Meiden Onder 19 beker 2e ronde

Junioren - Meisjes - Beek Vooruit MO19-1

Teamleden

Spelers
Eva Martens Keeper      
Michelle van der Aa        
Aladia Edwards        
Kim Houtepen        
Tessa de Jongh        
Josje Machielsen        
Dionne van Nijnatten        
Romy Nooren        
Esmee Peijen        
Iris Snoek        
Iri Verstraeten        
Kelly Verwijmeren        
Maartje van Wolven        
 
Overige teamleden
Wim de Jongh Leider
Ron Verwijmeren Leider
Hans van Wolven Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-01-2018 14:30 SC 't Zand MO19-2 Beek Vooruit MO19-1 84995 1-3
C 20-12-2017 19:30 Baronie MO19-2 VOAB MO19-1 84951 1-2
C 16-12-2017 11:00 SC Gastel MO19-1 SV Reeshof MO19-1 84882 15-0
C 16-12-2017 14:30 DSE MO19-1 Uno Animo MO19-1 84878 3-1
C 16-12-2017 14:30 Blauw Wit'81 MO19-1 DVVC MO19-1 84788 0-0
C 13-12-2017 19:30 VOAB MO19-1 Blauw Wit'81 MO19-1 85070 0-0
C 09-12-2017 11:00 SC Gastel MO19-1 VOAB MO19-1 84966 0-1
C 09-12-2017 11:00 DVVC MO19-1 SV Reeshof MO19-1 84911 17-3
C 09-12-2017 14:30 Blauw Wit'81 MO19-1 DSE MO19-1 84969 0-0
C 09-12-2017 15:00 Beek Vooruit MO19-1 Uno Animo MO19-1 84864 6-0
C 09-12-2017 14:30 Waspik MO19-1 SC 't Zand MO19-2 85020 0-0
C 09-12-2017 13:45 Baronie MO19-2 Molenschot MO19-1 84897 2-1
C 02-12-2017 14:00 SV Reeshof MO19-1 Blauw Wit'81 MO19-1 84998 1-4
C 02-12-2017 14:30 VOAB MO19-1 DVVC MO19-1 84996 14-5
C 02-12-2017 14:30 Uno Animo MO19-1 Waspik MO19-1 84923 3-2
C 02-12-2017 14:30 DSE MO19-1 Baronie MO19-2 84887 0-4
C 02-12-2017 14:30 Molenschot MO19-1 SC Gastel MO19-1 84841 2-10
C 29-11-2017 19:30 DVVC MO19-1 Uno Animo MO19-1 85069 7-1
C 25-11-2017 14:30 Blauw Wit'81 MO19-1 Molenschot MO19-1 85072 2-2
C 25-11-2017 14:30 VOAB MO19-1 SC 't Zand MO19-2 84982 14-1
C 25-11-2017 14:30 Waspik MO19-1 SV Reeshof MO19-1 84824 0-0
C 25-11-2017 15:00 Beek Vooruit MO19-1 DSE MO19-1 84836 1-1
C 25-11-2017 15:30 Baronie MO19-2 SC Gastel MO19-1 84830 2-2
C 18-11-2017 13:00 DSE MO19-1 VOAB MO19-1 84790 1-4
C 18-11-2017 14:45 Beek Vooruit MO19-1 Baronie MO19-2 84872 0-0
C 18-11-2017 14:30 SC 't Zand MO19-2 DVVC MO19-1 84976 2-11
C 18-11-2017 14:30 Molenschot MO19-1 Waspik MO19-1 85037 1-4
C 18-11-2017 11:00 SC Gastel MO19-1 Blauw Wit'81 MO19-1 84869 9-2
C 18-11-2017 12:45 SV Reeshof MO19-1 Uno Animo MO19-1 84829 8-3
C 11-11-2017 15:30 Baronie MO19-2 SV Reeshof MO19-1 85077 8-1
C 11-11-2017 14:30 Waspik MO19-1 DSE MO19-1 84860 1-0
C 11-11-2017 14:30 Uno Animo MO19-1 SC 't Zand MO19-2 85048 4-1
C 11-11-2017 14:30 VOAB MO19-1 Molenschot MO19-1 85003 6-0
C 11-11-2017 14:30 DVVC MO19-1 SC Gastel MO19-1 84961 4-3
C 08-11-2017 19:30 SC Gastel MO19-1 Uno Animo MO19-1 85010 15-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 21-10-2017 15:00 Beek Vooruit MO19-1 Moerse Boys MO19-1 99065 2-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 14:30 Molenschot MO19-1 Beek Vooruit MO19-1 135181 0-0
C 26-05-2018 15:00 Waspik MO19-1 Unitas MO19-1 135121 0-0
C 26-05-2018 14:30 DSE MO19-1 LRC MO19-1 135346 0-0
C 26-05-2018 12:00 Tricht MO19-1 GJS MO19-1 135249 0-0
C 26-05-2018 15:00 Beek Vooruit MO19-1 De Zwerver MO19-1 135141 0-0
C 26-05-2018 10:30 Papendrecht MO19-1 SSW MO19-1 135159 0-0
C 24-05-2018 19:00 Waspik MO19-1 Molenschot MO19-1 135155 0-0
C 23-05-2018 20:00 Rijsoord MO19-1 SSW MO19-1 135224 0-0
C 22-05-2018 19:30 Papendrecht MO19-1 Tricht MO19-1 135139 0-0
C 19-05-2018 10:30 Rijsoord MO19-1 Tricht MO19-1 135392 0-0
C 19-05-2018 11:15 GJS MO19-1 Beek Vooruit MO19-1 135149 0-0
C 19-05-2018 12:15 LRC MO19-1 Molenschot MO19-1 135204 0-0
C 19-05-2018 14:30 SSW MO19-1 Waspik MO19-1 135168 0-0
C 19-05-2018 10:30 Unitas MO19-1 Papendrecht MO19-1 135443 0-0
C 19-05-2018 11:30 De Zwerver MO19-1 DSE MO19-1 135233 0-0
C 17-05-2018 19:00 Papendrecht MO19-1 Beek Vooruit MO19-1 135153 0-0
C 12-05-2018 12:00 Tricht MO19-1 Unitas MO19-1 135376 0-0
C 12-05-2018 12:15 LRC MO19-1 De Zwerver MO19-1 135405 0-0
C 12-05-2018 14:30 Molenschot MO19-1 DSE MO19-1 135221 0-0
C 12-05-2018 14:30 SSW MO19-1 GJS MO19-1 135418 0-0
C 12-05-2018 15:00 Waspik MO19-1 Papendrecht MO19-1 135261 0-0
C 12-05-2018 15:00 Beek Vooruit MO19-1 Rijsoord MO19-1 135393 0-0
C 10-05-2018 14:30 SSW MO19-1 DSE MO19-1 135348 0-0
C 10-05-2018 10:30 Papendrecht MO19-1 LRC MO19-1 135347 0-0
C 07-05-2018 19:30 Unitas MO19-1 Rijsoord MO19-1 135468 0-0
C 05-05-2018 12:15 LRC MO19-1 Waspik MO19-1 135379 0-0
C 05-05-2018 11:00 GJS MO19-1 DSE MO19-1 135171 0-0
C 05-05-2018 12:00 Tricht MO19-1 Beek Vooruit MO19-1 135344 0-0
C 01-05-2018 19:30 Rijsoord MO19-1 GJS MO19-1 135435 0-0
C 28-04-2018 12:30 De Zwerver MO19-1 SSW MO19-1 135311 5-2
C 28-04-2018 15:00 Beek Vooruit MO19-1 LRC MO19-1 135313 2-2
C 28-04-2018 14:30 DSE MO19-1 Rijsoord MO19-1 135297 0-0
C 21-04-2018 13:00 GJS MO19-1 LRC MO19-1 135229 1-1
C 21-04-2018 11:30 De Zwerver MO19-1 Waspik MO19-1 135451 1-2
C 21-04-2018 13:00 DSE MO19-1 Tricht MO19-1 135378 0-5
C 21-04-2018 14:30 Unitas MO19-1 Molenschot MO19-1 135333 2-5
C 16-04-2018 19:30 Unitas MO19-1 De Zwerver MO19-1 135226 1-4
C 14-04-2018 15:00 Beek Vooruit MO19-1 Waspik MO19-1 135324 2-0
C 14-04-2018 12:30 Papendrecht MO19-1 DSE MO19-1 135113 6-1
C 14-04-2018 11:45 LRC MO19-1 Unitas MO19-1 135199 6-1
C 14-04-2018 12:30 Tricht MO19-1 De Zwerver MO19-1 135131 3-0
C 14-04-2018 14:30 Molenschot MO19-1 SSW MO19-1 135323 3-0
C 11-04-2018 19:30 DSE MO19-1 Beek Vooruit MO19-1 135148 3-2
C 09-04-2018 20:00 Tricht MO19-1 Molenschot MO19-1 135145 7-1
C 07-04-2018 11:15 De Zwerver MO19-1 Molenschot MO19-1 135157 7-1
C 07-04-2018 14:30 SSW MO19-1 LRC MO19-1 135169 0-7
C 07-04-2018 15:00 Waspik MO19-1 Tricht MO19-1 135129 2-4
C 07-04-2018 11:15 GJS MO19-1 Papendrecht MO19-1 135404 1-3
C 04-04-2018 19:00 Beek Vooruit MO19-1 Unitas MO19-1 135285 1-0
C 31-03-2018 14:30 Molenschot MO19-1 Papendrecht MO19-1 135268 2-7
C 31-03-2018 11:00 GJS MO19-1 Waspik MO19-1 135295 3-0
C 31-03-2018 12:30 Rijsoord MO19-1 De Zwerver MO19-1 135330 0-5
C 31-03-2018 14:30 DSE MO19-1 Unitas MO19-1 135455 1-1
C 24-03-2018 10:30 Papendrecht MO19-1 De Zwerver MO19-1 135108 4-3
C 24-03-2018 14:30 Molenschot MO19-1 GJS MO19-1 135270 0-5
C 24-03-2018 14:30 Waspik MO19-1 DSE MO19-1 135466 6-0
C 24-03-2018 12:15 LRC MO19-1 Rijsoord MO19-1 135206 2-0
C 24-03-2018 12:00 Tricht MO19-1 SSW MO19-1 135259 6-0
C 22-03-2018 19:30 Rijsoord MO19-1 Papendrecht MO19-1 135254 1-6
C 17-03-2018 12:15 LRC MO19-1 Tricht MO19-1 135328 1-2
C 12-03-2018 19:30 Unitas MO19-1 GJS MO19-1 135194 0-8
C 10-03-2018 14:30 Waspik MO19-1 Rijsoord MO19-1 135210 2-0
C 10-03-2018 10:45 De Zwerver MO19-1 GJS MO19-1 135258 1-6
C 10-03-2018 15:00 Beek Vooruit MO19-1 SSW MO19-1 135124 1-1
C 05-03-2018 19:15 SSW MO19-1 Unitas MO19-1 135232 3-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VOAB MO19-1 8 7 1 0 22 40 8 32 0
2 SC Gastel MO19-1 9 7 1 1 22 80 9 71 0
3 Baronie MO19-2 9 7 1 1 22 46 9 37 0
4 Waspik MO19-1 7 3 1 3 10 14 24 -10 0
5 SC 't Zand MO19-2 8 3 0 5 9 12 49 -37 0
6 Uno Animo MO19-1 9 3 0 6 9 21 52 -31 0
7 Blauw Wit'81 MO19-1 7 2 1 4 7 22 27 -5 0
8 DSE MO19-1 7 2 0 5 6 9 19 -10 0
9 SV Reeshof MO19-1 7 2 0 5 6 14 41 -27 0
10 Molenschot MO19-1 9 1 1 7 4 17 37 -20 0
11 Beek Vooruit MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DVVC MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Moerse Boys MO19-1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
2 Beek Vooruit MO19-1 1 0 0 1 0 2 2 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tricht MO19-1 6 6 0 0 18 27 4 23 0
2 GJS MO19-1 6 4 1 1 13 24 5 19 0
3 Papendrecht MO19-1 4 4 0 0 12 20 7 13 0
4 De Zwerver MO19-1 7 3 0 4 9 21 19 2 0
5 LRC MO19-1 5 2 2 1 8 17 6 11 0
6 Beek Vooruit MO19-1 5 2 2 1 8 8 6 2 0
7 Waspik MO19-1 5 2 0 3 6 10 10 0 0
8 Molenschot MO19-1 6 2 0 4 6 12 28 -16 0
9 DSE MO19-1 5 1 1 3 4 5 20 -15 0
10 SSW MO19-1 6 1 1 4 4 6 22 -16 0
11 Unitas MO19-1 7 0 1 6 1 5 28 -23 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 12-07-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 19-07-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 26-07-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 02-08-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 09-08-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 16-08-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 23-08-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 30-08-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 06-09-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 13-09-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 20-09-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 27-09-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 04-10-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 11-10-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 18-10-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 25-10-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 01-11-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 08-11-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 15-11-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 22-11-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 29-11-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 06-12-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 13-12-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 20-12-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 27-12-17 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 03-01-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 10-01-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 17-01-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 24-01-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 31-01-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 07-02-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 14-02-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 21-02-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 28-02-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 07-03-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 14-03-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 21-03-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 28-03-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 04-04-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 11-04-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 18-04-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 25-04-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 02-05-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 09-05-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 16-05-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 23-05-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 30-05-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 06-06-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 13-06-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 20-06-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
wo 27-06-18 19:00 - 20:15 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vrijdag 18:30 - 19:30 K A3 + A4 03 Team training Beek Vooruit MO19-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
vr 14-07-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 21-07-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 28-07-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 04-08-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 11-08-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 18-08-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 25-08-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 01-09-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 08-09-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 15-09-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 22-09-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 29-09-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 06-10-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 13-10-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 20-10-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 27-10-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 03-11-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 10-11-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 17-11-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 24-11-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 01-12-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 08-12-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 15-12-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 22-12-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 29-12-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 05-01-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 12-01-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 19-01-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 26-01-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 02-02-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 09-02-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 16-02-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 23-02-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 02-03-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 09-03-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 16-03-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 23-03-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 30-03-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 06-04-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 13-04-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 20-04-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 27-04-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 04-05-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 11-05-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 18-05-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 25-05-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 01-06-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 08-06-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 15-06-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 22-06-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1
vr 29-06-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training Beek Vooruit MO19-1

Berichten



Terug naar boven