 09-02-2019 16:00 Unitas'30 JO19-3 Moerse Boys JO19-2 108541 4-0
C 09-02-2019 11:30 Internos JO19-2 Zundert JO19-2 108687 3-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 15:00 Boeimeer JO19-1 The Gunners JO19-2 4301 0-0
B 15-09-2018 15:45 Unitas'30 JO19-4 Beek Vooruit JO19-3 4351 3-11
B 08-09-2018 14:30 The Gunners JO19-2 Beek Vooruit JO19-3 4119 0-0
B 08-09-2018 15:00 Boeimeer JO19-1 Unitas'30 JO19-4 4175 6-2
B 01-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-3 Boeimeer JO19-1 4473 2-3
B 01-09-2018 16:00 Unitas'30 JO19-4 The Gunners JO19-2 4213 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 12:30 Chaam JO19-1 Wernhout JO19-1 34456 0-2
C 15-12-2018 14:30 DIA JO19-2 Zwaluwe JO19-1 33837 3-0
C 15-12-2018 13:15 Beek Vooruit JO19-3 SC 't Zand JO19-2 33691 1-9
C 08-12-2018 10:15 Zwaluwe JO19-1 JEKA JO19-4 33826 0-0
C 08-12-2018 14:30 DIA JO19-2 Unitas'30 JO19-3 33394 0-0
C 08-12-2018 14:30 Wernhout JO19-1 Baronie JO19-4 33383 4-1
C 08-12-2018 14:30 Gloria UC JO19-1 SC 't Zand JO19-2 33009 0-0
C 08-12-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-3 DEVO JO19-1 33063 2-6
C 08-12-2018 16:15 JEKA JO19-6 Chaam JO19-1 92954 0-0
C 01-12-2018 13:00 JEKA JO19-4 Gloria UC JO19-1 33094 2-3
C 01-12-2018 14:00 Baronie JO19-4 Zwaluwe JO19-1 33174 3-0
C 01-12-2018 16:15 SC 't Zand JO19-2 DIA JO19-2 33266 3-4
C 01-12-2018 14:00 DEVO JO19-1 JEKA JO19-6 92953 5-1
C 01-12-2018 15:45 Unitas'30 JO19-3 Beek Vooruit JO19-3 33374 2-1
C 24-11-2018 14:00 DEVO JO19-1 JEKA JO19-4 33361 3-2
C 24-11-2018 14:30 Wernhout JO19-1 Unitas'30 JO19-3 32855 4-0
C 24-11-2018 11:30 DIA JO19-2 Baronie JO19-4 33711 4-1
C 24-11-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-3 Chaam JO19-1 34301 2-6
C 24-11-2018 15:45 JEKA JO19-6 SC 't Zand JO19-2 92952 3-5
C 24-11-2018 14:30 Gloria UC JO19-1 Zwaluwe JO19-1 34157 2-1
C 17-11-2018 14:30 Wernhout JO19-1 JEKA JO19-6 92951 1-3
C 17-11-2018 14:30 Chaam JO19-1 DIA JO19-2 34101 3-5
C 17-11-2018 14:00 Unitas'30 JO19-3 JEKA JO19-4 33317 2-4
C 17-11-2018 14:30 SC 't Zand JO19-2 DEVO JO19-1 34417 2-5
C 17-11-2018 14:30 Zwaluwe JO19-1 Beek Vooruit JO19-3 32928 2-4
C 17-11-2018 11:50 Baronie JO19-4 Gloria UC JO19-1 33139 2-1
C 12-11-2018 20:00 Zwaluwe JO19-1 SC 't Zand JO19-2 34343 1-5
C 10-11-2018 14:00 DEVO JO19-1 Unitas'30 JO19-3 33642 5-1
C 10-11-2018 14:30 Gloria UC JO19-1 Wernhout JO19-1 34521 4-2
C 10-11-2018 15:15 JEKA JO19-4 Chaam JO19-1 33490 2-2
C 10-11-2018 15:15 JEKA JO19-6 Baronie JO19-4 92950 2-2
C 03-11-2018 13:20 Baronie JO19-4 Unitas'30 JO19-3 33007 3-1
C 03-11-2018 16:30 JEKA JO19-6 Beek Vooruit JO19-3 92949 9-2
C 03-11-2018 14:30 Wernhout JO19-1 JEKA JO19-4 34254 2-1
C 03-11-2018 14:30 Gloria UC JO19-1 Chaam JO19-1 33804 1-2
C 03-11-2018 14:30 DIA JO19-2 DEVO JO19-1 33536 3-4
C 27-10-2018 14:00 DEVO JO19-1 Wernhout JO19-1 34112 7-2
C 27-10-2018 14:30 Chaam JO19-1 Zwaluwe JO19-1 34058 2-2
C 27-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-3 DIA JO19-2 34299 1-13
C 27-10-2018 16:15 SC 't Zand JO19-2 Baronie JO19-4 33520 6-3
C 27-10-2018 14:30 JEKA JO19-4 JEKA JO19-6 92948 1-1
C 27-10-2018 16:15 Unitas'30 JO19-3 Gloria UC JO19-1 33345 1-2
C 13-10-2018 12:00 Zwaluwe JO19-1 DEVO JO19-1 33028 4-2
C 13-10-2018 14:30 Gloria UC JO19-1 Beek Vooruit JO19-3 33770 5-3
C 13-10-2018 14:30 Wernhout JO19-1 DIA JO19-2 33390 1-1
C 13-10-2018 16:15 SC 't Zand JO19-2 Chaam JO19-1 33828 5-2
C 13-10-2018 14:30 JEKA JO19-6 Unitas'30 JO19-3 92947 8-1
C 13-10-2018 15:40 Baronie JO19-4 JEKA JO19-4 34146 0-0
C 06-10-2018 14:00 DEVO JO19-1 Gloria UC JO19-1 34536 5-1
C 06-10-2018 14:30 Chaam JO19-1 Baronie JO19-4 33793 4-3
C 06-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-3 Wernhout JO19-1 34348 2-6
C 06-10-2018 14:30 JEKA JO19-4 SC 't Zand JO19-2 33284 2-1
C 06-10-2018 16:00 Unitas'30 JO19-3 Zwaluwe JO19-1 33922 5-3
C 06-10-2018 14:30 DIA JO19-2 JEKA JO19-6 92946 9-1
C 29-09-2018 14:30 SC 't Zand JO19-2 Unitas'30 JO19-3 33862 9-2
C 29-09-2018 12:00 Zwaluwe JO19-1 Wernhout JO19-1 33925 2-3
C 29-09-2018 12:10 JEKA JO19-4 DIA JO19-2 33763 0-5
C 29-09-2018 15:00 Baronie JO19-4 Beek Vooruit JO19-3 33095 8-2
C 29-09-2018 14:30 Chaam JO19-1 DEVO JO19-1 33876 1-7
C 29-09-2018 14:30 Gloria UC JO19-1 JEKA JO19-6 92945 5-2
C 22-09-2018 14:30 DIA JO19-2 Gloria UC JO19-1 33157 7-0
C 22-09-2018 14:30 Wernhout JO19-1 SC 't Zand JO19-2 34432 2-2
C 22-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-3 JEKA JO19-4 34442 3-5
C 22-09-2018 16:40 VCW JO19-1 Zwaluwe JO19-1 34473 0-0
C 22-09-2018 16:15 Unitas'30 JO19-3 Chaam JO19-1 33402 2-4
C 22-09-2018 14:30 DEVO JO19-1 Baronie JO19-4 34544 5-2
C 22-09-2018 15:15 JEKA JO19-6 Zwaluwe JO19-1 92944 2-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluwe JO19-1 6 6 0 0 18 26 6 20 0
2 Unitas'30 JO19-3 7 6 0 1 18 27 6 21 0
3 Beek Vooruit JO19-3 7 5 1 1 16 24 18 6 0
4 JEKA JO19-6 6 4 1 1 13 52 10 42 0
5 Bavel JO19-4 7 4 0 3 12 24 29 -5 0
6 DIA JO19-3 7 3 2 2 11 22 16 6 0
7 Baronie JO19-5 6 3 0 3 9 16 18 -2 0
8 Madese Boys JO19-2 7 2 2 3 8 22 16 6 0
9 Virtus JO19-2 5 1 2 2 5 13 9 4 0
10 Internos JO19-2 6 1 0 5 3 10 29 -19 0
11 Zundert JO19-2 7 0 0 7 0 7 32 -25 0
12 Moerse Boys JO19-2 7 0 0 7 0 3 57 -54 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO19-1 2 2 0 0 6 9 4 5 0
2 Beek Vooruit JO19-3 2 1 0 1 3 13 6 7 0
3 Unitas'30 JO19-4 2 0 0 2 0 5 17 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DEVO JO19-1 11 10 0 1 30 54 21 33 0
2 DIA JO19-2 10 8 1 1 25 54 14 40 0
3 Wernhout JO19-1 11 6 2 3 20 29 23 6 0
4 SC 't Zand JO19-2 10 6 1 3 19 47 25 22 0
5 Gloria UC JO19-1 10 6 0 4 18 24 27 -3 0
6 Chaam JO19-1 10 4 2 4 14 26 31 -5 0
7 Baronie JO19-4 10 4 1 5 13 28 29 -1 0
8 JEKA JO19-4 9 3 2 4 11 19 22 -3 0
9 JEKA JO19-6 10 3 2 5 11 32 35 -3 0
10 Zwaluwe JO19-1 10 2 1 7 7 19 31 -12 0
11 Unitas'30 JO19-3 10 2 0 8 6 17 43 -26 0
12 Beek Vooruit JO19-3 11 1 0 10 3 23 71 -48 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 23-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 30-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 06-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 13-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 20-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 27-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 03-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 10-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 17-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 24-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 01-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 08-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 15-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 22-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 29-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 05-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 12-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 19-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 26-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 03-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 10-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 17-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 24-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 31-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 07-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 14-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 21-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 28-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 04-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 11-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 18-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 25-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 04-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 11-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 18-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 25-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 01-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 08-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 15-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 22-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 29-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 06-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 13-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 20-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 27-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 03-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 10-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 17-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 24-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven