0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO13 - Beek Vooruit JO13-5

Teamleden

Spelers
Romy Voesenek Keeper      
Romijn van den Berg        
Anne Biemans        
Sven Bindels        
Alexander de Bont        
Jay van den Broek        
Art Dirven        
Jessey van Gelderen        
Daan van Haperen        
Iwan Kuijpers        
Tibor Proost        
Mike Verheijen        
Jesse van der Wijngaart        
 
Overige teamleden
Pierre van den Broek Leider/Trainer
Pieter Dirven Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 10:00 Rijen JO13-4 Unitas'30 JO13-4 113352 0-0
C 02-06-2018 11:00 SCO JO13-3 ONI JO13-1G 113098 0-0
C 02-06-2018 08:30 TSC JO13-5G Madese Boys JO13-3 114146 0-0
C 26-05-2018 10:00 DIA JO13-3 Unitas'30 MO13-1 141690 0-0
C 26-05-2018 12:30 Unitas'30 JO13-4 SCO JO13-3 113073 0-0
C 26-05-2018 08:30 Baronie JO13-8 Boeimeer JO13-4 115347 0-0
C 26-05-2018 11:30 Advendo JO13-2G Rijen JO13-4 115284 0-0
C 26-05-2018 10:30 ONI JO13-1G TSC JO13-5G 112342 0-0
C 26-05-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-5 Madese Boys JO13-3 113478 0-0
C 23-05-2018 19:00 DIA JO13-3 Advendo JO13-2G 115630 0-0
C 19-05-2018 10:15 Unitas'30 MO13-1 Unitas'30 JO13-4 141689 0-0
C 19-05-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 ONI JO13-1G 112357 0-0
C 19-05-2018 09:00 Madese Boys JO13-3 Advendo JO13-2G 114081 0-0
C 19-05-2018 08:30 TSC JO13-5G Baronie JO13-8 115783 0-0
C 19-05-2018 11:00 SCO JO13-3 Beek Vooruit JO13-5 112404 0-0
C 16-05-2018 19:00 DIA JO13-3 Beek Vooruit JO13-5 115381 0-0
C 14-05-2018 19:00 Unitas'30 MO13-1 Baronie JO13-8 141681 0-0
C 12-05-2018 10:30 ONI JO13-1G Baronie JO13-8 115077 0-0
C 12-05-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-5 Unitas'30 MO13-1 141688 0-0
C 12-05-2018 10:00 Rijen JO13-4 Madese Boys JO13-3 115482 0-0
C 12-05-2018 08:30 Unitas'30 JO13-4 TSC JO13-5G 115934 0-0
C 12-05-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 SCO JO13-3 114933 0-0
C 10-05-2018 10:00 Rijen JO13-4 DIA JO13-3 113387 0-0
C 08-05-2018 18:30 Madese Boys JO13-3 ONI JO13-1G 113788 0-0
C 05-05-2018 10:15 Unitas'30 MO13-1 Madese Boys JO13-3 141687 0-0
C 05-05-2018 11:00 SCO JO13-3 Advendo JO13-2G 112006 0-0
C 05-05-2018 12:00 Unitas'30 JO13-4 Beek Vooruit JO13-5 113797 0-0
C 05-05-2018 10:00 Rijen JO13-4 ONI JO13-1G 112715 0-0
C 28-04-2018 08:30 TSC JO13-5G SCO JO13-3 112340 10-1
C 28-04-2018 12:00 Advendo JO13-2G Unitas'30 MO13-1 141686 5-2
C 21-04-2018 08:30 TSC JO13-5G DIA JO13-3 113880 2-7
C 21-04-2018 11:00 SCO JO13-3 Rijen JO13-4 113705 2-4
C 21-04-2018 11:30 Advendo JO13-2G Unitas'30 JO13-4 112577 2-5
C 21-04-2018 12:15 Baronie JO13-8 Beek Vooruit JO13-5 115892 0-6
C 21-04-2018 13:00 Unitas'30 MO13-1 Boeimeer JO13-4 141685 5-3
C 18-04-2018 18:45 Baronie JO13-8 Unitas'30 JO13-4 112899 6-2
C 18-04-2018 19:00 Boeimeer JO13-4 Advendo JO13-2G 113117 7-2
C 16-04-2018 18:45 Beek Vooruit JO13-5 Rijen JO13-4 114974 6-2
C 14-04-2018 08:30 Unitas'30 MO13-1 SCO JO13-3 141684 3-1
C 14-04-2018 08:30 Beek Vooruit JO13-5 ONI JO13-1G 111951 3-2
C 14-04-2018 12:05 Unitas'30 JO13-4 Madese Boys JO13-3 115081 5-1
C 14-04-2018 10:00 Rijen JO13-4 TSC JO13-5G 114294 4-6
C 14-04-2018 08:30 Baronie JO13-8 Advendo JO13-2G 112087 5-3
C 14-04-2018 10:15 DIA JO13-3 Boeimeer JO13-4 113366 2-1
C 10-04-2018 18:45 Madese Boys JO13-3 Boeimeer JO13-4 114854 3-4
C 09-04-2018 19:30 DIA JO13-3 Baronie JO13-8 113438 11-2
C 07-04-2018 08:30 TSC JO13-5G Unitas'30 MO13-1 141683 0-1
C 07-04-2018 12:00 Advendo JO13-2G Beek Vooruit JO13-5 114297 0-5
C 07-04-2018 11:00 SCO JO13-3 Baronie JO13-8 113477 2-9
C 07-04-2018 09:30 ONI JO13-1G Unitas'30 JO13-4 112857 2-0
C 07-04-2018 09:00 Madese Boys JO13-3 DIA JO13-3 114360 1-8
C 07-04-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 Rijen JO13-4 115050 2-4
C 04-04-2018 19:00 Boeimeer JO13-4 TSC JO13-5G 113006 3-7
C 31-03-2018 10:30 ONI JO13-1G DIA JO13-3 114413 3-5
C 24-03-2018 08:30 Baronie JO13-8 Madese Boys JO13-3 115524 6-6
C 24-03-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-5 TSC JO13-5G 115606 3-4
C 24-03-2018 10:30 ONI JO13-1G Advendo JO13-2G 115282 8-3
C 24-03-2018 12:00 Unitas'30 JO13-4 Boeimeer JO13-4 113403 2-2
C 24-03-2018 08:30 Rijen JO13-4 Unitas'30 MO13-1 141682 2-3
C 24-03-2018 11:00 DIA JO13-3 SCO JO13-3 115472 6-1
C 10-03-2018 10:15 Baronie JO13-8 Rijen JO13-4 114758 4-2
C 10-03-2018 10:30 ONI JO13-1G JEKA JO13-7 115846 0-0
C 10-03-2018 12:30 Advendo JO13-2G TSC JO13-5G 111839 8-3
C 10-03-2018 08:30 Beek Vooruit JO13-5 Boeimeer JO13-4 114256 8-0
C 10-03-2018 09:00 Madese Boys JO13-3 SCO JO13-3 113133 3-2
C 10-03-2018 10:30 ONI JO13-1G Unitas'30 MO13-1 141680 1-2
C 10-03-2018 10:15 Unitas'30 JO13-4 DIA JO13-3 113404 2-7
C 03-03-2018 09:30 JEKA JO13-7 Madese Boys JO13-3 112219 0-0
C 24-02-2018 11:30 Advendo JO13-2G JEKA JO13-7 114003 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-01-2018 19:00 VCW JO13-1 VVR JO13-2 67695 0-0
C 16-12-2017 11:30 Unitas'30 JO13-4 Rhelico JO13-3 99515 3-1
C 16-12-2017 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Advendo JO13-2G 66432 1-5
C 09-12-2017 08:30 TSC JO13-5G Rhelico JO13-3 99525 0-0
C 09-12-2017 11:30 Advendo JO13-2G VCW JO13-1 65041 3-5
C 09-12-2017 11:30 Beek Vooruit JO13-5 Rood-Wit W JO13-2 64452 11-2
C 09-12-2017 09:30 Internos JO13-3 VVR JO13-2 65393 1-1
C 09-12-2017 08:45 Moerse Boys JO13-2 Bavel JO13-4 93505 5-0
C 09-12-2017 08:30 Baronie JO13-8 Unitas'30 JO13-4 89563 4-1
C 02-12-2017 12:00 VCW JO13-1 Internos JO13-3 67981 13-0
C 02-12-2017 10:15 Unitas'30 JO13-4 Advendo JO13-2G 66427 7-1
C 02-12-2017 11:30 Rhelico JO13-3 Beek Vooruit JO13-5 99524 2-2
C 02-12-2017 11:00 Rood-Wit W JO13-2 TSC JO13-5G 93207 1-9
C 02-12-2017 11:00 Bavel JO13-4 Baronie JO13-8 93504 1-10
C 02-12-2017 09:00 VVR JO13-2 Moerse Boys JO13-2 65365 0-1
C 25-11-2017 11:30 Advendo JO13-2G Rhelico JO13-3 99523 3-2
C 25-11-2017 08:30 Beek Vooruit JO13-5 VCW JO13-1 66482 1-4
C 25-11-2017 09:30 Internos JO13-3 Bavel JO13-4 93503 1-4
C 25-11-2017 08:45 Moerse Boys JO13-2 Baronie JO13-8 89561 1-9
C 25-11-2017 08:30 TSC JO13-5G VVR JO13-2 93206 4-2
C 25-11-2017 11:25 Unitas'30 JO13-4 Rood-Wit W JO13-2 65422 5-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 18-04-2018 19:15 VOAB JO13-6 Beek Vooruit JO13-5 141839 0-4
B 16-12-2017 09:45 Beek Vooruit JO13-5 Raamsdonk JO13-1 100816 3-1
B 21-10-2017 08:30 Baronie JO13-9 Beek Vooruit JO13-5 98615 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO13-3 11 10 0 1 30 68 17 51 0
2 Beek Vooruit JO13-5 11 9 0 2 27 51 15 36 0
3 Unitas'30 MO13-1 11 8 1 2 25 23 15 8 0
4 TSC JO13-5G 11 6 1 4 19 49 40 9 0
5 ONI JO13-1G 11 6 0 5 18 48 27 21 0
6 Baronie JO13-8 11 5 1 5 16 45 51 -6 0
7 Unitas'30 JO13-4 11 4 2 5 14 27 37 -10 0
8 Madese Boys JO13-3 11 4 2 5 14 29 45 -16 0
9 Advendo JO13-2G 11 3 0 8 9 36 55 -19 0
10 Rijen JO13-4 11 3 0 8 9 32 58 -26 0
11 Boeimeer JO13-4 11 2 2 7 8 29 49 -20 0
12 SCO JO13-3 11 1 1 9 4 21 49 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VCW JO13-1 9 9 0 0 27 77 11 66 0
2 Beek Vooruit JO13-5 11 7 1 3 22 54 27 27 0
3 Baronie JO13-8 10 7 0 3 21 57 25 32 0
4 TSC JO13-5G 10 7 0 3 21 54 29 25 0
5 Advendo JO13-2G 11 7 0 4 21 45 36 9 0
6 Unitas'30 JO13-4 11 6 0 5 18 32 29 3 0
7 VVR JO13-2 10 5 1 4 16 28 19 9 0
8 Moerse Boys JO13-2 11 4 0 7 12 30 52 -22 0
9 Rhelico JO13-3 8 3 1 4 10 26 20 6 0
10 Rood-Wit W JO13-2 11 2 1 8 7 19 71 -52 0
11 Bavel JO13-4 10 1 0 9 3 13 67 -54 0
12 Internos JO13-3 10 0 2 8 2 9 58 -49 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Reeshof JO13-4 1 1 0 0 3 3 0 3 0
2 Beek Vooruit JO13-5 1 0 0 1 0 0 3 -3 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:00 - 18:00 K A1 + A2 02 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 21-08-17 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 28-08-17 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 04-09-17 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 11-09-17 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 18-09-17 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 25-09-17 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 02-10-17 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 09-10-17 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 16-10-17 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 23-10-17 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 30-10-17 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 06-11-17 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 13-11-17 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 20-11-17 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 27-11-17 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 04-12-17 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 11-12-17 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 18-12-17 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 25-12-17 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 01-01-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 08-01-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 15-01-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 22-01-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 29-01-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 05-02-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 12-02-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 19-02-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 26-02-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 05-03-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 12-03-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 19-03-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 26-03-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 02-04-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 09-04-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 16-04-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 23-04-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 30-04-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 07-05-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 14-05-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 21-05-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 28-05-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 04-06-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 11-06-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 18-06-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
ma 25-06-18 17:00 - 18:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 12-07-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 19-07-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 26-07-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 02-08-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 09-08-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 16-08-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 23-08-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 30-08-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 06-09-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 13-09-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 20-09-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 27-09-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 04-10-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 11-10-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 18-10-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 25-10-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 01-11-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 08-11-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 15-11-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 22-11-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 29-11-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 06-12-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 13-12-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 20-12-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 27-12-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 03-01-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 10-01-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 17-01-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 24-01-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 31-01-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 07-02-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 14-02-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 21-02-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 28-02-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 07-03-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 14-03-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 21-03-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 28-03-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 04-04-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 11-04-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 18-04-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 25-04-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 02-05-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 09-05-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 16-05-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 23-05-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 30-05-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 06-06-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 13-06-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 20-06-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 27-06-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 01 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven