Op deze pagina vind je de actuele standen van alle teams van v.v. Beek Vooruit. De informatie is gebaseerd op informatie van KNVB Dataservice (via Sportlink).

Beek Vooruit 1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Moerse Boys 1 20 16 1 3 49 53 19 34 0
2 Sarto 1 21 13 3 5 42 39 27 12 0
3 Madese Boys 1 22 12 5 5 41 46 21 25 0
4 VOAB 1 21 10 4 7 34 32 20 12 0
5 Beek Vooruit 1 20 10 3 7 33 54 39 15 0
6 Cluzona 1 20 10 3 7 33 44 34 10 0
7 Zeelandia Middelburg 1 20 9 4 7 31 35 32 3 0
8 Uno Animo 1 20 7 4 9 25 29 32 -3 0
9 SC Kruisland 1 21 7 3 11 24 36 53 -17 0
10 Rijen 1 21 6 4 11 22 28 40 -12 0
11 Zundert 1 20 5 6 9 21 24 34 -10 0
12 SCO 1 23 5 5 13 20 19 41 -22 0
13 MOC'17 1 22 5 4 13 19 27 52 -25 0
14 Unitas'30 1 21 4 5 12 17 30 52 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Pelikaan 1 3 2 1 0 7 8 5 3 0
2 VVGZ 1 3 1 1 1 4 8 6 2 0
3 MZC'11 1 3 1 1 1 4 3 5 -2 0
4 Beek Vooruit 1 3 0 1 2 1 2 5 -3 0

Beek Vooruit 2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand 2 21 16 1 4 49 74 33 41 0
2 RKDVC 2 22 13 3 6 42 72 41 31 0
3 JEKA 3 21 12 1 8 37 59 61 -2 0
4 MOC'17 2 22 12 1 9 37 53 55 -2 0
5 Were Di 2 21 11 3 7 36 75 38 37 0
6 Dongen 3 21 11 3 7 36 44 47 -3 0
7 DESK 2 21 10 4 7 34 43 29 14 0
8 Beek Vooruit 2 21 10 3 8 33 57 43 14 0
9 RKsv RCD 2 22 8 5 9 29 45 56 -11 0
10 Zeelandia Middelburg 2 20 8 4 8 28 56 43 13 0
11 Moerse Boys 2 20 7 2 11 23 41 38 3 0
12 Terheijden 2 21 5 3 13 18 33 63 -30 0
13 Dubbeldam 2 20 5 1 14 16 38 80 -42 0
14 Madese Boys 2 21 1 2 18 5 16 79 -63 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie 2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 Beek Vooruit 2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Beek Vooruit 3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR 2 15 11 2 2 35 43 16 27 0
2 Roosendaal 4 16 9 5 2 32 29 16 13 0
3 JEKA 5 16 8 4 4 28 30 19 11 0
4 Internos 3 16 6 3 7 21 30 29 1 0
5 Wernhout 2 15 5 5 5 20 22 25 -3 0
6 Rood-Wit W 2 14 6 1 7 19 24 30 -6 0
7 Victoria'03 2 16 5 4 7 19 34 40 -6 0
8 Moerse Boys 3 14 5 3 6 18 26 27 -1 0
9 Sprundel 2 14 4 3 7 15 20 24 -4 0
10 DSE 2 15 3 3 9 12 28 44 -16 0
11 Beek Vooruit 3 15 1 7 7 10 16 32 -16 0

Beek Vooruit 4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 3 17 15 1 1 46 63 26 37 0
2 MOC'17 4 15 10 2 3 32 50 18 32 0
3 Dubbeldam 3 14 10 1 3 31 46 22 24 0
4 UVV'40 4 16 9 2 5 29 45 29 16 0
5 Rood-Wit W 3 15 8 0 7 24 48 44 4 0
6 IFC 3 16 6 1 9 19 37 47 -10 0
7 Roosendaal 5 16 5 1 10 16 47 55 -8 0
8 Victoria'03 3 16 5 1 10 16 29 37 -8 0
9 Virtus 3 14 5 0 9 15 35 50 -15 0
10 Beek Vooruit 4 14 4 3 7 15 18 43 -25 0
11 RKsv RCD 4 15 4 3 8 15 28 54 -26 0
12 DSE 3 16 3 1 12 10 20 41 -21 0

Beek Vooruit 5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terheijden 3 10 10 0 0 30 47 11 36 0
2 Right'Oh 3 12 8 0 4 24 43 20 23 0
3 Be Ready 2 12 7 2 3 23 54 22 32 0
4 JEKA 7 11 7 1 3 22 47 27 20 0
5 VCW 2 12 4 2 6 14 29 34 -5 0
6 FIOS 1 9 4 1 4 13 21 28 -7 0
7 Roosendaal 6 10 3 1 6 10 28 40 -12 0
8 OMC 2 11 3 1 7 10 25 39 -14 0
9 PCP 3 11 3 0 8 9 23 64 -41 0
10 Beek Vooruit 5 12 1 2 9 5 22 54 -32 0

Beek Vooruit 6

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rijen 6 14 13 0 1 39 67 28 39 0
2 SC Emma 5 13 8 2 3 26 54 35 19 0
3 Groen Wit 3 12 6 1 5 19 40 28 12 0
4 Be Ready 3 13 6 1 6 19 20 27 -7 0
5 DIA 5 12 4 3 5 15 28 40 -12 0
6 Boeimeer 4 13 4 3 6 15 28 30 -2 0
7 Oosterhout 4 12 4 2 6 14 27 42 -15 0
8 Beek Vooruit 6 11 2 5 4 11 24 33 -9 0
9 TSC 4 12 3 2 7 11 37 46 -9 0
10 UVV'40 5 14 3 1 10 10 29 45 -16 0

Beek Vooruit 7

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rijen 5 16 11 3 2 36 46 23 23 0
2 Gloria UC 3 15 10 3 2 33 40 24 16 0
3 Dongen 6 15 10 2 3 32 75 22 53 0
4 OVV'67 3 15 8 3 4 27 39 29 10 0
5 Beek Vooruit 7 16 8 2 6 26 35 27 8 0
6 Chaam 2 15 6 3 6 21 43 35 8 0
7 Advendo 2 16 6 3 7 21 41 52 -11 0
8 UVV'40 7 14 5 1 8 16 25 48 -23 0
9 Wernhout 3 15 4 4 7 16 24 29 -5 0
10 Baronie 6 16 3 2 11 11 26 63 -37 0
11 DIA 8 14 2 4 8 9 24 41 -17 1
12 Moerse Boys 4 15 2 2 11 8 13 38 -25 0

Beek Vooruit 8

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ZBC'97 5 16 15 1 0 46 92 20 72 0
2 TSC 6 15 14 0 1 42 62 31 31 0
3 DIA 9 15 10 2 3 32 50 20 30 0
4 Bavel 7 16 8 4 4 28 31 23 8 0
5 Advendo 3 16 7 3 6 24 32 34 -2 0
6 Beek Vooruit 8 15 7 2 6 23 57 42 15 0
7 IFC 5 16 7 2 7 23 32 36 -4 0
8 JEKA 14 16 5 2 9 17 32 69 -37 0
9 TVC Breda 5 16 4 1 11 13 32 64 -32 0
10 WDS'19 5 15 3 1 11 10 33 62 -29 0
11 SVW 2 16 3 1 12 10 30 44 -14 0
12 Rijen 7 16 1 1 14 4 14 52 -38 0

Beek Vooruit 9

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Raamsdonk 3 15 14 0 1 42 95 18 77 0
2 HZ'75 2 13 11 0 2 33 47 16 31 0
3 Right'Oh 4 13 9 1 3 28 57 39 18 0
4 Oosterhout 5 13 8 1 4 25 59 44 15 0
5 SSW 4 15 8 1 6 25 50 38 12 0
6 Terheijden 6 13 7 1 5 22 37 32 5 0
7 ST TPO/VOV 2 13 7 0 6 21 35 36 -1 0
8 Beek Vooruit 9 15 3 2 10 11 28 64 -36 0
9 Hardinxveld 2 15 2 1 12 7 28 66 -38 0
10 VCW 4 13 1 1 11 4 20 64 -44 0
11 Madese Boys 5 12 1 0 11 3 16 55 -39 0

Beek Vooruit 10

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Emma 6 12 10 1 1 31 51 22 29 0
2 Gloria UC 6 13 10 0 3 29 54 20 34 1
3 Beek Vooruit 10 14 9 1 4 28 65 35 30 0
4 RKsv RCD 6 14 9 1 4 28 33 29 4 0
5 JEKA 12 15 8 3 4 27 55 49 6 0
6 Molenschot 2 13 6 2 5 20 50 30 20 0
7 Bavel 6 13 6 1 6 19 30 35 -5 0
8 Baronie 8 15 6 1 8 19 30 42 -12 0
9 PCP 7 12 3 0 9 9 26 59 -33 0
10 Groen Wit 4 14 1 1 12 4 30 56 -26 0
11 TVC Breda 4 13 0 1 12 1 24 71 -47 0

Beek Vooruit 11

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit 11 15 11 3 1 36 77 21 56 0
2 Zundert 4 14 10 1 3 31 70 33 37 0
3 Internos 7 13 10 0 3 30 57 36 21 0
4 Sprundel 4 14 8 2 4 26 61 35 26 0
5 RSV 5 13 8 1 4 25 35 33 2 0
6 Unitas'30 6 14 5 2 7 17 34 65 -31 0
7 Wernhout 4 12 5 1 6 16 37 38 -1 0
8 Boeimeer 5 13 3 0 10 9 24 45 -21 0
9 Groen Wit 5 13 2 2 9 8 25 41 -16 0
10 VVR 4 14 2 3 9 8 18 50 -32 1
11 JEKA 13 11 1 1 9 4 17 58 -41 0

Beek Vooruit 12

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gilze 6 12 10 1 1 31 63 13 50 0
2 Beek Vooruit 12 14 9 3 2 30 72 33 39 0
3 Irene'58 3 14 8 1 5 25 34 34 0 0
4 Gesta 3 13 6 4 3 22 48 27 21 0
5 SSW 5 12 6 3 3 21 35 29 6 0
6 Neerlandia'31 4 14 5 1 8 16 41 52 -11 0
7 PCP 5 12 5 0 7 15 34 43 -9 0
8 Unitas 4 14 4 0 10 12 27 48 -21 0
9 Be Ready 4 13 3 1 9 10 23 47 -24 0
10 UVV'40 8 14 2 2 10 8 17 68 -51 0

Beek Vooruit 13

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda 3 16 15 1 0 46 78 25 53 0
2 Baronie 7 15 11 1 3 34 42 21 21 0
3 PCP 6 15 7 4 4 25 38 29 9 0
4 SAB 4 15 8 0 7 24 46 42 4 0
5 Internos 8 16 7 3 6 24 48 46 2 0
6 Boeimeer 6 15 7 2 6 23 48 39 9 0
7 VVR 5 16 6 4 6 22 49 35 14 0
8 Groen Wit 6 15 5 3 7 18 51 52 -1 0
9 DSE 4 15 4 4 7 16 26 56 -30 0
10 Moerse Boys 5 16 2 6 8 12 25 51 -26 0
11 Beek Vooruit 13 16 3 1 12 10 23 53 -30 0
12 WDS'19 6 16 2 3 11 9 27 52 -25 0

Beek Vooruit 14

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 7 15 14 1 0 43 63 18 45 0
2 Wernhout 5 15 11 3 1 36 62 25 37 0
3 Moerse Boys 6 16 11 3 2 36 60 22 38 0
4 DSE 5 16 10 1 5 31 57 43 14 0
5 Papendrecht 2 15 6 2 7 20 41 43 -2 0
6 VVR 6 16 6 2 8 20 44 42 2 0
7 Zundert 5 16 5 5 6 20 40 41 -1 0
8 Schijf 5 15 6 1 8 19 41 48 -7 0
9 Rood-Wit W 6 16 6 1 9 19 35 54 -19 0
10 Sprundel 6 15 4 1 10 13 34 54 -20 0
11 Beek Vooruit 14 16 3 0 13 9 20 61 -41 0
12 Achtmaal 3 15 1 0 14 3 17 63 -46 0

Beek Vooruit ZA1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA 1 3 3 0 0 9 18 4 14 0
2 SC Hoge Vucht 1 3 2 0 1 6 12 6 6 0
3 Beek Vooruit 1 3 1 0 2 3 3 18 -15 0
4 Wernhout 1 3 0 0 3 0 4 9 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ONI 1 18 13 3 2 42 50 23 27 0
2 Dubbeldam 1 18 12 3 3 39 53 24 29 0
3 RFC 1 19 11 6 2 39 55 15 40 0
4 GSC/ODS 1 19 11 5 3 38 50 25 25 0
5 The Gunners 1 17 9 1 7 28 40 30 10 0
6 Oosterhout 1 18 8 1 9 25 45 41 4 0
7 DOSKO 1 17 7 0 10 21 45 54 -9 0
8 Unitas'30 1 17 5 4 8 19 23 30 -7 0
9 Alliance 1 17 5 4 8 19 33 42 -9 0
10 DVO'60 1 18 4 3 11 15 32 61 -29 0
11 TSVV Merlijn 1 17 3 3 11 12 23 47 -24 0
12 Beek Vooruit 1 19 1 3 15 6 18 75 -57 0

Beek Vooruit VR1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus VR1 14 12 1 1 37 81 26 55 0
2 SC 't Zand VR3 14 11 1 2 34 101 26 75 0
3 OVV'67 VR2 15 10 4 1 34 60 21 39 0
4 Bavel VR3 13 8 2 3 26 51 18 33 0
5 JEKA VR1 15 8 2 5 26 39 34 5 0
6 Baronie VR2 15 6 1 8 19 40 44 -4 0
7 DSE VR2 14 5 0 9 15 33 52 -19 0
8 The White Boys VR1 13 3 3 7 12 21 55 -34 0
9 Waspik VR1 14 3 1 10 10 23 52 -29 0
10 Beek Vooruit VR1 15 3 1 11 10 14 67 -53 0
11 Dongen VR1 14 1 0 13 3 11 79 -68 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OVV'67 VR2 2 2 0 0 6 14 0 14 0
2 Baronie VR2 2 1 0 1 3 4 10 -6 0
3 Beek Vooruit VR1 2 0 0 2 0 1 9 -8 0

Beek Vooruit JO19-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO19-1 7 7 0 0 21 25 9 16 0
2 Beek Vooruit JO19-1 4 3 1 0 10 17 3 14 0
3 Groen Wit JO19-1 5 3 0 2 9 19 7 12 0
4 Bavel JO19-1 6 2 3 1 9 12 8 4 0
5 Baronie JO19-2 6 2 2 2 8 21 21 0 0
6 Hoeven JO19-1 7 2 2 3 8 16 23 -7 0
7 Zundert JO19-1 4 2 1 1 7 13 9 4 0
8 JEKA JO19-2 5 2 0 3 6 10 14 -4 0
9 Victoria'03 JO19-1 5 1 1 3 4 4 15 -11 0
10 Moerse Boys JO19-1 5 0 1 4 1 9 18 -9 0
11 DIA JO19-1 6 0 1 5 1 5 24 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO19-1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
2 Beek Vooruit JO19-1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO19-1 10 8 0 2 24 32 18 14 0
2 Moerse Boys JO19-1 10 7 2 1 23 44 17 27 0
3 DSE JO19-1 10 6 1 3 19 28 26 2 0
4 Zundert JO19-1 9 5 3 1 18 32 13 19 0
5 Beek Vooruit JO19-1 10 5 3 2 18 34 18 16 0
6 Victoria'03 JO19-1 10 4 0 6 12 16 35 -19 0
7 SC Gastel JO19-1 10 3 2 5 11 14 19 -5 0
8 BSC JO19-1 10 3 2 5 11 15 26 -11 0
9 Hoeven JO19-1 10 2 2 6 8 19 25 -6 0
10 VVR JO19-1 10 1 1 8 4 10 28 -18 0
11 Internos JO19-1 9 2 0 7 3 12 31 -19 3

Beek Vooruit JO19-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO19-2 6 4 1 1 13 20 14 6 0
2 Groen Wit JO19-2 5 4 0 1 12 19 9 10 0
3 Unitas'30 JO19-4 5 3 1 1 10 21 12 9 0
4 JEKA JO19-3 5 3 1 1 10 18 12 6 0
5 Baronie JO19-5 5 2 1 2 7 16 12 4 0
6 The Gunners JO19-2 5 1 4 0 7 11 8 3 0
7 Madese Boys JO19-2 6 2 1 3 7 19 23 -4 0
8 Internos JO19-2 5 2 0 3 6 6 13 -7 0
9 Moerse Boys JO19-2 4 1 1 2 4 9 8 1 0
10 Virtus JO19-2 4 1 0 3 3 8 13 -5 0
11 Zundert JO19-2 4 1 0 3 3 7 21 -14 0
12 DSE JO19-2 6 1 0 5 3 12 21 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO19-6 11 10 0 1 30 54 15 39 0
2 Baronie JO19-4 10 8 0 2 24 44 12 32 0
3 Olympia'60 JO19-2 11 7 1 3 22 47 18 29 0
4 Beek Vooruit JO19-2 9 7 0 2 21 40 16 24 0
5 Right'Oh JO19-1 11 5 1 5 16 39 35 4 0
6 Raamsdonk JO19-1 10 5 0 5 15 18 24 -6 0
7 Terheijden JO19-2G 11 5 0 6 15 35 41 -6 0
8 Rijen JO19-2 9 3 1 5 10 36 45 -9 0
9 Madese Boys JO19-2 9 2 3 4 8 24 35 -11 1
10 RFC JO19-2 10 2 1 7 7 26 55 -29 0
11 Berkdijk JO19-1 11 1 1 9 4 23 70 -47 0
12 SC Kruisland JO19-1 8 1 0 7 2 8 28 -20 1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO19-2 1 1 0 0 3 5 3 2 0
2 DIA JO19-2 1 0 0 1 0 3 5 -2 0

Beek Vooruit JO19-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO19-3 6 3 2 1 11 14 10 4 0
2 De Schutters JO19-1 6 3 1 2 10 19 15 4 0
3 Hoeven JO19-2 5 2 3 0 9 14 9 5 0
4 Noordhoek JO19-1 4 2 1 1 7 21 8 13 0
5 DVO'60 JO19-2 5 1 4 0 7 11 8 3 0
6 Roosendaal JO19-4 4 2 0 2 6 10 6 4 0
7 MOC'17 JO19-4 4 2 0 2 6 11 21 -10 0
8 ST Alliance/DIOZ JO19-2 4 1 1 2 4 6 12 -6 0
9 Beek Vooruit JO19-3 5 1 1 3 4 9 9 0 0
10 BSC JO19-3 5 1 1 3 4 8 16 -8 0
11 Victoria'03 JO19-2 4 1 0 3 3 9 18 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO19-1 9 8 0 1 24 41 9 32 0
2 JEKA JO19-7 9 7 0 2 21 41 22 19 0
3 Neerlandia'31 JO19-1 9 6 1 2 19 39 27 12 0
4 The Gunners JO19-2 9 6 0 3 18 41 15 26 0
5 Sarto JO19-6 8 4 0 4 12 29 38 -9 0
6 Beek Vooruit JO19-3 9 3 1 5 10 19 30 -11 0
7 Baronie JO19-5 9 3 1 5 10 23 36 -13 0
8 Unitas'30 JO19-3 9 3 0 6 9 25 43 -18 0
9 Bavel JO19-2 8 1 1 6 4 7 19 -12 0
10 TSC JO19-3 9 1 0 8 3 10 36 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal JO19-3 2 2 0 0 6 7 2 5 0
2 Internos JO19-2 2 1 0 1 3 3 5 -2 0
3 Beek Vooruit JO19-3 2 0 0 2 0 2 5 -3 0

Beek Vooruit JO19-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Be Ready JO19-1 6 5 0 1 15 20 2 18 0
2 Olympia'60 JO19-2 6 5 0 1 15 20 12 8 0
3 Dongen JO19-3 5 3 2 0 11 24 8 16 0
4 Raamsdonk JO19-1 5 2 1 2 7 14 9 5 0
5 Madese Boys JO19-3 5 2 1 2 7 9 10 -1 0
6 Terheijden JO19-2G 4 2 0 2 6 18 11 7 0
7 Almkerk JO19-1 4 2 0 2 6 13 12 1 0
8 Beek Vooruit JO19-4 4 2 0 2 6 11 19 -8 0
9 RFC JO19-2 6 1 2 3 5 11 20 -9 0
10 TSC JO19-3 5 1 1 3 4 5 18 -13 0
11 DVVC JO19-1 5 1 1 3 4 5 21 -16 0
12 Right'Oh JO19-1 5 0 0 5 0 11 19 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluwe JO19-1 3 2 1 0 7 15 4 11 0
2 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 3 2 0 1 6 19 6 13 0
3 Madese Boys JO19-2 3 1 1 1 4 9 14 -5 0
4 Beek Vooruit JO19-4 3 0 0 3 0 3 22 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Fendert JO19-2 10 7 1 2 22 52 21 31 0
2 Noordhoek JO19-1 11 7 1 3 22 50 29 21 0
3 Unitas'30 JO19-4 10 7 0 3 21 25 23 2 0
4 Beek Vooruit JO19-4 10 6 2 2 20 28 30 -2 0
5 DSE JO19-2 10 6 1 3 19 38 18 20 0
6 Hoeven JO19-2 10 5 1 4 16 26 26 0 0
7 Moerse Boys JO19-2 10 4 2 4 14 36 21 15 0
8 Internos JO19-2 10 3 2 5 11 22 31 -9 0
9 Madese Boys JO19-3 10 3 0 7 9 22 38 -16 0
10 Victoria'03 JO19-2 10 2 0 8 6 21 48 -27 0
11 Zundert JO19-2 10 0 0 10 0 15 52 -37 0

Beek Vooruit JO17-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Tilburg JO17-1 2 2 0 0 6 7 2 5 0
2 Beek Vooruit JO17-1 2 1 0 1 3 7 6 1 0
3 Hilvaria JO17-1 2 0 0 2 0 2 8 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO17-1 17 16 0 1 48 83 18 65 0
2 RCS JO17-1 17 13 0 4 39 77 24 53 0
3 Zeelandia Middelburg JO17-1 17 11 5 1 38 61 24 37 0
4 Roosendaal JO17-1 16 11 3 2 36 53 18 35 0
5 JEKA JO17-1 18 9 4 5 31 52 26 26 0
6 Beek Vooruit JO17-1 17 9 1 7 28 44 34 10 0
7 MZC'11 JO17-1 17 7 0 10 21 31 56 -25 0
8 Boeimeer JO17-1 16 4 2 10 14 23 41 -18 0
9 Walcheren JO17-1 16 3 2 11 11 30 56 -26 0
10 Steenbergen JO17-1 17 3 1 13 10 21 75 -54 0
11 Pelikaan JO17-1 17 2 3 12 9 17 68 -51 0
12 MOC'17 JO17-2 17 1 3 13 6 13 65 -52 0

Beek Vooruit JO17-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO17-1 7 6 0 1 18 30 10 20 0
2 Groen Wit JO17-1 6 5 0 1 15 29 9 20 0
3 Moerse Boys JO17-1 6 3 2 1 11 19 12 7 0
4 Beek Vooruit JO17-2 6 3 1 2 10 12 15 -3 0
5 WDS'19 JO17-1 5 3 0 2 9 22 16 6 0
6 Unitas'30 JO17-2 4 2 1 1 7 14 8 6 0
7 Baronie JO17-4 5 2 0 3 6 11 19 -8 0
8 The Gunners JO17-1 6 2 0 4 6 13 15 -2 0
9 SAB JO17-1 3 1 1 1 4 3 6 -3 0
10 JEKA JO17-2 5 1 0 4 3 8 20 -12 0
11 DSE JO17-1 6 1 0 5 3 12 21 -9 0
12 UVV'40 JO17-1 5 0 1 4 1 6 28 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO17-1 3 3 0 0 9 16 6 10 0
2 Virtus JO17-2 3 2 0 1 6 14 10 4 0
3 Beek Vooruit JO17-2 3 1 0 2 3 8 12 -4 0
4 Internos JO17-2 3 0 0 3 0 4 14 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Right'Oh JO17-1 10 9 0 1 27 43 18 25 0
2 WDS'19 JO17-1 10 6 1 3 19 32 32 0 0
3 RFC JO17-1 9 6 0 3 18 37 20 17 0
4 Groen Wit JO17-1 10 5 2 3 17 35 28 7 0
5 TSC JO17-2 10 5 1 4 16 30 21 9 0
6 Terheijden JO17-1 10 4 1 5 13 25 22 3 0
7 The Gunners JO17-1 9 4 0 5 12 23 32 -9 0
8 Beek Vooruit JO17-2 10 4 0 6 12 24 29 -5 0
9 TVC Breda JO17-2 10 3 2 5 11 41 43 -2 0
10 Baronie JO17-4 10 3 1 6 10 38 41 -3 0
11 DIA JO17-2 10 1 0 9 3 11 53 -42 0

Beek Vooruit JO17-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal JO17-3 4 4 0 0 12 16 2 14 0
2 Gesta JO17-1 5 4 0 1 12 23 9 14 0
3 Schijf JO17-1 3 3 0 0 9 6 2 4 0
4 DIA JO17-5 2 2 0 0 6 19 7 12 0
5 Baronie JO17-8 4 2 0 2 6 13 14 -1 0
6 JEKA JO17-5 6 1 2 3 5 17 18 -1 0
7 VVR JO17-2 2 1 1 0 4 5 3 2 0
8 Achtmaal JO17-1 4 0 1 3 1 5 13 -8 0
9 Unitas'30 JO17-4 4 0 0 4 0 5 20 -15 0
10 Beek Vooruit JO17-3 4 0 0 4 0 9 30 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NVS JO17-1 3 3 0 0 9 32 3 29 0
2 Beek Vooruit JO17-3 3 2 0 1 6 20 11 9 0
3 Victoria'03 JO17-2 3 1 0 2 3 6 18 -12 0
4 Roosendaal JO17-6 3 0 0 3 0 1 27 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gesta JO17-1 11 11 0 0 33 108 10 98 0
2 DIA JO17-5 10 9 0 1 27 94 5 89 0
3 Beek Vooruit JO17-3 11 9 0 2 27 74 34 40 0
4 Groen Wit JO17-2 11 8 0 3 24 58 26 32 0
5 Moerse Boys JO17-2 10 6 0 4 18 36 45 -9 0
6 UVV'40 JO17-2 11 6 0 5 18 41 49 -8 0
7 Bavel JO17-4 11 4 1 6 13 28 30 -2 0
8 SAB JO17-2 10 3 0 7 9 33 43 -10 0
9 TSC JO17-6 11 3 0 8 9 17 81 -64 0
10 Baronie JO17-9 10 2 0 8 6 19 68 -49 0
11 Beek Vooruit JO17-6 11 1 1 9 4 18 85 -67 0
12 Boeimeer JO17-5 11 1 0 10 3 16 66 -50 0

Beek Vooruit JO17-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO17-4 6 6 0 0 18 53 5 48 0
2 Groen Wit JO17-2 4 4 0 0 12 11 4 7 0
3 Bavel JO17-4 5 4 0 1 12 14 8 6 0
4 Unitas'30 JO17-5 6 3 3 0 12 19 10 9 0
5 SAB JO17-2 6 3 2 1 11 19 11 8 0
6 VVR JO17-3 5 2 0 3 6 9 11 -2 0
7 TVC Breda JO17-3 5 1 2 2 5 14 14 0 0
8 Moerse Boys JO17-2 5 1 2 2 5 12 12 0 0
9 TSC JO17-5 5 1 2 2 5 9 12 -3 0
10 Boeimeer JO17-5 6 1 0 5 3 9 28 -19 0
11 DSE JO17-2 7 1 0 6 3 10 39 -29 0
12 Internos JO17-3 6 0 1 5 1 6 31 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO17-8 11 10 0 1 30 84 18 66 0
2 DIA JO17-4 10 9 1 0 28 69 15 54 0
3 Beek Vooruit JO17-4 10 7 1 2 22 43 14 29 0
4 SCO JO17-4 11 5 2 4 17 38 26 12 0
5 Dubbeldam JO17-4 10 5 2 3 16 36 26 10 1
6 Noordhoek JO17-1 10 4 1 5 13 32 49 -17 0
7 Rijen JO17-4 11 3 4 4 13 38 43 -5 0
8 Boeimeer JO17-4 11 3 2 6 11 19 36 -17 0
9 Madese Boys JO17-4 11 3 1 7 10 24 55 -31 0
10 Oosterhout JO17-2 10 1 4 5 7 13 37 -24 0
11 RFC JO17-4 11 2 0 9 6 17 72 -55 0
12 TSC JO17-5 10 1 2 7 5 19 41 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Taxandria JO17-3 1 1 0 0 3 1 1 0 0
2 Beek Vooruit JO17-4 1 0 0 1 0 1 1 0 0

Beek Vooruit JO17-5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO17-5 6 6 0 0 18 29 7 22 0
2 TSC JO17-4 5 4 1 0 13 31 13 18 0
3 Sarto JO17-5 5 4 0 1 12 19 7 12 0
4 Gilze JO17-3 5 3 1 1 10 21 10 11 0
5 Bavel JO17-3 6 3 1 2 10 14 18 -4 0
6 Sprundel JO17-2 6 3 0 3 9 17 13 4 0
7 Boeimeer JO17-4 6 2 2 2 8 17 12 5 0
8 Rijen JO17-4 6 2 1 3 7 20 20 0 0
9 DIA JO17-3 6 2 0 4 6 15 16 -1 0
10 Baronie JO17-9 6 1 0 5 3 16 49 -33 0
11 UVV'40 JO17-2 6 0 2 4 2 7 17 -10 0
12 Chaam JO17-2 5 0 0 5 0 5 29 -24 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Pelikaan JO17-2 10 8 0 2 24 55 19 36 0
2 DEVO JO17-2 10 8 0 2 24 45 17 28 0
3 Beek Vooruit JO17-5 10 7 1 2 22 56 14 42 0
4 Unitas'30 JO17-5 9 6 2 1 20 25 13 12 0
5 Steenbergen JO17-3 10 6 1 3 19 44 16 28 0
6 DSE JO17-2 10 3 2 5 11 19 37 -18 0
7 MOC'17 JO17-7 10 3 1 6 10 28 43 -15 0
8 Klundert JO17-2 10 2 3 5 9 28 30 -2 0
9 VVR JO17-3 10 2 1 7 7 11 32 -21 0
10 SEOLTO JO17-2 9 2 0 7 6 16 67 -51 0
11 Victoria'03 JO17-2 10 1 1 8 4 8 47 -39 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO17-5 1 1 0 0 3 6 1 5 0
2 Beek Vooruit JO17-5 1 0 0 1 0 1 6 -5 0

Beek Vooruit JO17-6

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SCO JO17-4 5 5 0 0 15 30 4 26 0
2 Irene'58 JO17-2 5 5 0 0 15 21 4 17 0
3 Dongen JO17-4 5 4 1 0 13 25 4 21 0
4 ONI JO17-1 5 4 0 1 12 32 6 26 0
5 Almkerk JO17-2 5 3 1 1 10 15 10 5 0
6 Waspik JO17-2 5 3 0 2 9 26 17 9 0
7 Olympia'60 JO17-2 5 3 0 2 9 24 15 9 0
8 Oosterhout JO17-2 5 2 0 3 6 10 19 -9 0
9 Beek Vooruit JO17-6 4 0 0 4 0 5 27 -22 0
10 TSC JO17-6 4 0 0 4 0 4 37 -33 0
11 Madese Boys JO17-4 5 0 0 5 0 3 22 -19 0
12 RFC JO17-4 7 0 0 7 0 2 32 -30 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Irene'58 JO17-1 3 3 0 0 9 39 4 35 0
2 Hoeven JO16-1 3 2 0 1 6 21 5 16 0
3 Madese Boys JO17-3 3 1 0 2 3 29 10 19 0
4 Beek Vooruit JO17-6 3 0 0 3 0 1 71 -70 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gesta JO17-1 11 11 0 0 33 108 10 98 0
2 DIA JO17-5 10 9 0 1 27 94 5 89 0
3 Beek Vooruit JO17-3 11 9 0 2 27 74 34 40 0
4 Groen Wit JO17-2 11 8 0 3 24 58 26 32 0
5 Moerse Boys JO17-2 10 6 0 4 18 36 45 -9 0
6 UVV'40 JO17-2 11 6 0 5 18 41 49 -8 0
7 Bavel JO17-4 11 4 1 6 13 28 30 -2 0
8 SAB JO17-2 10 3 0 7 9 33 43 -10 0
9 TSC JO17-6 11 3 0 8 9 17 81 -64 0
10 Baronie JO17-9 10 2 0 8 6 19 68 -49 0
11 Beek Vooruit JO17-6 11 1 1 9 4 18 85 -67 0
12 Boeimeer JO17-5 11 1 0 10 3 16 66 -50 0

Beek Vooruit JO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kloetinge JO15-1 17 16 1 0 49 120 5 115 0
2 JVOZ JO15-2 18 14 1 3 43 39 18 21 0
3 VVGZ JO15-1 17 13 2 2 41 49 21 28 0
4 Dubbeldam JO15-1 18 12 0 6 36 42 34 8 0
5 JEKA JO15-1 19 11 1 7 34 58 36 22 0
6 Halsteren JO15-1 17 9 0 8 27 43 45 -2 0
7 Beek Vooruit JO15-1 17 8 2 7 26 39 37 2 0
8 Virtus JO15-1 17 7 2 8 23 33 53 -20 0
9 Wieldrecht JO15-1 17 2 3 12 9 24 39 -15 0
10 Steenbergen JO15-1 18 3 0 15 9 34 81 -47 0
11 Baronie JO15-2 18 2 2 14 8 26 65 -39 0
12 Zeelandia Middelburg JO15-1 17 1 0 16 3 13 86 -73 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 LRC JO15-1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
2 Beek Vooruit JO15-1 1 0 0 1 0 2 2 0 0

Beek Vooruit JO15-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO15-1 7 7 0 0 21 35 7 28 0
2 Zundert JO15-1 6 5 0 1 15 19 8 11 0
3 RSV JO15-1 5 2 2 1 8 13 5 8 0
4 Sprundel JO15-1 5 2 1 2 7 8 8 0 0
5 TVC Breda JO15-1 6 2 1 3 7 10 24 -14 0
6 WDS'19 JO15-1 5 2 0 3 6 10 10 0 0
7 Prinsenland JO15-1 5 2 0 3 6 8 12 -4 0
8 Roosendaal JO15-3 5 2 0 3 6 7 13 -6 0
9 Boeimeer JO15-2 5 2 0 3 6 6 12 -6 0
10 The Gunners JO15-1 7 1 3 3 6 7 15 -8 0
11 Beek Vooruit JO15-2 6 1 2 3 5 6 15 -9 0
12 Rood-Wit W JO15-1 6 1 1 4 4 14 14 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO15-1 11 9 2 0 29 69 17 52 0
2 Zundert JO15-1 11 9 1 1 28 48 14 34 0
3 Kogelvangers JO15-1 9 7 1 1 22 48 6 42 0
4 WDS'19 JO15-1 11 7 1 3 22 33 18 15 0
5 RSV JO15-1 11 6 2 3 20 27 14 13 0
6 Roosendaal JO15-3 10 5 0 5 15 24 27 -3 0
7 Klundert JO15-1 11 5 0 6 15 39 38 1 0
8 Beek Vooruit JO15-2 11 4 1 6 13 7 30 -23 0
9 Virtus JO15-2 10 3 1 6 10 18 32 -14 0
10 Alliance JO15-2 11 2 0 9 6 19 57 -38 0
11 Unitas'30 JO15-2 11 1 1 9 4 6 33 -27 0
12 Halsteren JO15-2 9 0 0 9 0 9 61 -52 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO15-2 3 3 0 0 9 8 3 5 0
2 Gloria UC JO15-1 3 2 0 1 6 9 1 8 0
3 Riel JO15-1 3 0 1 2 1 3 8 -5 0
4 Beek Vooruit JO15-2 3 0 1 2 1 4 12 -8 0

Beek Vooruit JO15-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alliance JO15-2 6 5 0 1 15 24 15 9 0
2 De Fendert JO15-1 5 4 0 1 12 17 11 6 0
3 Unitas'30 JO15-3 6 4 0 2 12 18 11 7 0
4 SEOLTO JO15-1 6 4 0 2 12 20 16 4 0
5 DEVO JO15-1 5 3 0 2 9 20 11 9 0
6 Baronie JO15-4 5 2 1 2 7 14 9 5 0
7 Halsteren JO15-2 5 2 1 2 7 17 20 -3 0
8 Roosendaal JO15-4 5 2 0 3 6 12 10 2 0
9 Boeimeer JO15-3 6 2 0 4 6 22 21 1 0
10 Achtmaal JO15-1 6 2 0 4 6 17 22 -5 0
11 Beek Vooruit JO15-3 6 1 1 4 4 14 24 -10 0
12 DSE JO15-1 7 1 1 5 4 13 38 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluwe JO15-1 2 1 1 0 4 4 3 1 0
2 TSC JO15-3 2 1 0 1 3 7 5 2 0
3 Beek Vooruit JO15-3 2 0 1 1 1 3 6 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO15-1 9 8 1 0 25 55 14 41 0
2 Baronie JO15-5 8 6 1 1 19 33 13 20 0
3 Unitas'30 JO15-3 9 6 1 2 19 39 22 17 0
4 Viola JO15-1 9 5 0 4 15 26 21 5 0
5 Beek Vooruit JO15-3 9 5 0 4 15 24 22 2 0
6 JEKA JO15-3 9 3 2 4 11 29 46 -17 0
7 DSE JO15-1 9 3 1 5 10 20 29 -9 0
8 UVV'40 JO15-2 9 3 0 6 9 18 40 -22 0
9 Hilvaria JO15-3 8 2 0 6 6 16 25 -9 0
10 Moerse Boys JO15-1 9 0 0 9 0 18 46 -28 0

Beek Vooruit JO15-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO15-4 6 5 0 1 15 40 8 32 0
2 Neerlandia'31 JO15-1 6 5 0 1 15 36 10 26 0
3 Beek Vooruit JO15-4 6 4 2 0 14 18 10 8 0
4 Baronie JO15-8 5 3 1 1 10 27 12 15 0
5 WDS'19 JO15-2 5 2 1 2 7 19 15 4 0
6 Terheijden JO15-2 6 2 1 3 7 18 26 -8 0
7 Groen Wit JO15-4 6 2 0 4 6 23 23 0 0
8 Advendo JO15-1 4 1 1 2 4 7 29 -22 0
9 Boeimeer JO15-5 6 1 1 4 4 13 29 -16 0
10 TSC JO15-7 6 0 2 4 2 15 39 -24 0
11 Rijen JO15-5 4 0 1 3 1 6 21 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO15-10 3 3 0 0 9 29 6 23 0
2 Beek Vooruit JO15-4 3 2 0 1 6 12 8 4 0
3 Zundert JO15-2 3 1 0 2 3 14 14 0 0
4 UVV'40 JO15-4 3 0 0 3 0 2 29 -27 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 The Gunners JO15-2 11 9 0 2 27 71 16 55 0
2 RSV JO15-2 11 9 0 2 27 43 25 18 0
3 Gesta JO15-1 11 7 1 3 22 42 16 26 0
4 Zundert JO15-2 11 7 1 3 22 45 25 20 0
5 Beek Vooruit JO15-4 11 6 2 3 20 57 26 31 0
6 DSE JO15-2 11 5 2 4 17 39 29 10 0
7 Boeimeer JO15-5 11 5 2 4 17 31 46 -15 0
8 Unitas'30 JO15-4 11 5 1 5 16 44 33 11 0
9 Sprundel JO15-2 11 3 1 7 10 26 49 -23 0
10 Groen Wit JO15-4 11 3 0 8 9 22 43 -21 0
11 Beek Vooruit JO15-7 11 2 0 9 6 17 83 -66 0
12 Moerse Boys JO15-2 11 0 0 11 0 10 56 -46 0

Beek Vooruit JO15-5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gesta JO15-1 7 6 0 1 18 29 15 14 0
2 Bavel JO15-2 5 5 0 0 15 34 1 33 0
3 Rijen JO15-3 6 4 0 2 12 39 13 26 0
4 UVV'40 JO15-3 6 3 1 2 10 31 9 22 0
5 Beek Vooruit JO15-5 5 2 3 0 9 24 8 16 0
6 SC 't Zand JO15-8 5 2 1 2 7 10 11 -1 0
7 Gilze JO15-2 5 2 0 3 6 23 36 -13 0
8 VOAB JO15-8 6 2 0 4 6 20 32 -12 0
9 Chaam JO15-2 6 2 0 4 6 14 32 -18 0
10 Boeimeer JO15-4 6 2 0 4 6 25 52 -27 0
11 TSV Gudok JO15-4 6 1 0 5 3 21 41 -20 0
12 Viola JO15-2 5 0 1 4 1 1 21 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIOZ JO15-1 9 9 0 0 27 47 1 46 0
2 Beek Vooruit JO15-5 9 7 1 1 22 49 8 41 0
3 MOC'17 JO15-5 8 4 2 2 14 43 18 25 0
4 Kogelvangers JO15-2 8 4 1 3 13 32 23 9 0
5 Hoeven JO15-2 9 4 1 4 13 20 35 -15 0
6 Alliance JO15-4 8 4 0 4 12 34 22 12 0
7 De Schutters JO15-1 8 3 2 3 11 13 16 -3 0
8 MOC'17 JO15-4 9 1 2 6 5 13 48 -35 0
9 SEOLTO JO15-2 8 1 1 6 4 10 30 -20 0
10 Virtus JO15-5 8 0 0 8 0 7 67 -60 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO15-3 1 1 0 0 3 3 2 1 0
2 Beek Vooruit JO15-5 1 0 0 1 0 2 3 -1 0

Beek Vooruit JO15-6

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alliance JO15-4 4 4 0 0 12 25 2 23 0
2 BSC JO15-2 4 4 0 0 12 11 5 6 0
3 SEOLTO JO15-2 5 4 0 1 12 27 8 19 0
4 De Fendert JO15-2 5 3 0 2 9 15 9 6 0
5 Unitas'30 JO15-4 5 3 0 2 9 11 9 2 0
6 Prinsenland JO15-2 4 2 0 2 6 8 7 1 0
7 Kogelvangers JO15-2 5 2 0 3 6 14 15 -1 0
8 De Schutters JO15-1 6 2 0 4 6 10 16 -6 0
9 MOC'17 JO15-4 5 1 1 3 4 5 29 -24 0
10 Virtus JO15-4 4 1 0 3 3 6 15 -9 0
11 Beek Vooruit JO15-6 7 0 1 6 1 7 24 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Internos JO15-3 3 3 0 0 9 43 1 42 0
2 Beek Vooruit JO15-6 3 2 0 1 6 8 21 -13 0
3 DSE JO15-2 3 1 0 2 3 3 13 -10 0
4 Virtus JO15-5 3 0 0 3 0 3 22 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB JO15-1 9 9 0 0 27 78 7 71 0
2 SC 't Zand JO15-6 10 8 0 2 24 119 34 85 0
3 Advendo JO15-1 10 7 1 2 22 60 49 11 0
4 DIA JO15-4 10 7 0 3 21 74 31 43 0
5 WDS'19 JO15-2 10 5 0 5 15 46 33 13 0
6 Terheijden JO15-2 10 4 1 5 13 36 31 5 0
7 Beek Vooruit JO15-6 10 3 1 6 10 27 61 -34 0
8 Groen Wit JO15-3 10 3 1 6 10 24 71 -47 0
9 Rijen JO15-5 9 3 0 6 9 19 46 -27 0
10 Unitas'30 JO15-5 10 1 1 8 4 12 49 -37 0
11 Olympia'60 JO15-2 10 1 1 8 4 19 102 -83 0

Beek Vooruit JO15-7

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven JO15-2 6 5 1 0 16 17 4 13 0
2 Groen Wit JO15-3 6 4 2 0 14 37 12 25 0
3 Victoria'03 JO15-2 5 4 1 0 13 28 2 26 0
4 Zundert JO15-2 6 4 0 2 12 18 11 7 0
5 Virtus JO15-5 5 3 0 2 9 14 25 -11 0
6 RSV JO15-2 4 2 1 1 7 18 11 7 0
7 Sprundel JO15-2 5 2 1 2 7 13 14 -1 0
8 Unitas'30 JO15-5 6 1 2 3 5 6 12 -6 0
9 DSE JO15-2 5 0 0 5 0 8 20 -12 0
10 Moerse Boys JO15-2 5 0 0 5 0 5 20 -15 0
11 Beek Vooruit JO15-7 5 0 0 5 0 9 42 -33 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 The Gunners JO15-2 11 9 0 2 27 71 16 55 0
2 RSV JO15-2 11 9 0 2 27 43 25 18 0
3 Gesta JO15-1 11 7 1 3 22 42 16 26 0
4 Zundert JO15-2 11 7 1 3 22 45 25 20 0
5 Beek Vooruit JO15-4 11 6 2 3 20 57 26 31 0
6 DSE JO15-2 11 5 2 4 17 39 29 10 0
7 Boeimeer JO15-5 11 5 2 4 17 31 46 -15 0
8 Unitas'30 JO15-4 11 5 1 5 16 44 33 11 0
9 Sprundel JO15-2 11 3 1 7 10 26 49 -23 0
10 Groen Wit JO15-4 11 3 0 8 9 22 43 -21 0
11 Beek Vooruit JO15-7 11 2 0 9 6 17 83 -66 0
12 Moerse Boys JO15-2 11 0 0 11 0 10 56 -46 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO15-3 3 3 0 0 9 39 3 36 0
2 WDS'19 JO15-2 3 2 0 1 6 11 12 -1 0
3 Wieldrecht JO15-4 3 1 0 2 3 13 26 -13 0
4 Beek Vooruit JO15-7 3 0 0 3 0 7 29 -22 0

Beek Vooruit MO13-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR MO13-1 6 6 0 0 18 35 2 33 0
2 DSE MO13-1 6 4 1 1 13 13 8 5 0
3 Moerse Boys MO13-1 6 4 0 2 12 17 9 8 0
4 Unitas'30 MO13-2 6 3 2 1 11 16 9 7 0
5 Baronie MO13-1 4 3 1 0 10 24 5 19 0
6 Sprundel MO13-1 6 3 0 3 9 14 21 -7 0
7 ST Wernhout/Zundert/ MO13-1 6 2 1 3 7 12 7 5 0
8 Beek Vooruit MO13-1 5 2 0 3 6 12 12 0 0
9 Bavel MO13-1 6 1 2 3 5 10 15 -5 0
10 JEKA MO13-1 4 1 1 2 4 16 11 5 0
11 Achtmaal MO13-1 7 1 0 6 3 8 40 -32 0
12 DVO'60 MO13-1 6 0 0 6 0 2 40 -38 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 MO13-1 3 3 0 0 9 42 1 41 0
2 WDS'19 MO13-1 3 2 0 1 6 13 10 3 0
3 Beek Vooruit MO13-1 3 0 1 2 1 3 24 -21 0
4 DSE MO13-1 3 0 1 2 1 4 27 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WDS'19 MO13-1 10 10 0 0 30 52 6 46 0
2 TSC MO13-1 11 10 0 1 30 67 9 58 0
3 Chaam MO13-1 11 8 0 3 24 43 14 29 0
4 Gloria UC MO13-1 9 6 0 3 18 35 16 19 0
5 Beek Vooruit MO13-1 11 6 0 5 18 32 30 2 0
6 Sprundel MO13-1 9 4 0 5 12 27 30 -3 0
7 FC Tilburg MO13-1 10 4 0 6 12 23 30 -7 0
8 Bavel MO13-1 10 4 0 6 12 18 26 -8 0
9 Uno Animo MO13-2 7 2 0 5 6 6 28 -22 0
10 RFC MO13-1 9 2 0 7 6 11 32 -21 0
11 Gilze MO13-1 10 2 0 8 6 21 53 -32 0
12 Viola MO13-1 11 1 0 10 3 10 71 -61 0

Beek Vooruit MO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus MO15-1 5 5 0 0 15 49 0 49 0
2 JEKA MO15-1 5 4 1 0 13 25 3 22 0
3 Gilze MO15-1 5 4 0 1 12 17 5 12 0
4 ST Zundert/Wernhout MO15-1 5 3 1 1 10 6 6 0 0
5 Gloria UC MO15-2 6 3 1 2 10 13 20 -7 0
6 Beek Vooruit MO15-1 4 2 1 1 7 15 5 10 0
7 DIA MO15-2 5 2 0 3 6 9 9 0 0
8 UVV'40 MO15-1 6 1 1 4 4 8 32 -24 0
9 Bavel MO15-1 3 1 0 2 3 4 5 -1 0
10 Neerlandia'31 MO15-1 6 0 1 5 1 8 40 -32 0
11 Unitas'30 MO15-2 6 0 0 6 0 3 32 -29 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE MO15-1 8 8 0 0 24 49 9 40 0
2 Roosendaal MO15-2 8 6 1 1 19 36 14 22 0
3 Prinsenland MO15-1 8 4 1 3 13 14 14 0 0
4 Beek Vooruit MO15-1 7 4 0 3 12 24 13 11 0
5 Noordhoek MO15-1 8 4 0 4 12 13 24 -11 0
6 SC Welberg MO15-1 7 2 3 2 9 25 13 12 0
7 SC Gastel MO15-1 8 2 1 5 7 11 29 -18 0
8 Unitas'30 MO15-2 8 1 1 6 4 5 40 -35 0
9 Vosmeer MO15-1 8 0 1 7 1 7 28 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC MO15-2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
2 Beek Vooruit MO15-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit MO15-1 3 3 0 0 9 22 5 17 0
2 Raamsdonk MO15-1 3 2 0 1 6 15 14 1 0
3 SCO MO15-1 3 1 0 2 3 6 16 -10 0
4 Neerlandia'31 MO15-1 3 0 0 3 0 5 13 -8 0

Beek Vooruit MO19-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tricht MO19-1 6 6 0 0 18 27 4 23 0
2 GJS MO19-1 6 4 1 1 13 24 5 19 0
3 Papendrecht MO19-1 4 4 0 0 12 20 7 13 0
4 LRC MO19-1 4 2 1 1 7 15 4 11 0
5 Beek Vooruit MO19-1 4 2 1 1 7 6 4 2 0
6 Waspik MO19-1 5 2 0 3 6 10 10 0 0
7 De Zwerver MO19-1 6 2 0 4 6 16 17 -1 0
8 Molenschot MO19-1 6 2 0 4 6 12 28 -16 0
9 SSW MO19-1 5 1 1 3 4 4 17 -13 0
10 DSE MO19-1 5 1 1 3 4 5 20 -15 0
11 Unitas MO19-1 7 0 1 6 1 5 28 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VOAB MO19-1 9 8 1 0 25 44 10 34 0
2 SC Gastel MO19-1 10 8 1 1 25 86 9 77 0
3 Baronie MO19-2 10 7 2 1 23 46 9 37 0
4 Beek Vooruit MO19-1 9 4 2 3 14 21 20 1 0
5 Waspik MO19-1 8 4 1 3 13 18 24 -6 0
6 SC 't Zand MO19-2 9 3 0 6 9 13 52 -39 0
7 Uno Animo MO19-1 10 3 0 7 9 21 58 -37 0
8 Blauw Wit'81 MO19-1 7 2 1 4 7 22 27 -5 0
9 DSE MO19-1 8 2 1 5 7 10 20 -10 0
10 SV Reeshof MO19-1 8 2 0 6 6 15 45 -30 0
11 Molenschot MO19-1 10 1 1 8 4 20 42 -22 0
12 DVVC MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Moerse Boys MO19-1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
2 Beek Vooruit MO19-1 1 0 0 1 0 2 2 0 0

Beek Vooruit JO13-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO13-1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
2 Beek Vooruit JO13-1 1 0 0 1 0 1 1 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Smitshoek JO13-1 16 15 0 1 45 67 11 56 0
2 JEKA JO13-1 16 12 0 4 36 69 23 46 0
3 JVOZ JO13-2 16 10 3 3 33 44 30 14 0
4 RBC JO13-1 15 10 2 3 32 41 15 26 0
5 TSC JO13-1 16 9 0 7 27 47 42 5 0
6 Sliedrecht JO13-1 17 7 1 9 22 34 36 -2 0
7 MOC'17 JO13-1 17 7 0 10 21 29 47 -18 0
8 Kloetinge JO13-1 15 5 3 7 18 30 42 -12 0
9 Oranje Wit JO13-1 17 4 3 10 15 20 34 -14 0
10 Beek Vooruit JO13-1 17 2 1 14 7 21 78 -57 0
11 VOAB JO13-1 16 1 1 14 4 17 61 -44 0

Beek Vooruit JO13-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NVS JO13-1 5 5 0 0 15 21 0 21 0
2 Groen Wit JO13-1 5 4 0 1 12 17 5 12 0
3 De Fendert JO13-1 6 4 0 2 12 12 14 -2 0
4 DSE JO13-1 6 3 1 2 10 7 4 3 0
5 BSC JO13-1 4 3 0 1 9 8 2 6 0
6 Cluzona JO13-1 5 3 0 2 9 9 7 2 0
7 Rood-Wit W JO13-1 5 2 1 2 7 8 16 -8 0
8 Zundert JO13-1 6 2 1 3 7 12 11 1 0
9 Beek Vooruit JO13-2 7 2 0 5 6 10 18 -8 0
10 Halsteren JO13-2 6 1 2 3 5 7 14 -7 0
11 Klundert JO13-1 6 1 1 4 4 9 13 -4 0
12 Moerse Boys JO13-1 5 0 0 5 0 3 19 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Steenbergen JO13-1 3 2 1 0 7 16 2 14 0
2 Cluzona JO13-1 3 2 1 0 7 14 2 12 0
3 Beek Vooruit JO13-2 3 0 1 2 1 2 14 -12 0
4 Halsteren JO13-2 3 0 1 2 1 4 18 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO13-3 11 10 1 0 31 53 15 38 0
2 Groen Wit JO13-1 10 9 0 1 27 45 9 36 0
3 DIA JO13-2G 10 7 0 3 21 30 19 11 0
4 Beek Vooruit JO13-2 10 5 3 2 18 28 17 11 0
5 Terheijden JO13-1 11 4 2 5 14 21 41 -20 0
6 Moerse Boys JO13-1 10 3 4 3 13 21 16 5 0
7 Oosterhout JO13-1 11 4 1 6 13 20 19 1 0
8 Klundert JO13-1 11 3 4 4 13 25 28 -3 0
9 Zwaluwe JO13-1 11 3 0 8 9 35 42 -7 0
10 JEKA JO13-3 11 2 3 6 9 23 30 -7 0
11 TVC Breda JO13-1 11 2 2 7 8 28 46 -18 0
12 Madese Boys JO13-2 11 2 0 9 6 17 64 -47 0

Beek Vooruit JO13-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Victoria'03 JO13-2 5 5 0 0 15 19 7 12 0
2 De Fendert JO13-2 6 4 0 2 12 21 14 7 0
3 DSE JO13-2 6 4 0 2 12 14 15 -1 0
4 Sprundel JO13-1 7 4 0 3 12 15 19 -4 0
5 Unitas'30 JO13-3 5 3 1 1 10 19 9 10 0
6 SC Gastel JO13-2 6 3 1 2 10 9 6 3 0
7 SEOLTO JO13-1 6 2 2 2 8 12 19 -7 0
8 Klundert JO13-3 6 2 0 4 6 23 16 7 0
9 Achtmaal JO13-1 6 2 0 4 6 14 15 -1 0
10 Beek Vooruit JO13-3 6 2 0 4 6 15 18 -3 0
11 ST TPO/DHV/VOV JO13-1 5 1 0 4 3 5 18 -13 0
12 Internos JO13-2 6 1 0 5 3 10 20 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO13-1 7 6 0 1 18 25 5 20 0
2 JEKA JO13-4 7 5 1 1 16 18 10 8 0
3 Right'Oh JO13-1G 7 5 0 2 15 36 13 23 0
4 Unitas'30 JO13-2 7 3 1 3 10 11 9 2 0
5 Boeimeer JO13-2 6 3 0 3 9 9 10 -1 0
6 Klundert JO13-3 6 1 1 4 4 10 25 -15 0
7 Beek Vooruit JO13-3 6 0 2 4 2 7 26 -19 0
8 SEOLTO JO13-1 6 0 1 5 1 10 28 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO13-4 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 Beek Vooruit JO13-3 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Beek Vooruit JO13-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO13-3 6 6 0 0 18 23 4 19 0
2 JEKA JO13-8 4 4 0 0 12 25 4 21 0
3 Beek Vooruit JO13-4 6 3 2 1 11 15 8 7 0
4 Baronie JO13-5 5 3 1 1 10 18 12 6 0
5 Rijen JO13-3 4 3 0 1 9 17 10 7 0
6 VOAB JO13-6 6 3 0 3 9 16 23 -7 0
7 Terheijden JO13-2 4 1 1 2 4 7 19 -12 0
8 Gloria UC JO13-2 4 1 0 3 3 12 10 2 0
9 VVR JO13-2 5 1 0 4 3 10 18 -8 0
10 Groen Wit JO13-2 6 1 0 5 3 13 25 -12 0
11 Moerse Boys JO13-2 6 0 0 6 0 8 31 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Gastel JO13-2 10 9 0 1 27 42 7 35 0
2 RSV JO13-1 11 9 0 2 27 58 30 28 0
3 SVC JO13-1 11 8 0 3 24 75 24 51 0
4 Boeimeer JO13-4 11 7 1 3 22 31 26 5 0
5 Beek Vooruit JO13-4 10 7 0 3 21 37 13 24 0
6 Zwaluwe JO13-2 11 5 0 6 15 39 42 -3 0
7 Halsteren JO13-5 11 5 0 6 15 26 34 -8 0
8 Roosendaal JO13-6 11 5 0 6 15 23 44 -21 0
9 SEOLTO JO13-2 11 4 0 7 12 30 54 -24 0
10 Baronie JO13-9 10 3 0 7 9 28 28 0 0
11 Virtus JO13-3 9 0 1 8 1 14 47 -33 0
12 MOC'17 JO13-6 10 0 0 10 0 8 62 -54 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal JO13-4 1 1 0 0 3 7 1 6 0
2 Beek Vooruit JO13-4 1 0 0 1 0 1 7 -6 0

Beek Vooruit JO13-5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO13-3 7 7 0 0 21 46 12 34 0
2 Unitas'30 MO13-1 5 5 0 0 15 14 7 7 0
3 Beek Vooruit JO13-5 6 5 0 1 15 31 8 23 0
4 Baronie JO13-8 7 4 1 2 13 32 32 0 0
5 TSC JO13-5G 6 3 0 3 9 22 26 -4 0
6 Unitas'30 JO13-4 6 2 1 3 7 16 20 -4 0
7 Boeimeer JO13-4 8 2 1 5 7 22 33 -11 0
8 ONI JO13-1G 5 2 0 3 6 16 13 3 0
9 Rijen JO13-4 6 2 0 4 6 18 23 -5 0
10 Madese Boys JO13-3 5 1 1 3 4 14 25 -11 0
11 Advendo JO13-2G 6 1 0 5 3 18 33 -15 0
12 SCO JO13-3 5 0 0 5 0 8 25 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VCW JO13-1 9 9 0 0 27 77 11 66 0
2 Beek Vooruit JO13-5 11 7 1 3 22 54 27 27 0
3 Baronie JO13-8 10 7 0 3 21 57 25 32 0
4 TSC JO13-5G 10 7 0 3 21 54 29 25 0
5 Advendo JO13-2G 11 7 0 4 21 45 36 9 0
6 Unitas'30 JO13-4 11 6 0 5 18 32 29 3 0
7 VVR JO13-2 10 5 1 4 16 28 19 9 0
8 Moerse Boys JO13-2 11 4 0 7 12 30 52 -22 0
9 Rhelico JO13-3 8 3 1 4 10 26 20 6 0
10 Rood-Wit W JO13-2 11 2 1 8 7 19 71 -52 0
11 Bavel JO13-4 10 1 0 9 3 13 67 -54 0
12 Internos JO13-3 10 0 2 8 2 9 58 -49 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO13-5 1 1 0 0 3 4 0 4 0
2 VOAB JO13-6 1 0 0 1 0 0 4 -4 0

Beek Vooruit JO13-6

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wernhout JO13-1 6 5 1 0 16 35 5 30 0
2 Beek Vooruit JO13-6 7 5 0 2 15 23 13 10 0
3 Rood-Wit W JO13-2 5 4 1 0 13 20 9 11 0
4 Baronie JO13-7 5 4 1 0 13 15 4 11 0
5 Unitas'30 JO13-7 6 4 0 2 12 15 8 7 0
6 DSE JO13-4 7 3 0 4 9 17 24 -7 0
7 WDS'19 JO13-2 6 2 1 3 7 20 19 1 0
8 Internos JO13-3 5 2 0 3 6 17 20 -3 0
9 Virtus JO13-3 6 2 0 4 6 20 18 2 0
10 Zundert JO13-2 6 1 1 4 4 10 26 -16 0
11 SAB JO13-1 6 1 1 4 4 11 30 -19 0
12 Boeimeer JO13-6 7 0 0 7 0 13 40 -27 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO13-8 1 1 0 0 3 7 0 7 0
2 Beek Vooruit JO13-6 1 0 0 1 0 0 7 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO13-8 11 11 0 0 33 91 17 74 0
2 Wernhout JO13-1 11 8 1 2 25 45 23 22 0
3 Hoeven JO13-2 11 8 1 2 25 44 32 12 0
4 DIA JO13-4 11 7 1 3 22 40 24 16 0
5 Victoria'03 JO13-3 11 5 1 5 16 39 37 2 0
6 Boeimeer JO13-5 10 4 1 5 13 46 49 -3 0
7 DSE JO13-3 11 4 1 6 13 25 39 -14 0
8 DEVO JO13-1 11 4 1 6 13 32 47 -15 0
9 Beek Vooruit JO13-6 11 3 2 6 11 25 34 -9 0
10 Zundert JO13-2 10 2 1 7 7 22 42 -20 0
11 VVR JO13-3 10 2 0 8 6 20 52 -32 0
12 DIOZ JO13-2G 10 1 0 9 3 19 52 -33 0

Beek Vooruit JO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVGZ JO11-1 7 6 0 1 18 31 8 23 0
2 Drechtstreek JO11-1 6 4 1 1 13 24 7 17 0
3 Beek Vooruit JO11-1 5 4 0 1 12 15 6 9 0
4 Oranje Wit JO11-1 5 3 1 1 10 14 13 1 0
5 Unitas'30 JO11-1 4 3 0 1 9 18 5 13 0
6 ASWH JO11-1 4 2 2 0 8 7 5 2 0
7 Sliedrecht JO11-1 6 2 0 4 6 15 23 -8 0
8 RKsv RCD JO11-1 5 1 0 4 3 5 10 -5 0
9 Kozakken Boys JO11-1 5 1 0 4 3 7 26 -19 0
10 Madese Boys JO11-1 6 1 0 5 3 9 19 -10 0
11 Dubbeldam JO11-1 7 1 0 6 3 10 33 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO11-1G 9 7 0 2 21 38 13 25 0
2 TSC JO11-1 9 6 1 2 19 24 11 13 0
3 Groen Wit JO11-1 9 6 0 3 18 40 20 20 0
4 Roosendaal JO11-1 9 5 0 4 15 31 20 11 0
5 Unitas'30 JO11-1 9 5 0 4 15 21 21 0 0
6 Halsteren JO11-1 9 4 1 4 13 31 32 -1 0
7 Beek Vooruit JO11-1 9 4 0 5 12 15 31 -16 0
8 RBC JO11-1 8 3 0 5 9 11 19 -8 0
9 MOC'17 JO11-1 8 2 0 6 6 12 34 -22 0
10 Boeimeer JO11-1 9 1 0 8 3 8 30 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand JO11-1G 1 1 0 0 3 5 3 2 0
2 Beek Vooruit JO11-1 1 0 0 1 0 3 5 -2 0

Beek Vooruit JO11-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO11-1 5 5 0 0 15 21 3 18 0
2 Beek Vooruit JO11-2 5 3 1 1 10 19 11 8 0
3 Baronie JO11-1 5 3 0 2 9 21 11 10 0
4 Terheijden JO11-1 5 3 0 2 9 10 9 1 0
5 Unitas'30 JO11-2 6 3 0 3 9 19 19 0 0
6 Groen Wit JO11-2 6 2 2 2 8 24 13 11 0
7 SAB JO11-1 4 2 1 1 7 13 12 1 0
8 WDS'19 JO11-1 4 2 0 2 6 20 13 7 0
9 Moerse Boys JO11-1 4 2 0 2 6 19 17 2 0
10 JEKA JO11-5G 6 2 0 4 6 14 23 -9 0
11 Madese Boys JO11-2 5 1 0 4 3 8 26 -18 0
12 Sprundel JO11-1 5 0 0 5 0 4 35 -31 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 The Gunners JO11-1 3 3 0 0 9 21 3 18 0
2 Zwaluwe JO11-1G 3 2 0 1 6 16 5 11 0
3 Beek Vooruit JO11-2 3 1 0 2 3 11 14 -3 0
4 Klundert JO11-1 3 0 0 3 0 1 27 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO11-2 10 9 0 1 27 41 18 23 0
2 The Gunners JO11-1 9 7 1 1 22 63 17 46 0
3 TSC JO11-2 9 7 1 1 22 37 16 21 0
4 TVC Breda JO11-1 10 7 1 2 22 38 15 23 0
5 SAB JO11-1 10 5 1 4 16 56 35 21 0
6 Beek Vooruit JO11-2 10 5 1 4 16 41 22 19 0
7 DIA JO11-1 10 3 2 5 11 22 41 -19 0
8 Rijen JO11-2 10 3 1 6 10 30 41 -11 0
9 Sarto JO11-2 10 2 0 8 6 27 58 -31 0
10 Oosterhout JO11-1 10 1 0 9 3 12 71 -59 0
11 JEKA JO11-4G 10 0 2 8 2 13 46 -33 0

Beek Vooruit JO11-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO11-1 7 5 1 1 16 32 18 14 0
2 Advendo JO11-1 5 5 0 0 15 24 12 12 0
3 Unitas'30 JO11-3 5 4 0 1 12 31 10 21 0
4 TVC Breda JO11-2 6 3 2 1 11 29 23 6 0
5 Beek Vooruit JO11-3 6 3 2 1 11 29 25 4 0
6 Groen Wit JO11-4 5 2 0 3 6 17 20 -3 0
7 Victoria'03 JO11-2 6 2 0 4 6 26 30 -4 0
8 Baronie JO11-2 5 1 1 3 4 18 22 -4 0
9 Internos JO11-1 5 1 1 3 4 23 30 -7 0
10 JEKA JO11-7G 5 1 1 3 4 13 28 -15 0
11 JEKA JO11-3G 5 1 0 4 3 10 14 -4 0
12 Boeimeer JO11-8 6 1 0 5 3 24 44 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WDS'19 JO11-1 11 11 0 0 33 89 19 70 0
2 Groen Wit JO11-2 11 9 1 1 28 90 18 72 0
3 JEKA JO11-6G 11 7 1 3 22 73 35 38 0
4 SCO JO11-1 10 6 3 1 21 51 19 32 0
5 TSC JO11-3 11 7 0 4 21 56 34 22 0
6 Madese Boys JO11-3 11 6 1 4 19 45 31 14 0
7 Beek Vooruit JO11-3 11 4 0 7 12 31 50 -19 0
8 Cluzona JO11-1 11 3 2 6 11 36 49 -13 0
9 SC Gastel JO11-2 11 3 0 8 9 25 49 -24 0
10 Boeimeer JO11-4 11 3 0 8 9 33 78 -45 0
11 Prinsenland JO11-1 10 1 0 9 3 21 76 -55 0
12 Wernhout JO11-1 11 1 0 10 3 26 118 -92 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO11-1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
2 Beek Vooruit JO11-3 1 0 0 1 0 0 5 -5 0

Beek Vooruit JO11-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO11-4 8 5 2 1 17 32 17 15 0
2 Baronie JO11-3 4 4 0 0 12 22 9 13 0
3 The Gunners JO11-2 5 3 2 0 11 23 14 9 0
4 Boeimeer JO11-4 6 3 1 2 10 21 16 5 0
5 PCP JO11-1 5 2 1 2 7 14 17 -3 0
6 JEKA JO11-8G 4 2 0 2 6 22 15 7 0
7 Groen Wit JO11-3 5 2 0 3 6 15 19 -4 0
8 Neerlandia'31 JO11-1 3 1 0 2 3 9 15 -6 0
9 Bavel JO11-5 4 1 0 3 3 11 20 -9 0
10 WDS'19 JO11-2 5 1 0 4 3 8 20 -12 0
11 Unitas'30 JO11-5 5 0 0 5 0 7 22 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Fendert JO11-1 3 3 0 0 9 30 2 28 0
2 Beek Vooruit JO11-4 3 2 0 1 6 14 8 6 0
3 Groote Lindt JO11-3 3 1 0 2 3 6 14 -8 0
4 ASWH JO11-7 3 0 0 3 0 2 28 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO11-4 11 11 0 0 33 74 28 46 0
2 Waspik JO11-1G 10 9 0 1 27 77 30 47 0
3 Chaam JO11-1 11 6 1 4 19 54 38 16 0
4 Baronie JO11-2 10 6 0 4 18 56 36 20 0
5 UVV'40 JO11-2 11 5 1 5 16 38 36 2 0
6 JEKA JO11-7G 9 5 0 4 15 27 34 -7 0
7 Advendo JO11-1 11 5 0 6 15 44 38 6 0
8 Rijen JO11-3 11 5 0 6 15 41 44 -3 0
9 SCO JO11-2 11 5 0 6 15 32 36 -4 0
10 Internos JO11-1 11 4 0 7 12 36 54 -18 0
11 Beek Vooruit JO11-4 11 2 0 9 6 24 61 -37 0
12 Oosterhout JO11-2 11 0 0 11 0 12 80 -68 0

Beek Vooruit JO11-5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO11-3 7 7 0 0 21 41 13 28 0
2 Unitas'30 JO11-4 7 6 0 1 18 35 15 20 0
3 The Gunners JO11-3 5 5 0 0 15 29 9 20 0
4 Hoeven JO11-2 7 4 2 1 14 32 16 16 0
5 Boeimeer JO11-3 5 2 1 2 7 15 15 0 0
6 Baronie JO11-6 6 2 0 4 6 15 29 -14 0
7 Moerse Boys JO11-2 7 2 0 5 6 16 28 -12 0
8 JEKA JO11-9G 5 1 2 2 5 14 19 -5 0
9 Achtmaal JO11-1 7 1 2 4 5 18 25 -7 0
10 Wernhout JO11-1 6 1 1 4 4 21 31 -10 0
11 VVR JO11-2 6 0 2 4 2 12 22 -10 0
12 Beek Vooruit JO11-5 6 0 2 4 2 14 40 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO11-3 11 11 0 0 33 112 10 102 0
2 TVC Breda JO11-2 11 10 0 1 30 92 25 67 0
3 Virtus JO11-2 11 7 0 4 21 55 30 25 0
4 WDS'19 JO11-2 11 7 0 4 21 48 44 4 0
5 Beek Vooruit JO11-5 10 5 1 4 16 28 46 -18 0
6 JEKA JO11-9G 11 5 1 5 16 43 56 -13 0
7 The Gunners JO11-2 11 5 0 6 15 44 40 4 0
8 Groen Wit JO11-3 11 5 0 6 15 41 46 -5 0
9 Hoeven JO11-2 11 4 1 6 13 28 57 -29 0
10 SEOLTO JO11-2 10 2 0 8 6 19 83 -64 0
11 Baronie JO11-4 11 2 0 9 6 31 65 -34 0
12 Boeimeer JO11-6 11 0 1 10 1 28 67 -39 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 The Gunners JO11-3 1 1 0 0 3 9 6 3 0
2 Beek Vooruit JO11-5 1 0 0 1 0 6 9 -3 0

Beek Vooruit JO11-6

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Victoria'03 JO11-3 7 7 0 0 21 37 11 26 0
2 DSE JO11-2 6 4 1 1 13 27 13 14 0
3 Moerse Boys JO11-3 6 4 0 2 12 24 18 6 0
4 Zundert JO11-2 5 3 0 2 9 14 15 -1 0
5 Beek Vooruit JO11-6 6 3 0 3 9 13 19 -6 0
6 MOC'17 JO11-5 4 2 0 2 6 12 9 3 0
7 Groen Wit JO11-5 5 2 0 3 6 13 12 1 0
8 Rood-Wit W JO11-2 5 2 0 3 6 7 18 -11 0
9 Boeimeer JO11-6 6 1 1 4 4 15 23 -8 0
10 RSV JO11-2 5 1 0 4 3 8 17 -9 0
11 Unitas'30 JO11-6 5 0 0 5 0 11 26 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terheijden JO11-2 11 9 2 0 29 79 11 68 0
2 Beek Vooruit JO11-6 11 9 1 1 28 55 9 46 0
3 Groen Wit JO11-5 11 9 0 2 27 82 29 53 0
4 Madese Boys JO11-5 11 7 2 2 23 45 20 25 0
5 RFC JO11-4 11 6 1 4 19 52 45 7 0
6 Beek Vooruit JO11-9 11 6 0 5 18 37 31 6 0
7 WDS'19 JO11-3 11 5 0 6 15 57 40 17 0
8 Irene'58 JO11-2 11 4 2 5 14 45 45 0 0
9 Sprundel JO11-2 11 3 1 7 10 29 53 -24 0
10 The Gunners JO11-4 11 2 1 8 7 22 38 -16 0
11 DSE JO11-3 11 1 0 10 3 23 136 -113 0
12 Baronie JO11-9 11 0 0 11 0 20 89 -69 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Irene'58 JO11-1 3 3 0 0 9 51 2 49 0
2 Boeimeer JO11-6 3 2 0 1 6 10 16 -6 0
3 Beek Vooruit JO11-6 3 1 0 2 3 7 23 -16 0
4 Advendo JO11-2G 3 0 0 3 0 4 31 -27 0

Beek Vooruit JO11-7

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Neerlandia'31 JO11-2 7 7 0 0 21 34 8 26 0
2 JEKA JO11-10G 6 5 0 1 15 44 17 27 0
3 Boeimeer JO11-7 7 5 0 2 15 27 15 12 0
4 Bavel JO11-4 6 4 1 1 13 25 12 13 0
5 DIA JO11-3 7 3 2 2 11 26 19 7 0
6 Rijen JO11-5 6 3 0 3 9 27 26 1 0
7 Gesta JO11-1 6 3 0 3 9 25 30 -5 0
8 UVV'40 JO11-3 6 2 0 4 6 19 29 -10 0
9 Advendo JO11-3 6 1 1 4 4 15 25 -10 0
10 SAB JO11-2 5 1 0 4 3 17 31 -14 0
11 Baronie JO11-7 5 0 1 4 1 9 17 -8 0
12 Beek Vooruit JO11-7 7 0 1 6 1 20 59 -39 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluwe JO11-3 3 3 0 0 9 45 3 42 0
2 Beek Vooruit JO11-7 3 2 0 1 6 20 14 6 0
3 Unitas'30 JO11-6 3 1 0 2 3 24 15 9 0
4 DSE JO11-3 3 0 0 3 0 1 58 -57 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO11-5 10 8 1 1 25 92 18 74 0
2 DIA JO11-3 10 7 0 3 21 47 24 23 0
3 Moerse Boys JO11-3 10 6 1 3 19 42 35 7 0
4 Baronie JO11-7 10 5 2 3 17 38 28 10 0
5 Unitas'30 JO11-6 10 5 2 3 17 37 35 2 0
6 Gesta JO11-1 10 5 0 5 15 54 35 19 0
7 SAB JO11-2 10 4 2 4 14 36 40 -4 0
8 Beek Vooruit JO11-7 10 4 2 4 14 43 51 -8 0
9 Advendo JO11-3 10 3 2 5 11 43 33 10 0
10 Madese Boys JO11-4 10 2 0 8 6 21 71 -50 0
11 Sliedrecht JO11-7 10 0 0 10 0 11 94 -83 0

Beek Vooruit JO11-8

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wieldrecht JO11-3 6 5 1 0 16 50 4 46 0
2 Drechtstreek JO11-4 5 4 1 0 13 24 7 17 0
3 Beek Vooruit JO11-8 7 4 1 2 13 47 17 30 0
4 ASWH JO11-8 5 4 0 1 12 25 13 12 0
5 De Fendert JO11-5 4 3 0 1 9 19 8 11 0
6 Klundert JO11-2 5 2 1 2 7 20 26 -6 0
7 Madese Boys JO11-4 6 2 0 4 6 25 31 -6 0
8 Virtus JO11-4G 5 1 0 4 3 12 20 -8 0
9 Seolto JO11-3G 5 1 0 4 3 17 34 -17 0
10 Rijsoord JO11-3G 5 1 0 4 3 6 51 -45 0
11 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 5 0 0 5 0 1 35 -34 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achtmaal JO11-1 9 8 1 0 25 56 14 42 0
2 Alliance JO11-4 10 8 0 2 24 43 16 27 0
3 RSV JO11-3 10 6 1 3 19 62 47 15 0
4 Rood-Wit W JO11-3 9 5 3 1 18 32 17 15 0
5 DSE JO11-4 10 4 1 5 13 34 52 -18 0
6 Zundert JO11-3 8 3 2 3 11 43 35 8 0
7 Beek Vooruit JO11-8 10 2 2 6 8 26 41 -15 0
8 Internos JO11-2 8 2 1 5 7 25 21 4 0
9 Unitas'30 JO11-7 10 2 1 7 7 35 75 -40 0
10 DVO'60 JO11-1 5 2 0 3 6 18 21 -3 0
11 Moerse Boys JO11-4 9 1 0 8 3 14 49