0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - JO17 - Beek Vooruit JO17-2

Teamleden

Spelers
Jens Tijssen Keeper      
Luuk Baltissen        
Jens van Bijnen        
Tim van den Bliek        
Fedde van Gils        
Gijs Martens        
Lucas van der Meulen        
Twan Middelkoop        
Thom Peeters        
Rens Romme        
Ralph Silooy        
Camiel Slangen        
 
Overige teamleden
Hein Silooy Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-06-2018 12:00 Baronie JO17-4 Groen Wit JO17-1 108112 2-4
C 07-06-2018 19:30 The Gunners JO17-1 Groen Wit JO17-1 109402 1-6
C 06-06-2018 18:30 WDS'19 JO17-1 Unitas'30 JO17-2 143371 0-0
C 02-06-2018 10:30 WDS'19 JO17-1 Unitas'30 JO17-2 107871 0-0
C 02-06-2018 10:00 JEKA JO17-2 Baronie JO17-4 109360 2-4
C 31-05-2018 19:30 SAB JO17-1 UVV'40 JO17-1 110139 1-1
C 29-05-2018 19:30 SAB JO17-1 DSE JO17-1 108142 2-2
C 29-05-2018 19:30 Moerse Boys JO17-1 WDS'19 JO17-1 108860 2-1
C 26-05-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-2 JEKA JO17-2 108274 1-5
C 26-05-2018 11:45 Baronie JO17-4 DSE JO17-1 109615 6-4
C 26-05-2018 13:00 Moerse Boys JO17-1 SAB JO17-1 109142 4-1
C 26-05-2018 13:00 TVC Breda JO17-1 Unitas'30 JO17-2 109413 10-3
C 26-05-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 WDS'19 JO17-1 110984 7-3
C 19-05-2018 15:00 Unitas'30 JO17-2 Baronie JO17-4 110650 5-2
C 19-05-2018 13:00 WDS'19 JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 108894 2-2
C 19-05-2018 13:00 SAB JO17-1 TVC Breda JO17-1 108495 0-5
C 19-05-2018 12:00 Groen Wit JO17-1 Moerse Boys JO17-1 109217 5-3
C 19-05-2018 12:00 JEKA JO17-2 UVV'40 JO17-1 110057 2-0
C 17-05-2018 19:30 The Gunners JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 108676 0-7
C 12-05-2018 13:00 TVC Breda JO17-1 Groen Wit JO17-1 110740 5-6
C 12-05-2018 10:00 The Gunners JO17-1 Baronie JO17-4 108100 1-4
C 12-05-2018 12:00 JEKA JO17-2 SAB JO17-1 108353 9-0
C 12-05-2018 14:30 DSE JO17-1 Unitas'30 JO17-2 109335 1-4
C 12-05-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 108566 0-3
C 10-05-2018 14:00 DSE JO17-1 The Gunners JO17-1 108472 0-0
C 08-05-2018 19:00 Moerse Boys JO17-1 TVC Breda JO17-1 110708 1-5
C 08-05-2018 20:00 Unitas'30 JO17-2 JEKA JO17-2 108102 4-4
C 05-05-2018 11:15 Groen Wit JO17-1 Unitas'30 JO17-2 108402 4-3
C 05-05-2018 14:45 DSE JO17-1 UVV'40 JO17-1 107808 2-0
C 05-05-2018 14:30 SAB JO17-1 Baronie JO17-4 109860 4-3
C 05-05-2018 11:45 JEKA JO17-2 WDS'19 JO17-1 108300 3-2
C 28-04-2018 12:15 WDS'19 JO17-1 SAB JO17-1 107770 3-0
C 28-04-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-2 Moerse Boys JO17-1 110854 2-1
C 28-04-2018 12:30 UVV'40 JO17-1 The Gunners JO17-1 107791 0-4
C 21-04-2018 15:30 Unitas'30 JO17-2 UVV'40 JO17-1 110458 8-2
C 21-04-2018 15:30 Baronie JO17-4 Moerse Boys JO17-1 109676 3-2
C 21-04-2018 11:50 Groen Wit JO17-1 JEKA JO17-2 108825 5-2
C 21-04-2018 15:00 Beek Vooruit JO17-2 TVC Breda JO17-1 110852 2-5
C 21-04-2018 13:00 WDS'19 JO17-1 The Gunners JO17-1 109767 2-4
C 19-04-2018 19:45 TVC Breda JO17-1 DSE JO17-1 111103 4-1
C 14-04-2018 11:00 Beek Vooruit JO17-2 Baronie JO17-4 109517 4-2
C 14-04-2018 12:00 Groen Wit JO17-1 SAB JO17-1 109091 5-1
C 14-04-2018 13:00 TVC Breda JO17-1 UVV'40 JO17-1 110789 7-0
C 14-04-2018 12:45 The Gunners JO17-1 JEKA JO17-2 107863 5-2
C 14-04-2018 14:30 DSE JO17-1 WDS'19 JO17-1 108850 4-5
C 14-04-2018 13:00 Moerse Boys JO17-1 Unitas'30 JO17-2 110015 3-3
C 11-04-2018 18:30 DSE JO17-1 Moerse Boys JO17-1 107795 1-3
C 10-04-2018 19:30 The Gunners JO17-1 TVC Breda JO17-1 110144 1-3
C 07-04-2018 14:00 Baronie JO17-4 TVC Breda JO17-1 109158 2-4
C 07-04-2018 13:15 WDS'19 JO17-1 Groen Wit JO17-1 107834 2-5
C 07-04-2018 11:00 SAB JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 108679 1-1
C 07-04-2018 12:15 JEKA JO17-2 DSE JO17-1 109612 3-2
C 07-04-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 Moerse Boys JO17-1 110812 3-3
C 07-04-2018 16:00 Unitas'30 JO17-2 The Gunners JO17-1 110735 3-2
C 31-03-2018 12:55 Groen Wit JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 107983 6-0
C 24-03-2018 13:00 Moerse Boys JO17-1 JEKA JO17-2 108944 4-1
C 24-03-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-2 Unitas'30 JO17-2 108838 1-0
C 24-03-2018 13:00 TVC Breda JO17-1 WDS'19 JO17-1 109198 3-4
C 24-03-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-4 108384 0-4
C 24-03-2018 14:30 DSE JO17-1 Groen Wit JO17-1 110369 3-2
C 24-03-2018 10:00 The Gunners JO17-1 SAB JO17-1 107970 0-1
C 13-03-2018 19:00 UVV'40 JO17-1 Groen Wit JO17-1 108263 1-6
C 10-03-2018 15:45 Baronie JO17-4 WDS'19 JO17-1 110134 0-9
C 10-03-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-2 DSE JO17-1 109978 4-1
C 10-03-2018 13:00 Moerse Boys JO17-1 The Gunners JO17-1 109294 4-1
C 10-03-2018 13:45 Unitas'30 JO17-2 SAB JO17-1 110917 4-3
C 10-03-2018 13:00 TVC Breda JO17-1 JEKA JO17-2 108189 4-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 11:15 Beek Vooruit JO17-2 Terheijden JO17-1 58704 4-2
C 16-12-2017 12:00 The Gunners JO17-1 TVC Breda JO17-2 56438 5-4
C 09-12-2017 13:00 Terheijden JO17-1 Groen Wit JO17-1 58291 1-3
C 09-12-2017 14:30 Beek Vooruit JO17-2 DIA JO17-2 55807 5-1
C 09-12-2017 13:00 TVC Breda JO17-2 Baronie JO17-4 58606 3-3
C 09-12-2017 12:30 TSC JO17-2 WDS'19 JO17-1 55307 6-1
C 09-12-2017 12:15 RFC JO17-1 The Gunners JO17-1 55457 0-0
C 07-12-2017 18:15 Groen Wit JO17-1 WDS'19 JO17-1 56533 7-1
C 02-12-2017 10:00 Baronie JO17-4 Terheijden JO17-1 58174 4-3
C 02-12-2017 13:45 Groen Wit JO17-1 TSC JO17-2 58662 2-2
C 02-12-2017 13:15 WDS'19 JO17-1 RFC JO17-1 57059 4-1
C 02-12-2017 12:30 DIA JO17-2 Right'Oh JO17-1 56597 0-3
C 25-11-2017 12:30 TSC JO17-2 The Gunners JO17-1 57773 5-0
C 25-11-2017 14:30 Right'Oh JO17-1 Groen Wit JO17-1 58469 4-1
C 25-11-2017 12:30 Terheijden JO17-1 DIA JO17-2 55464 4-0
C 25-11-2017 13:00 Beek Vooruit JO17-2 WDS'19 JO17-1 58222 1-3
C 25-11-2017 12:15 RFC JO17-1 TVC Breda JO17-2 57326 6-3
C 18-11-2017 13:00 Beek Vooruit JO17-2 RFC JO17-1 58579 1-3
C 18-11-2017 13:15 WDS'19 JO17-1 Baronie JO17-4 56205 3-1
C 18-11-2017 15:00 Groen Wit JO17-1 DIA JO17-2 57130 3-0
C 18-11-2017 10:15 The Gunners JO17-1 Right'Oh JO17-1 57247 2-5
C 18-11-2017 13:00 TVC Breda JO17-2 TSC JO17-2 57030 4-3
C 11-11-2017 12:00 Right'Oh JO17-1 WDS'19 JO17-1 57738 9-2
C 11-11-2017 13:30 Terheijden JO17-1 TVC Breda JO17-2 58052 4-3
C 11-11-2017 13:35 Baronie JO17-4 The Gunners JO17-1 58243 6-1
C 11-11-2017 12:30 TSC JO17-2 Beek Vooruit JO17-2 55302 4-2
C 11-11-2017 12:15 RFC JO17-1 Groen Wit JO17-1 56026 3-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO17-1 11 10 0 1 30 54 23 31 0
2 TVC Breda JO17-1 11 9 0 2 27 55 20 35 0
3 Beek Vooruit JO17-2 11 6 2 3 20 27 23 4 0
4 Moerse Boys JO17-1 11 5 2 4 17 30 26 4 0
5 JEKA JO17-2 11 5 1 5 16 33 31 2 0
6 Baronie JO17-4 11 5 0 6 15 32 39 -7 0
7 Unitas'30 JO17-2 9 4 2 3 14 33 29 4 0
8 WDS'19 JO17-1 10 4 1 5 13 33 30 3 0
9 The Gunners JO17-1 11 3 1 7 10 19 32 -13 0
10 SAB JO17-1 10 2 3 5 9 11 33 -22 0
11 DSE JO17-1 11 2 2 7 8 21 33 -12 0
12 UVV'40 JO17-1 11 1 2 8 5 14 43 -29 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO17-1 3 3 0 0 9 16 6 10 0
2 Virtus JO17-2 3 2 0 1 6 14 10 4 0
3 Beek Vooruit JO17-2 3 1 0 2 3 8 12 -4 0
4 Internos JO17-2 3 0 0 3 0 4 14 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Right'Oh JO17-1 10 9 0 1 27 43 18 25 0
2 WDS'19 JO17-1 10 6 1 3 19 32 32 0 0
3 RFC JO17-1 9 6 0 3 18 37 20 17 0
4 Groen Wit JO17-1 10 5 2 3 17 35 28 7 0
5 TSC JO17-2 10 5 1 4 16 30 21 9 0
6 Terheijden JO17-1 10 4 1 5 13 25 22 3 0
7 The Gunners JO17-1 9 4 0 5 12 23 32 -9 0
8 Beek Vooruit JO17-2 10 4 0 6 12 24 29 -5 0
9 TVC Breda JO17-2 10 3 2 5 11 41 43 -2 0
10 Baronie JO17-4 10 3 1 6 10 38 41 -3 0
11 DIA JO17-2 10 1 0 9 3 11 53 -42 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-07-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 25-07-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 01-08-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 08-08-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 15-08-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 22-08-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 29-08-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 05-09-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 12-09-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 19-09-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 26-09-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 03-10-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 10-10-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 17-10-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 24-10-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 31-10-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 07-11-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 14-11-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 21-11-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 28-11-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 05-12-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 12-12-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 19-12-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 26-12-17 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 02-01-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 09-01-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 16-01-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 23-01-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 30-01-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 06-02-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 13-02-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 20-02-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 27-02-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 06-03-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 13-03-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 20-03-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 27-03-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 03-04-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 10-04-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 17-04-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 24-04-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 01-05-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 08-05-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 15-05-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 22-05-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 29-05-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 05-06-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 12-06-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 19-06-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 26-06-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
dinsdag 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-07-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 25-07-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 01-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 08-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 15-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 22-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 29-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 05-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 12-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 19-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 26-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 03-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 10-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 17-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 24-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 31-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 07-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 14-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 21-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 28-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 05-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 12-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 19-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 26-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 02-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 09-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 16-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 23-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 30-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 06-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 13-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 20-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 27-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 06-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 13-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 20-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 27-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 03-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 10-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 17-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 24-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 01-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 08-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 15-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 22-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 29-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 05-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 12-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 19-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 26-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 13-07-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 20-07-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 27-07-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 03-08-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 10-08-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 17-08-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 24-08-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 31-08-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 07-09-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 14-09-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 21-09-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 28-09-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 05-10-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 12-10-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 19-10-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 26-10-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 02-11-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 09-11-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 16-11-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 23-11-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 30-11-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 07-12-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 14-12-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 21-12-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 28-12-17 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 04-01-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 11-01-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 18-01-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 25-01-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 01-02-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 08-02-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 15-02-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 22-02-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 01-03-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 08-03-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 15-03-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 22-03-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 29-03-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 05-04-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 12-04-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 19-04-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 26-04-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 03-05-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 10-05-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 17-05-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 24-05-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 31-05-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 07-06-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 14-06-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 21-06-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
do 28-06-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 09 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven