Nieuws

Heb je informatie die belangrijk is voor andere leden van de club? Meld deze dan aan één van de commissies (Jeugd, Senioren of TC) of stuur een bericht aan de Communicatie Commissie.  
 

Bestuur Beek Vooruit op volle sterkte!

24 december 2019

Wij zijn ontzettend blij te kunnen melden dat het bestuur van Beek Vooruit weer op volle sterkte is. Daarom tijd voor een vernieuwde kennismaking met het bestuur.



 

Van links naar rechts op de foto:

Willem Vermeulen

Wedstrijdzaken Jeugd

wedstrijdzaken@beekvooruit.nl

Jacques de Craen

PR/Communicatie

communicatie@beekvooruit.nl

Resi Beentjes - van den Hoven

Evenementen en toernooien

evenementen@beekvooruit.nl

Han Buijsse

Penningmeester tot 2020

penningmeester@beekvooruit.nl

Kees Mol

Wedstrijdzaken Senioren

voorzitter_SC@beekvooruit.nl

Hans van Wolven

Voetbaltechnische zaken

TC@beekvooruit.nl

Silvain van de Wiel

Accommodatiezaken

accommodatie@beekvooruit.nl

Ella Snoek

Penningmeester vanaf 2020

penningmeester@beekvooruit.nl

Jan Hoppen

Voorzitter

voorzitter@beekvooruit.nl

Ton de Peijper

Secretaris

secretaris@beekvooruit.nl

 

Wij hebben er ontzettend veel zin in om in 2020 samen aan de slag te gaan voor Beek Vooruit. Heb je vragen mail ons dan gerust!

Wij wensen iedereen fijne feestdagen, een geweldige jaarwisseling en een fantastisch, gezond én sportief 2020 toe!


 
Terug naar boven