Hieronder vind je alle teams die in dit seizoen actief zijn voor v.v. Beek Vooruit.
Klik op het team van je keuze om méér te zien over het team, zoals:
  • Elftalfoto
  • Teamleden
  • Wedstrijdpanning
  • Wedstrijdhistorie
  • Standen
  • Trainingsdagen
  • Sponsor informatie
0262 Onder 11 competitie 9x9 (voorjaar)

Pupillen - JO11 - Beek Vooruit JO11-1

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 13-06-2018 19:00 Beek Vooruit JO11-1 BSC JO11-1 nvt
C 26-05-2018 10:00 Kozakken Boys JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 116967 0 - 3
C 19-05-2018 10:00 Beek Vooruit JO11-1 Oranje Wit JO11-1 116964 4 - 1
C 17-05-2018 19:00 ASWH JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 S. (Sjoerd) Plomp 116908 0 - 1
C 12-05-2018 14:45 Beek Vooruit JO11-1 RKsv RCD JO11-1 116951 2 - 1
C 05-05-2018 11:30 Beek Vooruit JO11-1 Drechtstreek JO11-1 117027 3 - 6
C 18-04-2018 18:30 VVGZ JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 E. (Evan) Visser 116896 1 - 3
C 14-04-2018 09:00 Dubbeldam JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 L. (Leon) van derWeijden 116971 2 - 3
C 07-04-2018 10:15 Beek Vooruit JO11-1 Sliedrecht JO11-1 117021 8 - 2
C 31-03-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-1 Madese Boys JO11-1 Afgeschermd 117041 1 - 0
C 24-03-2018 11:15 Unitas'30 JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 D. (Dennis) Dingenouts 116884 1 - 0
V 24-02-2018 13:00 Wodan JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 nvt
V 17-02-2018 09:45 Beek Vooruit JO11-1 RKDVC JO11-1 nvt 3-1
V 27-01-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-1 Boeimeer JO11-1 nvt
C 16-12-2017 10:15 Halsteren JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 69426 6 - 0
C 09-12-2017 13:15 Beek Vooruit JO11-1 Roosendaal JO11-1 R. Beekers 69351 3 - 2
V 25-11-2017 12:15 Beek Vooruit JO11-1 NIVO SPARTA JO11-1 Raf Beekers (Scheidsrechter) nvt
C 18-11-2017 13:00 Beek Vooruit JO11-1 Groen Wit JO11-1 M.J. Gils 69444 0 - 5
C 04-11-2017 09:45 Beek Vooruit JO11-1 Boeimeer JO11-1 M.J.C. Pas 69282 2 - 1
C 28-10-2017 08:30 TSC JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 69285 1 - 4
B 21-10-2017 10:00 SC 't Zand JO11-1G Beek Vooruit JO11-1 A. Elmessaoudi 98832 5 - 3
C 14-10-2017 11:30 Beek Vooruit JO11-1 JEKA JO11-1G 69419 0 - 7
C 07-10-2017 11:15 Unitas'30 JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 G. Nouws 69442 4 - 2
C 30-09-2017 09:00 RBC JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 69459 3 - 1
C 23-09-2017 09:45 Beek Vooruit JO11-1 MOC'17 JO11-1 69381 3 - 2
B 16-09-2017 08:30 Beek Vooruit JO11-1 Roosendaal JO11-1 Tim van den Bliek (Scheidsrechter) 12009 3 - 4
B 09-09-2017 12:00 Unitas'30 JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 11981 1 - 1
B 02-09-2017 10:00 Beek Vooruit JO11-1 RBC JO11-1 11978 5 - 0
V 30-08-2017 18:30 Groen Wit JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 nvt
V 26-08-2017 10:00 Boeimeer JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 nvt
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 11:00 RKsv RCD JO11-1 Oranje Wit JO11-1 116943 0-0
C 02-06-2018 08:30 Sliedrecht JO11-1 Unitas'30 JO11-1 116887 0-0
C 02-06-2018 08:30 ASWH JO11-1 Kozakken Boys JO11-1 116947 0-0
C 26-05-2018 10:30 Kozakken Boys JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 116967 0-0
C 26-05-2018 11:00 Unitas'30 JO11-1 RKsv RCD JO11-1 116875 0-0
C 26-05-2018 09:00 Dubbeldam JO11-1 ASWH JO11-1 117004 0-0
C 26-05-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Sliedrecht JO11-1 116944 0-0
C 26-05-2018 09:45 Oranje Wit JO11-1 Drechtstreek JO11-1 117038 0-0
C 19-05-2018 08:30 Drechtstreek JO11-1 Kozakken Boys JO11-1 117017 0-0
C 19-05-2018 14:45 Beek Vooruit JO11-1 Oranje Wit JO11-1 116964 0-0
C 19-05-2018 11:00 ASWH JO11-1 Unitas'30 JO11-1 117037 0-0
C 19-05-2018 08:30 Sliedrecht JO11-1 Dubbeldam JO11-1 116901 0-0
C 17-05-2018 19:00 ASWH JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 116908 0-0
C 17-05-2018 19:00 Sliedrecht JO11-1 Oranje Wit JO11-1 116973 0-0
C 12-05-2018 08:30 VVGZ JO11-1 ASWH JO11-1 116871 0-0
C 12-05-2018 14:45 Beek Vooruit JO11-1 RKsv RCD JO11-1 116951 0-0
C 12-05-2018 09:45 Oranje Wit JO11-1 Kozakken Boys JO11-1 116870 0-0
C 12-05-2018 11:15 Unitas'30 JO11-1 Drechtstreek JO11-1 116869 0-0
C 12-05-2018 09:00 Dubbeldam JO11-1 Madese Boys JO11-1 116893 0-0
C 05-05-2018 11:30 Beek Vooruit JO11-1 Drechtstreek JO11-1 117027 0-0
C 05-05-2018 11:00 RKsv RCD JO11-1 Madese Boys JO11-1 116976 0-0
C 05-05-2018 11:15 Unitas'30 JO11-1 VVGZ JO11-1 117007 0-0
C 28-04-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 ASWH JO11-1 117018 0-3
C 28-04-2018 11:00 RKsv RCD JO11-1 VVGZ JO11-1 116910 2-5
C 28-04-2018 10:30 Kozakken Boys JO11-1 Unitas'30 JO11-1 116922 3-3
C 21-04-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Unitas'30 JO11-1 116946 2-5
C 21-04-2018 08:30 Kozakken Boys JO11-1 VVGZ JO11-1 117005 1-9
C 19-04-2018 18:30 RKsv RCD JO11-1 Sliedrecht JO11-1 117032 2-3
C 18-04-2018 18:30 Drechtstreek JO11-1 Dubbeldam JO11-1 116905 5-0
C 18-04-2018 18:30 VVGZ JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 116896 1-3
C 14-04-2018 10:30 Kozakken Boys JO11-1 Madese Boys JO11-1 116882 0-6
C 14-04-2018 08:30 VVGZ JO11-1 Oranje Wit JO11-1 116925 3-1
C 14-04-2018 08:30 Sliedrecht JO11-1 Drechtstreek JO11-1 117047 1-4
C 14-04-2018 09:00 Dubbeldam JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 116971 2-3
C 14-04-2018 12:30 ASWH JO11-1 RKsv RCD JO11-1 116909 1-0
C 11-04-2018 18:30 Dubbeldam JO11-1 VVGZ JO11-1 116911 1-7
C 07-04-2018 11:00 RKsv RCD JO11-1 Kozakken Boys JO11-1 116918 3-2
C 07-04-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 VVGZ JO11-1 116949 0-2
C 07-04-2018 09:45 Oranje Wit JO11-1 Unitas'30 JO11-1 116919 3-2
C 07-04-2018 10:15 Beek Vooruit JO11-1 Sliedrecht JO11-1 117021 8-2
C 07-04-2018 08:30 Drechtstreek JO11-1 ASWH JO11-1 116996 2-2
C 31-03-2018 08:30 VVGZ JO11-1 Sliedrecht JO11-1 116914 5-1
C 31-03-2018 10:00 Drechtstreek JO11-1 RKsv RCD JO11-1 116933 3-0
C 31-03-2018 09:00 Dubbeldam JO11-1 Kozakken Boys JO11-1 116979 1-2
C 31-03-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-1 Madese Boys JO11-1 117041 1-0
C 24-03-2018 08:30 Sliedrecht JO11-1 ASWH JO11-1 116938 1-2
C 24-03-2018 09:00 Dubbeldam JO11-1 RKsv RCD JO11-1 116876 1-0
C 24-03-2018 09:45 Oranje Wit JO11-1 Madese Boys JO11-1 116988 2-1
C 24-03-2018 11:15 Unitas'30 JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 116884 1-0
C 24-03-2018 08:30 VVGZ JO11-1 Drechtstreek JO11-1 117006 4-1
C 10-03-2018 12:30 Unitas'30 JO11-1 Dubbeldam JO11-1 116937 10-0
C 10-03-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Drechtstreek JO11-1 116891 0-9
C 10-03-2018 10:30 Kozakken Boys JO11-1 Sliedrecht JO11-1 116986 2-7
C 10-03-2018 09:45 Oranje Wit JO11-1 ASWH JO11-1 116945 2-2
C 17-02-2018 09:45 Oranje Wit JO11-1 Dubbeldam JO11-1 116931 6-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 10:15 Halsteren JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 69426 6-0
C 16-12-2017 10:00 MOC'17 JO11-1 RBC JO11-1 69361 0-0
C 09-12-2017 13:15 Beek Vooruit JO11-1 Roosendaal JO11-1 69351 3-2
C 09-12-2017 10:30 RBC JO11-1 TSC JO11-1 69323 0-1
C 09-12-2017 12:00 JEKA JO11-1G Boeimeer JO11-1 69358 5-2
C 09-12-2017 11:00 Groen Wit JO11-1 MOC'17 JO11-1 69353 0-2
C 09-12-2017 11:15 Unitas'30 JO11-1 Halsteren JO11-1 69428 3-1
C 02-12-2017 10:15 Roosendaal JO11-1 Unitas'30 JO11-1 69393 2-0
C 02-12-2017 08:30 TSC JO11-1 JEKA JO11-1G 69360 0-2
C 25-11-2017 10:30 Groen Wit JO11-1 RBC JO11-1 69453 8-0
C 25-11-2017 11:00 Unitas'30 JO11-1 Boeimeer JO11-1 69430 2-0
C 25-11-2017 12:00 JEKA JO11-1G Roosendaal JO11-1 69395 2-5
C 25-11-2017 10:00 TSC JO11-1 Halsteren JO11-1 69372 2-2
C 18-11-2017 10:00 Boeimeer JO11-1 Roosendaal JO11-1 69305 0-3
C 18-11-2017 10:00 MOC'17 JO11-1 Unitas'30 JO11-1 69424 0-4
C 18-11-2017 10:15 Halsteren JO11-1 JEKA JO11-1G 69388 1-8
C 18-11-2017 13:00 Beek Vooruit JO11-1 Groen Wit JO11-1 69444 0-5
C 11-11-2017 11:25 Groen Wit JO11-1 Boeimeer JO11-1 69416 7-2
C 11-11-2017 12:00 JEKA JO11-1G RBC JO11-1 69456 2-0
C 11-11-2017 10:15 Roosendaal JO11-1 Halsteren JO11-1 69384 3-6
C 11-11-2017 10:00 TSC JO11-1 MOC'17 JO11-1 69354 8-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 21-10-2017 10:00 SC 't Zand JO11-1G Beek Vooruit JO11-1 98832 5-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVGZ JO11-1 10 9 0 1 27 45 11 34 0
2 Drechtstreek JO11-1 10 8 1 1 25 46 14 32 0
3 Beek Vooruit JO11-1 10 8 0 2 24 28 14 14 0
4 Oranje Wit JO11-1 10 6 1 3 19 28 27 1 0
5 Unitas'30 JO11-1 10 5 1 4 16 38 27 11 0
6 ASWH JO11-1 10 4 2 4 14 19 21 -2 0
7 Sliedrecht JO11-1 10 4 0 6 12 34 35 -1 0
8 Madese Boys JO11-1 10 3 0 7 9 19 34 -15 0
9 RKsv RCD JO11-1 10 2 0 8 6 11 24 -13 0
10 Dubbeldam JO11-1 10 2 0 8 6 13 42 -29 0
11 Kozakken Boys JO11-1 10 1 1 8 4 16 48 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO11-1G 9 7 0 2 21 38 13 25 0
2 TSC JO11-1 9 6 1 2 19 24 11 13 0
3 Groen Wit JO11-1 9 6 0 3 18 40 20 20 0
4 Roosendaal JO11-1 9 5 0 4 15 31 20 11 0
5 Unitas'30 JO11-1 9 5 0 4 15 21 21 0 0
6 Halsteren JO11-1 9 4 1 4 13 31 32 -1 0
7 Beek Vooruit JO11-1 9 4 0 5 12 15 31 -16 0
8 RBC JO11-1 8 3 0 5 9 11 19 -8 0
9 MOC'17 JO11-1 8 2 0 6 6 12 34 -22 0
10 Boeimeer JO11-1 9 1 0 8 3 8 30 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand JO11-1G 1 1 0 0 3 5 3 2 0
2 Beek Vooruit JO11-1 1 0 0 1 0 3 5 -2 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 17-07-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 24-07-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 31-07-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 07-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 14-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 21-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 28-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 04-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 11-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 18-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 25-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 02-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 09-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 16-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 23-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 30-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 06-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 13-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 20-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 27-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 04-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 11-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 18-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 25-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 01-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 08-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 15-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 22-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 29-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 05-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 12-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 19-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 26-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 05-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 12-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 19-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 26-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 02-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 09-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 16-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 23-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 30-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 07-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 14-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 21-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 28-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 04-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 11-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 18-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
ma 25-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
dinsdag 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 18-07-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 25-07-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 01-08-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 08-08-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 15-08-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 22-08-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 29-08-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 05-09-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 12-09-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 19-09-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 26-09-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 03-10-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 10-10-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 17-10-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 24-10-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 31-10-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 07-11-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 14-11-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 21-11-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 28-11-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 05-12-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 12-12-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 19-12-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 26-12-17 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 02-01-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 09-01-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 16-01-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 23-01-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 30-01-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 06-02-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 13-02-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 20-02-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 27-02-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 06-03-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 13-03-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 20-03-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 27-03-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 03-04-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 10-04-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 17-04-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 24-04-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 01-05-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 08-05-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 15-05-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 22-05-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 29-05-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 05-06-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 12-06-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 19-06-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
di 26-06-18 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO11-1
woensdag 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 12-07-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 19-07-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 26-07-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 02-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 09-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 16-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 23-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 30-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 06-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 13-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 20-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 27-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 04-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 11-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 18-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 25-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 01-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 08-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 15-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 22-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 29-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 06-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 13-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 20-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 27-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 03-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 10-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 17-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 24-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 31-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 07-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 14-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 21-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 28-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 07-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 14-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 21-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 28-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 04-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 11-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 18-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 25-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 02-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 09-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 16-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 23-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 30-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 06-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 13-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 20-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1
wo 27-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 05 Team training Beek Vooruit JO11-1

Berichten



Terug naar boven