Onder 19 beker 2e ronde

Junioren - JO19 - Beek Vooruit JO19-1

Teamleden

Spelers
Koen Halters Keeper      
Lars Basstein        
Tim van den Bliek        
Anthony Boere        
Fedde van Gils        
Robin Koreman        
Levi Machielsen        
Sander Oomen        
Pieter van Opstal        
Rens Romme        
Justin Schneijdenberg        
Camiel Slangen        
Martijn Smits        
Pepijn Snoek        
Jens de Vries        
 
Overige teamleden
Mark van Opstal Leider
Jurgen vd Velden Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
B 20-10-2018 14:00 Unitas'30 JO19-2 Beek Vooruit JO19-1
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 27-10-2018 12:00 RFC JO19-1 Bavel JO19-1
C 27-10-2018 14:30 DIA JO19-1 Beek Vooruit JO19-1
C 27-10-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 SC Hoge Vucht JO19-1
C 27-10-2018 16:15 Sarto JO19-2 Terheijden JO19-1
C 27-10-2018 15:00 SCO JO19-1 TSC JO19-2
C 27-10-2018 16:05 Groen Wit JO19-1 Waspik JO19-1
C 03-11-2018 15:00 Waspik JO19-1 Sarto JO19-2
C 03-11-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Madese Boys JO19-1
C 03-11-2018 14:30 Bavel JO19-1 Groen Wit JO19-1
C 03-11-2018 14:00 Terheijden JO19-1 RFC JO19-1
C 03-11-2018 12:25 TSC JO19-2 DIA JO19-1
C 10-11-2018 13:45 RFC JO19-1 SCO JO19-1
C 10-11-2018 14:30 Bavel JO19-1 Beek Vooruit JO19-1
C 10-11-2018 14:30 Sarto JO19-2 Madese Boys JO19-1
C 10-11-2018 15:00 Waspik JO19-1 TSC JO19-2
C 10-11-2018 13:00 Groen Wit JO19-1 DIA JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 12:30 Groot-Ammers JO19-1 Wieldrecht JO19-1 4538 2-1
B 15-09-2018 14:15 Beek Vooruit JO19-1 Unitas'30 JO19-1 4437 4-3
B 08-09-2018 14:15 Unitas'30 JO19-1 Wieldrecht JO19-1 4342 4-2
B 08-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Groot-Ammers JO19-1 3979 9-3
B 01-09-2018 12:30 Groot-Ammers JO19-1 Unitas'30 JO19-1 3972 0-3
B 01-09-2018 14:30 Wieldrecht JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 3981 3-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 RFC JO19-1 92607 4-1
C 13-10-2018 14:30 DIA JO19-1 SCO JO19-1 92626 6-0
C 13-10-2018 14:30 Bavel JO19-1 Madese Boys JO19-1 32357 0-0
C 13-10-2018 14:30 SC Hoge Vucht JO19-1 Groen Wit JO19-1 32362 0-0
C 13-10-2018 12:40 TSC JO19-2 Sarto JO19-2 93218 1-2
C 10-10-2018 20:00 Terheijden JO19-1 Waspik JO19-1 92598 6-1
C 06-10-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 TSC JO19-2 32641 6-0
C 06-10-2018 15:00 SCO JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 92625 1-9
C 06-10-2018 15:00 Waspik JO19-1 Bavel JO19-1 92597 2-1
C 06-10-2018 16:00 Groen Wit JO19-1 Terheijden JO19-1 32465 2-5
C 06-10-2018 14:30 Sarto JO19-2 SC Hoge Vucht JO19-1 93217 0-0
C 06-10-2018 12:00 RFC JO19-1 DIA JO19-1 92606 2-2
C 29-09-2018 15:00 SCO JO19-1 Sarto JO19-2 93216 0-4
C 29-09-2018 13:00 Baronie JO19-2 VVR JO19-1 32645 0-0
C 29-09-2018 14:30 DIA JO19-1 Madese Boys JO19-1 32382 4-4
C 29-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Groen Wit JO19-1 32594 2-1
C 29-09-2018 15:00 SC Hoge Vucht JO19-1 Bavel JO19-1 32398 0-0
C 29-09-2018 12:00 RFC JO19-1 Waspik JO19-1 92605 7-3
C 29-09-2018 12:30 TSC JO19-2 Terheijden JO19-1 32424 1-5
C 22-09-2018 14:30 Bavel JO19-1 TSC JO19-2 32406 2-1
C 22-09-2018 14:30 VVR JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 32606 0-0
C 22-09-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 Baronie JO19-2 32381 0-0
C 22-09-2018 15:45 Groen Wit JO19-1 JEKA JO19-2 32673 0-0
C 22-09-2018 15:45 Groen Wit JO19-1 RFC JO19-1 92604 6-3
C 22-09-2018 14:30 Sarto JO19-2 Beek Vooruit JO19-1 93215 3-5
C 22-09-2018 14:30 Madese Boys JO19-1 SCO JO19-1 92623 4-0
C 22-09-2018 15:00 Waspik JO19-1 SC Hoge Vucht JO19-1 92596 1-1
C 22-09-2018 14:00 Terheijden JO19-1 DIA JO19-1 32364 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Unitas'30 JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO19-1 4 4 0 0 12 20 6 14 0
2 Terheijden JO19-1 4 4 0 0 12 19 5 14 0
3 Madese Boys JO19-1 3 2 1 0 7 14 4 10 0
4 Sarto JO19-2 3 2 0 1 6 9 6 3 0
5 DIA JO19-1 4 1 2 1 5 13 9 4 0
6 RFC JO19-1 4 1 1 2 4 13 15 -2 0
7 Bavel JO19-1 2 1 0 1 3 3 3 0 0
8 Groen Wit JO19-1 3 1 0 2 3 9 10 -1 0
9 Waspik JO19-1 3 1 0 2 3 6 14 -8 0
10 TSC JO19-2 4 0 0 4 0 3 15 -12 0
11 SCO JO19-1 4 0 0 4 0 1 23 -22 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 10-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 17-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 24-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 31-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 07-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 14-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 21-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 28-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 04-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 11-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 18-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 25-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 02-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 09-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 16-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 23-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 30-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 06-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 13-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 20-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 27-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 04-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 11-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 18-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 25-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 01-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 08-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 15-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 22-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 29-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 05-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 12-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 19-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 26-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 05-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 12-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 19-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 26-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 02-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 09-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 16-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 23-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 30-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 07-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 14-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 21-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 28-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 04-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 11-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 18-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 25-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
donderdag 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 12-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 19-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 26-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 02-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 09-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 16-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 23-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 30-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 06-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 13-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 20-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 27-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 04-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 11-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 18-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 25-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 01-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 08-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 15-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 22-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 29-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 06-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 13-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 20-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 27-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 03-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 10-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 17-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 24-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 31-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 07-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 14-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 21-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 28-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 07-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 14-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 21-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 28-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 04-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 11-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 18-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 25-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 02-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 09-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 16-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 23-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 30-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 06-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 13-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 20-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 27-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO19-1

Berichten



Terug naar boven