0226 Onder 19 competitie (voorjaar A-cat)

Junioren - JO19 - Beek Vooruit JO19-1

Teamleden

Spelers
Koen Halters Keeper      
Lars Basstein        
Tim van den Bliek        
Anthony Boere        
Fedde van Gils        
Robin Koreman        
Levi Machielsen        
Sander Oomen        
Pieter van Opstal        
Rens Romme        
Justin Schneijdenberg        
Camiel Slangen        
Martijn Smits        
Pepijn Snoek        
Jens de Vries        
 
Overige teamleden
Mark van Opstal Leider
Jurgen vd Velden Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 14:45 Virtus JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 B. (B.) v.d. Berg 106988 0 - 5
C 18-05-2019 17:00 Beek Vooruit JO19-1 Groen Wit JO19-1 A.M.C.M. (Janus) van Loon 107111 1 - 3
C 11-05-2019 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 P. (Piotr) Ptak 106761 0 - 5
C 07-05-2019 20:00 Beek Vooruit JO19-1 Zundert JO19-1 B. (Brend) de Jong 107060 7 - 2
C 13-04-2019 15:00 Hoeven JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 E. (Ertin) Ozkan 107118 1 - 1
C 03-04-2019 20:00 Beek Vooruit JO19-1 VVR JO19-1 B. (Bert) Aartsen 107010 3 - 0
C 30-03-2019 14:00 Victoria'03 JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 J. (Jack) van Huijgevoort 106951 0 - 4
C 23-03-2019 14:45 Moerse Boys JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 J.A.F. (Johan) de Keizer 106896 1 - 3
C 16-03-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Internos JO19-1 J. (Jaap) Janse 107071 2 - 0
B 23-02-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Baronie JO19-1 Afgeschermd 149036 1 - 4
C 16-02-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-1 DIA JO19-1 J.J.J. (Jop) van den Buys 106906 2 - 3
C 09-02-2019 13:00 Baronie JO19-2 Beek Vooruit JO19-1 Afgeschermd 106978 1 - 7
V 02-02-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-1 MOC '17 JO19-2 Dion Verstegen (Scheidsrechter) 7-0
V 19-01-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-1 vv Gilze JO19-1
B 15-12-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Sarto JO19-2 P. (Poul) Verhoeven 105836 1 - 1 (4 - 3)
C 08-12-2018 14:00 Terheijden JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 K.J. (Keith) Dyne 32584 2 - 1
C 01-12-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 TSC JO19-2 Afgeschermd 32338 11 - 1
C 24-11-2018 14:30 Waspik JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 R.H.A. (Robert) vanVark 92601 3 - 1
C 17-11-2018 vervallen Beek Vooruit JO19-1 SC Hoge Vucht JO19-1 32277
C 10-11-2018 15:00 Bavel JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 L.A.F. (Louis) van denDries 32620 2 - 1
C 03-11-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Madese Boys JO19-1 D.P.J. (Dies) deKorte 32514 0 - 1
C 27-10-2018 14:30 DIA JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 T. (Ties) Reijne 32532 1 - 4
B 20-10-2018 14:00 Unitas\'30 JO19-2 Beek Vooruit JO19-1 W.H.A. (William) Verhoeve 102577 2 - 2
C 13-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 RFC JO19-1 J.A.H. (Iwan) Vink 92607 4 - 1
C 06-10-2018 15:00 SCO JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 A.W.J. (Ad) Broeders 92625 1 - 9
C 06-10-2018 vervallen Baronie JO19-2 Beek Vooruit JO19-1 32615
C 29-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Groen Wit JO19-1 R. (Redouane) Saadonni 32594 2 - 1
C 22-09-2018 14:30 Sarto JO19-2 Beek Vooruit JO19-1 A.P.M. (Ad) vanHelvert 93215 3 - 5
B 15-09-2018 14:15 Beek Vooruit JO19-1 Unitas'30 JO19-1 P. (Poul) Verhoeven 4437 4 - 3
B 08-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Groot-Ammers JO19-1 D. (Damy) vanArkel 3979 9 - 3
B 01-09-2018 14:30 Wieldrecht JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 Afgeschermd 3981 3 - 0
V 25-08-2018 11:15 Beek Vooruit JO19-1 Victoria '03 JO19-1 nvt
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 28-05-2019 19:30 DIA JO19-1 VVR JO19-1 106942 3-1
C 27-05-2019 19:45 Victoria'03 JO19-1 Hoeven JO19-1 106877 2-2
C 25-05-2019 15:45 Groen Wit JO19-1 Internos JO19-1 106922 2-2
C 25-05-2019 13:00 Rood-Wit W JO19-1 DIA JO19-1 106893 2-5
C 25-05-2019 14:30 VVR JO19-1 Baronie JO19-2 107033 4-1
C 25-05-2019 14:45 Virtus JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 106988 0-5
C 25-05-2019 15:00 Zundert JO19-1 Victoria'03 JO19-1 106774 0-0
C 23-05-2019 20:00 Virtus JO19-1 Groen Wit JO19-1 107080 0-4
C 22-05-2019 19:45 Hoeven JO19-1 Moerse Boys JO19-1 106969 3-4
C 18-05-2019 13:00 Baronie JO19-2 Virtus JO19-1 106816 3-0
C 18-05-2019 13:30 Internos JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 106930 1-0
C 18-05-2019 14:45 Moerse Boys JO19-1 Zundert JO19-1 106936 0-2
C 18-05-2019 17:00 Beek Vooruit JO19-1 Groen Wit JO19-1 107111 1-3
C 16-05-2019 19:30 Virtus JO19-1 Victoria'03 JO19-1 106899 2-1
C 13-05-2019 19:15 Groen Wit JO19-1 Hoeven JO19-1 106819 0-0
C 11-05-2019 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 106761 0-5
C 11-05-2019 14:30 VVR JO19-1 Groen Wit JO19-1 106771 1-2
C 11-05-2019 14:45 Moerse Boys JO19-1 Baronie JO19-2 106997 1-0
C 11-05-2019 15:00 Hoeven JO19-1 DIA JO19-1 106791 0-1
C 11-05-2019 15:00 Zundert JO19-1 Internos JO19-1 106915 0-1
C 07-05-2019 20:00 Beek Vooruit JO19-1 Zundert JO19-1 107060 7-2
C 04-05-2019 14:30 Victoria'03 JO19-1 Moerse Boys JO19-1 107106 3-3
C 04-05-2019 14:30 DIA JO19-1 Virtus JO19-1 106795 1-2
C 04-05-2019 13:30 Internos JO19-1 VVR JO19-1 107099 4-1
C 04-05-2019 13:55 Baronie JO19-2 Hoeven JO19-1 107081 0-2
C 17-04-2019 19:30 VVR JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 106785 1-2
C 17-04-2019 19:30 Baronie JO19-2 Groen Wit JO19-1 151853 1-1
C 13-04-2019 14:30 Victoria'03 JO19-1 Internos JO19-1 106909 0-1
C 13-04-2019 14:45 Moerse Boys JO19-1 DIA JO19-1 107052 1-3
C 13-04-2019 15:00 Zundert JO19-1 Baronie JO19-2 107072 3-1
C 13-04-2019 15:00 Hoeven JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 107118 1-1
C 10-04-2019 20:00 Rood-Wit W JO19-1 Baronie JO19-2 107135 3-3
C 06-04-2019 15:45 Groen Wit JO19-1 Moerse Boys JO19-1 106983 2-1
C 06-04-2019 14:30 DIA JO19-1 Zundert JO19-1 107024 7-0
C 06-04-2019 13:50 Baronie JO19-2 Victoria'03 JO19-1 106954 7-0
C 06-04-2019 13:30 Internos JO19-1 Hoeven JO19-1 106779 1-0
C 06-04-2019 12:30 Rood-Wit W JO19-1 Virtus JO19-1 106876 3-1
C 03-04-2019 20:00 Beek Vooruit JO19-1 VVR JO19-1 107010 3-0
C 30-03-2019 13:30 Groen Wit JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 107055 5-3
C 30-03-2019 14:30 VVR JO19-1 Moerse Boys JO19-1 106775 2-1
C 30-03-2019 15:00 Zundert JO19-1 Virtus JO19-1 106808 1-1
C 30-03-2019 14:00 Victoria'03 JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 106951 0-4
C 23-03-2019 13:15 Baronie JO19-2 DIA JO19-1 107032 2-1
C 23-03-2019 14:45 Virtus JO19-1 Internos JO19-1 106806 3-2
C 23-03-2019 14:45 Moerse Boys JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 106896 1-3
C 23-03-2019 14:00 Victoria'03 JO19-1 Groen Wit JO19-1 106959 1-2
C 23-03-2019 15:00 Hoeven JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 106970 4-0
C 23-03-2019 15:00 Zundert JO19-1 VVR JO19-1 107098 0-0
C 20-03-2019 20:00 Moerse Boys JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 106798 0-2
C 16-03-2019 14:30 DIA JO19-1 Victoria'03 JO19-1 106960 1-1
C 16-03-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Internos JO19-1 107071 2-0
C 09-03-2019 14:45 Virtus JO19-1 VVR JO19-1 106881 1-0
C 09-03-2019 13:30 Internos JO19-1 DIA JO19-1 106984 2-2
C 09-03-2019 13:00 Baronie JO19-2 Groen Wit JO19-1 107132 0-0
C 23-02-2019 15:00 Hoeven JO19-1 Zundert JO19-1 107090 1-0
C 16-02-2019 13:30 Internos JO19-1 Baronie JO19-2 106875 4-2
C 16-02-2019 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Victoria'03 JO19-1 106879 2-3
C 16-02-2019 14:30 VVR JO19-1 Hoeven JO19-1 106801 0-6
C 16-02-2019 14:45 Virtus JO19-1 Moerse Boys JO19-1 106928 4-1
C 16-02-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-1 DIA JO19-1 106906 2-3
C 16-02-2019 15:30 Groen Wit JO19-1 Zundert JO19-1 106941 5-2
C 09-02-2019 15:00 Zundert JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 107101 4-2
C 09-02-2019 15:00 Hoeven JO19-1 Virtus JO19-1 106781 1-0
C 09-02-2019 14:45 Moerse Boys JO19-1 Internos JO19-1 107129 1-2
C 09-02-2019 14:30 Victoria'03 JO19-1 VVR JO19-1 107018 0-4
C 09-02-2019 14:30 DIA JO19-1 Groen Wit JO19-1 106780 4-3
C 09-02-2019 13:00 Baronie JO19-2 Beek Vooruit JO19-1 106978 1-7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 23-02-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Baronie JO19-1 149036 1-4
B 15-12-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Sarto JO19-2 105836 1-1
B 20-10-2018 14:00 Unitas'30 JO19-2 Beek Vooruit JO19-1 102577 2-2
B 15-09-2018 12:30 Groot-Ammers JO19-1 Wieldrecht JO19-1 4538 2-1
B 15-09-2018 14:15 Beek Vooruit JO19-1 Unitas'30 JO19-1 4437 4-3
B 08-09-2018 14:15 Unitas'30 JO19-1 Wieldrecht JO19-1 4342 4-2
B 08-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Groot-Ammers JO19-1 3979 9-3
B 01-09-2018 12:30 Groot-Ammers JO19-1 Unitas'30 JO19-1 3972 0-3
B 01-09-2018 14:30 Wieldrecht JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 3981 3-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-12-2018 14:30 Waspik JO19-1 Madese Boys JO19-1 92603 2-5
C 08-12-2018 14:45 Bavel JO19-1 SCO JO19-1 92633 5-0
C 08-12-2018 14:00 Terheijden JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 32584 2-1
C 08-12-2018 12:15 TSC JO19-2 RFC JO19-1 92612 1-2
C 08-12-2018 12:00 Groen Wit JO19-1 Sarto JO19-2 93225 4-2
C 03-12-2018 20:00 Groen Wit JO19-1 SCO JO19-1 92631 8-0
C 01-12-2018 14:30 DIA JO19-1 Waspik JO19-1 92602 2-2
C 01-12-2018 14:30 Sarto JO19-2 Bavel JO19-1 93224 1-2
C 01-12-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 Groen Wit JO19-1 32533 2-3
C 01-12-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 TSC JO19-2 32338 11-1
C 01-12-2018 15:00 SCO JO19-1 Terheijden JO19-1 92632 0-9
C 24-11-2018 14:30 Waspik JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 92601 3-1
C 24-11-2018 14:30 Sarto JO19-2 RFC JO19-1 93223 2-0
C 24-11-2018 14:45 Bavel JO19-1 DIA JO19-1 32402 1-3
C 24-11-2018 14:00 Terheijden JO19-1 Madese Boys JO19-1 32650 1-2
C 17-11-2018 12:30 TSC JO19-2 Groen Wit JO19-1 32657 0-1
C 17-11-2018 14:30 Terheijden JO19-1 Bavel JO19-1 32530 3-1
C 17-11-2018 14:30 DIA JO19-1 Sarto JO19-2 93222 4-2
C 17-11-2018 15:00 SCO JO19-1 Waspik JO19-1 92630 1-12
C 17-11-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 RFC JO19-1 92610 1-1
C 10-11-2018 13:00 Groen Wit JO19-1 DIA JO19-1 32613 2-0
C 10-11-2018 14:30 Waspik JO19-1 TSC JO19-2 92600 2-2
C 10-11-2018 14:30 Sarto JO19-2 Madese Boys JO19-1 93221 4-3
C 10-11-2018 12:15 RFC JO19-1 SCO JO19-1 92629 4-2
C 10-11-2018 15:00 Bavel JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 32620 2-1
C 03-11-2018 12:15 TSC JO19-2 DIA JO19-1 32286 5-4
C 03-11-2018 12:00 Terheijden JO19-1 RFC JO19-1 92609 5-2
C 03-11-2018 14:30 Bavel JO19-1 Groen Wit JO19-1 32680 2-2
C 03-11-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Madese Boys JO19-1 32514 0-1
C 03-11-2018 14:30 Waspik JO19-1 Sarto JO19-2 93220 3-2
C 27-10-2018 16:00 Groen Wit JO19-1 Waspik JO19-1 92599 4-1
C 27-10-2018 15:00 SCO JO19-1 TSC JO19-2 92627 1-3
C 27-10-2018 16:15 Sarto JO19-2 Terheijden JO19-1 93219 1-1
C 27-10-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 SC Hoge Vucht JO19-1 32278 0-0
C 27-10-2018 14:30 DIA JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 32532 1-4
C 27-10-2018 12:00 RFC JO19-1 Bavel JO19-1 92608 1-0
C 20-10-2018 14:30 Bavel JO19-1 Madese Boys JO19-1 104835 2-5
C 13-10-2018 14:30 SC Hoge Vucht JO19-1 Groen Wit JO19-1 32362 0-0
C 13-10-2018 14:30 Bavel JO19-1 Madese Boys JO19-1 32357 0-0
C 13-10-2018 14:30 DIA JO19-1 SCO JO19-1 92626 7-0
C 13-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 RFC JO19-1 92607 4-1
C 13-10-2018 12:40 TSC JO19-2 Sarto JO19-2 93218 1-2
C 10-10-2018 20:00 Terheijden JO19-1 Waspik JO19-1 92598 6-1
C 06-10-2018 12:00 RFC JO19-1 DIA JO19-1 92606 2-2
C 06-10-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 TSC JO19-2 32641 6-0
C 06-10-2018 15:00 SCO JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 92625 1-9
C 06-10-2018 15:00 Waspik JO19-1 Bavel JO19-1 92597 2-1
C 06-10-2018 16:00 Groen Wit JO19-1 Terheijden JO19-1 32465 2-5
C 06-10-2018 14:30 Sarto JO19-2 SC Hoge Vucht JO19-1 93217 0-0
C 29-09-2018 12:30 TSC JO19-2 Terheijden JO19-1 32424 1-5
C 29-09-2018 13:00 Baronie JO19-2 VVR JO19-1 32645 0-0
C 29-09-2018 14:30 DIA JO19-1 Madese Boys JO19-1 32382 4-4
C 29-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Groen Wit JO19-1 32594 2-1
C 29-09-2018 15:00 SC Hoge Vucht JO19-1 Bavel JO19-1 32398 0-0
C 29-09-2018 12:00 RFC JO19-1 Waspik JO19-1 92605 7-3
C 29-09-2018 15:00 SCO JO19-1 Sarto JO19-2 93216 0-4
C 22-09-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 SCO JO19-1 92623 4-0
C 22-09-2018 14:30 VVR JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 32606 0-0
C 22-09-2018 14:30 Bavel JO19-1 TSC JO19-2 32406 2-1
C 22-09-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 Baronie JO19-2 32381 0-0
C 22-09-2018 15:45 Groen Wit JO19-1 JEKA JO19-2 32673 0-0
C 22-09-2018 14:30 Sarto JO19-2 Beek Vooruit JO19-1 93215 3-5
C 22-09-2018 15:45 Groen Wit JO19-1 RFC JO19-1 92604 6-3
C 22-09-2018 15:00 Waspik JO19-1 SC Hoge Vucht JO19-1 92596 1-1
C 22-09-2018 14:00 Terheijden JO19-1 DIA JO19-1 32364 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO19-1 11 8 1 2 25 40 11 29 0
2 Groen Wit JO19-1 11 7 3 1 24 29 16 13 0
3 DIA JO19-1 11 7 2 2 23 31 16 15 0
4 Internos JO19-1 11 7 2 2 23 20 13 7 0
5 Hoeven JO19-1 11 5 3 3 18 20 9 11 0
6 Virtus JO19-1 11 5 1 5 16 14 22 -8 0
7 Zundert JO19-1 10 3 2 5 11 14 25 -11 0
8 VVR JO19-1 11 3 1 7 10 14 23 -9 0
9 Rood-Wit W JO19-1 11 3 1 7 10 19 32 -13 0
10 Baronie JO19-2 11 3 2 6 7 21 26 -5 4
11 Moerse Boys JO19-1 11 2 1 8 7 14 26 -12 0
12 Victoria'03 JO19-1 10 1 3 6 6 11 28 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO19-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
2 Beek Vooruit JO19-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terheijden JO19-1 10 8 1 1 25 40 12 28 0
2 Groen Wit JO19-1 10 7 1 2 22 33 17 16 0
3 Madese Boys JO19-1 10 6 2 2 20 33 17 16 0
4 Beek Vooruit JO19-1 10 6 0 4 18 38 16 22 0
5 Waspik JO19-1 10 4 2 4 14 31 31 0 0
6 RFC JO19-1 10 4 2 4 14 23 26 -3 0
7 Sarto JO19-2 10 4 1 5 13 23 23 0 0
8 DIA JO19-1 10 3 3 4 12 28 25 3 0
9 Bavel JO19-1 10 4 1 5 10 18 19 -1 3
10 TSC JO19-2 10 2 1 7 7 15 36 -21 0
11 SCO JO19-1 10 0 0 10 0 5 65 -60 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 10-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 17-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 24-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 31-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 07-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 14-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 21-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 28-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 04-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 11-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 18-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 25-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 02-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 09-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 16-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
donderdag 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 12-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 19-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 26-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 02-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 09-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 16-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 23-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 30-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 06-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 13-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 20-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 27-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 04-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 11-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 18-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 06-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 13-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 20-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 27-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven