Onder 19 beker 3e ronde

Junioren - JO19 - Beek Vooruit JO19-1

Teamleden

Spelers
Koen Halters Keeper      
Lars Basstein        
Tim van den Bliek        
Anthony Boere        
Fedde van Gils        
Robin Koreman        
Levi Machielsen        
Sander Oomen        
Pieter van Opstal        
Rens Romme        
Justin Schneijdenberg        
Camiel Slangen        
Martijn Smits        
Pepijn Snoek        
Jens de Vries        
 
Overige teamleden
Mark van Opstal Leider
Jurgen vd Velden Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
B 15-12-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Sarto JO19-2 P. (Poul) Verhoeven 105836 Sportpark De Heikant 13:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
B 15-12-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Sarto JO19-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 14:00 Unitas'30 JO19-2 Beek Vooruit JO19-1 102577 2-2
B 15-09-2018 12:30 Groot-Ammers JO19-1 Wieldrecht JO19-1 4538 2-1
B 15-09-2018 14:15 Beek Vooruit JO19-1 Unitas'30 JO19-1 4437 4-3
B 08-09-2018 14:15 Unitas'30 JO19-1 Wieldrecht JO19-1 4342 4-2
B 08-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Groot-Ammers JO19-1 3979 9-3
B 01-09-2018 12:30 Groot-Ammers JO19-1 Unitas'30 JO19-1 3972 0-3
B 01-09-2018 14:30 Wieldrecht JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 3981 3-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-12-2018 14:30 Waspik JO19-1 Madese Boys JO19-1 92603 2-5
C 08-12-2018 14:45 Bavel JO19-1 SCO JO19-1 92633 5-0
C 08-12-2018 14:00 Terheijden JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 32584 2-1
C 08-12-2018 12:15 TSC JO19-2 RFC JO19-1 92612 1-2
C 08-12-2018 12:00 Groen Wit JO19-1 Sarto JO19-2 93225 4-2
C 03-12-2018 20:00 Groen Wit JO19-1 SCO JO19-1 92631 8-0
C 01-12-2018 14:30 DIA JO19-1 Waspik JO19-1 92602 2-2
C 01-12-2018 14:30 Sarto JO19-2 Bavel JO19-1 93224 1-2
C 01-12-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 Groen Wit JO19-1 32533 2-3
C 01-12-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 TSC JO19-2 32338 11-1
C 01-12-2018 15:00 SCO JO19-1 Terheijden JO19-1 92632 0-9
C 24-11-2018 14:30 Waspik JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 92601 3-1
C 24-11-2018 14:30 Sarto JO19-2 RFC JO19-1 93223 2-0
C 24-11-2018 14:45 Bavel JO19-1 DIA JO19-1 32402 1-3
C 24-11-2018 14:00 Terheijden JO19-1 Madese Boys JO19-1 32650 1-2
C 17-11-2018 12:30 TSC JO19-2 Groen Wit JO19-1 32657 0-1
C 17-11-2018 14:30 Terheijden JO19-1 Bavel JO19-1 32530 3-1
C 17-11-2018 14:30 DIA JO19-1 Sarto JO19-2 93222 4-2
C 17-11-2018 15:00 SCO JO19-1 Waspik JO19-1 92630 1-12
C 17-11-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 RFC JO19-1 92610 1-1
C 10-11-2018 13:00 Groen Wit JO19-1 DIA JO19-1 32613 2-0
C 10-11-2018 14:30 Waspik JO19-1 TSC JO19-2 92600 2-2
C 10-11-2018 14:30 Sarto JO19-2 Madese Boys JO19-1 93221 4-3
C 10-11-2018 12:15 RFC JO19-1 SCO JO19-1 92629 4-2
C 10-11-2018 15:00 Bavel JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 32620 2-1
C 03-11-2018 12:15 TSC JO19-2 DIA JO19-1 32286 5-4
C 03-11-2018 12:00 Terheijden JO19-1 RFC JO19-1 92609 5-2
C 03-11-2018 14:30 Bavel JO19-1 Groen Wit JO19-1 32680 2-2
C 03-11-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Madese Boys JO19-1 32514 0-1
C 03-11-2018 14:30 Waspik JO19-1 Sarto JO19-2 93220 3-2
C 27-10-2018 16:00 Groen Wit JO19-1 Waspik JO19-1 92599 4-1
C 27-10-2018 15:00 SCO JO19-1 TSC JO19-2 92627 1-3
C 27-10-2018 16:15 Sarto JO19-2 Terheijden JO19-1 93219 1-1
C 27-10-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 SC Hoge Vucht JO19-1 32278 0-0
C 27-10-2018 14:30 DIA JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 32532 1-4
C 27-10-2018 12:00 RFC JO19-1 Bavel JO19-1 92608 1-0
C 20-10-2018 14:30 Bavel JO19-1 Madese Boys JO19-1 104835 2-5
C 13-10-2018 14:30 SC Hoge Vucht JO19-1 Groen Wit JO19-1 32362 0-0
C 13-10-2018 14:30 Bavel JO19-1 Madese Boys JO19-1 32357 0-0
C 13-10-2018 14:30 DIA JO19-1 SCO JO19-1 92626 7-0
C 13-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 RFC JO19-1 92607 4-1
C 13-10-2018 12:40 TSC JO19-2 Sarto JO19-2 93218 1-2
