Hieronder vind je alle teams die in dit seizoen actief zijn voor v.v. Beek Vooruit.
Klik op het team van je keuze om méér te zien over het team, zoals:
  • Elftalfoto
  • Teamleden
  • Wedstrijdpanning
  • Wedstrijdhistorie
  • Standen
  • Trainingsdagen
  • Sponsor informatie
0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - JO17 - Beek Vooruit JO17-5

Teamleden

Spelers
Fabio Kustermans Keeper      
Enza van Baal        
Colin Bekers        
Marcel Boere        
Scott Borghouts        
Erwin van Gurp        
Sam van Hees        
Karim Hoppenbrouwers        
Dante Mensen        
Boris Poppelaars        
Felix Teulings        
Lars Tijssen        
Xander Vermeer        
Finn Verschoor        
Mauro de Vree        
Tigo Wirken        
 
Overige teamleden
Peter Ernest Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 14:45 Rijen JO17-4 Gilze JO17-3 108812 1-4
C 02-06-2018 10:30 TSC JO17-4 Sarto JO17-5 110838 0-0
C 02-06-2018 13:00 Chaam JO17-2 Baronie JO17-9 110859 2-5
C 26-05-2018 12:45 Sprundel JO17-2 Bavel JO17-3 141220 8-1
C 26-05-2018 14:30 UVV'40 JO17-2 Beek Vooruit JO17-5 111110 1-6
C 26-05-2018 14:30 DIA JO17-3 Rijen JO17-4 110693 6-1
C 26-05-2018 14:30 Chaam JO17-2 Boeimeer JO17-4 110748 0-1
C 26-05-2018 13:00 Gilze JO17-3 TSC JO17-4 109180 3-3
C 26-05-2018 14:55 Baronie JO17-9 Sarto JO17-5 108644 2-4
C 23-05-2018 18:45 Boeimeer JO17-4 Sarto JO17-5 108502 3-0
C 19-05-2018 10:30 TSC JO17-4 UVV'40 JO17-2 110604 9-0
C 19-05-2018 11:30 Boeimeer JO17-4 DIA JO17-3 110874 2-1
C 19-05-2018 14:30 Sarto JO17-5 Sprundel JO17-2 141219 2-3
C 19-05-2018 14:00 Bavel JO17-3 Chaam JO17-2 109157 5-0
C 19-05-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-5 Gilze JO17-3 110095 2-4
C 17-05-2018 19:00 Beek Vooruit JO17-5 Rijen JO17-4 107772 7-0
C 12-05-2018 16:00 Bavel JO17-3 Sarto JO17-5 109958 2-0
C 12-05-2018 10:15 Baronie JO17-9 Boeimeer JO17-4 109955 0-7
C 12-05-2018 13:00 Chaam JO17-2 Sprundel JO17-2 141218 0-8
C 12-05-2018 15:00 Gilze JO17-3 UVV'40 JO17-2 110849 6-2
C 12-05-2018 14:30 DIA JO17-3 TSC JO17-4 108005 4-4
C 05-05-2018 14:45 Rijen JO17-4 Sprundel JO17-2 141211 2-5
C 05-05-2018 12:30 Chaam JO17-2 UVV'40 JO17-2 107825 6-3
C 05-05-2018 12:30 DIA JO17-3 Baronie JO17-9 109292 8-0
C 05-05-2018 13:30 Bavel JO17-3 Gilze JO17-3 109542 2-5
C 05-05-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-5 TSC JO17-4 108282 3-2
C 28-04-2018 12:30 TSC JO17-4 Rijen JO17-4 110306 7-6
C 28-04-2018 14:45 Sarto JO17-5 Beek Vooruit JO17-5 109080 3-2
C 28-04-2018 10:00 Baronie JO17-9 Bavel JO17-3 108397 5-1
C 28-04-2018 12:30 UVV'40 JO17-2 DIA JO17-3 108763 2-1
C 28-04-2018 13:00 Gilze JO17-3 Chaam JO17-2 110706 6-3
C 28-04-2018 12:45 Sprundel JO17-2 Boeimeer JO17-4 141210 8-2
C 21-04-2018 11:30 Boeimeer JO17-4 Beek Vooruit JO17-5 108544 1-3
C 21-04-2018 13:30 TSC JO17-4 Chaam JO17-2 111012 10-2
C 21-04-2018 14:30 UVV'40 JO17-2 Baronie JO17-9 108828 3-4
C 21-04-2018 11:00 Rijen JO17-4 Bavel JO17-3 108755 1-2
C 21-04-2018 13:00 Sarto JO17-5 Gilze JO17-3 109545 1-4
C 21-04-2018 12:45 Sprundel JO17-2 DIA JO17-3 141217 3-2
C 17-04-2018 19:00 Bavel JO17-3 DIA JO17-3 109333 2-1
C 16-04-2018 18:30 Boeimeer JO17-4 UVV'40 JO17-2 108799 1-1
C 14-04-2018 11:30 Boeimeer JO17-4 Rijen JO17-4 108632 5-0
C 14-04-2018 11:30 Baronie JO17-9 Gilze JO17-3 110087 1-9
C 14-04-2018 14:30 DIA JO17-3 Sarto JO17-5 111008 0-1
C 14-04-2018 13:00 Chaam JO17-2 Beek Vooruit JO17-5 111152 0-3
C 14-04-2018 14:30 UVV'40 JO17-2 Sprundel JO17-2 141216 0-4
C 14-04-2018 13:00 Bavel JO17-3 TSC JO17-4 109951 4-4
C 10-04-2018 18:45 Beek Vooruit JO17-5 Sprundel JO17-2 141213 2-0
C 07-04-2018 13:00 Gilze JO17-3 DIA JO17-3 110555 2-4
C 07-04-2018 10:30 TSC JO17-4 Boeimeer JO17-4 109166 4-2
C 07-04-2018 12:45 Sprundel JO17-2 Baronie JO17-9 141215 6-2
C 07-04-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-5 Bavel JO17-3 110828 5-2
C 07-04-2018 14:45 Rijen JO17-4 UVV'40 JO17-2 108118 2-2
C 07-04-2018 16:30 Sarto JO17-5 Chaam JO17-2 108777 6-2
C 24-03-2018 14:30 UVV'40 JO17-2 Sarto JO17-5 108955 0-4
C 24-03-2018 15:00 Gilze JO17-3 Sprundel JO17-2 141214 4-2
C 24-03-2018 12:15 Baronie JO17-9 TSC JO17-4 110235 3-10
C 24-03-2018 13:00 Chaam JO17-2 Rijen JO17-4 107733 0-4
C 24-03-2018 14:00 Bavel JO17-3 Boeimeer JO17-4 109873 2-6
C 24-03-2018 12:00 DIA JO17-3 Beek Vooruit JO17-5 109773 2-7
C 10-03-2018 15:00 Gilze JO17-3 Boeimeer JO17-4 110792 2-2
C 10-03-2018 14:45 Sarto JO17-5 Rijen JO17-4 109897 7-1
C 10-03-2018 14:30 DIA JO17-3 Chaam JO17-2 109647 6-1
C 10-03-2018 13:45 Baronie JO17-9 Beek Vooruit JO17-5 108348 2-9
C 10-03-2018 15:00 UVV'40 JO17-2 Bavel JO17-3 108480 1-2
C 10-03-2018 12:45 Sprundel JO17-2 TSC JO17-4 141212 2-3
C 17-02-2018 14:45 Rijen JO17-4 Baronie JO17-9 108223 12-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-01-2018 10:15 Pelikaan JO17-2 MOC'17 JO17-7 88660 12-2
C 16-12-2017 13:00 SEOLTO JO17-2 Pelikaan JO17-2 88658 2-9
C 16-12-2017 13:00 DSE JO17-2 Steenbergen JO17-3 97439 2-3
C 16-12-2017 13:15 Unitas'30 JO17-5 VVR JO17-3 58136 1-0
C 09-12-2017 12:00 Klundert JO17-2 DSE JO17-2 56824 2-2
C 09-12-2017 13:00 DEVO JO17-2 Victoria'03 JO17-2 55774 13-0
C 09-12-2017 13:00 Steenbergen JO17-3 VVR JO17-3 97448 7-1
C 09-12-2017 15:00 MOC'17 JO17-7 Beek Vooruit JO17-5 56659 2-8
C 02-12-2017 10:15 Pelikaan JO17-2 Klundert JO17-2 88662 4-1
C 02-12-2017 14:30 VVR JO17-3 SEOLTO JO17-2 57917 2-4
C 02-12-2017 12:25 Victoria'03 JO17-2 MOC'17 JO17-7 57343 0-5
C 02-12-2017 12:45 Beek Vooruit JO17-5 Steenbergen JO17-3 97447 5-1
C 02-12-2017 13:00 Unitas'30 JO17-5 DEVO JO17-2 56081 4-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 17-02-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-5 Taxandria JO17-3 139779 0-0
B 16-12-2017 11:15 DIA JO17-5 Beek Vooruit JO17-5 100495 6-1
B 21-10-2017 13:00 Beek Vooruit JO17-5 Achtmaal JO17-1 98381 3-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO17-5 11 9 0 2 27 49 17 32 0
2 Gilze JO17-3 11 8 2 1 26 49 23 26 0
3 Sprundel JO17-2 11 8 0 3 24 49 20 29 0
4 TSC JO17-4 11 6 3 2 21 58 32 26 0
5 Sarto JO17-5 11 7 0 4 21 31 21 10 0
6 Boeimeer JO17-4 11 6 2 3 20 32 21 11 0
7 Bavel JO17-3 11 5 1 5 16 25 36 -11 0
8 DIA JO17-3 11 4 1 6 13 35 25 10 0
9 Baronie JO17-9 11 3 0 8 9 28 71 -43 0
10 Rijen JO17-4 11 2 1 8 7 30 49 -19 0
11 UVV'40 JO17-2 11 1 2 8 5 15 45 -30 0
12 Chaam JO17-2 11 1 0 10 3 16 57 -41 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Pelikaan JO17-2 10 8 0 2 24 55 19 36 0
2 DEVO JO17-2 10 8 0 2 24 45 17 28 0
3 Beek Vooruit JO17-5 10 7 1 2 22 56 14 42 0
4 Unitas'30 JO17-5 9 6 2 1 20 25 13 12 0
5 Steenbergen JO17-3 10 6 1 3 19 44 16 28 0
6 DSE JO17-2 10 3 2 5 11 19 37 -18 0
7 MOC'17 JO17-7 10 3 1 6 10 28 43 -15 0
8 Klundert JO17-2 10 2 3 5 9 28 30 -2 0
9 VVR JO17-3 10 2 1 7 7 11 32 -21 0
10 SEOLTO JO17-2 9 2 0 7 6 16 67 -51 0
11 Victoria'03 JO17-2 10 1 1 8 4 8 47 -39 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO17-5 1 1 0 0 3 6 1 5 0
2 Beek Vooruit JO17-5 1 0 0 1 0 1 6 -5 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 31-07-17 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 07-08-17 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 14-08-17 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 21-08-17 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 28-08-17 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 04-09-17 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 11-09-17 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 18-09-17 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 25-09-17 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 02-10-17 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 09-10-17 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 16-10-17 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 23-10-17 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 30-10-17 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 06-11-17 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 13-11-17 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 20-11-17 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 27-11-17 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 04-12-17 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 11-12-17 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 18-12-17 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 25-12-17 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 01-01-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 08-01-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 15-01-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 22-01-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 29-01-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 05-02-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 12-02-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 19-02-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 26-02-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 05-03-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 12-03-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 19-03-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 26-03-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 02-04-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 09-04-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 16-04-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 23-04-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 30-04-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 07-05-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 14-05-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 21-05-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 28-05-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 04-06-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 11-06-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 18-06-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
ma 25-06-18 20:15 - 21:30 K B1 + B2 06 Team training Beek Vooruit JO17-5
woensdag 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 30-08-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 06-09-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 13-09-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 20-09-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 27-09-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 04-10-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 11-10-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 18-10-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 25-10-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 01-11-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 08-11-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 15-11-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 22-11-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 29-11-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 06-12-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 13-12-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 20-12-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 27-12-17 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 03-01-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 10-01-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 17-01-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 24-01-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 31-01-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 07-02-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 14-02-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 21-02-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 28-02-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 07-03-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 14-03-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 21-03-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 28-03-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 04-04-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 11-04-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 18-04-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 25-04-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 02-05-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 09-05-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 16-05-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 23-05-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 30-05-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 06-06-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 13-06-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 20-06-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5
wo 27-06-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training Beek Vooruit JO17-5

Berichten



Terug naar boven