Op deze pagina vind je de actuele standen van alle teams van v.v. Beek Vooruit. De informatie is gebaseerd op informatie van KNVB Dataservice (via Sportlink).

Beek Vooruit 1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Yerseke 1 3 2 0 1 6 8 6 2 0
2 EBOH 1 3 1 1 1 4 7 4 3 0
3 Oranje Wit 1 3 1 1 1 4 5 5 0 0
4 Beek Vooruit 1 3 1 0 2 3 6 11 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto 1 11 8 2 1 26 20 4 16 0
2 Cluzona 1 11 8 2 1 26 22 9 13 0
3 SC Kruisland 1 11 7 1 3 22 16 13 3 0
4 VOAB 1 11 5 4 2 19 18 11 7 0
5 Madese Boys 1 11 5 4 2 19 22 16 6 0
6 Roosendaal 1 11 5 3 3 18 22 15 7 0
7 Rijen 1 11 6 0 5 18 20 21 -1 0
8 WSC 1 11 4 3 4 15 19 19 0 0
9 Uno Animo 1 11 3 3 5 12 16 17 -1 0
10 TSC 1 11 3 3 5 12 13 16 -3 0
11 Beek Vooruit 1 11 2 4 5 10 17 23 -6 0
12 JEKA 1 11 2 3 6 9 10 19 -9 0
13 FC Tilburg 1 11 1 1 9 4 11 29 -18 0
14 DESK 1 11 0 3 8 3 10 24 -14 0

Beek Vooruit 2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 2 11 7 2 2 23 38 27 11 0
2 Moerse Boys 2 11 7 1 3 22 30 17 13 0
3 JEKA 2 11 7 1 3 22 20 10 10 0
4 Rijen 2 11 6 3 2 21 36 15 21 0
5 VOAB 2 11 5 4 2 19 44 23 21 0
6 TSC 2 11 6 0 5 18 25 27 -2 0
7 Hoeven 2 11 5 2 4 17 20 20 0 0
8 WSC 2 11 5 2 4 17 21 23 -2 0
9 Beek Vooruit 2 10 4 2 4 14 16 15 1 0
10 DESK 2 11 2 3 6 9 25 37 -12 0
11 Dubbeldam 2 9 2 2 5 8 19 33 -14 0
12 Groen Wit 2 10 2 2 6 8 16 31 -15 0
13 Were Di 2 11 2 2 7 8 18 33 -15 0
14 RCD 2 11 1 2 8 5 20 37 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sprundel 2 3 3 0 0 9 11 1 10 0
2 Beek Vooruit 2 3 2 0 1 6 14 7 7 0
3 Victoria'03 2 3 1 0 2 3 5 8 -3 0
4 Unitas'30 3 3 0 0 3 0 1 15 -14 0

Beek Vooruit 3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dubbeldam 3 10 8 0 2 24 34 15 19 0
2 Halsteren 3 10 5 3 2 18 28 17 11 0
3 VVR 3 11 5 2 4 17 24 18 6 0
4 Nieuw Borgvliet 3 8 5 1 2 16 22 17 5 0
5 RCD 3 9 4 2 3 14 20 19 1 0
6 Unitas'30 4 11 4 1 6 13 26 28 -2 0
7 Sprundel 3 11 3 4 4 13 21 29 -8 0
8 DEVO 2 10 3 3 4 12 25 25 0 0
9 Victoria'03 3 10 3 2 5 11 15 16 -1 0
10 Beek Vooruit 3 10 3 2 5 11 18 28 -10 0
11 IFC 2 9 3 1 5 10 21 34 -13 0
12 SC Gastel 5 9 2 1 6 7 17 25 -8 0

Beek Vooruit 4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 IFC 3 10 8 0 2 24 29 11 18 0
2 Dongen 3 10 7 0 3 21 54 24 30 0
3 JEKA 7 9 5 1 3 16 45 20 25 0
4 UVV'40 2 9 4 2 3 14 31 21 10 0
5 VCW 2 9 4 2 3 14 15 17 -2 0
6 Madese Boys 3 9 4 2 3 14 22 26 -4 0
7 Baronie 2 9 4 0 5 12 15 27 -12 0
8 Beek Vooruit 4 9 3 2 4 11 20 18 2 0
9 Boeimeer 2 9 2 2 5 8 18 39 -21 0
10 DIA 3 8 1 4 3 7 15 21 -6 0
11 ZBC'97 2 9 0 1 8 1 12 52 -40 0

Beek Vooruit 4



Beek Vooruit 5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WDS'19 4 3 3 0 0 9 17 4 13 0
2 Advendo 2 3 1 0 2 3 8 8 0 0
3 Internos 2 3 1 0 2 3 7 10 -3 0
4 Beek Vooruit 5 3 1 0 2 3 4 14 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Internos 5 9 8 0 1 24 44 26 18 0
2 Baronie 5 10 6 3 1 21 40 11 29 0
3 Beek Vooruit 5 11 6 2 3 20 42 25 17 0
4 Virtus 3 8 5 2 1 17 38 23 15 0
5 DSE 3 10 5 1 4 16 39 27 12 0
6 Raptim 1 10 5 1 4 16 36 26 10 0
7 ZBC'97 3 7 3 1 3 10 22 25 -3 0
8 JEKA 12 8 3 1 4 10 28 36 -8 0
9 Oosterhout 4 10 3 0 7 9 31 36 -5 0
10 Terheijden 4 9 2 0 7 6 23 40 -17 0
11 IFC 4 8 1 0 7 3 13 50 -37 0
12 TSC 4 6 0 1 5 1 7 38 -31 0

Beek Vooruit 6

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal 5 9 8 1 0 25 44 6 38 0
2 SAB 2 11 8 1 2 25 41 21 20 0
3 WDS'19 4 9 7 0 2 21 49 21 28 0
4 RCD 5 11 7 0 4 21 26 21 5 0
5 Internos 4 10 5 4 1 19 30 13 17 0
6 Baronie 3 11 6 1 4 19 28 28 0 0
7 Moerse Boys 4 10 3 0 7 9 13 26 -13 0
8 Beek Vooruit 6 8 2 1 5 7 10 21 -11 0
9 FC Dordrecht Amateurs 3 7 2 0 5 6 18 41 -23 0
10 Groen Wit 3 9 2 0 7 6 13 35 -22 0
11 JEKA 13 8 1 1 6 4 9 28 -19 0
12 DIA 6 11 1 1 9 4 20 40 -20 0

Beek Vooruit 7

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 7 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 Beek Vooruit 7 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie 8 9 6 1 2 19 34 13 21 0
2 Gesta 3 10 6 1 3 19 30 12 18 0
3 ZBC'97 4 10 6 0 4 18 39 30 9 0
4 Groen Wit 6 10 5 2 3 17 38 29 9 0
5 TSVV Merlijn 4 6 4 1 1 13 22 17 5 0
6 VV Papendrecht 2 8 4 1 3 13 56 24 32 0
7 Beek Vooruit 7 7 3 2 2 11 26 19 7 0
8 SC Emma 3 7 3 1 3 10 24 16 8 0
9 Bavel 8 8 2 1 5 7 24 26 -2 0
10 TSC 6 8 2 0 6 6 26 44 -18 0
11 JEKA 15 9 0 0 9 0 5 94 -89 0

Beek Vooruit 8

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Dordrecht Amateurs 4 10 9 1 0 28 53 19 34 0
2 Victoria'03 4 9 7 0 2 21 37 12 25 0
3 Groen Wit 5 9 6 1 2 19 26 11 15 0
4 Hoeven 4 9 6 0 3 18 23 20 3 0
5 JEKA 16 8 5 1 2 16 37 17 20 0
6 VVR 4 10 4 2 4 14 30 25 5 0
7 Unitas'30 6 11 4 1 6 13 42 32 10 0
8 Wernhout 3 9 3 1 5 10 17 16 1 0
9 RSV 3 7 2 3 2 9 18 16 2 0
10 Beek Vooruit 8 10 2 2 6 8 24 47 -23 0
11 DSE 4 10 2 0 8 6 14 52 -38 0
12 Moerse Boys 6 10 0 0 10 0 11 65 -54 0

Beek Vooruit 9

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit 5 3 2 1 0 7 10 4 6 0
2 SAB 4 3 1 2 0 5 7 4 3 0
3 Beek Vooruit 9 3 1 1 1 4 5 6 -1 0
4 VVR 5 3 0 0 3 0 4 12 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Right'Oh 5 10 10 0 0 30 53 12 41 0
2 Be Ready 3 11 8 0 3 24 35 23 12 0
3 RFC 3 10 7 0 3 21 28 19 9 0
4 Dussense Boys 3 10 6 0 4 18 29 23 6 0
5 SSW 4 10 5 0 5 15 17 31 -14 0
6 SC Emma 6 10 4 2 4 14 29 28 1 0
7 HZ'75 2 9 4 0 5 12 30 28 2 0
8 Madese Boys 4 10 3 1 6 10 24 28 -4 0
9 Irene'58 4 9 3 1 5 9 29 35 -6 1
10 Unitas 3 9 3 0 6 9 15 33 -18 0
11 Beek Vooruit 9 10 3 0 7 9 38 35 3 0
12 JEKA 18 8 0 0 8 0 11 43 -32 0

Beek Vooruit 10

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HZ'75 2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
2 Beek Vooruit 10 1 0 0 1 0 1 4 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Noordhoek 2 7 6 1 0 19 25 5 20 0
2 SVC 2 8 6 1 1 19 34 10 24 0
3 Beek Vooruit 10 8 6 1 1 19 31 17 14 0
4 Dubbeldam 5 8 5 1 2 16 41 23 18 0
5 RCD 6 9 4 2 3 14 33 25 8 0
6 SC Emma 4 9 4 2 3 14 23 22 1 0
7 DEVO 3 7 4 1 2 13 25 19 6 0
8 SVC 4 9 2 1 6 7 20 42 -22 0
9 Victoria'03 7 9 2 0 7 6 15 47 -32 0
10 ST TPO/VOV 2 10 2 0 8 6 16 39 -23 0
11 Virtus 4 8 0 0 8 0 12 26 -14 0

Beek Vooruit 11

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wernhout 4 10 9 0 1 27 37 8 29 0
2 Sprundel 5 9 6 2 1 20 36 13 23 0
3 Unitas'30 8 9 6 1 2 19 30 14 16 0
4 RSV 4 8 6 0 2 18 31 13 18 0
5 Moerse Boys 5 9 6 0 3 18 22 16 6 0
6 DSE 5 10 6 0 4 18 38 27 11 0
7 Schijf 4 8 3 0 5 9 11 26 -15 0
8 Victoria'03 5 9 3 0 6 9 19 27 -8 0
9 Beek Vooruit 11 9 2 1 6 7 8 17 -9 0
10 Achtmaal 3 10 1 0 9 3 7 36 -29 0
11 Zundert 4 9 0 0 9 0 7 49 -42 0

Beek Vooruit 12

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Schijf 5 10 8 1 1 25 29 8 21 0
2 Achtmaal 4 10 6 2 2 20 29 22 7 0
3 PCP 5 11 6 2 3 20 38 19 19 0
4 Boeimeer 5 11 5 3 3 18 26 24 2 0
5 Moerse Boys 7 11 6 0 5 18 26 24 2 0
6 Hoeven 5 7 4 1 2 13 25 13 12 0
7 Unitas'30 7 9 4 1 4 13 18 18 0 0
8 Wernhout 5 11 4 1 6 13 29 38 -9 0
9 VVR 5 10 2 4 4 10 12 14 -2 0
10 Sprundel 6 9 2 3 4 9 19 36 -17 0
11 Zundert 5 8 1 2 5 5 13 17 -4 0
12 Beek Vooruit 12 9 0 0 9 0 8 39 -31 0

Beek Vooruit 13

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Emma 5 9 8 0 1 24 38 9 29 0
2 ST TPO/VOV 3 10 8 0 2 24 38 20 18 0
3 HZ'75 3 9 7 0 2 21 33 20 13 0
4 DIA 8 10 5 1 4 16 32 23 9 0
5 Boeimeer 4 10 5 0 5 15 23 37 -14 0
6 Terheijden 6 10 4 1 5 13 19 24 -5 0
7 Beek Vooruit 13 7 3 1 3 10 28 15 13 0
8 Hardinxveld 2 10 3 1 6 10 21 25 -4 0
9 VV Papendrecht 3 8 3 0 5 9 19 21 -2 0
10 Madese Boys 5 9 2 2 5 8 15 27 -12 0
11 VCW 4 10 0 0 10 0 8 53 -45 0

Beek Vooruit O23



Beek Vooruit 2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Moerse Boys 2 11 7 2 2 23 39 19 20 0
2 Boeimeer 5 10 7 1 2 22 39 15 24 0
3 UVV'40 2 9 5 1 3 16 26 27 -1 0
4 Bavel 3 10 4 4 2 16 27 28 -1 0
5 TVC Breda 2 8 5 0 3 15 20 20 0 0
6 Beek Vooruit 2 9 4 1 4 13 21 23 -2 0
7 DVO'60 2 10 3 3 4 12 23 25 -2 0
8 Alliance 2 10 3 2 5 11 28 28 0 0
9 BSC 2 8 3 1 4 10 22 14 8 0
10 The Gunners 3 7 2 2 3 8 20 24 -4 0
11 VVR 2 8 1 1 6 4 10 29 -19 0
12 Rood-Wit W 2 8 1 0 7 3 9 32 -23 0

Beek Vooruit ZA2



Beek Vooruit VR1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Kruisland VR1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
2 Beek Vooruit VR1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sprundel VR1 11 9 1 1 28 35 8 27 0
2 TSC VR1 10 8 2 0 26 41 13 28 0
3 Boeimeer VR1 10 7 2 1 23 43 6 37 0
4 Achtmaal VR1 10 6 0 4 18 25 19 6 0
5 Beek Vooruit VR1 9 5 1 3 16 20 26 -6 0
6 Wernhout VR1 8 5 0 3 15 15 19 -4 0
7 DSE VR2 9 4 1 4 13 16 20 -4 0
8 Baronie VR2 11 3 1 7 10 12 20 -8 0
9 VVR VR2 10 3 0 7 9 18 30 -12 0
10 Terheijden VR1 9 2 0 7 6 13 28 -15 0
11 Waspik VR1 10 2 0 8 6 16 36 -20 0
12 Schijf VR2 9 0 0 9 0 2 31 -29 0

Beek Vooruit 1 45+

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus 45+1 12 8 1 3 25 21 8 13 0
2 Madese Boys 45+2 12 7 3 2 24 21 9 12 0
3 Beek Vooruit 45+1 12 4 2 6 14 11 19 -8 0
4 HZ'75 45+1 12 2 0 10 6 10 27 -17 0

Beek Vooruit 2 45+

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W 45+1 12 8 3 1 27 23 8 15 0
2 Beek Vooruit 45+2 12 4 4 4 16 9 9 0 0
3 VVR 45+1 12 4 4 4 16 15 20 -5 0
4 Chaam 45+2 12 1 3 8 6 16 26 -10 0

Beek Vooruit 35+

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RSV 35+2 12 7 1 4 22 29 17 12 0
2 Beek Vooruit 35+1 12 7 1 4 22 29 23 6 0
3 The Gunners 35+2 12 5 1 6 16 17 19 -2 0
4 WDS'19 35+2 12 2 3 7 9 16 32 -16 0

Beek Vooruit JG1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GSBW JG2G 6 5 1 0 16 38 20 18 0
2 EBOH JG1G 6 3 1 2 10 30 29 1 0
3 Beek Vooruit JG1 6 3 0 3 9 29 24 5 0
4 Jong Brabant JG1 6 0 0 6 0 25 49 -24 0

Beek Vooruit JO19-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO19-1 2 2 0 0 6 11 4 7 0
2 JEKA JO19-1 2 1 0 1 3 6 8 -2 0
3 Beek Vooruit JO19-1 2 0 0 2 0 2 7 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSV Gudok JO19-1 8 8 0 0 24 30 7 23 0
2 Beek Vooruit JO19-1 9 8 0 1 24 47 12 35 0
3 RWB JO19-1 8 6 1 1 19 31 12 19 0
4 Waspik JO19-1 8 5 0 3 15 20 21 -1 0
5 Madese Boys JO19-1 9 5 0 4 15 24 20 4 0
6 Rijen JO19-1 9 4 1 4 13 18 27 -9 0
7 FC Tilburg JO19-1 8 3 2 3 11 23 16 7 0
8 DESK JO19-1 9 1 3 5 6 15 26 -11 0
9 The White Boys JO19-1 8 2 2 4 5 22 25 -3 3
10 SV Reeshof JO19-1 9 1 2 6 5 23 37 -14 0
11 DIA JO19-1 8 2 1 5 4 17 24 -7 3
12 Oosterhout JO19-1 11 1 0 10 3 11 54 -43 0

Beek Vooruit JO19-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO19-2 3 2 1 0 7 11 8 3 0
2 Sprundel JO19-1 3 1 1 1 4 11 8 3 0
3 Beek Vooruit JO19-2 3 1 1 1 4 10 10 0 0
4 Rood-Wit W JO19-1 3 0 1 2 1 7 13 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO19-2 9 7 1 1 22 27 11 16 0
2 Gloria UC JO19-1 9 5 0 4 15 33 18 15 0
3 Olympia'60 JO19-1 6 4 1 1 13 16 11 5 0
4 RFC JO19-2 8 4 1 3 13 21 14 7 0
5 SCO JO19-1 8 4 1 3 13 25 23 2 0
6 The Gunners JO19-1 7 3 3 1 12 19 13 6 0
7 UVV'40 JO19-1 8 3 1 4 10 14 21 -7 0
8 RKDVC JO19-2 8 3 0 5 9 18 31 -13 0
9 Chaam JO19-1 8 2 1 5 7 20 29 -9 0
10 Sarto JO19-3 9 1 3 5 6 11 24 -13 0
11 VOAB JO19-2 8 1 2 5 5 9 18 -9 0

Beek Vooruit JO19-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO19-3 1 1 0 0 3 4 3 1 0
2 Roosendaal JO19-3 1 0 0 1 0 3 4 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal JO19-2 9 9 0 0 27 61 9 52 0
2 DFC JO19-1 8 7 1 0 22 29 9 20 0
3 FC Bergen JO19-1 7 5 1 1 16 35 12 23 0
4 Beek Vooruit JO19-3 7 4 1 2 13 28 18 10 0
5 Kogelvangers JO19-1 6 4 0 2 12 19 17 2 0
6 Oranje Wit JO19-3 8 3 1 4 10 21 20 1 0
7 RSV JO19-1 8 2 1 5 7 15 19 -4 0
8 DSE JO19-2 8 2 1 5 7 14 30 -16 0
9 Sprundel JO19-2 8 1 1 6 4 13 36 -23 0
10 JEKA JO19-4 9 1 1 7 4 9 38 -29 0
11 Dubbeldam JO19-3 8 1 0 7 3 11 47 -36 0

Beek Vooruit JO19-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Madese Boys JO19-2 3 2 1 0 7 13 7 6 0
2 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 3 2 0 1 6 18 7 11 0
3 Beek Vooruit JO19-4 3 0 2 1 2 6 10 -4 0
4 Wieldrecht JO19-2 3 0 1 2 1 6 19 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO19-2 10 9 1 0 28 42 15 27 0
2 Beek Vooruit JO19-4 8 6 1 1 19 33 12 21 0
3 Baronie JO19-4 9 6 0 3 18 28 13 15 0
4 JEKA JO19-5 9 6 0 3 18 33 20 13 0
5 VVR JO19-2 10 6 0 4 18 39 20 19 0
6 Boeimeer JO19-2 10 5 2 3 17 38 30 8 0
7 Unitas'30 JO19-3 10 5 0 5 15 33 44 -11 0
8 Zundert JO19-2 10 2 4 4 10 19 28 -9 0
9 Gesta JO19-1G 9 2 2 5 8 21 31 -10 0
10 TSC JO19-3 10 2 1 7 7 22 39 -17 0
11 Chaam JO19-2 10 2 0 8 6 13 44 -31 0
12 Bavel JO19-2 9 0 1 8 1 13 38 -25 0

Beek Vooruit JO19-5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO19-3 3 3 0 0 9 33 2 31 0
2 TVC Breda JO19-2 3 2 0 1 6 24 6 18 0
3 JEKA JO19-6 3 1 0 2 3 5 19 -14 0
4 Beek Vooruit JO19-5 3 0 0 3 0 1 36 -35 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 9 8 0 1 24 65 14 51 0
2 Madese Boys JO19-3 10 7 1 2 22 47 16 31 0
3 Unitas'30 JO19-4 10 7 0 3 21 39 20 19 0
4 DFC JO19-2 9 6 1 2 19 31 17 14 0
5 Internos JO19-2 10 6 1 3 19 42 32 10 0
6 Roosendaal JO19-5 10 6 0 4 18 44 31 13 0
7 Noordhoek JO19-1 10 5 2 3 17 41 32 9 0
8 Beek Vooruit JO19-5 8 2 1 5 7 20 48 -28 0
9 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 9 2 1 6 7 26 58 -32 0
10 JEKA JO19-7 9 1 1 7 4 19 46 -27 0
11 Terheijden JO19-2 10 0 3 7 3 14 43 -29 0
12 VV Papendrecht JO19-2 8 0 1 7 1 16 47 -31 0

Beek Vooruit JO17-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal JO17-2 3 2 1 0 7 11 4 7 0
2 Beek Vooruit JO17-1 3 1 1 1 4 8 7 1 0
3 VVR JO17-1 3 1 0 2 3 8 9 -1 0
4 Baronie JO17-2 3 1 0 2 3 4 11 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kloetinge JO17-1 11 10 1 0 31 44 10 34 0
2 Oranje Wit JO17-1 11 8 3 0 27 28 11 17 0
3 Dongen JO17-1 11 8 0 3 24 32 20 12 0
4 Barendrecht JO17-1 10 7 1 2 22 28 10 18 0
5 TSC JO17-1 11 7 0 4 21 34 20 14 0
6 ODC JO17-1 11 4 3 4 15 26 28 -2 0
7 WSC JO17-1 11 4 1 6 13 20 34 -14 0
8 MOC'17 JO17-1 11 4 0 7 12 16 25 -9 0
9 SC 't Zand JO17-1 10 2 1 7 7 12 26 -14 0
10 OJC ROSMALEN JO17-2 11 2 1 8 7 17 33 -16 0
11 Beek Vooruit JO17-1 11 2 1 8 7 18 39 -21 0
12 VOAB JO17-1 11 1 0 10 3 19 38 -19 0

Beek Vooruit JO17-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WDS'19 JO17-1 2 1 1 0 4 12 2 10 0
2 Unitas'30 JO17-2 2 1 1 0 4 11 1 10 0
3 Beek Vooruit JO17-2 2 0 0 2 0 1 21 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO17-5 9 8 1 0 25 36 13 23 0
2 Baronie JO17-4 8 7 0 1 21 33 12 21 0
3 Rijen JO17-2 9 6 1 2 19 32 15 17 0
4 SCO JO17-1 9 5 1 3 16 48 13 35 0
5 Unitas'30 JO17-3 9 4 1 4 13 34 23 11 0
6 RFC JO17-2 9 4 1 4 13 25 24 1 0
7 Beek Vooruit JO17-2 9 3 2 4 11 20 27 -7 0
8 TSV Gudok JO17-3 8 2 2 4 8 14 20 -6 0
9 UVV'40 JO17-1 8 2 0 6 6 18 27 -9 0
10 Groen Wit JO17-1 8 1 1 6 4 14 54 -40 0
11 Olympia'60 JO17-1 8 0 0 8 0 6 52 -46 0

Beek Vooruit JO17-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Drechtstreek JO17-2 3 3 0 0 9 18 3 15 0
2 Beek Vooruit JO17-3 3 2 0 1 6 19 4 15 0
3 RCD JO17-2 3 1 0 2 3 8 13 -5 0
4 WDS'19 JO17-2 3 0 0 3 0 1 26 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dongen JO17-5 7 6 1 0 19 49 3 46 0
2 Dussense Boys JO17-1G 6 5 1 0 16 49 7 42 0
3 Be Ready JO17-1 7 5 0 2 15 32 13 19 0
4 Beek Vooruit JO17-3 7 4 0 3 12 27 19 8 0
5 SCO JO17-2 6 2 2 2 8 13 15 -2 0
6 Sleeuwijk JO17-2 8 2 2 4 8 22 46 -24 0
7 Terheijden JO17-1 7 2 1 4 7 12 26 -14 0
8 SC 't Zand JO17-8 7 1 1 5 4 16 35 -19 0
9 Waspik JO17-2 7 0 0 7 0 11 67 -56 0

Beek Vooruit JO16-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO16-1 3 3 0 0 9 16 8 8 0
2 Beek Vooruit JO16-1 3 1 1 1 4 15 6 9 0
3 RSV JO16-1 3 1 0 2 3 9 19 -10 0
4 Unitas'30 JO16-1 3 0 1 2 1 7 14 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO16-1 9 8 0 1 24 50 11 39 0
2 Baardwijk JO16-1 8 7 0 1 21 49 9 40 0
3 Rood-Wit W JO16-1 9 7 0 2 21 49 15 34 0
4 Chaam JO16-1 9 5 1 3 16 52 27 25 0
5 Unitas'30 JO16-1 9 5 1 3 16 43 21 22 0
6 DIA JO16-1 8 5 0 3 15 50 37 13 0
7 SV Reeshof Jo16-1 9 4 0 5 12 18 22 -4 0
8 UVV'40 JO16-1 8 2 0 6 6 13 39 -26 0
9 Roosendaal JO16-3 8 2 0 6 6 14 50 -36 0
10 Emplina JO16-2 9 2 0 7 6 19 49 -30 0
11 TSV Gudok JO16-2 10 0 0 10 0 11 88 -77 0

Beek Vooruit JO16-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Lepelstraatse Boys JO16-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
2 Beek Vooruit JO16-2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO16-2 3 2 1 0 7 15 6 9 0
2 Unitas'30 JO16-2 3 1 2 0 5 12 9 3 0
3 Right'Oh JO16-1G 3 1 1 1 4 9 9 0 0
4 OVV'67 JO16-1 3 0 0 3 0 6 18 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO16-2 9 9 0 0 27 50 9 41 0
2 Drechtstreek JO16-2 9 7 0 2 21 36 14 22 0
3 Irene'58 JO16-1 8 6 0 2 18 37 15 22 0
4 Beek Vooruit JO16-2 9 5 2 2 17 27 15 12 0
5 Boeimeer JO16-2 9 4 3 2 15 28 24 4 0
6 De Fendert JO16-1 9 3 3 3 12 22 20 2 0
7 RSV JO16-1 8 3 0 5 9 20 32 -12 0
8 Unitas'30 JO16-2 8 3 0 5 9 8 28 -20 0
9 Madese Boys JO16-1 10 2 2 6 8 27 44 -17 0
10 Steenbergen JO16-1 10 2 1 7 7 10 23 -13 0
11 IFC JO16-2 7 1 2 4 5 18 27 -9 0
12 TSC JO16-2 10 1 1 8 4 19 51 -32 0

Beek Vooruit JO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO15-1 3 3 0 0 9 23 3 20 0
2 Beek Vooruit JO15-1 3 2 0 1 6 18 10 8 0
3 Baronie JO15-2 3 0 1 2 1 6 14 -8 0
4 Boeimeer JO15-1 3 0 1 2 1 6 26 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terneuzen JO15-1 9 8 1 0 25 45 7 38 0
2 Bavel JO15-1 10 6 2 2 20 18 19 -1 0
3 Virtus JO15-1 9 6 0 3 18 16 14 2 0
4 Beek Vooruit JO15-1 9 4 3 2 15 26 14 12 0
5 DIA JO15-1 9 4 2 3 14 29 16 13 0
6 Halsteren JO15-1 9 3 2 4 11 22 26 -4 0
7 Zeelandia Middelburg JO15-1 9 2 4 3 10 13 13 0 0
8 RBC JO15-2 9 3 0 6 9 17 27 -10 0
9 Steenbergen JO15-1 9 3 0 6 9 10 23 -13 0
10 Baronie JO15-2 9 2 0 7 6 6 30 -24 0
11 Luctor Heinkenszand JO15-1 9 1 2 6 5 10 23 -13 0

Beek Vooruit JO15-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO15-4 3 2 1 0 7 23 3 20 0
2 Virtus JO15-2 3 2 1 0 7 8 5 3 0
3 Beek Vooruit JO15-2 3 1 0 2 3 4 16 -12 0
4 Seolto JO15-1G 3 0 0 3 0 5 16 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO15-3 10 9 0 1 27 64 10 54 0
2 TVC Breda JO15-1 10 8 0 2 24 48 16 32 0
3 WSC JO15-4 10 7 1 2 22 46 17 29 0
4 Olympia'60 JO15-1 10 6 0 4 18 46 27 19 0
5 JEKA JO15-7 10 5 2 3 17 32 27 5 0
6 Dongen JO15-3 9 5 0 4 15 26 22 4 0
7 DIA JO15-2 10 4 1 5 13 29 23 6 0
8 Unitas'30 JO15-4 10 4 0 6 12 28 43 -15 0
9 ONI JO15-1 9 3 1 5 10 36 35 1 0
10 VCW JO15-1 9 3 1 5 10 31 41 -10 0
11 Beek Vooruit JO15-2 9 0 1 8 1 8 67 -59 0
12 Baronie JO15-5 10 0 1 9 1 10 76 -66 0

Beek Vooruit JO15-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO15-3 3 2 1 0 7 31 5 26 0
2 JEKA JO15-7 3 2 1 0 7 24 6 18 0
3 WDS'19 JO15-1 3 0 1 2 1 6 25 -19 0
4 Beek Vooruit JO15-3 3 0 1 2 1 1 26 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren JO15-3 10 9 0 1 27 54 17 37 0
2 Unitas'30 JO15-3 9 6 2 1 20 61 14 47 0
3 Bruse Boys JO15-1 11 6 2 3 20 54 44 10 0
4 SC Kruisland JO15-1 7 6 1 0 19 77 4 73 0
5 JEKA JO15-6 9 5 3 1 18 32 24 8 0
6 Achtmaal JO15-1 10 4 2 4 14 32 23 9 0
7 Wernhout JO15-1 8 4 0 4 12 37 20 17 0
8 Boeimeer JO15-3 8 4 0 4 12 40 29 11 0
9 Alliance JO15-2 10 3 3 4 12 26 46 -20 0
10 Virtus JO15-3 11 2 1 8 7 26 69 -43 0
11 WDS'19 JO15-1 8 0 4 4 4 21 34 -13 0
12 Beek Vooruit JO15-3 9 1 0 8 3 11 54 -43 0
13 Halsteren JO15-4 8 0 0 8 0 8 101 -93 0

Beek Vooruit JO14-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 S.V. Brandevoort JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JVOZ JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SBC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 TEC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV TOP JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 TSC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 UNA JO14-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Unitas JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 The White Boys JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO14-1 2 2 0 0 6 9 4 5 0
2 Bavel JO14-1 2 1 0 1 3 2 4 -2 0
3 SC 't Zand JO14-1 2 0 0 2 0 3 6 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 The White Boys JO14-1 7 7 0 0 21 39 6 33 0
2 Unitas JO14-1 7 6 0 1 18 35 8 27 0
3 Beek Vooruit JO14-1 7 4 1 2 13 25 12 13 0
4 SC 't Zand JO14-1 6 3 2 1 11 18 9 9 0
5 TSV Gudok JO14-1 7 3 0 4 9 20 12 8 0
6 Bavel JO14-1 7 2 2 3 8 13 17 -4 0
7 VOAB JO14-1 8 2 1 5 7 13 24 -11 0
8 BSC JO14-1 8 2 0 6 6 8 29 -21 0
9 RKDVC Jo14-1 7 0 0 7 0 8 62 -54 0

Beek Vooruit JO14-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO14-1 3 3 0 0 9 17 4 13 0
2 TVC Breda JO14-1 3 2 0 1 6 19 7 12 0
3 Beek Vooruit JO14-2 3 1 0 2 3 10 15 -5 0
4 Zwaluwe JO14-1 3 0 0 3 0 3 23 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 IFC JO14-1 10 8 2 0 26 46 14 32 0
2 Irene'58 JO14-1 9 6 2 1 20 23 6 17 0
3 Roosendaal JO14-1 10 6 1 3 19 46 16 30 0
4 DSE JO14-1 10 6 1 3 19 37 22 15 0
5 Beek Vooruit JO14-2 10 5 3 2 18 40 18 22 0
6 RCD JO14-1 10 6 0 4 18 42 27 15 0
7 SV Noordeloos JO14-1 10 5 2 3 17 28 20 8 0
8 DBGC JO14-1 9 3 3 3 12 16 14 2 0
9 Oranje Wit JO14-2 9 3 0 6 9 41 26 15 0
10 Unitas'30 JO14-4M 10 2 0 8 6 8 43 -35 0
11 Stedoco JO14-1M 9 1 0 8 3 10 54 -44 0
12 Heerjansdam JO14-2 10 0 0 10 0 13 90 -77 0

Beek Vooruit JO14-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO14-2 3 2 1 0 7 8 4 4 0
2 Groen Wit JO14-2 3 2 0 1 6 10 6 4 0
3 Beek Vooruit JO14-3 3 1 0 2 3 7 7 0 0
4 Unitas'30 JO14-3 3 0 1 2 1 3 11 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal JO14-2 10 7 1 2 22 30 21 9 0
2 TVC Breda JO14-2 9 6 3 0 21 35 9 26 0
3 Beek Vooruit JO14-3 9 6 1 2 19 24 8 16 0
4 Advendo JO14-1 9 5 2 2 17 22 29 -7 0
5 DSE JO14-2 9 4 0 5 12 16 18 -2 0
6 Roosendaal JO14-3 9 2 3 4 9 5 18 -13 0
7 Bavel JO14-3 8 2 2 4 8 11 16 -5 0
8 Neerlandia'31 JO14-1 9 2 2 5 8 13 18 -5 0
9 Gesta JO14-1 8 2 1 5 7 12 18 -6 0
10 Unitas'30 JO14-3 9 1 4 4 7 11 17 -6 0
11 Groen Wit JO14-2 9 2 1 6 7 19 26 -7 0

Beek Vooruit MO13-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA MO13-2 3 3 0 0 9 18 3 15 0
2 Sliedrecht MO13-2 3 2 0 1 6 12 5 7 0
3 Beek Vooruit MO13-1 3 1 0 2 3 6 14 -8 0
4 The Gunners MO13-1 3 0 0 3 0 4 18 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BSC MO13-1 10 10 0 0 30 102 1 101 0
2 NOAD'67 MO13-1 10 8 1 1 25 40 6 34 0
3 De Fendert MO13-1 10 7 1 2 22 55 30 25 0
4 Prinsenland MO13-1 10 7 1 2 22 45 34 11 0
5 Nieuw Borgvliet MO13-1 10 7 0 3 21 29 18 11 0
6 BSC MO13-2 10 6 1 3 19 43 51 -8 0
7 Sprundel MO13-1 10 3 2 5 11 24 26 -2 0
8 TSC MO13-2 10 3 1 6 10 14 27 -13 0
9 Achtmaal MO13-1 10 3 0 7 9 18 35 -17 0
10 Wieldrecht MO13-2 10 1 0 9 3 15 53 -38 0
11 Beek Vooruit MO13-1 9 0 1 8 1 3 60 -57 0
12 Moerse Boys MO13-1 9 0 0 9 0 6 53 -47 0

Beek Vooruit MO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 MO15-2 3 2 1 0 7 8 3 5 0
2 Sprundel MO15-1 3 2 1 0 7 9 5 4 0
3 DSE MO15-1 3 0 1 2 1 3 7 -4 0
4 Beek Vooruit MO15-1 3 0 1 2 1 3 8 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA MO15-1 9 8 1 0 25 32 7 25 0
2 DSE MO15-1 9 8 1 0 25 29 5 24 0
3 DIA MO15-1 10 6 1 3 19 32 12 20 0
4 Sprundel MO15-1 9 5 1 3 16 23 13 10 0
5 Unitas'30 MO15-2 9 4 2 3 14 17 16 1 0
6 ST Zundert/Wernhout MO15-1 8 4 1 3 13 13 15 -2 0
7 Moerse Boys MO15-1 8 3 1 4 10 23 19 4 0
8 MOC'17 MO15-2 9 3 0 6 9 17 33 -16 0
9 Groen Wit MO15-1 9 2 1 6 7 19 25 -6 0
10 Beek Vooruit MO15-1 9 1 0 8 3 6 27 -21 0
11 RSV MO15-1 9 0 1 8 1 3 42 -39 0

Beek Vooruit MO17-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Moerse Boys MO17-1 3 2 1 0 7 17 5 12 0
2 Beek Vooruit MO17-1 3 2 1 0 7 13 9 4 0
3 DSE MO17-1 3 1 0 2 3 6 13 -7 0
4 ST Zundert/Wernhout MO17-1 3 0 0 3 0 1 10 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA MO17-1 10 10 0 0 30 59 9 50 0
2 MOC'17 MO17-1 10 8 0 2 24 41 14 27 0
3 Beek Vooruit MO17-1 11 6 2 3 20 45 27 18 0
4 WDS'19 MO17-1 9 6 1 2 19 35 25 10 0
5 Baronie MO17-1 9 6 0 3 18 30 21 9 0
6 DIA MO17-1 9 5 2 2 17 38 14 24 0
7 Moerse Boys MO17-1 8 5 0 3 15 36 18 18 0
8 DSE MO17-1 10 4 2 4 14 32 24 8 0
9 ST Zundert/Wernhout MO17-1 10 4 0 6 12 23 24 -1 0
10 Unitas'30 MO17-2 11 3 0 8 9 23 40 -17 0
11 Noordhoek MO17-1 9 1 0 8 3 7 61 -54 0
12 DIA MO17-2 9 0 1 8 1 18 46 -28 0
13 Neerlandia'31 MO17-1 9 0 0 9 0 1 65 -64 0

Beek Vooruit G-1



Beek Vooruit MO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 's Heer Arendskerke MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSC MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gloria UC MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HSSC'61 MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kloetinge MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Moerse Boys MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nieuw Lekkerland MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 OJC ROSMALEN MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijen MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SC 't Zand MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit MO11-1 10 9 1 0 28 88 11 77 0
2 Moerse Boys MO11-1 9 8 1 0 25 96 8 88 0
3 Gloria UC MO11-1 9 7 0 2 21 42 15 27 0
4 BSC MO11-1 10 7 0 3 21 67 21 46 0
5 Groen Wit MO11-1 10 5 1 4 16 34 36 -2 0
6 Baronie MO11-1 9 5 0 4 15 31 31 0 0
7 Madese Boys MO11-1 10 4 0 6 12 37 50 -13 0
8 UVV'40 MO11-1 9 3 1 5 10 31 35 -4 0
9 TSC MO11-1 10 3 0 7 9 33 62 -29 0
10 SCO MO11-1 10 3 0 7 9 17 72 -55 0
11 Rijen MO11-2 10 1 0 9 3 11 69 -58 0
12 Unitas'30 MO11-3 10 1 0 9 3 8 85 -77 0

Beek Vooruit JO13-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO13-1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
2 Beek Vooruit JO13-1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Drechtstreek JO13-1 8 8 0 0 24 57 3 54 0
2 ASWH JO13-1 9 6 1 2 19 24 15 9 0
3 Boeimeer JO13-1 8 6 0 2 18 21 9 12 0
4 Halsteren JO13-1 9 6 0 3 18 21 19 2 0
5 VVGZ JO13-1 9 5 1 3 16 19 11 8 0
6 Beek Vooruit JO13-1 8 4 2 2 14 20 16 4 0
7 Luctor Heinkenszand JO13-1 8 4 0 4 12 22 15 7 0
8 Wieldrecht JO13-1 9 2 2 5 8 12 29 -17 0
9 JEKA JO13-2 9 2 1 6 7 9 16 -7 0
10 Zeelandia Middelburg JO13-1 10 1 1 8 4 11 45 -34 0
11 Baronie JO13-2 9 0 0 9 0 3 41 -38 0

Beek Vooruit JO13-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO13-4 3 2 1 0 7 22 5 17 0
2 WDS'19 JO13-1 3 2 1 0 7 13 7 6 0
3 Madese Boys JO13-2 3 1 0 2 3 7 14 -7 0
4 Beek Vooruit JO13-2 3 0 0 3 0 5 21 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zundert JO13-1 9 7 1 1 22 41 18 23 0
2 Unitas'30 JO13-3 10 7 1 2 22 30 15 15 0
3 Beek Vooruit JO13-2 8 6 1 1 19 19 10 9 0
4 Madese Boys JO13-2 9 5 0 4 15 22 26 -4 0
5 WDS'19 JO13-1 8 4 1 3 13 26 26 0 0
6 Internos JO13-1 9 4 1 4 13 16 22 -6 0
7 Baronie JO13-4 9 3 2 4 11 30 30 0 0
8 SAB JO13-1 9 3 2 4 11 16 22 -6 0
9 DSE JO13-1 9 2 2 5 8 18 19 -1 0
10 Rijen JO13-2 9 1 3 5 6 19 25 -6 0
11 JEKA JO13-4 9 0 0 9 0 12 36 -24 0

Beek Vooruit JO13-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB JO13-1 3 3 0 0 9 16 5 11 0
2 JEKA JO13-6 3 2 0 1 6 13 6 7 0
3 Unitas'30 JO13-6 3 1 0 2 3 10 6 4 0
4 Beek Vooruit JO13-3 3 0 0 3 0 1 23 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gloria UC JO13-2 10 10 0 0 30 76 13 63 0
2 PCP JO13-1 10 8 0 2 24 51 12 39 0
3 DSE JO13-2 9 7 1 1 22 35 14 21 0
4 Unitas'30 JO13-8 10 6 1 3 19 38 22 16 0
5 Beek Vooruit JO13-3 9 5 1 3 16 43 21 22 0
6 Bavel JO13-3 10 5 1 4 16 31 41 -10 0
7 Groen Wit JO13 2007-1 10 5 0 5 15 27 32 -5 0
8 JEKA JO13-12 10 4 0 6 12 17 30 -13 0
9 Boeimeer JO13-2 10 2 1 7 7 18 60 -42 0
10 Baronie JO13-8 9 2 0 7 6 17 41 -24 0
11 The Gunners JO13-2 9 1 1 7 4 19 40 -21 0
12 Rijen JO13-5 10 0 0 10 0 15 61 -46 0

Beek Vooruit JO12-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO12-1 3 2 1 0 7 18 10 8 0
2 Beek Vooruit JO12-1 3 2 0 1 6 19 10 9 0
3 Boeimeer JO12-1 3 1 1 1 4 12 11 1 0
4 The Gunners JO12-1 3 0 0 3 0 9 27 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO12-1 11 9 1 1 28 65 16 49 0
2 Drechtstreek JO12-1 9 7 1 1 22 52 17 35 0
3 Unitas JO12-1 9 7 0 2 21 37 24 13 0
4 Groen Wit JO12-1 10 6 1 3 19 44 30 14 0
5 UVV'40 JO12-1 10 6 0 4 18 42 26 16 0
6 The White Boys JO12-1 8 5 0 3 15 45 26 19 0
7 Boeimeer JO12-1 9 5 0 4 15 35 27 8 0
8 Bavel JO12-1 10 5 0 5 15 33 42 -9 0
9 Beek Vooruit JO12-1 9 3 0 6 9 23 53 -30 0
10 VOAB JO12-1 10 2 0 8 6 20 42 -22 0
11 Oranje Wit JO12-2 10 2 0 8 6 19 61 -42 0
12 Oranje Wit JO12-1 11 2 0 9 6 22 65 -43 0
13 DVVC JO12-1 8 1 1 6 4 18 26 -8 0

Beek Vooruit JO12-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO12-2 1 1 0 0 3 8 2 6 0
2 HZ'75 JO12-1 1 0 0 1 0 2 8 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO12-2 3 3 0 0 9 26 5 21 0
2 Rood-Wit W JO12-1 3 2 0 1 6 18 20 -2 0
3 Groen Wit JO12-2 3 1 0 2 3 14 19 -5 0
4 Roosendaal JO12-3 3 0 0 3 0 5 19 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Heerjansdam JO12-1 10 10 0 0 30 71 15 56 0
2 Steenbergen JO12-1 10 7 1 2 22 35 21 14 0
3 De Fendert JO12-1 9 6 2 1 20 34 26 8 0
4 SCO JO12-1 10 5 4 1 19 40 26 14 0
5 DIA JO12-2 10 5 3 2 18 45 22 23 0
6 Boeimeer JO12-2 10 4 2 4 14 32 22 10 0
7 Roosendaal JO12-1 10 4 2 4 14 30 28 2 0
8 Beek Vooruit JO12-2 10 3 0 7 9 28 50 -22 0
9 BSC JO12-2 10 2 2 6 8 24 42 -18 0
10 Halsteren JO12-2 10 2 0 8 6 22 46 -24 0
11 DBGC JO12-1 9 1 1 7 4 19 54 -35 0
12 ASWH JO12-1 10 1 1 8 4 22 50 -28 0

Beek Vooruit JO12-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVC JO12-1G 1 1 0 0 3 9 5 4 0
2 Beek Vooruit JO12-3 1 0 0 1 0 5 9 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO12-3 10 9 0 1 27 76 24 52 0
2 Advendo JO12-1G 10 9 0 1 27 60 22 38 0
3 TVC Breda JO12-1 11 8 1 2 25 96 16 80 0
4 Achtmaal JO12-1 10 7 0 3 21 42 23 19 0
5 Boeimeer JO12-3 9 6 1 2 19 47 19 28 0
6 Right'Oh JO12-1 10 4 1 5 13 40 51 -11 0
7 Beek Vooruit JO12-4 9 4 0 5 12 27 46 -19 0
8 Bavel JO12-4 9 3 2 4 11 23 39 -16 0
9 Oosterhout JO12-3 10 2 1 7 7 35 60 -25 0
10 Oosterhout JO12-4 9 2 0 7 6 29 66 -37 0
11 DIA JO12-4 9 1 0 8 3 12 66 -54 0
12 SCO JO12-3 10 0 0 10 0 17 72 -55 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO12-3 3 3 0 0 9 17 7 10 0
2 DIOZ JO12-1G 3 1 1 1 4 10 9 1 0
3 Hoeven JO12-1 3 1 0 2 3 7 13 -6 0
4 DEVO JO12-1 3 0 1 2 1 8 13 -5 0

Beek Vooruit JO12-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO12-3 10 9 0 1 27 76 24 52 0
2 Advendo JO12-1G 10 9 0 1 27 60 22 38 0
3 TVC Breda JO12-1 11 8 1 2 25 96 16 80 0
4 Achtmaal JO12-1 10 7 0 3 21 42 23 19 0
5 Boeimeer JO12-3 9 6 1 2 19 47 19 28 0
6 Right'Oh JO12-1 10 4 1 5 13 40 51 -11 0
7 Beek Vooruit JO12-4 9 4 0 5 12 27 46 -19 0
8 Bavel JO12-4 9 3 2 4 11 23 39 -16 0
9 Oosterhout JO12-3 10 2 1 7 7 35 60 -25 0
10 Oosterhout JO12-4 9 2 0 7 6 29 66 -37 0
11 DIA JO12-4 9 1 0 8 3 12 66 -54 0
12 SCO JO12-3 10 0 0 10 0 17 72 -55 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO12-3 3 3 0 0 9 20 5 15 0
2 TVC Breda JO12-1 3 2 0 1 6 19 8 11 0
3 Groen Wit JO12-3 3 1 0 2 3 8 13 -5 0
4 Beek Vooruit JO12-4 3 0 0 3 0 5 26 -21 0

Beek Vooruit JO12-5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven JO12-1 10 7 3 0 24 45 19 26 0
2 RSV JO12-1 9 7 1 1 22 48 20 28 0
3 NSV JO12-1 10 6 3 1 21 40 19 21 0
4 Groen Wit JO12-3 10 6 0 4 18 46 20 26 0
5 DEVO JO12-1 9 5 2 2 17 49 29 20 0
6 MOC'17 JO12-4 9 5 0 4 15 37 25 12 0
7 Grenswachters JO12-1G 8 3 3 2 12 35 19 16 0
8 METO JO12-2 10 3 1 6 10 26 61 -35 0
9 Schijf JO12-1G 10 3 0 7 9 29 36 -7 0
10 Boeimeer JO12-4 9 2 0 7 6 19 31 -12 0
11 Beek Vooruit JO12-5 10 2 0 8 6 19 78 -59 0
12 Moerse Boys JO12-1 10 1 1 8 4 12 48 -36 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Advendo JO12-1G 3 2 1 0 7 24 8 16 0
2 Boeimeer JO12-4 3 2 0 1 6 18 5 13 0
3 DIA JO12-4 3 1 1 1 4 11 12 -1 0
4 Beek Vooruit JO12-5 3 0 0 3 0 6 34 -28 0

Beek Vooruit JO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB JO11-2 3 2 1 0 7 16 7 9 0
2 Beek Vooruit JO11-1 3 2 0 1 6 11 9 2 0
3 Groen Wit JO11-2 3 1 1 1 4 10 8 2 0
4 Unitas'30 JO11-2 3 0 0 3 0 4 17 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO11-1 10 9 0 1 27 81 15 66 0
2 Boeimeer JO11-1 10 7 1 2 22 38 26 12 0
3 UVV'40 JO11-1 10 6 3 1 21 39 24 15 0
4 Beek Vooruit JO11-1 9 6 1 2 19 47 28 19 0
5 Oranje Wit JO11-2 9 5 0 4 15 41 43 -2 0
6 DIA JO11-1 10 4 1 5 13 58 47 11 0
7 JEKA JO11-2G 9 3 3 3 12 39 31 8 0
8 Rijen JO11-1 9 4 0 5 12 33 50 -17 0
9 Groen Wit JO11-2 10 3 3 4 12 32 33 -1 0
10 RFC JO11-1 9 2 1 6 7 27 48 -21 0
11 TSC JO11-2 10 1 1 8 4 19 62 -43 0
12 Baronie JO11-2 9 0 0 9 0 15 62 -47 0

Beek Vooruit JO11-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WDS'19 JO11-1 3 3 0 0 9 24 9 15 0
2 Boeimeer JO11-2 3 2 0 1 6 23 11 12 0
3 Unitas'30 JO11-5 3 1 0 2 3 12 20 -8 0
4 Beek Vooruit JO11-2 3 0 0 3 0 7 26 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO11-6G 8 7 1 0 22 49 19 30 0
2 TVC Breda JO11-1 9 7 1 1 22 83 19 64 0
3 WDS'19 JO11-1 8 6 0 2 18 41 24 17 0
4 Groen Wit JO11-3 9 6 0 3 18 39 30 9 0
5 Beek Vooruit JO11-2 10 6 0 4 18 43 41 2 0
6 Bavel JO11-3 9 4 1 4 13 33 20 13 0
7 Viola JO11-2 9 4 0 5 12 35 29 6 0
8 Chaam JO11-1 9 2 1 6 7 22 48 -26 0
9 UVV'40 JO11-2 8 2 0 6 6 23 35 -12 0
10 Rijen JO11-2 8 2 0 6 6 21 41 -20 0
11 Unitas'30 JO11-7 9 0 0 9 0 9 92 -83 0

Beek Vooruit JO11-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO11-2 3 3 0 0 9 45 4 41 0
2 Unitas'30 JO11-8 3 1 1 1 4 15 18 -3 0
3 Boeimeer JO11-3 3 0 2 1 2 12 34 -22 0
4 Beek Vooruit JO11-3 3 0 1 2 1 13 29 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terheijden JO11-2 10 9 1 0 28 66 15 51 0
2 TSC JO11-3 10 7 1 2 22 77 23 54 0
3 Rijen JO11-4 8 6 2 0 20 49 18 31 0
4 Beek Vooruit JO11-3 10 6 2 2 20 27 19 8 0
5 Baronie JO11-5 9 5 0 4 15 69 33 36 0
6 Baronie JO11-7 9 5 0 4 15 36 38 -2 0
7 Boeimeer JO11-3 9 4 0 5 12 35 34 1 0
8 JEKA JO11-7G 8 3 1 4 10 32 40 -8 0
9 Unitas'30 JO11-8 9 2 1 6 7 28 61 -33 0
10 Madese Boys JO11-3 9 2 0 7 6 33 66 -33 0
11 Oosterhout JO11-3 9 1 0 8 3 42 78 -36 0
12 SCO JO11-2 10 1 0 9 3 18 87 -69 0

Beek Vooruit JO11-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO11-2 3 3 0 0 9 31 4 27 0
2 Groen Wit JO11-4 3 2 0 1 6 19 8 11 0
3 Beek Vooruit JO11-4 3 1 0 2 3 6 23 -17 0
4 Unitas'30 JO11-9 3 0 0 3 0 6 27 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO11-2 10 9 1 0 28 88 9 79 0
2 DSE JO11-3 10 8 1 1 25 96 16 80 0
3 JEKA JO11-8G 10 7 1 2 22 78 24 54 0
4 Groen Wit JO11-4 9 7 0 2 21 66 27 39 0
5 Advendo JO11-1 7 5 1 1 16 35 11 24 0
6 Roosendaal JO11-5 10 5 0 5 15 26 53 -27 0
7 Beek Vooruit JO11-4 9 3 1 5 10 14 53 -39 0
8 UVV'40 JO11-3 9 2 2 5 8 18 64 -46 0
9 Bavel JO11-4 9 2 1 6 7 14 54 -40 0
10 Unitas'30 JO11-10 10 1 1 8 4 9 54 -45 0
11 Baronie JO11-6 9 1 0 8 3 11 61 -50 0
12 DIA JO11-3 10 0 3 7 3 14 43 -29 0

Beek Vooruit JO10-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 JEKA JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Beek Vooruit JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groen Wit JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 MZC'11 JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SC Gastel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOC'17 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Beek Vooruit JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Roosendaal JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beek Vooruit JO10-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO10-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 TVC Breda JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BSC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 VVR JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 UVV'40, JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Victoria'03 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 JEKA JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 BSC JO10-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Beek Vooruit JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Bergen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Roosendaal JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Internos JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beek Vooruit JO10-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oranje Wit JO10-6G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wieldrecht JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RCD JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Klundert JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 EBOH JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST TPO/DHV/VOV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST TPO/DHV/VOV JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordhoek JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SEOLTO JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ASWH JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Beek Vooruit JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Internos JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groen Wit JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beek Vooruit JO10-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boeimeer JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zundert JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gesta JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Moerse Boys JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VVR JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Groen Wit JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 JEKA JO10-10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Groen Wit JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Bavel JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DIA JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 JEKA JO10-10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Baronie JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beek Vooruit JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beek Vooruit JO9-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Rood-Wit W JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoeven JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beek Vooruit JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baronie JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Beek Vooruit JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groen Wit JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 The Gunners JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 TSC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beek Vooruit JO9-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 WDS'19 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Baronie JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groen Wit JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 VVR JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groen Wit JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DSE JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SEOLTO JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SC Gastel JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Beek Vooruit JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 WDS'19 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Unitas'30 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 BSC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Roosendaal JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Steenbergen JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beek Vooruit JO9-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 JEKA JO9-9G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Baronie JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO9-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DIA JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Be Ready JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Madese Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oosterhout JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Boeimeer JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Irene'58 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RFC JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 JEKA JO9-10G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Beek Vooruit JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VCW JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beek Vooruit JO9-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 WDS JO9-3M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Unitas'30 JO9-9 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Zwaluwe JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groen Wit JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Unitas'30 JO9-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sprundel JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HZ'75 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Boeimeer JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beek Vooruit JO8-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Drechtstreek JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV Unitas'59 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SV Unitas'59 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Unitas'59 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VVGZ JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Groen Wit JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Engelen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Ameide JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 TSC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 The Gunners JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beek Vooruit JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Roosendaal JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groen Wit JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 BSC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOC'17 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Unitas'30 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beek Vooruit JO8-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 UVV'40, JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groen Wit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beek Vooruit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Madese Boys JO8-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boeimeer JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oosterhout JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Irene'58 JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RFC JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Right'Oh JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Seolto JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Drunen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VCW JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Baronie JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DIA JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Olympia'60 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Beek Vooruit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Oosterhout JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beek Vooruit JO8-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Madese Boys JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Beek Vooruit JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 UVV'40 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 JEKA JO8-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwe JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 TSC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SEOLTO JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 JEKA JO8-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Madese Boys JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SC 't Zand JO8-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SEOLTO JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Zwaluwe JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Madese Boys JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beek Vooruit JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beek Vooruit JO8-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 The Gunners JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO8-6G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sarto JO8-9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Groen Wit JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gesta JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Baronie JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Internos JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DSE JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TVC Breda JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WDS'19 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DIA JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Unitas'30 JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 WDS'19 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Boeimeer JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Stand Najaarscompetitie Mini-pupillen 2014


Stand Najaarscompetitie Mini-pupillen 2015


Stand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2016


Stand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2017


Stand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2018


Stand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2019


Positie Team Ws W G V Pnt + - S
1 Utrecht (v.v. Beek Vooruit) 9 9 0 0 27 132 61 71
2 Ajax (v.v. Beek Vooruit) 9 7 1 1 22 106 71 35
3 Vitesse (v.v. Beek Vooruit) 9 6 1 2 19 134 73 61
4 Feyenoord (v.v. Beek Vooruit) 9 6 1 2 19 105 63 42
5 Willem II (v.v. Beek Vooruit) 9 6 1 2 19 118 87 31
6 PSV (v.v. Beek Vooruit) 9 3 1 5 10 62 71 -9
7 Heerenveen (v.v. Beek Vooruit) 10 3 1 6 10 88 98 -10
8 Heracles (v.v. Beek Vooruit) 9 3 0 6 9 71 107 -36
9 AZ (v.v. Beek Vooruit) 9 2 0 7 6 63 112 -49
10 Sparta (v.v. Beek Vooruit) 9 1 0 8 3 74 130 -56
11 Groningen (v.v. Beek Vooruit) 9 1 0 8 3 43 123 -80
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |

Penaltystand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2019

Positie Team Pnt + - S
1 AZ (v.v. Beek Vooruit)
2 Vitesse (v.v. Beek Vooruit)
3 Feyenoord (v.v. Beek Vooruit)
4 Heerenveen (v.v. Beek Vooruit)
5 Heracles (v.v. Beek Vooruit)
6 PSV (v.v. Beek Vooruit)
7 Sparta (v.v. Beek Vooruit)
8 Groningen (v.v. Beek Vooruit)
9 Ajax (v.v. Beek Vooruit)
10 Willem II (v.v. Beek Vooruit)
11 Utrecht (v.v. Beek Vooruit)
| Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |
Terug naar boven