Hieronder vind je alle teams die in dit seizoen actief zijn voor v.v. Beek Vooruit.
Klik op het team van je keuze om méér te zien over het team, zoals:
  • Elftalfoto
  • Teamleden
  • Wedstrijdpanning
  • Wedstrijdhistorie
  • Standen
  • Trainingsdagen
  • Sponsor informatie
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - JO15 - Beek Vooruit JO15-3

Teamleden

Spelers
Noud Boonen Keeper      
Kjell Bakx        
Bas Beekers        
Martijn van t Geloof        
Onno Gerholt        
Marnix van Gils        
Marijn van Ginneken        
Maikel Kitslaar        
Edward Onderdonck        
Luuk van Oosterhout        
Ramon Pas        
Floris van der Tuijn        
Jasper Vis        
Nikos Yocarini        
Koen Zuidema        
 
Overige teamleden
Johan van Gils Leider
Flip Kitslaar Leider
Wesley Hakkens Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 26-05-2018 09:45 Beek Vooruit JO15-3 SEOLTO JO15-1 102503 Sportpark De Heikant 09:00
C 30-05-2018 19:00 DEVO JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 104340 Sportpark DEVO 18:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 22-05-2018 19:00 De Fendert JO15-1 Alliance JO15-2
C 23-05-2018 19:30 DSE JO15-1 DEVO JO15-1
C 26-05-2018 13:00 DSE JO15-1 De Fendert JO15-1
C 26-05-2018 11:45 Halsteren JO15-2 Roosendaal JO15-4
C 26-05-2018 09:45 Beek Vooruit JO15-3 SEOLTO JO15-1
C 26-05-2018 11:30 Alliance JO15-2 DEVO JO15-1
C 26-05-2018 10:00 Baronie JO15-4 Unitas'30 JO15-3
C 26-05-2018 10:00 Boeimeer JO15-3 Achtmaal JO15-1
C 29-05-2018 19:00 Halsteren JO15-2 SEOLTO JO15-1
C 30-05-2018 19:00 DEVO JO15-1 Beek Vooruit JO15-3
C 02-06-2018 13:15 Roosendaal JO15-4 Baronie JO15-4
C 02-06-2018 13:15 Achtmaal JO15-1 De Fendert JO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2018 13:15 Roosendaal JO15-4 Beek Vooruit JO15-3 W.P. (Walther) vanNieuwburg 103808 2 - 0
C 05-05-2018 13:00 Beek Vooruit JO15-3 DSE JO15-1 G.D. (Gerard) Scherpenisse 102350 1 - 4
C 28-04-2018 08:30 Baronie JO15-4 Beek Vooruit JO15-3 Afgeschermd 105369 1 - 3
C 21-04-2018 11:30 Alliance JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 E. (Erradi) Azaoum 102327 6 - 2
C 14-04-2018 08:30 Beek Vooruit JO15-3 De Fendert JO15-1 T. (Twan) Middelkoop 101565 1 - 4
C 07-04-2018 10:00 Boeimeer JO15-3 Beek Vooruit JO15-3 A. (André) vanVeenendaal 105167 6 - 2
C 05-04-2018 19:00 Beek Vooruit JO15-3 Achtmaal JO15-1 J.P.P.H.A.A (Flip) Kitslaar 103435 4 - 0
C 24-03-2018 11:15 Beek Vooruit JO15-3 Unitas'30 JO15-3 P.A.J.M. (Peter) Verheijen 104429 2 - 5
C 10-03-2018 13:00 Beek Vooruit JO15-3 Halsteren JO15-2 Pernot, Mike 103530 3 - 3
V 03-02-2018 11:00 OVV '67 JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 nvt
V 27-01-2018 11:45 SC Kruisland JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 nvt
C 09-12-2017 11:00 Beek Vooruit JO15-3 Hilvaria JO15-3 Kitslaar, Flip 96347 3 - 1
C 02-12-2017 11:00 TVC Breda JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 Smid, Peter 93776 4 - 1
C 18-11-2017 08:30 Baronie JO15-5 Beek Vooruit JO15-3 Frijters, Richard 93775 3 - 2
C 11-11-2017 11:15 Beek Vooruit JO15-3 UVV'40 JO15-2 Kitslaar, Flip 93774 6 - 2
C 04-11-2017 14:30 Unitas'30 JO15-3 Beek Vooruit JO15-3 Nagtegaal, Tim 93773 3 - 1
C 28-10-2017 11:30 Beek Vooruit JO15-3 DSE JO15-1 Kitslaar, Flip 93772 3 - 1
C 14-10-2017 vervallen Sprundel JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 93780
C 14-10-2017 vervallen Beek Vooruit JO15-3 MOC'17 JO15-3 61386
C 07-10-2017 vervallen Halsteren JO15-3 Beek Vooruit JO15-3 61392
C 07-10-2017 11:15 Beek Vooruit JO15-3 Viola JO15-1 Kitslaar, Flip 93771 3 - 2
C 30-09-2017 13:45 JEKA JO15-3 Beek Vooruit JO15-3 Broeken, T. (Tim) 93770 6 - 4
C 30-09-2017 vervallen Beek Vooruit JO15-3 Prinsenland JO15-1 62274
C 23-09-2017 15:00 Beek Vooruit JO15-3 Moerse Boys JO15-1 93769 1 - 0
C 23-09-2017 vervallen De Fendert JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 Weerd, F.J. (Frank) van der 59764
B 16-09-2017 15:00 Beek Vooruit JO15-3 TSC JO15-3 Mark Verschuren (Scheidsrechter) 8600 2 - 5
B 09-09-2017 08:45 Zwaluwe JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 8184 1 - 1
B 02-09-2017 vervallen Beek Vooruit JO15-3 TVC Breda JO15-2 7796
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-05-2018 13:15 Roosendaal JO15-4 Beek Vooruit JO15-3 103808 2-0
C 19-05-2018 13:15 Achtmaal JO15-1 Baronie JO15-4 104063 5-4
C 19-05-2018 12:30 DEVO JO15-1 Halsteren JO15-2 101740 7-0
C 19-05-2018 08:30 Unitas'30 JO15-3 Boeimeer JO15-3 102850 3-1
C 15-05-2018 19:00 Achtmaal JO15-1 SEOLTO JO15-1 103266 2-6
C 12-05-2018 14:15 DEVO JO15-1 De Fendert JO15-1 102257 6-3
C 12-05-2018 13:15 Halsteren JO15-2 Alliance JO15-2 102928 4-5
C 12-05-2018 13:00 Unitas'30 JO15-3 SEOLTO JO15-1 103019 2-5
C 12-05-2018 10:00 Boeimeer JO15-3 Baronie JO15-4 102575 4-0
C 12-05-2018 13:00 DSE JO15-1 Roosendaal JO15-4 102268 2-0
C 09-05-2018 19:00 Boeimeer JO15-3 Halsteren JO15-2 142805 7-0
C 05-05-2018 13:00 Beek Vooruit JO15-3 DSE JO15-1 102350 1-4
C 05-05-2018 13:15 Halsteren JO15-2 Baronie JO15-4 102577 2-1
C 05-05-2018 13:15 Roosendaal JO15-4 De Fendert JO15-1 104224 5-1
C 05-05-2018 12:30 DEVO JO15-1 Boeimeer JO15-3 102687 4-4
C 05-05-2018 13:00 Unitas'30 JO15-3 Achtmaal JO15-1 103695 4-2
C 05-05-2018 10:15 SEOLTO JO15-1 Alliance JO15-2 103361 5-2
C 28-04-2018 08:30 Baronie JO15-4 Beek Vooruit JO15-3 105369 1-3
C 28-04-2018 10:00 De Fendert JO15-1 Unitas'30 JO15-3 101617 1-1
C 28-04-2018 10:00 Boeimeer JO15-3 Halsteren JO15-2 103294 0-0
C 21-04-2018 10:00 Baronie JO15-4 DSE JO15-1 105392 1-1
C 21-04-2018 10:00 De Fendert JO15-1 Boeimeer JO15-3 105218 3-1
C 21-04-2018 10:15 SEOLTO JO15-1 DEVO JO15-1 102201 0-8
C 21-04-2018 11:30 Alliance JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 102327 6-2
C 18-04-2018 18:45 Achtmaal JO15-1 Halsteren JO15-2 103822 7-2
C 16-04-2018 19:15 Unitas'30 JO15-3 Alliance JO15-2 103964 3-4
C 14-04-2018 14:00 DEVO JO15-1 Achtmaal JO15-1 104595 3-5
C 14-04-2018 13:15 Roosendaal JO15-4 SEOLTO JO15-1 104826 0-2
C 14-04-2018 13:00 DSE JO15-1 Boeimeer JO15-3 105307 3-8
C 14-04-2018 08:30 Beek Vooruit JO15-3 De Fendert JO15-1 101565 1-4
C 14-04-2018 11:45 Halsteren JO15-2 Unitas'30 JO15-3 102346 2-1
C 11-04-2018 19:00 Halsteren JO15-2 DSE JO15-1 105063 8-3
C 11-04-2018 19:00 DEVO JO15-1 Roosendaal JO15-4 104094 3-1
C 10-04-2018 18:30 SEOLTO JO15-1 Boeimeer JO15-3 101582 6-3
C 07-04-2018 10:00 Boeimeer JO15-3 Beek Vooruit JO15-3 105167 6-2
C 07-04-2018 10:15 SEOLTO JO15-1 Baronie JO15-4 103275 2-1
C 07-04-2018 10:00 De Fendert JO15-1 Halsteren JO15-2 102815 6-2
C 07-04-2018 14:30 Unitas'30 JO15-3 DEVO JO15-1 102395 4-2
C 07-04-2018 11:30 Alliance JO15-2 DSE JO15-1 102551 7-1
C 07-04-2018 13:15 Achtmaal JO15-1 Roosendaal JO15-4 103249 1-6
C 05-04-2018 19:00 Beek Vooruit JO15-3 Achtmaal JO15-1 103435 4-0
C 03-04-2018 18:30 Alliance JO15-2 Roosendaal JO15-4 104490 0-0
C 31-03-2018 10:15 SEOLTO JO15-1 DSE JO15-1 102818 8-1
C 31-03-2018 13:15 Roosendaal JO15-4 Unitas'30 JO15-3 103079 1-2
C 24-03-2018 10:15 Baronie JO15-4 De Fendert JO15-1 104594 5-1
C 24-03-2018 11:15 Beek Vooruit JO15-3 Unitas'30 JO15-3 104429 2-5
C 24-03-2018 11:45 Halsteren JO15-2 SEOLTO JO15-1 101710 0-0
C 24-03-2018 13:00 DSE JO15-1 Achtmaal JO15-1 103722 4-3
C 24-03-2018 10:00 Boeimeer JO15-3 Alliance JO15-2 104727 2-3
C 10-03-2018 10:00 Baronie JO15-4 DEVO JO15-1 102704 1-4
C 10-03-2018 10:00 Boeimeer JO15-3 Roosendaal JO15-4 102168 2-4
C 10-03-2018 10:00 De Fendert JO15-1 SEOLTO JO15-1 101766 3-2
C 10-03-2018 11:30 Alliance JO15-2 Achtmaal JO15-1 101931 3-1
C 10-03-2018 13:00 Beek Vooruit JO15-3 Halsteren JO15-2 103530 3-3
C 10-03-2018 13:00 DSE JO15-1 Unitas'30 JO15-3 101489 0-3
C 17-02-2018 08:30 Baronie JO15-4 Alliance JO15-2 104254 6-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 11:45 JEKA JO15-3 UVV'40 JO15-2 62892 2-0
C 16-12-2017 08:45 Baronie JO15-5 Hilvaria JO15-3 96338 0-0
C 09-12-2017 14:30 UVV'40 JO15-2 TVC Breda JO15-1 61661 1-10
C 09-12-2017 14:30 Viola JO15-1 JEKA JO15-3 61786 6-1
C 09-12-2017 14:00 Unitas'30 JO15-3 Moerse Boys JO15-1 62118 9-0
C 09-12-2017 12:50 DSE JO15-1 Baronie JO15-5 61353 0-4
C 09-12-2017 11:00 Beek Vooruit JO15-3 Hilvaria JO15-3 96347 3-1
C 02-12-2017 11:00 TVC Breda JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 93776 4-1
C 02-12-2017 13:30 Hilvaria JO15-3 Unitas'30 JO15-3 96346 2-5
C 02-12-2017 13:00 Moerse Boys JO15-1 Viola JO15-1 60226 1-2
C 25-11-2017 10:00 DSE JO15-1 Hilvaria JO15-3 96345 3-1
C 25-11-2017 11:00 TVC Breda JO15-1 Baronie JO15-5 61300 3-1
C 25-11-2017 13:00 Viola JO15-1 UVV'40 JO15-2 59570 4-2
C 25-11-2017 14:45 Unitas'30 JO15-3 JEKA JO15-3 61538 8-3
C 18-11-2017 11:00 Moerse Boys JO15-1 TVC Breda JO15-1 60602 1-8
C 18-11-2017 12:00 JEKA JO15-3 DSE JO15-1 62171 2-2
C 18-11-2017 12:45 UVV'40 JO15-2 Unitas'30 JO15-3 60890 3-2
C 18-11-2017 08:30 Baronie JO15-5 Beek Vooruit JO15-3 93775 3-2
C 11-11-2017 11:00 TVC Breda JO15-1 JEKA JO15-3 61881 11-1
C 11-11-2017 11:15 Beek Vooruit JO15-3 UVV'40 JO15-2 93774 6-2
C 11-11-2017 13:00 DSE JO15-1 Moerse Boys JO15-1 59753 5-4
C 11-11-2017 13:00 Viola JO15-1 Hilvaria JO15-3 96344 1-0
C 04-11-2017 14:30 Viola JO15-1 Baronie JO15-5 59572 0-2
C 04-11-2017 13:00 DSE JO15-1 TVC Breda JO15-1 62320 1-4
C 04-11-2017 14:30 Unitas'30 JO15-3 Beek Vooruit JO15-3 93773 3-1
C 04-11-2017 10:00 JEKA JO15-3 Moerse Boys JO15-1 61560 8-6
C 28-10-2017 11:00 Moerse Boys JO15-1 UVV'40 JO15-2 59739 2-4
C 28-10-2017 11:30 Beek Vooruit JO15-3 DSE JO15-1 93772 3-1
C 28-10-2017 13:20 Baronie JO15-5 Unitas'30 JO15-3 61220 7-0
C 28-10-2017 11:15 Hilvaria JO15-3 JEKA JO15-3 96342 3-0
C 14-10-2017 14:30 Viola JO15-1 TVC Breda JO15-1 60388 4-7
C 14-10-2017 13:00 Unitas'30 JO15-3 DSE JO15-1 60748 6-1
C 14-10-2017 12:45 Sprundel JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 93780 0-0
C 14-10-2017 14:00 JEKA JO15-3 Baronie JO15-5 60326 6-6
r 14-10-2017 08:30 Baronie JO15-4 Prinsenland JO15-1 63210 0-0
r 14-10-2017 09:30 Beek Vooruit JO15-3 MOC'17 JO15-3 61386 0-0
r 14-10-2017 11:30 Alliance JO15-3 De Fendert JO15-1 63104 0-0
r 14-10-2017 12:30 BSC JO15-1 Steenbergen JO15-2 63068 0-0
r 14-10-2017 12:45 Sprundel JO15-1 Vivoo JO15-1G 62390 0-0
r 14-10-2017 13:00 Cluzona JO15-1 Halsteren JO15-3 62398 0-0
C 14-10-2017 15:00 UVV'40 JO15-2 Hilvaria JO15-3 96341 4-3
C 07-10-2017 11:15 Beek Vooruit JO15-3 Viola JO15-1 93771 3-2
C 07-10-2017 11:00 TVC Breda JO15-1 Unitas'30 JO15-3 63089 2-2
C 07-10-2017 13:00 DSE JO15-1 Sprundel JO15-1 93779 0-0
r 07-10-2017 11:45 Halsteren JO15-3 Beek Vooruit JO15-3 61392 0-0
r 07-10-2017 11:15 Steenbergen JO15-2 Alliance JO15-3 60596 0-0
r 07-10-2017 11:15 MOC'17 JO15-3 Baronie JO15-4 60018 0-0
r 07-10-2017 11:00 Prinsenland JO15-1 Cluzona JO15-1 60086 0-0
r 07-10-2017 11:00 Vivoo JO15-1G BSC JO15-1 59982 0-0
r 07-10-2017 10:00 De Fendert JO15-1 Sprundel JO15-1 61487 0-0
C 07-10-2017 10:15 Baronie JO15-5 UVV'40 JO15-2 61960 5-1
C 07-10-2017 11:15 Hilvaria JO15-3 Moerse Boys JO15-1 96340 4-3
C 30-09-2017 09:30 UVV'40 JO15-2 Sprundel JO15-1 93778 0-0
r 30-09-2017 08:30 Baronie JO15-4 De Fendert JO15-1 61336 0-0
r 30-09-2017 11:15 MOC'17 JO15-3 BSC JO15-1 60009 0-0
r 30-09-2017 11:30 Beek Vooruit JO15-3 Prinsenland JO15-1 62274 0-0
r 30-09-2017 11:45 Halsteren JO15-3 Vivoo JO15-1G 63347 0-0
r 30-09-2017 12:45 Sprundel JO15-1 Steenbergen JO15-2 61329 0-0
r 30-09-2017 13:00 Cluzona JO15-1 Alliance JO15-3 61615 0-0
C 30-09-2017 11:00 Moerse Boys JO15-1 Baronie JO15-5 62994 1-5
C 30-09-2017 12:45 Hilvaria JO15-3 TVC Breda JO15-1 96339 2-6
C 30-09-2017 14:30 Viola JO15-1 DSE JO15-1 60557 4-1
C 30-09-2017 13:45 JEKA JO15-3 Beek Vooruit JO15-3 93770 6-4
r 23-09-2017 11:00 Vivoo JO15-1G MOC'17 JO15-3 61008 0-0
r 23-09-2017 11:00 Prinsenland JO15-1 Halsteren JO15-3 63462 0-0
r 23-09-2017 11:15 Steenbergen JO15-2 Cluzona JO15-1 63483 0-0
r 23-09-2017 11:30 Alliance JO15-3 Baronie JO15-4 61702 0-0
r 23-09-2017 12:30 BSC JO15-1 Sprundel JO15-1 61573 0-0
C 23-09-2017 15:00 Beek Vooruit JO15-3 Moerse Boys JO15-1 93769 1-0
C 23-09-2017 11:25 Unitas'30 JO15-3 Viola JO15-1 60806 4-3
r 23-09-2017 10:00 De Fendert JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 59764 0-0
C 23-09-2017 11:30 DSE JO15-1 UVV'40 JO15-2 60580 6-1
C 23-09-2017 12:45 Sprundel JO15-1 JEKA JO15-3 93777 8-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SEOLTO JO15-1 9 7 0 2 21 36 22 14 0
2 Unitas'30 JO15-3 10 6 1 3 19 28 20 8 0
3 Alliance JO15-2 8 6 0 2 18 31 24 7 0
4 DEVO JO15-1 8 5 1 2 16 37 18 19 0
5 De Fendert JO15-1 8 4 1 3 13 22 23 -1 0
6 Boeimeer JO15-3 10 4 1 5 13 38 28 10 0
7 Roosendaal JO15-4 8 4 0 4 12 19 13 6 0
8 Halsteren JO15-2 9 3 1 5 10 23 40 -17 0
9 DSE JO15-1 9 3 1 5 10 19 39 -20 0
10 Achtmaal JO15-1 9 3 0 6 9 26 36 -10 0
11 Baronie JO15-4 9 2 1 6 7 20 23 -3 0
12 Beek Vooruit JO15-3 9 2 1 6 7 18 31 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluwe JO15-1 2 1 1 0 4 4 3 1 0
2 TSC JO15-3 2 1 0 1 3 7 5 2 0
3 Beek Vooruit JO15-3 2 0 1 1 1 3 6 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO15-1 9 8 1 0 25 55 14 41 0
2 Baronie JO15-5 8 6 1 1 19 33 13 20 0
3 Unitas'30 JO15-3 9 6 1 2 19 39 22 17 0
4 Viola JO15-1 9 5 0 4 15 26 21 5 0
5 Beek Vooruit JO15-3 9 5 0 4 15 24 22 2 0
6 JEKA JO15-3 9 3 2 4 11 29 46 -17 0
7 DSE JO15-1 9 3 1 5 10 20 29 -9 0
8 UVV'40 JO15-2 9 3 0 6 9 18 40 -22 0
9 Hilvaria JO15-3 8 2 0 6 6 16 25 -9 0
10 Moerse Boys JO15-1 9 0 0 9 0 18 46 -28 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 17-07-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 24-07-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 31-07-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 07-08-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 14-08-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 21-08-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 28-08-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 04-09-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 11-09-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 18-09-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 25-09-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 02-10-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 09-10-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 16-10-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 23-10-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 30-10-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 06-11-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 13-11-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 20-11-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 27-11-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 04-12-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 11-12-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 18-12-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 25-12-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 01-01-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 08-01-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 15-01-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 22-01-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 29-01-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 05-02-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 12-02-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 19-02-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 26-02-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 05-03-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 12-03-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 19-03-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 26-03-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 02-04-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 09-04-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 16-04-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 23-04-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 30-04-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 07-05-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 14-05-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 21-05-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 28-05-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 04-06-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 11-06-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 18-06-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
ma 25-06-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vrijdag 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
vr 21-07-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 28-07-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 04-08-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 11-08-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 18-08-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 25-08-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 01-09-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 08-09-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 15-09-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 22-09-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 29-09-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 06-10-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 13-10-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 20-10-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 27-10-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 03-11-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 10-11-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 17-11-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 24-11-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 01-12-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 08-12-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 15-12-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 22-12-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 29-12-17 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 05-01-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 12-01-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 19-01-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 26-01-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 02-02-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 09-02-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 16-02-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 23-02-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 02-03-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 09-03-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 16-03-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 23-03-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 30-03-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 06-04-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 13-04-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 20-04-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 27-04-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 04-05-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 11-05-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 18-05-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 25-05-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 01-06-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 08-06-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 15-06-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 22-06-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3
vr 29-06-18 18:00 - 19:00 K B3 + B4 08 Team training Beek Vooruit JO15-3

Berichten



Terug naar boven