0231 Onder 17 competitie (A-cat)

Junioren - JO17 - Beek Vooruit JO17-1

Teamleden

Spelers
Stefan Hermans Keeper      
Anthony Boere        
Gijs Hoogerwerf        
Daan Krutzen        
Lorenzo van der Linden        
Levi Machielsen        
Rik Mol        
Pieter van Opstal        
Jop Rikken        
Joep Schoenmakers        
Pepijn Snoek        
Luuk Timmers        
Stan van der Velden        
Mees Vermeulen        
Milan Walvoort        
Klaas Wijnsma        
 
Overige teamleden
Kees Timmers Leider
Gerard Wijnsma Leider
Jordy Joosen Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 30-05-2018 18:30 Roosendaal JO17-1 MOC'17 JO17-2 143061 0-0
C 26-05-2018 12:30 Pelikaan JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55061 1-3
C 26-05-2018 09:45 MZC'11 JO17-1 Roosendaal JO17-1 55112 1-2
C 26-05-2018 12:00 RCS JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 54972 8-0
C 26-05-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 Zeelandia Middelburg JO17-1 89773 0-0
C 26-05-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 JEKA JO17-1 55053 0-5
C 26-05-2018 15:15 Boeimeer JO17-1 Walcheren JO17-1 55037 5-1
C 21-05-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 Pelikaan JO17-1 54870 0-0
C 19-05-2018 12:15 Unitas'30 JO17-1 MZC'11 JO17-1 55149 3-3
C 19-05-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-1 Pelikaan JO17-1 55084 5-0
C 19-05-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 MOC'17 JO17-2 55168 0-0
C 19-05-2018 13:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 RCS JO17-1 89772 1-6
C 19-05-2018 14:30 JEKA JO17-1 Boeimeer JO17-1 55147 4-0
C 19-05-2018 12:45 Walcheren JO17-1 Steenbergen JO17-1 54990 2-3
C 14-05-2018 19:30 Unitas'30 JO17-1 Boeimeer JO17-1 142818 4-1
C 12-05-2018 12:00 RCS JO17-1 Walcheren JO17-1 54865 10-3
C 12-05-2018 12:30 Pelikaan JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89771 1-1
C 12-05-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 MZC'11 JO17-1 55092 3-4
C 12-05-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55123 1-2
C 12-05-2018 14:30 JEKA JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 54989 1-1
C 12-05-2018 11:30 Boeimeer JO17-1 Steenbergen JO17-1 54921 1-3
C 10-05-2018 11:15 Zeelandia Middelburg JO17-1 Roosendaal JO17-1 100979 6-1
C 10-05-2018 09:45 MZC'11 JO17-1 Walcheren JO17-1 54863 2-3
C 05-05-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 Steenbergen JO17-1 54979 0-3
C 05-05-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-1 MZC'11 JO17-1 55031 3-0
C 05-05-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 Boeimeer JO17-1 55098 5-0
C 05-05-2018 13:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 Unitas'30 JO17-1 89764 2-8
C 05-05-2018 12:00 JEKA JO17-1 Walcheren JO17-1 55142 9-0
C 05-05-2018 12:00 RCS JO17-1 Pelikaan JO17-1 54996 7-1
C 30-04-2018 19:30 Unitas'30 JO17-1 Boeimeer JO17-1 55195 0-0
C 28-04-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-1 Boeimeer JO17-1 54886 3-0
C 28-04-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 Walcheren JO17-1 141536 2-1
C 28-04-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 RCS JO17-1 55205 3-0
C 21-04-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 Pelikaan JO17-1 55199 1-1
C 21-04-2018 13:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 JEKA JO17-1 89770 1-1
C 21-04-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-1 Roosendaal JO17-1 55014 1-2
C 21-04-2018 09:45 MZC'11 JO17-1 RCS JO17-1 54850 2-9
C 21-04-2018 12:45 Walcheren JO17-1 MOC'17 JO17-2 55170 6-0
C 18-04-2018 19:30 Walcheren JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55117 2-5
C 14-04-2018 10:15 Pelikaan JO17-1 Boeimeer JO17-1 55180 0-0
C 14-04-2018 12:00 RCS JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55071 1-2
C 14-04-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 Walcheren JO17-1 54881 5-2
C 14-04-2018 13:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 89769 1-0
C 14-04-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 MZC'11 JO17-1 55208 3-0
C 14-04-2018 15:00 MOC'17 JO17-2 JEKA JO17-1 54872 0-3
C 07-04-2018 12:45 Walcheren JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89768 1-5
C 07-04-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-1 Steenbergen JO17-1 54985 4-0
C 07-04-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 MOC'17 JO17-2 54895 5-0
C 07-04-2018 15:15 Boeimeer JO17-1 RCS JO17-1 55059 1-3
C 07-04-2018 09:45 MZC'11 JO17-1 Pelikaan JO17-1 55039 6-2
C 07-04-2018 14:30 JEKA JO17-1 Roosendaal JO17-1 55234 0-3
C 31-03-2018 11:15 Zeelandia Middelburg JO17-1 Steenbergen JO17-1 89766 3-0
C 31-03-2018 10:30 JEKA JO17-1 MZC'11 JO17-1 55172 4-1
C 24-03-2018 11:30 Boeimeer JO17-1 MZC'11 JO17-1 54999 2-0
C 24-03-2018 13:15 Roosendaal JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89767 3-3
C 24-03-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 Beek Vooruit JO17-1 55209 0-7
C 24-03-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55206 1-11
C 24-03-2018 12:30 Pelikaan JO17-1 Walcheren JO17-1 54954 3-1
C 24-03-2018 14:30 RCS JO17-1 JEKA JO17-1 54908 4-1
C 10-03-2018 10:15 Pelikaan JO17-1 JEKA JO17-1 55186 1-7
C 10-03-2018 12:00 RCS JO17-1 MOC'17 JO17-2 54969 9-0
C 10-03-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 Roosendaal JO17-1 54952 2-6
C 10-03-2018 16:00 Unitas'30 JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 54926 4-0
C 10-03-2018 15:15 Boeimeer JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89765 0-4
C 24-02-2018 09:45 MZC'11 JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89763 4-6
C 24-02-2018 10:15 Pelikaan JO17-1 Roosendaal JO17-1 55087 1-4
C 24-02-2018 12:45 Walcheren JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 55216 1-2
C 24-02-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 RCS JO17-1 55175 0-8
C 24-02-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 JEKA JO17-1 54961 3-1
C 24-02-2018 15:15 Boeimeer JO17-1 MOC'17 JO17-2 54960 6-0
C 03-02-2018 13:15 Unitas'30 JO17-1 RCS JO17-1 55096 3-4
C 16-12-2017 14:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 Pelikaan JO17-1 100856 0-0
C 09-12-2017 14:30 JEKA JO17-1 Steenbergen JO17-1 55076 7-0
C 09-12-2017 11:50 Unitas'30 JO17-1 Pelikaan JO17-1 55083 7-0
C 09-12-2017 12:45 Walcheren JO17-1 Boeimeer JO17-1 54852 3-1
C 09-12-2017 13:00 Beek Vooruit JO17-1 RCS JO17-1 55049 2-5
C 09-12-2017 13:15 Roosendaal JO17-1 MZC'11 JO17-1 55185 2-3
C 09-12-2017 14:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 MOC'17 JO17-2 89762 5-0
C 02-12-2017 12:00 RCS JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89761 1-4
C 02-12-2017 12:00 MZC'11 JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55080 0-7
C 02-12-2017 12:30 Pelikaan JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 55009 2-7
C 02-12-2017 13:00 MOC'17 JO17-2 Roosendaal JO17-1 54866 1-1
C 02-12-2017 13:00 Steenbergen JO17-1 Walcheren JO17-1 54986 0-0
C 02-12-2017 15:15 Boeimeer JO17-1 JEKA JO17-1 55044 2-4
C 25-11-2017 11:15 Beek Vooruit JO17-1 MOC'17 JO17-2 55088 1-0
C 25-11-2017 09:45 MZC'11 JO17-1 Boeimeer JO17-1 55220 3-0
C 25-11-2017 12:10 Unitas'30 JO17-1 Steenbergen JO17-1 55190 6-1
C 25-11-2017 12:45 Walcheren JO17-1 Pelikaan JO17-1 55099 4-3
C 25-11-2017 14:30 JEKA JO17-1 RCS JO17-1 55229 4-0
C 25-11-2017 14:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 Roosendaal JO17-1 89760 3-1
C 18-11-2017 15:15 Boeimeer JO17-1 Unitas'30 JO17-1 55015 1-2
C 18-11-2017 13:15 Roosendaal JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 54976 2-0
C 18-11-2017 13:00 MOC'17 JO17-2 Walcheren JO17-1 54894 3-2
C 18-11-2017 12:00 RCS JO17-1 MZC'11 JO17-1 54859 8-0
C 18-11-2017 10:15 Pelikaan JO17-1 Steenbergen JO17-1 54896 0-4
C 18-11-2017 14:30 JEKA JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 89759 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Tilburg JO17-1 2 2 0 0 6 7 2 5 0
2 Beek Vooruit JO17-1 2 1 0 1 3 7 6 1 0
3 Hilvaria JO17-1 2 0 0 2 0 2 8 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO17-1 20 18 1 1 55 95 25 70 0
2 RCS JO17-1 20 15 0 5 45 95 30 65 0
3 Roosendaal JO17-1 20 14 2 4 44 64 26 38 0
4 Zeelandia Middelburg JO17-1 20 11 6 3 39 66 40 26 0
5 JEKA JO17-1 20 10 5 5 35 64 26 38 0
6 Beek Vooruit JO17-1 20 10 2 8 32 48 43 5 0
7 MZC'11 JO17-1 20 6 1 13 19 34 65 -31 0
8 Steenbergen JO17-1 20 5 1 14 16 24 82 -58 0
9 Walcheren JO17-1 20 3 2 15 11 32 84 -52 0
10 Boeimeer JO17-1 20 4 1 15 10 23 60 -37 3
11 Pelikaan JO17-1 20 2 3 15 9 20 84 -64 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-07-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 25-07-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 01-08-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 08-08-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 15-08-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 22-08-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 29-08-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 05-09-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 12-09-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 19-09-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 26-09-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 03-10-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 10-10-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 17-10-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 24-10-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 31-10-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 07-11-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 14-11-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 21-11-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 28-11-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 05-12-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 12-12-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 19-12-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 26-12-17 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 02-01-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 09-01-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 16-01-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 23-01-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 30-01-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 06-02-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 13-02-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 20-02-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 27-02-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 06-03-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 13-03-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 20-03-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 27-03-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 03-04-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 10-04-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 17-04-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 24-04-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 01-05-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 08-05-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 15-05-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 22-05-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 29-05-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 05-06-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 12-06-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 19-06-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
di 26-06-18 18:45 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
dinsdag 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-07-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 25-07-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 01-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 08-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 15-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 22-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 29-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 05-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 12-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 19-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 26-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 03-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 10-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 17-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 24-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 31-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 07-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 14-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 21-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 28-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 05-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 12-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 19-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 26-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 02-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 09-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 16-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 23-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 30-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 06-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 13-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 20-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 27-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 06-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 13-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 20-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 27-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 03-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 10-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 17-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 24-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 01-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 08-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 15-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 22-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 29-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 05-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 12-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 19-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 26-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 13-07-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 20-07-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 27-07-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 03-08-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 10-08-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 17-08-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 24-08-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 31-08-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 07-09-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 14-09-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 21-09-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 28-09-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 05-10-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 12-10-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 19-10-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 26-10-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 02-11-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 09-11-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 16-11-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 23-11-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 30-11-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 07-12-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 14-12-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 21-12-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 28-12-17 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 04-01-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 11-01-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 18-01-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 25-01-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 01-02-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 08-02-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 15-02-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 22-02-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 01-03-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 08-03-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 15-03-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 22-03-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 29-03-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 05-04-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 12-04-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 19-04-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 26-04-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 03-05-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 10-05-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 17-05-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 24-05-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 31-05-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 07-06-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 14-06-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 21-06-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door
do 28-06-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 08 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven