0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO11 - Beek Vooruit JO11-6

Teamleden

Spelers
Tom Heijmans Keeper      
Dejan van Achterberg        
Freek Beentjes        
Sem van Elteren        
Quinten de Groot        
Joep van de Kerkhof        
Brent Kersten        
Fedde van der Leest        
Wessel Marijnissen        
 
Overige teamleden
Remco van Elteren Leider/Trainer
Niels Heijmans Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 09:00 Zundert JO11-2 MOC'17 JO11-5 120726 0-0
C 02-06-2018 11:00 RSV JO11-2 Beek Vooruit JO11-6 119025 0-0
C 26-05-2018 10:30 Victoria'03 JO11-3 Groen Wit JO11-5 121589 0-0
C 26-05-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-2 RSV JO11-2 122020 0-0
C 26-05-2018 09:45 Unitas'30 JO11-6 Boeimeer JO11-6 117576 0-0
C 26-05-2018 08:30 MOC'17 JO11-5 DSE JO11-2 117062 0-0
C 26-05-2018 14:45 Beek Vooruit JO11-6 Zundert JO11-2 120807 0-0
C 23-05-2018 18:30 MOC'17 JO11-5 Unitas'30 JO11-6 119262 0-0
C 19-05-2018 09:30 Groen Wit JO11-5 MOC'17 JO11-5 122043 0-0
C 19-05-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 Rood-Wit W JO11-2 121300 0-0
C 19-05-2018 11:30 Boeimeer JO11-6 Beek Vooruit JO11-6 119880 0-0
C 19-05-2018 11:00 RSV JO11-2 Unitas'30 JO11-6 121905 0-0
C 16-05-2018 19:00 Unitas'30 JO11-6 Victoria'03 JO11-3 120087 0-0
C 12-05-2018 09:45 Beek Vooruit JO11-6 DSE JO11-2 119481 0-0
C 12-05-2018 08:30 MOC'17 JO11-5 Victoria'03 JO11-3 119401 0-0
C 12-05-2018 08:30 Unitas'30 JO11-6 Rood-Wit W JO11-2 117634 0-0
C 12-05-2018 10:40 Groen Wit JO11-5 Zundert JO11-2 121414 0-0
C 12-05-2018 11:00 RSV JO11-2 Moerse Boys JO11-3 117263 0-0
C 10-05-2018 10:00 Rood-Wit W JO11-2 Boeimeer JO11-6 117096 0-0
C 05-05-2018 11:30 Boeimeer JO11-6 Moerse Boys JO11-3 119211 0-0
C 05-05-2018 10:30 Groen Wit JO11-5 DSE JO11-2 118638 0-0
C 05-05-2018 11:00 RSV JO11-2 MOC'17 JO11-5 121205 0-0
C 05-05-2018 09:00 Zundert JO11-2 Rood-Wit W JO11-2 121191 0-0
C 28-04-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 Groen Wit JO11-5 121269 1-6
C 28-04-2018 09:00 Baronie JO11-5 RSV JO11-2 120535 0-0
C 28-04-2018 09:00 DSE JO11-2 Zundert JO11-2 117209 0-7
C 21-04-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 MOC'17 JO11-5 120876 3-2
C 21-04-2018 09:00 DSE JO11-2 Unitas'30 JO11-6 117616 6-2
C 21-04-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-2 Beek Vooruit JO11-6 122488 1-3
C 21-04-2018 09:00 Zundert JO11-2 RSV JO11-2 117395 2-1
C 21-04-2018 09:05 Victoria'03 JO11-3 Baronie JO11-5 119413 0-0
C 21-04-2018 11:30 Boeimeer JO11-6 Groen Wit JO11-5 122001 2-4
C 18-04-2018 18:30 DSE JO11-2 Moerse Boys JO11-3 120253 6-2
C 17-04-2018 18:30 Victoria'03 JO11-3 Beek Vooruit JO11-6 122674 6-1
C 14-04-2018 08:30 Baronie JO11-5 MOC'17 JO11-5 117311 0-0
C 14-04-2018 08:30 Unitas'30 JO11-6 Groen Wit JO11-5 121288 3-5
C 14-04-2018 09:45 Beek Vooruit JO11-6 Moerse Boys JO11-3 122154 1-4
C 14-04-2018 10:30 Victoria'03 JO11-3 Rood-Wit W JO11-2 117189 8-0
C 14-04-2018 11:00 RSV JO11-2 DSE JO11-2 117843 1-5
C 14-04-2018 11:30 Boeimeer JO11-6 Zundert JO11-2 121413 1-5
C 12-04-2018 18:30 Boeimeer JO11-6 Victoria'03 JO11-3 121683 3-4
C 07-04-2018 08:30 MOC'17 JO11-5 Beek Vooruit JO11-6 121060 4-1
C 07-04-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 Unitas'30 JO11-6 122115 7-2
C 07-04-2018 10:40 Groen Wit JO11-5 RSV JO11-2 118653 1-2
C 07-04-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-2 Baronie JO11-5 117869 0-0
C 07-04-2018 11:30 DSE JO11-2 Boeimeer JO11-6 119017 3-3
C 07-04-2018 09:00 Zundert JO11-2 Victoria'03 JO11-3 118921 1-5
C 31-03-2018 10:30 Groen Wit JO11-5 Rood-Wit W JO11-2 119593 1-2
C 31-03-2018 09:00 DSE JO11-2 Victoria'03 JO11-3 118622 2-3
C 24-03-2018 10:15 Victoria'03 JO11-3 Moerse Boys JO11-3 119060 5-2
C 24-03-2018 10:30 Baronie JO11-5 DSE JO11-2 121100 2-2
C 24-03-2018 11:00 RSV JO11-2 Boeimeer JO11-6 120897 2-3
C 24-03-2018 13:00 Unitas'30 JO11-6 Zundert JO11-2 117230 2-4
C 24-03-2018 08:30 MOC'17 JO11-5 Rood-Wit W JO11-2 121735 1-2
C 24-03-2018 10:00 Beek Vooruit JO11-6 Groen Wit JO11-5 121810 3-2
C 17-03-2018 08:30 Unitas'30 JO11-6 Baronie JO11-5 118824 0-0
C 10-03-2018 08:30 MOC'17 JO11-5 Boeimeer JO11-6 119276 5-3
C 10-03-2018 08:30 Baronie JO11-5 Groen Wit JO11-5 118618 2-4
C 10-03-2018 11:30 Beek Vooruit JO11-6 Unitas'30 JO11-6 117297 4-2
C 10-03-2018 10:00 Victoria'03 JO11-3 RSV JO11-2 117909 6-2
C 10-03-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-2 DSE JO11-2 119902 2-5
C 10-03-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 Zundert JO11-2 118573 6-2
C 03-03-2018 09:45 Beek Vooruit JO11-6 Baronie JO11-5 117943 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Victoria'03 JO11-3 10 10 0 0 30 59 17 42 0
2 MOC'17 JO11-5 10 6 0 4 18 40 28 12 0
3 Zundert JO11-2 10 6 0 4 18 33 23 10 0
4 DSE JO11-2 10 5 2 3 17 38 33 5 0
5 Boeimeer JO11-6 10 5 1 4 16 31 27 4 0
6 Beek Vooruit JO11-6 10 5 1 4 16 25 28 -3 0
7 Moerse Boys JO11-3 10 5 0 5 15 35 40 -5 0
8 RSV JO11-2 10 4 0 6 12 40 30 10 0
9 Groen Wit JO11-5 10 4 0 6 12 32 37 -5 0
10 Rood-Wit W JO11-2 10 3 0 7 9 15 35 -20 0
11 Unitas'30 JO11-6 10 0 0 10 0 19 69 -50 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terheijden JO11-2 11 9 2 0 29 79 11 68 0
2 Beek Vooruit JO11-6 11 9 1 1 28 55 9 46 0
3 Groen Wit JO11-5 11 9 0 2 27 82 29 53 0
4 Madese Boys JO11-5 11 7 2 2 23 45 20 25 0
5 RFC JO11-4 11 6 1 4 19 52 45 7 0
6 Beek Vooruit JO11-9 11 6 0 5 18 37 31 6 0
7 WDS'19 JO11-3 11 5 0 6 15 57 40 17 0
8 Irene'58 JO11-2 11 4 2 5 14 45 45 0 0
9 Sprundel JO11-2 11 3 1 7 10 29 53 -24 0
10 The Gunners JO11-4 11 2 1 8 7 22 38 -16 0
11 DSE JO11-3 11 1 0 10 3 23 136 -113 0
12 Baronie JO11-9 11 0 0 11 0 20 89 -69 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Irene'58 JO11-1 3 3 0 0 9 51 2 49 0
2 Boeimeer JO11-6 3 2 0 1 6 10 16 -6 0
3 Beek Vooruit JO11-6 3 1 0 2 3 7 23 -16 0
4 Advendo JO11-2 3 0 0 3 0 4 31 -27 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 26-07-17 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 02-08-17 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 09-08-17 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 16-08-17 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 23-08-17 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 30-08-17 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 06-09-17 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 13-09-17 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 20-09-17 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 27-09-17 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 04-10-17 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 11-10-17 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 18-10-17 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 25-10-17 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 01-11-17 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 08-11-17 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 15-11-17 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 22-11-17 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 29-11-17 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 06-12-17 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 13-12-17 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 20-12-17 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 27-12-17 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 03-01-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 10-01-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 17-01-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 24-01-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 31-01-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 07-02-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 14-02-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 21-02-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 28-02-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 07-03-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 14-03-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 21-03-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 28-03-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 04-04-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 11-04-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 18-04-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 25-04-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 02-05-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 09-05-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 16-05-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 23-05-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 30-05-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 06-06-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 13-06-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 20-06-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
wo 27-06-18 15:15 - 16:15 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
vrijdag 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 01-09-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 08-09-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 15-09-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 22-09-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 29-09-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 06-10-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 13-10-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 20-10-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 27-10-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 03-11-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 10-11-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 17-11-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 24-11-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 01-12-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 08-12-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 15-12-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 22-12-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 29-12-17 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 05-01-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 12-01-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 19-01-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 26-01-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 02-02-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 09-02-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 16-02-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 23-02-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 02-03-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 09-03-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 16-03-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 23-03-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 30-03-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 06-04-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 13-04-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 20-04-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 27-04-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 04-05-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 11-05-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 18-05-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 25-05-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 01-06-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 08-06-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 15-06-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 22-06-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
vr 29-06-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 10 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven