Hieronder vind je alle teams die in dit seizoen actief zijn voor v.v. Beek Vooruit.
Klik op het team van je keuze om méér te zien over het team, zoals:
  • Elftalfoto
  • Teamleden
  • Wedstrijdpanning
  • Wedstrijdhistorie
  • Standen
  • Trainingsdagen
  • Sponsor informatie
0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 4

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 27-05-2018 10:30 Unitas'30 3 Beek Vooruit 4 48154 0-0
C 27-05-2018 12:00 Rood-Wit W 3 UVV'40 4 38813 0-0
C 27-05-2018 12:00 DSE 3 Virtus 3 40059 0-0
C 27-05-2018 12:00 IFC 3 Dubbeldam 3 37900 0-0
C 27-05-2018 11:00 RKsv RCD 4 MOC'17 4 48254 0-0
C 27-05-2018 09:30 Roosendaal 5 Victoria'03 3 37907 0-0
C 20-05-2018 10:00 Victoria'03 3 DSE 3 44642 0-0
C 20-05-2018 09:30 Beek Vooruit 4 RKsv RCD 4 46957 0-0
C 20-05-2018 12:00 Dubbeldam 3 Unitas'30 3 37553 0-0
C 20-05-2018 12:00 UVV'40 4 IFC 3 41404 0-0
C 20-05-2018 12:00 MOC'17 4 Rood-Wit W 3 42188 0-0
C 20-05-2018 11:00 Virtus 3 Roosendaal 5 43104 0-0
C 17-05-2018 19:15 UVV'40 4 Roosendaal 5 44948 0-0
C 16-05-2018 19:30 Virtus 3 Rood-Wit W 3 42012 0-0
C 13-05-2018 10:00 Victoria'03 3 Dubbeldam 3 47001 0-0
C 13-05-2018 10:30 Unitas'30 3 UVV'40 4 44015 0-0
C 13-05-2018 12:00 DSE 3 Roosendaal 5 44768 0-0
C 13-05-2018 12:00 IFC 3 Virtus 3 48417 0-0
C 13-05-2018 12:00 MOC'17 4 Beek Vooruit 4 48681 0-0
C 13-05-2018 12:00 Rood-Wit W 3 RKsv RCD 4 44087 0-0
C 10-05-2018 12:00 MOC'17 4 RKsv RCD 4 44020 0-0
C 10-05-2018 12:00 Dubbeldam 3 Virtus 3 39871 0-0
C 09-05-2018 19:30 Rood-Wit W 3 Beek Vooruit 4 43171 0-0
C 06-05-2018 12:00 MOC'17 4 DSE 3 48945 0-0
C 06-05-2018 10:00 Victoria'03 3 Virtus 3 37513 0-0
C 06-05-2018 12:00 UVV'40 4 Beek Vooruit 4 42774 0-0
C 06-05-2018 12:00 Dubbeldam 3 RKsv RCD 4 43477 0-0
C 06-05-2018 12:00 IFC 3 Unitas'30 3 44745 0-0
C 06-05-2018 12:00 Rood-Wit W 3 Roosendaal 5 49081 0-0
C 29-04-2018 11:00 RKsv RCD 4 UVV'40 4 40102 2-3
C 29-04-2018 11:00 DSE 3 Rood-Wit W 3 48240 4-5
C 29-04-2018 11:00 Virtus 3 Dubbeldam 3 37375 5-3
C 29-04-2018 10:30 Unitas'30 3 MOC'17 4 42270 6-3
C 29-04-2018 09:30 Beek Vooruit 4 Victoria'03 3 47897 1-6
C 29-04-2018 09:30 Roosendaal 5 IFC 3 48083 4-3
C 26-04-2018 20:00 Beek Vooruit 4 Dubbeldam 3 141706 1-2
C 22-04-2018 12:00 UVV'40 4 Victoria'03 3 41010 4-0
C 22-04-2018 09:30 Roosendaal 5 Unitas'30 3 41291 1-5
C 22-04-2018 09:30 Beek Vooruit 4 DSE 3 41117 2-0
C 22-04-2018 12:00 Dubbeldam 3 MOC'17 4 38896 3-1
C 22-04-2018 11:00 RKsv RCD 4 IFC 3 45465 3-2
C 18-04-2018 20:00 Rood-Wit W 3 Victoria'03 3 44623 3-2
C 15-04-2018 10:00 MOC'17 4 Virtus 3 48283 3-0
C 15-04-2018 12:00 UVV'40 4 Dubbeldam 3 39523 3-1
C 15-04-2018 12:00 IFC 3 Beek Vooruit 4 41525 5-0
C 15-04-2018 10:00 Unitas'30 3 DSE 3 40663 5-3
C 15-04-2018 09:30 Roosendaal 5 RKsv RCD 4 40402 8-3
C 12-04-2018 19:30 RKsv RCD 4 Virtus 3 39210 0-5
C 08-04-2018 12:00 Dubbeldam 3 Roosendaal 5 48485 4-6
C 08-04-2018 11:00 DSE 3 IFC 3 41637 4-1
C 08-04-2018 11:00 RKsv RCD 4 Unitas'30 3 46188 0-4
C 08-04-2018 11:00 Virtus 3 UVV'40 4 48950 3-2
C 08-04-2018 09:30 Beek Vooruit 4 Rood-Wit W 3 49121 3-1
C 08-04-2018 10:00 Victoria'03 3 MOC'17 4 46451 0-2
C 25-03-2018 09:30 Roosendaal 5 Beek Vooruit 4 43648 1-1
C 25-03-2018 10:30 Unitas'30 3 Virtus 3 38236 6-3
C 25-03-2018 11:00 DSE 3 RKsv RCD 4 43361 1-5
C 25-03-2018 12:00 MOC'17 4 UVV'40 4 38018 1-1
C 25-03-2018 12:00 IFC 3 Victoria'03 3 39895 4-1
C 25-03-2018 10:00 Rood-Wit W 3 Dubbeldam 3 46027 4-2
C 22-03-2018 19:30 Rood-Wit W 3 Unitas'30 3 39320 2-5
C 18-03-2018 10:00 Victoria'03 3 RKsv RCD 4 37634 0-0
C 18-03-2018 11:00 Virtus 3 Beek Vooruit 4 39127 0-0
C 18-03-2018 12:00 MOC'17 4 IFC 3 45102 0-0
C 18-03-2018 12:00 Dubbeldam 3 DSE 3 48363 0-0
C 11-03-2018 09:30 Beek Vooruit 4 Dubbeldam 3 44334 1-1
C 11-03-2018 09:30 Roosendaal 5 MOC'17 4 38453 2-5
C 11-03-2018 10:30 Unitas'30 3 Victoria'03 3 42113 3-1
C 11-03-2018 11:00 DSE 3 UVV'40 4 43772 1-2
C 11-03-2018 12:00 IFC 3 Rood-Wit W 3 44796 3-2
C 18-02-2018 09:30 Beek Vooruit 4 Unitas'30 3 48056 1-3
C 18-02-2018 10:00 Victoria'03 3 Roosendaal 5 40776 3-1
C 18-02-2018 11:00 Virtus 3 DSE 3 43987 1-0
C 18-02-2018 12:00 UVV'40 4 Rood-Wit W 3 40130 1-5
C 18-02-2018 12:00 Dubbeldam 3 IFC 3 39705 3-1
C 04-02-2018 09:30 Beek Vooruit 4 MOC'17 4 101106 1-7
C 04-02-2018 12:00 Dubbeldam 3 Victoria'03 3 38854 1-0
C 04-02-2018 10:30 Unitas'30 3 Rood-Wit W 3 38800 6-2
C 28-01-2018 10:30 Unitas'30 3 Dubbeldam 3 46661 3-3
C 28-01-2018 12:00 IFC 3 UVV'40 4 45560 1-2
C 28-01-2018 10:00 Rood-Wit W 3 MOC'17 4 46596 1-6
C 21-01-2018 10:30 DSE 3 Unitas'30 3 48894 0-2
C 17-12-2017 09:30 Beek Vooruit 4 MOC'17 4 38745 0-0
C 17-12-2017 10:30 Unitas'30 3 Roosendaal 5 44380 4-1
C 03-12-2017 11:00 DSE 3 Victoria'03 3 45617 4-2
C 03-12-2017 11:00 RKsv RCD 4 Beek Vooruit 4 38556 1-1
C 03-12-2017 09:30 Roosendaal 5 Virtus 3 37899 5-2
C 26-11-2017 09:30 Beek Vooruit 4 Roosendaal 5 39262 3-7
C 26-11-2017 10:00 Victoria'03 3 IFC 3 39531 7-1
C 26-11-2017 11:00 RKsv RCD 4 DSE 3 41540 2-1
C 26-11-2017 11:00 Virtus 3 Unitas'30 3 49035 1-2
C 26-11-2017 12:00 Dubbeldam 3 Rood-Wit W 3 43654 4-1
C 26-11-2017 12:00 UVV'40 4 MOC'17 4 48931 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 3 22 19 1 2 58 83 34 49 0
2 MOC'17 4 22 16 2 4 50 81 28 53 0
3 Dubbeldam 3 22 16 1 5 49 70 30 40 0
4 UVV'40 4 22 12 3 7 39 61 43 18 0
5 Rood-Wit W 3 22 13 0 9 39 70 60 10 0
6 Virtus 3 22 11 0 11 33 59 67 -8 0
7 Victoria'03 3 22 8 1 13 25 46 56 -10 0
8 IFC 3 22 7 1 14 22 44 68 -24 0
9 Roosendaal 5 21 6 2 13 20 61 81 -20 0
10 RKsv RCD 4 22 5 3 14 18 39 72 -33 0
11 Beek Vooruit 4 22 5 3 14 18 28 70 -42 0
12 DSE 3 21 4 1 16 13 31 64 -33 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training Beek Vooruit 4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 27-07-17 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 03-08-17 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 10-08-17 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 17-08-17 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 24-08-17 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 31-08-17 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 07-09-17 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 14-09-17 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 21-09-17 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 28-09-17 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 05-10-17 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 12-10-17 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 19-10-17 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 26-10-17 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 02-11-17 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 09-11-17 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 16-11-17 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 23-11-17 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 30-11-17 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 07-12-17 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 14-12-17 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 21-12-17 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 28-12-17 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 04-01-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 11-01-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 18-01-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 25-01-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 01-02-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 08-02-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 15-02-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 22-02-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 01-03-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 08-03-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 15-03-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 22-03-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 29-03-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 05-04-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 12-04-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 19-04-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 26-04-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 03-05-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 10-05-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 17-05-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 24-05-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 31-05-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 07-06-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 14-06-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 21-06-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4
do 28-06-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training Beek Vooruit 4

Berichten



Terug naar boven