Op deze pagina vind je de actuele standen van alle teams van v.v. Beek Vooruit. De informatie is gebaseerd op informatie van KNVB Dataservice (via Sportlink).

Beek Vooruit 1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Yerseke 1 3 2 0 1 6 8 6 2 0
2 EBOH 1 3 1 1 1 4 7 4 3 0
3 Oranje Wit 1 3 1 1 1 4 5 5 0 0
4 Beek Vooruit 1 3 1 0 2 3 6 11 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto 1 4 4 0 0 12 8 2 6 0
2 Cluzona 1 4 3 0 1 9 10 4 6 0
3 WSC 1 4 3 0 1 9 10 4 6 0
4 Roosendaal 1 4 3 0 1 9 14 9 5 0
5 Rijen 1 4 3 0 1 9 9 6 3 0
6 VOAB 1 4 2 1 1 7 7 4 3 0
7 Madese Boys 1 4 2 0 2 6 10 8 2 0
8 SC Kruisland 1 4 2 0 2 6 7 7 0 0
9 JEKA 1 4 2 0 2 6 5 8 -3 0
10 Beek Vooruit 1 4 1 1 2 4 9 10 -1 0
11 Uno Animo 1 4 1 0 3 3 4 8 -4 0
12 TSC 1 4 0 1 3 1 2 8 -6 0
13 DESK 1 4 0 1 3 1 4 12 -8 0
14 FC Tilburg 1 4 0 0 4 0 4 13 -9 0

Beek Vooruit 2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Moerse Boys 2 4 3 1 0 10 16 6 10 0
2 JEKA 2 4 3 0 1 9 9 2 7 0
3 MOC'17 2 4 3 0 1 9 16 10 6 0
4 TSC 2 4 3 0 1 9 8 7 1 0
5 Hoeven 2 4 2 2 0 8 10 6 4 0
6 VOAB 2 4 1 3 0 6 10 5 5 0
7 WSC 2 4 2 0 2 6 7 9 -2 0
8 Rijen 2 4 1 2 1 5 9 7 2 0
9 Beek Vooruit 2 4 1 2 1 5 5 5 0 0
10 Were Di 2 4 1 1 2 4 4 10 -6 0
11 Dubbeldam 2 3 0 1 2 1 5 11 -6 0
12 DESK 2 4 0 1 3 1 7 11 -4 0
13 RCD 2 4 0 1 3 1 7 14 -7 0
14 Groen Wit 2 3 0 0 3 0 3 13 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sprundel 2 3 3 0 0 9 11 1 10 0
2 Beek Vooruit 2 3 2 0 1 6 14 7 7 0
3 Victoria'03 2 3 1 0 2 3 5 8 -3 0
4 Unitas'30 3 3 0 0 3 0 1 15 -14 0

Beek Vooruit 3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dubbeldam 3 4 4 0 0 12 21 4 17 0
2 Halsteren 3 4 3 0 1 9 10 7 3 0
3 RCD 3 4 3 0 1 9 10 8 2 0
4 Nieuw Borgvliet 3 3 2 0 1 6 10 9 1 0
5 SC Gastel 5 3 1 1 1 4 9 8 1 0
6 Victoria'03 3 3 1 1 1 4 5 4 1 0
7 Beek Vooruit 3 3 1 1 1 4 6 6 0 0
8 VVR 3 3 1 0 2 3 5 7 -2 0
9 Unitas'30 4 4 1 0 3 3 7 12 -5 0
10 DEVO 2 4 0 2 2 2 6 13 -7 0
11 Sprundel 3 4 0 2 2 2 5 12 -7 0
12 IFC 2 3 0 1 2 1 5 9 -4 0

Beek Vooruit 4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dongen 3 4 3 0 1 9 26 6 20 0
2 JEKA 7 3 2 1 0 7 13 3 10 0
3 Beek Vooruit 4 3 2 1 0 7 9 3 6 0
4 VCW 2 3 2 1 0 7 8 5 3 0
5 Madese Boys 3 4 2 0 2 6 12 19 -7 0
6 IFC 3 3 1 0 2 3 7 5 2 0
7 Baronie 2 3 1 0 2 3 2 5 -3 0
8 Boeimeer 2 4 1 0 3 3 4 22 -18 0
9 UVV'40 2 1 0 1 0 1 2 2 0 0
10 DIA 3 2 0 1 1 1 1 5 -4 0
11 ZBC'97 2 4 0 1 3 1 4 13 -9 0

Beek Vooruit 5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WDS'19 4 3 3 0 0 9 17 4 13 0
2 Advendo 2 3 1 0 2 3 8 8 0 0
3 Internos 2 3 1 0 2 3 7 10 -3 0
4 Beek Vooruit 5 3 1 0 2 3 4 14 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus 3 3 3 0 0 9 19 6 13 0
2 Internos 5 3 3 0 0 9 17 10 7 0
3 DSE 3 4 3 0 1 9 19 11 8 0
4 Baronie 5 2 2 0 0 6 15 1 14 0
5 ZBC'97 3 3 2 0 1 6 9 10 -1 0
6 Beek Vooruit 5 3 1 1 1 4 7 7 0 0
7 JEKA 12 3 1 1 1 4 8 11 -3 0
8 Raptim 1 4 1 0 3 3 12 16 -4 0
9 TSC 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 IFC 4 2 0 0 2 0 1 17 -16 0
11 Terheijden 4 3 0 0 3 0 7 17 -10 0
12 Oosterhout 4 4 0 0 4 0 8 16 -8 0

Beek Vooruit 6

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WDS'19 4 4 4 0 0 12 23 6 17 0
2 SAB 2 4 3 1 0 10 18 6 12 0
3 Roosendaal 5 3 3 0 0 9 13 1 12 0
4 RCD 5 4 2 0 2 6 9 11 -2 0
5 Baronie 3 4 2 0 2 6 12 15 -3 0
6 Internos 4 4 1 2 1 5 7 7 0 0
7 Groen Wit 3 3 1 0 2 3 7 9 -2 0
8 JEKA 13 3 1 0 2 3 4 9 -5 0
9 FC Dordrecht Amateurs 3 3 1 0 2 3 10 16 -6 0
10 DIA 6 4 1 0 3 3 10 14 -4 0
11 Moerse Boys 4 4 1 0 3 3 2 9 -7 0
12 Beek Vooruit 6 4 0 1 3 1 2 14 -12 0

Beek Vooruit 7

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Unitas'30 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ZBC'97 4 4 3 0 1 9 18 6 12 0
2 Groen Wit 6 2 2 0 0 6 15 4 11 0
3 Baronie 8 3 2 0 1 6 8 5 3 0
4 Bavel 8 4 2 0 2 6 18 12 6 0
5 Gesta 3 4 2 0 2 6 7 6 1 0
6 TSVV Merlijn 4 1 1 0 0 3 3 2 1 0
7 Beek Vooruit 7 2 1 0 1 3 12 2 10 0
8 SC Emma 3 2 1 0 1 3 9 4 5 0
9 VV Papendrecht 2 2 1 0 1 3 11 7 4 0
10 TSC 6 2 0 0 2 0 5 16 -11 0
11 JEKA 15 4 0 0 4 0 3 45 -42 0

Beek Vooruit 8

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit 5 4 3 1 0 10 11 3 8 0
2 FC Dordrecht Amateurs 4 4 3 1 0 10 16 10 6 0
3 JEKA 16 4 3 0 1 9 23 6 17 0
4 Victoria'03 4 4 3 0 1 9 16 6 10 0
5 Unitas'30 6 4 2 1 1 7 22 11 11 0
6 Hoeven 4 4 2 0 2 6 8 7 1 0
7 RSV 3 3 1 1 1 4 5 5 0 0
8 VVR 4 4 1 1 2 4 9 9 0 0
9 DSE 4 3 1 0 2 3 3 16 -13 0
10 Beek Vooruit 8 4 0 1 3 1 8 23 -15 0
11 Wernhout 3 3 0 0 3 0 2 8 -6 0
12 Moerse Boys 6 3 0 0 3 0 2 21 -19 0

Beek Vooruit 9

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit 5 3 2 1 0 7 10 4 6 0
2 SAB 4 3 1 2 0 5 7 4 3 0
3 Beek Vooruit 9 3 1 1 1 4 5 6 -1 0
4 VVR 5 3 0 0 3 0 4 12 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Right'Oh 5 4 4 0 0 12 19 9 10 0
2 RFC 3 3 3 0 0 9 10 4 6 0
3 SSW 4 4 3 0 1 9 5 4 1 0
4 Irene'58 4 3 2 0 1 6 12 7 5 0
5 HZ'75 2 4 2 0 2 6 18 12 6 0
6 Be Ready 3 4 2 0 2 6 13 13 0 0
7 SC Emma 6 4 2 0 2 6 12 12 0 0
8 Unitas 3 4 2 0 2 6 7 10 -3 0
9 Dussense Boys 3 4 1 0 3 3 10 14 -4 0
10 Beek Vooruit 9 4 1 0 3 3 15 21 -6 0
11 Madese Boys 4 3 0 0 3 0 5 11 -6 0
12 JEKA 18 3 0 0 3 0 3 12 -9 0

Beek Vooruit 10

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HZ'75 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVC 2 3 3 0 0 9 14 4 10 0
2 Beek Vooruit 10 3 3 0 0 9 13 5 8 0
3 Dubbeldam 5 4 3 0 1 9 18 12 6 0
4 Noordhoek 2 2 2 0 0 6 9 1 8 0
5 DEVO 3 2 2 0 0 6 7 3 4 0
6 SC Emma 4 2 1 0 1 3 3 3 0 0
7 Victoria'03 7 3 1 0 2 3 5 10 -5 0
8 RCD 6 4 1 0 3 3 4 10 -6 0
9 SVC 4 4 1 0 3 3 8 19 -11 0
10 Virtus 4 3 0 0 3 0 5 10 -5 0
11 ST TPO/VOV 2 4 0 0 4 0 5 14 -9 0

Beek Vooruit 11

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wernhout 4 4 4 0 0 12 17 3 14 0
2 Sprundel 5 3 2 1 0 7 11 4 7 0
3 RSV 4 3 2 0 1 6 10 4 6 0
4 Victoria'03 5 3 2 0 1 6 7 6 1 0
5 Moerse Boys 5 3 2 0 1 6 8 8 0 0
6 Unitas'30 8 4 2 0 2 6 15 6 9 0
7 Beek Vooruit 11 3 1 1 1 4 5 4 1 0
8 DSE 5 3 1 0 2 3 8 11 -3 0
9 Schijf 4 3 1 0 2 3 2 11 -9 0
10 Zundert 4 3 0 0 3 0 1 11 -10 0
11 Achtmaal 3 4 0 0 4 0 0 16 -16 0

Beek Vooruit 12

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven 5 3 3 0 0 9 9 2 7 0
2 Schijf 5 4 3 0 1 9 9 3 6 0
3 Moerse Boys 7 4 3 0 1 9 10 8 2 0
4 Boeimeer 5 4 2 0 2 6 7 10 -3 0
5 Achtmaal 4 4 1 2 1 5 9 9 0 0
6 Sprundel 6 2 1 1 0 4 10 6 4 0
7 PCP 5 3 1 1 1 4 7 4 3 0
8 VVR 5 4 1 1 2 4 5 5 0 0
9 Zundert 5 2 1 0 1 3 6 4 2 0
10 Unitas'30 7 3 1 0 2 3 3 9 -6 0
11 Wernhout 5 4 0 1 3 1 5 11 -6 0
12 Beek Vooruit 12 3 0 0 3 0 4 13 -9 0

Beek Vooruit 13

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Emma 5 3 3 0 0 9 16 2 14 0
2 DIA 8 3 2 0 1 6 10 5 5 0
3 HZ'75 3 3 2 0 1 6 9 4 5 0
4 Hardinxveld 2 3 1 1 1 4 7 8 -1 0
5 Madese Boys 5 4 1 1 2 4 6 13 -7 0
6 Beek Vooruit 13 1 1 0 0 3 4 0 4 0
7 Boeimeer 4 2 1 0 1 3 5 5 0 0
8 Terheijden 6 3 1 0 2 3 4 7 -3 0
9 ST TPO/VOV 3 3 1 0 2 3 4 10 -6 0
10 VV Papendrecht 3 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
11 VCW 4 2 0 0 2 0 1 9 -8 0

Beek Vooruit 2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 2 4 4 0 0 12 17 8 9 0
2 Boeimeer 5 4 3 0 1 9 16 7 9 0
3 Moerse Boys 2 4 3 0 1 9 18 10 8 0
4 Beek Vooruit 2 3 2 0 1 6 11 7 4 0
5 The Gunners 3 3 2 0 1 6 15 12 3 0
6 TVC Breda 2 3 2 0 1 6 8 7 1 0
7 DVO'60 2 4 1 1 2 4 11 11 0 0
8 Bavel 3 4 1 1 2 4 11 19 -8 0
9 BSC 2 3 1 0 2 3 7 7 0 0
10 Alliance 2 3 1 0 2 3 7 9 -2 0
11 Rood-Wit W 2 3 0 0 3 0 3 13 -10 0
12 VVR 2 4 0 0 4 0 2 16 -14 0

Beek Vooruit ZA2



Beek Vooruit VR1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SC Kruisland VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer VR1 4 4 0 0 12 21 0 21 0
2 Sprundel VR1 4 4 0 0 12 13 3 10 0
3 TSC VR1 3 3 0 0 9 12 4 8 0
4 Beek Vooruit VR1 4 2 1 1 7 9 12 -3 0
5 Achtmaal VR1 3 2 0 1 6 8 3 5 0
6 Wernhout VR1 3 2 0 1 6 6 7 -1 0
7 Waspik VR1 4 2 0 2 6 9 14 -5 0
8 Terheijden VR1 3 1 0 2 3 5 6 -1 0
9 VVR VR2 4 1 0 3 3 6 16 -10 0
10 DSE VR2 4 0 1 3 1 4 10 -6 0
11 Baronie VR2 4 0 0 4 0 3 10 -7 0
12 Schijf VR2 4 0 0 4 0 2 13 -11 0

Beek Vooruit 1 45+

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus 45+1 12 8 1 3 25 21 8 13 0
2 Madese Boys 45+2 12 7 3 2 24 21 9 12 0
3 Beek Vooruit 45+1 12 4 2 6 14 11 19 -8 0
4 HZ'75 45+1 12 2 0 10 6 10 27 -17 0

Beek Vooruit 2 45+

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W 45+1 9 6 2 1 20 13 5 8 0
2 VVR 45+1 9 4 4 1 16 15 9 6 0
3 Beek Vooruit 45+2 9 3 2 4 11 4 7 -3 0
4 Chaam 45+2 9 0 2 7 2 6 17 -11 0

Beek Vooruit 35+

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RSV 35+2 12 7 1 4 22 29 17 12 0
2 Beek Vooruit 35+1 12 7 1 4 22 29 23 6 0
3 The Gunners 35+2 12 5 1 6 16 17 19 -2 0
4 WDS'19 35+2 12 2 3 7 9 16 32 -16 0

Beek Vooruit JG1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GSBW JG2G 3 3 0 0 9 22 9 13 0
2 Beek Vooruit JG1 3 2 0 1 6 15 12 3 0
3 EBOH JG1G 3 1 0 2 3 14 19 -5 0
4 Jong Brabant JG1 3 0 0 3 0 11 22 -11 0

Beek Vooruit JO19-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO19-1 2 2 0 0 6 11 4 7 0
2 JEKA JO19-1 2 1 0 1 3 6 8 -2 0
3 Beek Vooruit JO19-1 2 0 0 2 0 2 7 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO19-1 3 3 0 0 9 19 2 17 0
2 TSV Gudok JO19-1 3 3 0 0 9 13 1 12 0
3 RWB JO19-1 2 2 0 0 6 6 2 4 0
4 The White Boys JO19-1 3 2 0 1 6 13 5 8 0
5 Waspik JO19-1 3 2 0 1 6 6 7 -1 0
6 Rijen JO19-1 3 2 0 1 6 4 7 -3 0
7 DESK JO19-1 3 1 0 2 3 4 9 -5 0
8 DIA JO19-1 2 0 1 1 1 3 4 -1 0
9 FC Tilburg JO19-1 3 0 1 2 1 4 9 -5 0
10 Madese Boys JO19-1 2 0 0 2 0 1 6 -5 0
11 SV Reeshof JO19-1 2 0 0 2 0 2 9 -7 0
12 Oosterhout JO19-1 3 0 0 3 0 2 16 -14 0

Beek Vooruit JO19-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO19-2 3 2 1 0 7 11 8 3 0
2 Sprundel JO19-1 3 1 1 1 4 11 8 3 0
3 Beek Vooruit JO19-2 3 1 1 1 4 10 10 0 0
4 Rood-Wit W JO19-1 3 0 1 2 1 7 13 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Olympia'60 JO19-1 3 3 0 0 9 12 6 6 0
2 Gloria UC JO19-1 3 2 0 1 6 14 8 6 0
3 SCO JO19-1 3 2 0 1 6 12 8 4 0
4 VOAB JO19-2 3 2 0 1 6 11 8 3 0
5 OVC'26 JO19-1 3 2 0 1 6 10 10 0 0
6 The Gunners JO19-1 3 1 1 1 4 7 6 1 0
7 UVV'40 JO19-1 3 1 1 1 4 7 7 0 0
8 Beek Vooruit JO19-2 2 1 0 1 3 3 5 -2 0
9 RKDVC JO19-2 3 1 0 2 3 8 8 0 0
10 RFC JO19-2 3 1 0 2 3 4 6 -2 0
11 Chaam JO19-1 2 0 0 2 0 5 11 -6 0
12 Sarto JO19-3 3 0 0 3 0 3 13 -10 0

Beek Vooruit JO19-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Roosendaal JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kogelvangers JO19-1 2 2 0 0 6 12 2 10 0
2 Roosendaal JO19-2 2 2 0 0 6 11 4 7 0
3 DFC JO19-1 2 2 0 0 6 6 2 4 0
4 Beek Vooruit JO19-3 3 1 1 1 4 9 9 0 0
5 DSE JO19-2 3 1 1 1 4 8 10 -2 0
6 Sprundel JO19-2 1 1 0 0 3 7 3 4 0
7 Oranje Wit JO19-3 2 0 1 1 1 2 3 -1 0
8 RSV JO19-1 2 0 1 1 1 4 7 -3 0
9 FC Bergen JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 JEKA JO19-4 2 0 0 2 0 1 9 -8 0
11 Dubbeldam JO19-3 3 0 0 3 0 6 17 -11 0

Beek Vooruit JO19-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Madese Boys JO19-2 3 2 1 0 7 13 7 6 0
2 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 3 2 0 1 6 18 7 11 0
3 Beek Vooruit JO19-4 3 0 2 1 2 6 10 -4 0
4 Wieldrecht JO19-2 3 0 1 2 1 6 19 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO19-2 3 3 0 0 9 11 6 5 0
2 Beek Vooruit JO19-4 3 2 1 0 7 14 2 12 0
3 Boeimeer JO19-2 3 2 1 0 7 13 7 6 0
4 JEKA JO19-5 3 2 0 1 6 14 7 7 0
5 Baronie JO19-4 3 2 0 1 6 9 5 4 0
6 TSC JO19-3 3 1 1 1 4 5 8 -3 0
7 VVR JO19-2 3 1 0 2 3 12 10 2 0
8 Zundert JO19-2 3 0 3 0 3 4 4 0 0
9 Chaam JO19-2 3 1 0 2 3 5 12 -7 0
10 Gesta JO19-1G 3 0 2 1 2 4 8 -4 0
11 Bavel JO19-2 3 0 0 3 0 7 12 -5 0
12 Unitas'30 JO19-3 3 0 0 3 0 5 22 -17 0

Beek Vooruit JO19-5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO19-3 3 3 0 0 9 33 2 31 0
2 TVC Breda JO19-2 3 2 0 1 6 24 6 18 0
3 JEKA JO19-6 3 1 0 2 3 5 19 -14 0
4 Beek Vooruit JO19-5 3 0 0 3 0 1 36 -35 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 3 3 0 0 9 18 2 16 0
2 Internos JO19-2 3 3 0 0 9 16 6 10 0
3 DFC JO19-2 3 3 0 0 9 9 2 7 0
4 Roosendaal JO19-5 3 2 0 1 6 16 8 8 0
5 Beek Vooruit JO19-5 3 2 0 1 6 15 10 5 0
6 Unitas'30 JO19-4 3 2 0 1 6 8 5 3 0
7 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 2 1 0 1 3 9 11 -2 0
8 Madese Boys JO19-3 3 1 0 2 3 7 4 3 0
9 Noordhoek JO19-1 2 0 0 2 0 4 10 -6 0
10 Terheijden JO19-2 3 0 0 3 0 2 15 -13 0
11 VV Papendrecht JO19-2 3 0 0 3 0 6 21 -15 0
12 JEKA JO19-7 3 0 0 3 0 3 19 -16 0

Beek Vooruit JO17-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal JO17-2 3 2 1 0 7 11 4 7 0
2 Beek Vooruit JO17-1 3 1 1 1 4 8 7 1 0
3 VVR JO17-1 3 1 0 2 3 8 9 -1 0
4 Baronie JO17-2 3 1 0 2 3 4 11 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kloetinge JO17-1 4 4 0 0 12 20 3 17 0
2 Oranje Wit JO17-1 4 4 0 0 12 12 3 9 0
3 Barendrecht JO17-1 3 3 0 0 9 10 2 8 0
4 TSC JO17-1 4 3 0 1 9 13 9 4 0
5 Dongen JO17-1 4 3 0 1 9 12 9 3 0
6 ODC JO17-1 4 2 1 1 7 11 10 1 0
7 MOC'17 JO17-1 4 1 0 3 3 5 8 -3 0
8 OJC ROSMALEN JO17-2 4 1 0 3 3 4 8 -4 0
9 WSC JO17-1 4 1 0 3 3 9 18 -9 0
10 Beek Vooruit JO17-1 4 0 1 3 1 5 15 -10 0
11 SC 't Zand JO17-1 3 0 0 3 0 0 6 -6 0
12 VOAB JO17-1 4 0 0 4 0 6 16 -10 0

Beek Vooruit JO17-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WDS'19 JO17-1 2 1 1 0 4 12 2 10 0
2 Unitas'30 JO17-2 2 1 1 0 4 11 1 10 0
3 Beek Vooruit JO17-2 2 0 0 2 0 1 21 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO17-5 2 2 0 0 6 8 5 3 0
2 Beek Vooruit JO17-2 2 2 0 0 6 8 6 2 0
3 Rijen JO17-2 3 2 0 1 6 16 4 12 0
4 TSV Gudok JO17-3 3 2 0 1 6 12 4 8 0
5 Unitas'30 JO17-3 3 2 0 1 6 12 9 3 0
6 Baronie JO17-4 3 2 0 1 6 9 7 2 0
7 Groen Wit JO17-1 2 1 0 1 3 5 11 -6 0
8 SCO JO17-1 3 1 0 2 3 14 7 7 0
9 RFC JO17-2 3 1 0 2 3 13 12 1 0
10 UVV'40 JO17-1 3 1 0 2 3 9 10 -1 0
11 TSC JO17-3 2 0 0 2 0 1 17 -16 0
12 Olympia'60 JO17-1 3 0 0 3 0 3 18 -15 0

Beek Vooruit JO17-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Drechtstreek JO17-2 3 3 0 0 9 18 3 15 0
2 Beek Vooruit JO17-3 3 2 0 1 6 19 4 15 0
3 RCD JO17-2 3 1 0 2 3 8 13 -5 0
4 WDS'19 JO17-2 3 0 0 3 0 1 26 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dongen JO17-5 2 2 0 0 6 24 0 24 0
2 SCO JO17-2 3 1 2 0 5 9 5 4 0
3 Be Ready JO17-1 1 1 0 0 3 10 2 8 0
4 Dussense Boys JO17-1G 1 1 0 0 3 3 0 3 0
5 Beek Vooruit JO17-3 2 1 0 1 3 13 6 7 0
6 Sleeuwijk JO17-2 3 0 2 1 2 4 12 -8 0
7 SC 't Zand JO17-8 1 0 1 0 1 5 5 0 0
8 Terheijden JO17-1 3 0 1 2 1 2 9 -7 0
9 Waspik JO17-2 2 0 0 2 0 0 31 -31 0

Beek Vooruit JO16-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO16-1 3 3 0 0 9 16 8 8 0
2 Beek Vooruit JO16-1 3 1 1 1 4 15 6 9 0
3 RSV JO16-1 3 1 0 2 3 9 19 -10 0
4 Unitas'30 JO16-1 3 0 1 2 1 7 14 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk JO16-1 3 3 0 0 9 27 2 25 0
2 Rood-Wit W JO16-1 3 3 0 0 9 24 1 23 0
3 DIA JO16-1 3 3 0 0 9 24 5 19 0
4 Chaam JO16-1 2 2 0 0 6 10 2 8 0
5 Beek Vooruit JO16-1 3 2 0 1 6 16 4 12 0
6 Unitas'30 JO16-1 2 1 0 1 3 6 5 1 0
7 Roosendaal JO16-3 3 1 0 2 3 9 18 -9 0
8 SV Reeshof Jo16-1 2 0 0 2 0 1 8 -7 0
9 UVV'40 JO16-1 3 0 0 3 0 2 20 -18 0
10 Emplina JO16-2 3 0 0 3 0 3 29 -26 0
11 TSV Gudok JO16-2 3 0 0 3 0 2 30 -28 0

Beek Vooruit JO16-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Lepelstraatse Boys JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO16-2 3 2 1 0 7 15 6 9 0
2 Unitas'30 JO16-2 3 1 2 0 5 12 9 3 0
3 Right'Oh JO16-1G 3 1 1 1 4 9 9 0 0
4 OVV'67 JO16-1 3 0 0 3 0 6 18 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO16-2 3 3 0 0 9 33 3 30 0
2 Drechtstreek JO16-2 3 3 0 0 9 14 4 10 0
3 Beek Vooruit JO16-2 3 2 1 0 7 9 5 4 0
4 Irene'58 JO16-1 3 2 0 1 6 20 8 12 0
5 De Fendert JO16-1 3 2 0 1 6 11 8 3 0
6 Boeimeer JO16-2 3 1 2 0 5 14 10 4 0
7 Steenbergen JO16-1 3 1 0 2 3 4 6 -2 0
8 RSV JO16-1 3 1 0 2 3 8 18 -10 0
9 Unitas'30 JO16-2 3 1 0 2 3 3 15 -12 0
10 Madese Boys JO16-1 3 0 1 2 1 9 18 -9 0
11 IFC JO16-2 3 0 0 3 0 5 15 -10 0
12 TSC JO16-2 3 0 0 3 0 2 22 -20 0

Beek Vooruit JO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO15-1 3 3 0 0 9 23 3 20 0
2 Beek Vooruit JO15-1 3 2 0 1 6 18 10 8 0
3 Baronie JO15-2 3 0 1 2 1 6 14 -8 0
4 Boeimeer JO15-1 3 0 1 2 1 6 26 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terneuzen JO15-1 3 3 0 0 9 19 1 18 0
2 Zeelandia Middelburg JO15-1 3 2 1 0 7 8 4 4 0
3 RBC JO15-2 3 2 0 1 6 6 2 4 0
4 Halsteren JO15-1 3 1 2 0 5 8 4 4 0
5 DIA JO15-1 2 1 0 1 3 6 5 1 0
6 Virtus JO15-1 2 1 0 1 3 3 6 -3 0
7 Luctor Heinkenszand JO15-1 3 1 0 2 3 6 6 0 0
8 Bavel JO15-1 3 1 0 2 3 4 13 -9 0
9 Baronie JO15-2 3 1 0 2 3 2 11 -9 0
10 Beek Vooruit JO15-1 2 0 1 1 1 4 5 -1 0
11 Steenbergen JO15-1 3 0 0 3 0 2 11 -9 0

Beek Vooruit JO15-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO15-4 3 2 1 0 7 23 3 20 0
2 Virtus JO15-2 3 2 1 0 7 8 5 3 0
3 Beek Vooruit JO15-2 3 1 0 2 3 4 16 -12 0
4 Seolto JO15-1G 3 0 0 3 0 5 16 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO15-4 3 3 0 0 9 16 4 12 0
2 ONI JO15-1 2 2 0 0 6 15 3 12 0
3 TVC Breda JO15-1 3 2 0 1 6 17 6 11 0
4 TSC JO15-3 3 2 0 1 6 9 4 5 0
5 Dongen JO15-3 3 2 0 1 6 9 7 2 0
6 Unitas'30 JO15-4 3 2 0 1 6 12 13 -1 0
7 JEKA JO15-7 2 1 0 1 3 4 5 -1 0
8 DIA JO15-2 3 1 0 2 3 12 8 4 0
9 VCW JO15-1 3 1 0 2 3 10 11 -1 0
10 Baronie JO15-5 3 0 1 2 1 6 23 -17 0
11 Beek Vooruit JO15-2 3 0 1 2 1 3 20 -17 0
12 Olympia'60 JO15-1 3 0 0 3 0 7 16 -9 0

Beek Vooruit JO15-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO15-3 3 2 1 0 7 31 5 26 0
2 JEKA JO15-7 3 2 1 0 7 24 6 18 0
3 WDS'19 JO15-1 3 0 1 2 1 6 25 -19 0
4 Beek Vooruit JO15-3 3 0 1 2 1 1 26 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO15-3 3 3 0 0 9 21 5 16 0
2 JEKA JO15-6 4 3 0 1 9 17 16 1 0
3 Achtmaal JO15-1 4 2 1 1 7 22 4 18 0
4 SC Kruisland JO15-1 2 2 0 0 6 22 0 22 0
5 Halsteren JO15-3 3 2 0 1 6 15 6 9 0
6 Wernhout JO15-1 1 1 0 0 3 13 1 12 0
7 Alliance JO15-2 2 1 0 1 3 4 12 -8 0
8 Bruse Boys JO15-1 3 1 0 2 3 17 18 -1 0
9 Boeimeer JO15-3 3 1 0 2 3 8 14 -6 0
10 WDS'19 JO15-1 3 0 2 1 2 8 15 -7 0
11 Virtus JO15-3 3 0 1 2 1 6 16 -10 0
12 Beek Vooruit JO15-3 2 0 0 2 0 2 16 -14 0
13 Halsteren JO15-4 3 0 0 3 0 3 35 -32 0

Beek Vooruit JO14-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO14-1 2 2 0 0 6 9 4 5 0
2 Bavel JO14-1 2 1 0 1 3 2 4 -2 0
3 SC 't Zand JO14-1 2 0 0 2 0 3 6 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas JO14-1 3 3 0 0 9 16 4 12 0
2 The White Boys JO14-1 2 2 0 0 6 22 2 20 0
3 TSV Gudok JO14-1 1 1 0 0 3 9 1 8 0
4 Beek Vooruit JO14-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
5 SC 't Zand JO14-1 2 1 0 1 3 6 4 2 0
6 VOAB JO14-1 3 1 0 2 3 7 11 -4 0
7 Bavel JO14-1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
8 BSC JO14-1 2 0 0 2 0 1 10 -9 0
9 RKDVC Jo14-1 3 0 0 3 0 4 30 -26 0

Beek Vooruit JO14-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO14-1 3 3 0 0 9 17 4 13 0
2 TVC Breda JO14-1 3 2 0 1 6 19 7 12 0
3 Beek Vooruit JO14-2 3 1 0 2 3 10 15 -5 0
4 Zwaluwe JO14-1 3 0 0 3 0 3 23 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO14-1 3 2 1 0 7 12 5 7 0
2 IFC JO14-1 3 2 1 0 7 13 7 6 0
3 Roosendaal JO14-1 3 2 0 1 6 19 2 17 0
4 RCD JO14-1 3 2 0 1 6 21 9 12 0
5 Beek Vooruit JO14-2 3 1 2 0 5 7 5 2 0
6 DBGC JO14-1 3 1 2 0 5 5 4 1 0
7 Irene'58 JO14-1 3 1 1 1 4 8 5 3 0
8 SV Noordeloos JO14-1 3 1 1 1 4 5 8 -3 0
9 Oranje Wit JO14-2 3 1 0 2 3 9 7 2 0
10 Unitas'30 JO14-4M 3 1 0 2 3 2 14 -12 0
11 Stedoco JO14-1M 3 0 0 3 0 4 15 -11 0
12 Heerjansdam JO14-2 3 0 0 3 0 3 27 -24 0

Beek Vooruit JO14-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO14-2 3 2 1 0 7 8 4 4 0
2 Groen Wit JO14-2 3 2 0 1 6 10 6 4 0
3 Beek Vooruit JO14-3 3 1 0 2 3 7 7 0 0
4 Unitas'30 JO14-3 3 0 1 2 1 3 11 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO14-2 3 2 1 0 7 16 6 10 0
2 Beek Vooruit JO14-3 3 2 1 0 7 10 2 8 0
3 Roosendaal JO14-2 3 2 0 1 6 15 13 2 0
4 Bavel JO14-3 2 1 1 0 4 4 2 2 0
5 Unitas'30 JO14-3 3 1 1 1 4 6 6 0 0
6 Gesta JO14-1 2 1 0 1 3 3 4 -1 0
7 Advendo JO14-1 2 1 0 1 3 5 12 -7 0
8 Neerlandia'31 JO14-1 3 1 0 2 3 6 8 -2 0
9 Groen Wit JO14-2 3 1 0 2 3 5 7 -2 0
10 DSE JO14-2 2 0 0 2 0 3 7 -4 0
11 Roosendaal JO14-3 2 0 0 2 0 0 6 -6 0

Beek Vooruit MO13-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA MO13-2 3 3 0 0 9 18 3 15 0
2 Sliedrecht MO13-2 3 2 0 1 6 12 5 7 0
3 Beek Vooruit MO13-1 3 1 0 2 3 6 14 -8 0
4 The Gunners MO13-1 3 0 0 3 0 4 18 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BSC MO13-1 3 3 0 0 9 42 1 41 0
2 NOAD'67 MO13-1 3 3 0 0 9 21 2 19 0
3 Sprundel MO13-1 3 2 1 0 7 9 4 5 0
4 Achtmaal MO13-1 3 2 0 1 6 12 6 6 0
5 Nieuw Borgvliet MO13-1 3 2 0 1 6 12 6 6 0
6 TSC MO13-2 2 1 1 0 4 4 1 3 0
7 Prinsenland MO13-1 2 1 0 1 3 9 10 -1 0
8 De Fendert MO13-1 3 1 0 2 3 12 20 -8 0
9 Wieldrecht MO13-2 3 1 0 2 3 6 20 -14 0
10 Moerse Boys MO13-1 3 0 0 3 0 4 13 -9 0
11 Beek Vooruit MO13-1 3 0 0 3 0 2 19 -17 0
12 BSC MO13-2 3 0 0 3 0 2 33 -31 0

Beek Vooruit MO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 MO15-2 3 2 1 0 7 8 3 5 0
2 Sprundel MO15-1 3 2 1 0 7 9 5 4 0
3 DSE MO15-1 3 0 1 2 1 3 7 -4 0
4 Beek Vooruit MO15-1 3 0 1 2 1 3 8 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE MO15-1 3 3 0 0 9 12 1 11 0
2 JEKA MO15-1 2 2 0 0 6 4 0 4 0
3 Sprundel MO15-1 3 2 0 1 6 9 2 7 0
4 DIA MO15-1 3 2 0 1 6 10 4 6 0
5 Unitas'30 MO15-2 3 2 0 1 6 7 6 1 0
6 MOC'17 MO15-2 3 2 0 1 6 7 10 -3 0
7 ST Zundert/Wernhout MO15-1 2 1 0 1 3 2 4 -2 0
8 Moerse Boys MO15-1 3 1 0 2 3 7 10 -3 0
9 RSV MO15-1 2 0 0 2 0 0 11 -11 0
10 Groen Wit MO15-1 3 0 0 3 0 7 10 -3 0
11 Beek Vooruit MO15-1 3 0 0 3 0 2 9 -7 0

Beek Vooruit MO17-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Moerse Boys MO17-1 3 2 1 0 7 17 5 12 0
2 Beek Vooruit MO17-1 3 2 1 0 7 13 9 4 0
3 DSE MO17-1 3 1 0 2 3 6 13 -7 0
4 ST Zundert/Wernhout MO17-1 3 0 0 3 0 1 10 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA MO17-1 4 4 0 0 12 26 3 23 0
2 Moerse Boys MO17-1 3 3 0 0 9 23 3 20 0
3 Unitas'30 MO17-2 3 3 0 0 9 9 1 8 0
4 MOC'17 MO17-1 4 3 0 1 9 13 6 7 0
5 WDS'19 MO17-1 4 2 1 1 7 22 10 12 0
6 Baronie MO17-1 3 2 0 1 6 8 9 -1 0
7 DSE MO17-1 4 1 2 1 5 10 8 2 0
8 Beek Vooruit MO17-1 3 1 1 1 4 13 15 -2 0
9 DIA MO17-1 2 0 1 1 1 1 4 -3 0
10 DIA MO17-2 3 0 1 2 1 10 19 -9 0
11 Noordhoek MO17-1 2 0 0 2 0 1 11 -10 0
12 ST Zundert/Wernhout MO17-1 3 0 0 3 0 4 10 -6 0
13 UVV'40 MO17-1 3 0 0 3 0 3 19 -16 0
14 Neerlandia'31 MO17-1 3 0 0 3 0 0 25 -25 0

Beek Vooruit G-1



Beek Vooruit MO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Prinsenland MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Moerse Boys MO11-1 3 3 0 0 9 44 3 41 0
2 Beek Vooruit MO11-1 3 3 0 0 9 41 3 38 0
3 UVV'40 MO11-1 3 2 0 1 6 21 11 10 0
4 Gloria UC MO11-1 3 2 0 1 6 11 7 4 0
5 BSC MO11-1 3 2 0 1 6 10 6 4 0
6 Madese Boys MO11-1 3 2 0 1 6 14 21 -7 0
7 Rijen MO11-2 3 1 0 2 3 7 11 -4 0
8 Baronie MO11-1 3 1 0 2 3 11 18 -7 0
9 TSC MO11-1 3 1 0 2 3 10 17 -7 0
10 Groen Wit MO11-1 3 1 0 2 3 7 18 -11 0
11 Unitas'30 MO11-3 3 0 0 3 0 0 28 -28 0
12 SCO MO11-1 3 0 0 3 0 3 36 -33 0

Beek Vooruit JO13-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Unitas'30 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO13-1 2 2 0 0 6 7 0 7 0
2 Drechtstreek JO13-1 2 2 0 0 6 6 0 6 0
3 Luctor Heinkenszand JO13-1 3 2 0 1 6 12 3 9 0
4 Halsteren JO13-1 3 2 0 1 6 7 4 3 0
5 VVGZ JO13-1 3 2 0 1 6 3 2 1 0
6 Beek Vooruit JO13-1 3 1 1 1 4 6 3 3 0
7 ASWH JO13-1 3 1 1 1 4 6 6 0 0
8 Wieldrecht JO13-1 3 0 2 1 2 3 9 -6 0
9 JEKA JO13-2 3 0 1 2 1 1 6 -5 0
10 Zeelandia Middelburg JO13-1 3 0 1 2 1 3 14 -11 0
11 Baronie JO13-2 2 0 0 2 0 1 8 -7 0

Beek Vooruit JO13-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO13-4 3 2 1 0 7 22 5 17 0
2 WDS'19 JO13-1 3 2 1 0 7 13 7 6 0
3 Madese Boys JO13-2 3 1 0 2 3 7 14 -7 0
4 Beek Vooruit JO13-2 3 0 0 3 0 5 21 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO13-3 3 3 0 0 9 13 3 10 0
2 SAB JO13-1 3 2 1 0 7 11 8 3 0
3 Zundert JO13-1 3 2 0 1 6 14 9 5 0
4 WDS'19 JO13-1 4 2 0 2 6 14 15 -1 0
5 Beek Vooruit JO13-2 2 1 1 0 4 3 2 1 0
6 DSE JO13-1 3 1 1 1 4 4 5 -1 0
7 Madese Boys JO13-2 1 1 0 0 3 7 2 5 0
8 Internos JO13-1 3 1 0 2 3 7 11 -4 0
9 Rijen JO13-2 3 0 1 2 1 8 10 -2 0
10 Baronie JO13-4 2 0 0 2 0 5 8 -3 0
11 JEKA JO13-4 3 0 0 3 0 3 16 -13 0

Beek Vooruit JO13-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB JO13-1 3 3 0 0 9 16 5 11 0
2 JEKA JO13-6 3 2 0 1 6 13 6 7 0
3 Unitas'30 JO13-6 3 1 0 2 3 10 6 4 0
4 Beek Vooruit JO13-3 3 0 0 3 0 1 23 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gloria UC JO13-2 3 3 0 0 9 24 5 19 0
2 PCP JO13-1 3 3 0 0 9 16 0 16 0
3 DSE JO13-2 3 2 1 0 7 15 6 9 0
4 Unitas'30 JO13-8 3 2 1 0 7 12 5 7 0
5 Bavel JO13-3 3 2 1 0 7 10 8 2 0
6 The Gunners JO13-2 3 1 0 2 3 10 9 1 0
7 Beek Vooruit JO13-3 3 1 0 2 3 12 13 -1 0
8 Groen Wit JO13 2007-1 3 1 0 2 3 9 12 -3 0
9 Baronie JO13-8 3 1 0 2 3 8 18 -10 0
10 Boeimeer JO13-2 3 0 1 2 1 4 15 -11 0
11 JEKA JO13-12 3 0 0 3 0 5 15 -10 0
12 Rijen JO13-5 3 0 0 3 0 2 21 -19 0

Beek Vooruit JO12-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO12-1 3 2 1 0 7 18 10 8 0
2 Beek Vooruit JO12-1 3 2 0 1 6 19 10 9 0
3 Boeimeer JO12-1 3 1 1 1 4 12 11 1 0
4 The Gunners JO12-1 3 0 0 3 0 9 27 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 The White Boys JO12-1 4 4 0 0 12 32 7 25 0
2 Bavel JO12-1 3 3 0 0 9 19 7 12 0
3 TSC JO12-1 4 3 0 1 9 25 4 21 0
4 UVV'40 JO12-1 2 2 0 0 6 11 4 7 0
5 Drechtstreek JO12-1 3 2 0 1 6 16 6 10 0
6 Groen Wit JO12-1 4 2 0 2 6 16 16 0 0
7 DVVC JO12-1 2 1 0 1 3 8 8 0 0
8 Unitas JO12-1 3 1 0 2 3 9 11 -2 0
9 Oranje Wit JO12-2 3 1 0 2 3 7 21 -14 0
10 Boeimeer JO12-1 4 1 0 3 3 9 16 -7 0
11 Beek Vooruit JO12-1 4 1 0 3 3 9 24 -15 0
12 Oranje Wit JO12-1 4 1 0 3 3 8 26 -18 0
13 VOAB JO12-1 4 0 0 4 0 4 23 -19 0

Beek Vooruit JO12-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HZ'75 JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO12-2 3 3 0 0 9 26 5 21 0
2 Rood-Wit W JO12-1 3 2 0 1 6 18 20 -2 0
3 Groen Wit JO12-2 3 1 0 2 3 14 19 -5 0
4 Roosendaal JO12-3 3 0 0 3 0 5 19 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Heerjansdam JO12-1 3 3 0 0 9 18 5 13 0
2 SCO JO12-1 3 3 0 0 9 16 6 10 0
3 Steenbergen JO12-1 3 3 0 0 9 14 6 8 0
4 De Fendert JO12-1 3 3 0 0 9 12 7 5 0
5 Boeimeer JO12-2 3 1 0 2 3 12 8 4 0
6 ASWH JO12-1 3 1 0 2 3 10 12 -2 0
7 BSC JO12-2 3 1 0 2 3 10 12 -2 0
8 DBGC JO12-1 3 1 0 2 3 10 12 -2 0
9 DIA JO12-2 3 1 0 2 3 8 11 -3 0
10 Roosendaal JO12-1 3 1 0 2 3 11 17 -6 0
11 Halsteren JO12-2 3 0 0 3 0 3 13 -10 0
12 Beek Vooruit JO12-2 3 0 0 3 0 3 18 -15 0

Beek Vooruit JO12-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SVC JO12-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Advendo JO12-1G 3 3 0 0 9 20 3 17 0
2 Beek Vooruit JO12-3 3 3 0 0 9 13 6 7 0
3 TVC Breda JO12-1 3 2 0 1 6 22 7 15 0
4 Achtmaal JO12-1 3 2 0 1 6 10 8 2 0
5 Bavel JO12-4 2 1 1 0 4 6 5 1 0
6 Oosterhout JO12-3 3 1 1 1 4 11 13 -2 0
7 Oosterhout JO12-4 2 1 0 1 3 11 5 6 0
8 Right'Oh JO12-1 2 1 0 1 3 9 11 -2 0
9 Beek Vooruit JO12-4 3 1 0 2 3 8 15 -7 0
10 Boeimeer JO12-3 2 0 0 2 0 5 9 -4 0
11 SCO JO12-3 3 0 0 3 0 8 22 -14 0
12 DIA JO12-4 3 0 0 3 0 4 23 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO12-3 3 3 0 0 9 17 7 10 0
2 DIOZ JO12-1G 3 1 1 1 4 10 9 1 0
3 Hoeven JO12-1 3 1 0 2 3 7 13 -6 0
4 DEVO JO12-1 3 0 1 2 1 8 13 -5 0

Beek Vooruit JO12-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Advendo JO12-1G 3 3 0 0 9 20 3 17 0
2 Beek Vooruit JO12-3 3 3 0 0 9 13 6 7 0
3 TVC Breda JO12-1 3 2 0 1 6 22 7 15 0
4 Achtmaal JO12-1 3 2 0 1 6 10 8 2 0
5 Bavel JO12-4 2 1 1 0 4 6 5 1 0
6 Oosterhout JO12-3 3 1 1 1 4 11 13 -2 0
7 Oosterhout JO12-4 2 1 0 1 3 11 5 6 0
8 Right'Oh JO12-1 2 1 0 1 3 9 11 -2 0
9 Beek Vooruit JO12-4 3 1 0 2 3 8 15 -7 0
10 Boeimeer JO12-3 2 0 0 2 0 5 9 -4 0
11 SCO JO12-3 3 0 0 3 0 8 22 -14 0
12 DIA JO12-4 3 0 0 3 0 4 23 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO12-3 3 3 0 0 9 20 5 15 0
2 TVC Breda JO12-1 3 2 0 1 6 19 8 11 0
3 Groen Wit JO12-3 3 1 0 2 3 8 13 -5 0
4 Beek Vooruit JO12-4 3 0 0 3 0 5 26 -21 0

Beek Vooruit JO12-5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 JO12-4 3 3 0 0 9 20 4 16 0
2 Hoeven JO12-1 3 2 1 0 7 7 5 2 0
3 RSV JO12-1 3 2 0 1 6 18 9 9 0
4 NSV JO12-1 3 1 2 0 5 10 7 3 0
5 DEVO JO12-1 3 1 2 0 5 13 12 1 0
6 Grenswachters JO12-1G 3 1 1 1 4 18 7 11 0
7 Schijf JO12-1G 3 1 0 2 3 13 7 6 0
8 Groen Wit JO12-3 3 1 0 2 3 12 8 4 0
9 Boeimeer JO12-4 3 1 0 2 3 8 8 0 0
10 Beek Vooruit JO12-5 3 1 0 2 3 7 22 -15 0
11 METO JO12-2 3 1 0 2 3 11 29 -18 0
12 Moerse Boys JO12-1 3 0 0 3 0 3 22 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Advendo JO12-1G 3 2 1 0 7 24 8 16 0
2 Boeimeer JO12-4 3 2 0 1 6 18 5 13 0
3 DIA JO12-4 3 1 1 1 4 11 12 -1 0
4 Beek Vooruit JO12-5 3 0 0 3 0 6 34 -28 0

Beek Vooruit JO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB JO11-2 3 2 1 0 7 16 7 9 0
2 Beek Vooruit JO11-1 3 2 0 1 6 11 9 2 0
3 Groen Wit JO11-2 3 1 1 1 4 10 8 2 0
4 Unitas'30 JO11-2 3 0 0 3 0 4 17 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rijen JO11-1 3 3 0 0 9 22 11 11 0
2 Boeimeer JO11-1 3 2 1 0 7 15 5 10 0
3 Bavel JO11-1 3 2 0 1 6 18 9 9 0
4 UVV'40 JO11-1 3 2 0 1 6 9 8 1 0
5 DIA JO11-1 3 1 1 1 4 20 13 7 0
6 JEKA JO11-2G 3 1 1 1 4 16 12 4 0
7 Groen Wit JO11-2 3 1 1 1 4 12 10 2 0
8 Oranje Wit JO11-2 3 1 0 2 3 17 20 -3 0
9 TSC JO11-2 3 1 0 2 3 11 17 -6 0
10 RFC JO11-1 3 1 0 2 3 13 20 -7 0
11 Beek Vooruit JO11-1 3 1 0 2 3 9 19 -10 0
12 Baronie JO11-2 3 0 0 3 0 8 26 -18 0

Beek Vooruit JO11-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WDS'19 JO11-1 3 3 0 0 9 24 9 15 0
2 Boeimeer JO11-2 3 2 0 1 6 23 11 12 0
3 Unitas'30 JO11-5 3 1 0 2 3 12 20 -8 0
4 Beek Vooruit JO11-2 3 0 0 3 0 7 26 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO11-6G 3 3 0 0 9 21 5 16 0
2 TVC Breda JO11-1 3 3 0 0 9 19 7 12 0
3 Viola JO11-2 3 2 0 1 6 16 6 10 0
4 Beek Vooruit JO11-2 3 2 0 1 6 16 8 8 0
5 WDS'19 JO11-1 3 2 0 1 6 12 7 5 0
6 Chaam JO11-1 3 2 0 1 6 11 6 5 0
7 Groen Wit JO11-3 2 1 0 1 3 8 11 -3 0
8 Bavel JO11-3 3 1 0 2 3 6 9 -3 0
9 UVV'40 JO11-2 3 0 0 3 0 2 12 -10 0
10 Rijen JO11-2 3 0 0 3 0 4 23 -19 0
11 Unitas'30 JO11-7 3 0 0 3 0 4 25 -21 0

Beek Vooruit JO11-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO11-2 3 3 0 0 9 45 4 41 0
2 Unitas'30 JO11-8 3 1 1 1 4 15 18 -3 0
3 Boeimeer JO11-3 3 0 2 1 2 12 34 -22 0
4 Beek Vooruit JO11-3 3 0 1 2 1 13 29 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terheijden JO11-2 3 3 0 0 9 18 6 12 0
2 JEKA JO11-7G 3 2 1 0 7 21 11 10 0
3 Beek Vooruit JO11-3 3 2 1 0 7 9 5 4 0
4 Rijen JO11-4 2 2 0 0 6 22 5 17 0
5 TSC JO11-3 3 2 0 1 6 15 7 8 0
6 Baronie JO11-5 1 1 0 0 3 19 0 19 0
7 Oosterhout JO11-3 3 1 0 2 3 26 20 6 0
8 Baronie JO11-7 3 1 0 2 3 13 20 -7 0
9 Boeimeer JO11-3 2 0 0 2 0 2 6 -4 0
10 Unitas'30 JO11-8 2 0 0 2 0 2 22 -20 0
11 SCO JO11-2 2 0 0 2 0 4 25 -21 0
12 Madese Boys JO11-3 3 0 0 3 0 6 30 -24 0

Beek Vooruit JO11-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO11-2 3 3 0 0 9 31 4 27 0
2 Groen Wit JO11-4 3 2 0 1 6 19 8 11 0
3 Beek Vooruit JO11-4 3 1 0 2 3 6 23 -17 0
4 Unitas'30 JO11-9 3 0 0 3 0 6 27 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO11-3 3 3 0 0 9 32 1 31 0
2 TVC Breda JO11-2 3 3 0 0 9 27 3 24 0
3 JEKA JO11-8G 2 2 0 0 6 27 3 24 0
4 Advendo JO11-1 3 2 0 1 6 19 6 13 0
5 Groen Wit JO11-4 3 2 0 1 6 23 11 12 0
6 UVV'40 JO11-3 3 1 1 1 4 7 14 -7 0
7 Baronie JO11-6 2 1 0 1 3 4 8 -4 0
8 Beek Vooruit JO11-4 3 1 0 2 3 2 18 -16 0
9 Roosendaal JO11-5 3 1 0 2 3 5 23 -18 0
10 DIA JO11-3 3 0 1 2 1 4 12 -8 0
11 Bavel JO11-4 3 0 0 3 0 3 28 -25 0
12 Unitas'30 JO11-10 3 0 0 3 0 1 27 -26 0

Beek Vooruit JO10-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 JEKA JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Beek Vooruit JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groen Wit JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 MZC'11 JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SC Gastel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOC'17 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Beek Vooruit JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Roosendaal JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beek Vooruit JO10-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO10-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 TVC Breda JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BSC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 VVR JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 UVV'40, JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Victoria'03 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 JEKA JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 BSC JO10-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Beek Vooruit JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Bergen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Roosendaal JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Internos JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beek Vooruit JO10-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oranje Wit JO10-6G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wieldrecht JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RCD JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Klundert JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 EBOH JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST TPO/DHV/VOV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST TPO/DHV/VOV JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordhoek JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SEOLTO JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ASWH JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Beek Vooruit JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Internos JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groen Wit JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beek Vooruit JO10-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boeimeer JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zundert JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gesta JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Moerse Boys JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VVR JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Groen Wit JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 JEKA JO10-10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Groen Wit JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Bavel JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DIA JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 JEKA JO10-10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Baronie JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beek Vooruit JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beek Vooruit JO9-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Rood-Wit W JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoeven JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beek Vooruit JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baronie JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Beek Vooruit JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groen Wit JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 The Gunners JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 TSC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beek Vooruit JO9-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 WDS'19 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Baronie JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groen Wit JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 VVR JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groen Wit JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DSE JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SEOLTO JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SC Gastel JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Beek Vooruit JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 WDS'19 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Unitas'30 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 BSC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Roosendaal JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Steenbergen JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beek Vooruit JO9-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 JEKA JO9-9G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Baronie JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO9-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DIA JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Be Ready JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Madese Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oosterhout JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Boeimeer JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Irene'58 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RFC JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 JEKA JO9-10G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Beek Vooruit JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VCW JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beek Vooruit JO9-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 WDS JO9-3M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Unitas'30 JO9-9 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Zwaluwe JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groen Wit JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Unitas'30 JO9-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sprundel JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HZ'75 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Boeimeer JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beek Vooruit JO8-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 TSC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 The Gunners JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beek Vooruit JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Roosendaal JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groen Wit JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 BSC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOC'17 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Unitas'30 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beek Vooruit JO8-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 UVV'40, JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groen Wit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beek Vooruit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Madese Boys JO8-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boeimeer JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oosterhout JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Irene'58 JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RFC JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Right'Oh JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Seolto JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Drunen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VCW JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Baronie JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DIA JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Olympia'60 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Beek Vooruit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Oosterhout JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beek Vooruit JO8-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Madese Boys JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Beek Vooruit JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 UVV'40 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 JEKA JO8-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwe JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 TSC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SEOLTO JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 JEKA JO8-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Madese Boys JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SC 't Zand JO8-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SEOLTO JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Zwaluwe JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Madese Boys JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beek Vooruit JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beek Vooruit JO8-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 The Gunners JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO8-6G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sarto JO8-9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Groen Wit JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gesta JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Baronie JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Internos JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DSE JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TVC Breda JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WDS'19 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DIA JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Unitas'30 JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 WDS'19 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Boeimeer JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Stand Najaarscompetitie Mini-pupillen 2014


Stand Najaarscompetitie Mini-pupillen 2015


Stand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2016


Stand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2017


Stand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2018


Stand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2019


Positie Team Ws W G V Pnt + - S
1 Vitesse (v.v. Beek Vooruit) 4 4 0 0 12 76 19 57
2 Utrecht (v.v. Beek Vooruit) 4 4 0 0 12 59 22 37
3 Ajax (v.v. Beek Vooruit) 3 3 0 0 9 41 21 20
4 Willem II (v.v. Beek Vooruit) 4 3 0 1 9 62 45 17
5 Feyenoord (v.v. Beek Vooruit) 3 2 0 1 6 39 28 11
6 PSV (v.v. Beek Vooruit) 4 1 1 2 4 31 40 -9
7 Heracles (v.v. Beek Vooruit) 3 1 0 2 3 25 39 -14
8 Sparta (v.v. Beek Vooruit) 4 1 0 3 3 35 51 -16
9 Heerenveen (v.v. Beek Vooruit) 4 0 1 3 1 27 44 -17
10 AZ (v.v. Beek Vooruit) 3 0 0 3 0 16 48 -32
11 Groningen (v.v. Beek Vooruit) 4 0 0 4 0 18 72 -54
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |

Penaltystand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2019

Positie Team Pnt + - S
1 AZ (v.v. Beek Vooruit)
2 Vitesse (v.v. Beek Vooruit)
3 PSV (v.v. Beek Vooruit)
4 Heerenveen (v.v. Beek Vooruit)
5 Heracles (v.v. Beek Vooruit)
6 Feyenoord (v.v. Beek Vooruit)
7 Sparta (v.v. Beek Vooruit)
8 Groningen (v.v. Beek Vooruit)
9 Ajax (v.v. Beek Vooruit)
10 Willem II (v.v. Beek Vooruit)
11 Utrecht (v.v. Beek Vooruit)
| Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |
Terug naar boven