0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO13 - Beek Vooruit JO13-3

Teamleden

Spelers
Mauk van den Berg Keeper      
Pieter Visschers Keeper      
Tijn Donkers        
Sem Frerejean        
Daan Frerejean        
Sten Heijmans        
Ruben Koks        
Loek Steffens        
Finn Volbers        
Matthias Wallenburg        
Bram Wisse        
Bowie Zweers        
 
Overige teamleden
Bas Frerejean Leider/Trainer
Jan-Willem Wisse Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 09:00 Victoria'03 JO13-2 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 111961 0-0
C 26-05-2018 10:00 Klundert JO13-3 Victoria'03 JO13-2 113824 0-0
C 26-05-2018 12:00 Achtmaal JO13-1 Sprundel JO13-1 114445 0-0
C 26-05-2018 11:30 Beek Vooruit JO13-3 Internos JO13-2 113174 0-0
C 26-05-2018 10:00 DSE JO13-2 De Fendert JO13-2 114414 0-0
C 26-05-2018 09:00 SEOLTO JO13-1 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 113157 0-0
C 26-05-2018 10:00 Unitas'30 JO13-3 SC Gastel JO13-2 112209 0-0
C 24-05-2018 18:45 Beek Vooruit JO13-3 DSE JO13-2 113110 0-0
C 19-05-2018 09:30 Internos JO13-2 Achtmaal JO13-1 114390 0-0
C 19-05-2018 09:00 Victoria'03 JO13-2 Unitas'30 JO13-3 112949 0-0
C 19-05-2018 10:30 SC Gastel JO13-2 Klundert JO13-3 114205 0-0
C 19-05-2018 11:00 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 Beek Vooruit JO13-3 114099 0-0
C 19-05-2018 10:45 De Fendert JO13-2 SEOLTO JO13-1 113545 0-0
C 17-05-2018 19:00 Achtmaal JO13-1 Beek Vooruit JO13-3 115383 0-0
C 15-05-2018 19:00 Unitas'30 JO13-3 DSE JO13-2 112437 0-0
C 15-05-2018 18:45 Victoria'03 JO13-2 De Fendert JO13-2 111932 0-0
C 14-05-2018 19:00 Sprundel JO13-1 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 113757 0-0
C 12-05-2018 09:30 Internos JO13-2 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 114512 0-0
C 12-05-2018 10:00 Klundert JO13-3 Unitas'30 JO13-3 112744 0-0
C 12-05-2018 10:00 DSE JO13-2 Victoria'03 JO13-2 112898 0-0
C 12-05-2018 10:30 SC Gastel JO13-2 De Fendert JO13-2 115263 0-0
C 12-05-2018 09:15 SEOLTO JO13-1 Sprundel JO13-1 114144 0-0
C 09-05-2018 18:30 Internos JO13-2 Klundert JO13-3 115787 0-0
C 08-05-2018 19:00 De Fendert JO13-2 Beek Vooruit JO13-3 115476 0-0
C 07-05-2018 19:30 SEOLTO JO13-1 Internos JO13-2 115432 0-0
C 05-05-2018 10:30 SC Gastel JO13-2 Victoria'03 JO13-2 114667 0-0
C 05-05-2018 10:00 DSE JO13-2 SEOLTO JO13-1 115680 0-0
C 05-05-2018 10:00 Achtmaal JO13-1 Unitas'30 JO13-3 112064 0-0
C 28-04-2018 10:00 Klundert JO13-3 Achtmaal JO13-1 113988 4-2
C 28-04-2018 12:00 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 SC Gastel JO13-2 115597 0-3
C 25-04-2018 18:30 Sprundel JO13-1 Unitas'30 JO13-3 112144 1-4
C 21-04-2018 09:45 Victoria'03 JO13-2 Achtmaal JO13-1 111931 4-2
C 21-04-2018 10:45 De Fendert JO13-2 Internos JO13-2 114694 3-4
C 21-04-2018 11:00 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 Klundert JO13-3 113513 2-1
C 21-04-2018 11:15 Sprundel JO13-1 SC Gastel JO13-2 114132 0-1
C 21-04-2018 08:30 Unitas'30 JO13-3 SEOLTO JO13-1 113447 3-3
C 19-04-2018 19:00 De Fendert JO13-2 Klundert JO13-3 113879 3-1
C 18-04-2018 18:30 SC Gastel JO13-2 Beek Vooruit JO13-3 112349 1-2
C 16-04-2018 18:30 Achtmaal JO13-1 SEOLTO JO13-1 115773 1-3
C 16-04-2018 18:45 Beek Vooruit JO13-3 Sprundel JO13-1 113021 0-2
C 14-04-2018 10:00 DSE JO13-2 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 114986 2-1
C 14-04-2018 10:00 Unitas'30 JO13-3 Beek Vooruit JO13-3 115791 5-1
C 14-04-2018 11:15 SEOLTO JO13-1 Klundert JO13-3 113041 3-2
C 14-04-2018 09:30 Internos JO13-2 Victoria'03 JO13-2 111905 1-2
C 14-04-2018 11:15 Sprundel JO13-1 De Fendert JO13-2 113563 4-2
C 11-04-2018 18:30 Internos JO13-2 DSE JO13-2 114235 2-3
C 07-04-2018 11:00 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 Achtmaal JO13-1 112229 0-5
C 07-04-2018 09:00 Victoria'03 JO13-2 Sprundel JO13-1 115615 5-1
C 07-04-2018 15:00 Beek Vooruit JO13-3 SEOLTO JO13-1 112248 7-0
C 07-04-2018 10:00 Klundert JO13-3 DSE JO13-2 113994 3-5
C 07-04-2018 10:45 De Fendert JO13-2 Unitas'30 JO13-3 111992 2-1
C 07-04-2018 10:30 SC Gastel JO13-2 Internos JO13-2 113302 3-1
C 31-03-2018 12:00 Achtmaal JO13-1 SC Gastel JO13-2 113595 1-0
C 31-03-2018 11:15 Sprundel JO13-1 DSE JO13-2 114062 5-1
C 24-03-2018 09:30 Internos JO13-2 Sprundel JO13-1 114489 0-3
C 24-03-2018 10:00 SEOLTO JO13-1 Victoria'03 JO13-2 115776 1-4
C 24-03-2018 10:00 Klundert JO13-3 Beek Vooruit JO13-3 115025 6-3
C 24-03-2018 10:15 Unitas'30 JO13-3 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 115293 4-1
C 24-03-2018 12:00 Achtmaal JO13-1 De Fendert JO13-2 111999 3-5
C 24-03-2018 10:00 DSE JO13-2 SC Gastel JO13-2 114844 0-2
C 10-03-2018 15:00 Beek Vooruit JO13-3 Victoria'03 JO13-2 112549 2-4
C 10-03-2018 10:00 Unitas'30 JO13-3 Internos JO13-2 113405 6-2
C 10-03-2018 10:00 Klundert JO13-3 Sprundel JO13-1 111900 10-0
C 10-03-2018 10:00 DSE JO13-2 Achtmaal JO13-1 113187 3-2
C 10-03-2018 09:15 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 De Fendert JO13-2 112418 1-6
C 10-03-2018 09:45 SEOLTO JO13-1 SC Gastel JO13-2 115853 2-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-12-2017 10:15 SEOLTO JO13-1 Beek Vooruit JO13-3 67734 0-0
C 09-12-2017 11:30 DSE JO13-1 Klundert JO13-3 96462 4-0
C 02-12-2017 08:30 Unitas'30 JO13-2 SEOLTO JO13-1 66670 3-0
C 02-12-2017 13:00 Right'Oh JO13-1G DSE JO13-1 64763 0-2
C 25-11-2017 08:45 SEOLTO JO13-1 JEKA JO13-4 65513 1-1
C 25-11-2017 11:30 DSE JO13-1 Beek Vooruit JO13-3 66389 8-0
C 25-11-2017 13:15 Boeimeer JO13-2 Right'Oh JO13-1G 65586 3-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 06-11-2017 19:00 Beek Vooruit JO13-3 Baronie JO13-4 98658 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Victoria'03 JO13-2 11 11 0 0 33 56 19 37 0
2 Beek Vooruit JO13-3 11 7 0 4 21 36 26 10 0
3 DSE JO13-2 11 7 0 4 21 32 37 -5 0
4 SC Gastel JO13-2 11 6 1 4 19 29 17 12 0
5 De Fendert JO13-2 11 6 0 5 18 34 33 1 0
6 Sprundel JO13-1 11 5 1 5 16 21 29 -8 0
7 Seolto JO13-1G 11 4 3 4 15 26 35 -9 0
8 Unitas'30 JO13-3 11 4 1 6 13 38 35 3 0
9 Klundert JO13-3 11 4 0 7 12 39 37 2 0
10 Achtmaal JO13-1 11 4 0 7 12 25 29 -4 0
11 Internos JO13-2 11 4 0 7 12 18 27 -9 0
12 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 11 1 0 10 3 9 39 -30 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO13-1 7 6 0 1 18 25 5 20 0
2 JEKA JO13-4 7 5 1 1 16 18 10 8 0
3 Right'Oh JO13-1G 7 5 0 2 15 36 13 23 0
4 Unitas'30 JO13-2 7 3 1 3 10 11 9 2 0
5 Boeimeer JO13-2 6 3 0 3 9 9 10 -1 0
6 Klundert JO13-3 6 1 1 4 4 10 25 -15 0
7 Beek Vooruit JO13-3 6 0 2 4 2 7 26 -19 0
8 Seolto JO13-1G 6 0 1 5 1 10 28 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO13-4 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 Beek Vooruit JO13-3 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-09-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 11-09-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 18-09-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 25-09-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 02-10-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 09-10-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 16-10-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 23-10-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 30-10-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 06-11-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 13-11-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 20-11-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 27-11-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 04-12-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 11-12-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 18-12-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 25-12-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 01-01-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 08-01-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 15-01-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 22-01-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 29-01-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 05-02-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 12-02-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 19-02-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 26-02-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 05-03-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 12-03-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 19-03-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 26-03-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 02-04-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 09-04-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 16-04-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 23-04-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 30-04-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 07-05-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 14-05-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 21-05-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 28-05-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 04-06-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 11-06-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 18-06-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
ma 25-06-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
dinsdag 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-07-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 25-07-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 01-08-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 08-08-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 15-08-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 22-08-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 29-08-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 05-09-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 12-09-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 19-09-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 26-09-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 03-10-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 10-10-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 17-10-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 24-10-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 31-10-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 07-11-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 14-11-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 21-11-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 28-11-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 05-12-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 12-12-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 19-12-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 26-12-17 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 02-01-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 09-01-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 16-01-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 23-01-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 30-01-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 06-02-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 13-02-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 20-02-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 27-02-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 06-03-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 13-03-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 20-03-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 27-03-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 03-04-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 10-04-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 17-04-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 24-04-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 01-05-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 08-05-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 15-05-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 22-05-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 29-05-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 05-06-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 12-06-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 19-06-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
di 26-06-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 04 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven