0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - JO19 - Beek Vooruit JO19-1

Teamleden

Spelers
Luca van Baal        
Lars Basstein        
Feike Bruyns        
Jop van den Buys        
Niels van den Heiligenberg        
Rick Klemans        
Daan Korsten        
Sander Oomen        
Yannick van Opstal        
Martijn Smits        
Rob van der Stelt        
Rob Vermeer        
Jens de Vries        
Rico Walvoort        
 
Overige teamleden
Pascal van den Buys Leider
Mark van Opstal Leider
Hans Feskens Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 15:30 Beek Vooruit JO19-1 Groen Wit JO19-1 105661 0-0
C 31-05-2018 19:30 Victoria'03 JO19-1 Moerse Boys JO19-1 106280 3-5
C 29-05-2018 19:30 Bavel JO19-1 Groen Wit JO19-1 105627 0-0
C 28-05-2018 20:00 Zundert JO19-1 Hoeven JO19-1 107516 4-2
C 26-05-2018 12:00 JEKA JO19-2 Bavel JO19-1 106555 4-3
C 26-05-2018 14:30 DIA JO19-1 Hoeven JO19-1 106659 2-8
C 26-05-2018 15:30 Groen Wit JO19-1 Zundert JO19-1 107245 0-0
C 26-05-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 107546 6-1
C 26-05-2018 14:30 DSE JO19-1 Victoria'03 JO19-1 107187 8-0
C 22-05-2018 18:45 Victoria'03 JO19-1 Groen Wit JO19-1 142865 0-0
C 19-05-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 DIA JO19-1 106183 5-2
C 19-05-2018 13:00 Zundert JO19-1 JEKA JO19-2 106317 6-3
C 19-05-2018 14:30 Victoria'03 JO19-1 Baronie JO19-2 106369 2-6
C 12-05-2018 16:00 Bavel JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 107319 2-2
C 12-05-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 Zundert JO19-1 105460 4-2
C 12-05-2018 15:30 Groen Wit JO19-1 JEKA JO19-2 106316 2-5
C 12-05-2018 13:15 Baronie JO19-2 DSE JO19-1 106894 1-1
C 09-05-2018 20:00 JEKA JO19-2 DIA JO19-1 107093 2-0
C 07-05-2018 19:00 Moerse Boys JO19-1 Baronie JO19-2 106405 4-2
C 05-05-2018 12:45 Moerse Boys JO19-1 DIA JO19-1 106271 4-1
C 05-05-2018 14:30 Victoria'03 JO19-1 Groen Wit JO19-1 106889 0-0
C 05-05-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 DSE JO19-1 106667 4-2
C 05-05-2018 11:45 Bavel JO19-1 Zundert JO19-1 106742 3-1
C 05-05-2018 13:00 Baronie JO19-2 JEKA JO19-2 105436 6-0
C 28-04-2018 14:30 Victoria'03 JO19-1 Hoeven JO19-1 106563 2-2
C 28-04-2018 15:00 Zundert JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 106324 3-3
C 21-04-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Victoria'03 JO19-1 106017 4-0
C 21-04-2018 14:45 DSE JO19-1 Moerse Boys JO19-1 107503 4-3
C 21-04-2018 14:30 Hoeven JO19-1 Groen Wit JO19-1 107074 2-1
C 21-04-2018 15:00 Boeimeer JO19-1 Bavel JO19-1 106752 0-0
C 21-04-2018 15:00 Zundert JO19-1 Baronie JO19-2 105737 4-4
C 18-04-2018 20:00 Baronie JO19-2 DIA JO19-1 105430 6-0
C 14-04-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 Hoeven JO19-1 106119 2-4
C 14-04-2018 15:00 Boeimeer JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 106655 0-0
C 14-04-2018 15:00 DIA JO19-1 Groen Wit JO19-1 105604 2-3
C 14-04-2018 12:00 JEKA JO19-2 DSE JO19-1 107518 1-2
C 14-04-2018 13:15 Baronie JO19-2 Bavel JO19-1 106733 3-3
C 14-04-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 Zundert JO19-1 105462 1-5
C 11-04-2018 19:30 Bavel JO19-1 DSE JO19-1 106673 0-1
C 07-04-2018 15:00 Groen Wit JO19-1 Moerse Boys JO19-1 107161 4-0
C 07-04-2018 14:45 DSE JO19-1 DIA JO19-1 106969 10-0
C 07-04-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 JEKA JO19-2 106255 6-0
C 07-04-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Baronie JO19-2 107086 1-8
C 07-04-2018 13:00 Zundert JO19-1 Boeimeer JO19-1 106091 0-0
C 07-04-2018 15:30 Bavel JO19-1 Victoria'03 JO19-1 107174 4-0
C 31-03-2018 15:00 Hoeven JO19-1 DSE JO19-1 106923 2-3
C 31-03-2018 12:30 JEKA JO19-2 Moerse Boys JO19-1 107384 5-3
C 24-03-2018 13:15 Baronie JO19-2 Beek Vooruit JO19-1 106805 0-4
C 24-03-2018 14:30 Victoria'03 JO19-1 Boeimeer JO19-1 106082 0-0
C 24-03-2018 14:30 DIA JO19-1 Zundert JO19-1 105632 2-3
C 24-03-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 Bavel JO19-1 107146 1-1
C 24-03-2018 14:30 Groen Wit JO19-1 DSE JO19-1 106286 2-3
C 24-03-2018 12:00 JEKA JO19-2 Hoeven JO19-1 107047 3-1
C 17-03-2018 15:00 Boeimeer JO19-1 JEKA JO19-2 106830 0-0
C 10-03-2018 12:30 JEKA JO19-2 Victoria'03 JO19-1 105848 1-2
C 10-03-2018 14:30 DIA JO19-1 Bavel JO19-1 105977 0-1
C 10-03-2018 14:30 DSE JO19-1 Zundert JO19-1 107048 2-1
C 10-03-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 105799 3-3
C 10-03-2018 15:30 Groen Wit JO19-1 Boeimeer JO19-1 106847 0-0
C 03-03-2018 15:00 Boeimeer JO19-1 Hoeven JO19-1 105998 0-0
C 24-02-2018 15:30 Groen Wit JO19-1 Baronie JO19-2 107686 9-0
C 24-02-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Bavel JO19-1 107477 3-3
C 24-02-2018 14:30 DIA JO19-1 Victoria'03 JO19-1 106383 1-1
C 24-02-2018 14:30 DSE JO19-1 Boeimeer JO19-1 105457 3-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 21-10-2017 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Unitas'30 JO19-1 98297 0-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 15:00 Zundert JO19-1 Internos JO19-1 100988 0-0
C 09-12-2017 14:45 Groen Wit JO19-1 Victoria'03 JO19-1 54548 3-2
C 09-12-2017 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Moerse Boys JO19-1 53000 1-1
C 09-12-2017 15:00 Hoeven JO19-1 Internos JO19-1 53416 5-0
C 09-12-2017 15:00 Zundert JO19-1 SC Gastel JO19-1 52865 3-0
C 09-12-2017 14:30 DSE JO19-1 VVR JO19-1 54475 2-1
C 06-12-2017 19:45 VVR JO19-1 SC Gastel JO19-1 54437 0-3
C 02-12-2017 14:30 VVR JO19-1 Hoeven JO19-1 52474 1-2
C 02-12-2017 14:00 Internos JO19-1 Groen Wit JO19-1 52973 1-4
C 02-12-2017 14:30 Victoria'03 JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 53929 2-0
C 02-12-2017 14:30 SC Gastel JO19-1 BSC JO19-1 53959 0-1
C 02-12-2017 14:45 Moerse Boys JO19-1 DSE JO19-1 54267 7-0
C 25-11-2017 15:15 Groen Wit JO19-1 Moerse Boys JO19-1 53200 4-2
C 25-11-2017 15:00 Beek Vooruit JO19-1 DSE JO19-1 54302 7-3
C 25-11-2017 15:00 Zundert JO19-1 Internos JO19-1 53519 0-0
C 25-11-2017 14:30 BSC JO19-1 Victoria'03 JO19-1 52601 0-1
C 18-11-2017 14:30 SC Gastel JO19-1 Hoeven JO19-1 52328 3-3
C 18-11-2017 14:30 BSC JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 53118 2-2
C 18-11-2017 14:30 Victoria'03 JO19-1 VVR JO19-1 52725 1-4
C 18-11-2017 14:45 Moerse Boys JO19-1 Zundert JO19-1 54091 4-4
C 18-11-2017 15:00 DSE JO19-1 Groen Wit JO19-1 52326 0-4
C 11-11-2017 15:00 Groen Wit JO19-1 BSC JO19-1 53993 6-2
C 11-11-2017 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Internos JO19-1 52753 7-1
C 11-11-2017 15:00 Zundert JO19-1 Victoria'03 JO19-1 53955 12-2
C 11-11-2017 15:00 Hoeven JO19-1 DSE JO19-1 53138 0-4
C 11-11-2017 14:00 VVR JO19-1 Moerse Boys JO19-1 53028 1-7
C 04-11-2017 15:30 Groen Wit JO19-1 Hoeven JO19-1 53182 4-3
C 04-11-2017 15:00 Zundert JO19-1 VVR JO19-1 54214 1-1
C 04-11-2017 11:15 Beek Vooruit JO19-1 SC Gastel JO19-1 53586 1-1
C 04-11-2017 14:45 Moerse Boys JO19-1 Victoria'03 JO19-1 53301 6-0
C 04-11-2017 14:30 BSC JO19-1 Internos JO19-1 53414 4-1
C 28-10-2017 14:30 VVR JO19-1 BSC JO19-1 53894 0-3
C 28-10-2017 14:00 Internos JO19-1 Moerse Boys JO19-1 53801 3-6
C 28-10-2017 14:30 SC Gastel JO19-1 Groen Wit JO19-1 53188 1-0
C 28-10-2017 14:30 Victoria'03 JO19-1 DSE JO19-1 53459 2-5
C 28-10-2017 15:00 Hoeven JO19-1 Zundert JO19-1 53583 0-1
C 14-10-2017 15:00 Beek Vooruit JO19-1 VVR JO19-1 52489 6-1
C 14-10-2017 14:45 Moerse Boys JO19-1 SC Gastel JO19-1 52987 2-1
C 14-10-2017 14:30 BSC JO19-1 Hoeven JO19-1 52940 2-2
C 14-10-2017 14:30 DSE JO19-1 Internos JO19-1 52375 3-2
C 14-10-2017 15:30 Groen Wit JO19-1 Zundert JO19-1 53502 0-3
C 07-10-2017 14:00 Internos JO19-1 Victoria'03 JO19-1 53974 1-2
C 07-10-2017 14:30 SC Gastel JO19-1 DSE JO19-1 53368 2-5
C 07-10-2017 14:30 VVR JO19-1 Groen Wit JO19-1 52213 1-2
C 07-10-2017 15:00 Hoeven JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 53691 1-2
C 07-10-2017 15:00 Zundert JO19-1 BSC JO19-1 53987 6-0
C 30-09-2017 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Zundert JO19-1 52995 5-1
C 30-09-2017 14:00 Internos JO19-1 VVR JO19-1 54046 1-0
C 30-09-2017 14:30 Victoria'03 JO19-1 SC Gastel JO19-1 53953 2-3
C 30-09-2017 14:30 DSE JO19-1 BSC JO19-1 54292 5-0
C 30-09-2017 14:45 Moerse Boys JO19-1 Hoeven JO19-1 53401 6-2
C 23-09-2017 14:30 SC Gastel JO19-1 Internos JO19-1 52853 0-2
C 23-09-2017 15:00 Zundert JO19-1 DSE JO19-1 54476 1-1
C 23-09-2017 12:45 Hoeven JO19-1 Victoria'03 JO19-1 54445 1-2
C 23-09-2017 14:30 BSC JO19-1 Moerse Boys JO19-1 54243 1-3
C 23-09-2017 15:20 Groen Wit JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 53317 5-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO19-1 9 7 1 1 22 33 12 21 0
2 Beek Vooruit JO19-1 9 5 3 1 18 32 18 14 0
3 Moerse Boys JO19-1 9 5 1 3 16 32 23 9 0
4 Baronie JO19-2 9 4 3 2 15 36 19 17 0
5 Zundert JO19-1 9 4 2 3 14 29 24 5 0
6 Bavel JO19-1 9 3 4 2 13 20 15 5 0
7 JEKA JO19-2 9 4 0 5 12 19 29 -10 0
8 Hoeven JO19-1 9 2 3 4 9 26 30 -4 0
9 Victoria'03 JO19-1 9 1 2 6 5 11 36 -25 0
10 DIA JO19-1 9 0 1 8 1 8 40 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO19-1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
2 Beek Vooruit JO19-1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO19-1 10 8 0 2 24 32 18 14 0
2 Moerse Boys JO19-1 10 7 2 1 23 44 17 27 0
3 DSE JO19-1 10 6 1 3 19 28 26 2 0
4 Zundert JO19-1 9 5 3 1 18 32 13 19 0
5 Beek Vooruit JO19-1 10 5 3 2 18 34 18 16 0
6 Victoria'03 JO19-1 10 4 0 6 12 16 35 -19 0
7 SC Gastel JO19-1 10 3 2 5 11 14 19 -5 0
8 BSC JO19-1 10 3 2 5 11 15 26 -11 0
9 Hoeven JO19-1 10 2 2 6 8 19 25 -6 0
10 VVR JO19-1 10 1 1 8 4 10 28 -18 0
11 Internos JO19-1 9 2 0 7 3 12 31 -19 3

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-07-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 25-07-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 01-08-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 08-08-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 15-08-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 22-08-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 29-08-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 05-09-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 12-09-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 19-09-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 26-09-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 03-10-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 10-10-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 17-10-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 24-10-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 31-10-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 07-11-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 14-11-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 21-11-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 28-11-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 05-12-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 12-12-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 19-12-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 26-12-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 02-01-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 09-01-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 16-01-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 23-01-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 30-01-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 06-02-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 13-02-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 20-02-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 27-02-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 06-03-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 13-03-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 20-03-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 27-03-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 03-04-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 10-04-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 17-04-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 24-04-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 01-05-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 08-05-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 15-05-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 22-05-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 29-05-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 05-06-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 12-06-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 19-06-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 26-06-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
dinsdag 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-07-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 25-07-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 01-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 08-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 15-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 22-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 29-08-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 05-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 12-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 19-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 26-09-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 03-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 10-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 17-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 24-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 31-10-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 07-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 14-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 21-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 28-11-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 05-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 12-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 19-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 26-12-17 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 02-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 09-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 16-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 23-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 30-01-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 06-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 13-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 20-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 27-02-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 06-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 13-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 20-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 27-03-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 03-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 10-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 17-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 24-04-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 01-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 08-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 15-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 22-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 29-05-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 05-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 12-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 19-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
di 26-06-18 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 10 Keepers training gaat_door
donderdag 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 13-07-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 20-07-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 27-07-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 03-08-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 10-08-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 17-08-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 24-08-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 31-08-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 07-09-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 14-09-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 21-09-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 28-09-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 05-10-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 12-10-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 19-10-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 26-10-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 02-11-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 09-11-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 16-11-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 23-11-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 30-11-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 07-12-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 14-12-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 21-12-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 28-12-17 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 04-01-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 11-01-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 18-01-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 25-01-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 01-02-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 08-02-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 15-02-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 22-02-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 01-03-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 08-03-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 15-03-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 22-03-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 29-03-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 05-04-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 12-04-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 19-04-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 26-04-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 03-05-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 10-05-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 17-05-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 24-05-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 31-05-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 07-06-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 14-06-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 21-06-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 28-06-18 18:45 - 20:15 K A1 + A2 07 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven