Hieronder vind je alle teams die in dit seizoen actief zijn voor v.v. Beek Vooruit.
Klik op het team van je keuze om méér te zien over het team, zoals:
  • Elftalfoto
  • Teamleden
  • Wedstrijdpanning
  • Wedstrijdhistorie
  • Standen
  • Trainingsdagen
  • Sponsor informatie
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - J09 - Beek Vooruit JO9-1

Teamleden

Spelers
Bram Ackermans        
Gijs van Beek        
Jens van Galen        
Sven van Gils        
Siem van Gool        
Floris Goossens        
Seb van der Horst        
Stijn Houtepen        
Dean Kennis        
Boaz van Londen        
Silas van Meer        
Duuk Noten        
Ruben Schillemans        
Sem Theuns        
Julian Tiesinga        
Boy van der Woude        
 
Overige teamleden
Arjan van Gils Leider
Richard Diepstraten Trainer
Mark Marijnissen Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 09:00 EBOH JO9-1 JEKA JO9-3G 138955 0-0
C 02-06-2018 09:30 TVC Breda JO9-1 Right'Oh JO9-1 128698 0-0
C 30-05-2018 18:30 Baronie JO9-2 Groen Wit JO9-2 128916 0-0
C 26-05-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 TVC Breda JO9-1 125426 0-0
C 26-05-2018 10:00 Right'Oh JO9-1 Baronie JO9-2 129931 0-0
C 26-05-2018 09:30 Groen Wit JO9-2 JEKA JO9-2G 127895 0-0
C 26-05-2018 09:30 JEKA JO9-3G Madese Boys JO9-1 128934 0-0
C 26-05-2018 09:45 Beek Vooruit JO9-1 DIA JO9-1 127291 0-0
C 26-05-2018 09:00 UVV'40 JO9-1 EBOH JO9-1 138962 0-0
C 23-05-2018 18:30 Madese Boys JO9-1 JEKA JO9-2G 127138 0-0
C 19-05-2018 08:30 Baronie JO9-2 Beek Vooruit JO9-1 127216 0-0
C 19-05-2018 09:00 Madese Boys JO9-1 Groen Wit JO9-2 128598 0-0
C 19-05-2018 09:30 JEKA JO9-2G JEKA JO9-3G 128987 0-0
C 19-05-2018 09:30 TVC Breda JO9-1 UVV'40 JO9-1 126482 0-0
C 19-05-2018 09:00 DIA JO9-1 Moerse Boys JO9-1 129496 0-0
C 16-05-2018 18:30 Madese Boys JO9-1 Moerse Boys JO9-1 128342 0-0
C 14-05-2018 18:45 Beek Vooruit JO9-1 TVC Breda JO9-1 129780 0-0
C 12-05-2018 09:45 TVC Breda JO9-1 DIA JO9-1 128587 0-0
C 12-05-2018 09:00 Madese Boys JO9-1 Baronie JO9-2 128496 0-0
C 12-05-2018 08:30 Groen Wit JO9-2 JEKA JO9-3G 126268 0-0
C 12-05-2018 09:45 Beek Vooruit JO9-1 EBOH JO9-1 138960 0-0
C 12-05-2018 10:00 Right'Oh JO9-1 JEKA JO9-2G 125588 0-0
C 12-05-2018 09:00 UVV'40 JO9-1 Moerse Boys JO9-1 128541 0-0
C 05-05-2018 09:00 UVV'40 JO9-1 JEKA JO9-3G 124804 0-0
C 05-05-2018 10:00 Right'Oh JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 124929 0-0
C 05-05-2018 09:00 EBOH JO9-1 DIA JO9-1 138953 0-0
C 05-05-2018 09:30 TVC Breda JO9-1 Groen Wit JO9-2 125196 0-0
C 05-05-2018 08:30 Baronie JO9-2 Moerse Boys JO9-1 128418 0-0
C 28-04-2018 09:30 Groen Wit JO9-2 UVV'40 JO9-1 128604 0-0
C 28-04-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 EBOH JO9-1 138952 0-0
C 28-04-2018 09:30 JEKA JO9-3G Right'Oh JO9-1 126386 0-0
C 21-04-2018 09:30 JEKA JO9-3G Beek Vooruit JO9-1 126728 0-0
C 21-04-2018 08:30 Baronie JO9-2 TVC Breda JO9-1 127772 0-0
C 21-04-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 Right'Oh JO9-1 129628 0-0
C 21-04-2018 09:00 DIA JO9-1 Groen Wit JO9-2 129418 0-0
C 21-04-2018 09:00 EBOH JO9-1 Madese Boys JO9-1 138959 0-0
C 21-04-2018 09:30 JEKA JO9-2G UVV'40 JO9-1 127864 0-0
C 14-04-2018 11:30 Beek Vooruit JO9-1 Groen Wit JO9-2 126010 0-0
C 14-04-2018 09:30 JEKA JO9-3G Moerse Boys JO9-1 128207 0-0
C 14-04-2018 09:00 EBOH JO9-1 Baronie JO9-2 138958 0-0
C 14-04-2018 10:00 Right'Oh JO9-1 DIA JO9-1 126244 0-0
C 14-04-2018 08:30 TVC Breda JO9-1 JEKA JO9-2G 128499 0-0
C 14-04-2018 09:00 UVV'40 JO9-1 Madese Boys JO9-1 129422 0-0
C 07-04-2018 10:30 JEKA JO9-2G EBOH JO9-1 138957 0-0
C 07-04-2018 09:00 DIA JO9-1 UVV'40 JO9-1 129544 0-0
C 07-04-2018 08:30 Groen Wit JO9-2 Right'Oh JO9-1 129771 0-0
C 07-04-2018 08:30 Baronie JO9-2 JEKA JO9-3G 125048 0-0
C 07-04-2018 09:00 Madese Boys JO9-1 TVC Breda JO9-1 125624 0-0
C 07-04-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 127754 0-0
C 31-03-2018 09:00 DIA JO9-1 Madese Boys JO9-1 125540 0-0
C 31-03-2018 10:00 EBOH JO9-1 Right'Oh JO9-1 138961 0-0
C 24-03-2018 10:00 Right'Oh JO9-1 Madese Boys JO9-1 125441 0-0
C 24-03-2018 09:00 UVV'40 JO9-1 Baronie JO9-2 126891 0-0
C 24-03-2018 10:30 JEKA JO9-3G DIA JO9-1 129611 0-0
C 24-03-2018 11:15 Beek Vooruit JO9-1 JEKA JO9-2G 124930 0-0
C 24-03-2018 09:00 TVC Breda JO9-1 EBOH JO9-1 138956 0-0
C 24-03-2018 09:30 Groen Wit JO9-2 Moerse Boys JO9-1 125474 0-0
C 17-03-2018 09:00 UVV'40 JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 127388 0-0
C 17-03-2018 09:30 JEKA JO9-2G DIA JO9-1 126197 0-0
C 11-03-2018 12:45 JEKA JO9-2G Baronie JO9-2 129966 0-0
C 10-03-2018 09:30 Groen Wit JO9-2 EBOH JO9-1 138954 0-0
C 10-03-2018 09:30 JEKA JO9-3G TVC Breda JO9-1 127618 0-0
C 10-03-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 JEKA JO9-2G 127184 0-0
C 10-03-2018 09:45 Beek Vooruit JO9-1 Madese Boys JO9-1 127178 0-0
C 10-03-2018 10:00 Right'Oh JO9-1 UVV'40 JO9-1 128919 0-0
C 10-03-2018 09:00 DIA JO9-1 Baronie JO9-2 125094 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 21-10-2017 09:45 Beek Vooruit JO9-1 JEKA JO9-1G 98992 3-11
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 08:30 Kozakken Boys JO9-1 Boeimeer JO9-1 80959 0-0
C 10-12-2017 12:45 Baronie JO9-1 Unitas'30 JO9-1 81752 0-0
C 09-12-2017 11:00 Bavel JO9-1 Groen Wit JO9-1 80192 0-0
C 09-12-2017 10:45 Beek Vooruit JO9-1 JEKA JO9-1G 79725 0-0
C 09-12-2017 09:00 Madese Boys JO9-1 Dongen JO9-1 78932 0-0
C 09-12-2017 09:00 RBC JO9-1 TSC JO9-1 79427 0-0
C 02-12-2017 09:35 Groen Wit JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 79687 0-0
C 02-12-2017 08:30 Boeimeer JO9-1 RBC JO9-1 78797 0-0
C 02-12-2017 11:00 Dongen JO9-1 Baronie JO9-1 80319 0-0
C 02-12-2017 11:00 Unitas'30 JO9-1 Kozakken Boys JO9-1 81603 0-0
C 02-12-2017 09:30 JEKA JO9-1G Bavel JO9-1 79626 0-0
C 02-12-2017 10:00 TSC JO9-1 Madese Boys JO9-1 80809 0-0
C 25-11-2017 08:30 Baronie JO9-1 Boeimeer JO9-1 80345 0-0
C 25-11-2017 09:00 Madese Boys JO9-1 JEKA JO9-1G 81296 0-0
C 25-11-2017 09:45 Beek Vooruit JO9-1 Unitas'30 JO9-1 79637 0-0
C 25-11-2017 10:00 Kozakken Boys JO9-1 RBC JO9-1 81298 0-0
C 25-11-2017 11:15 Bavel JO9-1 Dongen JO9-1 78953 0-0
C 25-11-2017 11:30 TSC JO9-1 Groen Wit JO9-1 81606 0-0
C 18-11-2017 10:00 Boeimeer JO9-1 Bavel JO9-1 81475 0-0
C 18-11-2017 09:30 Groen Wit JO9-1 Madese Boys JO9-1 81003 0-0
C 18-11-2017 09:00 Dongen JO9-1 JEKA JO9-1G 79474 0-0
C 18-11-2017 09:00 RBC JO9-1 Baronie JO9-1 81590 0-0
C 18-11-2017 09:45 Beek Vooruit JO9-1 Kozakken Boys JO9-1 81733 0-0
C 18-11-2017 10:45 Unitas'30 JO9-1 TSC JO9-1 79994 0-0
C 11-11-2017 08:30 Kozakken Boys JO9-1 Dongen JO9-1 80065 0-0
C 11-11-2017 09:00 Madese Boys JO9-1 RBC JO9-1 78192 0-0
C 11-11-2017 09:30 Baronie JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 80787 0-0
C 11-11-2017 10:30 JEKA JO9-1G Groen Wit JO9-1 78001 0-0
C 11-11-2017 11:30 TSC JO9-1 Boeimeer JO9-1 77264 0-0
C 11-11-2017 11:15 Bavel JO9-1 Unitas'30 JO9-1 80028 0-0
C 04-11-2017 08:45 Bavel JO9-1 TSC JO9-1 78559 0-0
C 04-11-2017 08:30 Kozakken Boys JO9-1 Groen Wit JO9-1 78921 0-0
C 04-11-2017 09:45 Beek Vooruit JO9-1 Dongen JO9-1 82077 0-0
C 04-11-2017 09:30 Baronie JO9-1 Madese Boys JO9-1 80401 0-0
C 04-11-2017 09:00 RBC JO9-1 JEKA JO9-1G 81675 0-0
C 04-11-2017 08:30 Boeimeer JO9-1 Unitas'30 JO9-1 81130 0-0
C 28-10-2017 09:00 Dongen JO9-1 Boeimeer JO9-1 78482 0-0
C 28-10-2017 09:00 Madese Boys JO9-1 Bavel JO9-1 77921 0-0
C 28-10-2017 11:00 Unitas'30 JO9-1 RBC JO9-1 78196 0-0
C 28-10-2017 09:30 Groen Wit JO9-1 Baronie JO9-1 81271 0-0
C 28-10-2017 10:30 JEKA JO9-1G Kozakken Boys JO9-1 78621 0-0
C 28-10-2017 11:30 TSC JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 81275 0-0
C 14-10-2017 09:00 RBC JO9-1 Dongen JO9-1 79965 0-0
C 14-10-2017 08:30 Unitas'30 JO9-1 JEKA JO9-1G 80574 0-0
C 14-10-2017 08:30 Boeimeer JO9-1 Groen Wit JO9-1 80577 0-0
C 14-10-2017 11:15 Kozakken Boys JO9-1 TSC JO9-1 77877 0-0
C 14-10-2017 09:30 Baronie JO9-1 Bavel JO9-1 77510 0-0
C 14-10-2017 12:00 Beek Vooruit JO9-1 Madese Boys JO9-1 81325 0-0
C 07-10-2017 09:00 Dongen JO9-1 Unitas'30 JO9-1 81009 8-6
C 07-10-2017 09:00 Madese Boys JO9-1 Kozakken Boys JO9-1 79774 4-8
C 07-10-2017 09:30 JEKA JO9-1G Boeimeer JO9-1 77917 13-2
C 07-10-2017 08:30 Groen Wit JO9-1 RBC JO9-1 78487 5-4
C 07-10-2017 10:00 Bavel JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 77905 7-5
C 07-10-2017 10:00 TSC JO9-1 Baronie JO9-1 80208 4-2
C 30-09-2017 08:30 Unitas'30 JO9-1 Groen Wit JO9-1 79428 6-8
C 30-09-2017 11:00 RBC JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 82266 15-2
C 30-09-2017 08:30 Kozakken Boys JO9-1 Bavel JO9-1 78449 0-0
C 30-09-2017 08:30 Boeimeer JO9-1 Madese Boys JO9-1 78543 8-2
C 30-09-2017 09:00 Dongen JO9-1 TSC JO9-1 77332 7-3
C 30-09-2017 09:30 JEKA JO9-1G Baronie JO9-1 80485 5-5
C 23-09-2017 11:30 TSC JO9-1 JEKA JO9-1G 80311 4-12
C 23-09-2017 11:30 Bavel JO9-1 RBC JO9-1 80697 3-6
C 23-09-2017 08:30 Beek Vooruit JO9-1 Boeimeer JO9-1 81241 11-7
C 23-09-2017 09:30 Groen Wit JO9-1 Dongen JO9-1 80176 9-2
C 23-09-2017 11:30 Baronie JO9-1 Kozakken Boys JO9-1 78766 4-2
C 23-09-2017 09:00 Madese Boys JO9-1 Unitas'30 JO9-1 79386 2-13

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DIA JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 EBOH JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Groen Wit JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 JEKA JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 JEKA JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Madese Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Moerse Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Right'Oh JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 TVC Breda JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 UVV'40 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO9-1G 1 1 0 0 3 11 3 8 0
2 Beek Vooruit JO9-1 1 0 0 1 0 3 11 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO9-1 3 3 0 0 9 22 12 10 0
2 JEKA JO9-1G 3 2 1 0 7 30 11 19 0
3 RBC JO9-1 3 2 0 1 6 25 10 15 0
4 Dongen JO9-1 3 2 0 1 6 17 18 -1 0
5 Baronie JO9-1 3 1 1 1 4 11 11 0 0
6 Kozakken Boys JO9-1 2 1 0 1 3 10 8 2 0
7 Bavel JO9-1 2 1 0 1 3 10 11 -1 0
8 Unitas'30 JO9-1 3 1 0 2 3 25 18 7 0
9 Boeimeer JO9-1 3 1 0 2 3 17 26 -9 0
10 TSC JO9-1 3 1 0 2 3 11 21 -10 0
11 Beek Vooruit JO9-1 3 1 0 2 3 18 29 -11 0
12 Madese Boys JO9-1 3 0 0 3 0 8 29 -21 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 17-07-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 24-07-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 31-07-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 07-08-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 14-08-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 21-08-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 28-08-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 04-09-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 11-09-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 18-09-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 25-09-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 02-10-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 09-10-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 16-10-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 23-10-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 30-10-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 06-11-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 13-11-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 20-11-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 27-11-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 04-12-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 11-12-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 18-12-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 25-12-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 01-01-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 08-01-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 15-01-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 22-01-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 29-01-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 05-02-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 12-02-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 19-02-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 26-02-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 05-03-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 12-03-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 19-03-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 26-03-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 02-04-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 09-04-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 16-04-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 23-04-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 30-04-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 07-05-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 14-05-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 21-05-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 28-05-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 04-06-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 11-06-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 18-06-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
ma 25-06-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
woensdag 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 12-07-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 19-07-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 26-07-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 02-08-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 09-08-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 16-08-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 23-08-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 30-08-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 06-09-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 13-09-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 20-09-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 27-09-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 04-10-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 11-10-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 18-10-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 25-10-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 01-11-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 08-11-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 15-11-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 22-11-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 29-11-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 06-12-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 13-12-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 20-12-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 27-12-17 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 03-01-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 10-01-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 17-01-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 24-01-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 31-01-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 07-02-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 14-02-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 21-02-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 28-02-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 07-03-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 14-03-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 21-03-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 28-03-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 04-04-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 11-04-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 18-04-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 25-04-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 02-05-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 09-05-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 16-05-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 23-05-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 30-05-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 06-06-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 13-06-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 20-06-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1
wo 27-06-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 04 Team training Beek Vooruit JO9-1

Berichten



Terug naar boven