C 10-10-2018 20:00 Terheijden JO19-1 Waspik JO19-1 92598 6-1
C 06-10-2018 12:00 RFC JO19-1 DIA JO19-1 92606 2-2
C 06-10-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 TSC JO19-2 32641 6-0
C 06-10-2018 15:00 SCO JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 92625 1-9
C 06-10-2018 15:00 Waspik JO19-1 Bavel JO19-1 92597 2-1
C 06-10-2018 16:00 Groen Wit JO19-1 Terheijden JO19-1 32465 2-5
C 06-10-2018 14:30 Sarto JO19-2 SC Hoge Vucht JO19-1 93217 0-0
C 29-09-2018 12:30 TSC JO19-2 Terheijden JO19-1 32424 1-5
C 29-09-2018 13:00 Baronie JO19-2 VVR JO19-1 32645 0-0
C 29-09-2018 14:30 DIA JO19-1 Madese Boys JO19-1 32382 4-4
C 29-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Groen Wit JO19-1 32594 2-1
C 29-09-2018 15:00 SC Hoge Vucht JO19-1 Bavel JO19-1 32398 0-0
C 29-09-2018 12:00 RFC JO19-1 Waspik JO19-1 92605 7-3
C 29-09-2018 15:00 SCO JO19-1 Sarto JO19-2 93216 0-4
C 22-09-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 SCO JO19-1 92623 4-0
C 22-09-2018 14:30 VVR JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 32606 0-0
C 22-09-2018 14:30 Bavel JO19-1 TSC JO19-2 32406 2-1
C 22-09-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 Baronie JO19-2 32381 0-0
C 22-09-2018 15:45 Groen Wit JO19-1 JEKA JO19-2 32673 0-0
C 22-09-2018 14:30 Sarto JO19-2 Beek Vooruit JO19-1 93215 3-5
C 22-09-2018 15:45 Groen Wit JO19-1 RFC JO19-1 92604 6-3
C 22-09-2018 15:00 Waspik JO19-1 SC Hoge Vucht JO19-1 92596 1-1
C 22-09-2018 14:00 Terheijden JO19-1 DIA JO19-1 32364 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Sarto JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terheijden JO19-1 10 8 1 1 25 40 12 28 0
2 Groen Wit JO19-1 10 7 1 2 22 33 17 16 0
3 Madese Boys JO19-1 10 6 2 2 20 33 17 16 0
4 Beek Vooruit JO19-1 10 6 0 4 18 38 16 22 0
5 Waspik JO19-1 10 4 2 4 14 31 31 0 0
6 RFC JO19-1 10 4 2 4 14 23 26 -3 0
7 Sarto JO19-2 10 4 1 5 13 23 23 0 0
8 DIA JO19-1 10 3 3 4 12 28 25 3 0
9 Bavel JO19-1 10 4 1 5 10 18 19 -1 3
10 TSC JO19-2 10 2 1 7 7 15 36 -21 0
11 SCO JO19-1 10 0 0 10 0 5 65 -60 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 10-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 17-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 24-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 31-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 07-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 14-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 21-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 28-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 04-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 11-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 18-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 25-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 02-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 09-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 16-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
donderdag 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 12-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 19-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 26-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 02-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 09-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 16-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 23-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 30-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 06-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 13-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 20-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 27-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 04-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 11-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 18-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 06-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 13-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 20-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 27-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven