Hieronder vind je alle teams die in dit seizoen actief zijn voor v.v. Beek Vooruit.
Klik op het team van je keuze om méér te zien over het team, zoals:
  • Elftalfoto
  • Teamleden
  • Wedstrijdpanning
  • Wedstrijdhistorie
  • Standen
  • Trainingsdagen
  • Sponsor informatie
0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - JO19 - Beek Vooruit JO19-1

Teamleden

Spelers
Ryan Meeuwissen Keeper      
Luca van Baal        
Lars Basstein        
Feike Bruyns        
Jop van den Buys        
Niels van den Heiligenberg        
Rick Klemans        
Daan Korsten        
Sander Oomen        
Yannick van Opstal        
Martijn Smits        
Rob van der Stelt        
Rob Vermeer        
Jens de Vries        
Rico Walvoort        
 
Overige teamleden
Pascal van den Buys Leider
Mark van Opstal Leider
Hans Feskens Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 26-05-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 F. (Frans) de Laet 107546 Sportpark Akkermolen 12:25
C 02-06-2018 15:30 Beek Vooruit JO19-1 Groen Wit JO19-1 105661 Sportpark De Heikant 13:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 22-05-2018 18:45 Victoria'03 JO19-1 Groen Wit JO19-1
C 26-05-2018 12:00 JEKA JO19-2 Bavel JO19-1
C 26-05-2018 14:30 DIA JO19-1 Hoeven JO19-1
C 26-05-2018 14:30 DSE JO19-1 Victoria'03 JO19-1
C 26-05-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 Beek Vooruit JO19-1
C 26-05-2018 15:30 Groen Wit JO19-1 Zundert JO19-1
C 28-05-2018 20:00 Zundert JO19-1 Hoeven JO19-1
C 02-06-2018 14:30 Victoria'03 JO19-1 Moerse Boys JO19-1
C 02-06-2018 15:30 Beek Vooruit JO19-1 Groen Wit JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 DIA JO19-1 J.M. (John) vanVugt 106183 5 - 2
C 12-05-2018 16:00 Bavel JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 J. (Jirry) Wilmes 107319 2 - 2
C 05-05-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 DSE JO19-1 D. (Dennis) vanGils 106667 4 - 2
C 28-04-2018 15:00 Zundert JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 S. (Sedat) Dogan 106324 3 - 3
C 21-04-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Victoria'03 JO19-1 J.C.L.M. (Johan) vanZon 106017 4 - 0
C 14-04-2018 vervallen Boeimeer JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 106655
C 07-04-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 JEKA JO19-2 Afgeschermd 106255 6 - 0
C 24-03-2018 13:15 Baronie JO19-2 Beek Vooruit JO19-1 S.C.J.B. (Sylvia) Vermonden 106805 0 - 4
C 10-03-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 L.R. Walda 105799 3 - 3
V 17-02-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Madese Boys JO19-1 nvt
V 03-02-2018 14:00 Reeshof JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 nvt
V 20-01-2018 14:00 Terheijden JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 nvt
C 09-12-2017 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Moerse Boys JO19-1 B.B. Cetin 53000 1 - 1
C 02-12-2017 14:30 Victoria'03 JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 C.P. Nieuwland 53929 2 - 0
C 25-11-2017 15:00 Beek Vooruit JO19-1 DSE JO19-1 L.J. Kersten 54302 7 - 3
C 18-11-2017 14:30 BSC JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 D.P.J. de Korte 53118 2 - 2
C 11-11-2017 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Internos JO19-1 A.W.J. Broeders 52753 7 - 1
C 04-11-2017 11:15 Beek Vooruit JO19-1 SC Gastel JO19-1 J.M. Doorakkers 53586 1 - 1
B 21-10-2017 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Unitas'30 JO19-1 P. Verhoeven 98297 0 - 3
C 14-10-2017 15:00 Beek Vooruit JO19-1 VVR JO19-1 G.C.J.M. Vereggen 52489 6 - 1
C 07-10-2017 15:00 Hoeven JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 J.A.F. de Keizer 53691 1 - 2
C 30-09-2017 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Zundert JO19-1 M. (Mike) Schippers 52995 5 - 1
C 23-09-2017 15:20 Groen Wit JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 53317 5 - 3
B 16-09-2017 15:00 Boeimeer JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 6430 1 - 2
B 09-09-2017 15:45 VVGZ JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 6335 3 - 0
B 02-09-2017 15:30 Beek Vooruit JO19-1 Dubbeldam JO19-1 6032 5 - 1
V 29-08-2017 19:30 The Gunners JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 nvt
V 26-08-2017 13:00 Beek Vooruit JO19-1 vv. Oosterhout JO19-1 nvt
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-05-2018 14:30 Victoria'03 JO19-1 Baronie JO19-2 106369 2-6
C 19-05-2018 13:00 Zundert JO19-1 JEKA JO19-2 106317 6-3
C 19-05-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 DIA JO19-1 106183 5-2
C 19-05-2018 16:15 Bavel JO19-1 Groen Wit JO19-1 105627 0-0
C 12-05-2018 16:00 Bavel JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 107319 2-2
C 12-05-2018 13:15 Baronie JO19-2 DSE JO19-1 106894 1-1
C 12-05-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 Zundert JO19-1 105460 4-2
C 12-05-2018 15:30 Groen Wit JO19-1 JEKA JO19-2 106316 2-5
C 09-05-2018 20:00 JEKA JO19-2 DIA JO19-1 107093 2-0
C 07-05-2018 19:00 Moerse Boys JO19-1 Baronie JO19-2 106405 4-2
C 05-05-2018 13:00 Baronie JO19-2 JEKA JO19-2 105436 6-0
C 05-05-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 DSE JO19-1 106667 4-2
C 05-05-2018 11:45 Bavel JO19-1 Zundert JO19-1 106742 3-1
C 05-05-2018 12:45 Moerse Boys JO19-1 DIA JO19-1 106271 4-1
C 05-05-2018 14:30 Victoria'03 JO19-1 Groen Wit JO19-1 106889 0-0
C 28-04-2018 14:30 Victoria'03 JO19-1 Hoeven JO19-1 106563 2-2
C 28-04-2018 15:00 Zundert JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 106324 3-3
C 21-04-2018 14:45 DSE JO19-1 Moerse Boys JO19-1 107503 4-3
C 21-04-2018 15:00 Boeimeer JO19-1 Bavel JO19-1 106752 0-0
C 21-04-2018 15:00 Zundert JO19-1 Baronie JO19-2 105737 4-4
C 21-04-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Victoria'03 JO19-1 106017 4-0
C 21-04-2018 14:30 Hoeven JO19-1 Groen Wit JO19-1 107074 2-1
C 18-04-2018 20:00 Baronie JO19-2 DIA JO19-1 105430 6-0
C 14-04-2018 13:15 Baronie JO19-2 Bavel JO19-1 106733 3-3
C 14-04-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 Zundert JO19-1 105462 1-5
C 14-04-2018 15:00 DIA JO19-1 Groen Wit JO19-1 105604 2-3
C 14-04-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 Hoeven JO19-1 106119 2-4
C 14-04-2018 15:00 Boeimeer JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 106655 0-0
C 14-04-2018 12:00 JEKA JO19-2 DSE JO19-1 107518 1-2
C 11-04-2018 19:30 Bavel JO19-1 DSE JO19-1 106673 0-1
C 07-04-2018 15:00 Groen Wit JO19-1 Moerse Boys JO19-1 107161 4-0
C 07-04-2018 15:30 Bavel JO19-1 Victoria'03 JO19-1 107174 4-0
C 07-04-2018 13:00 Zundert JO19-1 Boeimeer JO19-1 106091 0-0
C 07-04-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Baronie JO19-2 107086 1-8
C 07-04-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 JEKA JO19-2 106255 6-0
C 07-04-2018 14:45 DSE JO19-1 DIA JO19-1 106969 10-0
C 31-03-2018 15:00 Hoeven JO19-1 DSE JO19-1 106923 2-3
C 31-03-2018 12:30 JEKA JO19-2 Moerse Boys JO19-1 107384 5-3
C 24-03-2018 14:30 Groen Wit JO19-1 DSE JO19-1 106286 2-3
C 24-03-2018 12:00 JEKA JO19-2 Hoeven JO19-1 107047 3-1
C 24-03-2018 14:30 DIA JO19-1 Zundert JO19-1 105632 2-3
C 24-03-2018 14:30 Victoria'03 JO19-1 Boeimeer JO19-1 106082 0-0
C 24-03-2018 13:15 Baronie JO19-2 Beek Vooruit JO19-1 106805 0-4
C 24-03-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 Bavel JO19-1 107146 1-1
C 17-03-2018 15:00 Boeimeer JO19-1 JEKA JO19-2 106830 0-0
C 10-03-2018 15:30 Groen Wit JO19-1 Boeimeer JO19-1 106847 0-0
C 10-03-2018 12:30 JEKA JO19-2 Victoria'03 JO19-1 105848 1-2
C 10-03-2018 14:30 DIA JO19-1 Bavel JO19-1 105977 0-1
C 10-03-2018 14:30 DSE JO19-1 Zundert JO19-1 107048 2-1
C 10-03-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 105799 3-3
C 03-03-2018 15:00 Boeimeer JO19-1 Hoeven JO19-1 105998 0-0
C 24-02-2018 15:30 Groen Wit JO19-1 Baronie JO19-2 107686 9-0
C 24-02-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Bavel JO19-1 107477 3-3
C 24-02-2018 14:30 DIA JO19-1 Victoria'03 JO19-1 106383 1-1
C 24-02-2018 14:30 DSE JO19-1 Boeimeer JO19-1 105457 3-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 21-10-2017 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Unitas'30 JO19-1 98297 0-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 15:00 Zundert JO19-1 Internos JO19-1 100988 0-0
C 09-12-2017 14:45 Groen Wit JO19-1 Victoria'03 JO19-1 54548 3-2
C 09-12-2017 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Moerse Boys JO19-1 53000 1-1
C 09-12-2017 15:00 Hoeven JO19-1 Internos JO19-1 53416 5-0
C 09-12-2017 15:00 Zundert JO19-1 SC Gastel JO19-1 52865 3-0
C 09-12-2017 14:30 DSE JO19-1 VVR JO19-1 54475 2-1
C 06-12-2017 19:45 VVR JO19-1 SC Gastel JO19-1 54437 0-3
C 02-12-2017 14:30 VVR JO19-1 Hoeven JO19-1 52474 1-2
C 02-12-2017 14:00 Internos JO19-1 Groen Wit JO19-1 52973 1-4
C 02-12-2017 14:30 Victoria'03 JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 53929 2-0
C 02-12-2017 14:30 SC Gastel JO19-1 BSC JO19-1 53959 0-1
C 02-12-2017 14:45 Moerse Boys JO19-1 DSE JO19-1 54267 7-0
C 25-11-2017 15:15 Groen Wit JO19-1 Moerse Boys JO19-1 53200 4-2
C 25-11-2017 15:00 Beek Vooruit JO19-1 DSE JO19-1 54302 7-3
C 25-11-2017 15:00 Zundert JO19-1 Internos JO19-1 53519 0-0
C 25-11-2017 14:30 BSC JO19-1 Victoria'03 JO19-1 52601 0-1
C 18-11-2017 14:30 SC Gastel JO19-1 Hoeven JO19-1 52328 3-3
C 18-11-2017 14:30 BSC JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 53118 2-2
C 18-11-2017 14:30 Victoria'03 JO19-1 VVR JO19-1 52725 1-4
C 18-11-2017 14:45 Moerse Boys JO19-1 Zundert JO19-1 54091 4-4
C 18-11-2017 15:00 DSE JO19-1 Groen Wit JO19-1 52326 0-4
C 11-11-2017 15:00 Groen Wit JO19-1 BSC JO19-1 53993 6-2
C 11-11-2017 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Internos JO19-1 52753 7-1
C 11-11-2017 15:00 Zundert JO19-1 Victoria'03 JO19-1 53955 12-2
C 11-11-2017 15:00 Hoeven JO19-1 DSE JO19-1 53138 0-4
C 11-11-2017 14:00 VVR JO19-1 Moerse Boys JO19-1 53028 1-7
C 04-11-2017 15:30 Groen Wit JO19-1 Hoeven JO19-1 53182 4-3
C 04-11-2017 15:00 Zundert JO19-1 VVR JO19-1 54214 1-1
C 04-11-2017 11:15 Beek Vooruit JO19-1 SC Gastel JO19-1 53586 1-1
C 04-11-2017 14:45 Moerse Boys JO19-1 Victoria'03 JO19-1 53301 6-0
C 04-11-2017 14:30 BSC JO19-1 Internos JO19-1 53414 4-1
C 28-10-2017 14:30 VVR JO19-1 BSC JO19-1 53894 0-3
C 28-10-2017 14:00 Internos JO19-1 Moerse Boys JO19-1 53801 3-6
C 28-10-2017 14:30 SC Gastel JO19-1 Groen Wit JO19-1 53188 1-0
C 28-10-2017 14:30 Victoria'03 JO19-1 DSE JO19-1 53459 2-5
C 28-10-2017 15:00 Hoeven JO19-1 Zundert JO19-1 53583 0-1
C 14-10-2017 15:00 Beek Vooruit JO19-1 VVR JO19-1 52489 6-1
C 14-10-2017 14:45 Moerse Boys JO19-1 SC Gastel JO19-1 52987 2-1
C 14-10-2017 14:30 BSC JO19-1 Hoeven JO19-1 52940 2-2
C 14-10-2017 14:30 DSE JO19-1 Internos JO19-1 52375 3-2
C 14-10-2017 15:30 Groen Wit JO19-1 Zundert JO19-1 53502 0-3
C 07-10-2017 14:00 Internos JO19-1 Victoria'03 JO19-1 53974 1-2
C 07-10-2017 14:30 SC Gastel JO19-1 DSE JO19-1 53368 2-5
C 07-10-2017 14:30 VVR JO19-1 Groen Wit JO19-1 52213 1-2
C 07-10-2017 15:00 Hoeven JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 53691 1-2
C 07-10-2017 15:00 Zundert JO19-1 BSC JO19-1 53987 6-0
C 30-09-2017 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Zundert JO19-1 52995 5-1
C 30-09-2017 14:00 Internos JO19-1 VVR JO19-1 54046 1-0
C 30-09-2017 14:30 Victoria'03 JO19-1 SC Gastel JO19-1 53953 2-3
C 30-09-2017 14:30 DSE JO19-1 BSC JO19-1 54292 5-0
C 30-09-2017 14:45 Moerse Boys JO19-1 Hoeven JO19-1 53401 6-2
C 23-09-2017 14:30 SC Gastel JO19-1 Internos JO19-1 52853 0-2
C 23-09-2017 15:00 Zundert JO19-1 DSE JO19-1 54476 1-1
C 23-09-2017 12:45 Hoeven JO19-1 Victoria'03 JO19-1 54445 1-2
C 23-09-2017 14:30 BSC JO19-1 Moerse Boys JO19-1 54243 1-3
C 23-09-2017 15:20 Groen Wit JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 53317 5-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO19-1 9 7 1 1 22 28 14 14 0
2 Beek Vooruit JO19-1 8 5 3 0 18 31 12 19 0
3 Baronie JO19-2 10 4 3 3 15 36 28 8 0
4 Bavel JO19-1 8 3 4 1 13 17 11 6 0
5 JEKA JO19-2 9 4 0 5 12 20 28 -8 0
6 Zundert JO19-1 8 3 2 3 11 25 22 3 0
7 Moerse Boys JO19-1 8 3 1 4 10 21 23 -2 0
8 Hoeven JO19-1 8 2 3 3 9 18 25 -7 0
9 Groen Wit JO19-1 6 3 0 3 6 21 12 9 3
10 Victoria'03 JO19-1 7 1 2 4 5 8 23 -15 0
11 DIA JO19-1 9 0 1 8 1 8 35 -27 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO19-1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
2 Beek Vooruit JO19-1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO19-1 10 8 0 2 24 32 18 14 0
2 Moerse Boys JO19-1 10 7 2 1 23 44 17 27 0
3 DSE JO19-1 10 6 1 3 19 28 26 2 0
4 Zundert JO19-1 9 5 3 1 18 32 13 19 0
5 Beek Vooruit JO19-1 10 5 3 2 18 34 18 16 0
6 Victoria'03 JO19-1 10 4 0 6 12 16 35 -19 0
7 SC Gastel JO19-1 10 3 2 5 11 14 19 -5 0
8 BSC JO19-1 10 3 2 5 11 15 26 -11 0
9 Hoeven JO19-1 10 2 2 6 8 19 25 -6 0
10 VVR JO19-1 10 1 1 8 4 10 28 -18 0
11 Internos JO19-1 9 2 0 7 3 12 31 -19 3

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 18-07-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 25-07-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 01-08-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 08-08-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 15-08-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 22-08-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 29-08-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 05-09-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 12-09-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 19-09-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 26-09-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 03-10-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 10-10-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 17-10-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 24-10-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 31-10-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 07-11-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 14-11-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 21-11-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 28-11-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 05-12-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 12-12-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 19-12-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 26-12-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 02-01-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 09-01-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 16-01-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 23-01-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 30-01-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 06-02-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 13-02-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 20-02-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 27-02-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 06-03-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 13-03-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 20-03-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 27-03-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 03-04-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 10-04-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 17-04-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 24-04-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 01-05-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 08-05-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 15-05-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 22-05-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 29-05-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 05-06-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 12-06-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 19-06-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
di 26-06-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
dinsdag 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 18-07-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 25-07-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 01-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 08-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 15-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 22-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 29-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 05-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 12-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 19-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 26-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 03-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 10-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 17-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 24-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 31-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 07-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 14-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 21-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 28-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 05-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 12-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 19-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 26-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 02-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 09-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 16-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 23-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 30-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 06-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 13-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 20-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 27-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 06-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 13-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 20-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 27-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 03-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 10-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 17-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 24-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 01-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 08-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 15-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 22-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 29-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 05-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 12-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 19-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
di 26-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training Beek Vooruit JO19-1
donderdag 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 13-07-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 20-07-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 27-07-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 03-08-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 10-08-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 17-08-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 24-08-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 31-08-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 07-09-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 14-09-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 21-09-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 28-09-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 05-10-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 12-10-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 19-10-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 26-10-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 02-11-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 09-11-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 16-11-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 23-11-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 30-11-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 07-12-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 14-12-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 21-12-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 28-12-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 04-01-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 11-01-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 18-01-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 25-01-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 01-02-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 08-02-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 15-02-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 22-02-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 01-03-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 08-03-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 15-03-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 22-03-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 29-03-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 05-04-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 12-04-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 19-04-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 26-04-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 03-05-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 10-05-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 17-05-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 24-05-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 31-05-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 07-06-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 14-06-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 21-06-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1
do 28-06-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training Beek Vooruit JO19-1

Berichten



Terug naar boven