Hieronder vind je alle teams die in dit seizoen actief zijn voor v.v. Beek Vooruit.
Klik op het team van je keuze om méér te zien over het team, zoals:
  • Elftalfoto
  • Teamleden
  • Wedstrijdpanning
  • Wedstrijdhistorie
  • Standen
  • Trainingsdagen
  • Sponsor informatie
Onder 13 beker 2e ronde

Pupillen - JO13 - Beek Vooruit JO13-1

Teamleden

Spelers
Douwe Berghuis Keeper      
Cas Bierens        
Jay van den Bliek        
Moos van den Boom        
Sebastiaan Franken        
Joppe Geurts        
Duncan Kennis        
Sam Noten        
Finn van Nuenen        
Stijn Poppelaars        
Enzio Post        
Lex Sprenkels        
Jarni de Vries        
Joran van Wees        
 
Overige teamleden
Sven van Bezouw Leider
Jan-Willem Martens Leider
Rene van den Enden Trainer
Sander Koevoet Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 26-05-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 JEKA JO13-1 64276 Sportpark De Heikant 09:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-05-2018 19:00 JEKA JO13-1 RBC JO13-1
C 26-05-2018 09:45 JVOZ JO13-2 Smitshoek JO13-1
C 26-05-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 JEKA JO13-1
C 26-05-2018 10:00 Sliedrecht JO13-1 VOAB JO13-1
C 26-05-2018 10:15 RBC JO13-1 TSC JO13-1
C 26-05-2018 10:30 Oranje Wit JO13-1 Kloetinge JO13-1
C 02-06-2018 12:30 TSC JO13-1 Oranje Wit JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2018 11:00 Smitshoek JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 Afgeschermd 63968 6 - 0
C 12-05-2018 09:45 JVOZ JO13-2 Beek Vooruit JO13-1 J. (Jeroen) Verstraete 64354 4 - 2
C 21-04-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 Sliedrecht JO13-1 Afgeschermd 63997 0 - 5
C 14-04-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 RBC JO13-1 J.A. (Adriaan) Hage 64399 1 - 5
C 07-04-2018 10:00 Kloetinge JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 S.G.J. (Sven) vanBezouw 64363 5 - 1
C 31-03-2018 10:00 MOC'17 JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 S.G.J. (Sven) vanBezouw 64072 3 - 1
C 24-03-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 VOAB JO13-1 S.G.J. (Sven) vanBezouw 63962 2 - 1
C 10-03-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 TSC JO13-1 Linden, Lorenzo van der 64387 0 - 6
C 24-02-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 Oranje Wit JO13-1 J. Tas… (+1) 64396 1 - 3
V 17-02-2018 11:00 DIA JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 nvt
V 20-01-2018 09:45 Beek Vooruit JO13-1 ASWH JO13-1 nvt
C 09-12-2017 12:00 JEKA JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 64213 11 - 1
C 02-12-2017 11:45 Beek Vooruit JO13-1 Smitshoek JO13-1 Verstegen, Dion 64131 1 - 9
C 25-11-2017 13:00 VOAB JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 Tolboom, Bert 63950 3 - 1
C 18-11-2017 10:00 Sliedrecht JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 Tuyl, Marco van 64129 4 - 1
C 11-11-2017 09:30 Beek Vooruit JO13-1 JVOZ JO13-2 Martens, Gijs 64254 2 - 3
C 04-11-2017 12:30 TSC JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 Romer, Peter 63996 9 - 1
V 28-10-2017 09:45 Beek Vooruit JO13-1 SHO JO13-1 nvt 2-0
B 21-10-2017 14:30 Bavel JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 Gils, Ad van 98580 1 - 1
C 14-10-2017 09:45 Oranje Wit JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 Butter, Peter den 64370 1 - 2
C 07-10-2017 09:45 Beek Vooruit JO13-1 MOC'17 JO13-1 Middelkoop, Twan 64184 4 - 5
C 30-09-2017 11:15 Beek Vooruit JO13-1 Kloetinge JO13-1 Verstegen, D.M.D. (Dion)… (+1) 64100 2 - 2
C 23-09-2017 10:45 RBC JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 64070 3 - 0
B 16-09-2017 09:45 Beek Vooruit JO13-1 Madese Boys JO13-1 Martijn Klemans (Scheidsrechter) 10148 9 - 3
V 09-09-2017 afgelast Zeelandia Middelburg JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 nvt
B 02-09-2017 10:00 Virtus JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 9297 0 - 9
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 21-10-2017 14:30 Bavel JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 98580 1-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-05-2018 13:00 VOAB JO13-1 RBC JO13-1 64077 0-0
C 19-05-2018 12:30 TSC JO13-1 MOC'17 JO13-1 64401 0-0
C 19-05-2018 11:00 Smitshoek JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 63968 0-0
C 19-05-2018 11:00 JEKA JO13-1 JVOZ JO13-2 64384 0-0
C 19-05-2018 10:00 Kloetinge JO13-1 Sliedrecht JO13-1 64022 0-0
C 12-05-2018 09:45 JVOZ JO13-2 Beek Vooruit JO13-1 64354 0-0
C 12-05-2018 08:30 Oranje Wit JO13-1 Smitshoek JO13-1 64408 0-0
C 12-05-2018 11:15 MOC'17 JO13-1 RBC JO13-1 64331 0-0
C 12-05-2018 12:00 JEKA JO13-1 Kloetinge JO13-1 64057 0-0
C 12-05-2018 10:30 TSC JO13-1 VOAB JO13-1 63983 0-0
C 05-05-2018 10:00 Kloetinge JO13-1 RBC JO13-1 64098 0-0
C 28-04-2018 13:00 MOC'17 JO13-1 Sliedrecht JO13-1 64212 2-0
C 28-04-2018 10:00 Kloetinge JO13-1 JVOZ JO13-2 64063 4-3
C 28-04-2018 12:15 Smitshoek JO13-1 VOAB JO13-1 64330 7-0
C 21-04-2018 13:00 Kloetinge JO13-1 TSC JO13-1 64016 2-0
C 21-04-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 Sliedrecht JO13-1 63997 0-5
C 21-04-2018 10:15 VOAB JO13-1 JVOZ JO13-2 64295 1-3
C 21-04-2018 10:30 RBC JO13-1 Oranje Wit JO13-1 64046 0-0
C 21-04-2018 10:00 Smitshoek JO13-1 MOC'17 JO13-1 64061 5-0
C 14-04-2018 09:45 Sliedrecht JO13-1 JVOZ JO13-2 64395 2-4
C 14-04-2018 11:15 MOC'17 JO13-1 JEKA JO13-1 64134 0-1
C 14-04-2018 10:30 TSC JO13-1 Smitshoek JO13-1 63949 1-2
C 14-04-2018 10:30 Oranje Wit JO13-1 VOAB JO13-1 64117 3-1
C 14-04-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 RBC JO13-1 64399 1-5
C 07-04-2018 10:00 Kloetinge JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 64363 5-1
C 07-04-2018 10:45 RBC JO13-1 Sliedrecht JO13-1 64140 0-1
C 07-04-2018 09:45 JVOZ JO13-2 Oranje Wit JO13-1 64035 5-1
C 07-04-2018 10:00 JEKA JO13-1 TSC JO13-1 64135 6-1
C 07-04-2018 13:00 VOAB JO13-1 MOC'17 JO13-1 64205 1-5
C 31-03-2018 10:00 JEKA JO13-1 Smitshoek JO13-1 64114 0-1
C 31-03-2018 10:00 MOC'17 JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 64072 3-1
C 31-03-2018 10:00 TSC JO13-1 JVOZ JO13-2 64168 2-3
C 24-03-2018 11:15 MOC'17 JO13-1 Kloetinge JO13-1 63959 1-0
C 24-03-2018 09:45 JVOZ JO13-2 RBC JO13-1 64367 0-4
C 24-03-2018 10:00 Sliedrecht JO13-1 Smitshoek JO13-1 64289 0-4
C 24-03-2018 10:30 Oranje Wit JO13-1 JEKA JO13-1 64342 3-1
C 24-03-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 VOAB JO13-1 63962 2-1
C 10-03-2018 09:30 RBC JO13-1 Smitshoek JO13-1 64406 0-1
C 10-03-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 TSC JO13-1 64387 0-6
C 10-03-2018 10:00 Sliedrecht JO13-1 JEKA JO13-1 64286 0-1
C 10-03-2018 10:30 Oranje Wit JO13-1 MOC'17 JO13-1 64221 0-3
C 10-03-2018 13:00 VOAB JO13-1 Kloetinge JO13-1 64014 1-3
C 24-02-2018 09:45 JVOZ JO13-2 MOC'17 JO13-1 64223 3-0
C 24-02-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 Oranje Wit JO13-1 64396 1-3
C 24-02-2018 10:00 Smitshoek JO13-1 Kloetinge JO13-1 64164 7-0
C 24-02-2018 13:00 VOAB JO13-1 JEKA JO13-1 63984 0-9
C 17-02-2018 10:30 Oranje Wit JO13-1 Sliedrecht JO13-1 64064 0-1
C 27-01-2018 10:00 Sliedrecht JO13-1 TSC JO13-1 64389 4-5
C 09-12-2017 13:00 VOAB JO13-1 Sliedrecht JO13-1 64227 1-3
C 09-12-2017 12:30 TSC JO13-1 RBC JO13-1 63986 3-2
C 09-12-2017 12:00 JEKA JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 64213 11-1
C 09-12-2017 09:45 Smitshoek JO13-1 JVOZ JO13-2 64128 5-1
C 09-12-2017 10:00 Kloetinge JO13-1 Oranje Wit JO13-1 64018 0-0
C 02-12-2017 11:15 MOC'17 JO13-1 TSC JO13-1 64294 2-3
C 02-12-2017 11:00 RBC JO13-1 VOAB JO13-1 64263 3-1
C 02-12-2017 09:45 Sliedrecht JO13-1 Kloetinge JO13-1 64155 4-1
C 02-12-2017 11:45 Beek Vooruit JO13-1 Smitshoek JO13-1 64131 1-9
C 02-12-2017 09:45 JVOZ JO13-2 JEKA JO13-1 64137 1-3
C 25-11-2017 12:45 Kloetinge JO13-1 MOC'17 JO13-1 64039 1-0
C 25-11-2017 09:45 Smitshoek JO13-1 Sliedrecht JO13-1 64029 2-0
C 25-11-2017 10:45 RBC JO13-1 JVOZ JO13-2 64355 1-1
C 25-11-2017 10:00 JEKA JO13-1 Oranje Wit JO13-1 64372 3-0
C 25-11-2017 13:00 VOAB JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 63950 3-1
C 18-11-2017 09:45 JVOZ JO13-2 VOAB JO13-1 64300 2-2
C 18-11-2017 10:00 Sliedrecht JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 64129 4-1
C 18-11-2017 10:30 Oranje Wit JO13-1 RBC JO13-1 64065 0-3
C 18-11-2017 11:15 MOC'17 JO13-1 Smitshoek JO13-1 64322 0-7
C 18-11-2017 12:30 TSC JO13-1 Kloetinge JO13-1 64025 4-3
C 11-11-2017 13:00 VOAB JO13-1 TSC JO13-1 64371 0-1
C 11-11-2017 10:00 Smitshoek JO13-1 Oranje Wit JO13-1 64091 3-0
C 11-11-2017 09:30 Beek Vooruit JO13-1 JVOZ JO13-2 64254 2-3
C 11-11-2017 10:00 Kloetinge JO13-1 JEKA JO13-1 63977 1-10
C 11-11-2017 10:30 RBC JO13-1 MOC'17 JO13-1 64257 5-0
C 04-11-2017 10:00 Kloetinge JO13-1 VOAB JO13-1 64108 6-2
C 04-11-2017 10:00 Smitshoek JO13-1 RBC JO13-1 64287 0-3
C 04-11-2017 11:15 MOC'17 JO13-1 Oranje Wit JO13-1 64405 2-1
C 04-11-2017 12:00 JEKA JO13-1 Sliedrecht JO13-1 64116 4-2
C 04-11-2017 12:30 TSC JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 63996 9-1
C 28-10-2017 13:00 VOAB JO13-1 Smitshoek JO13-1 64230 0-8
C 28-10-2017 09:45 JVOZ JO13-2 Kloetinge JO13-1 64381 2-2
C 28-10-2017 12:30 RBC JO13-1 JEKA JO13-1 64258 5-4
C 28-10-2017 10:00 Sliedrecht JO13-1 MOC'17 JO13-1 64226 5-2
C 28-10-2017 10:30 Oranje Wit JO13-1 TSC JO13-1 64171 3-4
C 14-10-2017 09:45 Oranje Wit JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 64370 1-2
C 14-10-2017 10:00 Kloetinge JO13-1 Smitshoek JO13-1 64024 2-5
C 14-10-2017 11:15 MOC'17 JO13-1 JVOZ JO13-2 63955 1-3
C 14-10-2017 12:00 JEKA JO13-1 VOAB JO13-1 64398 5-2
C 14-10-2017 12:30 TSC JO13-1 Sliedrecht JO13-1 64290 3-1
C 07-10-2017 10:00 Sliedrecht JO13-1 Oranje Wit JO13-1 64299 0-0
C 07-10-2017 09:45 JVOZ JO13-2 TSC JO13-1 64019 5-2
C 07-10-2017 09:45 Beek Vooruit JO13-1 MOC'17 JO13-1 64184 4-5
C 07-10-2017 11:00 Smitshoek JO13-1 JEKA JO13-1 64122 3-1
C 07-10-2017 10:45 RBC JO13-1 Kloetinge JO13-1 64021 3-2
C 30-09-2017 10:00 Sliedrecht JO13-1 RBC JO13-1 64222 1-4
C 30-09-2017 11:15 MOC'17 JO13-1 VOAB JO13-1 64097 3-0
C 30-09-2017 11:15 Beek Vooruit JO13-1 Kloetinge JO13-1 64100 2-2
C 30-09-2017 12:30 TSC JO13-1 JEKA JO13-1 64303 1-3
C 30-09-2017 10:30 Oranje Wit JO13-1 JVOZ JO13-2 64011 1-4
C 23-09-2017 09:45 JVOZ JO13-2 Sliedrecht JO13-1 64251 4-1
C 23-09-2017 13:00 VOAB JO13-1 Oranje Wit JO13-1 64041 1-4
C 23-09-2017 10:00 JEKA JO13-1 MOC'17 JO13-1 64152 7-2
C 23-09-2017 10:45 RBC JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 64070 3-0
C 23-09-2017 10:00 Smitshoek JO13-1 TSC JO13-1 64364 5-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO13-1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
2 Beek Vooruit JO13-1 1 0 0 1 0 1 1 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Smitshoek JO13-1 19 18 0 1 54 86 11 75 0
2 RBC JO13-1 18 13 2 3 41 55 18 37 0
3 JEKA JO13-1 18 13 0 5 39 72 27 45 0
4 JVOZ JO13-2 19 12 3 4 39 54 36 18 0
5 TSC JO13-1 18 9 1 8 28 48 45 3 0
6 MOC'17 JO13-1 20 9 0 11 27 34 50 -16 0
7 Sliedrecht JO13-1 19 8 1 10 25 39 40 -1 0
8 Kloetinge JO13-1 19 6 3 10 21 38 56 -18 0
9 Oranje Wit JO13-1 18 4 3 11 15 20 40 -20 0
10 Beek Vooruit JO13-1 19 2 1 16 7 23 88 -65 0
11 VOAB JO13-1 19 1 2 16 5 19 77 -58 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 17-07-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 24-07-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 31-07-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 07-08-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 14-08-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 21-08-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 28-08-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 04-09-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 11-09-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 18-09-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 25-09-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 02-10-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 09-10-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 16-10-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 23-10-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 30-10-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 06-11-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 13-11-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 20-11-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 27-11-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 04-12-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 11-12-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 18-12-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 25-12-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 01-01-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 08-01-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 15-01-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 22-01-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 29-01-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 05-02-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 12-02-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 19-02-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 26-02-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 05-03-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 12-03-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 19-03-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 26-03-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 02-04-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 09-04-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 16-04-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 23-04-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 30-04-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 07-05-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 14-05-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 21-05-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 28-05-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 04-06-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 11-06-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 18-06-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
ma 25-06-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
dinsdag 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 18-07-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 25-07-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 01-08-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 08-08-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 15-08-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 22-08-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 29-08-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 05-09-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 12-09-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 19-09-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 26-09-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 03-10-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 10-10-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 17-10-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 24-10-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 31-10-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 07-11-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 14-11-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 21-11-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 28-11-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 05-12-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 12-12-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 19-12-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 26-12-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 02-01-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 09-01-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 16-01-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 23-01-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 30-01-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 06-02-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 13-02-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 20-02-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 27-02-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 06-03-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 13-03-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 20-03-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 27-03-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 03-04-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 10-04-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 17-04-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 24-04-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 01-05-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 08-05-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 15-05-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 22-05-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 29-05-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 05-06-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 12-06-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 19-06-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
di 26-06-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO13-1
donderdag 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 13-07-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 20-07-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 27-07-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 03-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 10-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 17-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 24-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 31-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 07-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 14-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 21-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 28-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 05-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 12-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 19-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 26-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 02-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 09-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 16-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 23-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 30-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 07-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 14-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 21-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 28-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 04-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 11-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 18-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 25-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 01-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 08-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 15-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 22-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 01-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 08-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 15-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 22-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 29-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 05-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 12-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 19-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 26-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 03-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 10-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 17-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 24-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 31-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 07-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 14-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 21-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1
do 28-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 02 Team training Beek Vooruit JO13-1

Berichten



Terug naar boven