Hieronder vind je alle teams die in dit seizoen actief zijn voor v.v. Beek Vooruit.
Klik op het team van je keuze om méér te zien over het team, zoals:
  • Elftalfoto
  • Teamleden
  • Wedstrijdpanning
  • Wedstrijdhistorie
  • Standen
  • Trainingsdagen
  • Sponsor informatie
0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 12

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-03-2018 10:00 Gilze 6 PCP 5
C 04-03-2018 10:00 Unitas 4 Beek Vooruit 12
C 04-03-2018 10:00 UVV'40 8 Be Ready 4
C 04-03-2018 11:30 VCW 3 Gesta 3
C 04-03-2018 12:00 SSW 5 Neerlandia'31 4
C 11-03-2018 13:30 Beek Vooruit 12 Gilze 6
C 11-03-2018 12:00 Irene'58 3 SSW 5
C 11-03-2018 11:00 Be Ready 4 VCW 3
C 11-03-2018 10:00 Neerlandia'31 4 PCP 5
C 11-03-2018 10:00 Unitas 4 UVV'40 8
C 18-03-2018 12:00 SSW 5 Gesta 3
C 18-03-2018 11:30 VCW 3 Unitas 4
C 18-03-2018 11:00 PCP 5 Irene'58 3
C 18-03-2018 10:00 Gilze 6 Neerlandia'31 4
C 18-03-2018 10:00 UVV'40 8 Beek Vooruit 12
C 25-03-2018 10:00 UVV'40 8 SSW 5
C 25-03-2018 10:00 Unitas 4 Gilze 6
C 25-03-2018 11:00 Be Ready 4 Irene'58 3
C 25-03-2018 11:00 Gesta 3 Neerlandia'31 4
C 25-03-2018 13:30 Beek Vooruit 12 PCP 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-02-2018 afgelast Beek Vooruit 12 VCW 3 48698 -
C 18-02-2018 12:00 Irene'58 3 Beek Vooruit 12 Woudenberg, Aswin van 46460 1 - 7
C 03-12-2017 13:30 Beek Vooruit 12 SSW 5 Aert, Bastiaan van 44867 10 - 0
C 26-11-2017 11:00 PCP 5 Beek Vooruit 12 44852 5 - 4
C 19-11-2017 13:30 Beek Vooruit 12 Be Ready 4 Aert, Bastiaan van 43723 11 - 0
C 12-11-2017 11:00 Molenschot 4 Beek Vooruit 12 41498 9 - 4
C 05-11-2017 10:00 Gilze 6 Beek Vooruit 12 Kreeft, Corné 39344 2 - 4
C 29-10-2017 13:30 Beek Vooruit 12 UVV'40 8 Aert, Bastiaan van 40629 3 - 0
C 15-10-2017 11:30 VCW 3 Beek Vooruit 12 Norbart, Wessel 49345 4 - 5
C 08-10-2017 13:30 Beek Vooruit 12 Unitas 4 Aert, Bastiaan van 47096 4 - 1
C 01-10-2017 13:30 Beek Vooruit 12 Neerlandia'31 4 Wijnands, G.L.J. (Guido) 38102 3 - 2
C 24-09-2017 11:00 Gesta 3 Beek Vooruit 12 43643 3 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-02-2018 11:30 Beek Vooruit 12 VCW 3 48698 0-0
C 25-02-2018 12:00 Irene'58 3 Gilze 6 48871 0-0
C 25-02-2018 11:00 PCP 5 SSW 5 46319 0-0
C 25-02-2018 11:00 Gesta 3 UVV'40 8 44012 0-0
C 25-02-2018 10:30 Be Ready 4 Unitas 4 40886 0-0
C 18-02-2018 12:00 SSW 5 Unitas 4 47537 5-0
C 18-02-2018 10:00 Gilze 6 Be Ready 4 40248 4-0
C 18-02-2018 11:00 PCP 5 Gesta 3 47134 2-5
C 18-02-2018 11:00 VCW 3 Neerlandia'31 4 41793 0-0
C 18-02-2018 11:00 Molenschot 4 UVV'40 8 39238 0-0
C 18-02-2018 12:00 Irene'58 3 Beek Vooruit 12 46460 1-7
C 04-02-2018 11:00 Be Ready 4 Molenschot 4 38713 0-0
C 04-02-2018 11:30 VCW 3 SSW 5 44306 0-0
C 17-12-2017 11:00 SSW 5 Molenschot 4 100219 0-0
C 17-12-2017 11:00 Be Ready 4 PCP 5 38400 2-1
C 03-12-2017 10:00 Unitas 4 Molenschot 4 37208 0-0
C 03-12-2017 10:00 UVV'40 8 VCW 3 41762 1-0
C 03-12-2017 10:00 Neerlandia'31 4 Irene'58 3 39219 7-1
C 03-12-2017 11:00 Gesta 3 Gilze 6 46232 1-4
C 03-12-2017 13:30 Beek Vooruit 12 SSW 5 44867 10-0
C 26-11-2017 10:00 Neerlandia'31 4 Gesta 3 41428 2-15
C 26-11-2017 10:00 Gilze 6 Unitas 4 40217 5-0
C 26-11-2017 11:00 SSW 5 UVV'40 8 47295 3-1
C 26-11-2017 11:00 Molenschot 4 VCW 3 40211 3-1
C 26-11-2017 11:00 PCP 5 Beek Vooruit 12 44852 5-4
C 26-11-2017 12:00 Irene'58 3 Be Ready 4 43380 2-1
C 19-11-2017 13:30 Beek Vooruit 12 Be Ready 4 43723 11-0
C 19-11-2017 11:00 Gesta 3 Irene'58 3 37294 5-0
C 19-11-2017 10:00 Unitas 4 Neerlandia'31 4 45622 3-6
C 19-11-2017 10:00 Gilze 6 Molenschot 4 46348 2-0
C 19-11-2017 10:00 UVV'40 8 PCP 5 40363 2-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gilze 6 10 9 0 1 27 44 9 35 0
2 Beek Vooruit 12 10 8 1 1 25 54 18 36 0
3 Gesta 3 10 4 4 2 16 42 21 21 0
4 Neerlandia'31 4 9 5 0 4 15 27 32 -5 0
5 PCP 5 10 5 0 5 15 29 36 -7 0
6 SSW 5 9 4 2 3 14 21 22 -1 0
7 Irene'58 3 10 4 2 4 14 25 32 -7 0
8 Be Ready 4 10 3 1 6 10 19 30 -11 0
9 Unitas 4 10 3 0 7 9 19 35 -16 0
10 UVV'40 8 10 2 1 7 7 13 43 -30 0
11 VCW 3 8 0 1 7 1 14 29 -15 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 20:15 - 21:45 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-07-17 20:15 - 21:45 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
di 01-08-17 20:15 - 21:45 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
di 08-08-17 20:15 - 21:45 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
di 15-08-17 20:15 - 21:45 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
di 22-08-17 20:15 - 21:45 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
di 29-08-17 20:15 - 21:45 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
di 05-09-17 20:15 - 21:45 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
di 12-09-17 20:15 - 21:45 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
di 19-09-17 20:15 - 21:45 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
di 26-09-17 20:15 - 21:45 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
di 03-10-17 20:15 - 21:45 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
di 10-10-17 20:15 - 21:45 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
di 17-10-17 20:15 - 21:45 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
di 24-10-17 20:15 - 21:45 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
di 31-10-17 20:15 - 21:45 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 08-11-17 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 15-11-17 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 22-11-17 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 29-11-17 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 06-12-17 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 13-12-17 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 20-12-17 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 27-12-17 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 03-01-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 10-01-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 17-01-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 24-01-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 31-01-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 07-02-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 14-02-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 21-02-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 28-02-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 07-03-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 14-03-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 21-03-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 28-03-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 04-04-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 11-04-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 18-04-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 25-04-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 02-05-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 09-05-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 16-05-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 23-05-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 30-05-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 06-06-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 13-06-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 20-06-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12
wo 27-06-18 21:30 - 22:30 B veld(natuurgras) 10 Team training Beek Vooruit 12

Berichten



Terug naar boven