0231 Onder 17 competitie (A-cat)

Junioren - JO17 - Beek Vooruit JO17-1

Teamleden

Spelers
Stefan Hermans Keeper      
Anthony Boere        
Gijs Hoogerwerf        
Daan Krutzen        
Lorenzo van der Linden        
Levi Machielsen        
Rik Mol        
Pieter van Opstal        
Jop Rikken        
Joep Schoenmakers        
Pepijn Snoek        
Luuk Timmers        
Stan van der Velden        
Mees Vermeulen        
Milan Walvoort        
Klaas Wijnsma        
 
Overige teamleden
Kees Timmers Leider
Gerard Wijnsma Leider
Jordy Joosen Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 30-05-2018 18:30 Roosendaal JO17-1 MOC'17 JO17-2 143061 0-0
C 26-05-2018 12:30 Pelikaan JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55061 1-3
C 26-05-2018 09:45 MZC'11 JO17-1 Roosendaal JO17-1 55112 1-2
C 26-05-2018 12:00 RCS JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 54972 8-0
C 26-05-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 Zeelandia Middelburg JO17-1 89773 0-0
C 26-05-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 JEKA JO17-1 55053 0-5
C 26-05-2018 15:15 Boeimeer JO17-1 Walcheren JO17-1 55037 5-1
C 21-05-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 Pelikaan JO17-1 54870 0-0
C 19-05-2018 12:15 Unitas'30 JO17-1 MZC'11 JO17-1 55149 3-3
C 19-05-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-1 Pelikaan JO17-1 55084 5-0
C 19-05-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 MOC'17 JO17-2 55168 0-0
C 19-05-2018 13:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 RCS JO17-1 89772 1-6
C 19-05-2018 14:30 JEKA JO17-1 Boeimeer JO17-1 55147 4-0
C 19-05-2018 12:45 Walcheren JO17-1 Steenbergen JO17-1 54990 2-3
C 14-05-2018 19:30 Unitas'30 JO17-1 Boeimeer JO17-1 142818 4-1
C 12-05-2018 12:00 RCS JO17-1 Walcheren JO17-1 54865 10-3
C 12-05-2018 12:30 Pelikaan JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89771 1-1
C 12-05-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 MZC'11 JO17-1 55092 3-4
C 12-05-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55123 1-2
C 12-05-2018 14:30 JEKA JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 54989 1-1
C 12-05-2018 11:30 Boeimeer JO17-1 Steenbergen JO17-1 54921 1-3
C 10-05-2018 11:15 Zeelandia Middelburg JO17-1 Roosendaal JO17-1 100979 6-1
C 10-05-2018 09:45 MZC'11 JO17-1 Walcheren JO17-1 54863 2-3
C 05-05-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 Steenbergen JO17-1 54979 0-3
C 05-05-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-1 MZC'11 JO17-1 55031 3-0
C 05-05-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 Boeimeer JO17-1 55098 5-0
C 05-05-2018 13:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 Unitas'30 JO17-1 89764 2-8
C 05-05-2018 12:00 JEKA JO17-1 Walcheren JO17-1 55142 9-0
C 05-05-2018 12:00 RCS JO17-1 Pelikaan JO17-1 54996 7-1
C 30-04-2018 19:30 Unitas'30 JO17-1 Boeimeer JO17-1 55195 0-0
C 28-04-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-1 Boeimeer JO17-1 54886 3-0
C 28-04-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 Walcheren JO17-1 141536 2-1
C 28-04-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 RCS JO17-1 55205 3-0
C 21-04-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 Pelikaan JO17-1 55199 1-1
C 21-04-2018 13:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 JEKA JO17-1 89770 1-1
C 21-04-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-1 Roosendaal JO17-1 55014 1-2
C 21-04-2018 09:45 MZC'11 JO17-1 RCS JO17-1 54850 2-9
C 21-04-2018 12:45 Walcheren JO17-1 MOC'17 JO17-2 55170 6-0
C 18-04-2018 19:30 Walcheren JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55117 2-5
C 14-04-2018 10:15 Pelikaan JO17-1 Boeimeer JO17-1 55180 0-0
C 14-04-2018 12:00 RCS JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55071 1-2
C 14-04-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 Walcheren JO17-1 54881 5-2
C 14-04-2018 13:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 89769 1-0
C 14-04-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 MZC'11 JO17-1 55208 3-0
C 14-04-2018 15:00 MOC'17 JO17-2 JEKA JO17-1 54872 0-3
C 07-04-2018 12:45 Walcheren JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89768 1-5
C 07-04-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-1 Steenbergen JO17-1 54985 4-0
C 07-04-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 MOC'17 JO17-2 54895 5-0
C 07-04-2018 15:15 Boeimeer JO17-1 RCS JO17-1 55059 1-3
C 07-04-2018 09:45 MZC'11 JO17-1 Pelikaan JO17-1 55039 6-2
C 07-04-2018 14:30 JEKA JO17-1 Roosendaal JO17-1 55234 0-3
C 31-03-2018 11:15 Zeelandia Middelburg JO17-1 Steenbergen JO17-1 89766 3-0
C 31-03-2018 10:30 JEKA JO17-1 MZC'11 JO17-1 55172 4-1
C 24-03-2018 11:30 Boeimeer JO17-1 MZC'11 JO17-1 54999 2-0
C 24-03-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89767 3-3
C 24-03-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 Beek Vooruit JO17-1 55209 0-7
C 24-03-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55206 1-11
C 24-03-2018 12:30 Pelikaan JO17-1 Walcheren JO17-1 54954 3-1
C 24-03-2018 14:30 RCS JO17-1 JEKA JO17-1 54908 4-1
C 10-03-2018 10:15 Pelikaan JO17-1 JEKA JO17-1 55186 1-7
C 10-03-2018 12:00 RCS JO17-1 MOC'17 JO17-2 54969 9-0
C 10-03-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 Roosendaal JO17-1 54952 2-6
C 10-03-2018 16:00 Unitas'30 JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 54926 4-0
C 10-03-2018 15:15 Boeimeer JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89765 0-4
C 24-02-2018 09:45 MZC'11 JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89763 4-6
C 24-02-2018 10:15 Pelikaan JO17-1 Roosendaal JO17-1 55087 1-4
C 24-02-2018 12:45 Walcheren JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 55216 1-2
C 24-02-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 RCS JO17-1 55175 0-8
C 24-02-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 JEKA JO17-1 54961 3-1
C 24-02-2018 15:15 Boeimeer JO17-1 MOC'17 JO17-2 54960 6-0
C 03-02-2018 13:15 Unitas'30 JO17-1 RCS JO17-1 55096 3-4
C 16-12-2017 14:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 Pelikaan JO17-1 100856 0-0
C 09-12-2017 14:30 JEKA JO17-1 Steenbergen JO17-1 55076 7-0
C 09-12-2017 11:50 Unitas'30 JO17-1 Pelikaan JO17-1 55083 7-0
C 09-12-2017 12:45 Walcheren JO17-1 Boeimeer JO17-1 54852 3-1
C 09-12-2017 13:00 Beek Vooruit JO17-1 RCS JO17-1 55049 2-5
C 09-12-2017 13:15 Roosendaal JO17-1 MZC'11 JO17-1 55185 2-3
C 09-12-2017 14:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 MOC'17 JO17-2 89762 5-0
C 02-12-2017 12:00 RCS JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89761 1-4
C 02-12-2017 12:00 MZC'11 JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55080 0-7
C 02-12-2017 12:30 Pelikaan JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 55009 2-7
C 02-12-2017 13:00 MOC'17 JO17-2 Roosendaal JO17-1 54866 1-1
C 02-12-2017 13:00 Steenbergen JO17-1 Walcheren JO17-1 54986 0-0
C 02-12-2017 15:15 Boeimeer JO17-1 JEKA JO17-1 55044 2-4
C 25-11-2017 11:15 Beek Vooruit JO17-1 MOC'17 JO17-2 55088 1-0
C 25-11-2017 09:45 MZC'11 JO17-1 Boeimeer JO17-1 55220 3-0
C 25-11-2017 12:10 Unitas'30 JO17-1 Steenbergen JO17-1 55190 6-1
C 25-11-2017 12:45 Walcheren JO17-1 Pelikaan JO17-1 55099 4-3
C 25-11-2017 14:30 JEKA JO17-1 RCS JO17-1 55229 4-0
C 25-11-2017 14:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 Roosendaal JO17-1 89760 3-1
C 18-11-2017 15:15 Boeimeer JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55015 1-2
C 18-11-2017 13:15 Roosendaal JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 54976 2-0
C 18-11-2017 13:00 MOC'17 JO17-2 Walcheren JO17-1 54894 3-2
C 18-11-2017 12:00 RCS JO17-1 MZC'11 JO17-1 54859 8-0
C 18-11-2017 10:15 Pelikaan JO17-1 Steenbergen JO17-1 54896 0-4
C 18-11-2017 14:30 JEKA JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89759 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Tilburg JO17-1 2 2 0 0 6 7 2 5 0
2 Beek Vooruit JO17-1 2 1 0 1 3 7 6 1 0
3 Hilvaria JO17-1 2 0 0 2 0 2 8 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO17-1 20 18 1 1 55 95 25 70 0
2 RCS JO17-1 20 15 0 5 45 95 30 65 0
3 Roosendaal JO17-1 20 14 2 4 44 64 26 38 0
4 Zeelandia Middelburg JO17-1 20 11 6 3 39 66 40 26 0
5 JEKA JO17-1 20 10 5 5 35 64 26 38 0
6 Beek Vooruit JO17-1 20 10 2 8 32 48 43 5 0
7 MZC'11 JO17-1 20 6 1 13 19 34 65 -31 0
8 Steenbergen JO17-1 20 5 1 14 16 24 82 -58 0
9 Walcheren JO17-1 20 3 2 15 11 32 84 -52 0
10 Boeimeer JO17-1 20 4 1 15 10 23 60 -37 3
11 Pelikaan JO17-1 20 2 3 15 9 20 84 -64 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 18-07-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 25-07-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 01-08-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 08-08-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 15-08-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 22-08-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 29-08-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 05-09-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 12-09-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 19-09-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 26-09-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 03-10-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 10-10-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 17-10-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 24-10-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 31-10-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 07-11-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 14-11-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 21-11-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 28-11-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 05-12-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 12-12-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 19-12-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 26-12-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 02-01-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 09-01-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 16-01-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 23-01-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 30-01-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 06-02-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 13-02-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 20-02-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 27-02-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 06-03-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 13-03-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 20-03-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 27-03-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 03-04-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 10-04-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 17-04-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 24-04-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 01-05-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 08-05-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 15-05-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 22-05-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 29-05-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 05-06-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 12-06-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 19-06-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
di 26-06-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
dinsdag 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 18-07-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 25-07-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 01-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 08-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 15-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 22-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 29-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 05-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 12-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 19-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 26-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 03-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 10-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 17-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 24-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 31-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 07-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 14-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 21-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 28-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 05-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 12-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 19-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 26-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 02-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 09-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 16-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 23-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 30-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 06-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 13-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 20-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 27-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 06-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 13-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 20-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 27-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 03-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 10-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 17-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 24-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 01-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 08-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 15-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 22-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 29-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 05-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 12-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 19-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
di 26-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO17-1
donderdag 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 13-07-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 20-07-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 27-07-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 03-08-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 10-08-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 17-08-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 24-08-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 31-08-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 07-09-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 14-09-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 21-09-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 28-09-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 05-10-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 12-10-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 19-10-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 26-10-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 02-11-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 09-11-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 16-11-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 23-11-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 30-11-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 07-12-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 14-12-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 21-12-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 28-12-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 04-01-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 11-01-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 18-01-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 25-01-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 01-02-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 08-02-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 15-02-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 22-02-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 01-03-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 08-03-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 15-03-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 22-03-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 29-03-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 05-04-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 12-04-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 19-04-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 26-04-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 03-05-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 10-05-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 17-05-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 24-05-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 31-05-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 07-06-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 14-06-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 21-06-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1
do 28-06-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training Beek Vooruit JO17-1

Berichten



Terug naar boven