0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO13 - Beek Vooruit JO13-2

Teamleden

Spelers
Tim Vervoord Keeper      
Dave van den Enden        
Lucas Florisson        
Jordi van Gemert        
Lars Martens        
Max Mulders        
Sem Muller        
Max Poppelaars        
Pepijn Rijken        
Raf Terpsma        
Tijs Timmermans        
Thomas Vervoord        
Senne de Vree        
 
Overige teamleden
Jan-Willem Martens Leider
Richard Diepstraten Trainer
Joey de Klerk Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 13:00 NVS JO13-1 BSC JO13-1 115221 0-0
C 26-05-2018 09:00 Halsteren JO13-2 Cluzona JO13-1 112927 0-0
C 26-05-2018 09:30 De Fendert JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 115711 0-0
C 26-05-2018 10:00 Klundert JO13-1 Groen Wit JO13-1 115090 0-0
C 26-05-2018 11:30 BSC JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 115034 0-0
C 26-05-2018 11:30 DSE JO13-1 NVS JO13-1 112541 0-0
C 26-05-2018 11:30 Moerse Boys JO13-1 Zundert JO13-1 115522 0-0
C 24-05-2018 19:30 Groen Wit JO13-1 Cluzona JO13-1 113465 0-0
C 22-05-2018 19:30 DSE JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 113665 0-0
C 19-05-2018 11:15 Zundert JO13-1 Halsteren JO13-2 115634 0-0
C 19-05-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-2 Klundert JO13-1 114250 0-0
C 19-05-2018 13:00 Groen Wit JO13-1 DSE JO13-1 115751 0-0
C 19-05-2018 13:00 NVS JO13-1 De Fendert JO13-1 115478 0-0
C 19-05-2018 11:45 Cluzona JO13-1 Moerse Boys JO13-1 115913 0-0
C 19-05-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-1 BSC JO13-1 115401 0-0
C 16-05-2018 19:30 Zundert JO13-1 Groen Wit JO13-1 114075 0-0
C 16-05-2018 19:30 Moerse Boys JO13-1 De Fendert JO13-1 112165 0-0
C 15-05-2018 19:00 Klundert JO13-1 NVS JO13-1 115949 0-0
C 14-05-2018 19:30 Cluzona JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 114623 0-0
C 14-05-2018 19:00 Rood-Wit W JO13-1 Groen Wit JO13-1 111846 0-0
C 12-05-2018 09:30 De Fendert JO13-1 DSE JO13-1 115819 0-0
C 12-05-2018 10:00 Klundert JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 112725 0-0
C 12-05-2018 11:30 Moerse Boys JO13-1 Halsteren JO13-2 114053 0-0
C 12-05-2018 11:30 BSC JO13-1 Zundert JO13-1 114880 0-0
C 12-05-2018 13:00 NVS JO13-1 Groen Wit JO13-1 113607 0-0
C 09-05-2018 18:30 Rood-Wit W JO13-1 Cluzona JO13-1 114226 0-0
C 07-05-2018 19:00 Halsteren JO13-2 BSC JO13-1 114571 0-0
C 05-05-2018 09:45 Beek Vooruit JO13-2 DSE JO13-1 111838 0-0
C 05-05-2018 09:30 De Fendert JO13-1 Halsteren JO13-2 113638 0-0
C 05-05-2018 11:30 BSC JO13-1 Klundert JO13-1 112141 0-0
C 05-05-2018 11:45 Cluzona JO13-1 Zundert JO13-1 114016 0-0
C 05-05-2018 13:00 NVS JO13-1 Moerse Boys JO13-1 115801 0-0
C 21-04-2018 10:45 Groen Wit JO13-1 Moerse Boys JO13-1 115896 7-1
C 21-04-2018 10:00 Zundert JO13-1 De Fendert JO13-1 113135 2-3
C 21-04-2018 10:15 Halsteren JO13-2 Klundert JO13-1 114508 1-1
C 21-04-2018 11:30 Beek Vooruit JO13-2 NVS JO13-1 112687 0-5
C 21-04-2018 11:30 DSE JO13-1 BSC JO13-1 113711 0-2
C 18-04-2018 19:00 Moerse Boys JO13-1 BSC JO13-1 113144 0-0
C 14-04-2018 09:30 De Fendert JO13-1 Cluzona JO13-1 114602 4-3
C 14-04-2018 13:00 NVS JO13-1 Zundert JO13-1 113633 3-0
C 14-04-2018 10:00 Klundert JO13-1 Moerse Boys JO13-1 115599 4-1
C 14-04-2018 11:30 BSC JO13-1 Groen Wit JO13-1 112110 2-0
C 14-04-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 112502 4-1
C 14-04-2018 10:15 Halsteren JO13-2 DSE JO13-1 112067 0-0
C 11-04-2018 19:00 Cluzona JO13-1 DSE JO13-1 115215 1-0
C 11-04-2018 18:30 De Fendert JO13-1 Klundert JO13-1 115771 2-1
C 11-04-2018 18:30 Rood-Wit W JO13-1 Halsteren JO13-2 114923 1-6
C 11-04-2018 19:30 Zundert JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 114695 3-0
C 07-04-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-2 Halsteren JO13-2 112493 6-0
C 07-04-2018 11:30 Groen Wit JO13-1 De Fendert JO13-1 113894 5-1
C 07-04-2018 11:45 Cluzona JO13-1 NVS JO13-1 114775 0-1
C 07-04-2018 09:00 Zundert JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 112290 1-1
C 07-04-2018 11:30 DSE JO13-1 Klundert JO13-1 115089 1-0
C 31-03-2018 11:30 Beek Vooruit JO13-2 Moerse Boys JO13-1 114051 2-1
C 24-03-2018 10:00 Klundert JO13-1 Zundert JO13-1 114385 2-5
C 24-03-2018 13:00 NVS JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 113998 8-0
C 24-03-2018 10:15 Halsteren JO13-2 Groen Wit JO13-1 114424 0-2
C 24-03-2018 11:30 BSC JO13-1 Cluzona JO13-1 114875 1-2
C 24-03-2018 09:30 De Fendert JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 112286 2-0
C 24-03-2018 11:30 Moerse Boys JO13-1 DSE JO13-1 114187 0-4
C 10-03-2018 11:30 DSE JO13-1 Zundert JO13-1 113102 2-1
C 10-03-2018 10:15 Halsteren JO13-2 NVS JO13-1 113210 0-4
C 10-03-2018 10:00 Klundert JO13-1 Cluzona JO13-1 113078 1-3
C 10-03-2018 11:30 BSC JO13-1 De Fendert JO13-1 115807 3-0
C 10-03-2018 11:30 Moerse Boys JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 115236 0-2
C 10-03-2018 13:05 Groen Wit JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 115601 3-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 10:30 Baronie JO13-3 Moerse Boys JO13-1 96444 2-0
C 16-12-2017 11:00 TVC Breda JO13-1 Madese Boys JO13-2 66229 4-5
C 11-12-2017 19:00 Beek Vooruit JO13-2 Groen Wit JO13-1 67371 0-0
C 09-12-2017 08:30 Baronie JO13-3 Klundert JO13-1 65622 3-3
C 09-12-2017 08:45 Zwaluwe JO13-1 Groen Wit JO13-1 66117 2-5
C 09-12-2017 08:30 Beek Vooruit JO13-2 Oosterhout JO13-1 65179 2-1
C 09-12-2017 10:30 JEKA JO13-3 Terheijden JO13-1 64533 2-3
C 09-12-2017 12:30 DIA JO13-2G Moerse Boys JO13-1 96454 0-0
C 02-12-2017 10:45 Madese Boys JO13-2 JEKA JO13-3 67953 2-1
C 02-12-2017 10:00 Klundert JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 67480 1-2
C 02-12-2017 10:45 Oosterhout JO13-1 Baronie JO13-3 64951 2-4
C 02-12-2017 11:30 Terheijden JO13-1 Zwaluwe JO13-1 68164 2-1
C 02-12-2017 11:30 Moerse Boys JO13-1 TVC Breda JO13-1 96453 6-2
C 02-12-2017 12:15 Groen Wit JO13-1 DIA JO13-2G 66644 5-0
C 25-11-2017 08:45 Zwaluwe JO13-1 Moerse Boys JO13-1 96452 2-3
C 25-11-2017 09:00 Madese Boys JO13-2 Oosterhout JO13-1 65772 0-4
C 25-11-2017 10:00 Baronie JO13-3 Groen Wit JO13-1 66887 4-1
C 25-11-2017 09:45 Beek Vooruit JO13-2 Terheijden JO13-1 66171 6-1
C 25-11-2017 13:15 JEKA JO13-3 Klundert JO13-1 66917 1-1
C 25-11-2017 12:30 DIA JO13-2G TVC Breda JO13-1 66266 4-1
C 18-11-2017 10:00 Baronie JO13-3 DIA JO13-2G 66326 6-0
C 18-11-2017 10:45 Oosterhout JO13-1 JEKA JO13-3 67138 0-1
C 18-11-2017 11:00 TVC Breda JO13-1 Zwaluwe JO13-1 66808 4-7
C 18-11-2017 11:30 Moerse Boys JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 96451 0-0
C 18-11-2017 10:00 Terheijden JO13-1 Klundert JO13-1 64670 2-2
C 18-11-2017 13:30 Groen Wit JO13-1 Madese Boys JO13-2 67222 7-0
C 11-11-2017 08:45 Zwaluwe JO13-1 Baronie JO13-3 66602 3-4
C 11-11-2017 09:00 Madese Boys JO13-2 Moerse Boys JO13-1 96450 0-5
C 11-11-2017 10:00 Klundert JO13-1 Oosterhout JO13-1 66548 0-2
C 11-11-2017 12:00 JEKA JO13-3 TVC Breda JO13-1 66685 6-5
C 11-11-2017 12:30 DIA JO13-2G Terheijden JO13-1 65222 1-2
C 04-11-2017 11:30 DIA JO13-2G Oosterhout JO13-1 66771 4-1
C 04-11-2017 11:30 Moerse Boys JO13-1 Groen Wit JO13-1 96449 0-2
C 04-11-2017 11:00 TVC Breda JO13-1 Klundert JO13-1 67014 2-2
C 04-11-2017 10:00 Beek Vooruit JO13-2 Madese Boys JO13-2 67677 4-1
C 04-11-2017 08:45 Zwaluwe JO13-1 JEKA JO13-3 67972 3-2
C 04-11-2017 08:30 Baronie JO13-3 Terheijden JO13-1 67758 9-0
C 28-10-2017 10:30 JEKA JO13-3 Beek Vooruit JO13-2 65576 2-2
C 28-10-2017 10:45 Oosterhout JO13-1 Zwaluwe JO13-1 65996 3-2
C 28-10-2017 09:00 Madese Boys JO13-2 Baronie JO13-3 66271 1-7
C 28-10-2017 12:45 Groen Wit JO13-1 TVC Breda JO13-1 65060 7-0
C 28-10-2017 10:00 Klundert JO13-1 DIA JO13-2G 65332 0-6
C 28-10-2017 10:00 Terheijden JO13-1 Moerse Boys JO13-1 96448 2-2
C 21-10-2017 10:00 Baronie JO13-3 JEKA JO13-3 64572 6-2
C 21-10-2017 11:00 Groen Wit JO13-1 Klundert JO13-1 65832 5-0
C 14-10-2017 12:30 DIA JO13-2G Madese Boys JO13-2 67858 3-1
C 14-10-2017 11:00 TVC Breda JO13-1 Terheijden JO13-1 66858 3-0
C 14-10-2017 11:30 Moerse Boys JO13-1 Oosterhout JO13-1 96447 1-1
C 14-10-2017 08:45 Zwaluwe JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 65430 1-8
C 07-10-2017 09:00 Madese Boys JO13-2 Zwaluwe JO13-1 65140 1-11
C 07-10-2017 09:45 Beek Vooruit JO13-2 Baronie JO13-3 68425 0-2
C 07-10-2017 11:15 JEKA JO13-3 DIA JO13-2G 66942 1-2
C 07-10-2017 10:30 Oosterhout JO13-1 TVC Breda JO13-1 66802 0-1
C 07-10-2017 10:00 Terheijden JO13-1 Groen Wit JO13-1 67889 0-8
C 07-10-2017 10:00 Klundert JO13-1 Moerse Boys JO13-1 96446 1-0
C 30-09-2017 10:00 Klundert JO13-1 Zwaluwe JO13-1 66284 5-2
C 30-09-2017 11:00 TVC Breda JO13-1 Baronie JO13-3 65629 3-6
C 30-09-2017 12:30 Terheijden JO13-1 Madese Boys JO13-2 68064 8-3
C 30-09-2017 12:30 DIA JO13-2G Beek Vooruit JO13-2 66324 5-1
C 30-09-2017 13:15 Groen Wit JO13-1 Oosterhout JO13-1 65989 3-2
C 30-09-2017 13:00 Moerse Boys JO13-1 JEKA JO13-3 96445 4-4
C 23-09-2017 10:45 Oosterhout JO13-1 Terheijden JO13-1 66645 4-1
C 23-09-2017 13:30 JEKA JO13-3 Groen Wit JO13-1 65133 1-2
C 23-09-2017 11:00 Beek Vooruit JO13-2 TVC Breda JO13-1 66107 3-3
C 23-09-2017 09:00 Madese Boys JO13-2 Klundert JO13-1 66617 3-10
C 23-09-2017 08:45 Zwaluwe JO13-1 DIA JO13-2G 64769 1-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NVS JO13-1 11 9 1 1 28 42 8 34 0
2 Cluzona JO13-1 11 9 0 2 27 32 12 20 0
3 Groen Wit JO13-1 11 7 0 4 21 35 17 18 0
4 De Fendert JO13-1 11 7 0 4 21 29 24 5 0
5 BSC JO13-1 9 6 2 1 20 33 9 24 0
6 DSE JO13-1 11 5 2 4 17 15 15 0 0
7 Zundert JO13-1 11 4 2 5 14 30 23 7 0
8 Rood-Wit W JO13-1 11 4 2 5 14 19 35 -16 0
9 Halsteren JO13-2 11 2 2 7 8 12 34 -22 0
10 Beek Vooruit JO13-2 10 2 1 7 7 10 25 -15 0
11 Klundert JO13-1 11 1 2 8 5 12 29 -17 0
12 Moerse Boys JO13-1 10 1 0 9 3 6 44 -38 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Steenbergen JO13-1 3 2 1 0 7 16 2 14 0
2 Cluzona JO13-1 3 2 1 0 7 14 2 12 0
3 Beek Vooruit JO13-2 3 0 1 2 1 2 14 -12 0
4 Halsteren JO13-2 3 0 1 2 1 4 18 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO13-3 11 10 1 0 31 53 15 38 0
2 Groen Wit JO13-1 10 9 0 1 27 45 9 36 0
3 DIA JO13-2G 10 7 0 3 21 30 19 11 0
4 Beek Vooruit JO13-2 10 5 3 2 18 28 17 11 0
5 Terheijden JO13-1 11 4 2 5 14 21 41 -20 0
6 Moerse Boys JO13-1 10 3 4 3 13 21 16 5 0
7 Oosterhout JO13-1 11 4 1 6 13 20 19 1 0
8 Klundert JO13-1 11 3 4 4 13 25 28 -3 0
9 Zwaluwe JO13-1 11 3 0 8 9 35 42 -7 0
10 JEKA JO13-3 11 2 3 6 9 23 30 -7 0
11 TVC Breda JO13-1 11 2 2 7 8 28 46 -18 0
12 Madese Boys JO13-2 11 2 0 9 6 17 64 -47 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 17-07-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 24-07-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 31-07-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 07-08-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 14-08-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 21-08-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 28-08-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 04-09-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 11-09-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 18-09-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 25-09-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 02-10-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 09-10-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 16-10-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 23-10-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 30-10-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 06-11-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 13-11-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 20-11-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 27-11-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 04-12-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 11-12-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 18-12-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 25-12-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 01-01-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 08-01-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 15-01-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 22-01-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 29-01-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 05-02-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 12-02-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 19-02-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 26-02-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 05-03-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 12-03-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 19-03-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 26-03-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 02-04-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 09-04-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 16-04-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 23-04-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 30-04-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 07-05-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 14-05-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 21-05-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 28-05-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 04-06-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 11-06-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 18-06-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
ma 25-06-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
dinsdag 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 18-07-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 25-07-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 01-08-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 08-08-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 15-08-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 22-08-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 29-08-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 05-09-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 12-09-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 19-09-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 26-09-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 03-10-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 10-10-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 17-10-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 24-10-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 31-10-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 07-11-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 14-11-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 21-11-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 28-11-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 05-12-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 12-12-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 19-12-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 26-12-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 02-01-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 09-01-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 16-01-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 23-01-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 30-01-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 06-02-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 13-02-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 20-02-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 27-02-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 06-03-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 13-03-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 20-03-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 27-03-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 03-04-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 10-04-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 17-04-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 24-04-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 01-05-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 08-05-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 15-05-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 22-05-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 29-05-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 05-06-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 12-06-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 19-06-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
di 26-06-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-2
donderdag 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 13-07-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 20-07-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 27-07-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 03-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 10-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 17-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 24-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 31-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 07-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 14-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 21-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 28-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 05-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 12-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 19-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 26-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 02-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 09-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 16-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 23-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 30-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 07-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 14-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 21-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 28-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 04-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 11-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 18-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 25-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 01-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 08-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 15-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 22-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 01-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 08-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 15-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 22-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 29-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 05-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 12-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 19-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 26-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 03-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 10-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 17-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 24-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 31-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 07-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 14-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 21-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2
do 28-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit JO13-2

Berichten



Terug naar boven