Hieronder vind je alle teams die in dit seizoen actief zijn voor v.v. Beek Vooruit.
Klik op het team van je keuze om méér te zien over het team, zoals:
  • Elftalfoto
  • Teamleden
  • Wedstrijdpanning
  • Wedstrijdhistorie
  • Standen
  • Trainingsdagen
  • Sponsor informatie
241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - Meisjes - Beek Vooruit MO15-1

Teamleden

Spelers
Maud Houtepen Keeper      
Sterre der Vries Keeper      
Lisa van Avermaete        
Sanne de Craen        
Fleur van Gils        
Tess Gommers        
Iris Hagens        
Lizze Martens        
Fay Oenen        
Fleur Oomen        
Madelon Rovers        
Inge van der Velden        
Maartje Vermast        
Kiki Wienen        
Quirina Wouters        
 
Overige teamleden
Humphrey Oenen Leider/Trainer
Pascal Wienen Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-06-2018 19:00 DIA MO15-2 JEKA MO15-1 136282 2-7
C 29-05-2018 19:00 Bavel MO15-1 Gilze MO15-1 136652 1-2
C 28-05-2018 19:15 Unitas'30 MO15-2 Bavel MO15-1 136709 0-1
C 26-05-2018 15:00 UVV'40 MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 136740 1-3
C 26-05-2018 13:00 Beek Vooruit MO15-1 Virtus MO15-1 136472 4-3
C 26-05-2018 11:30 Gilze MO15-1 Neerlandia'31 MO15-1 136270 5-0
C 26-05-2018 15:00 Bavel MO15-1 Gloria UC MO15-2 136779 3-1
C 24-05-2018 18:30 UVV'40 MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 136727 0-12
C 23-05-2018 19:30 ST Zundert/Wernhout MO15-1 JEKA MO15-1 137023 1-3
C 23-05-2018 19:00 Neerlandia'31 MO15-1 DIA MO15-2 136631 1-4
C 19-05-2018 14:30 Unitas'30 MO15-2 UVV'40 MO15-1 136600 6-0
C 19-05-2018 15:00 Gloria UC MO15-2 Beek Vooruit MO15-1 136795 1-5
C 19-05-2018 11:15 Virtus MO15-1 Gilze MO15-1 136588 7-0
C 19-05-2018 12:30 JEKA MO15-1 Bavel MO15-1 137036 8-0
C 16-05-2018 19:00 Neerlandia'31 MO15-1 Bavel MO15-1 136296 3-1
C 16-05-2018 19:00 Gloria UC MO15-2 JEKA MO15-1 136817 1-6
C 15-05-2018 18:30 Gilze MO15-1 DIA MO15-2 136189 3-3
C 12-05-2018 11:30 Gilze MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 136763 2-1
C 12-05-2018 10:00 Unitas'30 MO15-2 Neerlandia'31 MO15-1 136672 3-0
C 12-05-2018 10:00 Beek Vooruit MO15-1 Bavel MO15-1 136638 3-1
C 12-05-2018 12:30 DIA MO15-2 Virtus MO15-1 136945 1-4
C 09-05-2018 19:15 Bavel MO15-1 Virtus MO15-1 137008 0-4
C 08-05-2018 19:30 ST Zundert/Wernhout MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 136828 1-1
C 05-05-2018 14:00 Unitas'30 MO15-2 ST Zundert/Wernhout MO15-1 136823 2-1
C 05-05-2018 11:15 Virtus MO15-1 JEKA MO15-1 136280 2-0
C 05-05-2018 15:00 Gloria UC MO15-2 UVV'40 MO15-1 136318 5-2
C 25-04-2018 18:30 Beek Vooruit MO15-1 DIA MO15-2 136619 11-0
C 21-04-2018 11:15 Virtus MO15-1 Unitas'30 MO15-2 136700 12-0
C 21-04-2018 08:30 Boeimeer MO15-1 DIA MO15-2 136264 0-0
C 21-04-2018 11:30 Neerlandia'31 MO15-1 Gloria UC MO15-2 136798 2-4
C 21-04-2018 10:00 JEKA MO15-1 UVV'40 MO15-1 136852 6-0
C 19-04-2018 18:30 UVV'40 MO15-1 Gilze MO15-1 136186 0-4
C 14-04-2018 09:30 Boeimeer MO15-1 Bavel MO15-1 136481 0-0
C 14-04-2018 10:15 Beek Vooruit MO15-1 Unitas'30 MO15-2 137002 7-1
C 14-04-2018 13:00 DIA MO15-2 UVV'40 MO15-1 136262 5-1
C 14-04-2018 15:00 Gloria UC MO15-2 ST Zundert/Wernhout MO15-1 136970 1-1
C 14-04-2018 11:30 Gilze MO15-1 JEKA MO15-1 136832 0-2
C 14-04-2018 11:15 Virtus MO15-1 Neerlandia'31 MO15-1 136684 12-0
C 11-04-2018 18:30 Neerlandia'31 MO15-1 UVV'40 MO15-1 136653 5-5
C 09-04-2018 18:30 Gloria UC MO15-2 Gilze MO15-1 136932 2-6
C 07-04-2018 10:00 ST Zundert/Wernhout MO15-1 Virtus MO15-1 136419 0-5
C 07-04-2018 11:15 Bavel MO15-1 DIA MO15-2 136349 3-1
C 07-04-2018 15:15 JEKA MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 136272 1-1
C 07-04-2018 11:30 Neerlandia'31 MO15-1 Boeimeer MO15-1 136715 0-0
C 07-04-2018 10:00 Unitas'30 MO15-2 Gloria UC MO15-2 136983 1-2
C 31-03-2018 11:00 DIA MO15-2 Gloria UC MO15-2 136917 1-4
C 31-03-2018 12:00 JEKA MO15-1 Unitas'30 MO15-2 136540 5-1
C 31-03-2018 10:00 ST Zundert/Wernhout MO15-1 Neerlandia'31 MO15-1 136569 2-0
C 24-03-2018 08:30 Boeimeer MO15-1 JEKA MO15-1 136813 0-19
C 24-03-2018 09:45 Beek Vooruit MO15-1 Neerlandia'31 MO15-1 136591 6-0
C 24-03-2018 11:30 Gilze MO15-1 Unitas'30 MO15-2 136811 4-0
C 24-03-2018 12:30 DIA MO15-2 ST Zundert/Wernhout MO15-1 136814 0-1
C 24-03-2018 15:00 Gloria UC MO15-2 Virtus MO15-1 136454 0-9
C 24-03-2018 14:30 UVV'40 MO15-1 Bavel MO15-1 136268 2-1
C 17-03-2018 11:15 Virtus MO15-1 Boeimeer MO15-1 136947 0-0
C 10-03-2018 10:00 JEKA MO15-1 Neerlandia'31 MO15-1 136427 11-1
C 10-03-2018 12:45 UVV'40 MO15-1 Virtus MO15-1 136281 0-11
C 10-03-2018 09:30 Gilze MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 136722 3-1
C 10-03-2018 08:30 Boeimeer MO15-1 Gloria UC MO15-2 136243 1-5
C 10-03-2018 12:30 DIA MO15-2 Unitas'30 MO15-2 136996 2-0
C 10-03-2018 14:00 Bavel MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 136800 0-2
C 03-03-2018 08:30 Beek Vooruit MO15-1 Boeimeer MO15-1 136190 0-0
C 24-02-2018 08:30 Boeimeer MO15-1 Gilze MO15-1 136286 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 11:00 Noordhoek MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 86235 1-4
C 16-12-2017 11:00 Vosmeer MO15-1 Unitas'30 MO15-2 85963 1-2
C 16-12-2017 11:00 Prinsenland MO15-1 Roosendaal MO15-2 86368 0-5
C 09-12-2017 09:45 Beek Vooruit MO15-1 DSE MO15-1 86088 1-3
C 09-12-2017 11:00 Vosmeer MO15-1 SC Welberg MO15-1 86069 1-1
C 09-12-2017 14:00 Achtmaal MO15-1 Noordhoek MO15-1 85855 13-0
C 06-12-2017 19:00 DSE MO15-1 Prinsenland MO15-1 86486 3-2
C 02-12-2017 09:00 SC Gastel MO15-1 Unitas'30 MO15-2 86356 1-1
C 02-12-2017 11:00 Noordhoek MO15-1 Vosmeer MO15-1 86585 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus MO15-1 10 9 0 1 27 69 5 64 0
2 JEKA MO15-1 10 8 1 1 25 49 9 40 0
3 Beek Vooruit MO15-1 10 7 2 1 23 51 11 40 0
4 Gilze MO15-1 10 7 1 2 22 29 17 12 0
5 ST Zundert/Wernhout MO15-1 10 4 2 4 14 13 15 -2 0
6 Gloria UC MO15-2 10 4 1 5 13 21 36 -15 0
7 DIA MO15-2 10 3 1 6 10 19 35 -16 0
8 Bavel MO15-1 10 3 0 7 9 11 26 -15 0
9 Unitas'30 MO15-2 10 3 0 7 9 14 34 -20 0
10 Neerlandia'31 MO15-1 10 1 1 8 4 12 53 -41 0
11 UVV'40 MO15-1 10 1 1 8 4 11 58 -47 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE MO15-1 8 8 0 0 24 49 9 40 0
2 Roosendaal MO15-2 8 6 1 1 19 36 14 22 0
3 Prinsenland MO15-1 8 4 1 3 13 14 14 0 0
4 Beek Vooruit MO15-1 7 4 0 3 12 24 13 11 0
5 Noordhoek MO15-1 8 4 0 4 12 13 24 -11 0
6 SC Welberg MO15-1 7 2 3 2 9 25 13 12 0
7 SC Gastel MO15-1 8 2 1 5 7 11 29 -18 0
8 Unitas'30 MO15-2 8 1 1 6 4 5 40 -35 0
9 Vosmeer MO15-1 8 0 1 7 1 7 28 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC MO15-2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
2 Beek Vooruit MO15-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit MO15-1 3 3 0 0 9 22 5 17 0
2 Raamsdonk MO15-1 3 2 0 1 6 15 14 1 0
3 SCO MO15-1 3 1 0 2 3 6 16 -10 0
4 Neerlandia'31 MO15-1 3 0 0 3 0 5 13 -8 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 12-07-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 19-07-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 26-07-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 02-08-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 09-08-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 16-08-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 23-08-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 30-08-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 06-09-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 13-09-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 20-09-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 27-09-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 04-10-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 11-10-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 18-10-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 25-10-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 01-11-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 08-11-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 15-11-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 22-11-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 29-11-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 06-12-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 13-12-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 20-12-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 27-12-17 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 03-01-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 10-01-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 17-01-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 24-01-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 31-01-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 07-02-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 14-02-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 21-02-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 28-02-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 07-03-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 14-03-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 21-03-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 28-03-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 04-04-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 11-04-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 18-04-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 25-04-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 02-05-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 09-05-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 16-05-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 23-05-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 30-05-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 06-06-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 13-06-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 20-06-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1
wo 27-06-18 19:00 - 20:15 K A1 + A2 08 Team training Beek Vooruit MO15-1

Berichten



Terug naar boven