0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - JO19 - Beek Vooruit JO19-2

Teamleden

Spelers
Andy Aerts Keeper      
Stije Aarts        
Luca van Baal        
Lars van Bijnen        
Ian Bouman        
Daan Brouwers        
Gijs Hendriks        
Niek Hurks        
Kiet van der List        
Loeki Machielsen        
Lars Mol        
Tim Oerlemans        
Bart Ormel        
Boris Plantema        
Jalmar Spijkers        
Jelle Timmers        
Dion Verstegen        
Dejan Vlamings        
Rico Walvoort        
 
Overige teamleden
Martin Verstegen Leider
Guido Wijnands Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 12:00 Klundert JO19-1 Sprundel JO19-1
C 04-05-2019 13:30 DEVO JO19-1 METO JO19-1
C 04-05-2019 14:30 De Fendert JO19-1 Beek Vooruit JO19-2
C 04-05-2019 15:30 Unitas'30 JO19-2 The Gunners JO19-1
C 08-05-2019 19:30 Klundert JO19-1 TVC Breda JO19-1
C 11-05-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-2 Klundert JO19-1
C 11-05-2019 15:00 METO JO19-1 TVC Breda JO19-1
C 11-05-2019 14:30 Sprundel JO19-1 DVO'60 JO19-1
C 11-05-2019 10:15 The Gunners JO19-1 DEVO JO19-1
C 13-05-2019 20:15 Beek Vooruit JO19-2 TVC Breda JO19-1
C 18-05-2019 16:00 Unitas'30 JO19-2 Sprundel JO19-1
C 18-05-2019 15:30 TVC Breda JO19-1 The Gunners JO19-1
C 18-05-2019 15:00 METO JO19-1 Beek Vooruit JO19-2
C 18-05-2019 14:30 De Fendert JO19-1 DVO'60 JO19-1
C 25-05-2019 12:15 The Gunners JO19-1 De Fendert JO19-1
C 25-05-2019 13:00 DVO'60 JO19-1 Klundert JO19-1
C 25-05-2019 14:30 Sprundel JO19-1 TVC Breda JO19-1
C 25-05-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-2 DEVO JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 15-04-2019 20:15 Beek Vooruit JO19-2 SVSSS JO19-2 F. (Frank) Weijers 151521 2 - 3
C 08-04-2019 20:15 Beek Vooruit JO19-2 The Gunners JO19-1 L. (Lars) van der Hoeven 107881 2 - 2
C 06-04-2019 16:00 Unitas'30 JO19-2 Beek Vooruit JO19-2 G. (Gerwin) Oomen 108108 4 - 0
C 23-03-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-2 Sprundel JO19-1 M.J.M. (Mike) Pernot 107808 2 - 2
C 09-03-2019 vervallen JEKA JO19-3 Beek Vooruit JO19-2 108429
B 23-02-2019 vervallen Right'Oh JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 149032
C 16-02-2019 13:00 DVO'60 JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 M. (Marco) Albers 150493 2 - 0
C 16-02-2019 13:00 DVO'60 JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 M. (Marco) Albers 107373 2 - 0
C 09-02-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-2 BSC JO19-1 W. Sprangers 107565 4 - 6
V 19-01-2019 13:00 Beek Vooruit JO19-2 vv Gilze JO19-2
C 15-12-2018 12:00 Baronie JO19-3 Beek Vooruit JO19-2 W.M. (Wil) Dieleman 34169 3 - 7
C 08-12-2018 15:00 Roosendaal JO19-2 Beek Vooruit JO19-2 W. (Wil) Deijkers 34165 3 - 6
C 01-12-2018 14:00 Beek Vooruit JO19-2 Klundert JO19-1 Afgeschermd 34071 0 - 6
C 24-11-2018 14:30 De Fendert JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 Afgeschermd 34438 5 - 1
C 17-11-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-2 Sprundel JO19-1 F.P.G.J. (Frank) Verschuuren 34458 2 - 1
C 03-11-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-2 Alliance JO19-1 M.J.M. (Mike) Pernot 32808 5 - 4
C 27-10-2018 15:00 JEKA JO19-3 Beek Vooruit JO19-2 P.E.E. (Paul) Steijaert 33649 4 - 3
B 20-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-2 Viola JO19-1 M.J.M. (Mike) Pernot 102592 4 - 1
C 13-10-2018 vervallen Beek Vooruit JO19-2 Oosterhout JO19-1 33022
C 06-10-2018 10:00 The Gunners JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 T.T.A.P. (Tim) Koevoets 33951 1 - 1
C 29-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-2 DVO'60 JO19-1 M.J.M. (Mike) Pernot 34288 1 - 3
C 22-09-2018 15:30 TVC Breda JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 Afgeschermd 33583 9 - 3
B 15-09-2018 12:30 Pelikaan JO19-2 Beek Vooruit JO19-2 A.C. (Angelo) Spek 3990 3 - 1
B 08-09-2018 11:00 DVO'60 JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 J. (Jordy) vanSprundel 4412 1 - 2
B 01-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-2 Gilze JO19-2 M. (Martin) Verstegen 4163 2 - 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 15:00 METO JO19-1 Unitas'30 JO19-2 107938 0-3
C 13-04-2019 13:30 DEVO JO19-1 Klundert JO19-1 108090 3-3
C 13-04-2019 10:15 The Gunners JO19-1 DVO'60 JO19-1 108742 1-1
C 13-04-2019 14:30 De Fendert JO19-1 Sprundel JO19-1 108833 5-2
C 08-04-2019 20:15 Beek Vooruit JO19-2 The Gunners JO19-1 107881 2-2
C 06-04-2019 16:00 Unitas'30 JO19-2 Beek Vooruit JO19-2 108108 4-0
C 06-04-2019 13:00 TVC Breda JO19-1 DEVO JO19-1 107795 3-4
C 06-04-2019 13:00 DVO'60 JO19-1 METO JO19-1 107514 2-0
C 30-03-2019 15:30 TVC Breda JO19-1 Unitas'30 JO19-2 108224 4-1
C 30-03-2019 13:00 DVO'60 JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 150493 0-0
C 23-03-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-2 Sprundel JO19-1 107808 2-2
C 23-03-2019 15:00 METO JO19-1 De Fendert JO19-1 107174 0-3
C 23-03-2019 13:30 DEVO JO19-1 DVO'60 JO19-1 108899 2-3
C 23-03-2019 10:15 The Gunners JO19-1 Klundert JO19-1 107975 3-3
C 16-03-2019 16:00 Unitas'30 JO19-2 DEVO JO19-1 107479 4-1
C 16-03-2019 14:30 De Fendert JO19-1 Klundert JO19-1 107557 4-3
C 16-03-2019 14:30 Sprundel JO19-1 METO JO19-1 107535 4-0
C 16-03-2019 14:30 BSC JO19-1 TVC Breda JO19-1 108062 0-0
C 09-03-2019 15:30 TVC Breda JO19-1 DVO'60 JO19-1 108057 1-1
C 09-03-2019 15:00 METO JO19-1 BSC JO19-1 107578 0-0
C 09-03-2019 13:30 DEVO JO19-1 De Fendert JO19-1 107751 1-3
C 09-03-2019 12:00 Klundert JO19-1 Unitas'30 JO19-2 108918 2-2
C 09-03-2019 12:00 The Gunners JO19-1 Sprundel JO19-1 107739 2-1
C 23-02-2019 14:00 The Gunners JO19-1 METO JO19-1 109024 2-1
C 16-02-2019 13:00 DVO'60 JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 107373 2-0
C 16-02-2019 14:30 BSC JO19-1 DEVO JO19-1 108259 5-1
C 16-02-2019 14:30 De Fendert JO19-1 Unitas'30 JO19-2 108424 2-1
C 09-02-2019 15:45 Unitas'30 JO19-2 DVO'60 JO19-1 107387 1-5
C 09-02-2019 15:30 TVC Breda JO19-1 De Fendert JO19-1 107460 2-0
C 09-02-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-2 BSC JO19-1 107565 4-6
C 09-02-2019 15:00 METO JO19-1 Klundert JO19-1 108521 2-4
C 09-02-2019 14:30 DEVO JO19-1 Sprundel JO19-1 107609 4-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 17-04-2019 19:30 VCB JO19-1 Oosterhout JO19-1 151520 6-2
B 15-04-2019 20:15 Beek Vooruit JO19-2 SVSSS JO19-2 151521 2-3
B 20-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-2 Viola JO19-1 102592 4-1
B 15-09-2018 12:30 Pelikaan JO19-2 Beek Vooruit JO19-2 3990 3-1
B 15-09-2018 15:15 Gilze JO19-2 DVO'60 JO19-1 4370 2-3
B 08-09-2018 11:00 DVO'60 JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 4412 1-2
B 08-09-2018 15:15 Gilze JO19-2 Pelikaan JO19-2 4420 4-3
B 01-09-2018 12:30 Pelikaan JO19-2 DVO'60 JO19-1 4505 3-5
B 01-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-2 Gilze JO19-2 4163 2-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 12:00 Baronie JO19-3 Beek Vooruit JO19-2 34169 3-7
C 15-12-2018 12:00 Klundert JO19-1 TVC Breda JO19-1 33251 3-3
C 08-12-2018 15:00 Roosendaal JO19-2 Beek Vooruit JO19-2 34165 3-6
C 08-12-2018 12:00 Klundert JO19-1 Oosterhout JO19-1 32821 7-4
C 08-12-2018 13:00 DVO'60 JO19-1 TVC Breda JO19-1 33010 4-0
C 08-12-2018 13:15 Baronie JO19-3 The Gunners JO19-1 33825 3-1
C 08-12-2018 14:30 Sprundel JO19-1 JEKA JO19-3 33362 8-0
C 08-12-2018 14:30 De Fendert JO19-1 Alliance JO19-1 33279 5-0
C 01-12-2018 10:15 The Gunners JO19-1 Roosendaal JO19-2 33245 3-2
C 01-12-2018 11:00 Alliance JO19-1 DVO'60 JO19-1 33794 2-3
C 01-12-2018 12:30 Oosterhout JO19-1 Sprundel JO19-1 34109 3-2
C 01-12-2018 14:00 Beek Vooruit JO19-2 Klundert JO19-1 34071 0-6
C 01-12-2018 15:15 JEKA JO19-3 De Fendert JO19-1 32904 2-9
C 01-12-2018 15:30 TVC Breda JO19-1 Baronie JO19-3 33769 8-1
C 24-11-2018 13:40 Baronie JO19-3 JEKA JO19-3 34358 4-3
C 24-11-2018 13:00 DVO'60 JO19-1 The Gunners JO19-1 33123 4-1
C 24-11-2018 14:30 De Fendert JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 34438 5-1
C 24-11-2018 14:30 Sprundel JO19-1 Klundert JO19-1 32716 3-2
C 24-11-2018 15:00 Roosendaal JO19-2 Alliance JO19-1 32890 2-1
C 24-11-2018 15:30 TVC Breda JO19-1 Oosterhout JO19-1 34344 4-4
C 17-11-2018 10:30 The Gunners JO19-1 De Fendert JO19-1 34287 1-4
C 17-11-2018 11:00 Alliance JO19-1 Oosterhout JO19-1 32943 3-2
C 17-11-2018 12:00 Klundert JO19-1 DVO'60 JO19-1 34127 0-0
C 17-11-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-2 Sprundel JO19-1 34458 2-1
C 17-11-2018 15:00 Roosendaal JO19-2 Baronie JO19-3 32744 4-1
C 17-11-2018 16:30 JEKA JO19-3 TVC Breda JO19-1 34405 0-2
C 10-11-2018 12:30 Oosterhout JO19-1 The Gunners JO19-1 32878 5-2
C 10-11-2018 13:00 DVO'60 JO19-1 JEKA JO19-3 33909 3-0
C 10-11-2018 14:30 Sprundel JO19-1 Roosendaal JO19-2 34574 4-1
C 10-11-2018 14:30 De Fendert JO19-1 Klundert JO19-1 33880 2-1
C 10-11-2018 15:30 TVC Breda JO19-1 Alliance JO19-1 34530 4-0
C 03-11-2018 15:00 Roosendaal JO19-2 Oosterhout JO19-1 34464 5-5
C 03-11-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-2 Alliance JO19-1 32808 5-4
C 03-11-2018 14:30 De Fendert JO19-1 TVC Breda JO19-1 32865 0-0
C 03-11-2018 14:30 Sprundel JO19-1 The Gunners JO19-1 34229 2-0
C 03-11-2018 11:50 Baronie JO19-3 DVO'60 JO19-1 33115 1-3
C 03-11-2018 12:00 Klundert JO19-1 JEKA JO19-3 33821 5-0
C 27-10-2018 10:00 The Gunners JO19-1 Klundert JO19-1 34018 0-0
C 27-10-2018 11:00 Alliance JO19-1 Sprundel JO19-1 32849 2-3
C 27-10-2018 12:30 Oosterhout JO19-1 Baronie JO19-3 33206 15-2
C 27-10-2018 12:30 DVO'60 JO19-1 De Fendert JO19-1 33008 2-1
C 27-10-2018 15:00 JEKA JO19-3 Beek Vooruit JO19-2 33649 4-3
C 27-10-2018 15:30 TVC Breda JO19-1 Roosendaal JO19-2 34475 9-5
C 13-10-2018 15:10 Baronie JO19-3 Alliance JO19-1 33784 4-4
C 13-10-2018 14:30 Sprundel JO19-1 DVO'60 JO19-1 33425 1-4
C 13-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-2 Oosterhout JO19-1 33022 0-0
C 13-10-2018 15:00 Roosendaal JO19-2 De Fendert JO19-1 33214 2-4
C 13-10-2018 15:00 JEKA JO19-3 The Gunners JO19-1 34351 2-2
C 06-10-2018 11:00 Alliance JO19-1 Klundert JO19-1 32763 1-6
C 06-10-2018 12:30 Oosterhout JO19-1 JEKA JO19-3 33748 3-1
C 06-10-2018 10:00 The Gunners JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 33951 1-1
C 06-10-2018 13:00 DVO'60 JO19-1 Roosendaal JO19-2 34242 7-2
C 06-10-2018 14:30 De Fendert JO19-1 Baronie JO19-3 33543 6-1
C 06-10-2018 15:30 TVC Breda JO19-1 Sprundel JO19-1 34223 1-1
C 29-09-2018 13:00 JEKA JO19-3 Alliance JO19-1 33313 3-2
C 29-09-2018 12:30 Oosterhout JO19-1 De Fendert JO19-1 32840 6-6
C 29-09-2018 12:00 Klundert JO19-1 Roosendaal JO19-2 32791 16-1
C 29-09-2018 11:30 The Gunners JO19-1 TVC Breda JO19-1 33019 3-2
C 29-09-2018 14:30 Sprundel JO19-1 Baronie JO19-3 34239 7-2
C 29-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-2 DVO'60 JO19-1 34288 1-3
C 22-09-2018 12:30 Alliance JO19-1 The Gunners JO19-1 33730 0-3
C 22-09-2018 15:00 Roosendaal JO19-2 JEKA JO19-3 33258 2-4
C 22-09-2018 14:30 De Fendert JO19-1 Sprundel JO19-1 32979 3-1
C 22-09-2018 14:55 Baronie JO19-3 Klundert JO19-1 33805 4-3
C 22-09-2018 13:00 DVO'60 JO19-1 Oosterhout JO19-1 33124 2-0
C 22-09-2018 15:30 TVC Breda JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 33583 9-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Fendert JO19-1 6 5 0 1 15 17 9 8 0
2 DVO'60 JO19-1 6 4 2 0 14 14 5 9 0
3 Unitas'30 JO19-2 7 3 1 3 10 16 14 2 0
4 The Gunners JO19-1 5 2 3 0 9 10 8 2 0
5 TVC Breda JO19-1 4 2 1 1 7 10 6 4 0
6 DEVO JO19-1 6 2 1 3 7 15 17 -2 0
7 Klundert JO19-1 5 1 3 1 6 15 14 1 0
8 Sprundel JO19-1 5 1 1 3 4 10 13 -3 0
9 Beek Vooruit JO19-2 4 0 2 2 2 4 10 -6 0
10 METO JO19-1 6 0 0 6 0 3 18 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VCB JO19-1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
2 SVSSS JO19-2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
3 Beek Vooruit JO19-2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
4 Oosterhout JO19-1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVO'60 JO19-1 10 10 0 0 30 35 9 26 0
2 De Fendert JO19-1 10 8 1 1 25 45 17 28 0
3 Sprundel JO19-1 11 6 1 4 19 33 20 13 0
4 TVC Breda JO19-1 10 5 3 2 18 42 24 18 0
5 Klundert JO19-1 9 5 1 3 16 49 18 31 0
6 Oosterhout JO19-1 10 4 3 3 15 47 34 13 0
7 Beek Vooruit JO19-2 10 4 1 5 13 29 39 -10 0
8 The Gunners JO19-1 10 3 2 5 11 17 25 -8 0
9 JEKA JO19-3 11 3 1 7 10 19 43 -24 0
10 Baronie JO19-3 11 3 1 7 10 26 61 -35 0
11 Roosendaal JO19-2 11 2 1 8 7 29 60 -31 0
12 Alliance JO19-1 11 1 1 9 4 19 40 -21 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 23-07-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 30-07-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 06-08-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 13-08-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 20-08-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 27-08-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 03-09-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 10-09-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 17-09-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 24-09-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 01-10-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 08-10-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 15-10-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 22-10-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 29-10-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 05-11-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 12-11-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 19-11-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 26-11-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 03-12-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 10-12-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 17-12-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 24-12-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 31-12-18 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 07-01-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 14-01-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 21-01-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 28-01-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 04-02-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 11-02-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 18-02-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 25-02-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 04-03-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 11-03-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 18-03-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 25-03-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 01-04-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 08-04-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 15-04-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 22-04-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 29-04-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 06-05-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 13-05-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 20-05-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 27-05-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 03-06-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 10-06-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 17-06-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
ma 24-06-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 06 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven